• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@hanula83 krásny fotky-jsem si Hani ani nevšimla, jak jsi byla u nás, že máš tak chlupaté ruce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 v 06:52  •  4 děti  • Odpověz
dobré ránko děvčátka kuřátka,

@zuzka: dobré s těma rukama, jsem se pobavila, dobrý postřeh :wink: . Frapko si koupil Ríšánek místo granka, jsou to granulky do mléka jahodové či banánové. Kluci poslední dobou nechtějí vůbec mléko, už nevím, co bych jim dala, tak jsem zkusila toto a hle, hoši papkají a tím pádem už nemyslím na to, že to je jakési svinstvo. za našich mladých let jsme už dostávali také krupici a jsme tady, takže s tím nedělám ofrky. Do 180 ml sunaru dám malou lžičku jen tak na aroma.

@darling tak si to hezky užijte, my jedeme až příští sobotu na týden, tak to se asi neuvidíme, jedině, že by jste si to prodloužili, ale to pochybuji, že by jsi vydržela bez chlapečků :wink: . Naše babičky nás také pořád přemlouvají at jedeme jen s Richardem, ale chceme to zkusit. Pojedeme na noc, takže cestu snad zvládneme a u vody jsou kluci zvyklí, neb máme ty naše krásné štěrkové jezera a tam jsme každý den, tak snad nám to vyjde :slight_smile:
A chlapečky máš teda překrásné, moc,moc :wink:

@hanula : holky už jsou šikulky veliké, to tak letí, že se ani nenadějem a půjdou všechny naše děcka do školy :confused:

17. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile: můžu se teda zapojit do vaší diskuze :grinning: :grinning: :grinning:

Ani nevím, kde začít. Byla jsem hospitalizována ve 35+1 pro špatné hodnoty úbytku bílkovin do moče a velké otoky. Holčičky byly v pohodě, takže jsem čekala na kontrolní testy a ty vyšly mnohem lépe, takže ukončení těhu nebylo nutné. Chodila jsem každý den 2x na natáčky, 1x na průtoky, neustále mi hlídali tlak ..... no ale po týdnu se hodnoty opět zhoršily, takže ráno mi řekli, že to musíme dnes (2.7.) ukončit - 36+2. To bylo na moje nervy něco. Pořád jsem bulela, holčičky byly malinkaté, to jsem věděla už z UTZ. Ale primář řekl, že můj zdr. stav se zhoršil a že už nemůžeme čekat. Rozhodla jsem se pro celkovou anest. - už takhle, když jsem slyšela to pípání všech přístrojů a mraky lidí, kteří tam kolem mě skákali ...... no znovu bych to zažít nechtěla :cry:
Po císaři to šlo, injekce na bolest byly super :stuck_out_tongue_closed_eyes: , holky mi nosily na kojení, od 3. dne jsem plně kojila obě v tandemu.
Od 5. dne jsem měla holky na pokoji a čekaly jsme pouze na váhu Elišky - pustili nás, až když měla 2 kg.

Domu jsme šly, když bylo holkám 10 dní. Holky jsou zatím moc hodné, skoro celý den prospí. Kojím plně.
Anička to zvládá taky moc dobře, pomáhá mi, je starostlivá. Tatínek má 14 dní dovolenou :wink:

Každá je opravdu jiná, jedna po manželovi, druhá po mě, takže je bezpečně poznáme.

tak jdu kojit, zase se ozvu. pa pa
17. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
@irminka ahaaa, to máme doma to frapko-ale nedošlo mi to to jim budu taky dávat, dík za tip. Já mlíko vůbec, jen 1x za měsíc si koupím tu banánovou tyčinku s grankem a vipiju ledovy mlíko. :confounded:
@salu ahoooj gratuluji, vidíš, jak jste to super zvládli.
17. črc 2010 v 11:22  •  4 děti  • Odpověz
@salu holčičky krásny, Sali, to má ta jedna tak velikou ručku :grinning: :grinning: , nebo to zkresluje foťák :wink:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/salu/album/barunka-a-eliska-2-7-2010/5349315/
17. črc 2010 v 11:24  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj holky, nejak nemam cas psat a mrzi me to, tak rada bych tu klevetila :wink: Jen hazu rychlou hlasku, ze nam rostou zuby, obema!! To nam jeste nejsou ani 4 mesice. Bryan uz nekolik tydnu pekne slinta, Tobik mene, ale take peni :grinning: Posledni tyden zacali kluci vice plakat a nejspise to je kvuli tem zoubkum. Na hornim patricku jsem jim nahmatla dva potencialni zoubky. Takze jsem koupila Calgel a fetujeme :grinning: Sice je to az od 5 mesicu, ale davam jim tam jen maly bobecek. Jen kdyz jim to misecko masiruju, tak mi ten prst ihned zacnou sat a to je tedy saci vykon, ze je skoro nemozne udrzet ten prst na miste :grinning: Pomaha to, mohu doporucit.
U nas v rodine jsou brzske zoubky normal, skoro vsichni meli par zoubku kolem 4 mesice, takze kluci taky.
Bezim koupat, papa!
17. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
Tak musím napsat co umíme :wink: :wink: :wink: včera jsme se to naučili :wink: (možná to už mnozí z vás taky umí, ale jsem ráda, že se taky můžu pochlubit) Umíme si sami držet učící láhev a dát do pusy a pít. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A dnes jsme měli poprvé mrkev z bazalkou a máslem(doktorka říkala, že max sní 3lžičky a snědli oba misku cca250ml. A už konečně umí jíst lžičkou-paráda. :wink:
17. črc 2010 ve 21:33  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, teda vy jste šikulky!!! :slight_smile: Nás teda flašky taky strašně moc zajímají, hned vědí, co s nimi - strčit do pusy, ale spíš si s nimi hrajou a neví, že to musí nahnout, aby to teklo :wink:
Bazalka se může? My teda nekořeníme, jen kapku olivového oleje přidávám, jinak nic...
17. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
@zuzka72 Zuzi děkujem :slight_smile:, no jasně, mám prostě tak chlupaty a svalnaty ruky :slight_smile:))))))... To manža s nima blbnul v bazénku. Já jsem věčně ta, co je za foťákem ne před, což je dobře :wink:)... Moc díky za uklidnění, je mi jasny, že by to byla strašně malá pravděpodobnost, že by se to zapíchlo a kdyby jo, tak by se to asi už nějak projevilo. No jo, já tenhle stav předtím nezažila (mateřství), fakt se pořád o holky bojím. A jsem celkově mnohem víc citilvější. Když vidím, jak někde někdo něco udělal malymu dítěti, tak se mi otevírá kudla v kapse... Asi mě čekají ještě perné chvilky, protože toho strachu už se člověk asi nezbaví.. Jo u nás holky začaly taky kolem toho 5. měsíce držet tu flašu. Já teda nemám tyhle hrnečky, chňaply klasickou flašku, ale taky jim asi budu muset takové hrnečky pořídit, aby pak pěkně držely klasickej hrnek :wink:... A chlapečci jsou teda šikulky, vidím, že taky máte jednoho pořád trošku menšího, že? :slight_smile: U nás je taky Anička stále o něco menší.

@irminka Irmi, rostou šíleně.... a já se snažím si to užívat, než mi vyrostou úplně :wink:

@salu Salu, vítej mezi námi :slight_smile:... tak hlavně, že to máte vše úspěšně za sebou a navíc kojíte, takže co dodat :slight_smile:. Ten 37 tt už je v pohodě, to se berou děti jako normál donošené, takže už o nic nešlo. Váha taky není až zas tak důležitá, protože vyvinuté už měly vše... Tak to zapoj tatínka na 100 %, to musíš využít :slight_smile:. My jsme s holkama skoro pořád samy, manža jezdí z práce až večer a tak si jich užívá aspoň o víkendu nebo když má volno.

@lita Lito, takže zoubky? :slight_smile: No tak to jste nás teda pěkně předběhli. U nás nic ani náznakem.

17. črc 2010 ve 23:23  • Odpověz
@darling007 mě řekla doktorka, že bazalku a máslo :wink: tak to dělám, bazalku jsem si nasadila a dávám tam jen kousek lístečku na ovonění.
18. črc 2010 v 09:32  •  4 děti  • Odpověz
@hanula83 mě se taky otevírá kudla v zádech i když už jsem zažila hodně mateřství :wink: Prostě jsme matky a budem je ochraňovat celej život a bát se o ně.
18. črc 2010 v 09:34  •  4 děti  • Odpověz
Ahojky, nějak jsem se sem teď moc nedostala, ale dočítala jsem vás :slight_smile:
@salu Moc moc moc gratulujiii, holčičky jsou nádherný, fakt supeeer, a že kojíš to je taky bomba a ještě v tandemu, to já jsem nikdy nedokázala :unamused: :frowning2:
@hanula83 Já si myslím že to holky nespolkly, to už by se nějak projevilo, ale věřím že nervy to byly pekelný :frowning2:

Holky a nějaký recept ypro prcky aby to pořád nebylo to samý nemáte?

Jinak Nelinka nám už taky sedí a začala lézt ale plazení je rychlejší takže jen když se jí chce :grinning: Sofinka stále chodí kolem nábytku a když někde jsme tak chce chodit za ruce, řve a kňučí tak dlouho dokud jí někdo nevezme a nejde, to je pak samej úsměv, dokonce zvládá chodit už i za jednu ruku aniž by se nějak kácela :unamused: Já s ní takhle odmítám chodit protože to je něco na moje záda a pak ty děti by takhle chodit neměly ale když je to jednou za čas tak to snad nevadí.

Přidávám pár foteček z posledních dní
18. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
@salu Salu vitej mezi dvojceni maminy :wink: a gratulka k tomu,jak vse krasne zvladas :dizzy_face: !
@lita juva,uz zoubecky!tak at vylezou hladce-potvurky,at moc kluky nezlobi a neboli :dizzy_face:
@zuzka72 teda,to jste rycjhlici,ze uz tak krasne sami s hrneckama!!! a fotky paradni-jako vzdy :dizzy_face:
@lucy82 krasne fotecky a moc pekne saticky :wink:

Holkyyyyyyyyyyyyyy,ja se vznááááááášííííííííííííííííííííím,ja si lééééééétááááááááááááám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kojila jsem ve 22 a pak az v 5.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: At zijou kamiony! :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
@j.cien :wink: :wink: :wink: gratuluji. :wink:
18. črc 2010 ve 12:50  •  4 děti  • Odpověz
Jdu vam sem naklepat prispevek jednou rukou, tedy spise prostrednikem, jednou rukou vzdycky jistim dite na kline nebo v naruci, jinak uz bych nic nenapsala.

My mame za sebou proplachovani slznych kanalku :confounded: Tobanek chudinka plakal. Kdyz si ho odnaseli, tak jeste spinkal. Udelali mu obe ocicka, zatim je ma v poradku. Pokud se to do par dni vrati, tak pristi patek jdeme znovu :frowning2:
V pondeli jdeme na zavadeni tech gastro sondicek do zaludecku na 24 hodin, bude to pripojene na nejake cidlo a ma se z toho zjistit prostredi traviciho traktu, bud kysele nebo zasadite a podle toho se bude dal resit lecba jejich refluxu. V pondeli to zavedou jednomu a v utery druhemu, jeste jsem se nerozhodla, koho potrapit jako prvniho. Chudinky moje malinkaty, porad je necim trapime :frowning2:

Jinak na dovolenou pojedeme nejspise do Anglie nebo Spanelska. Rada bych, aby manzelova teta videla kluky, nez odjedeme. Bydli v Anglii nebo maji dum ve Spanelsku u Valencie. Ale vice se mi zamlouva Anglie kvuli pocasi, i kdyz jsme tam u nich uz byli. Utikat z naseho horka do horka Spanelska se mi moc nechce, v Anglii je prece jenom lepe, ale Spanelsko je moje srdecni zalezitost. Navic se mi kluky nechce moc vystavovat prudkemu slunicku.
Alespon si nanecisto vyzkousime letani na kratsi vzdalenost, abychom to mohli do listopadu doladit :slight_smile:
Nez jsem otehotnela, stravili jsme cca tretinu roku na cestach, takze uz nas oba doma svrbi zadnice :grinning:
18. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
@zdepros - s tim ockovanim neboj, je dulezite, aby jejich telicka byla silna, jinak to muze nadelat neplechu a narusit jejich imunitni system. Bud rada, ze te tvoje pediatra do ockovani nenuti a je opatrna, obzvlaste u nedonosenatek. My take mame stale malo protilatek, tudiz zadne ockovani.

@zuzka.o - my mame podobny "rezim nerezim" jako vy :slight_smile: Zatim nam moc dohromady pres den nespi, spise to zalomi jeden a druhy se probudi a chce pozornost. Kocarkujeme take 1x denne, ted v tech vedrech i 2x denne - brzy rano a pak pozdeji vecer, doma bylo priserne. Koupeme kazdy den a take jak to vyjde, vetsinou v rozmezi 8-9 vecer, ale v tech vedrech jsem je cakala uz kolem 5. Proste takovy pohotovostni rezim :slight_smile:
Se setmenim take vetsinou padnou a spi, ale Tobik ma sem tam ocka jak baterky treba az do 11 vecer, ale to je spise tim vedrem a pretahnutim, jak nemuze zabrat. A uz se nam take dari spinkat 5-6 hodin v kuse v noci, ale zato rano byvaji nemilosrdni :grinning:

@j.cien - co rezim u vas, uz se to nejak rysuje? Dari se vam pravidelnost? Spinkaji ti pres den spolecne nebo na preskacku?
Neboj, ta kolika za chvilku prejde, u nas to opravdu byly ty 3 mesice! (jsem to zakrikla, ted mi tu Bryasek usedave plakal a kroutil se, vcera nekakal, konecne usnul) Reflux nas stale trapi, ale prdime prekrasne :slight_smile: Ale jen jsme se vylizali z kolik, tak uz nas trapi zoubky! To abychom nevysli ze cviku, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A ty bambusove decky jsou fakt super, urcite si je take zamilujes, asi koupim jeste dalsi 2 jako letni prosteradlo, protoze hezky chladi.
Obdivuju te, jak jsi hrdinsky v tech vedrech vyrazila do mesta a navic na nakupy a obchuzky! Ja se v tech vedrech plizim stinem nebo pod stromy a nakupy obstaravam, kdyz mi nekdo hlida sviste nebo kdyz jdeme s kocarkem spolecne s manzelem.

@beruska 5 - jsi obdivuhodna, jak zvladas peci o aktivni dvojcatka, skolou povinnou holcicku, domacnost a jeste konika :wink:

@hanula83 - Hani, to musely byt priserne nervy s tim hackem! Ja bych tedy uz byla na pohotovosti, jsem na tohle priserny nerv a nevydrzela bych ani neusnula. Ale jsou to moje prvni decka :slight_smile: Navic je to u nas snazsi, Motol mame 15 min autem od baraku. Uz by se to do tedka projevilo nebo by to vyslo s hovinkem. Take si myslim, ze pokud by to holky spolkly, tak bys nejspise slysela nejake kuckani nebo tak, protoze to do krku nemuze klouzat jako banan. Drzim palecky, at je vse v poradku a ono samozrejme je :wink:

@sarri - v jakem raji ze jste to byli? Kde jste v tech horkach natrefili na 6oc? Slo tam v pohode jezdit s duo-kocarem? Tim myslim, zda tam nebyl moc kopcovity teren. Horka zase uderi, tak kdybychom zase chteli vypadnout z rozzhavene Phy, tentokrat bych rada nekam do hor, ale bojim se toho horskeho terenu v kombinaci s kocarem. Hlavne by tam nebylo tolik vlezleho hmyzu jako v nizinach.
A s tim ustekanym psiskem te docela lituju, zazila jsem si kdysi neco podobneho, meli jsme okno loznice smerem do zahrady, kde byl unafany vypatlanec, stekal na vsechno a porad, jednou rano jsem ho merila a stekal bez prestani (nechapu, jak to udychal) 40 minut! Fakt jsem z nej byla na nervy a take jsem pro nej nemela slusna slova, ac pejsky miluju. Nemuzes to tem vasim sousedum nejak rict, nemuzou vas preci pres sveho unafance takto terorizovat. Pokud jim nafe, tak at ho zavrou do baraku, aby neotravoval okoli.

@irminka - uzijte si dovcu a slunicka u more, urcite tam bude lepe nez tady a navic cerstve nmam rybicky :wink:

@darling007 - take si uzijte dovcu, relax si zaslouzis! I kdyz se ti bude styskat po klouckach, tak si to uzijes, vypadnes z kazdodenni rutiny a 100%niho nasazeni. 3 dny nejsou vecnost a o to vic si pak kloucky budes zase uzivat i se vsemi povinnostmi. Hodi vas to tam oba do klidu a nabije pozitivni energii, udelate si druhou svatebni cestu :wink: A dovolenych spolecne s detma jeste bude nespocet, tech bez deti naopak malo, tak si ji uzij a zkus nestresovat, budou u babinky, tam je jim dobre.
Super je, ze hospoda u vas odpadla!

@salu - holcicky mas nadherne a jste silulky, jak vam jde hezky papani, asi vyjimka tady na diskuzi, vzdycky ze zacatku jeden stavkoval a hure bumbal.

@zuzka72 - kluci jsou sikulove, jak hezky bumbaji sami z hrnicko-lahvicky! A vybumbaji sami vse nebo jen kousek? U nas jsem zvedava, jak to pujde, kdyz porad kojime - usi na prsou nemam :grinning:
Vasi kluci jsou fakt velikostne rozdilni, ale jsou ze 2 vajuch, takze dva ruzni jedinci. A treba ten mensi za par let toho vetsiho predezene :slight_smile:

@lucy82 - par receptu na prikrmy je tady http://www.mimibazar.cz/recepty.php?strana=5&id=1
a na prvnich strankach je nekolik receptu na domaciho pribinaka a dalsi dobrutky :slight_smile:
Dalsi recepty na prikrmy a ostatni detske jidlo http://kojeni.net/recepty/index.php
Teeeda, vy uz chodite, to jsou teda milove pokroky!
Uz jsem to sem jeednou davala - brozury o prikrmech http://kojeni.net/prikrmy.php
18. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
@j.cien - vidis, jak si te holcicky predchazeji :wink: u nas to bylo podobne - ve 21:30 a pak 4:00, ale rano mi tu uz oba na preskacku spackovali uz pred 7, takze jsem dudlikovala jak diva, spat jsem sla az po pul 6, tak se mi vstavat nechtelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
@lita :wink: jj už ho pomalu dohání :wink: rozdíl už je 900gr a vypijí to vždy na ex to nikdy tak nepily až teď asi je to baví když si to sami drží.
18. črc 2010 ve 13:00  •  4 děti  • Odpověz
@lita ty jsi letuška ten tvůj pilot? že jste furt lítali??? já si to už nepamatuji, tak promiň, že se ptám. :wink:
18. črc 2010 ve 13:01  •  4 děti  • Odpověz
@lita krásny fotky-čím fotíš? Hele můžeš ty kluky popisovat? Já je nepoznám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já myslím, že je to furt ten samej, nebo alespoň nějaky poznávací znamení. :wink: Oni jsou jednovaječní?
18. črc 2010 ve 13:23  •  4 děti  • Odpověz
@lita Ju,tak to je bezva,ze si prubnete let s prckama na kratsi vzdalenost :wink: a mas pravdu,ze ve Spanelsku by bylo mnohem tepleji..ale ja bych neodolala :wink: ,to by mne lakalo vic :dizzy_face:
Bobecci malinci...slzne kanalky a ted ty sondicky :frowning2: to maji porad nejaka trapeni :frowning2: Ale jsou moc statecni,ze to vse zvladaji a určo si ted vyberete vsechno to boleni a pak uz bude jen krasne :dizzy_face:
Na ty ruzove bambus deky se moc tesim!!!Urcite je vyuzijeme-tak moc diky za ten odkaz!
Co se tyce naseho "rezimu"..tak jsme na tom vlastne stale stejne...kojim pres den tandem co 3h,koupeme mezi 20-21h,2x denne jsou v kocare na 2h,popr.jsou v nem cely den s nama venku,pokud nebyly ty silene paraky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vzhuru jsou pres den vice mene na stridacku...v kocarku spi vetsinou hned Mia,Tea se dloooouho kouka a nekdy vubec neusne,takze je i 3h v kuse vzhuru...Po obede byvame do kojeni kolem tech 15h doma,to jsou holky v lekatkach a chvili koukaji a trochu pospavaji...treba jako ted :wink: a ja pritom konikuju :grinning:
Taky pri vecernim kojeni jsem na netu,pokud pekne sajou,tak mam obe ruce volne :wink: ,tak zvladam PC i veceri :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
@zuzka72 - nejsme, ale mame oba svobodne povolani, nemusime si zadat o dovolenou. Manzel cestuje obchodne, tak jsme si vzdycky cestu postavili kolem jeho schuzek. Nejsme orientovani na luxus, staci nam jednoduchy, ale cisty pokoj s koupelnou v nejakem hostlu ci penzionu. Ve Statech to budou s detma bud kempy nebo motely, ty maji ciste a za super penize.
U nas uz je vahovy rozdil jen 350 g, ne ze by Bryan zhubl, to se spis Tobik oplacnul :slight_smile: na delku meri o pul cm stejne.
Tak to mas fajn, kdyz uz se ti kluci nakrmi sami.
18. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz
@j.cien Ty při kojení v tandemu nepotřebuješ obě ruce? To jsi fakt dobrá, mně by se k tomu ještě další dvě hodily :grinning: Někdy mám pocit, že děti těma prsama udusím :sweat_smile:
18. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
@j.cien - to jsi fakt sikulka, jak zvladas tandem! Ja uz ho ani nezkousim, neb kojim kazdeho jen 7-8 minut, takze mi to za ty nervy (v nasem pripade) nestoji. Fakt smekam, jak ti to jde, aniz by ti v porodce byli napomocni. Holt koj-talent se nezapre :wink: :grinning:
Bryan se prisaje, zakousne a jede. Ale Tobik se ted zacal porad poustet skoro po kazdem srku. Bud desne hlta nebo se mu mlicko vraci nahoru a boli to nebo ma ucpany nonanek a nejde mu dychat. Ted pred chvilkou mela u nas premieru odsavacka na lux a super! Kosiska jen koukal a hup, sopliky byly hned venku :slight_smile: Ma to nejspis z toho pruplachu, dr. to hlasila.
Vcera jsme byli venku skoro 5 hod, tak mela nase pejsanda radost, vyblbla se u frisbee a micku do vody. Ted na hrani s ni neni moc casu a v horkach jsme ji take moc neprohaneli a uz ji to zacinalo lezt na mozecek, venku si zacinala delat, co chce, takova mini vzpoura z nevyboureni, ona je ohromne aktivni pes, az mam pocit, ze ji v zilach koluje krev ohare a ne retrievera :slight_smile: A jak to zvlada vase beruska, ta ma aspon vybeh kolem baraku, vid.
18. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
@eirin Nekdy je to boj a hodily by se mi take dalsi ruce :grinning: .ale vecer po koupani vetsinou sajou obe pekne,lezi na tom kojicim polstari-mam fakt veliky,tak jsou tam pohodlne a ja mam pak obe ruce volne :wink:
Ale odpoledni kojeni byva bojove,uz je trapi to brisko,tak se stridave pousteji a krouti a lokaji vzduch a krici..takze je stridave otacim na bricho na ten kojo polstar a odrihavaji treba i 3x za jedno kojeni....A taky se mi stava,ze Tea odpoledne odmita me prave prso :confused: ,tak je pak jeste prehazuji....jinak jim vzdy prsa stridam :wink:
18. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
@lita jj, v porodnici mi opravdu nepomohl nikdo :angry: tak jsem si kojeni vybojovala az sama doma..ale mela jsem na telefonu kamosku z Phy,nadsenou kojicku uz rocnich dvojcatek :wink:
Jen me stve,ze Tea stale musi jen pres ten klobooucek....to bych rada odbourala,ale zatim neuspesne...

A nase pejsova chodi vzdy s nama kocarkovat :wink: ,po lese ji davam "volno",tak lita jako dabel a vyvali se v kazde tunce :wink: bahenni a jine koupele ona primo zboznuje :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
@j.cien - to ona take s nami chodi pokazde, ale prijde mi, ze ji chybi to hrani si doma, tahani o hracky atd. Ten les mate super, protoze je tam chladek, ve vedrech se vzdycky vykulime bud brzo rano nebo pozdeji vecer, jenze u toho se ona nevyblazni, protoze nechodime do Stromovky.
Take ma rada vodu a bahynko nebo kdyz vyleze z reky, tak se vyvalet v nejakem prachu, aby nahodou nebyla moc cista :grinning:
Dalsi poklonu ti tady davam za ten kloboucek, jak to zvladas az do tedka! Me by z toho kloboucku slehlo, vubec nam to neslo, jeste ze se Tobik nakonec naucil prisat, jinak by snad skoncil na lahvi.

@zuzka72 - fotky popsany :wink: kluci jsou dvojvajecni, mne prijdou rozhodne rozdilni, nejake rysy maji spolecne, jinak jsou lehce rozpoznatelni. Ale je fakt, ze cizim prijdou totozni.
Fotim zrcadlovkou Nikonem a objektiv mam portretak 50mm, ale chci na ne casem vytahnout i teleobjektiv nekde v prirode. Jenze to bude nejlepsi, az budou sedet nebo stat.
18. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
@lita Jj,ten kloboucek me taky privadi k silenstvi!!Zvlast,kdyz se pri kojeni vzteka a mele hlavickou a ten pitomy kloboucek vzdycky odpadne :angry: a ta zasadne plny a tak je vse polite od mlika :angry: Jenze bez nej pit fakt neumi..zkousim to stale,ale je to marna snaha :confounded:
Toho hrani a blbnuti ma Keri take mene...to je jasne,uz neni tolik casu a taky pokazde ji nemuzu hazet ty jeji smrdute rozzuzlane uzly a jine potrvory,kdyz pak chci saha na deti a podavat dudliky...zatim ji ani nedovolujeme se k nim moc priblizovat...zacala spat v zadveri,sama od sebe,co jsme prinesli deti domu...tak jsem rada,premistili jsme ji tam pak i jeji pelisek a ja mam jistotu,ze nemuze prijit z niceho nic k detem,kdyz jsou treba v lahatkach nebo na zemi na dece :wink: Ona je milacek a mazlicek,ale preci jen je to pes :rolling_eyes: a clovek nikdy nevi....
18. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
@lita Kvalita tvych fotecek je teda fakt bombasticka! :wink:
18. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
A par novych fotecek, kdyz uz tu o nich piseme :wink:
18. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.