• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@zuzka72 Jéé Zuzi, ty taky už dáváš křupky. Tak to taky budem ty křupky fakt muset vyzkoušet, abysme byly IN :slight_smile:))))))))

@zuzac01 Tož to je teda docela náhodička, že máme obě dvojky, co :slight_smile:))... a skoro stejně stary. No chodí tu víc lidí, co znám z OVy, takže už se ani nedivím :wink:)

@beruska5 Beru, díky za tip, já je určitě koupím, jakmile se teda někam dostanu - pověřit tím manžu, tak mi donese křupky pro dospěly... Minule jsem ho pověřila, aby koupil bazének. No koupil bazének, ale se šíleným drakem (myslím obrázek na bazénku, ne že by ho měl manža) :slight_smile:))))), a typicky klučičí, to by nevadilo, ale navíc hrozně prťavej na to, že stál 225 Kč... S tím vedrem úplně chápu, my sice bydlíme v domě a v přízemí je fajn, ale nahoře v podkroví, kde spíme, je k zbláznění...

@j.cien A nezkoušeli jste to noční vstávání zvrátit čajem? My to sice nepotřebovali, ale asi bych to tak zkoušela, kdyby se mi zase holky začaly budit po tom, co už přes noc celkem dobře spaly...

10. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
@zdepros Krásní broučci :slight_smile:
10. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
@zdepros jůů, krásny fotky, jů a ten bazének od kud je?
10. črc 2010 ve 22:13  •  4 děti  • Odpověz
@hanula83 nee, já je jen koupila a že to zkusím a chlapi mi to sežrali, tak musím koupit novy :wink:
10. črc 2010 ve 22:14  •  4 děti  • Odpověz
Ahojky

@hanula83 děkujem :slight_smile:
@zuzka72 děkujem, bazém je z globusu, je docela velkej, tak snad vydrží nějakou dobu :slight_smile:
11. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
ahojte,

bazén je teda super, já jsem koupila klukům pidi bazenek v Tescu a už se tam skoro nevlezou, jsem to trošku s tou velikostí neodhadla :angry:

Jinak my také papáme kukuřičné křupky, bordel v bytě, spokojené dítě...ano je to tak, zapléskané všecko, ale kluci mají usměv na rtech a to je nejdůležitější :wink:

Dnes je opět takový pařád, že ted vařím, zavezu obídek manželovi do práce a já s chlapečkama valíme k jezerům a budeme tam až do večera, oj, já se těším :wink:
11. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
@zdepros dnes jdu opět do globusu, tak to omrknu, mám ho za rohem :wink:
11. črc 2010 ve 12:07  •  4 děti  • Odpověz
11. črc 2010 v 18:53  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 , Zuzko ty jsou roztomilý, a jak to dopadlo s bazenem? :slight_smile:
11. črc 2010 v 18:56  • Odpověz
@zdepros nakonec jsem koupila za 69,90 malej na balonky a za 149 velikejna vodu na koupání. Ten tvůj tam fakt měli ale stál 599,- a jelikož u nás probíhá stavba tak by byl asi hned zničenej, tak to příští rok až bude dostavěno. Zítra nahodím fotky. :wink:
11. črc 2010 v 19:04  •  4 děti  • Odpověz
@hanula83 Napadlo me to taky ..s tim cajem..ale mam stejne co 3hod silene plna prsa..musela bych stejne odstrikavat...tak mi to prijde jednodussi je proste nakojit...bohuzel teda toho spanku mam opravdu malo :confounded:

Zdravim vsechny a vsem preji,at ta vedra ve zdravi prezijem :wink: !
11. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
Omluvte stavbu a nepořádek kolem :frowning2: Máme nasazeny sporťáky, bazének na balonky, bazen do kterého napouštíme teprve vodu, a jak kluci dneska usnuly a jsou chuďátka totálně zpocení. :frowning2: , ale je otevřené okno a je tady chládek, tak proto dupajdy, EDa a Maggie totálně vyřízení z vedra.
11. črc 2010 ve 21:09  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 Zuzko super fotky kluků mezi míčkama, taky už máme míčky, ale ještě jsem jim je nedala, no ještě se bojím je takhle posadit
11. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
@zdepros to bylo jen kvůli focení, jinak tam leží a mají tam tak 20balonku :wink:
11. črc 2010 ve 21:39  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj holky, to jsou šílený pařáky, v obývaku ted máme třicítku a ven se jít nedá, aspon dopoledne jsem byla. Ted je to s detma mnohem náročnější, vyžadují víc pozornosti, už nechtějí tolik spávat a chtěji se pořád bavit :wink: Nejlepší je kočárkování, tam spí v kuse krásně.

@zdepros a @zuzka72 máte obě moc roztomilý chlapečky :wink:
12. črc 2010 v 16:22  • Odpověz
Holky,fotky mate opet uzasne!
Ja jsem na to lina a leva..a nepruzna :confounded: tak zadne nove fota nedodavam...
Jsem na nervy!!!!Mame kousek kolem nas vedeny obchvat jednosmerne-vse,kamiony nonstop-HNUS!!!Dela to hukot jako kdyz ve valecnem filmu jezdi tanky+nalety :angry: :angry: a tento hnus ma trvat 2MESICE!!!nez udelaji most pres zeleznici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: MNE PICNE!!!!Vubec se v tom neda spat....vcera to zaclo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani se mi nechce do te postele ...a to jsem unavena,jako šunka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
Holky co už máte větší dvojčata, jak to funguje, hrají si spolu, reagují na sebe, ví o sobě? Ti moji se zatím jen na sebe smějí a žužlají si vzájemně ruce. :wink:
13. črc 2010 v 08:20  •  4 děti  • Odpověz
Tak holky od zítra vás budu malinko zanedbávat. Petr má dovolenou a velcí kluci jedou pod stan, tak si budem užívat a výletovat. Nazvali jsme to oologickej týden :grinning: Kopeček, Brno, Lešná a kdoví co ještě. :wink: Snad se neupečem. :frowning2:
13. črc 2010 v 09:22  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 tak moje holky jakoby se ani nevnimaly :confounded: ...akorat Mia vcera udelala strasny ksicht,kdyz jsem ji natocila na bocek a koukala primo na Teu..a pak se rozbrecela :grinning: :grinning:

Preji krasny den vsem a Zuzi ty si uzij vyletovani :dizzy_face: !
13. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak dneska se dá první den dýchat. Sláva. Spíme v podkrový a noci byli hustý. Zato naše cácorky, které nás vyšouply z ložnice a udělaly si z toho děcák, těm je hej. Je to tam na severní stranu, takže příjemný chládeček.

@zuzka72 naše holky se chytaj za ruce, vytrhavají si hračky a největší zábava je midlit se do obličeje. (midlit píšu s měkkým, protože to nemá co dělat s mytím a mýdlem? :grinning:) Musím holkám taky koupit bazének na míčky.

@j.cien děs s tou stavbou. Já sice chápu, že to musí dělat když je nejméně provozu, ale je to otrava co?

Házím pár foteček do albíčka :slight_smile:
13. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahooj :slight_smile:

Zase máte všechny naprosto úžasné fotečky.

@j.cien Chudinko. Ten randál musí být fakt na nervy a výhledově to stojí taky za prd. A jak se máš? Už ti holčičky víc spinkají a nechají tě odpočinout?

@petranela U nás je to v těch vedrech taky náročnější. Ale jak jsou míň ve stavu spacím, je s nima větší sranda. Eliška se žulí, začíná objevovat svůj silný hlásek a už si začíná strkat chrastítko do pusinky. Davídek se taky žulí a hraje si s ručičkama.... je to lepší než telka :grinning:

@zuzka72 S tím vnímáním je to u nás podobné, čučí na sebe, očas po sobě šmátnou a zahulákají na sebe.... ale ono to přijde a vyhrají si. Na to se už těším.
13. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
@zuzka.o Kupodivu dnesni noc byla fajn-holkam ten randal ocividne svedci :grinning: :grinning: to je sranda,je to asi fakt uspava...jak huci jedno auto za druhym :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja moc nespala,ale ony od 22az do 03 a pak zase od 04az do 8rano :dizzy_face:
Ani se mi nezda,ze by mely vetsi zizen ...kojim furt stejne,zkousim jim nabizet i ten cajik,ale na ten se ksichti a moc ho nevypijou...vlastne skoro nic z te flasky neubylo :unamused: tak snad jim to tak staci...
Vcera Mia zase fest kricela,tak jsem trubickovala...ja to vzdy strkala jen kousicek ..a nekde jsem tu cetla na netu,ze nekomu rikal dr.,ze se to muze zastrcit tak hluboko,jak to pujde...no a to se dely veci...tak po 5cm to zacalo-silene mnozstvi smrdute stolice...ona se chudacek fakt asi prezira a pak ji to trapi,nez to zase vsechno dostane ven :confounded:
13. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz
Nevim,ta nase Tea furt jakoby nevnima :confounded: hracky vubec..a na nas hlas jen nekdy jakoze na chvilku zareaguje a kdyz ji sudlim dudlikem kolem pusinky,tak se smeje-jinak ne :frowning2:
Snad jen potrebuje vic casu a snad bude OK... :rolling_eyes: na ko jdeme az na konci mesice,to jakoze ve 3mesicich....a nevim holky,to uz se i neco ockuje roovnou na te prohlidce?
13. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
@j.cien Tak to je alespoň nějaké pozitivum toho rámusu, že holčičky spinkají. :grinning: :grinning:
Chudinka, takhle se nemohla vykakat.. Eli měla dneska (teda sama) taky nářez v plíně. Jsem si říkala, kde se to v ní bere, že za takový výtvor by se nemusely stydět 2 děti najednou!!! :grinning:
Nebuj, ono se to najednou zlomí a Tea si bude hrát. ¨My taky nic nic a najednou hrozný skok. A den za dnem je toho víc a víc, tak vydrž, přijde to.
Nás chce vidět doktorka po 14dnech, tak jsem se s ní domlouvala, kdy to očkování. Mohla to udělat min.středu, ale kvůli tomu strašnému vedru jsme to odložili na další středu 21.7., ale vedro bude taky, tak si moc nepomůžeme.
13. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
@zuzka.o A to mate mit taky poprve ockovani-to uz je ta Hexa??Ja vubec nevim...pac dr.nas videla naposled v 6 tydnech..a tehdy jeste o ockovani nic nerikala..
13. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@zuzka.o A jak to mas ty s detma-uz mate rezim nebo je to ruzne?Jak probihaji vase dny??
13. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky,
@zuzka72 u nás taky zatím jen ručičky navzájem do pusy, ale spíš víc doráží Davídek na Kubíka :slight_smile: .
Užijte si výlety :slight_smile:

@j.cien Davídek začal taky ohodně dýl reagovat a smát se, je to tak 14 dní a to ještě musí mít náladu, jsou teď 3 měsíce korigovaně, určitě to chce čas, uvidíš bude vpořádku, my na KO chodíme tak po třech týdnech, no očkování po těch třech měsících, nám to zase odložili o dva měsíce :frowning2: , tak nevím jestli to nějak nevadí
13. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@zdepros Jj,taky verim,ze to bude O..ale stale to ve mne hloda a kazdy den cekam na nejaky pokrok a mrzi mne,ze se zatim nic nedeje...jsem hrozna,ja vim :confounded:
13. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
@j.cien Ano, to má být ta Hexa, docela se toho bojím, jak to budou v těch vedrech zvládat.
To je divný, proč my chodíme do poradny co 14dní (předtím i co týden) a vy ne..... Nás pokaždé převažuje.... je to koukám indivindi, co doktor, co názor.
Režim máme nebo spíš ne..... Papu co 3-4hod přes den, v noci jak se vzbudí. Kočárkování 1x denně, ale teď v těch vedrech nechodíme. chtějí se víc bavit, tak kdo je zrovna vzhůru, tak si hrajeme, ale ne v pravidelou dobu. Večer koupačka jak to vyjde,.... ale jsou báječní, jakmile se setmí, padou a spí (i 6hod, to byl rekord).
13. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz
@j.cien mi ve 3 mesících dostali 1.Hexa+1.Synflorix ,Samko,taky nám pred tím nic nerekla a došli jsme a očkovala,naštestí žádné potíže.bez teplot,
jen Sašku zaočkovala až ve 4,5mesíci protože mela stále reakci na TBC s porodnice
@zuzka72 tak hrají se večšinou každý se svím ale když má náhodou jeden neco zajímavejšího na hraní tak jse pretahujou a skoro vždy vyhraje Samko,má večší sílu a Sašenka pak brečí a musím ji nečím zamestnat, velice často ji prilehne a rajtuje na ni a ona ječí jak o život a on se moc,moc smeje,je to malej zákerák,často když Saška sedí nebo vstáva tak se priplazí ze zadu a schodí ji :rolling_eyes:
občas sedí vedle sebe a hladí se :dizzy_face: ,hlavne v postílkách,mají je do L to si sednou hned k mrížkam co nejblíž k sobe a mení si navzájem dudle a smejí se,nebo spolu stojí v postílkách a drží se mrížky a vrískají,je to legrace ale oči mám už i na zadku :sweat_smile: :confused: ,nemám ohrádku tak už jsem občas na prášky,hlavne když se rozbehnou na opační strany,Saška ta je hodnejší a poslechne večšinou když neco zakazuji ale Samko je dábel,ted na všem se chce chytit a postavit i na kolečkovích hračkách a tak samé pády a krik,už aby chodili
pri starší holce sem bila zviklá delat všechnu práci mezi krmeníma tak cez den,ale ted jsem ráda když si udelám kafe a už bežím zas koukat kam lezou nebo o co se perou :rolling_eyes: :confused: :grinning: a večer když spí tak uklízí,vaťím a delám vše co sem mela udelat cez den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akurát ji chudince delá masáž zad a ona ječí nenenenene :confused:
Saške leze 3 zub a Samko už má zubu 7 :grinning: :grinning:
včera sme koupili ventilátor tak aspon neco ale chtelo bi to klímu :grinning:,nebo prosinec
13. črc 2010 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.