• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka na léto 2009

(Zamčená)
6. května 2011 
Ahoj maminky, pokusím se tady založit nové téma a najít někoho, kdo prožívá totéž, co já :slight_smile:
Najde se tady nějaká mamka dvojčátek, která má termín v létě 2009?
3. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
ahojky, já měla termín loni v létě:slight_smile:, škoda, o rok později,
3. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Ja mam dojem, ze tady opravdu nikdo neni, treba se najde, uvidime :slight_smile:
A jake je to zvladat dvojcatka? Neumim si to vuuuuubec predstavit
3. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
první dva měsíce si moc nepamatuju, byl o kolotoč, strašně rychle to uteklo, pak se to trocha zklidnilo a začali sme si to pořádně užíat, kluky sem sice nekojila, ale i tak se to zvládli, s flaškama byl boj, chystat to, ohřívat, řevařovat vodu, když sme někam jeli, myslet na to, vzít to sebou, no masakr, ale jinak pohoda, naštěstí sou kluci zlatíčka, moc sme se na ně těšili a furt di to užíváme, nemůžu se jich bnabažit, jak najdete systém, pravdelně jíst,koupat a tak, tak je to pohoda, pak si nebudeš umět představit, že bys měla jedno, neboj, je to fakt nádhera,,,, to poznáš, těš se a ničeho se neboj, je to sranda :slight_smile:
3. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak se také hlásím do klubu Dvojčátka léto 2009. :slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Justin: No konečněěěěěěě, huráááááááááááá :grinning:
Sice bydlíš z ruky, ale to nevadí. Jsi první, kdo je se mnou solidární :slight_smile:

Xenie: snad budu mít tolik trpělivosti jako Ty a budu to prožívat stejně :slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jakto z ruky? Kde bydlíš?
3. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Zatím v Nové PAce - je to u Jičína. Louny jsou 150 km daleko :slight_smile:
Ale na drun¨houstranu - lepší, než třeba na Slovensko. A jak prožíváš těhu? Je to na Tobě už teď vidět jako na mně? Hrůza, za chvíli to každý pozná :slight_smile:
Jedna hloupá otázka, co ji maminky dvojčátek nemají rády....máte dvojčata v rodině?
3. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
Vím, kde je Nová Paka, máme na Náchodsku přibuzné. Můj tatínek měl 5 sourozenců a z toho byli bratři dvojčata, jednovaječná. A vidět to zatím není.
3. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Tak to se mas, protoze ja uz ted vypadam, jako bych mela za dva mesice rodit a nedari se mi to schovat....
Nejvetsi pecka na tom je, ze dvojcata se vubec nededi ze strany otce, zalezi to pouze na zene. Nikdy bych si nemyslela, ze to muze potkat zrovna me :slight_smile:
3. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
holky... já mám termín taky v létě, ale chodím do diskuse dvojčátka jaro 2009, je nás tam víc, co budou rodit v létě, ale jaro nebo léto neřešíme... když tak přijďte mezi nás... některé sice už jsou v druhé třetině, nebo skoro před porodem, ale spousta nás tam je na začátku... :slight_smile:
3. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
Mě se líbí tady, tak snad se časem připojí více ,,dvojčat léto 2009". A když už to arwenka založila tak budem pokračovat.
3. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Mně se tady taky líbí, holky, jen sem musíme nějakým zázrakem přilákat víc maminek :slight_smile:
4. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Koukam, ze asi neeee :frowning2: Placu :frowning2:
9. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahoj holky, také se hlásím do klubu, čekáme dvojčata a určitě si necháme říct pohlaví, snad už bude něco vidět příští týden, to budu 16+1tt...jinak rozjetá diskuze je na dvojčata - jaro 2009...

xenie: díky za informaci, asi se všichni trochu bojíme, jak dvě mimča zvládnem a tvoje slova mě hodně uklidnily :slight_smile:
18. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojte hlásíííííme se k Vám :slight_smile:
18. únor 2009 v 10:02  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
ahoj holky, nějak nám vázne diskuze :slight_smile: Já jsem začala v pondělí cítit v břiše takový převalování, asi to budou první náznaky pohybů a taky už mi pěkně vyrostl pupek, nevejdu se už do žádných kalhot, naštěstí mám od kamarádky nějaké těhu kalhoty, tak jsem zatím nemusela nic kupovat.
19. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
No tak, Sorbon, ja se taky naprosto do niceho nevejdu - a to to jeste musim maskovat v praci, protoze to nikdo nevi :slight_smile: Ona je tady jeste jedna diskuse s dvojcatky a ta jede naplno, ja jsem v Letnich maminkach a tem je nejlip :slight_smile: Pojdte taky :slight_smile:
19. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
arwenka: to tajíš v práci to těhotenství pěkně dlouho :slight_smile: Já to musela oznámit hned v 6tt, měli jsme totiž letět na služebku a doktor mi to zakázal, že hrozí zamlklý potrat ze změny tlaku v letadle...ale šéf to vzal v pohodě, naštěstí můžu pracovat i z domova, takže jsem na neschopence a do kanceláře chodím jen na dopoledne a odpoledne pak pracuju doma. Jak dlouho to ještě budeš v práci tajit?
20. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Sorbon, TY se mas, to je parada, to bych chtela taky....pevne doufam, ze si za me sef hned nenajde nahradu a ze me necha taky delat doma. Mam zatim smlouvu na neurcito, ale kdyz mu pujdu rict, ze ji mam mit davno prodlouzenou, on ji prodlouzi a vzapeti mu reknu, ze jsem tehu, mohl by to vzit jako podraz...
20. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
holky
jsem ještě furt nemocná... :unamused: hlava mě třeští,rypák ucpanej... no na prd :unamused:
včera jsme vyzvedli NTB a dnes ho vracíme na 3 reklamaci pro nějakou vnitřní poruchu,ale to už asi nikoho nepřekvapuje...doufám,že nám nakulej zpátky prachy!!!! :angry:
20. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
pardon,to mělo být na dvojčátka JARO 2009 :wink: :wink: :grinning:
20. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
ahoj holky, nějak to tady flákáme..V sobotu jsme byli obhlídnout kočárky a máme jednoznačného favorita - EASY WALKER DUO WALKER SKY, je lehounkej a bude se s ním dobře manipulovat a hlavně je celý oproti jiným typům takový stabilní a kvalitní, manžel tomu dost rozumí, takže koukal i na ložiska, kolečka a vůbec celý zpracování a tenhle byl opravdu na nejlepší úrovni. Koupíme asi jenom sporťák nový a korbičky si pořídíme z bazaru.

Luzza: držím palce, ať je brzy líp, každá nemoc je nepříjemná a v těhu o to víc...
Arwenka: s tou smlouvou je to blbý, ale přeci tě šéf nenechá odejít ze dne na den, určitě bude potřebovat, abys někoho zaučila a myslím, že když mu řekneš, že bys ráda pracovala z domova, tak bude nakonec rád...
23. únor 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
Sorbon - jo, kez by. DO hlavy mu nevidim a pokud tu smlouvu nemam, tak muzu byt akorat tichoi a nosit volne hadry :slight_smile:
Nemas odkaz na ten kovarek? Ja se po nich jeste vubec nedivam, ale premyslim :slight_smile:
23. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
arwenka: šéf bude v pohodě, uvidíš, ale řekla bych mu to narovinu a co nejdřív, čím dýl to budeš odkládat, tím víc by pak mohl být naštvanej...
Kočárek jsme vybrali v Kolíně, koukni na www.kocarky.cz. Mají jich tam hodně skladem, takže si můžeš všechno osahat a vyzkoušet.
23. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
http://www.kocarky.cz./kocarek-patron-bohemia-fenix-f4-duplex.html
Tenhle je krasnej, ale tech penez teda :frowning2: A jeste predstava vseho dalsiho ve dvojim provedeni - uz si chystam kuklu a pistoli na vykradeni banky :slight_smile:

S tim sefem mas pravdu, ja vim, ale nemam porad v ruce tu smlouvu, safra, kdyby mi ji dal bez upominani, tak je to uplne neco jineho :frowning2:
A Ty? Chodis do prace? A mate v zaloze uz nejaka vymyslena jmena pro miminka?
23. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj,taky se kvám hlásím,čekáme dvojčátka v srpnu,už se moc těšíme.A to že nám roste bříško je jen krásné nevím proč ho holky chcete schovávat.A co výbavička už jste něco koupily?
25. únor 2009 v 08:40  • Odpověz
andreasz: přijď k nám do diskuse dvojčátka jaro 2009, sice je to jaro, ale je tam spousta mamin, co čeká dvojčátka v létě...je to už trochu více rozjeté... to moc nežije...mám pocit... :slight_smile:
25. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
arwenka: do práce jsem chodila na dopoledne do min. týdne, teď už pracuju jen z domova, tvrdne mi břicho, tak musím ležet, pěkná nuda. Ten kočárek je pěkněj, taky jsme po něm koukali, ale nemá tak dobrý ložiska jak ten Easy walker a do sporťáku budeš muset obě děti vysazovat, sami se tam nedostanou, je to dost vysoko. Easy walker má nástupní plošinku, takže si tam můžou prckové vylézt sami.

andreasz: my máme zatím jen autosedačky od bratrance, co má taky dvojčata, akorát jeden klučík bude se bude muset spokojit s červenou, protože bratránek má kluka a holku a my máme na 80% jednovaječný kluky.
25. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Gabi - ja tam uz byla a nejak se nikdo moc nebavil, asi jste nechtely vetrelce :frowning2:

Sorbon: ja fakt jeste kocarek neresim, kdovi, co se muze stat. Nechci nic privolavat, ale kamaradka mela doma kocarek skoro od zacatku tehu a dopadlo to spatne :frowning2:
26. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.