• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
oprava .mamka si koupila loni ne lino :grinning:
4. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
tak akce nabalená do postýlky asi zabrala - spala 2hod a 50 :slight_smile: min :grinning: :grinning:

a ještě jsem se chtěla zeptat na ten prográmek na fotky, je fajn, ale nevím jakou velikost zmenšení mnám dát, aby se ty fotky vešly do alba a přitom zůstaly celý :wink: - kolik dáváš rozměr??
4. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Cao holky :slight_smile:

tak my dnes mame spaci den... Tobinko sa zobudil o 4:30 na kojenie, zobudil sa o 7:15 tak som ho vzala k sebe do postele a hned zaspal, zobudil sa pred 9, nakojili sme, chvilocku sa hral a o kolo 10:15 zacal byt mrzuty tak sme si lahli a cuduj sa svete hned zaspal a ja s nim :sweat_smile: Zobudil nas az postar :angry: pred 12. Tak sme sa pohrali , okolo pol jednej som mu dala papat, zase sme sa chvilocku hrali a okolo pol druhej zaspal a este stale spinka :sweat_smile: :sweat_smile: ako dnes fakt mazec :wink: :confused: :sweat_smile:

Holky pridala som do albicka tie odliatky ako som spominala .... :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=460675&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Lenus: ja fotky optimalizujem na 50%... tak napriklad teraz tie odliatky... fotka mala 2,50 MB, optimalizovala som na 50% a fotka ma 208 kB a v albicku sa zobrazuje v normalnej velkosti , tak skus.... :wink: :slight_smile: Co sa tyka papania , tak Aduske uz asi tych 150 ml nestaci :grinning: :grinning: :grinning: Mozno by som skusila kasu, tym ze je Aduska zvyknuta na UM tak by ju nemusela betonovat a mozno by ti spala dlhsie ako do 1 h :wink: :slight_smile: porad sa s Dr. a uvidis :wink: :wink: Nákoleníky super vec, dik za typ, urcite tiez obstarame , to sa zijde :wink: a tiez dakujem za typy na darceky pre rodicov, no ale co je CB rucni fakt netusim :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :confused: asi materska demence.... :sweat_smile: Super ze akce nabalena postilka funguje aj u vas :grinning: :grinning: ZUZI este raz DAKUJEM za super typ.... mimca sa citia ako na prechadzke vonku a maminky pritom nezmrznu :grinning: :grinning: fakt parada :wink: :wink: :wink:

Holky kde zase mame Helu??? a Moni na nas asi prdiii :frowning2: :confounded:

No a ja idem zehlit kym ten moj prcek hajiii :grinning: :wink: krasny zvysok dna prajeme :wink:
4. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
Jooo a skoro som zabudla, Tobinko sa dnes pretocil z hrbatika na brusko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mozno to bola len nahoda ale pretocil sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
jsem tadýýýý!! jen prostě není čas....s manželem říkáme Štěpánkovi malej terorista :grinning: :unamused:
V noci nám nechce spávat, spí tak do 23 - 00 hod a pak každý dvě hoďky se budí s brekem, někdy trvá než usne, takže se ani za ty dvě hoďky nevyspím, někdy se budí mezi nima, to stačí třebas jen pochovat...teď poslední asi 3noci musím vždycky nakojit, jinak neusne...už jsem přemýšlela, jestli nemá hlad a nebudí se kvůli tomu. Ale ještě mu UM nedám, zkusím vydržať. Myslím, že je to zas kvůli zoubkům, trvá to tak dlouho...ach jo...no a zas řve...tak zatím....
zkoušela jsem tu vaši metodu, ale i tak se mi po půl hodině budí....
4. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,
tak dneska u nás suprová noc...malej mě probudil až ve 3 hodiny, do té doby žádnej dudlík, nic...takže super, pak jsme nakojili a spinkal do šesti. To jsem ho vzala k sobě do postele a spali jsme do půl osmé, parádička.

Mimi, takový spací den bych taky někdy chtěla...mně včera spal malej jednou 3/4 hoďky a jednou půl. To bylo všechno :unamused:
Jejda, zase tlačí....musím se odmlčet :grinning:
5. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Mimi, gratuluju k přetočení...
No už jsem zvědavá na to vaše krásný autííí.

Už jsem konečně vybrala malýmu tu židličku k vánocům...http://www.ajuty.cz/shop/rostouci-zidlicka-jitro.detail.1360.html
Vypadá dobře, tak doufám, že se bude líbit :slight_smile:
Jinak fusak zajdu koupit co nejdřívm...volala mi švagrová, že ho klidně koupí ve Vyškově, ale že jsou jen pobočka pod Prostějovem, a že tam mají všechny barvy skladem...takže si pro něj zajdu sem. Nevím teda kdy, protože jsem dost nachlazená, kašlu, rýma jako trám...tak se mi nikam moc nechce. Doufám, že to malej nechytí. Už to mám 4. den, tak snad neee.

Helu, tohle jsme taky měli....vstával v noci každou hodinku a půl, chtěl pořád kojit...už jsem z toho byla vážně hotová. Teď se to zase jaksi stabilizovalo a kojíme zase jen jednou dvakrát za noc. Určitě to bude brzy lepší. A jak je to s těma vašema zubama? Už nějakej máte? My teda pořád nic...ale psala mi kámoška co má stejně starýho chlapečka, že už zub mají. Je to hrozně individuální.
5. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
ahoj holky,
tak my jsme se dneska v noci zase budily na jídlo o půl dvanáctý, ve tři, a v šest - no holt nnám to nestačí - dneska razím do města a zeptám se v lékárně - vzhledem k tomu, že papáme nutrilon budu volit první kaši od nutrilonu a uvidíme - pak se zeptám dr. jestli už můžeme navázat na zeleninku :wink: - páč ono to u těch nekojenců takto je - pročetla jsem mnho diskuzí
:wink: - pak vám budu referovat :grinning:

jinak včera už malá vůbec neusla- takže spala jen jednou skoro 3 hod a to byl konec, večer už byla protivná - no děs, proto taky chodíme spát už o půl 7 až v 7 večer :wink: - dneska ale v poho ráno jsme spolu usly do 8:30 a pak jsem si ji vzala do kuchyně do lehátka, pak najíst a usla sama bez řevu :wink: :slight_smile:

no my teda zoubek taky ještě nemáme, ale slintáme jak bernardýni :wink: :slight_smile: -uvidíme kdy přijde první- ale to asi bude řev :wink: :slight_smile:

jo a ještě otázečka, jak jste se rozhodly s tím očkováním, prevenaru či synflorixu???, já furt váhám a nevím jestli jo či ne - už jsem z toho taky zblbá
5. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
já jen nachvilku, protože vařím oběd...
Lenu, my máme synflorix...už 2 dávky...a jsem spokojená...žádná reakce, bezva. Prý má o tří "věci" navíc...jinak jsou prý skoro stejné...mně říkala mudr. že je úplně jedno, kterou si vyberu.
Ale o tom novým prevenaru nic nevím...
5. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
zuzik: díky za info :wink:

konečně jsem doplnila album o pár foteček :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
teď zrovna jsem se Leni dívala...no jedním slovem...nááááádhera
Máte krásnou holčičku....jééé taky chci takovou princeznu :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
táák, už je dovařeno...dělala jsem takové medailonky va papiňáku se šťávou a k tomu opékané brambory...mňam, to jsem si pochutnala.
Tak holky, ta moje slavná metoda jaksi selhává :grinning: Včera spinkal jen 3/4 hodiny a dneska se po té své obvyklé půlhodince vzbudil...ale nedala jsem se...nechala jsem ho tam, dala trošku čajíčku a dudlík a zase usnul...takže snad dobrý.
Chtěla jsem vám vyfotit tu saunu, ale jaksi jsem zjistila, že je potřeba nabít foťák...nějakej aktivista ho nechal zapnutej a on se jaksi vybil :astonished: :grinning: Jak pohledám nabíječku, tak jdu hned na věc :wink:

Leni, kámoška má malou, která je od narození taky na UM a normálně začala od toho 4. měsíce dokrmovat...dávala mrkvičku, kaše...takže snad v 6. měsíci malá měla už 3 dokrmy denně. Mudr. prý na to nic neříkala, takže...
Já se v tom moc nevyznám, ale tuším, že to budeme mít s tím atopákem těžší. Prý musím všechno hrozně opatrně a pozvolna, abych kdyžtak zjistila jestli to sedí nebo nee.
Máte krásnou plavkyni...je vidět, že se jí to líbí. Vy už vlastně budete mít za sebou i ten základní kurz, že? Myslím jsi psala. To my až v lednu. Podle fotek je to v tom klubu moc krásný. To my v Prostějově si můžeme nechat jen zdát. Je to tady hrozně maličký, nic moc pěkný, vana horší než máme doma a bazén...no škoda mluvit. Navíc ty ceny...kámoška říkala, že prý ten pokračovací kurz zase zdražili...takže 7 lekcí po půlhodině vyjde na 2275 kč. No to už se mi zdá teda přitažený za vlasy. Jsem zvědavá, kolik budeme platit za ten základní. Tam je lekcí prý 13...Kdyby za ty prachy aspoň modernizovali prostory nebo si našli větší, tak jo...ale takhle je to fakt rejžování peněz. Navíc jsou v Pv jediní, takže si to asi můžou dovolit si myslí.

Kde je Helu s těma zubákama...jsem nedočkavá jak sáňky v létě :grinning: jestli už nějaký mají....
5. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Doufám dámy, že si tu nebudu psát sama :wink: :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
jj, díky :dizzy_face:

no u nás je to tak že, první plavko je pro kojence od 3m - v té vaně celkem 5lekcí cena 950kč
pak je od 6m to je 10lekcí cena 1150kč to už je ve vířivce - ta je teda vypnutá, jen jeto větší než ta vana
a pak je pro děti plavko

je to tam moc hezký,zrekonstruovaný, pěkně vyzdobený pro děti-fakt paráda
no ceny jsou fakt děs-ale u vás na tom asi vážně hřeší :unamused:
5. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Cao holky :slight_smile: ,

tak my sme konecne doma, boli sme s Tobinkom na tom zapise na plavanie... Sli sme tam na 9 h, vyplnili sme prihlasku, poucili nas co a ako (takmer nic som nepochopila :sweat_smile: ) a od stvrtku zaciname. Tak v Brne robi kurz na 5 alebo 10 lekcii. My sme vzali zatial 5, pretoze to akurat vychodime do vianoc. Za tých 5 sme platili 1130,- Kc, dostali sme k tomu tie plienocky a plava sa uz v bazene. No a 10 lekcii stoji 1930,- Kc, takze ZUZI u vas tie ceny teda fuj :angry: :angry: su to fakt zdieraci :angry: :angry: :angry: asi by potrebovali konkurenciu!!

Lenus: Krásneee fotecky, Aduska je fakt princeznicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je kuzelna :dizzy_face: :wink: :slight_smile: co sa tyka ockovania tak my sme sli do Prevenaru, tak ako pise Zuzi tak synflorix je proti 10 pneumokokom a prevenar zatial len proti 7. My sme sa pre prevenar rozhodli z toho dovodu , ze po novom roku bude (vraj uz na 100%) novy prevenar , ktory ma byt proti 13 pneumokokom. Ale aj ked doktor mal informaciu ze ten novy bude na 100% tak ja uverim az ked nam ho bude ockovat :sweat_smile: :grinning: Inak nam ockovali sucasne prevenar aj hexu a okrem teplotky na druhy den nemal ziadnu reakciu, ziadne plakanie, alebo nieco podobne, proste vsetko v poho len tak teplotka,ale tu sme zvladli nurofenom, takze super :wink: :slight_smile:

Zuzi: zidlacka zaujimava, este som taku nevidela :wink: :slight_smile: A fotak rychlo nabi a hod fotecku tej kabiny a prosim ta aj tie fotecky Ondraska ju? :wink: :slight_smile:

Helu: aj my sme maleho nazyvali malym tyranom, ked vstaval kazde dve hodky. Ale u nas zabral prikrm, teraz sa maly budi na jedlo najskor o 4 rano, dnes to bolo az pred piatou. Mas doma jedlika, tak mu to mozno nestaci :slight_smile: skus prikrm a ak nepomoze tak budes vediet ze to hladom nie je :wink: :slight_smile:

Jo holky mam otazocku, ale asi na Lenus, lebo ty davas UM ale myslim ze Zuzi tiez prikrmuje? :confused: Ide o to , ze odkedy davam malemu tie prikrmy tak nekajdi kazdy den, napriklad naposledy kajdil predvcerom a to sa mi nezda normalne. Myslite si ze to moze byt tym UM, davame BEBU , ale dnes som mu kupila nutrilon lebo som si myslela ze to moze byt tym UM. Samo neviem ci to tak je alebo je to pri tom UM normalne...??? Ake mate vy skusenosti???

Nic kocky idem si s malym lahnut.... som v stavala o siestej a som KO.... tak zatial paaaa
5. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Mimi, já jen občas dám malýmu navečer trochu UM. Ale s kakáním moc neporadím, protože u nás se kaká tak jednou za 5 až 6 dní. A to ikdyž mu UM večer dávám. Mudr. říkala, že to všechno spotřebuje, tak snad je to v pořádku. Myslím, že by to mohlo být druhem UM. Zkus dávat pravidelně probiotika, např. laktobacílky baby nebo bych ti doporučila UM Hipp...je s probiotiky na lepší zažívání. Nám nutrilon neseděl, ale ten hipp joo...ale každýmu mimču sedí něco jiného.
5. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
Zuzi: diky za rady... ja som tiez taka trubka, som dnes kupila Nutrilon a hned 800 g balenie :confounded: a az doma ma napadlo ze som mala mensie ak nam nebude sediet... Doteraz sme mali BEBU a po nej fakt nekajdi... ja teda skusim ten nutrilon a uvidim. Ak to nepomoze tak potom dame tie probiotika alebo HIPP....
5. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
ahojda jen rychlovkou, po UM je to normální, že nekadí každý den , Adélka je na UM od konce 6nedělí a kadí tak jednou za 2 dny a žádný problémk nemáme - je to prostě tou stravou - holt to není kojenec :sweat_smile: - tak se ničeho neboj mimi :wink: :slight_smile: my jsme teda na Nutrilonu ten nám chutná a bemá po něm žádnou reakci a ni neublinkává, ale poprvé jsme měli BEBU a po ní mi dost blinkala - je to fakt co dítko to jiná reakce :sweat_smile:

no ale protože Nutrilon má ten iimunofortis tak jí to v bříšku nijak netlačí a hovínko máme tekuté - teda úplně tekuté :grinning: - jestli mi rozumíš, prosrtě jí to jde krásně samo ani se nemusí nijak namáhat :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
hi hi hi...my jsme kojenci a teda kakáme jednou za týden :grinning:
5. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Cholkýýý vy teda jedete....já jsem jen na skok...

vidím, že probíráte prevenar x synflorix....tak já nevím...nechtěla jsem to dávat, ale pak jsem si uvědomila, kolik máme v rodině malejch dětí a tudíž potencionální bacilonosiče, tak nakonec do toho taky půjdu...my ještě nemáme ani píchlou hexu, takže až půjdeme, tak bych už chtěla mít jasno...no já zas někde četla, že Prevenar je americkej produkt a není na evropský podmínky úplně přizpůsobenej, zatímco synflorix je evropskej produkt, tudíž je v tomto vymakanější...ale nevím, je to prostě byznys a farmaceutický firmy a doktoři jen na tom těží...

Mě se teda ještě moc do UM nechce, takže jsem rozhodlá ještě chvílu vydržet a pak uvidíme.Dnes mi připadá, že zoubky ho už zas nebolely, tak jsem zvědavá na noc...
Ale i tak jdu na kutě...je toho nějak moc...zítra už bude konečně hotová střecha, tak snad nás tatítnek vyfotí s domečkem a já hodím foto. Vypadá to moc pěkně :grinning:
5. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
jo, Štěpi kajdí imrvére :grinning: je to posránek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Dobré ránko , tak hlásím, že dneska super noc. Malej usnul ukázkově už v sedm hodin...bez breku, jen jsem ho položila tak byl tuhej (a to ve 4 hodiny ještě spal). V jedenáct se vzbudil na kojo, protože večer nedostal UM a potom až o půl páté...ani na dudlíka jsem k němu nemusela. Pak jsem ho vzala k nám do postele, spinkal do sedmi a pak zase kojo a spal do čtvrt na devět. Takže dneska si fakt nemůžu stěžovat :slight_smile:

Včera jsem byla poprvé v sauně...mám sice rýmu, ale bez teploty, tak jsem to riskla. A super...zdá se mi, že už ani rýma taková není...asi na tom vypocení něco je. Jo baterky jsou nabitý, takže dneska fotím :grinning:

Malej tady zrovna leží na bříšku na zemi, snaží se "lozit" a hrozně u toho piští a směje se. Na bříšku se mu moc líbí, což jsem ráda. Strká pod sebe kolínka a odráží se...jenže jaksi ruce ho ještě neunesou tak je to taková sranda. Jo, dneska máme 5 měsíců.Vím, že to říkám každej měsíc...ale to tak strašně letí :grinning:

Helu, my s kojením taky ještě určo vydržíme. Už se těšíme až uvidíme ten váš domeček. Takže zoubek ještě nemáte žádnej, jen ho to zlobí?
6. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
čauky my byli dneska na drbárně :grinning: ve městě, s kámoškoou a naše zaltíčko spalo od 10h do 14hod :confused: -jj super, venku v kočáru prostě bájo - teda byli jsme asi hodku v cukrárně ale i tam spala :sunglasses:

no koukám, že kadění je různý :grinning: :grinning: :grinning: a já si myslela že jen nekojenci kadí ob den :grinning: :grinning: :grinning:

helu. šup sem s baráčkem, tiše závidím - taky bych chtěla - snad jednou :confused: :sweat_smile:

zuzi: a sauna??? to je ale komfort :wink: :slight_smile: - taky ráda do sauny chodím
6. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
Cao kocky,

tak u nas noc tiez super, maly zaspal pred osmov, vstal okolo jednej ked sme sli spat, tak dostal cajik, dudlik a hned spal a na kojo sa zobudil az o pol piatej a potom vstal okolo pol osmej. O pol desiatej spal do pol jedenastej a o dvanastej uz zase spinkal a spi este stale, uz su to tri hodky :confused: :confused: No ale v tomto pocasi sa mu ani necudujem, uz tyzden som nevidela slnko, to pocasie je fakt na depku :frowning2: :frowning2: :frowning2:

No ale doma uz mame auti :dizzy_face: :dizzy_face: drahy isiel este kupit zimne pneumatiky a vybavit formality... potom hodim foto.

Inak dnes dosiel kamos z Popradu, nasi mi po nom poslali Tobinkov SLOVENSKY rodny list, tak si uz konecne mozem poziadat o porodne :slight_smile: sak bolo nacase !!

Lenus: jj , prckom sa vonku spinka krasne :dizzy_face: a je super , ze si si uzila krasny dnik s kamoskou...

Zuzi: sa uz tesim na tie fotecky sauny a je super , ze ti pomohla :wink: A co sa tyka Ondraskovho "lozenie" ... viem presne ako to myslis a viem si Ondraska zivo predstavit, Tobinko to tiez robi, pcha si nozicky pod seba a tak velmi by sa chcel doplazit ku mne ale s tymi ruckami nevie pohnut :grinning: :grinning: :grinning: Juuuj a skoro som zabudlaaaaaa GRATULKA k 5 mesiacom :dizzy_face: :dizzy_face: , to fakt taaak strasne letiii :confused: :slight_smile:

Helu: mne sa do UM tiez nechcelo a popravde som to aj obrecela , ale co uz, proste som rada ze som ho plne kojila aspon 4 mesiace... a teraz to kojo pre nas zacina byt dost boj, v noci v poho ale cez den ho zaujima vsetko len nie moje prso :confounded: :confounded: niekedy takto kojim aj pol hodku :frowning2: stale sa otaca a chvilku taka a potom sa zase obzera.. proste katastrofa... som uz dnes z toho bola taka zufala ... ale skusim to este aspon do pol roka nejak dobojovat ... Ale ty uvidis... mozno to su fakt zubky, ked stepanek pribera tak je to v poho :wink: :slight_smile: Na fotecky domecku sa uz velmi tesim a dufam , ze pridas aj nejake nove foto Stepanka :wink: :slight_smile:

Tak maly sa uz zobudil tak bezim, zatial paaa
6. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
Zdarec dámy :wink: :grinning:
Leni, taková drbárna je super co? Taky hrozně ráda a docela často chodím. Člověk přijde na jiné myšlenky. Teda ale malá je venku pěknej spáč. To my jak zastavíme kočár tak je Onďulka vzhůru :slight_smile: Sauna úžasná, včera jsme tam s taťkou večer byli...no co vám budu vykládat, prostě paráda :grinning: Měla jsem rýmu a myslím, že se to zlepšilo. Takže dneska tam hupsnu asi znovu.

Mimi, no už se na to vaše nové autí těšíme. Ale abysme zase nezačaly všechny závidět :grinning: Koukám, že malej taky krásně spinká...to počasí tomu fakt nahrává. U nás se dneska taky jakž takž spalo. Z příkrmu si nic nedělej...zvládáte to krásně. Já dneska pokukovala v drogérce po zelenince pro prcka, ale stejně jsem nic nekoupila, ikdyž už se těším jak se bude na ty "dobrůtky" tvářit. Ale asi není kam spěchat.
No teda s tím rodným listem si dali fakt na čas :astonished: Ale hlavně, že už ho máte.
Jak píšeš s tím kojením, tak náš malej to dělá úplně stejně. Pořád čučí všude kolem, chvíli pije, pak se otočí, chvíli čučí na telku, pak zase prso a takhle pořád dál. Nevydržím to teda půl hodinky...když vidím, že už v podstatě nepije, ale jen si tak ucucává tak mu prso vezmu. To je u nás tak po 6 minutách, takže v pohodě. A stačí mu to. Teda doufám...ikdyž už jsem si říkala jestli to špatný spaní nemůže být z toho, že by měl málo jídla. Nevím, ale zase přibírá pěkně....v tom aby se čert vyznal :grinning: :grinning:

Jo holky, dneska jsem koupila ten nový fusak...ten zimní od emitexu, jak Mimi posílala odkaz. Pořád jsem nevěděla jakou barvu, nakonec jsem vzala černou s šedou. Máme sice kočár do červena, ale ta červená na fusaku byla úplně jiná. Tak nakonec takovej neutrální, ikdyž mám ráda veselejší barvy. A ještě jsem vám neřekla, že příští týden jdeme na vítání občánků...už se moc těším na tu slávu :wink:

Od včerejška začal malej hrozně povídat a pořád se směje. Fakt tu pusu nezavře. Asi bude po mamince :slight_smile: :slight_smile: Už jsem tam slyšela tu "mamu". To je pořád mamamama...je to nádherný

Tak já jdu pomalinku chystat koupání...zatím a doufám, že zase brzy něco napíšete
6. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
já opět jen na skok :sweat_smile: Holky, fakt nestíhám, vlastně bych možná mohla, ale jak je Štěpi zas "dobrej" tak si to prostě max užívám, než nás zas ty proklatý zuby chytnou.....

Zuzi, to je náhodička, Štěpi od včerejška taky pusu nezavře, úplně zírám, kolik toho dokáže nakecat :grinning: a ten smích, no já jsem z něho hotová....dnes byl děsně hodnej, ani mě nepotřeboval (krom jídla :grinning: ) tak jsem toho zneužívala a uklízela, vařila atd. mezitím jsem si s ním krásně pohrála, zpívali a tancovali jsme spolu...no prča :grinning: :grinning: Jo tu saunu závidím :wink:

Mimi, pak fotečku autíčka ať můžu závidět :dizzy_face: Z toho koja si nic nedělej, vím, mě se to říká, ale já se s tím už taky smířila, že kdyby náhodou, tak se holt nedá nic...no zatím to není můj případ, ale kdoví jak dlouho že...

já zatím vydržím u koja, prsa mám furt nalitý, mlíka si myslím dost, a jestli mi bude vstávat dvakrát v noci na kojo, tak to vydržím, ale pokud by to mělo být každý dvě hodiny, tak se poradím asi z mudrou a budu dokrmovat. ale zatím dobrý....

jo zub ještě nemáme :frowning2: :confounded: furt hledím do pusy, furt nic...už aby to bylo...ale při koju teda někdy cítím, že mě to občas pěkně bolí...sem zvědavá až vylezou jak budou ceciky vypadat...

tak ta naše malá potvůrka má plnou pusu světlušky Freddiho a nohama kope do hraček na hrazdičce a hrozně se tomu směje... :dizzy_face: :dizzy_face: ach jo, ty děti...

A střecha je už komplet hotováááá!!!!!!!!!!! máme tam i hasiča co dostal manža k třicetinám :dizzy_face: (je totiž dobrovolnej hasič) no vypadá to suprově...

tak to bylo jen na skok a zas prndám...chjo...
6. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Zdarec,

teeeda ZUZI vy ste vyrastli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: z Ondraska je uz poriadny chlapák :slight_smile: :wink: vyzera tak spokojne, juj je fakt krasnucky :dizzy_face: :dizzy_face: Ja som uz tiez minule pokukovala po tej prvej lzycke , ale nakoniec som tiez nic nekupila, mas pravdu, nie je kam spechat, my asi pockame do pol roka.... Ja som tiez povodne nechcela cierny fusak , ale popravde k tomu kociku sa hodi suprovo, my teda mame cierno - bezovy.... a aj ked mas sportak do cervena, tak je tak tusim aj seda farba, tak si myslim , ze to musi super ladit :wink: :slight_smile: Uzite si vitani obcanku, my sme zatial pozvanku nedostali a ktovie ci vobec dostaneme, pretoze ja mam stale trvale bydlisko na slovensku, a tu adresu si pisali v porodnice, sak uvidime :confused:

Inak moj poklad sa zobudil o stvrt na styri a od piatej zase spinka :confused: :confused: :sweat_smile:

Idem aj ja hodit nohy na sedacku, zatal paaa
6. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Jéé, Helu, super, že i přes málo času za náma zajdeš...jsme rády.
Jak jsi mluvila o tom kojení, tak poslední 2 dny nebo tak nějak se mi zdá, jako by to taky jaksi občas víc bolelo. Taky mě napadly zuby, ale pořád nic. Myslíš, že by to mohlo být od toho...že třeba začínají? Když tam nic neměl tak jsem si říkala, že se prostě nějak jinak přicucnul...noo uvidíme
Ať máte toho zubana brzy venku :wink:

Zrovna zkoušíme ten novej fusak...holky, on se mi do té zkrácené verze nevleze :astonished: se picnu...Nebo vleze, ale měl by půl těla venku :grinning:
6. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
my jsme zuzi taky v té prodloužené :grinning: jinak by snad byl od pasu bez fusaku :grinning:
no já si myslím, jak jsou ty zuby založený, tak jsou ty dásinka tvrdší při tom zkusu to holt jde někdy fest cíti, párkrát jsem ho musela odtrhnout. Sem myslela, že mi to ukousne :angry:

holky čím je dopujete, že tak chrní, ten náš spal snad za celej den 1,5h maximálně, ale čilej je teda fest. On na mě tak hledí, to je suprový :grinning:
6. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Jee HELU sa ukazala a uz mate hotovu strechuuu, tak to je skvele, gratulkaaa a este hod fotoooz.... aby som zase ja mohla zavidiet :grinning: :grinning: tiez by som radsej domecek ako autiii, ale aj to bude :wink: :slight_smile:

ZUZI: aj my v tej skratenej verzii mame pokrcene nozicky, teda ked mu ten fusak chcem zatiahnut okolo hlavicky... :grinning: jo a stale mi v tom tvojom albume chyba fotecka sauny :confused:

Fotecku autii hodim ale asi az zajtra alebo neskor vecer, drahy este nie je doma a fotak ma on :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.