• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
autor
Helu, tak to fakt nevím co už poradit...zkus ještě mrknout na téma "každé dieta sa vie naučit spať" tady na koníkovi. Pak napiš jak jste dopadli po kaši...to my nemůžeme, máme po tom bolení. Mudr. mi doporučila pro malýho kaši sinlac...prý je to s nějakou chlebovou moučkou nebo co.

Mimi, díky moc za pochvalu. Určitě přikrmovat nebudu...uvidím na další poradně...to už bude mít přes půl roku, takže to už stejně pomalu začnu.
Na facebook jsem se nějak zaregistrovala, ale teda asi mi dá ještě práci se v tom trošku zorientovat. Tam jdou vkládat fotky i videa a taky se bavit třeba jako na icq?...moc o tom nevím...no snad se do toho dostanu.
Bezva, že se malýmu plavání líbilo. Taky se těšíme na fotečky :wink:
12. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Jo mimi, to máte vedle té postýlky zvlhčovač vzduchu? Vypadá to tak nějak.
12. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Zuzi jj, je to zvlhcovac, zapinam ho hlavne ked ma maly sopliky a ked mam pocit ze je tam suchy vzduch, hlavne teraz ked sa zacina topit... :wink:
12. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz
Zuzi a este som ta zabudla pochvalit za registraciu, tak vidis zvladla si to, a neboj , ja som na to po registracii tiez cumela jak teliatko .. a teraz v tom tiez nie som velmi zbehla, ale fotky tam dam, spravicky pisat viem a viac mi netreba :grinning: potom pisni do IP inicialy :wink:
12. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
Tak holky dneska hrůza....hlavně, že radím Helu :wink:
Malej se vzbudil o půl desáté na kojení, pak o půl druhé (což ještě jde), no potom ve tři, od tří už nespal, jen sebou házel a mrčel, v pět jsme kojili znovu, v šest opět a stejně pořád řval. Musela jsem mu udělat hipp mlíčko a holky ten darebák se po 120 mlíčka uklidnil a usnul...spinkal od půl sedmé do osmi, tak aspoň něco. Noo tak nevím jestli už mám mlíčka málo nebo máme nějakej růstovej spurt...v tom šestém měsíci. Nebo možná ten zoubek...
A zrovna jak naschvál máme večer srazík s holkama z koníka bez dětí...no nevím nevím jak to manža zvládne :grinning:
13. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
holky, omlouvám se, že to mám takový trhaný...musím vždycky k malýmu tak nechci, aby mi to zmizelo tak to raději odešlu :slight_smile:

Mimi, zvlhčovač chceme taky koupit...v tom paneláku je to s vlhkostí hrůza.
Na ten facebook nemám moc času, ale snad se k tomu dostanu.
13. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
no holkýýýýý...kde jste kdo celej den :slight_smile:
13. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
Cao holky,

ja dnes nejak nestiham... som upratovala, prala, zehlila a popri tom sa venovala malemu. No a este stale nemam zbalene veci :angry: Navyse som pravdepodobne vcera v tom bazene prechladla, dnes ma priserne boli hrdlo, hlava a nosohltan :angry: :angry: :angry: Dopujem sa paralenom ale teda nif mof :frowning2: :frowning2:

Zuzi: u nas tiez noc zaujimava... Maly sa tak ako vzdy zobudil okolo jednej ked sme sli spat, vzdy mu dam len cajik a on spinka dalej.. ja neviem preco som sa vcera rozhodla, ze ho prebalim a nakojim :confounded: som to teda urobila a on prebraty, smial sa na mna ako anjelik, vykladal si v postielke, ale ked som si lahla a zhasla tak mrnkal... no ked som sa k nemu postavila adi 10-ty krat , tak som to vzdala a vzala ho k sebe ale aj tak nezaspal, proste sa len smial, prskal a vykladal... zaspal az pred tretou :rolling_eyes: teda dnes uz taku chybu neurobim :slight_smile: ziadne kojo o jednej :grinning: :grinning: Inak uzi si poriadne dnesny vecer :dizzy_face: :dizzy_face: ja sa uz tesim k nasim, ze si tiez vyrazim :dizzy_face: no ale to musim byt v pohode, tak dufam ze to nebude ziadne chripka :confounded:

Holky prajem vam krasnu dobru noc a hodne miminka :wink: :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Jééé Mimi, no co tě to napadlo s tím přebalováním? :grinning: :grinning: Tak už to příště nedělej ať se trochu vyspíš :slight_smile:
Já přemýšlím, že nakonec to plavání necháme plavat :wink: Sice se mu to líbí, ale u nás v té chobotničce je to fakt hrůza, škaredý, malý, nic extra...navíc s tím ekzémem se bojím do té chlorované vody a ještě bude zima, tak nevím nevím ty přechody...Navíc ta manipulace je hrůza...jezdím tam kočárem, kterej musím nechat venku, protože tam není místo. Chodit musím tak na třikrát...nejdřív pro zámek na kočár, pak vezmu malýho, pak zpátky pro deku, hračky z kočáru. Pak to všechno nanosit do takové místnosti kde se děti oblíkají, opět (už asi po třetí) se vyzout a přenést všechno úplně dovnitř. Zpátky to samé. Noo moc se mi to nelíbí.
Ani jsem nepostřehla, že jsi psala, že někam jedete...nejspíš asi do Popradu, že? Tak si to tam užijte.

Holky, včera super...bylo nás 18 nebo 19. Jedna holčina nám obstarala jmenovky s přezívkama a jménama...většinou se známe, ale bylo tam i pár novějších maminek. Taky jsme dostali každá tílko, kam nechala natisknout nápis modrý koník, no fakt super večer. Přišla jsem v jednu hodinu...malej do té doby krásně spinkal, vzbudil se jak jsem přišla, ale asi ne hladem, spíš hlukem. Pak kojo o půl paté, v šest a pak si ho vzal tatínek do obýváku a já spinkala až do půl desáté.
14. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Caoo holky :slight_smile:

hlasim sa z Popradu, dorazili sme az v sobotu k veceru, pretoze ja som sa rano zobudila s teplotou a nebola som v stave nic robit, aj nakojit maleho bol pre mna nadludsky vykon, potom som to nejak dostala paralenom pod kontrolu ale cesta bola aj tak dost tazka. Uz sa citim ako tak v pohode :slight_smile: :wink: Tatinek nam vcera odisiel a pride az v nedelu pretoze ma cez vikend skolenie a nam uz teraz chyba ale nejak to hadam zvladneme :slight_smile: Maly je stale zlatucky, v noci krasne spinka, na kojo sa budu vzdy medzi 4-5 hodinou, potom medzi 7-8, takze super.

Zuzi: ja sama neviem co ma to s tym prebalovanim napadlo, ale uz to fakt nikdy nespravim :grinning: :grinning: Co sa tyka toho plavania, tak ta chapem, ako to popisujes, tak to tam nie je nic moc a za tie penizky to asi fakt nestoji, a navyse, ak by mal Tobinko atopak tak by som to tiez veeelmi zvazovala, ci tam ist , takze ta chapem. S nami bol na tom plavani tatinek a teda poviem ti ,ze ak by som tam mala byt sama, tak neviem, neviem. Bolo super ze som si maleho prezliekla a dala tatinkovi a ja som sa mohla v klude obliect a tak podobne. Ten zrazik bez deticiek tak trosku zavidim, muselo to byt fakt super a tie menovky a tilka :grinning: :grinning: parada, hlavne ze si si to uzila a ze Ondrasek spolupracoval :wink: :slight_smile: a navyse ta potom aj nechali vyspinkat, no proste parada :wink: :slight_smile:

jeeej prdelka sa mi zobudila, tak ja bezim, uzite si dnik .... mrknem pocas dna....
16. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
jeee tu nikto :confused: :confused: :confused: holky kde ste????

my mame taky pohodovy dnik, maly sa napapal pred jedenastou a bol ospali tak som si k len tak na chvilocku lahla na sedacku a spali sme az do pol tretef :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mamka mi hovorila, ze vzdy ked som sa od maleho odtiahla , tak on sa ku mne viac natocil a pchal sa ku mne ako by sa bal ze od neho odidem prec :grinning: :sweat_smile: . O pol tretej sme nakojili a uz takmer hodinku zase chrupka vonku v kociariku :sweat_smile: :sweat_smile: som zvedava ci bude v noci spinkat , ale ako on s tym problem fakt nema, neviem po kom je taky spachtos, ono sa to nezda ale cez den toho vela nestihneme, ked stale spinka, myslim take ako lezanie na brusku a veci podobne.... Na brusko ho nechcem davat hned po jedle a ked by som uz mohla tak mlady pan spinka :grinning: :sweat_smile:

Dnes mi pani poslala navrh kalendara s Tobinkovimi foteckami, holkyyyy ten je boziiii :dizzy_face: , fakt parada, to budu super darecek pod stromecek, uz sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak ja idem k telke, sa tu normalne nudim, ale samo tak v dobrom a celkom som za to vdacna :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
Holky, já se omlouvám za tu absenci...ale měli jsme tatínka celý víkend doma, takže jsme si ho museli pořádně užít. Navíc bylo nádherně, chodili jsme po procházkách a v neděli odpoledne přijela Lubova sestřenka s malým Lukáškem, takže parádička.
Dneska jsme byli celý den mimo...ráno se ségrou v solárku, pak procházkou na sociálku a pojišťovnu (která byla mimochodem zavřená :slight_smile: ) pak na obídek se ségrou a jejím manželem, pak opět solárko (tentokrát kafíčko) pak došel můj taťka tak jsme šli vozit do parku. Pak jsem nakoupila a pustila se do buchty...Luba je hrozně na sladké. Dělala jsem tribit...no mňamka největší...

Mimi, jsi měla koukám taky dobrej víkend a dnešek ani nemluvě...Tobinko je úžasnej, zlatej, a jak krásně spinká. To by chtělo rychle bratříčka, aby se maminka nenudila ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Kalendář s fotkami malého mám taky v plánu nechat udělat babičce...myslíš, že by jsi mi mohla hodit odkaz, kde sis to nechávala dělat ty? Já ještě nemám jasno kde...díky moc

tak já valím za tatínkem do pelíšku...dneska jdeme brzy, tak doufám, že malej bude ještě aspoň chvíli spinkat :wink: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Zuzi: jeee, tak to ste mali krasny vikend a aj dnesny den :dizzy_face: :dizzy_face: urcite ste si to patricne uzili a uzite si aj pelisek s tatinkem :wink: :dizzy_face: Jo a nestras s bratrickem :confused: este stale mam zle spomienky na tehotenstvo , tak este chvilocku si chcem oddychnut, no a ked uz tak sestricku :grinning: :grinning: :wink:

Kalendar som hodila do albicka, ak sa ti bude pacit tak ti hodim odkazy, pretoze som ho najprv davala u jednej pani robit a tlacit mi to bude ina firma... http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=357048&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

tak a uz idem do hajan :slight_smile:

vsetkym prajem krasnu dobru noc a hodne miminka :slight_smile: :wink:
16. lis 2009 ve 23:27  • Odpověz
Jeeee, Zuzi este som ti zabudla napisat , ze ten kalendar robia aj s ceskymi ciselnikmi :wink:

a uz fakt idem...
16. lis 2009 ve 23:30  • Odpověz
autor
Jéééé mimi, koukala jsem na kalendář a teda musím říct, že je to nádhera. Jestli by ti to nevadilo a byla jsi tak hodná poslala bys mi prosím ten odkaz? A ta paní ty fotky i nějak upravovala? Myslím třeba zmenšovala nebo nějak ořezávala nebo to mám kdyžtak udělat sama? Díky
17. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
holky, já jen na skok...
nějak jsem se sem nedostala, tatínek byl doma, tak jsme si ho užívali :grinning: Dnes ve tři ráno nám zas odjel, ale jen do zítřka :wink:
O víkendu jsme furt někde pendlovali, návštěvy, narozky, včera jsem byla za holkama v mé rodné vísce :grinning: a dnes mi dojde kamoška odpo, tak se těším :dizzy_face:
Štěpánkovi na noc přidávám kašičku, rýžovou od Nutrošu, spinká nám tak do půlnoci, do čtyř, šesti a osmi. Takže pohoda, bývalo to i lepší, ale po těch dvou měsících různého trápení (zuby, rýma, hlad) jsem nadmíru spokojená. Zítra jdeme k mudře, píchnout první hexu, tak jsem zvědavá co mi nato řekne :confused: Páč kašičky jsou kalorický a Štěpe přece jen není zrovna nejlehčí :sweat_smile:
Minulou noc jsme opět nespali kvůli zoubkům, vzbudil se nám v jedenáct (předtím od osmi asi třikrát, ale vždycky ještě zabral) a usnul až v půl paté ráno. Mezitím sice usnul ale jen třebas na pět, deset minut, no horor. Ale brácha nám koupil gelík na zoubky a dnes sice v noci kňoural, ale krom koja spinkal krásně až do šesti, pak se už furt budil, ale definitivně vstával až teď. Jo a zoubek sice není ještě vidět, ale na dásinkách cítím, že je už prořezanej :grinning: :grinning: :grinning:

Mimi, kalendář krásnej....závidím, jak Tobi krásně spinká...
Zuzi, závidím srazík, muselo to být super...

No nic, jdu, malej se na mě provokativně kouká z hrací deky, asi že jsem ho nepochválila, že se přetočil na bříško, tak nato čeká :grinning:
17. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Krasne dobre ranko holky :slight_smile:

tak u nas dnes rekordna noc, maly dostal papat pred 8 , pred 9 zaspal a zobudil sa az 6:15 :confused: (samo klasika o jednej na cajik, napil sa a spal dalej ) potom sme spali do pol deviatej a teraz uz zase pol hodku spinka vonku v kociariku :slight_smile: Je to proste moj maly spachtos :dizzy_face:

Helu: tak super, gratulka k prerezanemu zubku, hadam uz Stepanek zacne lepsie spinkat, ked ho uz ma vonku :wink: :slight_smile: a utesuj sa tym , ze nas prerezanie zubku este len caka, a ty to uz mas za sebou :wink: :wink: :slight_smile: a dakujem za pochvalu kalendara.

Zuzi: aj tebe dakujem za pochvalu, a samo ze by mi to nevadilo (aj ja mam ten kontakt od jednej holciny tu z MK) takze kalendar mi vyrabala pani tu http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=111076 mas tam presny popis co a ako urobit, teda fotky nezmensovat, cim su vacsie tym su lepsie, moja fotecka mala velkost cez 2 MB, takze som jej mailom poslala fotecky (tam som jej napisala ktoru na aky mesiac) v tom popise pise , ze aj fotecky by mali byt farbou tak nejak podobne ako ako je ten podklad.... Takze som jej poslala fotecky a ona mi to potom poslala mailom uz hotovy kalendar (predtym este nahlad ako to vyzera), penizky som jej posielala cez internet banking. Ta vyroba stala 300,- Kc. A myslim 350,- si berie ak ty domov posiela kalendar na CD.
No a tlacit som si to nechala u tejto firmy http://shop.24print.eu/no_modul.php?staticke_baliky=10 Davala som tie luxusni... ak davas 4 ks , tak jeden mas za 224,- respekt. 3 za 299,- + 1 zdarma, tak to tusim vychadza.... ale ak davas tlacit menej ako 4 ks, tak cena za 1 je 299,- ... lacnejsiu firmu som neobjavila .... ak sa rozhodnej dat si to vyrobit, tak urco hod potom fotecky :wink: :slight_smile:

Tak maly este stale spinka :slight_smile: no a ja idem k telke :grinning: :grinning: zajtra ma cakaju urady, tak musim oddychovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zatial sa majte , uzite si dnik :dizzy_face:
17. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Hoj hoj, tak tu nikto :confused: predpokladam , ze si uzivate volny dnik s tatuldami :wink: :slight_smile: Ja som zase bez maleho, o 14 ho zobrala na prechadzku prababicka :slight_smile: a ja fakt neviem co robit :grinning: :confused: :grinning: nemusim nic, a to je taky nezvyk :sweat_smile: :sweat_smile: Doteraz som pozerala telku a asi si pojdem lahnut, vecer vyrazame na pizzu a bowling s kamosmi tak aby som nieco vydrzala :grinning:

ZUZI: som sa pomylila ked som ti pisala ze tie fotecky som tej pani posielala mailom, boli totiz dost velke tak to by trvalo dlho... :sweat_smile: Poslala som jej ich cez server uschovna.cz, ale v tom popise to mas napisane :wink: :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
nazdárek, tak naše zlatíčko celej den skoro prospinkal...asi dospával ty bezesný noci, dostali jsme se ven až o půl třetí. To jsem nezažila snad od šestinedělí, že by mi tak krásně prospinkal den :confused: vždycky se vzbudil, chvíli si pohrál, najedl a hned zas spinuškal. Aspoň jsem si odpočinula a trochu pouklízela..ale je to hroznej nezvyk..no šak ono se to opakovat hned tak nebude :grinning: :frowning2: Sem zvědavá jak mi bude spát v noci....

jinak mimi, my tatínka doma nemáme, vrátí se až zítra během dne :cry: jsme sami doma :pensive:
17. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
čauky holky, tak dneska jsem byla zase celé odpoledne venku. Tatínek byl v práci tak jsme si krátili čas se ségrou v solárku a po nákupech. Přišli jsme po šesté, jen jsem malýho okoupala, napapal se a už skoro hodinku spinká. Já koukám na ten kalendář. Mimi, díky moc za odkazy...
Manža říkal, že by to nemusel být problém...že by to udělal sám, jsou tam dokonce postupy nebo tak něco. On je přes počítače šikovnej a takový věci ho baví...tak třeba mu to půjde.

Helu, to byl teda den....taky bych takovej někdy chtěla...to naše zlobidlo né a né přes den spinkat. Půl hoďky a konec. Ale je teda neskutečně hodnej, pořád se směje. Řekla bych, že bude takovej komunikativní a společenskej. To bude mít po mně :grinning: Ikdyž vidí někoho cizího tak se na něj tlemí...si vždycky dělám legraci, že by mě snad ani nepotřeboval :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
teda dámy, vy to ale flákáte...
ale je krásné počasí tak vám to klidně odpustím. My jsme pořád venku...včera skoro celý den a dneska teda vyrážíme až za chvíli. Malej totiž usnul, tak až se vzbudí...ale to nebude dlouho trvat :grinning:
Předevčírem jsem objednala první dárek...jídelní židličku...dneska mi psali, že ji posílají...už se moc těším. Jo mimi, prosím, nehodila by jsi mi sem ještě jednou ten odkaz na tu hrazdičku jak se připne k té rukojeti sporťáku? Ať to nemusím pozpátku hledat...teda jestli to ještě někde máš. Díky
Ale nééé, už slyším z pokojíčku to jeho "uááááá" bezva, tak zase frčím :grinning:
19. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
holky ahojda,
já jen v rychlosti doma se nám rozbil notebook - tak jsem u manži v práci:slight_smile:)
máme se dobře - jen nám leze druhý zoubek a do toho jsme dostali kašlík - no nic moc - takový ten suchý :unamused: . - ale malá je bojovnice zvládá to krásně :wink:
včera jsme byli na očkování - ale pro kašlík nás neočkovali - takže až příští týden - jo a měříme 67cm a váha je 7005g :slight_smile: - prý už máme pomalu přecházet na polívčičky a tak - tak uvidíme :wink:

jo taky jsem zajela s malou k ještě jednomu ortopedovi a podušku prý dávat nemáme - jen ještě přidat 2 plínky a balit naširoko (jako nás dřív balili maminy) :wink: a dal nám papítr na rehabku, tak jsem se byla včera domluvit a zítra už jdeme :wink: tak uvidíme co nás naučí cvičit na tu kyčličku :wink: :slight_smile:

doufám, že vy všichni jste v poho s mimčama - a já až bude čas a doma PC tak se ozvu tak papapa

jen koukám, že řešíte kalendáře - jo super to je přes FOTOLAB - je to děsně jednoduchý, to jsem zvládla i já :grinning:
19. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Hoj holky :slight_smile:

tiez to flakam, ale vratila sa mi ta moja choroba, tak lezim v postielke (kym mozem, teda kym sa mamca postara o maleho)

Lenus: uz som si myslela ze to zase flakas a kasles na nas :grinning: :grinning: :grinning: ale nie som rada , ze sa mate super... teda Adelka uz bude mat 2 zubky (my zatial nic) :dizzy_face: :dizzy_face: je dobre ze ta napadlo ist k inemu ortopedovi, aspon uz nemusite mat tu podusku (a zase sa potvrdilo, co lekar to iny nazor :slight_smile: ) a zvladnite rehabku , urco daj potom vediet ako to Adelka zvlada :wink: :slight_smile:

Helu: ako ste dopadli u dr. , kolko uz vazi ten vas prdolka ??? a uz vas aj ockovali??? Inak ten domecek... mohla by si hodit nejaku fotecku, na tom facebooku sa k tomu nedostanem :wink:

Zuzi: vy si ako vidim uzivate pekneho pocasicka :slight_smile: jeee to je parada ze je manza tak sikovny a ze ten kalendar zvladne aj sam... ja by som to teda nezvladla, teda asi :sweat_smile: :sweat_smile: , ak to bude robit manza tak urcite hod fotecky :wink: :slight_smile: zidlicku uz mate na ceste to je skvele :dizzy_face: Zuzi: tak v tom obchode co som tu hrazdicku kupovala.. tak ju uz nemaju ale nasla som par stranok a tu bola najlacnejsia http://www.eshopbaby.cz/katalog/hrazda-zviratka-z-jungle-sassy-p4494 . Je ale z minulorocnej kolekcie tak neviem ci ju este niekde zozenies.. ak ju nebudu mat tam tak tu je este par obchodov, len tie ceny su uz ine http://www.hyperzbozi.cz/zbozi/Zv%ED%F8%E1tka%20z%20jungle/1/ A inak ta hrazdicka z tohtorocnej kolekcie vyzera takto , ale ta cena :confused: http://www.slune-cz.cz/hracka-na-kocarek-pidalka-sassy/

Nic holky idem zalahnut zatial sa majte krasne :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Teda holky, já když tu nejsem tak je tady mrtvo :grinning: jak je toto možný? :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Ale já mám omluvu...už od pátku je mi zle...v sobotu jsem dokonce musela na pohotovost...horečky i přes paralen, bolest v krku, nosohlta...no hrůza, fakt jsem nemohla ani vstát z postele. Bohužel jsem se nemohla starat ani o prcka, což je pro mě hrozný. No nic se nedalo dělat. Tatínek ale všechno zastal báječně, dneska už ale musel do práce. Naštěstí je mi po antibiotikách už líp...ještě mám dobrat sice polovinu, ale už se to dá. Hlavně jsem měla strach, aby to malej nedostal...tak ťuk ťuk ťuk zatím je v pohodě, tak snad to bude dobrý.
Jinak včera jsem mu zkusila poprvé dát asi dvě lžičky mrkvičky. Zase nic nepřibral tak jsem si říkala, že to zkusím...sice jsem chtěla vydržet až do toho konce 6 měsíce, ale co už. Holky krásně papal a když už jsem mu nedala tak začal brečet...prso to ale spravilo :grinning: Musím opatrně kvůli tomu AE.

Mimi, díky moc za odkazy...včera jsem na tom obchůdku co jsi mi poslala koupila tu hrazdičku na kočárek a taky hromadu dalších věcí (když už jsem tam byla :slight_smile: ) Takže máme ty návleky na kolena...myslím, že o nich psala Helu, potom chrániče do zásuvek, taky sedátko do vany plus hračku do vany, kačenku, potom učící hrneček od aventu...noo a to už je asi všechno. Díky ještě jednou...
Myslím, že vánoce pro prcka jsou už pořešený...židlička už je na cestě.
Na ten kalendář se chystám dneska. Asi to udělám jako ty, a pošlu fotky přece jen té paní. Luba by to tak pěkně určitě neudělal a stejně s tím časem je jaksi na štíru. Teď už jen vybrat ty nejlepší fotky z té hromady co máme, a bude to.

Leni, my zatím taky ani ťuk se zubem...noo ale jsem celkem ráda, protože u kojení by to asi bolelo. Už i teď to není co bývalo...asi mu to trošku tvrdne nebo co, možná za chvíli něco vykoukne :slight_smile:

Až sem za chvíli juknu tak ať je tady nějakej příspěvek :grinning:
24. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Cao holky :slight_smile:

Zuzi: ja som tu nakukovala kazdy den , ale nikde nikto , tak sa mi nechcelo pisat samej so sebou :grinning: :grinning: Jeee takze aj teba postihla hnusna choroba, som rada , ze si ako tak ok, a klobuk dole pred tatinkom :wink: :slight_smile: Ja sa este stale neciti v pohode, dnes som zase mala zvysenu teplotu ale hadam to uz nejak dobojujeme a ked bez mamci (vcera sme sa vratili zo Slovenska). Ja malemu budem tiez este objednavat nejake hracky, ale mam dalsi typ - sedatko do vany, to je ono - dakujem :slight_smile: Zubok tiez este nemame ale kojo uz tiez nie je bohvie co :confounded: maly mi aj strasne "hryzie" bradavku a tak taha, niekedy az musim prestat kojit pretoze to fakt nie je prijemne , sa desim toho co bude ked mu ten zubok vykukne :grinning: A vyberanie tych fotiek ti nezavidim, nam to trvalo dva dni !! Ono to nie je sranda ked mame cca 4500 fotiek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a z toho vybrat 13 :grinning: :sweat_smile:

Tak ja som po obidku, veci mam vybalena, pracku pustenu, drobcek spinka a ja sa idem k nemu pridat. Dosli sme po polnoci, spat som sla okolo druhej tak som fakt KO.

Kocky krasny dnik prajeme :slight_smile: :wink:
24. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Tak mimi nezklamala... :grinning: :grinning:
to lehátko je prý super věc...taky mi to poradila kámoška, když jsem se ptala co malýmu nechat naložit pod stromeček. A jak jsem objednávala tu hrazdičku tak jsem projela co nabízí a narazila na něj...tak jsem ho hned vzala dohromady s tím.
Ať je ti taky co nejdřív dobře.
Dneska mrkvička zase velkej úspěch...opět plakal, když už jsem mu nedávala...je vidět, že mu to fakt jede. Ráda bych mu dala víc, ale raději budeme postupovat opatrně.

A co ostatní holky...ty jo, teď jsem si vzpomněla na Monču - Amona...kde té je asi konec? :wink:
24. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
Dobre ranko mamci :wink:

My sme dnes maly super noc, maly vcera zaspal o siedmej ale tak ze vypil flasu, v ten moment zaspal a nezobudil sa ani na odbrknutie, proste sme ho zobrali, odbrkol, odkvecol na draheho rameno a spal az do stvrtej :slight_smile: , potom kojo a zase spinkal do pol osmej .. je to proste moje zlaticko. :slight_smile: :dizzy_face:
Dnes ideme na plavco (vyberame si nahradu za minuly tyzden) a zajtra zase. Ja este nie som celkom ok, takze plavat s malym bude tatinek, som zvedava ako im to spolu pojde :grinning:

Zuzi: sa necudujem ze Ondraskovi tak chuti mrkvicka, a vobec sa netrap ze este nama 6 mesiacov, je to poriadny chlapak tak si to zasluzi :wink: :slight_smile: ... U nas je to trebars ina vec, mam pocit , ze len teraz sme pokorili hranicu 6 kg :sweat_smile: takze s tou vahou mu mliecko zatial staci :slight_smile:
Zuzi chcem sa ta opytat na to sedatko do vany, hod mi teraz ty odkaz, nejak som to nemohla najst :sweat_smile: :sweat_smile: a este mam jednu otazocku, tie veci co si malemu kupovala , to si brala z jedneho obchodu??? Tiez by som chcela tiez chranice na kolienka ale ani to nemozem najst :sweat_smile: Sice to nechapem ale je to tak :grinning:

Nic maly sa napapal, chvilu sa hral v postielke ale asi mu vadi , ze ma nevidi , pretoze tak nejak moc protestuje... idem teda k nemu...

Uzite si dnik, zatial pa

JJ, na Moncu - AMONU myslim casto, ze sa holka neozve, tak su hadam kocky v pohode....

A kde zase mame HELU???? ta na nas teeeeda kasle :grinning: :grinning: :grinning: ani nedala vediet ako dopadli u Dr, ci ich ockovali, a kolko vazia... teeeeeda to je ale zodpovednost :grinning: :grinning: :grinning:

A uz fakt idem.....
25. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Ach jo, člověk se chvíli neobjeví a už dostane zprďana :grinning: Holky, já to nemám s váma vůbec lehký :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Takže, hexu máme píchlou, vážíme 9,03kg a 71cm :grinning: Na noc mu dávám vždycky před koupáním 1/2dávku kašičky, spinká mi tak do půlnoci, pak do 4-5. Bývalo to kdysi lepší, ale zaplať pán bůh za toto :wink: Dnes mi spal až do 3,do5 a v sedm byl hore. Teď usínal přes hodinu s řevem v postýlce, myslela jsem, že je to hysterák, ale zdálo se mi to už divný a šup, leze druhej zub. Nepomohlo nic, tak jsem mu nakonec musela dát gelík a dokonce i nurofen a do minuty spal. Sice nechci do něho rvát zbytečně léky, ale on si chudák ty zoubky tak protrpí, že v krajní nouzi mu to už fakt musím dát.

Jinak mudra mi říkala,že kdyby mu nestačilo mlíčko i přes den, tak mám začít s příkrmama. Zatím je to přes den ok. Jsem ráda, že ty noci se tou kašičkou zlepšili, jinak by mě fakt už kleplo.Obdivuju maminy, které dokáží tak "staré" dítě plně kojit i přes noc po 1,5-2 hodinách..ale já si hlavně myslím, že tak častý buzení není dobrý pro spánek mimča a narušuje to. Něco bylo o tom i v tom článku co sem dávala Zuzka ne??

Tak jsem rozmýšlela jak uchovat domácí mrkvičku. Asi nejlepsí ji hodit syrovou na mražák co?? Taky přemýšlím že si trocha rozvařím a rozmixuju jablíčka a hodím taky na mražák...musím nastudovat příkrmy...jen se musím zeptat tchýně jestli má místo v mražáku, protože my máme jen ten co je součástí ledničky a ten mám natřískanej....

No holky, tak doufám, že vám zatím těchto pár řádků stačí :grinning:

Jdu něco podělat, den bude stát beztak za prd, když začíná zas zoubek....
25. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Moni, to je teda fakt super noc...škoda, že takové nejsou všechny co? U nás pořád jakž takž...kojíme min. dvakrát v noci, ale to zase hned usne, takže taky dobrý. Ráno je ale po šesté vzhůru, blee :slight_smile: Ale zase usíná každý den přesně v sedm hodin...
Užijte si dnešní plavání.
Ty věci jsem všechny kupovala v tom obchodě jak jsi mi házela odkaz na tu hrazdičku. Chrániče na kolena jsou zde: http://www.eshopbaby.cz/katalog/chranice-na-kolena-farlin-p1721/ a to sedátko tady: http://www.eshopbaby.cz/katalog/aquababy-sedatko-do-vany-thermobaby-p4803/ Ale určitě bys to sehnala i jinde...to já jen, když už jsem brala tu hrazdičku tak ať nemusím brát každou věc jinde.

Heč, my už máme dneska za sebou asi 20 minutový spánek :grinning: :grinning:

No, ahooooj Helu.... :slight_smile: vida, člověk jí trošku vynadá a už je tady...tak aspoň víme jak na ni :grinning: :grinning:
Bezva, že jste naočkovaní...váha super (my máme 8.100 g a 70 cm) ale koukám, že máme ještě co dohánět :grinning: No hlavně s těma zubama...kromě Adélky si ty naše děti dávají na čas, že Mimi? :wink: Zase si říkám, že budu třeba dýl kojit, když mě nebude hryzat....musím si to nějak zdůvodnit, přece :slight_smile:
Každopádně Helu, k zoubkům gratulace.
Jo a k tomu uchovávání. Já jsem měla stejnej nápad...takže mám dopředu nachystaný domácí jablíčka a mrkvičku. Ale mám to ve skleničkách, já mrazák moc nemám ráda...je to po rozmražení takový vodový...a navíc si nezaplácáš mrazák, jak píšeš...Jablíčka jsem oloupala, nakrájela, trošku povařila, rozmixovala a horké nalila do skleniček (mám od kamarádky co má starší holčičku a jsou na skleničkách). Stejně i u mrkvičky. Ještě jsem tam dolévala kojeneckou vodu, do požadované konzistence. Pak bych to tak jako tak vařila, takže to mám takhle a je to. Navíc se to i přichytí a vydrží dlouho. Bylo to hned, jsem spokojená...teď si říkám, že mě to mohlo napadnou dřív, když bylo na zahrádce u tchánů zeleninky plno.
25. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Já si právě taky říkala, jestli by to nestačilo ty jablíčka jen nalít do sklinek a hodit do špajzu...ale nebyla jsem si jistá, jestli, když je to jen tak bez ničeho, jestli to třebas nechytne něco....nějak to nemám ještě prostudovaný :confused:

takže jsi to jen trochu povařila do měkka a dala do sklinek??s tou mrkvičkou jsem taky tak přemýšela, ale zas tchýně do mě furt hustila, ať to dám na mražák, ale kde vezmu místo to nevím....takže taky do sklinek...super!!!Jak moc jsi to dolívala vodou???asi to bylo moc hustý že??tak jen zředila...jééé mě spadl balvan ze srdce, já furt nad tím přemýšlela, jestli to udělat tak či onak, tak jsem ráda, že můžu do sklinek :grinning:
25. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.