• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Filmy, seriály, aneb co si pustit večer, když děti spí :-)

(Zamčená)
24. června 2009 
Pojďte se podělit o filmy a seriály, které máte rádi, stojí za to je zkouknout apod.

U nás teď vedou Zoufalé manželky, ale máme už poslední díl 5. řady a nevím nevím na co budeme koukat potom. :grinning: Ze seriálů máme dál rádi Dr. House, Lost, Prison Break, Přátelé, House War...

:dizzy_face:

Pokud tu podobné téma je, tak se omlouvám, ale nenašla jsem.
23. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahojky mam za to ze tady takove tema uz je ale nejradsi koukam na ordinaci v ruzove zahrade a nic vic me nebavi mozna doktor house.. :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
vrana koukame na Prison Brike, Hiro, 4400 (ale to je dost blbost tedy, to nas moc nebavi) manzelky uz skouknuty davno....a taky jsem mela VKV a Chirurgove.... :slight_smile: :wink:
23. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
a pokud jsi neuvedla Hiro a rada bys novy serial urcite doporucuju... :wink: ja nejdriv myslela ze je to blbost, ale pak me to chytlo a na uvolneni hlavy fakt super...jo a uzasenej serial co mame tedy skouknuty byli Tudorovci...
23. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Gilmorova děvčata :grinning: :grinning: :sunglasses:
23. čer 2009 v 16:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
A nebo Zoufalé manželky :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 16:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Mě seriály nebaví,je to na mě moc dlouhé :grinning: Jen nějaké české a taky Zoufalé manželky byly fajn,ale zrušili nám Primu :unamused: Já moc na bednu nekoukám,jen ve středu na Poštu pro tebe.Ten můj tam má stejně 3 krát v týdnu dokumenty o válce :grinning: Já sedím večer u počítače
24. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
My si občas stáhneme něco z videopůjčovny ČT :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
no tak bez Ordinace si nedokážu představit út.,nebo čt.večer.Tedka mi udělala Nova radost nedělníma Chalupářema.
24. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.