• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka na léto 2009

(Zamčená)
6. května 2011 
Ahojky - jen nakukuju :slight_smile:
Arwenka - ten Patron už máme doma :slight_smile: tak ti pak poreferuju jak jsem s ním spokojená (ale kdyžtak se mi pak připomeň :sweat_smile: ) jinak dá se sehnat i levněji.

My ho máme odtud - http://www.lovelybaby.cz/produkty/patron-f4-duplex/ Autosedačky jsme pořídili za 1790,- (u nich) a ještě jsme k nim dostali rovnou slevu 450,- na každou. Takže dohromady stály něco přes 3000 a i ty ostatní doplňky mají levněji - třeba adaptér nás stál 1380.

Dohromady to vyšlo necelých 24000 ale je to i s autosedačkama, taškou na rukojeť, vložnejma taškama, adaptérem, pláštěnkou a síťkou. A když na to přijde, tak pokud nebudeš trvat na originál doplňcích na těch taškách, brašně, pláštěnce a síťce můžeš docela ušetřit. Spousta se toho dá pořídit i přes bazar :wink:

Za lepší peníze ho mají i na http://www.slune-cz.cz/kocarek-patron-bohemia-fenix-f4-duplex-2x-luzko-2x-autosedacka-adapter/

Tak páček kočky a držte se :slight_smile: a kdyby vám tu bylo smutno tak klidně zajděte i za náma na jarní dvojčátka :wink:
27. únor 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj budoucí maminy ráda se k vám přidám, jsem v 17 týdnu a čekáme dvojčátkka, termín je někdy kolem začátku srpna. chodím i do jarních dvojčátek tak pokud vám to nevadí budu nakukovat i tady k vám. taky jsme na mimi čekali dlouho a jsem po umělém oplodnění ale tak to byl trošku šok, že čekáme dvojčátka. pořád se bojím jak to zvládnu no a taky nemám v okolí žádnou kamarádku maminku, tak kdyby jste byla některá z prahy tak se hlašte. :slight_smile:
27. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Jo, kacatko, taky tady nikoho nemam - ale Ty se neboj, v Praze budes mit spolumaminek vic nez dost :slight_smile:
A neboj se, ja jsem v soku z dvojcatek jeste ted:slight_smile:

janicko - tohle je sice krasa, ale netyka se me to - na to nebudu mit :frowning2:
2. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
kacatko: ten šok si dokážu představit, i když vy jste to mohli čekat, když jste byli na umělým, ne? Mně doktor našel v 7tt jen jednoho mimíska a hematom (trochu jsem špinila), potom jsem začala v 10tt krvácet, tak jsme jeli do nemocnice s tím, že je asi konec a na první slova doktora do smrti nezapomenu, řekl, že asi víme, že tam jsou mimča dvě a že jsou obě v pořádku!!! Já byla tak v šoku, že jsem se s ním dohadovala, že je tam jedno mimčo + hematom a on se hrozně smál, že má ten hematom pěknou srdeční akci :grinning:
2. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Sorbon - haha :slight_smile: Tak to je dobry :slight_smile: JA jen porad nevim, kde jsem nabrala ta dvouvajecna, si bude kazdy myslet, ze jsem byla taky na umelem :slight_smile:
2. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
arwenka: o nás si taky všichni myslí, že jsme byli na umělém, ptají se mě na to i cizí lidi, když se dozví, že čekáme dvojčata :slight_smile: My nevíme na 100%, jestli jsou jedno nebo dvojvaječná, podle doktora jsou jednovaječný na 80%, ale jsou bichoriální biamniální, takže můžou i dvojvaječný, prý se to s určitostí pozná až po porodu :sweat_smile:
2. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Sorbon - to je nejaky divny, ne? On to opravdu nepozna? A neboj, jednovajecna z umeleho nehrozi, takze jsi prirozena :slight_smile:
2. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Ale ted jsem se Ti koukla do albicka a MOZNA jsou opravdu dvouvajecna, vidim tam takovy ten prechod mezi nimi, coz by mohlo znamenat, ze jsou tam vazne dva gestacni vacky....
2. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
arwenka: jednovaječnost se prý nepozná, protože jestli se vajíčko rozdělilo brzy po početí, tak mají každý svojí placentu a Dr. si myslí, že jsou jednovaječná z důvodu, že teď mají mezi sebou jen tu přepážku, ale podle mě taky můžou být dvouvaječná.
4. bře 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
Sorbon - jo takhle - stejne by me zajimalo, jak to poznaji, ja mam na UTZ mezi nima uz ted taky sotva viditelnou prepazku a Dr mi tvrdi, ze jsou stoprocentne dvouvajecny....aspon mam MALINKOU nadeji na to, ze by to mohl byt parecek - aspon jedna holcicka :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
Arwenka: tak to netuším, jak to poznal, možná podle toho, že jsou obě stejně velký a neliší se ani ve váze, ale příště se na to ještě přeptám.
5. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
No prave - ty moje jsou taky naprosto stejne velky a nelisi se ve vaze - presto rika, ze jsou dvouvajecny.....
A na jarnich dvojcatkach s nama nemluvej - vcera jsem se na neco ptala a jako bych tam nebyla :frowning2:
5. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Teda tak jsem tam koukla jeste jednou - Sorbon, Ty uz vis pohlavi? Jak je to mozny takhle brzo?
5. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
arwenka: já se na to ještě pořádně vyptám doktora, ale i na genetice nám řekli, že jednovaječný klidně být můžou, i když má každý svoji placentu (oni měli dřív asi společnou a pak se odtrhli, proto jsem ležela v nemocnici). Já bych byla radši za dvojvaječný, abych si je nepletla :slight_smile: Pohlaví nám řekl doktor podle ultrazvuku v 15+6tt, ale prý to ještě není úplně 100%, říkal na 80% jednovaječný kluci a ty pindíci tam teda byli dobře vidět, tak asi nebude pochyb.
5. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
No teda, Ty se mas....ja to chci taky vedeeeeeet :slight_smile:
5. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
neboj, taky se dočkáš :slight_smile: Já se stejně pořád v duchu modlím, aby tomu jednomu ten pindík upadl a měli jsme páreček :grinning:
5. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Upadl, Sorbon, Ty jsi zvire :slight_smile: Ja jsem vzdycky rikala, ze jsem mela byt kluk, ale kdyz jsem byla mala, tak mi ho urizli, protoze jsem zlobila.... taky bych chtela holcicku, aspon jednu, kdyz ne dve, ale neverim :frowning2:
5. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
Já jsem za kluky ráda, i když holčičku bych chtěla taky. Zase si říkám, že o kluky se člověk nemusí tolik bát, i když teda na stereo pubertu se moc netěším :grinning:
5. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Sorbonm, tak nad tim nepremyslej takhle dopredu - ona bude taky jina doba bnez je ted a muze byt jeste hur :slight_smile:
6. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
arwenka: díky, to jsi mě uklidnila :sweat_smile:
6. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Sorbon: to jsem rada :slight_smile:
9. bře 2009 v 08:48  • Odpověz
:slight_smile: ahojky holky, sice už dvojčátka mám :grinning: ale kdybyste cokoliv rády věděly klidně nebo se chtěly zeptat, co bude v mých silách ráda pomůžu, písněte třeba do IP, jinak držím palečky ať to - na rozdíl ode mě dotáhnete co nejdál :slight_smile: ale i tak to není nic hroznýhoi rodit dřív, já jsem megastrašpytel, berušky se narodily ve 33. týdnu a taky vše dohnaly, žádný strachy, papa Elis, Terezka a Lucinka
16. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=323843&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Ahoj Holky - mám pro vás další tip na kočárek - cena cca 16000 i s autosedačkama :slight_smile: tak na to jukněte. My už ho bohužel nestihli, je to horká novinka a bude ve výrobě teprve někdy koncem dubna - ale vy tu máte času zatím ještě dost :wink:
27. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jukněte sem holky, třeba byste mohli Michalovi pomoct a pak se těšit na zajímavou reportáž

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=84874&vOffset=450&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
28. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
Tak jsem zas po dlouhé době zavítala na naše stránky. Máme se všichni 3 dobře. V úterý jdeme na utz, můj muž chce znát pohlaví, ale mě se do toho moc nechce, nevím jestli to pak dokáže vydržet a neříct nikomu co to bude. Tak uvidíme.
17. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
arwenko
pohlaví jde určit už v 16.týdnu...a celkem snadno :wink:
17. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Luzza: nooooo - tak i muj hodnouckej a zkusenouckej pan doktor na 18.tt nevidel skoro nic. Videl, ze jedno ASI nema pindika a druhe se k nemu otocilo zadeckem :slight_smile:
Jedu 30.4. na 3D UTZ, dnad budu tedy moudrejsi :slight_smile:

Justinko, ono je to jedno, rict - nerict - stejne to uz nezmenime :slight_smile:
Horsi jsou ty desny bolesti, co mam - stydka spona a krizovy. Vazne hnus, nemuzu ani poradne chodit :frowning2:
17. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
Tak jsou miminka obě ok, ale pohlavi nešlo urcit, oba byly zády. Takže to bude opravdu překvapení.
22. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj tak my už víme i pohlaví,vydařilo se nám to překrásně budeme mít páreček,holčička a chlapeček :grinning:
30. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
ahoj holky - omlouvám se že vám sem vstupuju - chci vám jen nabídnout pokud byste měly zájem - máme spoustu věcí z kterých už jsme vyrostli - tak pokud budete chtít nakoukněte
http://jankatr.rajce.idnes.cz/vecicky_ze_kterych_jsme_vyrostli/
20. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.