• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
Nazdárek holky...tak jsem založila nové téma. Takže se sem můžeme všechny přesunout. Přeci jenom už nejsme "7. měsíc" :grinning:
22. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Tak vidím, že jsi se nakonec toho přece jen ujala a založila nové téma. Tak to je super!!!

HOLKY šup sem :grinning:
22. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Holá holáááá, tak špión vás našiel :grinning: :grinning: :grinning: . ZUZIK super, názov skvelý :wink:

Eče hodím odkaz na staré téma aby nás ostatné holky lahšie našli :wink:
22. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Mimi nezklamala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Taky je u vás takovej pařák?? To zas vylezem s prckem ven asi až navečer :unamused: Dnes je jakési čupr. Furt kouká a vyžaduje pozornost, jelikož nemám to lehátko pro mimi, tak jsem ho šoupla do autosedačky, tak kouká co dělám a sem tam si bohužel zařve, no ale aspoň chvilkama něco udělám :confounded:
22. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
bréé dopolko, jsem tu :wink: :slight_smile:
chválím za založení nového témátka:slight_smile:

jinak dneska je u nás taky hrozný vedro, hlídám synovce a odpolko se chystáme k tetě do bazénu :wink: - to by bylo letos moje první koupání, a podle toho co hlásí možná i poslední :unamused:

malá spí, tak jsem rychle uvařila obídek - mám radost, když něco vždycky udělám :grinning:
manža doma stále ještě není, přijede až zítra - tak to už snad nějak přežijeme - celý týden samy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Inak dobré ránko prajem :wink:

my sme dnes vstávali až pred deviatov a už teraz vidím, že dnes bude poriadny pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dúfam, že malý bude v pohode.... Inak v sobotu sa chystáme na Slovensko (ideme k mojim rodičom, zdržíme sa tam asi týždeň), holky nás čaká 400 km :confused: poviem vám už teraz mám depky ako to malý zvládne :frowning2: a ďalšia depka je z toho, že neviem čo pobaliť a hlavne či sa vojdeme do auta :sweat_smile:

ZUZIK: na tých fotkách vám to naozaj mocinky sluší :wink: a taký zrazíík musí byť tiež super ... škoda , že nie sme z jedného mesta, rada by som si dala zrazík s vami a rada by som vás všetky spoznala :slight_smile: :wink: Inak ten tvoj kočiarik....takú farbu som v kolekcii 2009 nevidela, sa mi páči.... my sme kupovali farbu moka práve preto, že tie ostatné boli také kriklavé, ale tá tvoja je super....inak ako si s kočiarikom spokojná??? a ešte jedna otázočka.. máš ku kočiariku slnečník, ja nemám ale už som prišla na to , že by sa dooosť hodil, ale nejak sa mi žiaden na nete nepodarilo nájsť, tak ak náhodou máš nejakú skúsenosť daj typ :wink: :slight_smile:

Inak to , že som odhalila Zuzika bola fakt náhoda, akurát keď som nakukla, tak ten album bol na hlavnej stránke, teda ja si vždy pozriem tie alba ktoré niekto aktualizuje... a náhodou tam bola Zuzik :grinning: :wink:

A už idem niečo robiť :slight_smile: :wink: tak vám všetkým prajem krásny dnííík a nech sú miminka v tom pařáku v pohode... :wink:
22. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Jéééé kým som to dopísala tak vy ste čo to popísali :slight_smile: No dá sa potom ísť niečo robiť??? :grinning: :grinning: Musím predsa dočíst :sweat_smile:

LENUS: bazééén , tak to by som brala.. a prečo hovoríš poslednééé , čo hlásia???? :confused:

HELU: aj tu je pařák, a aj ja som sa rozhodla , že dnes pojdeme vonku až okolo piatej, aj tak si myslím , že eče aj o tej piatej bude dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja mám malého v lehátku, leží vedla mňa a snaží sa zaspať, tiež si sem tam zařve, hlavne keď mu vypadne dudák, ale to si ho pritiahnem k sebe, dám mu ho do pusinky a nemusím vstávať :grinning: :sweat_smile:

a už fakt idem niečo urobiť ....
22. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak malej konečně zabral, řval, protože měl zase hlad. No, valím rychle uvařit oběd, ať má MM něco do žaludku až se vrátí z hokny.
22. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Mimi, díky za pochvalu...srazíky jsou fakt super. Holky jsou fajn a taky je bezva si vyměňovat zkušenosti a tak. Barvu máme klasickou zelenou (teď nevím přesně jak se jmenuje)...není to z kolekce 2009, korbičku a sedačku jsme kupovali od jedné paní použité z kolekce 2007. Oboje je to v super stavu, takže spokojenost...malej se tam stejně za chvíli nevejde (už teď má 60 cm :grinning: ). Sporťák jsme koupili 2009 a to ten vínovej. Nám se moc ty smutný barvičky nelíbily.

Co se týče slunečníku jsem koupila jakýsi univerzální v černé barvě v tom obchodě jak jsem kupovala kočár. Je to prodejna tady v Prostějově. Hodila bych ti odkaz, kdybych ho brala z netu. Ale myslím, že ti určitě někde poradí. Fakt je univerzální a stál tuším kolem 350 kč. Možná zkus napsat mailika na nějaký ten internetový obchod, kde pp prodávají s dotazem na slunečník, a uvidíš.

Zatím jsme taky ještě doma, určitě tam bude horko jako hrom. My tady v bytě máme příjemně. Ven půjdeme taky až na večer, i tak bude ještě vedro.
22. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Jinak tu 400 km cestu vám fakt nezávidím...nachystej si raději pro malýho čajík jestli bude horko. Teda omlouvám se, že radím.
22. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Zuzik: jeee, vobec sa nemusíš omlouvat , ja som rada za každú radu :wink: a ten čajík mu určite uvarím , pretože si neviem predstaviť ako by to malý vydržal, keď je horko tak mu ho dávam aj doma, nie vela ale dávam a on je potom taký spokojný.. :slight_smile: Už chápem s tým kočiarikom, sa mi hneď zdalo , že takú farbu som eče nevidela, a to neva, že ste to kupovali z druhej ruky, sama si myslím , že je to aj lepšie, pretože do tej korbičky sa náš malý o chvílu tiež nevojde :frowning2: :angry: včera som ho merala a mal nejakých 59 cm :confused: a ja som si, teraz už viem ,že naivne myslela, že eče v zime budeme v pohodeeee v korbičke :sweat_smile: :dizzy_face: hahahaha
A díky za radu ohladom slnečníka, určite sa zastavím v predajni a opýtam sa na to... :wink:
22. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj mamuše, tak koukám kolik je tady změn...:slight_smile: S tím novým tem,atem to byl dobrej nápad,a le než si na to zvyknu tak vás asi budu hledat....:slight_smile:) U nás je to docela divočina. Malá je hrozně náladová (po tatíkovi ), vzteklá a tak si "užívám".... Když se jí něco nelíbí tak spustí takovej řev že by se za to nestyděl ani tygr a né a né ji ukldnit. No a o uspávání ani nemluvím....Průměr je hodina, ale kolikrát uspáváme i dvě a půl hodiny...:frowning2:
Nějaký nový fotečky určitě navkládám....:slight_smile:
Zítra jedu k mamce, budu tam až do pátka, tak se babičk bude starat a já snad trochu odpočnu.....
22. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Krásné ráno maminky :grinning:
tak malej se včera najedl o půl desáté a vzbudil se až ke čtvrté hodině ráno, já z toho měla fakt šok. Ten náš žrout vydržel tak dlouho nejíst!!!!!!!!!!No, možná byl přejezenej přes den, byl furt u prsa v tom horku se mu ani nedivím :wink:

Mimi, já bych ten čaj taky určo uvařila. Dala jsem Štěpánkovi včera taky trochu čaje, byl hned klidnější. Oni si ti mimísci naši o to sami řeknou :wink:
Mony, vítám tě :wink: už jsme si říkaly co s tebou je. Hlavně, že se daří, ikdyž je to boj, tak bude určitě líp. Já když je nejhůř si to říkám a vždycky to pomůže. A můžu říct, že Štěpánek je po tom měsíci zas trochu jinej :slight_smile: Jinak pěkný fotečky.
Holky, dnes má být zas pařák, ach jo. Včera jsem se nedostala ani se Štěpánkem ven, i v šest tu bylo nehorázně, bylo furt třicet a hnusný ulepený dusno. Tak doufám, že dnes to bude trochu lepší, ikdyž nevím :frowning2:
23. črc 2009 v 06:42  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:

tatínek nám práve odišiel do práce a malý zaspal vedľa mňa v lehátku, tak raňajkujem a koníkujem. Ale musím využiť kým malý spinká a rýchlo niečo upratať :sweat_smile: tak som vás prišla len pozdraviť :wink:

Moni: no konečne si sa ukázala :wink: som rada, že si dala vedieť ako bojujete :slight_smile: tak si uži trošku pokoja u mamči a hlavne si oddýchni a načerpaj nové sily :wink: Super fotečky :slight_smile: Nelinka je moooc krásna :wink:

Helu: aj ja som dala malému včera čajík, vlastne mu ho uvarím každý deň, nedávam ho vela, niekedy vypije za den 30 ml, niekedy 50 ml, záleží ako je teplo, ale podstatné je ,že je po ňom kludnejší tak už sa kvoli tomu netrápim :slight_smile: Inak to je super pocit , keď malý tak dlho spinká , že? :slight_smile: To poznáme :wink: :dizzy_face:

A teb pařák to je des, už teraz sa to tu nedá vydržať :frowning2: Chúďatká mimísci, ako to majú zvládať , keď ja sama mám problém :angry: My sme išli včera vonku až o pol šiestej, to sa už ako tak dalo ale aj tak bolo dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer bola poriadna búrka ale vzduch sa vobec nezlepšil :frowning2: :angry:

Tak holky, ja idem niečo robiť, som zvedavá ako dlho mi to prcek umožní :grinning:

Zatial paaa a krásny dník prajem :wink:
23. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
bréé ránko,
tak včera jsme stihly akorát tak jednou vykoupat , pak se zvedl obr vítr, přišel liják, kroupy a byl to pěkný mazec, až do noci - nakonec nás musela teta odvézt dom atem, páč to byl fakt děs- dneska už je ale zase krásně - hrozný změny

já jsem včera taky uvařila malý ten čajík a poprvé jí ho dala - jen trochu cucnout a dobrý, takže ve vedrech to je jasný, bude i na čaji :wink:
jak byla včera už asi přetažená (neusne většinou jinde než doma), tak usla večer v 20h a já jí budila na kojení v 1h ráno (páč jsem měla tak nalitý prsa, že jsem myslela, že mně prasknou) - zajímavý, v noci jsem jak mlíkárna, to malej stačí a přes den , skoro nic , a musím dokrmovat :unamused:
nevím, jestli to ale nemáme nějak v rodině, páč jsme se teďkom o tom bavily, mamka mě kojila jen 6t, teta kojila sestřenku 1t a ségra kojila malýho 3m :sweat_smile: - fakt divný

zuzi: no jo 400km, je daleká cesta, ale určo pojedete po dálnici a to je rychlovka - určo to zvládnete dobře, hlavně opatrně :wink: :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsme před chvílí přišli od doktorů...a to jsme jeli pouličkou už v osm hodin. Nějak nám ten den nezačal nejlépe...nastoupím do autobusu, stojím u kočáru, mám ho zabržděnej a držím ho. Najednou šup, cyklista, brzdy, letím já a letí kočár. Kočár se převrátil na bok...holky ani nevím jak jsem malýho chytila. Takže celá vyklepaná, málem jsem i brečela...no hrůůůůůůza.

Pak jsme došli k tomu chirurgovi, a že bude lepší mu to trošku vypustit. Takže bylo řízi, řízi...samozřejmě s takovým řevem, že jsme byli slyšet ani nevím kam. Něco mu z toho vylezlo a že už to bude dobrý. Tak jsme šupali domů (samozřejmě pěšky, protože do pouličky už nesednu). Za chvíli volala sestřička od mudr. Mikuláškové jestli nechceme přijít dřív než v 1...tak jsme hned utíkali zase tam.

Nooo mrkla na zadek, a zjistila, že tam má ještě hromadu čehosi vevnitř v té ráně...tak, že mu to se sestrou vymáčknout...jenže ono to jaksi nešlo, asi je to ložisko hlouběji nebo co. Že se jí to vůbec nelíbí, že to vypadá na antibiotika, ať něco nezanedbáme...Ale raději mě poslala dolů ještě ke kožnímu na konzultaci, co si o tom myslí on. Ten mu udělal stěr, dal nám nějakou vodičku na desinfekci a že počkáme do pondělka na ty výsledky. Že raději do něho nic cpát zatím nebudeme, když nevíme ještě co to přesně je.
Samozřejmě, že domů jsme jeli zase s hrozným řevem, tentokrát z hladu. Pak ještě do lékárny....všichni nás pouštěli, jak jsme řvali a hurá domů. Nakojili jsme a malej usnul jako dřevo, nevím asi tím vyčerpáním....vyřval se teda opravdu notně...

Já si jdu udělat něco na jídlo, protože jsem krom jednoho toustu neměla od rána ještě nic. A jdu studovat všechny ty mastičky a kapičky...ufff já jsem dneska vyřízená.
Jo aby toho nebylo málo tak má zánět v oku (taky prý z toho stafylokoka jak z toho má i ten zadeček). Takže kapeme jakýsi antibiotický kapičky. Holky, připadám si jako hrozná matka....ale já se o něj tak starám...
23. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
A až bude chvilka tak si vás dočtu...zatím přeju pěkný den
23. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Lenusinecka, zkus si v noci ty prsa odsávat. Taky to tak dělám. Vím, že malej vydrží do 3 hodin v noci, někdy dýl...tak prostě natáhnu budíka třeba na půl jednou a odsávám. Pak mu to dám buďto přes den, když moc papá nebo jako dokrm na noc. Přes tu noc je mlíčka hromadu tak třeba by sis něco do zásoby udělala...
23. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak malej je celej den hore, chudák zpocenej, naštěstí je hodnej, ale vyžaduje furt pozornost, musím si s ním furt vykládat, je to hroznej zvědavec :wink:

Zuziku, tak jsem tvůj příspěvek rychle přelouskala a teda můžu říct, tomu se vážně říká den blbec. S tím cyklistou a kočárkem to muselo být teda o nervy, ještěže jsi malýho chytla.
Nevím, proč bys měla být hrozná matka. Že mu stafylokok dělá v tělíčku neplechu, zato přece nemůžeš. je mi líto, že má Ondrášek takový problémy, chudáček malej, moc vám držím pěsti ať máte co nejdřív klid a malej je zdravej :wink:
No nic, Štěpula už řve, musím chvilku za ním zas vykládat. Chudáček ne a ne spinkat, to horko je úmorný :angry:
23. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahooj holky, tak konečne som sa tu dostala :slight_smile: ,

upratať sa mi podarilo ale z prestávkami, malý sa hneď ako som začala upratovať zobudil a už to bolo v háji, lebo si vyžadoval moju pozornosť, presne tak ako píše Helu, stále chcel aby som bola pri ňom , ked som sa vzdialila tak začal plakať (už som presvedčená ,že to má z toho horka, u nás je ako v skleníku). Takže sme nakojili a išli si spolu lahnúť do našej postele :sweat_smile: Hodku som si pospala s ním a potom som upratovala, ale dovolil mi to len pol hodku a potom zase plakal ked som nebola pri ňom :frowning2: Keby ste ma videli... malého som mala na jednej ruke, v druhej vysávač , takže sme vysávali spolu a on zaspal, tak som ho dala do kočiarika a dorobila to, no akonáhle vysávač stíchol tak malý zase plač :angry: :sweat_smile: No hrúza. Tak sme ho o pol tretej zbalili a išli k drahého rodičom, v aute zaspal a zobudil sa až pred siedmov :slight_smile: Proste akonáhle sa dostal z toho tepla tak všetko v pohode :confused: :slight_smile:

Helu: takže úplne chápem aké to je niekedy unavujúce keď malý vyžaduje tvoju pozornosť :wink:

Zuzik: tak to je sila, normálne mi behá mráz po zádech, keď si to predstavím ... ale podstatné je , že si malého zachytila, si šikulka.. no a ja by som sa asi brečela... Zlá matka??? Prosím ti, to určite nie si, tak ako píše Helu za to predsa nemožeš!! Som presvedčená, že si úžasná mamina :wink: :slight_smile: Prajem vám aby bol Ondrášek čoskoro v poriadku :dizzy_face: :wink:

Lenus: ja tiež odsávam mliečko a už mám aj nejaké v mrazáku, tak si ho skús odsáť. Alebo vyskúšaj meltu alebo caro. Mne to na tvorbu mlieka dosť pomáha a Helu písala, že aj jej... A inak tých 400 km, budem absolvovať ja nie Zuzik , ale v poho :slight_smile: :wink: A ja malému dávam tiež čajík v tých horkách, je potom ovela kludnejší :slight_smile:

No pomaly sa lúčim , prajem vám krásnu dobrú noc.... a hodné miminka :slight_smile:
23. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
Zdravím kočule,
tak náš malej je pěknej raubíř, od rána mě nepřestává udivovat....no a teď to byl vrchol, kojím ho v posteli, malej prděl o sto šest a najednou to hnusný teplo u mě v klíně...no just, celou mě posral, proteklo to plinkama. Takže špinavá já, postel a o něm ani nemluvím. Musel pod vodu. Celou dobu se tak na mě zvláštně usmíval,vykuk jeden.

Taky děti na sebe hážou hračky co mají vedle sebe?? ten náš prďola pořád a pak se nervuje, když je nemůže sundat nebo dát do pusy :unamused:
24. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Jé Helu, to je dobrý...u nás se taky prdí jako o závod. Je to jak starej chlap, i s tím brkáním :grinning: Jsou to holt šikulové. Teda ale mně se ještě nestalo, že mi by nějaká látkovka protekla. A to náš brouček má naděláno v každé plíně. Celkem jsem se bála, že v tom nemám ještě ten správný grif...a ono asi joo :slight_smile:

Ale v úterý u doktora se malej fakt pochlapil. Jsem ho rozbalila, doktor se koukal na ten zadeček, malej se trochu vyprděl (to bylo ještě v pohodě) a pak to přišlo. Najednou takovej prd samozřejmě i s kakáním...tak se to rozstříklo, že to schytal doktor, sestřička i já :grinning: :grinning: To vám byla sranda.

S těma hračkama...spíš jak leží a háže kolem sebe rukama tak si je tak různě postrkuje. Do pusy si ale ještě nic nestrká...teda kromě ručenek.
24. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Zuziku, to právě nebyla látkovka, ale normální papírovka :grinning: takže je to plus pro látkování. S látkou se to ještě nestalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No, vidím, že ti to malej pěkně u dr zavařil co?? Je to sranda s těma našema broučkama :grinning: :wink:
24. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
No tak to joooo....jasně, látkování zdar. Je to super. Teď si asi dokoupím nějaký ty co se mi zdají suprový...jako např. kalhotovka HD pastelka nebo baby lucy. Ty se mi teda osvědčily a když někam jdeme tak jsou ty kalhotky takový lepší. Škoda, že se vždycky musí platit to poštovný i třeba kvůli pár plenečkám. Když jsem kupovala celou výbavu tak to bylo dobrý, ale teď když toho nebudu kupovat tolik. Ikdyž třeba "brána" je v Brně, což není taky tak daleko...možná bych mohla umluvit manžu, aby jsme si udělali výlet :slight_smile:

Doktor to bral hodně sportovně, taky se smál...prý o nic nejde, že se to stává...no co už taky měl říct že? :sweat_smile:
24. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Jo Helu a ty už látkuješ i v noci? Asi nee, když jste měli papírovku co? Já že bych se nechala inspirovat nějakou noční plínou. Ale je pravda, že malej mi spí v noci klidně i 6 hodin v kuse, takže aby to vydržela. Ikdyž určitě je hromada miminek co spí celou noc a látkovky používají. Takže se něco najde...
24. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Já mám taky baby lucy a jsem spokojená. Mám PULky a nějaký kalhotovky a max spokojenost :wink: Já zatím nic kupovat nebudu, raději ani na bránu nekoukám, protože to bych se asi neudržela :confused: V noci neee, někdy dám ještě plínu na tu první várku spaní (od těch 22h) ale pak vezmu papírovku. U látky, přece jen musím ještě kontrolovat, jestli jsem to správně dala a nato ještě v noci nemám :frowning2:
Malej mi taky teď zhruba třikrát spal ty čtyři hoďky. myslím, že i jednou pět. což je u něho co říct, furt by jinak jedl :sweat_smile: Ale pak se třeba ráno vzbudí dvakrát po sobě po hoĎce a půl nebo po dvou. No, doufám, že mu to vydrží a už bude spinkávat déle a nebude se budit po těch třech hoďkách. Přes den si ty tři hoďky ale poctivě dodržuje, ve vedrech to bylo teda častěji.
24. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile:
vidím, že když tu není mimi, tak to tu vázne :wink:
O víkendu jsem měla docela fofr, proto jsem většinou jen koukla :confused: v sobotu jsme začali betonovat základy, ne, že bych to dělala já, ale přece jen se o ty chlapi musí někdo starat :slight_smile: hlavně o žrádýlko :wink: No a v neděli jsme jeli ke švagrové na hody. Malej do zvládl suprově, vůbec mu nevadí hluk, zařval vždycky jen, když měl hlad a pak zas spokojeně koukal nebo spinkal. Mile mě překvapilo, že jsem se vlezla už i do kalhot, sice trošku těsnější, ale obleču je :grinning: :grinning:
Dnes jsem od čtyř vzhůru :angry: malej se najedl a spinká, zato já už jsem nezabrala. Teď to na mě padá, ale jelikož už se Štěpánek kroutí a háže ručkama, tak to nemá cenu, brzy se začne hlásit :sweat_smile:
Tak přeju všem krásnej den :grinning:
27. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj mamuše, tak jsem tady zase po dlouhé době...Dneska jásám, panč mi malá POPRVE krásně usnula! oslední týden byl vyloženě horor! Možná za to mohly i ty vedra, možná bolavé bříško..kdo ví....Ale náš hlavní problém j, že malá nechce vůbec spát doma. Přes den se to dá řešit, prostě furt trajdáme po venku, dom chodíme pomalu jen na jídlo,ale přijde večer a večerní usávání a to je masakr. Dvě- tři hodiny uspávání jsou naprosto normální, ale ten řev u toho...Já chodím po pokoji, s malou zkouším všelijaký polohy, oči mám jak tenisky a malá řve a řve. Zkoušel ajsem snad všechno možný a nic. No a dneska zázrak, usnula asi po 15 minutách hlazení po hlavičce a syčení "sssssss" a to bez jediného křiku. Pořídila jsem si cd relaxační hudba pro miminka, na netu to v jedné diskuzi hodně chválili...tak to třeba už konečně zabralo a dobře se jí u toho spinká.... TAk jsem zvědavá na nadcházející dny co zase bude.
Jinak rosteme, sice jí vidím furt, ale sama pozoruji změny, tak se těším až se začneme vědomě smát a začneme si pořádně hrát...:slight_smile:)
Čajíky máme od Hippu feniklovej a heřmánkovej a na Dobrou noc od Humany a moc jí chutnají...Kdybych jí je neotrhávala od pusiny tak by byla schopna vypít na ex celou láhev...:slight_smile:)
Jinak kojení nic, vypadá to hůř a hůř, už to vzdávám...:frowning2: ..ještě nějak probojuju 2 týdny až skončí šestinedělí a asi přestanu. Když malou přiložím tak ta se akorát začne vztekat že nic neteče a když odsávám tak odsaju za 20 minut 10 ml a pak mě z toho bolí prsa...:frowning2: No prostě tragedie..:frowning2: Lenuš, určitě si odstříkávej v noci mlíčko dyž se ti tak pěně dělá, nakraž si ho, nevíš kdy se může laktace zastavit a kdy se ti bude hodit! :slight_smile:)
Musím se mrknout k vám do albíček jak rostete, ale napřed mám 3 koše prádla na žehlení, tak musím začít at to mám co nejdřív hotovo a povalí hajat....
Jinak dneska jsem byla zase na ortopedii s mojí "pochroumanou" rukou která mimochodem od toho května ještě nepřestala bolet, dělali mi obstřiky a ted to bolí ještě víc...No já už fakt nevím, asi pomlže jen useknout....:slight_smile:
Zuzik: s tím kočárek a cyklistou..no to je mazec! Ale zvládlas to super! :slight_smile: Kolikrát si říkám, že je škoda, že nejsou i nějaklý kšíry do hlubokýho kočáru, předešlo by se mnoha karambolům....
No nic, frčím makat, tak se holky opatrijte a pozdravujte miminka! :slight_smile:) Pokud Nelinka začne hezky spinkat tak budu konečně chodit sem častěji...:slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahooooj maminy :slight_smile: ,

konečne sa mi podarilo dostať na net, proste nebol čas... Samé návštevy, všetci v Poprade musia malého "okukať" :grinning: Inak cestu sme zvládli super, Tobinko ju takmer celú prespal, takže pohoda a kedže sme išli cez Bratislavu , pretože sme sa ešte zastavovali u jednych známych, tak to nakoniec bolo takmer 500 km :wink: ALe ako hovorím malý to zvládol skvele :dizzy_face:

Zuzik: tak zážitok od lekára super :grinning: to fakt musela byť sranda :wink: ono sa v takej situácii aj tak nič iné, ako smiať, nedá :grinning: :dizzy_face:

Helu: tak to si borka, že už zapneš kalhoty, ja zatial žiadne :frowning2: ešte stále mám 7 kg navyše, ono ale zhodiť 20 kg (tolko som počas tehu pribrala) nie je len tak :sweat_smile: navyše keď sa nedá držať žiadna dieta :slight_smile: Ako vidím prcek super zvládol výlet :wink: tak to je fakt bomba :slight_smile:

Moni: prajem aby Nelinka vždy takto krásne zaspávala, by bolo super keby si sa k nám častejšie dostala :wink: Tak to s tou rukou , to je mazec... dúfam a prajem aby sa to čo najskor zlepšilo :wink: :slight_smile: čo sa týka kojenia.... viem, že ťa to trápi...... ale ak to nejde tak to proste nejde, hlavne že Nelinka je zdravučká...

Maminky, prajem vám krásnu dobru nocku....... zajtr /teda už dnes/ sa pokúsim ozvať
28. črc 2009 v 01:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 39
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.