• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@zuzka72 ahojky, krmím je nutrilonem a na noc dáváme nutrilon extra - ten je sytící :grinning: po něm krásně spinkají a celkově přibývají teda kvalitně :grinning: jedna krabice nám vystačí cca na 3 dny. leze to do peněz, ale to se nedá nic dělat.
23. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
@hanula83 to je hezký, jak to popisuješ :wink: prostě děti to je nádhera :slight_smile:
23. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
@petranela posílám ti odkaz na collette, která na téma břicho píše ve svém profilu: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/collette/

@lita někde bych ty cviky měla mít, jestli budeš chtít, tak ti je naskenuju a pošlu.
23. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
Holky, hlásím akci na plenky Bella Happy v Hypernově - sleva 50% - musí se koupit 2 balení, MIDI - 2,43 Kč/kus, MAXI 2,85 Kč/kus. Já je mám celkem ráda, takže tatínek byl již vyslán.
23. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
@sarri no, to zní lákavě :grinning: děkuji za tip. sice máme zásobu pampersek na 2 měsíce, ale tahle cena je fakt bomba!
23. čer 2010 v 17:13  • Odpověz
@zlatovlaaska tak my máme mlíko krabici na dva dny :frowning2: a to valíme večer řídkou kaši a do peněz to teda sakra leze. Ale co jsme chtěli-máme. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 v 17:55  •  4 děti  • Odpověz
@lita já chci prosím cviky do IP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 v 17:56  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 no tak to je taky maso. Co používáte za mlíko? My teda jen Nutrilon, jak jsem psala..
23. čer 2010 v 18:54  • Odpověz
@zlatovlaaska Tak my začali Nutrilonem-po tom blili a blili, takže skončil psům. Pak jsme zkusili kde co, ale teď jsme se usadila a střídáme to-takže mlíko-Sunar, Babylove, Babydream. :wink:
23. čer 2010 v 19:42  •  4 děti  • Odpověz
ahojte babule,

včera jsme byli na !!!!!!!!!!!!!!!!!!! prvním !!!!!!!!!!!!!!!!!! očkování a zrovna jsme dostali jak hexa , tak i prevenar, takže řev takový, že si snad sousedi doktora mysleli, že se v ordinaci odehrává vražda.
Otázečka: také vašim mimískům dávali dvě vakcíny nebo jen jednu? :confused:
Zvládli jsme i vážení a máme 69 cm a Bořek 7,3 a Bruno 7,0 kg............................

Protivní jsou teda dost, uplakaní, ale snad to zvládneme, dala jsem jim čípky, tak snad noc neprobékáme :frowning2:

Jinak ty cviky bych také brala...pjosim, pjosim IP
23. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
@irminka my se rozhodli prevenar nedávat, takže měli jen jeden píchanec, ale jinak naše doktorka taky dává obě očka naráz. My jsme včera dostali už 3.dávku hexy, tak bude zase na chvíli klid :sunglasses:
Jinak naše váhy 6,4 a 7kg :wink:
23. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
@sweethy: já jsem se ani nestihla rozhodnout či dát prevenar nebo ne. Mudr na mě bafnul, že píchne obě dvě a já souhlasila. Nás to čeká ještě za měsíc a potom nevím kdy..........Váhy máte také hezké :wink:
23. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
@irminka nám dávali obě látky naráz a žádné teploty-zítra jdeme na druhé píchance, tak uvidíme, jak to zvládneme. :wink:
23. čer 2010 ve 21:00  •  4 děti  • Odpověz
včera byli také kluci ok, ale dnes byli fakt protivní, ale měli na to nárok bobani jedni :wink:
23. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
@irminka to jo, já čekám, že zítra taky bude vražda :grinning: a teplota. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 ve 21:02  •  4 děti  • Odpověz
@irminka jste dávali očkování později z nějakého důvodu nebo to tak prostě jen vyšlo?
U nás naštěstí pokaždé reakce žádná, možná i proto, že toho v sobě měli míň, i když spíš asi záleží a má to každý jinak.
23. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
@sweethy: jj, my to měli opožděné z důvodu Bruníkova očkování v porodnici TBC, pořád mu to mokalo a praskalo, prostě bylo to pořád živé. Dr. říkal, že kdyby jsme očkovali normálně, tak by mohl mít horší reakci....tož tak
23. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
@zuzka: neboj, kluci jsou šikulky :wink:
23. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
Tak já dnes dostala výzo, konečně mám uzavřenej rok-hurááááá :wink:
23. čer 2010 ve 21:35  •  4 děti  • Odpověz
@petulka26 Tak každy dítě je jiny, některým se papání usazuje ve faldíkách, jako nám :wink:))... ale váhy máme asi fakt dost velky, no já myslím, že to holky ještě vyběhají :wink:

@sarri s tím sádýlkem je nás takových víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

@zuzka72 ti velcí kluci jsou teda machři, zvlášť s tím kočárkem :grinning: :grinning: :grinning:

@carodejnice ahojky, my plavat nechodíme, akorát když byla ta vedra, tak v bazénu a bylo to fajn. Ale jak píše Sarri, sama to asi nepůjde, to bych si taky netroufla, přece jen...

@kankovka tak hlavně toho škareďáka vyžeňte, teď to jaksi řádí, tohle už slyším několikátý případ...

23. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
AHoj holky, tak my byli na očkování včera - nám píchají vždy jen jednu vakcínu, prý kvůli reakci... A z důvodu nemoci (pravidelně buď marodí jeden nebo druhý) měli každý něco jiného - Daneček prevenar a Honzík Hexu. Takhle se nám to střídá. Reakci má většinou pokaždé alespoň jeden, tentokrát Honzík úplně v pohodě, zato Daneček... U nás řev, mám ruce vytahané až ke kolenům :confounded: Ale teď usnuli, prdelkové, tak snad budou spinkat. Jinak už baštíme i masíčko, jednou týdně žloutek, na svačiny ovoce - Honzík spapá všechno co mu dám, zato Daník prskal zatím cokoli sladkého a včera jsem konečně našla druh ovoce, který mu chutná - broskve. Takže máme zásobu všeho možného broskvového...
Jinak strašně moc chutnala červená řepa a taky pastiňák... No přiznám se, vařila jsem ho prvně v životě :sweat_smile:
23. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
nás očkování teprve čeká. kluci mají ještě bouličky na ramínku a ne a ne to prasknout a zahojit :confounded: takže uvidíme, jestli to bude na tu čtyřměsíční kontrolu už ok, abychom dostali další očkování...
24. čer 2010 v 00:18  • Odpověz
Holky, nám se ta ramínka většinou rozmočila při koupání a ten hnis lezl ven, tak jsem jim to vždycky dovymáčkla a vydesinfikovala. Doktorka sice říkala, nechat tak, ale nedalo mi to.
Zítra bude akce - musím k zubařovi, neb jsem nějak blbě kousla do celozrného rohlíku a teď mám hrozně citlivý zub - nejde se skoro ani napít, takže musím ještě před dovolenou, jenže měla volno až na půl deváté, takže asi půjde manžel do práce, já vypravím děcka ven, on je pohlídá ve městě a pojede zpátky. Já jsem teď byla 14 dní u babičky a tam jsem zlenivěla - sice jsme chodily na 2 prochajdy denně a vyspávaly na zahradě, ale nemusela jsem zdolávat ty přiblblé schody a tahat po nich kočár.
24. čer 2010 v 06:56  • Odpověz
Ahojky,kde jste dneska vsechny??
:confused:
U nas opet prsi :confounded: alespon ze dopo bylo pekne,holky byly venku a krasne chrupaly v kocarku a ja jsem si aspon nalouskala orechy..nasla jsem jeste cely kosik,co mi dala loni segra...a ja ne nej zapomnela.
Ted je mam nakojene ,ale ven se mi uz nechce,leje tam jak z konve...tak spinkaji Mia v lehatku a Tea na gauci a mne taky bere spani...
24. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
Tak jsme zpět ze 4měsíční poradny, máme II.dávku Hexy a Pneumokoka, tak doufám, že ten průběh bude, jako minule a kluci budou OK. Jinak míry a váhy:
Petr 7kg a 65,5cm :slight_smile:
Lukáš 6,1 a 63cm :slight_smile:
To kilčo je pořád mezi nima. :wink:
24. čer 2010 v 16:45  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 prima vahy a to kilco ja na fotkach ani nepoznam...ale kdyz jsou nahati,tak to určo jde vic videt....
U nas je ten rozil fest ...MIa ma nohy tak strasne zasadlene...mohla by zapasit sumo :grinning: :grinning: a v pase ma vsechny dupajdy male...no otesanek!
24. čer 2010 v 17:51  • Odpověz
@j.cien u nás je to taky tak, to by jsi si musela ochytat, jeden špek :grinning: a druhej kostička :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už to není tak okaté, jako když byli menší, tam to kilo bylo sakra znát, teď už se to pouhým okem ztrácí. :wink:
24. čer 2010 v 19:21  •  4 děti  • Odpověz
Holky, mám dotaz na ty, co kojily - do kdy vám vydrželo mlíko pro oba?
24. čer 2010 ve 23:30  • Odpověz
@eirin ještě kojím, ale začla jsem dávat oběd :slight_smile:
25. čer 2010 v 07:29  • Odpověz
@eirin mě jen 2 měsíce, teď už kojím jen 1x denně :frowning2:
25. čer 2010 v 08:01  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.