• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fešáci, co vás fakt berou!

(Zamčená)
6. listopadu 2009 
Mně se momentálně líbí postava ze seriálu pro děti, kdo máte doma Disney Channel, běží tam seroš Lazy Town, tak krutě žeru Sportakuse :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: !!!
Pochlubte se, kdo vás dostává! :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
z Buffy, premozitelka upiru ten Angel :pensive: , pak starsi - Clooney, a tahle sorta no ale njvic MUJ MANZEL :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
30. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Esssi, tebe baví zakládat témata, co :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Mně nejvíc bere: Myšpulín ze Čtyřlístku
Ivánek z Mrazíka /můj favorit no.1/
Dobrý voják Švejk
SarkaFarka
:wink:
30. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Martimarti nééé, jen mě občas napadaj nápady, co měním na diskuze:grinning: chvíli teď budu hodná a nebudu zakládat :grinning:
30. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Kvůli mě nemusíš, já si dělala srandu :wink: :grinning: :grinning: Malá spí a nechce se mi žehlit... :wink: znáš to :wink: /ale to by bylo do tvého druhého tématu o úklidu :wink: /
Už jsem pryč, ať tu neničím téma :wink:

Ještě se mi líbí Karel Roden :wink:
30. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahojte
tak mě dost bere , Dr. Hanák- z ordinace v růž. zahradě
30. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
niebau - tak me se tam libi ten Radim :wink:
30. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
z ČR chlapů taky karel roden :dizzy_face: a ještě ondra vetchý :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
hm a já vím, na koho jsem zapomněla, Vin Diesel a kromě něj i Paul Walker, kterej s ním hrál v Rychle a zběsile :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Radím)růžovka),Tomáš Hanák,Tomáš Ujfaluší,Zdeněk Grygera :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
jo, mě taky Dr Hanák - Radim Fiala - :grinning: dneska se mi o něm dokonce zdálo, tak zachraňuje Bělu. Ale pokaždé se mi líbí někdo jiný. Edward Norton, Kevin Spacey ...
30. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Z českých Marek Vašut,ze zahraničních Bruce Willis a to tak že velmi. :grinning:
30. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Milo Ventimiglia :dizzy_face: :dizzy_face: alias Jess z Gilomorek :grinning: :grinning:
A pak Ben ze Superstar :grinning: :grinning: :sunglasses:
30. říj 2009 ve 13:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
a naprosto nejvíc nejvíc nejvíc Raoul Bova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tak "můj" fešák :grinning: je Petr Jákl :sunglasses: :sunglasses: ale nesmí moc mluvit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
30. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Gary Sinise, Eric Bana, Owen Wilson, Josh Hartnett a milion dalších... :dizzy_face: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Tak můj nedosažitelný se jmenuje Keanu Reevs a miluji ho celým tělěm i duší :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
sisi ten Raoul je krááásnej :slight_smile: vůbec ho neznám kdo to je?
30. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
tak já ujela na Edíkovi...........miluju krev :grinning:
30. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Raoul je tusim nejkrasnejsi chlap sveta
30. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
kristi tojo, vypadá na to :slight_smile: já si ale nemůžu pomoct, pro mě je bůh Keanu :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Gerard Butler ... z toho jsem monetálně uplně odvařená :grinning: :grinning: :grinning: http://www.gerardbutler.net/

a trochu méně odvařená jsem pak z Joshe Harnetta (ta mezera mezi zubama :dizzy_face:) a Keanu Reevse :slight_smile: ale též utřu slinu a zatlačím slzy :grinning:

Esssi, Lazy Town je oblíbený seriál syna a ty si tu brousíš drápky na Sportakuse, jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: On to není ošklivý chlap http://www.youtube.com/watch?v=HAOroaNDp20 ale mě tam přijde uplně přiblblej, jak tam lítá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tím je veškerý jeho šarm pryč :sweat_smile: Ještě že se ti nelíbí Robbie :grinning:
30. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
No a Raoul Bova? UUUUááááááá :grinning:
30. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tak si říkám co bychom dělaly, kdybychom se stěma našema idolama potkali :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Já bych zrudla až na prdeli a jen bych čuměla, co bych mohla dělat. :sweat_smile: Krasavica nejsem, abych do něj šla, tak by to tím haslo :sweat_smile:
30. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
a pak bych řvala do polštáře ještě týden :grinning:
30. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
melysa - raoul bova je jeden z nejlepších současných italských herců, točí hodně v itálii i americe, věnuje se charitě, je normální, skromný, inteligentní, nebulvární a...ženatý :wink:
30. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
sisi-ženatý? Je to možný? to vše před tím slovem tak krásně znělo a najednou toto :confounded:
30. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
nikka- já když koukám na videa s keanem a vydím jak ho všichni na ulici otravují, oslovují ho, fotěj se s ním, natáčej ho, skáčou mu pod kola jeho fára a další doslova obtěžování, tak si říkám, že bych se k nim nechtěla připojit, a taky bych asi jen stála a na storpo bulela a dál jen toužila :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Alan Rickman :dizzy_face:
30. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.