• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka unor 2011

(Zamčená)
4. června 2011 
Ahoj
Najdou se tu maminky které mají stejně stará dvojčátka na společné povídání? :slight_smile: Já mam dvě holčičky.
9. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz
Ahoj,
Já mám chlapečka a holčičku,rodila jsem 7.2.
27. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz
autor
@petra177 Ahoj.Já jsem rodila 21,2 v Plzni na Lochotíně,ale jinak jsem z Chebu.
28. kvě 2011 v 16:08  • Odpověz
Ahoj,já taky rodila v Plzni na lochotíně a jsem z Plzně.Jak se holčičky jmenují?My máme Martínka a Adélku.Rodila jsi císařem nebo normál?Já plánovaně císařem a o pět týdnů dřív.
29. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz
autor
@petra177 Rodila jsem plánovaným císařem o tři týdny dřív a skoro celý leden jsem tam ležela pak mě pustily 14 dní před porodem.Holčičky se jmenují Anička a Karolínka.Zítra jdeme do rizikové poradny.Karolínka se nechce moc hýbat a zvedat hlavičku,ale Anička ta už se zvládne přetočit i na bok.Jak ti děti spí v noci?
29. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz
Já tam ležela týden na riziku a pak jsem byla s dětma na novorozenecké jipce 11dní než nás pustili domů a tam to bylo teda něco šíleného. :frowning2: Teď poslední týden mi spí dobře, zalehnou okolo deváte a vstáváme ve čtyři nebo okolo páté.Ale je to jen týden,předtím jsem krmila stále á tři hodiny.My už v rizikové poradně byli a vše o.k.-musím to zaťukat.To je Anička šikulka,že se přetáčí.My zatím zvedáme hlavičku,ale to taky jak mají náladu.Máš u holčiček nějaký režim?Třeba,že je budíš na papání nebo je necháš jak chtějí ony?kojíš?Já bohužel ne a to díky tomu stresu co jsem zažila,měla jsem jen trošku na začátku a pak už ne.
29. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz
autor
Zatím kojím plně.Režim se snažím udržovat jen večer v kolem sedmé jdeme koupat a pak spát.Karolínka spí celou noc od 8 do 5 a Anička se budí tak dvakrát,ale ted jsme byli na očkování a probděli jsme skoro celou noc.Na jídlo je budím přes den když spí déle jak dvě hodinky,ale to se nestává moc často :slight_smile: .Proč to tam bylo šílené?Já jsem na rizikovém byla spokojená a pak jsem byla na šestinedělí a tam to bylo podstatně horší a je fakt,že pár dětských sester mě fakt štvalo.Například mi zakázaly kojit Karolínku,že ji to moc vysiluje a bez mého vědomí ji daly příkrm.Když jsem si vybojovala abych ji mohla mít u sebe,tak krásně začala nabírat.Kolik měli mimi když se narodily?Anička měla 2930g a Karolínky 2230g ale zhubla na dvě kila.
30. kvě 2011 v 07:06  • Odpověz
Na riziku jsem byla spokojená, ale ta novorozenecká jipka - hrůza,jejich režim něco šíleného.Krmení á tři hodiny,skoro to muselo být na minutu a nezájem zda dítě chce nebo ne,prostě muselo se. :unamused: Tam šlo o to,aby hlavně přibrali a šlo se domů.Martínek měl 2060g a Adélka 2090g. A hlavně tam mohli ještě být,kdyby neudělal dr. Vlasák tak špatnej ultrazvuk,kdy podle něj měl mít malej jen 1400g :angry: Já bohužel nekojím,měla jsem jen pár kapek,takže máme umělé mlíčko.Já je krmím po třech hodinách během dne,kdy se buď vzbudí nebo je budím.Kolik vážíte teď? A jak dopadla poradna?
4. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz
Koukám,že máš doma už jednoho uličníka,jak to zvládáš?Nedovedu si představit,mít ještě jedno doma a k tomu dvojčata. Jsou holčičky hodné?Já mám někdy fakt dost.Všichni říkaj,že až budou běhat bude to horší,ale nevim,nevim.
4. čer 2011 ve 21:36  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.