• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Sarri ne, já chodila na Lipovku a pak do Strážnice na Oděvku.
Jééé takže opice po císaři???? No to jsou vyhlídky... :grinning:
3. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz
Hani, dovol, bych Tě poučila. Slivovica je z trnek, dyž je to z nečeho jiného, tož je to meruňkovica, broskvovica, hruškovica, ořechovica - jednu dobu bylo velice moderní kúpit odpad z lízátkárny a vypálit si lízátkovicu a dyž nic lepšího nebylo, tož stařečk pálil aj z řepy. Jo a z jablek je calvados. To si Hanačka - dyť na hané sa štamprluje eště víc než na Slovácku :grinning: :grinning: :grinning:
Toliko - teď mě vyhostíte na chat "abstinenci boj" :wink:
3. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz
Jo Hani, já si to užívám. Jen dnes jsem nějaká chcípnutá- véča mi od šesti nechce sjet dolů a tlačí a bodá, a ten tlak na tu stydlou kost taky moc příjemný není.
3. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz
Hani, ty kamínky jsou pidikamínky - bylo by pro děcko nemožné to vzít a narvat do huby a sám tam těžko spadne a kdyžtak, tak by asi prošel bez úhony. My ten šupřík nenašli, ale dali nám nový v poho.
3. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz
Moni, jaktože neznáte pohlaví? Nechceš vědět? Já bych to nevydržela, i když by bylo krásné mít na sále překvapení. Já jsem věděla, že to budou holky - jsem měla velmi intenzivní pocit a utz to potvrdil a realita naštěstí také.
3. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz
No, ale kdyby se to podařilo- to by byl teprve v plíně poklad!!! :grinning:
3. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz
My to víme- ale je to děsné tajné tajemství!!! :grinning:
3. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz
Sarri, tak to mě samo poučovat nemusíš, sakryš :slight_smile:))... Já tomu prostě říkám všemu slivovica, i když to není ze slív :slight_smile:)... akorát je to z jablek apod. :wink:... ale podle chutě to jde poznat hned, takže je prostě buď pravá nebo falešná :grinning: ... No když začínáš s calvadosem, tak to už se můžem rovnou bavit o pálení z kaktusu :wink:...

Moni, jasně, v tomhle bude hůř, protože žaludek bude čím dál víc nahoře, já pak taky cítila každé sousto... a ke konci už i kvůli tomu pálila žáha... Mně asi od 30 tt nejvíc trápily kyčle, to bylo fakt maso...
3. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz
Jo, vlastně vím - už si vzpomínám. Tož to já bych to vykecala. To bude přeca ten páreček. Ale mně to zbystřilo smysly :grinning:
3. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
Hani, ty destiláty z kaktusu sú moje oblíbené - teda už sem to nepila snad roky, ale když bylo takové to disco období, tož kaktusáka sem si občas na nejakého teho frajera dala.
3. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz
Hani díky!!! :frowning2: To jsou vyhlídky, no ale aspoň jsi mě uklidnila, že je to normální. :slight_smile: Ta kost mě intenzivněji bolí jen sem tam, cítím ji sice každý den, ale občas je to fakt hodně.
3. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz
Teda na žáhu mi pomáhalo jedině pivo - nealko - chodila jsem po porodnici s plechovků, bo to bylo dole v automatu. Rennie nic, soda nic, až Birell.
To jsem se dněs teda zaškatulkovala. Slovy Cien: "OMG!"
3. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz
Sarri, ale bacha! Víš, že kdo vyhraje, dostává dvojčata na prázdniny!!! :grinning: Já strach nemám, že bych žvanila- teda aspoň v tomhle, ale o můj je tak trošku větší drbna!!! :slight_smile: No a teď na něj všichni tlačí- tak jsem zvědavá!
3. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
Ach jo, děti mi tu prdí a zas mi NB žere velká písmena a malá taky. Sakriš.
3. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz
Jóóó tak nealko pivko je u nás taky pořád v lednici! A když tatínek má nouzi a není co tak mi to vylupne! :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
Sarri, ano ano, taktéž si na toto období matně vzpomínám. Jenže to nebyla žádná degustace :grinning: ... Ach jo, někdy je mi stydno ještě dnes :sweat_smile:

Moni, ježiš, to já tě vůbec nechtěla vystrašit, vůbec tě ty kyčle bolet nemusí. Někdo ani neví, že nějaké kyčle má... Každej má jiny trápení. A ten pokládek, co máš v břiše za to rozhodně stojí :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
No tak to doufám, že nevyhraju :grinning: :grinning:
Už tak mám pocit, že tentokráte pojedu dom od babičky bez dětí v sanitě :grinning:
3. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
Hani, já jsem bohužel byla v mládí blbá a pila velice málo, takže moje okolí bylo ztřískané a já je pak podpírala, držela vlasy a žehlila průsery.
3. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz
Moni, tak tady jsi :grinning:
3. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz
Tady taky holky prdí o sto šest, no ušetříme za topení :grinning: ... Mně se vybíjí baterka na notísku, tak se raděj preventivně loučím...
3. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz
Mě taky děsně pálí žáha. No jo, sjela jsem pytlík křupek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pivo mi taky pomáhá :grinning:
3. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
Sarri, tak abych pravdu řekla, vlasy jsem taky párkrát držela - i sobě i jiným :grinning: ... No ale já bych se asi už do těch časů nevrátila. Jednou za čas je to super to oživit, ale už by to nemělo to kouzlo, kdyby to bylo pořád jako tenkrát :wink:
3. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj Salu!
Já radši taky končím nebo za chvílu začne hra - holky plivají cucky a řvou a já nandávám.
Dobrú dlúhú a tichú noc přeju.
3. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz
Hani- já si taky myslím, vždyť to není na pořád! A už jsem za půlkou. :slight_smile: Jinak-holkám to moc sluší!!!
Sarri tak to bude určitě poprvé co si přeješ něco prohrát, ne? :grinning: Já myslela, že u babi máš hlídání takže jseš odlehčená?
3. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz
Tak Vám přeji co nejklidnější noc! Ahoj Salu- tak se stěhuji zpět kam patříme. :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ránko, tak já dnes hlásím po hooooooodně dlouhé době probuzení už v 6 ráno, čaj vypily a čučákovaly dál, když jsem si jich nevšímala, tak začaly vřískat... No takže jsme museli udělat jídlo. Teď zas chrní, za to já jsem vzhůru :angry:

Moni, děkujem :slight_smile:, jinak já taky vím, co čekáte :slight_smile:
4. kvě 2010 v 07:08  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:
My tak nějak standardně budíček v pět :angry: Jedna nakrmit, pokus zalehnout, druhá nakrmit, znovu pokus zalehnout, budíček Kuba a konec vegetění :angry: Teď už je Sofinka zase vzhůru a druhá cácorka ještě spí.
4. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
dobré ránko,
teda baby, vy jste toho zase nakcaly ....a čtu, že se tady probírala slivovička :wink: . Ríša má také nachystanou na svatbu asi už 12 ročníků :sweat_smile: .Kluci zatím nic, uvidíme, jaká bude tento rok úrodička :slight_smile:

My jsme se dnes v noci vyspali jakštakš, opět Brunda od večera spal durch až do půl sedmé ráno a Bořula ve 2 papáníčko,v 6 opět mléčko, potom usnul, probudil se Bruno, chvilku jsme si pojráli a bruník zaspal, probudil se Bořek a ted tu píšu a jeden spí na gauči a druhý mlátí s hrazdičkou tady opodál a jééééé, bruník se nám probudil :confused:
4. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
Holky, kolik jste toho vypily? Řehním se jak pominutá. :grinning: :grinning: :grinning: Sarri, jinak si koleduješ, že ti všechny do sklípečku dojedeme a to se pak budeš divit. :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak my budeme mít v obýváku ten autíčkový koberec, na podlahách se Tomča už naučil, ale taky sebou občas mignul, až se mi dělalo špatně. :confounded: Teď máme provizorku vínový s takovým husdtým hebkým vlasem, který pak pofrčí do ložnice a je to hrůza, jak se na to chytá bordel. Takže denně vysávám, i ty podlahy, aby je Tomča nevysmetával. :grinning: :grinning: :grinning: Děs, jak se práší.

Potřebuju poradit. Sháním zábranu do dveří, aby se malí nedostali do kuchyně, jenže máme díru 88,5 cm, což je moc a většina jich má tak do 83 cm. Chtěla jsem tu s tím šprdlením, na zámek. Máme kupodivu v tomhle dobře řešený byt, páč kuchyň je do "L" a za ní už jen zatím pracovna, jinak budoucí pokoj pro Adulku, takže se mi tam malí nedostanou a neublíží si. Dveře od ložnice a koupelny zavřu a můžou lítat na chodbě. Jen ta zábrana je problém. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
ahojky teda tady se večer pilo a Sarri teď vyspává :grinning: :grinning:

My dneska noc dobrá, podruhé bez mlíčka :slight_smile: Sice se o půl noci vzbudila Nela protože manža chrápal jak pominutej že to vzbudilo i mě, tak hodně kňučela protože chtěla spát a nemohla zabrat a vzbudila i Sofii tak jsem jim dala trošku čajíku a pak spaly až do sedmi a Nelinka až do osmi, jak já bych do osmi spala s ní :grinning: No a venku je hnus zase leje tak nevím jestli dneska půjdem ven, odpoledne přijde mamka tak jsem chtěla ráno ale do deště se mi fakt nechce, ráno mi holky v kočáru spí krásně ale odpoledne vůbec, maximálně tak každá půlhodky :unamused:
4. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.