• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
autor
Ahoj holky, hlásí se jedna totálně uběhaná matka. :grinning: :grinning: :grinning: Tomášek se nám už pouští, takže z toho mám šedivou hlavu a děsím se dalších držkopádů. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Buďte rády, že jste ve stavu "ležící spící" :grinning: :grinning: :grinning:, jestli přežiju tohle, tak už vážně všechno. :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 19:09  • Odpověz
No holky já mám 4letou variantu, tak jak píšete, jiná v mém případě nešla, ale na to jsem se neptala :frowning2: Zajímalo mě, jako od kdy berete rodičák, neumím vysvětlovat, takže uvedu příklad:
Třeba Hanka by chtěla 4roky rodičák, takže se jí narodí děti, půl roku pobírá mateřskou a na to ji navazuje 4letý rodičák?
Třeba Já-mateřská žádná a hned od porodu rodičák na 4roky.
Takže=====jestli to chápu dobře a o to mi šlo, já vlastně pjsem přišla o půl roku peněz a půl roku času být s dětmi doma??? Jsem z toho fakt SRNA :grinning:
22. čer 2010 v 19:44  •  4 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Zuzi, já myslím, že ti to jede normálně, do 21 měsíců těch 7 600Kč a pak do 4 let věku kluků těch 3 600 Kč. Já měla mateřskou 37 týdnů a pak mi na to jede rodičák do 3 let věku malých, ne odkonce MD 3 roky doma. Rozhodující je věk dětí, budu na rodičáku vlastně 2,5 roku. :wink:
22. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
@zuzka72 Zuzi já to chápu tak že o ten půl rok času nepřijdeme. Jen místo toho prvního půl roku abychom braly mateřskou bereme ten rodičák. Pak už je to u všech stejné. Tak jako tak jsi doma 4 roky s dětmi.
22. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
@petulka26 teda vy jste šikovní, já už chci taky lozit :wink:
@sarri super foto já,já,má,má :grinning: :grinning:
@j.cien neboj u nás to bylo to samé a ke všemu Péťovi jeli oči každy jinam, ale upravilo se to, čučel pořád, jakoby doblba a tak nějak divně, ale pak se to spravilo, je fakt, že to nesmíš srovnávat, každy mimčo je jiny i dvojčata. :wink:
@rejchl krásné foto, po poradně podej info :wink:
22. čer 2010 v 19:54  •  4 děti  • Odpověz
@petulka26 tak to jsem klidná, já už se lekla, že ještě ke všemu budu mít o 1/2roku míň času :grinning:
22. čer 2010 v 19:55  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72
Zuzi, je to přesně tak, jak psaly holky, rozhoduje věk dítěte a měsíc, kdy bude mít narzeniny dostaneš ještě celý zaplacený. No s těma školkama to bude ještě vzrůšo, bo je tu narváno a kočárky všude, kam se člověk podívá. Nejhorší je, že po těch 3 letech vás může zaměstnavatel propustit, takže může nastat situace, že mi holky do školky nevezmou, budu s nima muset být zadarmo doma a ještě se nebudu mít kam vrátit, když mě propustí z práce. No a s dvěma tříletýma prďolama se bude hledat zaměstnání jedna báseň, bo každému bude jasné, že děti budou marodit. :frowning2:
22. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
@zuzka72 jj,Zuzi,presne jak pisou holky...ten rodicak je DO 2let,DO 3let nebo DO 4let veku ditete....neni to 2roky,3roky..atd...
Zuzi,jaky mate denni rezim??A od kdy se davaji detem chrastitka a tak...?Ja nejak nevim,jak je mam rozvijet...vlastne nakojim a sup s nema do kocarku a jsme venku a tak cele dny...jen behem prebalovani s nema blbnu..jinak ony jsou bdele jen kdyz krici... :confounded: jakoze bud spi nebo rvou...tak nevim,asi delam neco blbe... :confused:
22. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
@sarri to jako fakt???Ja myslela,ze po 3letech te zamestnavatel musi prijmout zpet,jen ne treba na to puvodni misto..ale ze te snad nesmi neprijmout??!!
22. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
Sarri, taky bojim bojim. U nás je to se skolkama zabité a mám obavu, že mi je nevezmou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak snad jedině žádat o neplacené volno, ale když mi ho zaměstnavatel nedá, tak si to asi hodím. :confounded:
22. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
@j.cien
no to musí, ale děti Ti nikdo do školky vzít nemusí, takže pokud ti je nevezmou a nemá kdo hlídat, tak zaměstnavatel nemusí čekat, až vezmou děti do školky. Je to dost častý problém.
22. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
J.cien, "musíš" nastoupit, jenže když nebude školka? Pak mi taky asi nic jiného nezbyde. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se těším, že na mě budou další rok čekat, ach jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Koču, u nás za mě zastupuje chlap, takže je "bezporuchový", což já výhledově s děckama rozhodně nebudu. Asi si pak udělám školku doma pro všechny, co je nevzali do školky. :grinning:
22. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
Sarri, za mě je taky záskok, ale počítá se, že se vrátím. Babičky nikde, manžel dojede třeba dnes až v deset večer a jakto budu dělat,to je ve hvězdách. Jeslti budeš zařizovat školku, jdu do toho. :grinning: :grinning: :grinning: Už máš dva klienty. :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
@j.cien no mě se kluci zdáli tak nějak, no napíši to drsně-opoždění oproti všem co tu psali na různých diskuzích. :frowning2: Ale bylo to jen tím, že jsem byla nedočkavá a každý den čekala nějakou změnu :wink: Teď naštěstí už jiné děti neřeším, ať dělají co dělají, nic se nedá uspěchat. :sunglasses: No já je dávala pod různé hrací deky, kolotoče a furt nic, pak asi od 2měsíců to začali pozorovat a teď asi 14dní do toho i bouchají a chytnou si to, ale tu 100% jistotu v úchopu ještě nemají. Ale je to den ode dne lepší a vždycky se těším na další den. Umí už natahovat ručičky když řeknu, jak je velikej a dělat kopyky, kopyky nohama a strašně se tomu smějí. Dlouho se taky nesmály a bála jsem se, že snad ani nebudou a teď se smějí jen na ně promluvím. Uvidíš, u vás to taky začne a obě se budou smát, hold každý je jiný. Neboj vše bude, dřív, nebo později. :wink:
22. čer 2010 ve 20:14  •  4 děti  • Odpověz
No, já nevím, ti Tvoji jsou pěkní draci :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
No to bude teda jeste vesele...ale zatim na to nemyslim,je to jeste daleko :wink:
Ted mame duo kraval :grinning: :grinning: jednoho kriklouna mam na rukou a druhy se morduje v lehatku....OMG,doufam jen ,ze ty 3mesicni koliky budou fakt jen 3mesicni :unamused:
22. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
@zuzka72 diky Zuzi,snad se to rozbehne spravnym smerem i u nas :wink:
22. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
Holky a hrazdicku mam koupit nejakou tu elektronickou??nebo staci nejaka obyč?
22. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
Ale zase jsou samostatní. :grinning: :grinning: :grinning: Nastavila jsem drezúru a to máš vidět, jak jedou na povel. :grinning: :grinning: :grinning: A dokonce, když si mě chtějí zavolat, tak volají "mamama". :grinning: :grinning: :grinning: Takové hodné děti. :grinning: :grinning: :grinning:

J. Cien, já myslím, že to pomůže, až se budou holčičky víc hýbat. Snad vás to nebude dlouho trápit. :pensive:
22. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
J.Cien, mám doma s meďochem pů, nanic. Největší úspěch měla bazárková za tři stovky. :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
@j.cien my máme úklě obyč-viz fotky a kolotoč jsme už dali pryč, nějak je to nechytlo :frowning2:
No lepší fotky jsem nenašla :wink:
22. čer 2010 ve 20:25  •  4 děti  • Odpověz
@j.cien
u nás vede vše, co hraje, navíc hrazda i svítila a to je bavilo, i když ještě vůbec po ničem ani nesahaly. Jednu máme hrací, jednu obyč. a u babičky taky hrací.

@kocule
No jo, jsou to šikulové a Tomášek by alespoň vnesl nějaké vzrůšo při hře na doktory :grinning:
22. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
Jo a hrazdičky máme všechny bazárkové - poslouží, není co moc zičit.
22. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
Sarri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Vzhledem k párečku snad mít tyto ambice nebude. :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi,tak ty jsou parádní!
22. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
Holky, já mám cestovní horečku - vyrážíme 4.7. a už to tak nějak promýšlím.
Zítra večer Maximáma - blbka, co porodila šesterčata - z umělého a už měla 6 děti, no a sam., že jsou mezi nimi i postižené děti.
22. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
vlastně osmerčata
22. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
Sarri, to je super,moc vám to přeju. Hlavně, aby bylo hezky a užili jste si to.

Ach jo, u nás se zase hlásíme, pořád se budíme v noci a nedělám si iluze, že to bude v dohledné době lepší. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mějte se moc krásně, snad se zase dostanu. Manža mi v neděli na týden odjíždí,to budu zase zralá do bohnic :grinning: :grinning: :grinning:, tak snad bude aspoň pěkně ať můžeme ven. Pa a mějte se krásně. K.
22. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
@zuzka72 prima fotky! a ty nafukovaci valce-to je super!!
22. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
Koču, neblázni, proč až do Bohnic? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.