• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
Helu ja sama nechapem ako moze tak spat :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: Ked sme doma tak je hore max 2,5 hodinky a uz chce spinkat, teda on zacne knucat , nechce sa hrat, nechce byt na rukach, polozim do postele (nasej - cez den spi tam :grinning: ) lahnem k nemu, on sa ku mne otoci, da rucku na moju tvar a za minutku je tuhy :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
a este som chcela povedat, ze aj ked cez den zaspava so mnou tak vecer polozim do postielky a zaspi sam....
6. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Jééé tak, že by se u nás už zuby taky rýsovaly...
Mně taky nějak extra nespí...doma tak po půl hodinkách...už ani ta "moje metoda" nefunguje...ach jo. Ale tak třikrát někdy víc za ten den spinká. Ale jsou dny, kdy spí jen hoďku za celej den a taky je pak neuvěřitelně čilej :slight_smile:nevím jak to ty děti dělají.

Mimi, saunu určo vyfotím...
Teda to máte s uspáváním super...u nás je to trošku horší, ikdyž né o moc. Přes den spí občas v naší posteli, občas ve své postýlce. Večer taky krásně sám usne ve své. Jo holky, a mám pocit, že co spinká sám v pokojíčku tak že spí lépe. Možná je to tím, že je tam chladněji, nevím...
6. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
ty jo jste toho nakecaly :slight_smile:
tak mám radost, že jsme vlastně všichni spokojený a že si všichni plní to co chtěly, baráček, autí, saunu a hlavně že nám ty miminka tak krásně rostoua jsou spokojený :wink:

holky my jsme právě jako poslední dnešní jídlo daly tu první kaši od nutrilonu - (je teda moc dobrá, přišlo mi jak krupičná, jen bez chuuti) - no mazec poprvé jsme jedli lžičkou :grinning: :grinning: , manža držel ruce a já krmila :grinning: - ale papala pěkně - jen už byla hodně unavená, tak pak ke konci byla protivná :sweat_smile: - ale jo fajn, dopila se mlíkem a usla jak medvěd (jsem zvědavá jestli to pomůže a bude spát dýl :sweat_smile: )
fotečky prvního papání se lžičkou pak doplním :wink:

no s tím dnešním spaním to byla možná jen náhoda, páč většinou když zastavím kočár tak je vzhůru, ale dneska ne :confused: - zato doma pořád bojujeme, i když jdu spát s ní - někdy usne a někdy za boha ne :cry:
6. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Nazdar maminky...
tak dneska byla super noc...vyzkoušeli jsme zase kaši...zahustila jsem mu s ní asi 70 ml UM Hipp (jen takovou tu nemléčnou rýžovou) a mladej pán spal do půl páté ráno, a to ji dostal o půl sedmé. Já jsem se budila, protože jsem zvyklá, že vstává...tak jsem se asi automaticky budila, pak mě hrozně bolely prsa, že jsem musela ve 4 ráno vytáhnout odsávačku :slight_smile: Takže jsem se stejně nevyspala, ikdyž malej spinkal...Dneska ho ale docela trápily prdíky...asi tak půl hoďky v kuse řval jako lev. Tak nevím jestli to bylo z toho. Dneska dostane odsáté mlíčko a bude.
Dneska jsem skoro celej den uklízela, ale bezva, mám poděláno hromadu věcí, takže jsem spokojená. Upekla jsem buchtu...teď jsem si ji dala ke kávičce, mňam...jen takovou rychlovku (hrk hrk buchta...ale výýýýborná). Pak jsme byli s taťkou na procházce a teď koukají na fotbal.
Malej ode dneška začal dělat zase novou věc. Špulí pusenu, jeden ret přes druhej, jako kdyb chtěl prskat a dělá ze slin takový bubliny...a hlavně u toho piští (ale to dělal už před tím). Je to hrozná sranda...dneska jsme se s manžou fakt nasmáli.
Přihodila jsem nějaké ty fotečky, a konečně už i tu saunu.

Leni, co kaše? Adélka si určitě pošmákla...ty mléčné kaše jsou dobré, taky jsem jednu zkoušela...ale já kvůli tomu AE raději nemléčné...je to vlastně jen rozemletá rýže nebo prostě nějakej prášek z rýže. Už se těšíme na fotečky z papání.

Koukám, že si všichni o víkendu užíváte...co taky budete smrdět u netu, že jo? :grinning: Tak pěkný večer
7. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Krásný den maminky :dizzy_face:

tak se musím pochlubit, a hlavně zaťukat....Štěpi nás dnes nechal vyspinkat...kojo o čtvrt na pět, v půl sedmé a ještě chrní :pensive: Asi to tak nebude každou noc, ale je to od něj mooooc hezké :dizzy_face: a kdyby to taky bylo pořád, bych se vůbec nezlobila :grinning:

Zuzi, sauna super, krásně se vám hodí i do ložnice!!! tak si ju krásně a hojně užívejte :wink:

Tak náš Štěpi zas po nějaké době zjistlil (už to jednu dobu chvliku dělal, ale pak nato zapomněl) že umí prskat a dělat bubliny, takže už dva dny nedělá nic jiného, že vykládá, prská a dělá bubliny. do toho mlátí rukama, nohama a zvedá zadek na lezení, zkouší se přetočit. Úplně koukám, jakou on má výdrž. Dokonce si bere i sám plinku a utírá si tu uprskanou pusu. Je to hrozná prča a s manželem se mu musíme furt smát. :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lenus, já už taky těším, až budeme Štěpánka krmit :grinning: Už vidím, že to bude všude, jen ne v pusině :dizzy_face:

Dneska se možná vyfotíme na stavbě, tak pak hodím foto...snad to dnes vyjde...

Holky dotázek, jak se chráníte při "tulení"...berete antikoncepci nebo ne??
8. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
Jééé já vám nepopřála krásnej den!!! tak to napravuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
Holky kde jste kdoooo???? No jo, venku je krásně...my měli mít teď popolední spánek v postýlce, ale nějak mi to bojkotuje...no nic, táta má kolem třetí dojít ze stavby, tak povalíme na prochajdu...
8. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
ahojda tak my jedn vy rychlosti - vkend super - bylo docela pěkně tak jsme byli pořád venku :grinning:
jj, u kaše byla docela sranda, ale stejně se mně budila po 3hod - nevím proč, fakt
druhý den dostala jen mlíko na noc a spala v poho , jen 2x za noc jedla - tak babo raď

zuzi - a dávala jsi kaši malýmu lžičkou a nebo z flašky???

já musím běžet prostě to usínání doma je děs, řev a řev - koza jedna mrňavá :sweat_smile: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
holky , před pár minutama jsme Adélce našla první zoubek :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to je oslava jak blázen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
dobré ránko,
tak u nás víkend super...v sobotu trochu uklízecí den, ale paráda, udělala jsem hromadu věcí. V neděli jsme byli koukat na taťku jak hraje fotbal...bylo krásně, takže jsme si to skvěle užili. Pak nakoupit a v šest hodin jsme byli doma jako na koni. Luba v obchodě: "v plíně bude nálož, nějak tlačil" no a jak jsem ho vytahovala ze sedačky tak už jsem měla jasno...nálož tam byla...ale jaká. Už vím, proč se říká...zakaděnej až za ušima :grinning: Nevím jak to v té sedačce dokázal, ale plínka plná, záda úplně, od toho celý tričko, punčocháče, svetr. Ale to jsem nejdřív netušila tak jsem ho normálně položila na zem na ty puzzlíky, takže ty plus látkovka pod hlavou byly taky "hnědý" :grinning: :grinning: Jak se tak trošku otáčel a než jsem ho vyslíkla tak to měl fakt všude... :grinning: takže pod sprchu a bylo to. Ale byla to docela sranda. Jo mimochodem, s těch puzzlíků se to vytírá celkem blbě...teda z těch spár :grinning:
V noci spává krásně...doufám, že to nezakřiknu, dneska zase jen o půl čtvrté a pak o půl sedmé.

Leni, kaši jsem nejdřív dávala do flašky, ale budil se stejně tak jsem to zkusila lžičkou, šlo mu to sice krásně, ale efekt jaksi nijaký. Budil se stejně, řekla bych ještě víc než před tím. Myslím, že buďto byl přejezenej nebo že ho bolelo bříško.
Ale teď asi předevčírem jsem zkusila udělat normální mlíko, co mu občas dělám a vím, že mu sedí a do toho zamíchala tu rýžovou nemléčnou kaši. Jen jako zahušťovadlo...a po tom spinkal krásně. Možná to bude chvilku trvat než si malá zvykne rovnou na tu kaši, tak bych zkusila toto...dej do nutrilonu jen tu rýžovou (mám od hippu, rýžovou nemléčnou, bio, z lékárny asi za 40 kč) To vám bude sedět určitě...
Taky mě napadlo jestli se nebudí od těch zoubků. Moc gratuluji k prvnímu, my pořád nic.

Dneska mi přijde kolem oběda kamarádka s malou holčičkou, tak pokecáme, dáme kafčo...stejně je venku hnus fialovej :grinning:
Tak pěknej den...určo budu nakukovat
9. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Jo a holky, chtěla jsem se zeptat...teď mi končí rodičák, pak si vybírám 30 dnů dovolené a pak rovnou mateřská. Nevíte náhodou jestli musím něco hlásit na sociálku nebo tak někam. Zatím jsem nikde nebyla...jen v práci jsem to dala vědět. Myslíte, že to jim dá vědět zaměstnavatel, od kdy jako nastupuju na mateřskou? Vůbec se v tom neorientuju...díky za radu
9. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
čau holky,
tak u nás zas v noci řádil náš malej terorista :stuck_out_tongue_closed_eyes: ke všemu v noci zjistil, že se může přetočit na břicho, tak mezi kojem si to zkoušel a zvesela prskal a vykládal :unamused: :angry:

Zuzi, musíš na sociálku, tam ti dají papíry, jeden ti musí potvrdit sociálka, která ti vyplácela mateřskou (alespoň já to mám na sociálce v brně a rodičák si už vyřizuju u nás) a pak musíš na sociálku kam spadáš....já už tam byla zhruba před měsícem, nikdo mi to neřekl, že musím potvrdit to lejstro a teď mě tam baba seřvala, tak jsem se tam s ní pohádala...kdo to má vědět doprčic no ne?Takže mě teď 4.11. skončila mateřská, teď vybírám dovo a mezitím vyřizuju rodičák, sem zvědavá, kdy dostanu prašule...ono je to ještě, že když chceš být doma ty tři roky, tak to musíš nahlásit na socku tuším do 24měsíců dítěte, ale mě zas na socce baba řekla, že to mám vyřídit do konce listopadu, abych dostala prachy...tak nevím...
9. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
jejda, tak to abych tam teda rychle pelášila...
Bude asi sranda, protože mně mateřskou vyplácela sociálka v Praze (sídlo zaměstnavatele je v Praze) :grinning:
Díky Helu
9. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Zuzi, já taky ten papír posílala do Brna myslím minulý pondělí...prostě nemůžu si dovolit jet do brna s malým....

hele zuzi, jak ty jsi na tom s antiko?? já beru azalii, ale nějak mám špatný svědomí že tam jde určitý procento hormonů do mléka...tak aby to třebas Štěpánkovi v pozdějším věku nedělalo nějaký problémy...neměly jste náhodou některá pharmatex??
9. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
tak v noci nespí, a teď chrní dvě a půl hodiny...no aspoň jsem si navařila a trocha uklidila...kdybych to věděla, tak lehnu s ním :pensive:
9. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
jo promiň Helu, jsem zapomněla, že ses na to ptala...já nepoužívám nic...taky jsem měla strach, že by to šlo do mlíčka. Takže my prostě používáme kondom. Moc ti neporadím, promiň :slight_smile:
U nás je to taky tak....když jdu s ním, tak je za půl hoďky vzhůru...a když nejdu tak někdy spí klidně ty dvě a půl hoďky taky...kdyby to tak člověk věděl :grinning:
9. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
no já právě moc kondom nee...ale díky :wink:

no, tak on furt chrní, já se fakt picnu :confounded:
9. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Hoj kocky :slight_smile:

pozeram ze sa tu debatuje... U nas noc v pohode, na papu sa maly zobudil o pol piatej, ale predtym bol 2 krat hore, no dostal len cajik a hned zaspinkal.. no sa totiz odkope a ked mu zasne byt zima tak sa preberie... ale to hned zaspinka , takze pohoda. Inak vikend sme si uzivali, vcera sme boli u tchanovcov, celkom som to prezila, takze tiez pohoda...
S tym rodicakom, chjooo ja som na to zabudla, takze tiez musim na socku tento tyzden... len dufam ze mi nebudu robit problemy kedze som slovenka :confounded: :confounded: :angry:

Zuzi. sauna uzaaaas, ja ti tak zavidim :wink: :slight_smile: a Ondrasek , ten je teda kraaasnucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prihoda s pokajdenim ma pobavila :grinning: :grinning: si viem predstavit ako to u vas vyzeralo :wink: :slight_smile: Uzi si dnik s kamoskou :wink:

Helu: a kde mame ten domecek a foto Stepanka??? To mas pravdu s tym spanim... keby sme vedeli ako dlho budu spat , ze?? Ale u nas to funguje tak , ze ak si k malemu lahnem tak vydrzi spat minimalne 2 hodky. Neviem asi citi , ze som tam tak je v pohode... S antiko neporadim, ja kvoli koju neberiem nic, takze si davame pozor :wink: :sweat_smile: :slight_smile: pretoze kondom tiez nemusim :slight_smile:

Lenus: jeeeee prvy zubok :dizzy_face: :dizzy_face: tak obrovska gratulkaaa :dizzy_face: :dizzy_face: a Zuzi ma pravdu, mozno kvoli tym zubkom sa Adelka castejsie budila :wink: :slight_smile: a nezabudni hodit fotecku , chcem tiez vidiet ten prvy zubok , ju?? :dizzy_face: :wink: :wink:

Tak holky maly chrupka v korbicke na posteli pri otvorenom okne uz hodku a dufam ze este aspon hodku vydrzi, ja som si dala obidek a idem zehlit... tak zatial papa
9. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Holky ten moj poklad stale spinka, uz su to 3 hodinky.... :confused: :confused: :confused: Mam vyzehlene a cakam kym sa prdolka prebudi a zacinam sa nudit....
9. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Teda mimi, ty se ale máš. U nás se dneska spalo jen 3 x po půl hodince. No nic moc, ikdyž jsme jezdili po venku tak nic...nevím nevím co se s tím naším kuliferdou děje :wink: Ale zase spinká moc hezky v noci. Teď už od sedmi taky spinká. A hlavně usíná krásně, sám, bez pláče...takže spokojenost největší...ťuk ťuk ťuk :wink:
Jo, zkus na spinkání takovej ten spací pytel...když se odkope tak mu zima nebude...resp. se takhle asi ani neodkope...
Hi hi hi, to bude mít za chvíli Tobinko brášku :grinning: :grinning:

Dneska s kámoškou bezva...kávičku si chválila, udělala jsem jí laté...Má holčičku (13 měsíců) Celkem si s Ondráškem i hráli...no hráli je silný slovo :sweat_smile: Onďulka ji chytal za ruku a ona mu plínou utírala ty bubliny u pusenky co poslední dobou pořád dělá :grinning:

Zítra jdeme do poradny, tak jsem zvědavá kolik se zase ukáže na váze :slight_smile: Dostaneme už třetí dávky hexy a synflorixu.
9. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
čaute,
konečně jsem se sem dneska dostala - Adulka byla dneska trochu za protivku, no přisuzuju to trochu tomu našemu zoubku :sunglasses: - už je zase víc vylezlej, krásně vlnkovanej, ale na fotce to ještě není moc vidět :sweat_smile:
doma prostě spát nebude, mazec tak jsem vyrazila ven, ještě jsem ani pomalu nevyjela z baráku a už spala :dizzy_face: - jezdila jsem 2hodky a krásně celou dobu spinkala.
byli tady tchánovci, a hnedka přivezly Adélce dárek za první zub :wink: - dostala krásnej míč s beruškama :grinning: :grinning:
je na něj sice brzo, ale mně to udělalo obrovskou radost :wink: :slight_smile:

jsem zkusíla do mlíka přidat lžíci tý kaše, ale přes dudlík to Adě nešlo vysát :grinning: :grinning: - tak jsem teďka objednala savičky na tuhou stravu - cchuděra tahala jak divá a nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

te´d už dvě noci jsme jedli zase jenom 2x, v 1h a v 5h - fakt to bylo možná tím zoubkem :pensive:

zuzi: já jsem mimo, kde máš tu saunu nafocenou????? nevidím ji :fearful:

jo a co se týká antikoncepce, tak já se chci vrátit, k tomu co jsem měla celých 10let před těhu to je cilest - není prý problém, ale nevyšly mi krevní testy nějaká hodnotaa byla vyšší, )po porodu prý normální) tak mám jít po měsíci zase znovu na krev -a jak tak o tom píšu tak si říkám že už to je teď. :grinning:
jinak my zatím nepoužíváme nic, manža kondom nechce, takdoufám že se bnebudeme množit :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Leni, už se nemůžeme dočkat toho vašeho zoubku :grinning:
Malýmu, když to neteklo tak jsem do savičky s malou dírkou, kterou už nebude používat, udělala dírku větší. Nejdřív jsem taky chtěla kupovat další savičku, ale stejně bych to vyhodila, tak co...pokus vyšel :slight_smile:
Tu saunu jsem měla v albu, ale nejspíš ji správci smazali...protože podle pravidel pro zakládání alb tam nesmí být nic krom miminek. Ale vyfotila jsem v ní taťku s Onďulkou tak to tam snad zítra hodím...to už by smazat nemuseli :grinning:
9. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
ahoj holky, u nás noc zase super. Spinkal od sedmi, o čtvrt na pět jsme kojili a pak zase krásně spinkal do sedmi...takže bezva...doufám, že to nezakřiknu :slight_smile:
Koukala jsem na ty fotky kluků v sauně, ale jsou tam vidět jen oni,moc sauny okolo není. Tak je musím vyblejsknout znovu...

Teda včera jsem se zase naštvala u superstar...Konvičkovou jsem skoro obrečela minulý týden a tento Leona...no hrůza, je vidět kdo hlasuje :angry:

My jdeme dneska na poradnu a očkování, pak zajdeme za Hančou (sestra) zacvičit a pak k nám dorazí taťka se vysaunovat. Tak budeme mít dneska zase společnost. Teď v tom počasí je to na nic...asi budeme mít pořád návštěvy nebo někam chodit...aby jsme se nenudili doma...
Ikdyž za chvíli se budou chystat vánoce, cukroví a shánět dárky tak to asi uteče.
Mějte pěkný den a občas něco písněte...ať tu nejsem sama samotinká :wink:
10. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Caooo holky :slight_smile:

Ani mi o superstar nehovorte :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: , minuly tyzden som teda bola poriadne nahnevana ked vypadla Konvickova (fakt sa mi veeelmi pacila) a teraz Leona... ono to je fakt o nicom, tie mlade bubosky tam budu drzat Bena a Smajdu a baby krore su lepsie tak vypadavaju... :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2: Ked vypadla konvickova tak som citala jednu diskusiu a otec jednej pubosky tam doslova napisal , ze hlasovat by mali ludia nad 18 rokov a ze dcere uz zabavil mobil pretoze ako blazniva posielala smsky Benovi :grinning: :grinning: Tak na tom urco nieco bude.... A dnes ma trosku vytocil clanok...

Zuzi: ako bolo v poradni, kolko ste pribrali a kolko podrastli, ockovanie Ondrasek urco zvladol tak ako vzdy :wink: :wink: Uzi si dnesny navstevny dnik a teda ti admini su rychli s tym vymazavanim foteciek... ja teda auti ani nevkladam, odfotim pri nom Tobinka s tatinkem a potom vlozim....

Lenus: stejne si myslim , ze to Aduska zvladla super, teda ten zubok, si ju chvalila aka je dobrucka a uz mate zubok, si myslim ze asni moc nevystrajala a ani teplotku nemala... zvladli ste to super, ste sikulky a na foto sa uz tesim....

Kocky maly tu lezi vedla mna, mam notes na posteli v spalni a on ma nervy ze ho nechcem zobrat na ruky, knuci tu a v tych nervoch sa pretocil na brusko :grinning: :grinning: :grinning: pozeram , ze ono to je niekedy na nieco dobre , nechat ho nervovat sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Inak vcera spinkal od jednej a zobudil sa az po pol piatej, chudatko nechapem ze sa nezobudil ani na hlad lebo papal o pol dvanastej.. takze v noci som ho radsej nakojila o jednej (ked sme sli spat), potom sa zobudil o pol siestej , dostal papat a spali sme az o pol deviatej, takze sa tiez nemozem stazovat , noci su super.... a zaspava tiez krasne sam co je parada :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja dnes idem k zubakovi , ale az o piatej, tak to som zvedava kedy dorazime dom, a zajtra nas caka navsteva socialky ohladom toho rodicaku a tiez musim zajst k detskemu dr. a na gyndu kvoli potvrdeniu ze sa maly dozil 28 dni a ze som od 4 mesica chodila pravidelne na prehliadky pocas tehotenstva... teda neviem ci aj v CR je to potrebne k vybaveniu porodneho ale na slovensku si to vyzaduju.... :confounded:

Dnes nam dosli vsetky darceky pod stromecek , ktore som objednavala. Teda hracky a zidlicka... este cakam na tie oblecky a Tobinko je vybaveny....

JEEEE ZUZI: mam k tebe prosbu... vy uz ste v sportaku... chcem sa opytat ci to mas stale tak aby bol maly k tebe... ak ano mohla by si mi hodit fotecku , myslim ze uz je nacase aby sme isli do sportaku ale ja vobec nemam predstavu ako urobit aby som ho mala k sebe.... dakujeeeemmm

Tak krasny dnik kocky... idem sa povenovat prckovi... dam mu papu a pojde haji... mrknem pocas obeda...

A kde dnes mame HELU , stale cakam na tie fotecky....

No a MONI ta uz sem asi ani nepride :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak som po obidku, Tobinko od jednej spinka a ja som sa rozhodla , ze sa aspon na chvilocku k nemu pridam :sweat_smile:

ZUZI: krasna nova fotecka v pase :dizzy_face: :wink: predtym som zabudla.....

a uz idem , tak zatial papa
10. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tak my sme sa zobudili, maly sa tu pri mne hra v lehatku, ja si davam kaficko a o chvilu sa pojdeme obliekat k tomu zubakovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda fakt sa na to netesim, zase budem mat celu pusu opuchnutu od injekcie :confounded: :frowning2:

Inak som vam zabudla poslat odkaz na clanok ktory ma vytocil :grinning: :grinning: tak to teraz napravujem a musim povedat, ze to chodurovi asi moc dobru "reklamu" nespravi :confounded: http://tvnoviny.sk/showbiz/cesko-slovenska-superstar/vieme-prvi-arogantny-chodur-nepodal-vypadnutej-senkovej-ani-ruku.html
10. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
No ktovie co medzi nimi bolo, teda medzi Leonov a Chodurom,,, ale neprislo mi to od Leony fer, neviem , aspon ja mam taky pocit ze s tym nemusela ist na verejnost, pripada mi to tak ako by mu chcela uskodit... nepredpokladam, ze by to Chodur urobil preto ze mu stupla slava do hlavy ako to tam pisu :confounded: :confounded: :confounded: Ktovie ci to bude mat nejake pokracovanie a ci sa k tomu chodur vyjadri... a novinari z toho samo , zase urobia kauzu... no uvidime...

Holky a kde vlastne ste... si tu vediem pekny monolog :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak dneska jsme byli u mudr. na poradně a očkování. Můžu vás poprosit o názor? Našeho malýho všechny znáte, že jo...tak za poslední měsíc a něco přibral 180 g a doktorka říká, že je to málo a že mám začít přikrmovat mrkvičkou a večer kaší. Mně se do toho ale moc nechce, obzvlášť s tím ekzémem. Myslíte si, že je to fakt málo a nebo mám ještě vydržet? Teď mu bylo 5 měsíců...díky moc
Abych něco nepokazila...

Večer vás dočtu, teď jaksi nemám čas... :wink:
10. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
čus holky, nestíhám...jen nakukuju...
mimi, fotečky zatím s domečkem a s náma nemám...mám jen vyfocenej domeček na facebooku, sem ho nemá cenu dávat, páč to hned máznou...
zuzi, já myslím, že Ondrášek je dost velkej chlap, a že nepřibírá...málo to je, ale vždyť má pěknou váhu no ne? si myslím, že je právě dobře, že nepřibírá tolik... my vážili Štěpiho a taky moc nepřibral, určitě o hodně míň než dřív a hlavu si z toho nedělám, myslím si, že je to dobře a je to normální....vždyť tak váží někdy třeba až roční miminka.... příští týden jdeme k mudře, tak poreferuju, co řekne nám, ale právě kaše jsou docela nutričně výživné, já bych je třebas dala, ale jen někdy, určitě ne každý den a spíš jen proto, aby si zvykal na jinou stravu než mlíčko a ne z důvodu přibírání...

no nic, valím, tatínek nám zas zítra odjíždí pryč...tak mu musím upéct buchetky na cestu :grinning:

jinak u nás noci furt blbý :frowning2: :angry: :pensive:
10. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.