• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@j.cien ty vložky z MMB jsem si objednala a jsou úplně úžasné. Objednala jsem si takovou kytičkovou látku a paní to měla hotové ani ne do týdne. Suprácký. V kočárku jsme měli jen potah origoš - Bumbleride, takovej dost šusťákovej. Holky byli zpocené chudinky. Ostatně hodim fotku...

@lucy82 supr fotky. Už se děsně těším... Naše holky se zatím jen převalují ze zad na břicho a tak, ale jenom mrkám, kam až dokážou odcestovat. Náš nový supervysavač/mazlík jezdí téměř nepřetržitě. Kdo nemá pejska neuvěří co je z něj chlupů :wink:
22. črc 2010 v 16:27  • Odpověz
j.cien tak už jsem to našla my máme tyhle vložky a jsou super zimní a z druhé strany letní http://www.ivemababy.eu/shop/podkategorie/vlozky-do-kocarku-194
22. črc 2010 v 16:45  •  4 děti  • Odpověz
tak mě dneska koťátka rozložily k pláči :unamused: Takže musím jít na rady.... Jakpak to děláte s večerní kaší? Když jsem si je dala dala do lehátek, že je budu krmit součastně to byla fakt katastrofa. Kaše až na spičkách nohou řev až uši zaléhaly. Prostě chtěly flašku a prso a rychle ! Dáváte jim kaši řídkou do flaštiček? A jak jsem je pak videla to se asi nejdřív krmí a potom koupe co? :grinning:
22. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@balina
Bali, já jsem prva dělala hodně řídkou kaši do flašky a krmila každou zvlášť - u nás po koupání. Ze lžičky jíme večer teprve týden - kaše jim moc chutná, tak to mají hned v sobě - ony totiž stávkovaly na flašku a pily sotva půlku, takže se mi pak ráno brzo budily.
22. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
@salu to je super že kojíš,držím palce aby to vydrželo,hezký váhy :wink:
@balina jsou krásné v tých ružových šatičkách :wink: ,mi vložky do kočárku nemáme ani jsem netušila že jsou :confused: ,
já dávam pod ne bavlnenou plínu,tá pekne odsaje pot,nešuští ani neškrábe pod hlavičkou a po procházke to vemu vyprat ak je to od jídla,zatím dobrý :wink:
ohledne večernýho krmení,já nejdrív koupu až pak krmím,až tak špinavý nikdy nebili po večeri,nejdrív jsem trochu nakojila aby uhasili smed a nejvečí hlad a pak do lehátek a kaši,to už bili ospalí s koupele tak sebou tolik nemleli a nakojení takže už nebili šílene hladový a nevstekali se tolik.To odskoušej a uvidíš jak budete spokojení
22. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
Dneskaj jsem holky utahala v bazéně a bazénku :slight_smile:
22. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
@sarri
holé prcky jak sou roztomilé :wink: :wink: ,mi mužeme do bazénu tak každej druhej víkend u babičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jedine že si ho napustím v obýváku :confused:
22. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@sarri můžu se zeptat, holkám se v těch nosítkách líbilo od začátku? a od kdy je používáte?, pořídili jsem manduci a strašně v nich řvou, tak nevím jestli si časem zvyknou a nebo ne :frowning2:
22. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
@beruska5
Beru, já jsem o tom přemýšlela, že si snad bazének taky prdneme do obýváku - tedy spíš do kuchyně, tam jsou dlaždice, protože před dovolenou jsem byla s holkama doma na bytě a pořád jsme jenom vanovali.
22. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
@zdepros
Teda to jsi fakt první, o kom slyším, že se v nosítku děckám nelúbí. U nás nadšení od začátku, holky spokojené jak želvy. Ony se ani nikdy nechtěly klasicky chovat, takže svislá poloha jim vyhovovala a v klokankách nikdy problém nebyl - když už řvaly třeba v kočárku hlady, tak v klokaně pak klidně ještě dlouho vydržely.
22. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@balina vypadaji fakt suprove :wink:
@zuzka72 diky za odkaz,ulozila jsem si ho a pak kouknu :wink:
@sarri krasne koupanicko :slight_smile:

Nase Mia ma zase koncert :frowning2: tak jsem se sla na 5min odreagovat na Konika a jjdu zase bojovat...ted nosi manzel a uz jsme oba KO,rve ut 2.hodinu v kuse hlasem tygra :frowning2:
Vsem preji poho nocku....
22. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
@sarri no mě by to taky nenapadlo, že budou takhle ječet a to oba, všude čtu jsou tam dětičky spokojený a to se chovají a nosí rádi, tak fakt nevím co jim vadí a já se na to tak těšila :frowning2:
22. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@zdepros
No, zkuste třeby vyrazit s kočárkem a během cesty je vrznout do nosítka - ať mají na co koukat někde, kde to neznají z chování. A když bude neúspěch, tak zpátky na kočár.
22. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
@zuzka72
Zuzi, byli jstem v tom ZOO na Kopečku, jak bylo v plánu?
Manžel teď bude mít ještě týden dovču, tak pokud nebudou takové hnusné pařáky, tak jsem si říkala, že vyrazíme tam, tak jestli to stojí za to?
22. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@sarri jojo zkusíme, dáme jim ještě šanci :slight_smile:
22. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
Sarri, taky jsem dnes utahala holky v bazéně, ale to takovým způsobem, že mi tam Elenka usnula!! A spí doteďka, papala o půl šesté, pak jsme šly do bazénu, tam usnula a už teda neměla večeři, tak jsem zvědavá, zda vydrží přes noc... Jo a první fotka, jak se Eli naučila vyplazovat jazyk :wink:)

@balina Bali, krásné šatičky, fotečky a samozřejmě holčičky :slight_smile:

Já chci taky na Kopeček, jaky to tam teď je? :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@zdepros Díky za info ohledně mateřské, já už se v tom vůbec nevyznám, každej říkal něco jinyho, tak pak babo raď :unamused:
22. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
Holky vy máte tak krásné bazénové fotky! Příští rok holkám koupím pořádnej bazoš ať si to taky užijou. Tohle léto se t už snad nevyplatí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Moc děkuji za rady! Tak já zkusím řídkou kaši z lahvičky. A k té kaši jsou ještě potřeba tekutiny? Přece jenom je to tuhá strava???
Holky ještě že vás mám!!
22. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@balina Bali, my krmíme kaší z flašek, máme ty speciální savičky na kaši a nejdřív jsem nevěřila, že to tím proteče, ale opravdu to proteklo :wink:. Já dělám kaši tak, že naliju 500 ml do talířku nebo do misky a pak za stálého šlehání vidličkou přidávám kaši, dokud to nezhoustne. Vůbec nekontroluju, kolik té kaše tam dávám... A asi to z těch lahviček budem praktikovat ještě hodně dlouho... Však přes den se nalžičkujeme dost :wink:... Jo a ke kaši žádnou tekutinu nedávám, to už by mi stejně nevycucly ani kapku, jak mají plná bříška... Čajík dávám přes den a to teďka v těch vedrech docela dost.
22. črc 2010 ve 22:38  • Odpověz
@lita Ahojky,u nas už teplotky nejsou.Jen sranděra přetrvává.Ale prcinu už máme krásnou.Už nabral zase sílu a začíná se vztekat a chce si každý den povídat ve čtyři hodiny ráno.Začínám být zase grogy:frowning2:
23. črc 2010 v 06:40  • Odpověz
Holky, pošlete prosím hlas ratíškovické šlapací drezínce. Až budou prťata větší, tak vás pak za to náš děda nechá povozit. Je to kraj Jihomoravský a Ratíškovice. :wink:
http://www.toleti.cz/cenykudyznudy2010/hlasovani.html
23. črc 2010 v 07:07  • Odpověz
@hanula83
Hani, tak vidím, že máte stejná plavidla jako my :slight_smile:
Já jsem včera do toho dala Elišku bez plavek a ta řvala jak tur, takže asi to naholo není moc příjemné ten pásek mezi nožkama.
To je něco, jak vytuhla za procesu. :grinning:
23. črc 2010 v 07:15  • Odpověz
@sarri Jo jo, taky jsem si všimla, že máte tahle plavidla :slight_smile:)... ale už mě to ani nepřekvapuje, když máme stejné i ložní povlečení :wink:)))... Já jsem do toho dala předevčírem Elenku taky bez plavek a strašný řev, nejdřív jsem myslela, že ji studí voda a pak mi došlo, že se jí to fakt zařezalo až někam... chuděrka. Já nevím, jak to teda dělají, s tím se přece musí počítat, že se tam dá děcko i bez plavek... Ano ano, ona vytuhla přímo za jízdy v bazéně. Ona právě spala akorát kolem jedné odpoledne na chviličku a pak odpoledne vůbec spát nechtěla. Když jsem ji uložila, tak stále klekala a držela se okraje postýlky, pořád dokola. Tak jsem to vzdala a řekla si, že teda potom půjde k večeru spát o něco dřív. Jenže bylo právě nějak těch 6 a ona už byla totálně hotová a ta voda ji asi dorazila.. Já myslela, že ještě vydrží a pak půjde pěkně spát, ale vzdala to :sweat_smile: ... No a výsledek dneska ten, že ve 3:30 už panáčkovala v postýlce a vzbudila tím i Aňulku, takže jsme po hooodně dlouhé době dělaly takhle brzo jídlo. Naštěstí byly obě rozumné a hned po jídle zas usnuly :wink:)
23. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
@sarri Sarri, už jsem hlasovala :wink:. Naši na té drezínce byly myslím loni s klukama :slight_smile:
23. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
Jéééžiš, "byli" :sweat_smile:
23. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
@zdepros my máme podobnou zkušenost, pořídili jsme nosítko na dvojčátka. Manžel je bez problému unesl, ale řvali jak tuři! Myslím, že jim vadilo to zapínání mezi nohama. Zkoušela jsem je ještě vázat do šátku. Ale jediný úvaz, který my šel byl taky mezi nožkama, takže taky řev. Nosítko prodávám, ale kupodivu ho nikdo nechce :slight_smile: .
23. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@yorinkay Jéééé já už myslela že jsme jediní kterým se tam nelíbí, no ještě párkrát vyzkoušíme mimo domov a uvidíme ale zřejmě taky půjdou do světa jestli je někdo bude chtít
23. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
ahojte babule,

tak my dnes vyrážíme do toho Chorvatska, tak tu týden nebudu, tak na nám prosím myslete..bude to křest ohněm :wink:

Fotečky máte krásné všechny......

My sice máme také bazén v zemi, ale myslím, že už jsem to tu psala ohledně manžela, žabiček a vzduchovky :sunglasses: ...není čas a chut to opravit
Fotenky ze štěrkových jezer a včerejší usínání
23. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
a jetště jedna
23. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@sarri Zoo v Olomouci je podle mě nejlepší, ale každá má něco do sebe :wink:
Jinakto máme za sebou- III. očkování je prý nejhorší, tak se mám připravit na horečky , kluci prospívají a váží Petr 7,85/71cm a Lukajda 7/67cm. Taky jsem se dověděla, že už jim mám k té zelenině dávat maso, že jinak nemá cenu zelaninu jim vůbec dávat, že si tělo z toho nic nevezme, musí to být s masem, pak se to maso váže se zeleninou a dostane se do těla-no tak nějak, nejsem doktor. Takže zítra MASO!!!! konečně. Jo a MED se může už teď a prj nechápe(doktorka) proč by se jako nemohl dávat,
23. črc 2010 v 15:09  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.