• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fešáci, co vás fakt berou!

(Zamčená)
6. listopadu 2009 
moj muz :D

ale inak ja som nidky nebola nejak na hercov ci spevakov ci tak......nic na nich nevidim..mna pritahuje kombinacia vonkajska a vnutrajska
30. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Nikko moc díky za boží odkaz na videíčko, tos mě potěšila :grinning:právě jsme přišli zvenku a ouplně ti mě to zahřálo :grinning:
30. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Na prvním místě samozřejmě můj manžel :dizzy_face: :wink:
No a líbí se mi třeba Richard Gere, Dermot Mulroney, Gerard Butler, Sean Connery...
30. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
nunacku to je jasný, ale manžel je dosažitelnej, já myslela spíš ty nedosažitelný :grinning:
30. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
30. říj 2009 v 17:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
bono vox :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , jean reno
30. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Děvčata asi se dnes uslintám :grinning:
30. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Manžel odešel na pivíčko, tak asi budu brouzdat po netu a hledat fešáky :grinning:
30. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
No a tady ten fešák je taky k nakousnutí :grinning:
http://slavkuv.net/gilmore/galerie/matt-czuchry/matt-czuchry-034.jpg Matt Czuchry :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 23:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
30. říj 2009 ve 23:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Nicolas Cage :sunglasses:
30. říj 2009 ve 23:55  • Odpověz
Antonio Banderas za mlada :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 07:06  • Odpověz
Johny Depp
31. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
autor
Hmm to je skvadra tady, jeden pěknej chlap za druhým:slight_smile: já teda nemusím tmavovlasý, sama jsem tmavá a manžela mám světlounkýho, jsem ujetá na ty zrz až blond :grinning:
31. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
já teda můžu tmavovlasý :dizzy_face:
Kdybych někde potkala Jesse z Gilmorek tak teda nevím :grinning: :grinning: :grinning: přesně můj typ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 ve 13:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
suki já myslela teda spíš hodně tmavý:slight_smile:jako černý vlasy, černě chlupatá hruď a tak :sunglasses:
31. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: essi, tak chlupatý teda nemusím vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako trošku, ale takový fakt hodně chlupatý teda nee. Ani nemám moc ráda, když se chlap neholí a úplně nesnáším knírek a plnovous, si vždycky představuju, co mu tam všechno leze v těch fousech :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
31. říj 2009 v 16:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Takovejch chlapů a tak málo času :grinning: :sunglasses:
31. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
No holky, tady to nějak vázne :slight_smile:
2. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
taky se hlásím do party těch tmavejch typů... takovej Chayanne... uáááááu.. ten je
nebo David Boreanz (angel) nebo Johnny Depp (v jumpstreet 21) nebo Richard Grieco (za mlada, úúžasnej byl v tom starým seriálu Booker...hmmmm tam byl jedlej :grinning: ) nebo nebo nebo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a z českých se mi KDYSI moc líbil (ale ani nevím proč) Hartl :sweat_smile: :grinning: takovej roztomilej ťunťa :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jan Dolanský,Michal Dlouhý(čím starší,tím hezčí :dizzy_face: ),Radim Fiala(alias dr. Hanák),Petr Rychlý(zaujmul mě až jako dr. Mázl),Radoslav a Ondřej Brzobohatí,Jasraban Adrian,Milan Kňažko,Jakub Prachař,Richard Gere,Juraj Kukura,Josef Abrhám(v mladším vydání,než je teď :grinning: ),Jaromír Hanzlík(až v nynějším vydání),Vlastimil Harapes,Daniel Hůlka................. :sunglasses:
Ale co se týče mého vysněného idola/ů,tak mám ráda vysoké urostlé(ne kulturisty)chlapy,s tmavými vlasy a hnědýma očima a pokud možno,tak s co nejméně chlupatou hrudí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Děvčátak, včera jsem skoukla film Kráska v nesnázích, ten Abrhám tam, to je čistokrevný pošušňáníčko, vypadá naprosto skvěle :grinning:
6. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahojky, tak já si nemůžu pomoct, ale když vidím Miroslava Šimůnka, hmmmm takovej hezounek s modrýma očkama :sweat_smile:
No ale pak můj přítel, kraťoučký vlasy, žádný chlupy na hrudi a málo fousů, to je ideál :wink:
6. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
no, tak jsem se přistihla, že mi v poslední době jihnou oči spíš při pohledu na pečenou kačenu se zelím, ale abych nebyla úplně mimo téma :grinning: , tak vždycky se mi líbil Keanu Reeves, v podobě Achilla i Brad Pitt :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.