• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
tak vám jdu sdělit novinu :wink:
včera večer jsem dle rad jedné známé \dala malou spát do postýlky, ale položila jsem jí na peřinu - aby to jako měla měkčí) - no super, malá byla spokojená, nejdřív si jen tak povídala, cca hodinu, pak pomalu usla - pěkně spinkala až do rána a ráno znovu bez problému :dizzy_face:
tak mám moc velkou radost - košík jde pryč (už je níám malý, ale byl supr) a my se přesouváme do postýlky :sweat_smile:

a jako kde jste??????????????????
22. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Krasne aj ked u nas uprsane ranko :wink: :slight_smile:

Lenus: tak to mate super s tym plavanim, taky postupny prechod sa mi paci :wink: :slight_smile: S tou perinkou v postielke verim, maleho tiez este stale davam na vankusik, ten matrac mi pride strasne tvrdy .... Ale aj tak, Adelka je sikovna a je super, ze sa jej paci aj postielka :wink: :slight_smile:

My sme vcera boli na 4 mesacnej prehliadke u Dr. a Tobinko mi za mesiac nepribral ani gram, stale vazi 4800 g a meria 65 cm, som z toho od vcera taka spatna :frowning2: :frowning2: Ja mam sice mlieka dost, ale zjavne je Tobinko lenivy na to aby sa poriadne napapal, Dr. povedal ze to vyzera tak ze sa len zasiti a ked uz musi tahat trosku viac tak sa mu nechce a radsej nepapa... Takze sme sa dohodli ze ho po kazdom kojeni dokrmim 50 ml Umeleho mlieka. O tyzden na prevazenie a ak priberie tak to bude ok, ale ak nie tak nas posle na nejake vysetrenia :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak teraz uz len dufam, ze priberie. Vcera nas aj ockovali, dostal prvu Hexu a Prevenar (vcera som este bola rozhodnuta pre Synflorix ale dr. mal nove, len tyzden stare info, ze koncom roka , najneskor zaciatkom buduceho, bude uz na 100% na trhu ten novy Prevenar, proti 13 pneumokokom, tak sme nakoniec sli do Prevenaru) Maly bol po ockovani v pohode, teda cely den, ani neplakal len spinkal, aj vecer zaspal v pohode, ale v noci mu stupla teplota na 38,2 takze od jednej bol kazdu hodku hore a dost knural, rano som mu dala 1 ml Nurofenu a zaspal , pred chvilkou sa zobudil a teraz sa tu na mna rehoce z lehatka tak to uz hadam bude ok.

Zuzi, Helu co je s vami???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Dufam ze ste vy aj miminka v poriadku, tak hodte aspon par riadkov....

Prajeme vam krasny dnik, neskor mrknem, v tom pocku sa aj tak neda nikam ist :angry: :confounded:
23. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,

jejda tolik vám toho chci napsat, že určo na něco zapomenu :grinning:
Koukala jsem na ty jídelní židličky, ale nakonec stejně vezmeme tu dřevěnou i s tím stolečkem. Tak snad bude dobrá. Ještě sháním teplej zimní fusak, ale ten asi budu muset koupit už teď, né až na vánoce. Ikdyž je to škoda, protože se všichni ptají co chceme malýmu koupit a my pak nevím co, protože to co potřebujeme, potřebujeme hned a musíme koupit.
Taky jsem koukala na ten stoleček jak se přidělá na rukojeť kočárku...a teda musím říct, že je to super. To si určitě necháme koupit. Díky za tip :wink: Ještě tchýně blbe se sáňkama, ale v Prostějově moc sněhu nikdy není a oni bydlí tady 20 km za rohem, takže to bych nějak nehrotila.

Jé Mimi, vy jste teda drobečci...No jo, je to holt lenoch línej, ale uvidíš, že po příkrmu se to spraví, neboj se. Nakonec z něho bude pořádnej jedlík :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Mimi, my už máme za sebou dvakrát hexu a zároveň synflorix a reakce žádná...takže jsem byla moc ráda.

Dneska tady byla moje dvorní kadeřnice (žena od bratrance) a nechala jsem si udělat nový účes. Chtěla jsem nějakou změnu, takže jsem se vrátila ke své barvě, hnědé, a nechala dost zkrátit, na takový kratší mikado. Fotku mám v albu, ale fotila jsem se sama, tak to tak i vypadá :grinning:
Ale začínám si zvykat a dokonce se mi to i moc líbí...a hlavně je to super s krátkýma vlasama...vždycky jsem měla dlouhý, ale bezva.
Celý víkend máme tatínka doma, tak se moc těším. Doufám, že něco podnikneme. Ikdyž mám pro něj doma tolik úkolů :wink: :grinning:
pěkný večer holky
23. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Hoj kocky,

este nakukujem pred vikendom, ideme s tatinkem zase na skolenie do Valtic, tak sa uz velmi tesim , ze pokecam s kamosmi :dizzy_face: :dizzy_face: Len dufam ze maly bude v pohode, teplotu uz sice nema ale tym ze v noci nespal tak dnes prespal takmer cely den, takze zaspal len pred pol hodkou :confounded: :confounded: som zvedava co bude zajtra....

Zuzi: jeeee, novy uces a hned taka radikalna zmena ... ale mooooc ti to pristane :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Ondrasek ma krasnu maminku :wink: Je super , ze mate tatinka doma cely vikend, tak si to aj patricne uzite :dizzy_face: :dizzy_face: Joo a co ta infrakabina, uz ju mate? Tak to je parada ze Ondrasek nemal ziadnu reakciu, je to sikulka :wink: :slight_smile: Hod nejake nove fotecky, uz fakt musi byt chlapak :wink: :slight_smile:

Kocky aj vy ostatne hodte nove fotecky... Lenus, Helu (co je s tebou holka :confused: ) , Moni ( teda ty to poriadne flakas :angry: :grinning: )

Tak a ja sa idem pridat k mojim drahym pokladom, krasnu dobru noc vsetkym, uzite si vikend :slight_smile:
23. říj 2009 ve 23:55  • Odpověz
Cao holky :slight_smile:

co je s vami??? :confused: :confused: :confused: Chapem ze Zuzik si uziva tatinka po dlhsom case.... ale HELUUUUU , MONIIIII hlavne co je s vami , tak dufam ze ste ok .... LENUS a co ty???

My sme mali super vikend, skolenie sme si uzili, Tobinko bol ako vzdy zlatucky,,, celkovo mam pocit , ze od toho ockovania je nejaky kludnejsiii :dizzy_face: :dizzy_face: , ktovie co mu pichli :grinning: :grinning: :grinning: , ale mozno to je aj tym dokrmom , no nech je to co chce , som rada ze sa mi vratilo to moje hodneee miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tuk tuk tuk :slight_smile: Dnes mame 4 mesiace :dizzy_face: , tak som hodila nejake fotoz do albicka.... tak holky a co tie vase fotecky ????

Hadam zajtra uz nieco napisete :frowning2: :confused: Prajem vam krasnu dobru noc.....
25. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz
ahojda,
tak i my se hlásíme po víkendu :wink: - byli jsme u našich, páč manža je stále :unamused: na cestách, no snaddnuž ve středu dorazí dom :slight_smile:
my jsme byli na víkend u našich - no nejhorší byla noc ze soboty na neděli - změna času, zřejmě udělala své :unamused: . Malá normálně krásně usla, probudila se o půl 1 na jídlo a pak ne a ne usnout, hrozný, usla na hodku pak zase vzhůru no mazec, pak už byla i protivná :frowning2: - hrůza
vše pak ale dohnala přes den a spinkala jak zabitá :grinning:
včera jsme dojeli dom a opět se všechno vrátilo do starých kolejí, tak mám radost - krásně si zvykla na tu svoji postýlku - spinká už jen na matraci - okolo všude její hračky, hrkačky (nejlepší činnost teďkom) - vše strká do pusinky a má tendenci vše chytat :wink:

dneska jdeme na ty nožičky, tak doufám, že už nám dají pokoj a nebudeme muset mít tu podušku - já už jsem jí davála jen na noc - páč jinak se malá nemůže vůbec hýbat a kopat nožičkama :angry:

no a odpolko nás čeká návštěva a zítra pavko a další návštěva , ve středu snad ppříjezd tatínka a další návštěva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - tak ono nám to uteče :slight_smile:

jo zeptám se, jak zmenšujte fotky, když je chcete dát do albumu ?????????????????????????????????
mně to prostě nejde :frowning2: - prosím o radu
26. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Cao kocky :slight_smile:

vonku je teda poriadny hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: od rana prsi a vyzera to tak ze ani neprestane :angry: :angry: chjoo, este ze Tobinko je taky dobrucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teraz spinka :slight_smile:

Lenus: tak dufam ze kontrola dopadla ok a vy uz nemusite mat tu podušku :slight_smile: si to teda neviem dost dobre predstavit, to si tam Adelku ako musela mat stale priviazanu alebo ako to funguje :confused: :confused: :confused: chudatko male, to teda urcite nebolo nic prijemne.... preco sa vlastne dava ta poduska? :confused:
Ja na zmensovanie pouzivam tento program, ma to vyhodu ze to zmensi vsetky fotky naraz, tak na to skus mrknut http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/prevody_a_optimalizace/azazel-fotooptimizer/ je to fakt jednoduche a hlavne rychle :slight_smile: :wink:
26. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
HOLKY tak co je s vami??? :frowning2: :frowning2: Ste v poriadku??? :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

HELUUUUUUU, ZUZIIIIIIIIIIIIIIIIIIII , MONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
27. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Čauky holky,
tak víkend parádička...celou sobotu jsme byli doma s taťkou, hráli si, vařili a pekli, pak taky dlouhá procházka. No bezva. V neděli jsme byli u tchánovců, manža jim potřeboval s něčím pomoct a pak šel čutat tak jsme s malým na něho koukali. Malej zaspal krásného góla co dal tatínek, ale co už :slight_smile:
Tchýně zase horor, připadala jsem si jako by malej ani nebyl můj...pomalu abych se ptala jestli si ho můžu vzít :confounded: Pořád se chystám, že jí něco řeknu, ale asi jsem měkota. Šla jsem ho třeba na hřišti nakojit do takové té kukaně jak se tam prodávají lístky (prodává je tam ona) sotva tam vzelu, že se jdeme napapat tak hned "néé, on nemá hlad, nech nám ho tady", posadila si ho na jednu nohy, že jí visel nohama doů a ukazovala všem babkám co šly okolo...samozřejmě, že měl malej spinkat...no a potom řval od 4 hodin až do večera, protože byl samozřejmě nevyspalej...ach jo. Příště už fakt něco řeknu :wink:
Jejda, moment...někdo mi tam brečí :grinning:
27. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
tááák, už jsem zase tady :slight_smile:
Včera taky super den....moje sestra teď má asi 3 týdny volna tak jsme pořád spolu. Navíc si otevřela s manželem tady kousíček od nás solární studio a welness, takže jsem tam pečená vařená :grinning: Je to bezva, chodím na nějakou vibra desku, která cvičí za mě (to je něco pro mě). Pořádně cvičit chci začít až bude mít malej půl roku, abych náhodou nepřišla o mlíčko. Ale teda musím říct, že je to celkem znát. Už jsou mi velký kalhoty co jsem měla před těhu.
Taky tam mají super presovač, takže chodíme taky na kávičku a prostě jen tak pokecat.

Mimi, díky za pochvalu nového sestřihu...už to chtělo nějakou změnu, jsem moc spokojená. To je dobře, že se Tobinko zklidnil, možná to bylo fakt tím jídlem. Třeba měl prostě hlad :wink: Však uvidíš za chvíli...

tak zatím, jdu vařit oběd...dneska bude vepřová panenka, asi nějaké medajlonky a opečené brambory...jéé, už na to mám chuť, jen o tom píšu :grinning:
27. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahojda,
tak plavko bylo dneska zase fajn , Adě se to opravdu líbí :wink: - dneska už jsme ji drželi jen za hlavičku a ona plavala sama- dokonce začala kopat i nožičkama :slight_smile: - no prostě šikula

mimi: díky za odkaz na fotky mrknu na to - no a ta poduška je něco jako když se dřív balioo naširoko - prostě je to takový molitan, který má malá mezi nožičkama - aby jako měla hodně otevřený nožičky a ty kyčličky se vyvíjeli jak mají - no jo tak to holt musíme vydržet a dávat jí to, páč to ještě není úplně ono jako má být - ale ptala jsem se dr. a ten říkal, že se to spraví,ale chce to čas

tyjo zuzi: jak já závidím, taky bych chtěla někoho takhle někde mít v centru welness - to musí být bájo - já jsem
teda všechno shodila po porodu to jo, ale che to posílit a na to jsem moc líná :sweat_smile:
a nedělej chutě, já dneska nic nevařím tak tady polikám sliny :grinning: :grinning:

přijde na návštěvu teta - tak jsem udělala akkorát pár jednohubek a v pekárně jsem koupila výborný slavnostní koláčky (byli ještě teplý) :dizzy_face: .ale já jsem masová tak by se kus flákoty hodil :grinning: :grinning: :grinning:

jo a vrací se nám taťka tak už nebudem samy :wink: :slight_smile:

mimochodemm jsem chtěla říct, že ti to |zuziku moc sluší - fakt se mi to líbí víc jak předtím :wink: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Dneska jsme měly s holkama zase srazík, bylo to bezva...ikdyž to je vlastně každej týden. Vylezli jsme s malým ven a byla vám tma jako hrom...a to bylo půl šesté...skoro jsem se bála, nemám to moc ráda.
Dneska jsem koupila Onďulkovi pěknou zateplenou vestičku, dvě čepičky a pořádnou teplou deku. Jo a oběd se moc povedl...tatínkovi hrozně chutnalo.

Leni, to je dobře, že se vám plavání líbí...u nás je to taky v poho. Už se těšíme až přihodíš nějaké ty fotečky. Díky moc za kompliment...taky se mi to líbí :grinning:
27. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Krasny den kocky :slight_smile:

sviatok je niekedy na nic :frowning2: ideme na obed k tchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry: chjoo som ju od jej posledneho "vzdoru" nevidela (cca 3 tyzdne) tak som zvedava ako sa bude tvarit, boze mne sa tam tak nechce ist, normalne z tych navstev zacinam mat depku :frowning2: :confounded: takze ZUZIIII velmi dobre chapem ako sa citis, ja som zatial tiez nenasla odvahu nieco jej povedat :confounded: Inak ja mam fakt spat to svoje hodne miminko, v noci uz tiez krasne spinka.... vcera sa prvy krat zobudil o 4 a dnes az po pol siestej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: proste parada :dizzy_face: :dizzy_face: teraz sa uz asi pol hodku hra sam v postielke :wink: :slight_smile:

Lenus: tak dufam , ze ten cas kym sa Aduske tie nozicky spravia, bude co najkratsi :wink: :slight_smile: super , ze sa vam plavco tak paci, je to proste parada , ako tie mimca tu vodu zboznuju :slight_smile: Tatinka uz mate doma, tak parada :dizzy_face: A co program, pomohol ti???

Zuzi: jeeeej , samo v dobrom ale predsa len zavidim to ze si so segrou tak uzivas :wink: :slight_smile: mne ta moja strasne chyba, ono niekedy je naprd , ze je rodina tak daleko :frowning2: A welness... to musi byt bajooo, hlavne ked ti ma kto postrazit Ondraska.... a ten stroj co cvici za teda ??, :confused: ak sa ti podari tak hod nejaky odkaz ako to vyzera, pripadne ako sa to vola... skusim ci taky nie je aj v Brne :grinning: :grinning: :grinning: Tiez chcem chodit cvicit, ale ja mam problem s malym, nema mi ho kto hlidat, drahy chodi dom az vecer a povedal ze do konca roka sa to nezmeni :confounded: a nikoho ineho tu nemam :angry: :frowning2: je to fakt des.... tak aspon sa pokusam najst nejake fitko, kde mi postrazia maleho, snad nieco najdem. :slight_smile: Zase zrazik, to vam tiez tak v dobrom zavidim :slight_smile: , je to super ze? No a s tou tmou mas pravdu... niekedy sme o 17 chodili s malym vonku a teraz sa tam uz stmieva :confused: Tiez som rozmyslala ci malemu kupit deku do kociarika ale ak je zima tak ho zabalim do zimnej zavinky od Emitexu , ktoru mame do autosedajdy a dam lahsiu deku a je to super.... :slight_smile:

Tak jo holky uzite si den, predpokladam ze tatinkov mate doma :dizzy_face:

A Ta HELUUUU ma fakt zacina trapit... nikdy nemala taku absenci, tak dufam ze su aj so Stepankem v poriadku :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
28. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Mimi, našla jsem ti nějaké info o té vibrodesce co má ta sestra...mrkni na odkazy. Říkala, že Brně by to někde měli taky mít.
http://www.solaria-megasun.cz/vybaveni-vibrasystem.php

http://www.turbo-solarium.cz/vibra.html

http://www.solaria-shark.cz/vibrasystem/
29. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
...to byla jen taková vsuvka...teď musím napsat regulérní příspěvek :grinning:

Koukala jsem na téma, do kterého chodívá Helu, ale už delší dobu nic nepsala...tak snad je všechno v pořádku. Třeba má rozbitý pc nebo prostě hodně práce s domečkem.

Mimi, jak dopadl sváteční oběd u tchánů? :wink: My byli celý den s malým sami doma...tatínek zase pracoval. Myslím, že ses na to ptala už dřív ty a já neodpověděla :slight_smile: ...založil si před 2 měsíci s jedním kolegou firmu, takže je tam teď pořád...nejdřív jsem myslela než se to zaběhne, ale oni mají pořád hodně zakázek a nestíhají...no ale zase je to dobře, že jo? měla bych být ráda, že jsou penízky. Kdyby seděl pořád doma tak bych asi taky nadávala :grinning:
No a s tou deskou...je to bezva, vždycky jdeme s malým na procházku a pak se zastavíme tam, holky na těch 10 minut pohlídají malýho a já skočím na tu desku, pak kafíčko...no paráda. Pořád se snažíme někde šmejdit, abysme nebyli doma...co tam? tam to známe, že jo? :wink: :grinning:
Nevím teda jak to bude v Brně, ale Hanča má tu desku za 10 kč za minutu (já platím teda 5 kč, aby se pokryly náklady) ale musím říct, že jsem hrozně spokojená. Všichni mi říkají, že jsem zhubla...
Ještě jsem se chtěla zeptat na tu zavinovačku.
29. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Jejda, já jsem ale tele...sakriš, takovej román a zase se mi to celý ztratilo...nevím na co jsem zase klikla :grinning:
tak znovu...

Omlouvám se, že to mám takový nacuckovaný, ale malej začal tlačit tak jsem ho musela dát rychle na nočníček vykakat a pak spinkat, protože už byl pěkně protivnej, zralej na spaní...usnul asi po 2 minutách řevu.

Mimi, chtěla jsem se zeptat na tu zavinovačku. Mám ji asi taky tu co ty...takový silnější flees, s nožkama, dá se použít do autosedačky a jsou tam dírky na ruce. Máš tutu? Jeslti jo, tak se chci zeptat jestli ji budeš používat i na zimu? Mně se zdá taková na zimu málo teplá (asi je to jen pocit, pravděpodobně bude pěkně teplá) tak uvažuju, jestli nekoupit ještě zimní fusak. Zatím jsem koupila takovou teplou deku, ale nevím nevím jestli to bude na pořádnou zimu stačit. Zatím dávám tu zavinovačku a lehčí deku, moc ho neoblékám do toho (bodýčko s dlouhým, punčocháčky a mikinku), a vypadá to dobře...

Dneska jsme měli bezva noc. Tatínek mu dal o půl sedmé mlíčko a šup do postýlky. Já jsem byla v sauně, ale asi už naposledy, protože brzy nám přijde ta infra. Potom malej spinkal až do půl třetí a pak v šest jsme kojili znovu a spinkal zase až skoro do osmi...takže parádička.
Zítra jdeme na poslední vanu, tentokrát bude už v bazénu. Doufám, že nezapomenu plavky, jinak bude sranda :grinning: Pak vám poreferuju jak jsme zvládli tu 30 stupňovou vodu :slight_smile:

tak zatím a pěkný den všem
29. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
koukám, že dneska fakt jedu.... :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Jééé Leni, vy už jste byli na vítání? Tak to my si asi ještě počkáme....
29. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Cao holky,

mam chvilku cas lebo maly zaspal o pol deviatej a este stale spinka :confused: :slight_smile: Dnes je teda strasne pocasie, u nas od rana prsi a vyzera to ze tak bude cely den :angry: :angry: sa ani vonku neda ist. Ale o pol druhej ideme k dr. na to prevazenie, tak dufam ze to bude v pohode a ze maly pribral. Kojim ho stale len vecer pred spanim mu davam UM a vyzera ze je to tak lepsie pretoze dnes spinkal od pol osmej az do stvrtej :dizzy_face:

Zuzi: dakujem za odkaz na tu dosku, musim mrknut ci to maju aj v Brne, vyzera to fakt super :wink: :slight_smile: JJ, na tu firmu som sa pytala ja, tak uz to chapem preco mate tatinka stale prec. Aj ten nas je zivnostnik takze chodi domov dost neskoro, ale ako hovoris, penizky treba tak sa nemozem stazovat. No na druhej strane ma to aj vyhodu, ze moze mat volno kedykolvek, takze nam to ze chodi domov pozde, vzdy vynahradi :wink: :slight_smile: Co sa tyka tej zavinovacky, tak ju davam do kocika len teraz kym este nie je az taka zima, ale urcite budem kupovat aj zimny fusak. Hlavne v Poprade by bola malemu v tej zavinke zima :grinning: :grinning: :grinning: Vybrala som nakoniec tiez od Emitexu ten Combi, stoji nieco cez 1000,- Kc, maju este aj Combi Exklusive ale rozdiel je len v tom ze ten exklusive ma fleecovu vlozku a stoji o 1000 viac, mne teda ta fleecova vlozka pride zbytocna a rozdiel v cene teda dost velky :astonished: Obed u tchanovcov dopadol celkom v pohode, to ze sa tchyne ku mne sprava tak ako sa sprava ... na to som si uz zvykla. Akurat tchan mal vcera poznamky ze sme tam dlho neboli a ze Mohelno nie je az tak daleko , tak som mu povedala , ze ani Brno z Mohelna nie je az tak daleko :confounded: a on ze chodi na tie smeny do prace (jeden den robi v noci, druhy ma volno, a tak sa to strieda, tchyne je uz na dochodku, auto maju , tak ako fakt nechapem preco nepridu ) , no tak som mu povedala ze aj nas tatinek chodi do prace.... ako s takymi kecami teda na mna chodit fakt nemusiiii :angry: No zase som sa vykecala, ufff..... Zuzi tak ho odkaz aj na infra kabinu a vyfot ked uz bude stat na mieste, fakt ma zaujima kam ju doma postavite :slight_smile: :wink: A samo poreferuj ako ste tu vodu zvladli, z toho mam ja najvacsie obavy, teda ze nie malemu ale mne bude zima :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...

A uz je hore prdolka.... tak ja bezim, uz ma urcite hlad ako vlk....

krasny dnik kocky, a ta Helu ma fakt trapi, snad su v pohode a ako hovoris , ma len nieco s PC....
29. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Dobre ranko kocky,

tak maly sa dnes zobudil az o siestej, v postilke som ho nasla priecne pri hlave :sweat_smile: :grinning: ja fakt nechapem ako sa tam dokaze tak vytocit a hlavne ze ten monitor nehukal, sa mi zdalo ze bol mimo neho .... :confused: Prebalila som ho, nakojila a teraz uz spokojne spinka :dizzy_face: :dizzy_face: Mne sa uz moc nechce aj ked by som urcite este zabrala... tak dam aspon v klude ranajky a zacnem upratovat, uz to robim na etapi, kym mali spi a ked je hore tak sa vacsinou spolu hrame... a dnes to vyzera tak ze sa bude dat ist konecne aj vonku :slight_smile:
Inak vcera sme boli na tom prevazeni , tak maly krasne pribral.... uz má 5170 g, takze za tyzden pribral 370 g co je super, nechapem co urobi jeden prikrm pred spanim, ale pravda je aj ta ze uz si pri kojeni stopujem cas a snazim sas aby papal aspon 15 minut :slight_smile: :wink:
Zajtra ideme na vylet do Prahy, tak sa uz tesim. Drahy si chce splnit svoj sen a kupit vysnene auticko, tak som zvedava ake bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ideme ho omrknut :slight_smile:

Zuzi: vcera som zabudla, zavinovacku mam tuto http://www.babydracek.com/pdf/bezova_zluta.jpg a vcera sme kupili tento fusak http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php vo farbe cierno-bezova.

No uz som doranajkovala, tak idem na ten uklid.... krasny den kocky :wink: :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:13  • Odpověz
Achóóóóój cholkýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!

poslušně hlásím......už jsem tadýýýýýýýýý! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Táta nám odjel na služebku, takže jsme se nabalily a odjeli na prázdniny do vedlejší vesnice k našim :grinning: Sice jsem byla na víkend doma, ale byl fofr kolem stavby a tak, takže jsem neměla na koňasa čas. Pak jsme jeli zase k našim, super jsme si to užili. Máma pohlídala, takže jsem mohla jít večer na pivko s holkama, ke kadeřnici a celkově jsem si to prostě užívala. Dnes nám táta dojede, tak se mooooc těšíme.

Dnes nám dělají střechu, takže už se to krásně rýsuje...

No víc nenapíšu, Štěpulka si žádá maminku.....zkusím sem hodit něco přes den...uvidím, jak bude čas.....

tak mi to promiňte, že jsem tu tak dlouho nebyla. Se polepším :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
30. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Mám malou chviličku.... takže minulý čtvrtek jsme byli na urologii s tou hydrokélou a máme dojít za půl roku. Jedno varlátko nemá úplně sestouplý a jinak je to trochu furt nateklý, ale prý se to spraví a když ne tak do 1,5roku by musel na operaci, ale je to jen lehčí operace, takže se jde během 3dní domů....
V úterý jsme měli jít na první hexu, ale volala jsem ji, že nedojdeme, páč Štěpi chytl minulou neděli bacila. Furt to bylo jakž takž dobrý, ale v pátek už chrmlal víc, tak mi bylo jasný, že k mudře nepůjdeme. Už je to lepší, sice pokašlává, ale je to úplně o něčem jiném...No pak jimusím zavolat a domluvit se na hexu, ale nespěchám, stejně na první dávku je čas do 8. měsíce a podle mě čím později tím líp. Tělo se s tím líp vyrovná...

Baráček se nám rýsuje, jak jsem psala, jdem už na střechu, už chybí jen dodělat kousek komínu a šup křidlicu, zazimujem a snad bude táta s náma konečně víc doma....

Holky, taky vidíte ty změny u vašich drobečků? Jak jsou stále víc čilejší, vnímavější a je s nima hrozná prdel že?? já si to max užívám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No mladej pán se hlásí, tak zas pádím...
30. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Tak konečně jsem tu a tady nikdo.....

mimi, doufám, že výlet do Prahy se zdařil a autíčko je vybráno...hodíš foto??
zuzi, ty budeš mít saunu jo? tý jo, závidím a o tom wellnes ani nemluvím...holka ty se máš...

tu zavinku do autosedajdy mám taky, je super, jsem max spokojená. Měla jsem ji i v kočárku když bylo chladněji, teď už mám většinou fusak a raději míň obleču. Fusak mám taky od emitexu, ale zděděnej, takže je to nějaká starší kolekce, ale i tak jsem max spokojená :wink:

holky, ty problémy s tchýněma vám vůbec nezávidím, já si teda stěžovat nemůžu. Bydlíme s nima pod jednou střechou, oni dole, my v patře a super spolu vycházíme. Hodně mi pomáhá když tu máme brigády, zedníky atd., bez ni bych to jen těžko zvládala. Je fakt, že sem jezdí i moje mamka, ale jelikož je tchýně domácí, tak mi pomůže v tomto víc...Ale i tak se těším, až budeme v novým a bude to jen naše :grinning:

Táta se nám konečně vrátil ze služebky, Štěpánek už spinkal, tak doufám, že si ho dnes pořádně užije...sice ještě bude muset dostavět komín, ale to nezabere celej den, tak se těším, že budeme mít víc času na sebe a hlavně on na Štěpiho....dnes tu sice bude zas u tchýně návštěva, jsou dušičky a ona ještě slaví narozky se svýma sourozencama (musí se to tu dělat na etapy), takže bude veselo. My tam ale naštěstí jen otočíme, páč tuto oslavu už máme za sebou a nemusíme se tam zbytečně motat. No ne??

Tak krásnej den a teď čekám já na nějakej příspěvek od vás...ať tu zas nevedu jen já monolog...
31. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,
Helu, jsme rády, že jste v pořádku, už jsme se začínaly skoro bát...Joo budu mít saunu, resp. infrasaunu, takovou malou kabinu. Už se moc těším. Musím co nejdřív koupit taky ten fusak, koukala jsem na ten od Emitexu už dřív, takže asi vezmu tento. Jenže nám ho chce švagrová koupit jako dárek k vánocům. Ale teda já bych ho potřebovala už teď. Tak nevím jak se jí bude líbit, že by ho měla koupit a nedát pod stromeček. No pokud nee, tak si ho koupím sama a na ni prdím :wink:
Doufám, že už si budete tatínka pořádně užívat a že už vám nikam na dlouho neodjede. Ať se vám spraví ta hydrokýla a nemusíte na žádnou operaci.
A můžu se zeptat jestli jsi malýmu něco dávala, když se ti zdálo, že je trochu nemocnej. Náš malej trošku pokašlává a zdá se mi, že i sýpe. Tak nevím jestli počkat nebo co. Na doktorku se mi to zatím nezdá...no uvidím.

Mimi, tak doufám, že autíčko v pohodě....máte koupeno a už jste se v něm i projeli. Musíš pak hodit foto. A to vaše přibírání taky paráda. Asi to fakt chtělo ten příkrm. Za chvíli bude Tobinko pořádnej cvalíček.

V sobotu jsme měli takovej návštěvní den, byla tady švagrová a pak odpoledne tchánovci, takže takovej rozdrbanej den. Nic jinýho jsem nestihla. Ale včera jsem zase makala jako škoubek. Uklidila jsem malýmu v pokojíčku, protože to bylo spíše takové skladiště Ale protože nám přijde ta infrasauna a chceme ji dát do ložnice, tak jsem chtěla zkusit přehodit malýho do pokojíčku. Vše dopadlo ok, pokojíček jako klícka a malej spinkal krásně (asi se mu tam líbí ty obrázky) vstávala jsem k němu jen dvakrát. Takže super. Pokojík máme hned vedle ložnice, takže mám otevřený dveře a slyším všechno jako když spával tady s náma. Jen se víc nachodím...

Taky jsme včera stihli návštěvu mojí babičky, hřbitova a ještě jsme koupili do předsíně kousek linolea. Máme dřevěnou podlahu a zdálo se mi, že zbytečně trpí. Vyzouváme se vevnitř a taky ten špinavej kočár. Manža už to dokonce včera večer nainstaloval...

Joo a dostala jsem k narozkám ještě presovač...už jsem ho zkoušela, je to bezva....manža si mě jaksi rozmazluje :wink: :slight_smile:
No a hlavní novinka...Onďulka se předevčírem úplně sám přetočil ze zádíček na bříško. Není to sice zase tak brzy, ale já jsem moc ráda. Protože s tím jakej je to cvalík a taky plus ty látkovky (to myslím, že ho dost omezuje v pohybu). Takže nahatej celkem řádí :slight_smile:

Určitě jsem ještě něco chtěla....jo už vím...to plavání. Bylo to super...vodička parádní, vůbec ne studená. Malej neplakal, byl spokojenej jak želva a krásně plaval. Dělali jsme ještě jednu polohu, která ve vaně nejde...takovej kolotoč. Jenže ten základní kurz nám začíná až v lednu. Škoda...doufám, že to do té doby nezapomeneme :slight_smile:

Uf uf, to je zase román...mějte všechny pěkný den a ať miminka nezlobí :wink:
2. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Krasne dobre ranko maminky :wink: :slight_smile:

vonku je zase hnus :angry: dufam , ze sa to poobede trosku zlepsi aby sme na prechadzke nezmrzli, teda ja :confounded: Tobinko urcite nezmrzne :grinning: :grinning:
Vikend sme mali taky cestovny .... Praha dopadla ok, auticko sa pacilo ale nebolo to celkom ono, tak sme vcera boli este v Breclavi, a tam je to uz o niecom inom :dizzy_face: :dizzy_face: vyzera to tak ze ho kupime, je nadherne :dizzy_face: :dizzy_face: Som fakt rada , ze bol hlavne drahy spokojny... O tom aute sniva uz peknych par rokov a ja som ho presvedcila ze je nacase splnit si ten svoj sen :wink: :slight_smile: Sice sa vzdavam svojho auticka, pretoze mat doma 3 to uz by bol luxus a hlavne teraz ked treba platit povinne ruceni a havarijne poistenie.... Ked ho budeme mat doma, tak samo hodim foto :slight_smile: :wink:

Helu: no to je dost holka , ze si sa ozvala.... takto si ist uzivat k rodicom a ani nedat vediet!!! :angry: :grinning: :angry: :grinning: ale som tiez rada ze ste v poriadku, uz som mala fakt obavy :slight_smile: a ty si si to pekne uzivala, pivko, kadernice.... no jo, to sa niekto ma :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak dufam , ze si si poriadne oddychla.... a co Stepanek, uz ma nejake zubky a uz je v pohode alebo este stale "tyranizuje" maminku ?? Tak nech sa ta hydrokyla spravi aby Stepanek nemusel na operaci :wink: :slight_smile: Co strecha, uz je hotova??? Mohla by si tiez hodit fotecku domecku ... Tatinek sa vratil zo sluzobky, domecek bude zazimovany , tak si ho poriadne uzivajte.... a jjjj, tie zmeny tiez pozorujem, maly je uzasny, ako sa vzdy usmeje ked na vidi, ako vsetko vnima, a chyta a prejavuje radost a zacina gagotat, je to super, ale zatial si mi nepretaca, ani z chrbatika na bok a na brusko uz vobec nie, sem tam sa mu podari z bruska na chrbatik... ale to si myslim ze je skor nahoda.... tak to hadam dozenieme......

ZUZI: Tak hadam svagrova pochopi , ze fusak potrebujes uz teraz, vonku je uz dost zima a vy ste uz tusim v sportaku... Parada , ze maly je v pokojicku spokojny, ved ho ma tak krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No a to ze sa viac nachodis, ti vynahradi infrakabina :wink: :slight_smile: Ondrasek je sikulkaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz sa sam pretocil, parada :slight_smile: :dizzy_face: Plavanie sa pacilo,,nezmrzli ste takze tiez super. :slight_smile: My by sme mali ist na zapis vo stvrtok ale prave rozmyslam , ci to neodlozime az na leden, pretoze zacinat by sme mali 9.11. ale to by sme tam isli jeden krat a potom chcem ist na 2 tyzdne do Popradu a to by sme 2 x vynechali, potom by sme museli cerpat nahrady a to znamena , ze ist plavat aj 3 krat v tyzdni, tak fakt neviem neviem, musim to este premysliet.... To ze ta manzel rozmaznava.... tak to ma predsa byt :wink: :dizzy_face: tak si to krasne vychutnavaj :slight_smile:

Inak aj vasi prckovia tak cestuju v postielkach.... ten nas hrozne, v noci ho aj 3 krat musim vratit na povodne miesto... dnes som ho rana nasla uplne naopak, tam kde mal hlavicku mal nozicky :confused: :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: je to fakt sila a ja vobec nechapem co tam musi robit aby sa dostal do tych poloh :grinning: :grinning: :grinning: A dnes v noci sa zobudil o pol jednej, zacal sa rehotat ako fakt nahlas a chcel sa hrat... spanok v nedohladne... prebalili sme, nakojili, dala som ho do postielky ale kdeze ... spat ani panaa, len sa smial, nohy pri hlave... aby perinka ostala na nom, tak to ani zdaleka... som ho normalne musela uspat pri sebe... potvorka moja mala.....

Tak nic kocky, idem sa venovat malemu, sa tu na mna usmieva tym svojim ocarujucim usmevom, ktorym ma vzdy odzbroji ...

tak zatial papa, uzite si dnik :wink: :wink: :wink:
2. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
hoj holky tak se zase hlásíme :wink:
máme se dobře, akorát je blbý počas nedá se moc chodit ven a přes den máme doma problém usnout, takže přijde hučení a pak řev :unamused: - no budeme se holt muset naučit spát doma :sweat_smile:
dneska jsme měli další plavko, opět bezva - malá je fakt ve vodě zlato :dizzy_face: - tam se jí líbí a je spokojená :slight_smile: - ale už jen dvakrát a končíme :confounded: a další kurz pro pokročilé mimča je až v lednu (tak uvidíme pak)
dneska jsem byla v Sumperku u zubáka, tak hlídala mamča - to jsem v klidu a vpohodě, tak jsem mrkla i do obchodů, na inspiraci na dárky k vánocům :sunglasses:

mimi: kupujete autí?? jo a jaký??, jj, sny se mají plnit :wink: :slight_smile:

zuzi: j á to nechápu, infrasauna a do ložnice :confused: :confused: ?? jsem blázen co je to dneska za vymoženosti :grinning:

jo holky jak to máte s jídlem pro prcky na noc?? jako myslím, jestli se vám už nebudí nějak častěji - naše malá dřív tak pěkně a dlouho spala a teď se budí častěji - už jí to asi nestačí , budeme muset pomalu začít dávat nějakou kaši či co, no k dr. jdeme za 14dní tak se optám :fearful:
3. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Mimi, teda já cestování po postýlce vůbec neznám....Onďulku kam večer položím, tam ho taky najdu :grinning: Kope sice pořád nohama, zvedá je a bouchá do matrace, ale jinak v pohodě. Když je přes den na podložce v obýváku tak to sebou šije a různě se motá a je každou chvíli nějak jinak, ale přes noc nee...

Lenus, pro tebe mám dobrou radu...teda nevím jak na vás, ale na nás to skvěle funguje. Taky jsem musela pořád chodit s malým po venku...doma spal max. půl hoďku, venku klidně 2 - 3 hodinky. Tak jsem ho prostě pořádně nabalila (jako bysme šli ven) položila ho do postýlky, otevřela okno a balkon a nechala ho tam. A on mi normálně včera spal 2 a 3/4 hodiny a dneska 2 a 1/2...takže úplně bezva. Jsem nadšená, že nemusím v takové zimě pořád chodit po venku. Třeba by vám to taky pomohlo.
Vy už chodíte na kurz? My ten základní máme až od toho ledna, celkem mě to mrzí, protože se to malýmu moc líbí.
A k tomu jídlu...já většinou malýho na noc jen kojím, přibírá velice pěkně a ani nijak moc se v noci už nebudí...ale někdy dávám po kojo ještě hippa, podle toho jak se tváří :grinning: Zkoušela jsem už i kašičky, nejdřív řídší do flašky, potom i lžičkou, ale zdálo se mi, že se po tom budil ještě dřív než po kojo. Spíš byl asi přecpanej nebo zabetonovanej, nevím. Takže kaše u nás nee...možná na to ještě přijde později. Zkus na večer dát trochu umělé výživy a uvidíš.

Jo, holky, Luba dneska večer složil tu infrakabinu...super, už jsem ji i vypalovala...smrděla hrozně tou smůlou ze dřeva...tak doufám, že se budu už zítra saunovat. Vyfotím to a hodím do alba...

Říkala jsem vám, že už od neděle spí prcek ve svým pokojíčku? :slight_smile:
3. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky,

idem vas pozdravit pred tym nez zalahnem do postele :grinning:

Zuzi: dakujem za super napad!!! :grinning: :grinning: dnes som to s malym skusila aj ja, teda nabalila som ho ako keby sme sli vonku s tym ze som ho nedala do postielky ale do korbicky a korbicku na postel, otvorila balkon a maly tam spal 3 hodky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no parada :grinning: :grinning: v izbe mal 6 supnov ale zjavne mu to velmi vyhovovalo :wink: Nezabudni hodit fotecku infrakabiny.. som fakt zvedava ako to vyzera a popri tom pridaj aj nejake fotozz Ondraska :wink: JJ, o pokojicku si uz hovorila, som ti pisala ze to ze sa viac nachodis ti vynahradi ta infrakabina :wink: :slight_smile:

Lenus: jj, kupujeme auticko, drahy ide v piatok pre neho, uz sa nevie dockat... je v tom ako pubertak :grinning: :grinning: no ale co uz , tuzi po nom dobrych 10 rokov tak to aj celkom chapem :slight_smile: Kupujeme Ford Mustang, teda ziadne rodinne autiii ale ked sny sa maju plnit ako hovoris :slight_smile: potom hodim foto, pretoze popravde aj ja som z neho unesena :grinning: :grinning: Noooo ked si uz dnes chodila po tych obchodoch tak hod nejaku inspiraci na vianocne darky... Co sa tyka stravy ... ja ti moc neporadim... my sme kojili a teraz uz asi druhy tyzden davame UM pred spanim, maly vypije okolo pol osmej 180 ml a budi sa na jedlo az okolo 4 rano... ale vy ste tusim na UM takze mozno by som vyskusala nejaku riedsiu kasu ked Adelku uz UM nezasyti na dlhsie... no ako hovori Zuzi tak kase dost betonuju ... asi to chce vyskusat :wink: :wink: A vsimla som si nove fotecky Adusky, teeeda ta vyrastla a vyzera taaaak spokojne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a krasne boxuje :wink: :grinning: :grinning:

Holky tak vcera som malemu konecne objednala vianocne darceky kupili sme zidlicku http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-babypoint-fabula-2009/ a este nejake hracky http://www.slune-cz.cz/mluvici-hrnec-cestina-bd-fisher-price/ a http://www.slune-cz.cz/kostky-s-veselymi-zviratky-sassy/ no a este ma tu hracku na madlo kocarku a objednane oblecenie NEXT tak hadam mu to bude stacit..... :grinning: :grinning: :grinning:

A pre babky a dedkov sme vcera vyrabali odliatky... to vam bola prdel a vyzera to uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tiez vam hodim foto a este dame urobit kalendare s Tobinkom .... ale tu moja fantazia na darceky konci... drahy si pre darcek ide v piatok tak aspon s nim mam pokoj :grinning: :grinning:

Kocky fakt dajte typa co kupujete vasim rodicom pod stromecek, ja som v koncoch :frowning2: :frowning2: :frowning2:

A uz idem do hajan, mam tri hodky kym sa maly zobudi... tak krasne sny :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
4. lis 2009 v 01:09  • Odpověz
hojda, díky za rady ohledně spaní - tak já to zkusím :wink:
no a ohledně jídla- Adélka je už dlouho na UM , ale ještě jsem zkusila dát jí večer víc, doteď pila 150ml, teď jí dávám na noc druhým dnem 180ml a spala do 1h a pak jedla zase až v 6h, takže asi budu muset dávat víc :grinning:

no tak my jsme k vánocům pro manželovy rodiče, vybrali každýmu poukázku do Sirnatých lázní v Uherském Ostrohu, datum si pak vyberou sami a vyberou si sami i procedůrky :wink: :slight_smile:
no a pro mé rodiče, mamka si lino koupila dom PC, ale nemá tiskárnu a furt chce něco někde tisknout, tak jsem koukala kolik to stojí a rozodla jsem se pro tento dar, zároveň už si s koopírkou- ceny jsou jakžtakž ucházející :wink: :slight_smile: , pro ta´tku mám jen takový blbiny - teleskopické drbátkoo na záda (furt chce drbat :grinning: ), poukázku na pedikůru (ještě nikdy nebyl), bekovku adidas a kosmetiku adidas, a páč je kuřák :unamused: - tak cigarety camel - spešl kolekce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a pro manžela musím postupně, zatím mám jen CB ruční, ale on má ještě k tomu 25.12 narozky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a pro malou, koupíme taky židličku, kostky na stavění komínu, nějakou knížku pohádek (no to je spíš pro mě :grinning: ) a postupně uvidíme, jo a vlastně už jsem koupila a mám schováno od farlinu nákoleníky
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23431727&tab=1
4. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.