• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@sweethy
Sweethy, máme tyto http://detskezbozi.com/inshop/jidelni-zidlicky/babypoint-pinta-2009.html Jsou stabilní a dostatečně polohovatelné pro použití od půl roku a cenově se to také dá. Jo, a do kufru auta narveme 2.
15. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
Tak nám to ta kojenecká voda dělá jakákoliv i Horský pramen, vlastně hlavně ten.... Jinak my i normálně do konvice používáme klasickou balenou vodu a nikdy to nedělala, když jsme ještě neměli holky. Takže to musí být tím Hor. pramenem...

@sarri popravdě ani nevím, holky se v postýlce přemisťujou stále víc a víc, ale lození se pozná asi hlavně na větší ploše a tu zatím nemají k dispozici. Mám objednanou ohrádku, ale nejspíš bude nejdřív příští týden... A navíc jsme taky u babičky a tady ohrádka nebude... Kam je dáváš, když jste u babi?
15. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
Hani, my máme ustláno na zemi - doma i u babičky, do ohrádky je dávám, jen když s nima nejsu a většinou je i na menší odskočení nechávám na zemi - spadnout není kam. Holky ještě nestouply na 4, takže lezení - to opravdové, souhra rukou a nohou nic. V postýlce a na té zemi se sam. přemisťují všemožnými způsoby.
15. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jo, a taky hodně využívám ty krmící židle, bo tam se dají přivázat - takže je nachystám na krmení a ještě zvládnu se jít vyčúrat nebo jednu přebalím, když ta druhá je po jídle ještě v židli.
15. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
@sarri Tak to my ty jídelní židličky vůbec nepoužíváme protože Sofinka je fakt dábel a zajímají jí nohy, a všechno co je dole takže k puse se nemůžu dostat, Nelinka tam papá pěkně takže my pořád krmíme v lehátku bo na to nemám nerva :grinning:

procházka po bytě, a ještě jak Sofinka stojí u lehátka, frajerka se drží už jen jednou rukou nestíhám jí zachraňovat:slight_smile:)) a konečně postavená ohrádka
15. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
Tak teď se mi Ríša probudil asi 1,5hod po jídle a dal si zase 90ml Nutroše + 50ku čaje?...no asi jak je chudáček ze dne hladový, tak se dojída teď :unamused:

Sarri chtěla jsem tě poprosit jestli bys mi napsala jaké máte ty klokánky pro holky? Myslím, že jsi psala, že jsi sněma spokojená a já bych něco potřebovala pořídit, tak bych se na ně mrkla...díky
15. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
@lucy82
Lucy, ohrádku máte moc pěknou.
To Adélka se naučila dělat ne, ne, ne a drželo ji to celou svačinku, tak bylo těžké se trefovat.
15. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
@mislatko
Misi, máme tuto http://www.4mimi.cz/detail.php?zbozi=890692
Ale Lita dávala odkaz na nějaký článek o nošení dětí a podle toho neodpovídá správnému nošení poloha nožiček u těchto klokanek. Já teda myslím, že to na občasné nošení - u nás pouze výlety a akutní případy doma, kdy není od řvaní jiné pomoci, už osmiměsičním dětem neublíží, ale jistě jsou i lepší klokany - ovšem počítej přes ke 3.000. Jo, a ty naše jsou do 13 kg - pozor - některé mají nosnost jen 8-9 kg.
15. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz
@lucy82
Lucy ohrádka je fakt perfektní, mužeš mi tady potom hodit odkaz, jakou maš? díky
A Sofinka je prostě frajerka :grinning: , když už stát tak rovnou bezdržačky :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz
@mislatko
Lucy má tak šikovného manžela, že ji vyrobil. To teda u nás nehrozí :frowning2:
15. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
@mislatko Tu ohrádku vyráběl manžel :slight_smile: Je 8mi dílná a je parádní, jen Nelince se tam nelíbí protože se neumí dostat ven, to Sofinka když je otevřená branka tak se do bytu dostane :slight_smile:

Chudáček malej snad se brzy fakt rozpapá, my jsme teď zase na Sunaru a spokojenost největší :wink: A to jsme vyzkoušely snad všechny mléka
15. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
@sarri no já je potřebuju taky jen k občasnému nošení, jak pojedem na chatu, tak třeba do lesa a tak...doma je moc nevyužiju,ale kouknu teda i po jiných...díky za radu
15. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
@lucy82
Lucy, a ještě máte krásnou barvu zdi na té ikonofotce.
15. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
@lucy82 ty jo, tak taťka je fakt šikula :slight_smile: .. by se tím mohl živit :grinning:
15. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
@sarri my právě na zemi máme ustláno akorát doma a to je bez ohrady dost blbé, protože když z toho prostoru vylezou, tak jsou na těch dlaždicích - ohrada je prostě nutná. No a tady u babičky je nemožné ustlat na zemi, sem tam sem vleze pes. On je sice takovej domácí, je to labroušek, ale i tak pouští chlupy a navíc je mu už 14 let, tak by mohl začít mít potíže s inkontinencí .-))))))) a nerada bych, aby to holky schytaly :wink:)))... Já jsem původně ty krmicí židle chtěla, ale jak píše Lucy, mám obavu, že je stejně nakonec nevyužiju. Já jsem už tak zvyklá je krmit na gauči na peřině, být u toho pěkně pohodlně usazená. Je fakt, že do těch židliček je můžeš upoutat, to je výhoda. Ale náš čertík Anička nevím, jestli by to vydržela... Jinak u nás Elenka už občas je na čtyřech, vydrží tak pár sekund a pak zase padá. Ale koníčkovat způsobem, že se vůbec neopírá o lokty (jen o dlaně), to vydrží dlouho... To ne-ne-ne u nás Anička taky už dlouho dělá, jednou to dělala tak dlouho, že se jí z toho zamotala hlavička :wink:)). Elenka se zase teď naučila dělat tan-tan-tan, jak koníčkuje na těch dlaních, tak se pohybuje doprava a doleva, pořád dokola. Jak je takovej buřtík, tak to vypadá strašně srandovně a navíc se jí to někdy i podaří říct (tan tan tan) :slight_smile:)))) Zkouším je učit ukázat "jak je veliká", no tak uvidíme, jestli se nám to podaří :wink:))...
15. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
sarri- já dnes dala klukům poprvé sporták, ale to je hrůza..málo místa,pořád se mně sunou dolů, no potež...nechci to vidět, jak je budeme vozit v zimě, ve fusaku nemáme šanci. A jak ty jsi spokojená se sportákem?

nějaké fotečky z víkendu z Vranova
15. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
@lucy82 ohrádka je naprosto báječná, to je k nezaplacení mít takového šikulu doma :slight_smile:)))... joooo a taky vidím, jak ji taťka hned využil, určitě ji potřeboval ozkoušet, co :slight_smile:))... a Sofča je teda ďábel, opravdový ďábel :grinning:
15. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jéé to nenenee to může být srandovní, to my neumíme, Sofinka umí paci paci a dělá to tak krááásně, a občas udělá i jak je veliká, ale to jen fakt někdy když má náladu. Nelinka ta paci paci ne a ne dělat, jen povídá, baba, tata, já, bam, pa, a teď začala číkat mam a mama, a ta to říká tak nádherně že se fakt musím vždycky smát. A když přijdeme do obchodu tak většinou kříčí bbá baba, a zní to jako blbá baba :grinning:
15. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz
@irminka teda bájo :slight_smile:)))... no a taťkovi to teda sluší s klučíkama, hmmm :slight_smile:))... na té předposlední fotce, nevím, jestli Bruník nebo Boříček, ale tam se tváří jako nějaký machr, co chce ukázat pořádnej sval :slight_smile:))))))
15. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
lucy: ta ohrada je suprová, teda, že pozdravuji manžela, šilula je to :wink:
15. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
Holky nemáte sedátko do vany? Já ho chci pořídit protože do vaničky už se nevejdeme ale na aukru je k sehnání za 300 a víc a nový seženu kolem 450. Kdyby jste věděly o něčem levným dejte vědět :wink:
15. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
@irminka Kluci jsou suprový a jak krásně rostou, bomba :slight_smile: Krásná kuchyň :slight_smile:
15. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
hani: to je Bruník :slight_smile: , je to naše rogalka, ušiska má klapaté, hold ho operace nemine...i Ríša byl na operaci s ušima v 5.ti letech..hold to máme asi v rodině
15. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
@irminka abych pravdu řekla, tak oušek jsem si ani nevšimla, asi mě tak zaujal ten jeho pohled :wink:))..ale i tak se mi nezdá, že by to měl nějak odstáté. U nás Elenka má taky uši jako plachty... myslím, že děti to tak mívají často :wink:
15. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz
@lucy: toto není naše kuchyn, byli jsme na srazu z jiné diskuze na Vranovské přehradě a v takovém penzionu jsme bydleli, bylo to tam moc hezké, moderní. A manža je šikula ne šilula :confused:
15. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz
@irminka kluci jsou fakt frajeři :sunglasses: ..parádní je fotka s tatínkem :grinning:
@lucy82 my se taky do vaničky už nevejdem, takže čekám, kdy holky budou sedět a bude koupání ve velké a bez sedátka, asi na to dlabu.
@hanula: ale Brunda je opravdu klapoun, ale je moc roztomilý :wink:
15. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz
@irminka ale Ela je taky plachťák, však mrkni do alba :slight_smile:))... mně to vážně nepřijde nějak divné nebo jiné. A roztomilý je každopádně :slight_smile:.
15. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
my už máme sedátka koupené, opravdu stálo jedno kolem 500,- Kč, ale ještě jsme je nepoužili, čekáme, až budou hoši sedět.
15. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.