• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka letňátka 2011

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahoj těhulky,
čekáte dvojčátka v létě 2011 jako Já? Nechcete si popovídat o radostech i starostech těhotenství, těšení se na miminka, plánování výbavičky, a tak vůbec? Já jsem docela zvědavá, jak to prožívají ostatní... :sunglasses:
30. led 2011 v 18:07  • Odpověz
Ahoj,já čekám taky dvojčátka(kluky).
30. led 2011 v 18:28  • Odpověz
autor
@petra7788 ahojky, to je super, první mamina, co čeká také dvojčátka... Kdypak máš termín? Já 19.7. Zítra jdu k lékaři, tak už možná budu také vědět pohlaví (má takový stařičký ultrazvuk, tak to možná ani neuvidí :grinning: ). Tak nějak tuším, že také čekám kluky :slight_smile:
31. led 2011 v 07:57  • Odpověz
Ahoj.Já mám termín 29.4.Já jezdím do Českých Budějovic,byla jsem tam v 15 týdnu,ve 20 týdnu a teď ve 27 týdnu.A možná tam pojedu ve 32 týdnu.Moje gynekoložka kontroluje,jen srdíčka.Já jsem taky tušila,že budu mít kluky a mám je :slight_smile:
31. led 2011 v 09:43  • Odpověz
Ahojky, to je super, já mám termín někdy kolem prvního týdne v září a čekám první miminka- dvojčátka, zatím jsem z toho dost vyklepaná...
31. led 2011 v 11:15  • Odpověz
jak vám je? já pořád skučím, jsem ještě hodně na začátku, takže je mi doost špatně :frowning2:
31. led 2011 v 11:21  • Odpověz
@login02 .Já čekám taky první miminka.Máš je přirozeně,nebo umělé oplodnění?Já mám umělé oplodnění.Chodila jsem do Sanusu do Jihlavy.Naštěstí to vyšlo na poprvé :slight_smile: .Já jsem ze všeho vyklepená už od začátku co jsem těhotná.A taky mám obavy jak to vše zvládnu atd...Blbě mi vůbec nebylo,brala jsem nějaké léky na udržení těhotenství tak ty to asi utlumily.Ale pěkně jsem se z těch léků motala :slight_smile:
31. led 2011 v 11:59  • Odpověz
já je mám normálně, byla to docela nečekaná novinka, tak si musím pomalu zvykat. To se máš že ti nebylo vůbec zle, já se po 3 týdnech trochu zmátořila, doteď jsem jen ležela v posteli a snažila se něco udržet v žaludku...
31. led 2011 ve 12:11  • Odpověz
tobě už se to ale hodně krátí viď? Jak roste břicho?
31. led 2011 ve 12:12  • Odpověz
@login02 .Už se mi to krátí,už jen 3 měsíce :sweat_smile: .Břicho mi roste pěkně.A co tobě?
31. led 2011 ve 12:25  • Odpověz
já zatím nic, zatím jen zvraacím a hubnu. Doufám že to brzy skončí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

31. led 2011 ve 12:53  • Odpověz
@login02 .V kolikátém týdnu jsi?Slyšela jsem,že se zvrací maximálně do 4 měsíce.
31. led 2011 ve 13:45  • Odpověz
já jsem ted v 9. týdnu, a doufám, že to bude taky max. do 4. měsíce, ale moje okolí mě přesvědčuje o jiném... :rolling_eyes:
31. led 2011 v 15:48  • Odpověz
@login02 .Každý to má jiné,někdo zvrací do 4 měsíce,někdo i dýl.
31. led 2011 v 16:20  • Odpověz
@novotnacci -Ahoj,tak jak jsi dopadla?
1. únor 2011 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se cítíte? Já trávm většinu času v posteli, je mi pořád dost blbě...tak koukám na filmy atd.
:sweat_smile:
2. únor 2011 v 10:12  • Odpověz
@login02 Ahoj.Já se cítím docela dobře.Doufám,že nechytnu chřipku.Přítel začal kašlat a smrkat.Můžu jem jitrocelový sirup na kašel.V noci jsem memohla usnout jak mě bolely záda.A kluci kopaly jak divý :slight_smile:
2. únor 2011 v 10:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky, já se omlouvám, že sem lezu až teď, ale včera jsem lítala po městě a večer jsem vytuhla, takže jsem na pc nevlezla a dnes mi přijely kamarádky, takže jsem si pc zapla až teď. Doktor mě nakrknul, protože mi normálně vůbec neudělal ultrazvuk. Jen nám poslechl srdíčka. Ale jsem aspoň ráda, že jsem je slyšela, když už ne viděla :grinning: . Holky, taky jste po delší aktivitě tak hotový? A bolí vás taky někdy břicho? Mně dost často a zrovna teď....
2. únor 2011 v 18:36  • Odpověz
autor
Jinak já tedy ještě nezvracela ani jednou (četla jsem co jste psaly)
2. únor 2011 v 18:37  • Odpověz
@novotnacci Ahoj.Mě taky doktorka kontroluje jen srdíčka,když máme poradnu.Prý ultrazvuk není moc zdravý.Já jsem skoro po každý aktivitě úplně hotová,k tomu mě bolí záda,a někdy i břicho.
2. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz
autor
@petra7788 Jo? Tak to jsem ráda, myslela jsem si, že ten můj doktor je jen línej. Dnes se chystám poprvé na těhotenské cvičení, tak jsem moc zvědavá. Bojím se, abych něco miminkům neprovedla.... no uvidíme
3. únor 2011 v 09:54  • Odpověz
Já jsem byla taky nervozní když jsem čekala až pojedu do Českých Budějovic na ultrazvuk.Po tom 20 týdnu co jsem byla v Budějovicích,tak jsem klidnější.Paní doktorka kontrolovala srdíčka jestli nemají nějaké srdeční vady,a taky jestli mají vše co mají mít.Teď čekám na poslední ultrazvuk a to ve 32 týdnu.Už se nemůžu dočkat :slight_smile: .To těhotenské cvičení by nemělo být škodlivé.Tak pak napiš jaké to bylo.
3. únor 2011 v 17:08  • Odpověz
Ahoj,

taky mame dvojčatka narozená v září (oficiální termín byl řijen)- dva klučiky, tak me tak napadlo - mam tu po nich spoustu vecicek - kdybyste nektera mela zajem mužu poslat fotky, postupne se budu zbavovat dalšich veci - jako houpacích lehátek, autosedaček atd. S dvojčaty je to proste strašna kupa veci - je potřeba si připravit hodně volneho mista ve skříni a jak neco nebudete už potřebovat poslat to dál ..... :grinning: :grinning:
11. dub 2011 ve 13:16  • Odpověz
@labambola -měla bych zájem,pošlete mi fotky.Máte polodupačky?
29. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz
@petra7788 ok pošlu co ještě mam, byli tam i nějaké polodupačky, ale nevim jestli se už neprodalo. My jsme nejvice použivali overalky. Pošli mi prosim do IP tvoji mailovku.
2. kvě 2011 v 16:05  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.