• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@j.cien Tak posledních pár dní jsme na tom jako ty, taky řve buď jeden nebo druhý :grinning: Furt by pili a mě z toho už bolej prsa.
11. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
Ještěže už zítra má být chladněji :dizzy_face:
11. čer 2010 v 16:58  • Odpověz
j.cien-hodinu????????????? Ježiši, to by mě asi odváželi směr Šternberk :grinning: To bude jako ta holčička od nás naproti, brečí, nebo jí a mezitím jen brečí. :frowning2: Ještě, že mám tak hodné kluky, ty jo, to bych asi fakt nedala, to tě obdivuji. :pensive:
11. čer 2010 v 17:00  •  4 děti  • Odpověz
@eirin jj,taky mne ty prsa boli..ty bradavky dostavaji zabrat :confounded: ale co bysme pro ty nase drahousky neudelali,vid :wink: ?
11. čer 2010 v 17:01  • Odpověz
Cien, tak to je manža nějakej otužilec, neee?? Ježišmarja, to by mě tam nedostali ani párama volů... já se zdráhám i když je tam teď kolem 28... ale je fakt, že to dělá vždycky ten první dojem, pak už je to dobry... :wink:

Zuzi, u nás taky Anička dokázala dlouho řvát, nevím, jestli i hodinu, ale dlouho. Hlavně ze začátku, taky hodně trpěla na prdíky. Jenže my máme tu metodu "nechovat se", takže ono to třeba trvalo trošku dýl, než se uklidnila, ale o moc dýl ne. A když už třeba dvacet minut ječela a nezabíralo nic, tak jsme museli chovat... Tak po dvou nebo třech měsících ji to přešlo a bylo líp. Dodneška je to čertík a vyžaduje víc pozornosti než Ela, ale i tak je hodná :slight_smile:.
11. čer 2010 v 17:08  • Odpověz
Holky,ja taky chtela mit metodu "nechovat"...ale kdyz ona tak strasne krici,az se ji trepe cela brada...tak ji musim vzit :frowning2: ,sednu si s ni a mluvim na ni,hladim ji rucicky,po tvaricce...nenatrasam,nechodim s ni...ale je to na bednu...Zuzi,deti,co ti neplacou a nervou-tak takove tu uprimne zavidim :dizzy_face:
Manzel ji taky rika,ze je mala hysterka...ale ona nekrici jen tak..pokazde je ruda a krouti se a busi tema pestickama...takze ji to brisko musi hodne bolet...a pak ty salvy ,kdyz ji to povoli..to je neco :wink:
@hanula83 jj,je to cvok!!on miluje vodu jakekoli teploty...pamatuji ,jak jsme byli na podzim na vodopadech Krka a on se blazen KOUPAL a my ostatni na neho cumeli v sustakovych soupravach :grinning: :grinning:
11. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
a taky se bojim je nechavat kricet tak strasne..aby si neurvali jeste taky treba tu kylu...
11. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
Cien, to bych se taky bála, ono nechat chvíli řvát je jedna věc, ale pokud je to neutichající a srdcervoucí jekot, kdy to úplně "vytlačuje", tak to je zase úplně jiná věc. Jak píšu, když už nic nezabíralo, tak jsme taky brali.... No a teď je to zase úplně jiná situace. Už poznám, když by brečely, že jim něco je a nebo brečí proto, že jsou třeba utahané nebo se nudí...
11. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
Já teda hledím ve svých letech, jako puk :grinning: A to jako nepomůže ani to chování? Mě teda ani velcí kluci neřvali, jen kňukli, když měli hlad a tihle taky, ale třeba dnes jsme teď večer šli ještě na prochajdu a za bránou štěkl pes, že se oba lekli a spustily, to bylo asi poprvé co strašně řvali, ale jen tak 20sekund, pak jen házeli ksichtíky. :frowning2:
11. čer 2010 v 19:02  •  4 děti  • Odpověz
Tak se holky připravte, ještě pár týdnů a.....
http://www.super.cz/vtipky/18425-umelci.html
11. čer 2010 v 19:07  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi, jo jo, právě že to chování pomůže, to se stalo jednou, že jsem chovala Elu, a přesto ječela... a dodneška vůbec nechápu, co to bylo, trvalo to tak půl hodiny, byly jí tak tři měsíce... Ale jinak chování vždycky zabere, akorát to moc nepraktikujem. Jak píšu, jen v nejnutnějších případech. A jinak chovám, když neřvou, prostě když je čásek a chcem se pomazlit :slight_smile:... No a jak jsem již mnohokrát psala, holky jsou jinak moc hodné, většinu dne o nich nevím, dovedou si strašně moc vyhrát samy. A ohledně vtípku, tak na tohle se opravdu těším :grinning: :sweat_smile:
11. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
holky,mne z vas picne,jak mate vsichni klidne deti....co nervou...asi ty svoje pujdu reklamovat :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
Hani-tak to máme asi stejné děti :grinning: a ty jsi stejná nátura-já se taky těším :grinning: Ať už je to konečně akční, teď je to nuda, fakt se nudím a chováme taky jen když mazlíme. :wink:
11. čer 2010 ve 20:08  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 tak to je mazec :grinning: :grinning: na to se taky tesim :grinning:
11. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
Cien, tak že by neřvaly, to bych si nikdy nedovolila tvrdit. To víš, že řvou. Ale mají vždycky důvod. Hlad, nakakáno, nebo se tak šikovně vrtí v postýlce, že se zamotají do šprušlí :wink:)... a tak po šesté večer bývají protivnější, chce se jim už spinkat, tak to se jim věnuju nejvíc, zabavuju je, aby vydržely aspoň do sedmi... No a teď ty vedra pro ně musí být vážně záhul...

Zuzi, já se právě taky těším, až budou chodit. Je mi jasné, že za nima budu asi lítat jak ratl, no ale těším se na to :slight_smile:, už teď je s nima větší sranda než když to byly ty nic nechápající miminka :sweat_smile:
11. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jj,to kriceni hladem mi neva-na to je snadna pomoc :wink: ..ale depta mne,kdyz zacnou plakat hodinu po kojeni..takze hlad to neni,prdelky suche a presto krici a krouti se...takze prdiky :confounded: a kolikat pak knouraji az do dalsiho kojeni...
Ani v kocarku neprestanou...Mia dnes rvala tak strasne,ze uz jsem nevedela co a ni..lezela jsem s obema v posteli a dudlikovala stridave obe a pak jsem Miu obratila i s dudlem na bricho a teprve pak usnula-dudel otlaceny ma jeste ted...
No a ted jsou v lehatkach,hodinu a pul po kojeni a obe zase placou... :unamused:
11. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
Hani-přesně, jak píšeš, na to se taky těším. No a když jsou pokadění, tak jim to neva, jen zamrčí, když mají hlad, jsou fakt extrémě hodní, jen nevím po kom.
J.cien-neboj, holčičky se vybrečí a přestane je to bavit a budou hodné, uvidíš. A co jim dát ten sunárek fenyklovej čajík je od 1týdne a nám teda na prdíky strašně moc pomohl a mohu ho 100% doporučit. Všechny kapky, pecičky v polštářku a kdoví co může jít víte kam. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To nám totiž vůůůbec nepomohlo.
11. čer 2010 ve 20:28  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 jj ten davam taky...
11. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
Cien, ty je nedokrmuješ vůbec UM? Třeba aspoň na večer, já nevím... Fakt nevím, jestli je to tím UM, ale nám po tom spaly pěkně... A pamatuju si právě, že hlavně ty první dva měsíce skoro celé prospaly. Budily se akorát co 2,5 - 3 hodiny na jídlo, ale to i v noci. Pak nastala změna, začaly spát celou noc, ale zase míň přes den... A jak píšu, mám trošku hroší kůži a neletím k nim sotva kviknou... Když byly mrňavé, tak jsem se akorát podívala, jestli jim něco není, ale nebrala hned. Dávala jsem jim ruku, popřípadě i hlavu do postýlky, ale nebrala.... Tak třeba má Mia oblíbenou polohu na bříšku, takových miminek je spousta. Nám se takhle začala teď stáčet Elenka a poslední týden spí zásadně na bříšku... a souhlas se Zuzkou, nám taky zabral především fenykl a možná Sabík...

Zuzi, holky jsou taky někdy pokaděné a nevadí jim to. Asi záleží, co jedly a jak moc je to pálí :wink:)... A už i podle toho, jak holky zařvou, tak poznám, že je to kakání :wink:))... A někdy je jdu jen tak zkontrolovat, protože je v postýlce podezřelej klid, ony si hrajou, čučí na mě, co tam jako dělám a přitom mají obě kakání až za krkem...
11. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
@hanula83 nedokrmuji vubec...Mia pribira nadmerne..takze dokrm neprichazi v uvahu...jen proste mezi kojenim mrčí...ja nevim ..mozna neco jim ,co nemam...to je taky na pytel...ale Teu prdiky tolik netrapi a pritom je taky jen kojena..stejnym MM...
Holt je kazde to dite jine.....a ty moje jsou holt urvane :grinning: :grinning: ale stejne je miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
Sarri, opravdu moc jsi mě pobavila svým komentářem k naší fotce :grinning: :grinning: :grinning: ... já proti čtyřprocentním nic nemám, takže si můžem plácnout :grinning: :grinning:
11. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
Holky pise sem jeste Miradka a Zuzka.O???
Nejak na ne nemuzu natrefit... :confused:
11. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
Cien, jasně, a je klidně možné, že něco blbého jíš, jenže to by asi člověk nemohl sníst nic, jak to tak pozoruju... No jo, my máme holt obětované přirozené papání na úkor klidného bříška... a já ti rozhodně fandím v kojení, navíc co jsem kdy slyšela, tak ony se i ty kojené děti zklidní a ty pak budeš mít vyhráno. Papání pořád u sebe, bude to pohodlnější pro tebe a lepší pro děti :slight_smile:...
11. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
Miradka psala nedávno, je to možná tak měsíc, ani ne. A Zuzka to teda nevím, asi nestíhačka? :slight_smile:
11. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
@hanula83 diky,uz jsem to nejak prestala prozivat-kojit-nekojit...zatim kojim a uvidime,co bude dal...mlika mam mraky,holky pribiraji..sice Mia nadmerne a Tea na spodni hranici normy...ale nejak bude :slight_smile:takze nic neplanuji a nejak zijem s kojenim ze dne na den....
Pres den mi to neva, kdyz chteji casteji--treba i co 2,5h...a v noci uz jsem si asi zvykla....ale mely jste pravdu,ze se ty nocni intervaly natahujou :wink: nechci to zakriknout.,ale opravdu poslednich par noci to bylo uz 4az 4,5hod :wink:
11. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
Cien, tak tím pádem máš nejhorší období za sebou a už bude jen líp :wink:... překlenuto kojení a začíná i spánek. To zní moc dobře :slight_smile:... Nám ty intervaly začínaly podobně a v podobnou dobu. Vždycky v osm jídlo a pak jsem se jednou vzbudila ve dvě ráno a holky stále chrněly... No a pak už byl jen krůček k tomu, že vstávaly v 6 a teď až mezi 7 a 8...
11. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
Tak se Zuzka.O jsem byla tento týden v kontaktu. :grinning:
j.cien-víš, taky si myslím, že se to spraví, vydrž ještě tak 2týdny, pak už začnou víc vnímat a dokážeš je zabavit a to dělá taky hodně, já si s nima povídám a dělám blbiny pořád, dřív se tomu nesmály, kdyby mohli tak by si asi ťukali na čelo, ale zvykly si a povely typu, jdeme spinkat hají, dáme noniška a td. docela chápou. Je to den ode dne lepší a dokonce jsem je naučila kopyky, kopyky a oni kopou, jak o život a řechtají se a ták je velikej řeknu a oni natahují ručky nad hlavu- což mi připadá úžasny, konečně neleží jen jako panenky. Ale říkám chtělo to čas. Jinak už přes den spí málo a o to míň teˇv těch parnech, ale dokáží ležet v kočárku a hrát si, nebo si povídat. Co se týká spodní hranice normy tu já měla u Lukáška a i přesto, že jsem mlíko měla a kojila začala jsem mu tak 2x denně dávat UM a spravil se. Ono to, že máš hodně mlíka, neznamená, že je hutné, ale asi je, když Mia přibývá. :wink:
11. čer 2010 ve 21:09  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi, tak nějak :slight_smile:))... U nás Aničce řeknu "jak je spinkat?" a ona zavře očka a dělá, že spí. Ona je takovej rarášek a na blbiny ji fakt užije. Elenka je úplně jiná, taky ráda řádí, ale je taková víc v klidu.
11. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jé, když vás čtu, už se moc těším, až budou děti reagovat.
11. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
eirin-jj, já byla taky celá natřepaná a nedočkavá.
12. čer 2010 v 07:19  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.