• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
Zuzi, skleničky jsi vyvářela nebo ne???
25. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Helu, já vždycky jakýkoliv přesnídávky, marmelády nebo lečo jen naleju do skleniček a nezavařuju. Ještě nikdy se mi nestalo, že by byla nějaká špatná. Doufám, že to takhle bude i teď u těch jablíček a mrkvičky. Abych tě nemystifikovala :grinning:
Skleničky nevyvářím, jen hodím na chvíli do trouby nahřát a do toho pak naliju ještě horké věci (až do vrchu, aby tam bylo co nejmíň vzduchu) a jednoduše zavíčkuju.
S tou mrkvičkou....tak přiměřeně vody, to poznáš, aby to bylo tak akorát jako kašička. Koupila jsem jednu skleničku s mrkvičkou, tak nějak podle toho...
25. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Jo holky musím vám říct co mi koupila tchýně, resp. malýmu. Jedny takový laclový kalhoty, hrozný zeleně pruhovaný, no na první pohled od vietnamců (nic proti nim, mají i hezké věci) bez rozepínání v rozkroku, takže když chci přebalit, musím mu je celý vysléct. Když asi viděla jak se na to tvářím tak hned, že je to ale z normálního obchodu :grinning: :grinning:
No a další bylo pyžamo...klasický kalhoty a triko s dlouhým rukávem...ty kalhoty mají tak stáhnutou a pevnou prošívanou gumu, že by to stahovalo i normální dítě, natož tak to naše :grinning: Takže pyžamo nic, ty laclovky jsem mu dneska hodila...noo aspoň na doma :wink:
Hlavně, že jí pořád říkám ať nám žádný oblečení nekupuje.
Včera dotáhla zase jakýsi podkolenky, ale nějaký hrozně obří :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Jeee chvilku tu nie som a tu sa debatuje ... len tak dalej kocky :wink: :slight_smile:

Drobcek spinka od 11, ja som zbalila veci na plavco, teraz si davam obidek, okolo jednej pride tatinek a o druhej mame to plavco... a predstavte si ja som skoro zabudla , ze dnes mame 5 mesiacov :grinning: :grinning: pozeram na datum a ono je uz 25 - teho :sweat_smile: :confused: teda to leti , o mesiac uz bude po stedrom dni :confused: nechaaapem a este ani darceky nemam :confused: dnes nam ale dosli tie kalendare - su fakt naaadherneee :dizzy_face: :dizzy_face:

Heluuu tak nabuduce ta "sprdnem" skor a nebude taka dlha absence :grinning: :grinning: :wink: Vam uz ide druhy zubok :confused: teeda to sa mate :slight_smile: U nas stale nic , presne ako pise ZUZI , ale to hadam dozenieme. Speranek je teda tiez kus chlapa uz, sa necudujem ze nechcel v noci spinkat :wink: je super ze kasicka to ako tak vyriesila :wink: :slight_smile:

Zuzi: dik za tie odkazy, ja som to presne v tom obchode hladala ale nepodarilo sa mi to najst :sweat_smile: to fakt nechapem... co sa tyka toho oblecenia tak ta velmi dobre chapem, ja som to uz mojej mamke povedala asi tisic krat ze nechcem aby mu nieco kupovala... konecne si dala povedat, a zase draheho mama mu minule kupila ponozky zlto modre z volanikom :confounded: a navyse su ako by silonove :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este pancusky ale take velke ze cely tobinko je mensi ako tie pancuchy :sweat_smile: no ale co uz, podla mna zbytocne vyhodene penizky.
25. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
jooo holky, jen mě zprdněte, si to zasloužím :grinning: :sweat_smile:

se přiznám, taky jsem nakukovala, ale nechtělo se mi psát :sweat_smile: :pensive:

mrkev zavařena, jablíčka dnes už nestihnu, nebo možná večer, uvidíme....stejně ještě musím dodělat zbytek mrkve, tchýně mi řekla, že si ji můžu udělat všechnu, tak jsem ráda.....

Štěpula mi po tom nurofenu spinkal až do 12:40 od 8:45. Tak jsem aspoň měla klid na mrkvičku :grinning: Teda překvapil a velmi mile :grinning: Joooo a mezitím mu vyrostl druhej zoubek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jelikož mi zbylo trošinku mrkvičky, tak jsem mu ji zkusila dát...no nejdřív to tak převaloval, ale nic nevyletělo ven a pěkně to spapal...ale i tak ještě chvilenku počkáme :wink:

Tak nakojím a konečně vyrazíme ven!!už mám absťák, sem zvyklá jít dopo a odpo a dnes to s tím jeho spinkáním nějak nevyšlo :frowning2: ale zas jsem udělala v klidu kus práce :wink:

Čúúús ženský
25. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Mimi, nic si nedělej z toho, žes to nenašela...já bych taky měla problém, ale tak jaksi jsem měla čas a prohlížela skoro všechno a prostě tak postupně na to narážela a říkala si: "to by se nám hodilo" a za chvíli zase "to by se nám taky hodilo" :grinning: Ale pak jsem musela brzdit, protože "by se nám hodilo" asi všechno :grinning: :grinning:
Abych nezapomněla...vše nejlepší Tobinkovi k "výměsíčí" :sunglasses:
Prosím, jak dlouho trvalo než ti ta paní poslala ten kalendář a pak to tisknutí. Já to jaksi pořád odkládám :sweat_smile:

Teda Helu, tak to ani nechceme slyšet...že se ti nechtělo...ty ty ty... :grinning: ikdyž tady to prostě tak nežije jak jinde, nooo...chápeme tě :wink:
Jsi šikulka, že už to máš hotové. Teda ale vůbec mi raději neříkejte jak ty vaše ratolesti krásně spinkají...u nás fakt max. půl hodinky...a to fakt nic nestihnu :frowning2: Pak prostě děláme všechno spolu...
A ten nurofen myslíš jako sirup? Co se dává např. při teplotě? Mně doktorka řekla ať si koupím na teplotu čípky nurofen a peralen. Ale o tom sirupku jsem slyšela tak jsem přemýšlela jestli si ho taky nepořídím.

Malýmu se zhoršil ekzémek, ale mám tušení, že to nebude z mrkvičky, ale z těch antibiotik co beru.
Tak já valím do postele, malýho vozí děda tak si trošku odpočinu...zatím
25. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jo jo zuzi, máme sirup :wink:
Zuzi, Štěpula mi taky tak normálně nespinká, normálně mám taky fofry :wink: Prostě vyjímka, ale krásná :grinning: tak se musím hned pochlubit :dizzy_face: :dizzy_face:

No já si říkala, Mimi v Popradě si užívá dovolenkování, Zuzka určitě někde lítá a psát sama se sebou jsem nechtěla...tak a tak to máš...ale slibuju, že se polepším...
25. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
ahoj maminky, potřebuji zjistit od zkušených jestli je možné, že jsem těhotná když MS přišla o šest dní dříve a trvala den..druh den už jen doznívala- špinění..nikdy se mi to nestalo. Sex nechráněný, snažíme se o mimi ... Podotýkám nebylo to jen špinění, normálně jak to bývá u ms, ale zaráží mě ta krátká doba.. stalo se to některé z vás? Já měla za to že případné zahnizďování pouze špiní... MS mám jinak pravidelnou..
25. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Bre ranko holky :slight_smile:

ideme na plavco , tak tu uz sedim s ranajkami :slight_smile: Vcera plavco celkom v poho, tatinek to zvladol, tak si myslim ze to bude v pohode aj dnes. Inak ma zase rozbolelo hrdlo a ryma jak prase, kurna uz sa to vlecie 2 tyzdne, som z toho pekne na nervy :frowning2: :confounded: Inak noc v pohode, maly zaspal o siedmej a zobudil sa az o 5:15, nakojili sme a odvtedy nespi, tak som zvedava ako zvladne to plavanie :confounded:

Zuzi: Dakujeme za gratulku.. Ten kalendar mi pani po odoslani fotiek poslala do dvoch dni, samo nie postov ale mailom. No a co sa tyka tlace, tak po pripisani penez na ich ucet som to do tyzdna mala doma, takze celkom pohoda. Nech sa Ondraskovi ten atopak rychlo zlepsi, chuda, urcite nic prijemne... Hlavne je ze to nema z mrkvicky :wink: :slight_smile: Inak ja tiez na teplotku a bolest pouzivam nurofen sirup , dokonca nam zabral aj ked som malemu dala len 1ml, takze som spokojna.

Helu: nooo tak to ani nehovor, vraj nechcelo, tss tsss tsss :confused: :confused: ale si sikulka, ze mrkvicku mas uz v sklinkach a to ze ta Stepanek nechal pracovat a tak krasne spinkal je super, ten nas poklad uz tiez cez den nespava tak ako som popisovala , je to menej ale zato sa uz viac vyhra sam , stacia mu hracky :slight_smile: A gratulka k druhemu zubku :slight_smile:

Alushka: ja ti s tym asi neporadim, sice som citila ked sa maly zahniezdoval - dost to zabolelo, dokonca ma to prebralo zo spanku, ale nekrvacala som - a ak sa nemylim tak to bolo okolo toho 6 dna pred MS. Ja by som pockala , bud MS pride a ak nie tak testni.... Asi som ti moc nepomohla... snad niektora z maminiek s tym ma skusenost :wink: A urcite daj vediet ci je miminko na ceste :wink: :slight_smile:

Kocky lucim sa , idem zo seba urobit cloveka a postarat sa o prcka, krasny dnik, ozvem ked dorazime z plavca.
26. lis 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
Zdravím všechny,
Mimi, super, že se plavání líbilo...doufám, že si užijete i ten dnešek. Škoda, že jsi nemocná...je toho teď tolik, no hrůza. Já taky ještě nejsem úplně ok, ale doma mě to už nebaví...možná půjdu na chvíli odpoledne s malým ven. ATB ještě dobírám, tak jen tak opatrně.
Fotky do kalendáře jsem ještě nevybrala, ale napadla mě ještě jedna možnost. Byli jsme hrozně spokojení s paní fotografkou co nás fotila na svatbě, tak jsem jí dneska zavolala a zeptala se jestli fotí i děti a jestli by nám náhodou neudělala i kalendář. Tak prý, že ano...takže příští týden se pojedeme všichni vyfotit do ateliéru a pak uvidím. Už se moc těším.
Jinak včera nám došla ta jídelní židlička, jen jsem koukla jak to vypadá a zase zavřela do krabice, pod stromeček.
Malej spinkal 25 minut, paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechala jsem ho ještě v postýlce s hračkami...tak třeba usne, ale s tím moc nepočítám :grinning:

Alushka, já teda taky moc neporadím. Takovou zkušenost nemám. Mně prostě MS nedorazila. Ale od kamarádky vím, že ona MS normálně dostala, teda né normálně, tak slaboučce a krátko. A byla těhu. Určitě to možné je. Ale jak píše Mimi, asi to budeš muset ještě vydržet a prostě potom udělat testík.

Tak já jdu udělat oběd, resp. uvařit brambory...mám od včerejška smaženej květák od tchýně zatím
26. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Zdar mamci,

tak maly konecne zaspinkal :slight_smile: Plavanie dnes super, este lepsie ako vcera - dnes mi doslo ako velmi zalezi na instruktorke :confounded: - vcera to draheho vobec nebavilo a dnes bol nadseny :slight_smile: Dnes tam bola ta instruktorka, ktora bola u nas doma ked sme plavali vo vani a povedala nam ze Tobinko ma pravdepodobne slabe svalstvo na rukach, pretoze ich stale dava dozadu, ze to teda nevadi, ale ze by sme okrem plavania mohli este nejak cvicit. Zajtra maju den otvorenych dveri na cvicu , tak sa tam pojdeme pozriet a budeme cvicit doma. No holt je to proste moj lenivec...

Zuzi: tak len opatrne s tymi prochazkami, aby sa ti ta choroba nevratila, ale chapem , ze doma to je opruz :wink: :slight_smile: jee vy idete do atelieru, to musi byt parada.. my sme to tiez chceli absolvovat ale tie ceny v Brne su strasne :angry: ako za to mi to fakt nestoji.. mam sice kontakt na jednu pani ale ta nie je z Brna a musi tu mat viac zakazok aby sem dosla fotit, tak uvidime, mozno s nou nieco dohodneme. Ty potom urcite ukaz tie fotecky, sa tesim a aj na ten kalendar, urcite bude nadherny s takym modelom ako je Ondrasek :dizzy_face: :wink: Zuzi: ty papas kvetak??? :confused: Ja ho milujem a tiez brokolicu ale bala som sa ho jest kvoli malemu , aby z toho nemal bolenicko.. ale asi to vadi len prve 3 mesiace ? :confused: :sweat_smile: ja fakt neviem...

No a HELUUUUU na nas zase kasle alebo len nakukuje a nechce sa jej pisat, to je teda holka nepolepsitelna :grinning:

Idem na chvilocku zalahnut k malemu, som hore od stvrt na sest a uz fakt padam na pusu , tak zatial
26. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Ach jo, my ještě nemáme tatínka doma...ještě k práci má takovou zábavu...připojuje lidi k internetu, spravuje a montuje počítače a tak. Takže teď ještě někomu montuje internet...
Onďulka už spinká, jako každý den, v sedm to zalomil :slight_smile: :slight_smile: Já jsem se najedla, osprchnu se a asi budu čučet na telku...
Dneska jsem ho poprvé natřela sádlem, tak jsem zvědavá jaký to bude. Krásně voní brouček náš...nejraději bych ho snědla :grinning: Domácí sádlo je prý na ekzémy super, tak uvidíme.
Krásně jsme se odpoledne prošli...byla jsem zkoušet mrkat na nějaké skleničky pro malýho, ať vyzkoušíme taky jinou zeleninku, a jsem teda hrozně zklamaná. Chtěla jsem jednodruhové zeleninové příkrmy, a to takové, aby tam nebylo hromadu dalších věcí (jako zahušťovadla a takový hnusy). Ale to bohužel neexistuje...jedině bio mrkvička, kde je jen mrkev a voda. Ve všech ostatních je něco navíc. Např. brokolice, první lžička 125 g...složení, brokolice, voda, rýžová mouka a jablečná šťáva. Přičemž brokolice je tam 60 g, takže polovina.
A tak bych mohla pokračovat dál a dál. Takže my budeme vařit doma. Jen budu mít asi trošku problém shánět zeleninu v bio kvalitě. Sice už to v supermarketech je, ale dneska jsem byla třeba v Bille a tam je bio jen pár jablek, mrkev, brambory, banány a cibule... :frowning2:
Na druhou stranu, když my jsme byli malí tak asi něco jako bio neexistovalo vůbec.

Mimi, plavání se vám zase líbilo, to je super. S těma ručkama si nic nedělej, myslím, že to takovej problém nebude. Určitě se to zlepší. No a květák jím vyjímečně. Ale když mi ho ta tchýně donesla, tak jsem na něj dostala takovou chuť a dala si ho. Myslím, že když je to s mírou, tak že by nemělo vadit nic...Je pravda, že u toho kojení to chce opatrnost.
Jo a holky, tak podle výsledků malej nemá alergii na lepek ani nějakou intoleranci na mléko. Takže bych mléko klidně mohla a nic by mu to udělat nemělo. Tak já už fakt nevím po čem to má. Ale včera jsem nad tím tak přemýšlela a přišla na to, že se mu to začalo dělat po to jak měl to bebino na zadečku. Bral antibiotika a myslím, že ty mu oslabily střevní mikroflóru a prostě potom už k tomu byl jen krůček. Protože takové ty ekzémy jsou prý všechny ze střev. Takže jíme pravidelně laktobacily...teď nějaký nový super přípravek.

Omlouvám se...jsem se nějak rozkecala
26. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Cao kocky,

teeda zase nikto :confused: :confused: :confused:

Ja len v rychlosti, nejak nebol dnes cas. Noc zase super, kojo o 4 a potom o 8. Na 11 sme boli na tom cvicu, je to teda super, ale novy kurz otvaraju az v zaciatkom unora, je to na pol roka a stoji to nejakych 1700 Kc, takze super. Tak sme sa s tou instruktorkou dohodli, ze malemu zaplatime este jeden kurz plavania a potom skusime to cvico. Zatial s nim budeme cvicit doma :wink: :slight_smile: O 17 sa u nas na namesti zacinaju vianoce, rozsvecuje sa stromecek, tak sa ideme mrknut , aj na trhy a vianocnu vyzdobu - uz sa neviem dockat.
Malemu dnes dosli dalsie darceky pod stromecek, teda to mu uz nekupujeme my ale moja segra a moji rodicia.. holky toto je fakt uzas, hra to pesnicky, uci cislice, a abecedu, a ako robia zvieratka a je tam aj anglictina, da sa to prepnut bud na ucenie alebo hranie , proste parada --- tak typ ak by niekto chcel http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/hracky-pro-nejmensi/zpivajici-stolecek-fisher-price-p7530 a segra mu zase kupila toto http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/hracky-pro-nejmensi/prvni-krucky/choditko-fisher-price

Zuzi: to vobec neva , ze si sa rozkecala :wink: a Ondrasek musel po tom sadle krasne vonat :dizzy_face: :dizzy_face: tak drzim pasticky aby to na ten vas atopak zabralo, no a ci to bolo kvoli tym antibiotikam, tak to fakt neviem, ale mozne to urcite je, hlavne si nic nevycitaj, tie antibiotika ste brat jednoducho museli :wink: :slight_smile: Co sa tyka tych sklenicek tak ako to popisujes teda ziadna slava, ja malemu urcite tiez budem varit doma, a inak myslim ze v Tescu maju bio kutik ale co vsetko tam predavaju zo zeleninky neviem, musim to omrknut, pretoze dnes na nas maly tak pozeral ked sme obedovali , ze my bolo az hrozne ze jemu nic nedam , tak uz asi pomali tiez zacneme davat zeleninku , a nemate tam u vas nejaky bio obchod???

Nic holky dosiel tatinek tak my pomaly vyrazime vonku na to namestie, zatial papa a polepsite sa v tom pisani :confounded: :grinning:
27. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky, mooooc se stydím :pensive: , vím tak dlouho se neozvat, ale nějak nebyl čas.... :sweat_smile:
Takže doufám, že jste všechny a všichni drobečkové v pořádku a že pěkně rostete! :wink:
Jen ve zkratce co ovéhu u nás.... Máme kolem 70 cm a váha je 8, 30 kg. Dneska má Beruška přesně 5 měsíců.
Zkusím ještě rychle hodit nějakou fotku, ale už mi padají oči, tak nevím jak dlouho nad PC vydržím...
S Nelinkou jsme si teď docela zobli, má totiž nějakou hrčku na zádičkách, na UTZ mi mudr. řekl, že se nemusím ničeho bát, ale i tak ještě pojedeme do Brna na dětské fakultky na rozbor tkáně...snad to nebude nic hroznýho!! Chjo, pár dní jsem si pobrečela při představě že by mohlo jít o nějaký nádor, ale po tom UTZ jsem klidnější. Taky mě čeká operace ruky (ta co mi zlobila už v těhu), prostě se to ne a ne uklidnit, takže mm jít pod kudlu...:frowning2:
A ted z té veselejší stránky, berunka už nám mumlá něco ve smyslu HAM, ale je to spíš takový UÁM..no ale pokroky tam jsou..:slight_smile: Krásně se převaluje z bříška na zádička a tento týden se začala nazvedávat jakoby do sedů-lehů...No je to prostě šikulka... :wink:
27. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tak jsem přidala pár foteček..:slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Jééé ahoj Moni, bezva, že jsi sem jukla....myslely jsme na tebe.
Koukám, že malá je taky celkem cvalík...vítej do klubu :grinning: Trošku nám to kazí Tobinko, ale co už s ním, že jo? :grinning: :grinning: :grinning:
Neboj se, hrčka bude určitě v pořádku, nic to nebude...ale jistota je jistota...ale chápu jak ti je, řvala bych jak želva. Koukám, že tě zlobí pořád ta ruka...tak snad ti to už dají do pořádku a bude klid.
Pokroky jsou super, taky vždycky hledím co nového ten náš brouček zase umí...no jo, jsou to naše zlatíčka, že jo holky? Ani nechápu jak jsem mohla být bez něj :slight_smile:
Jo a koukala jsem na fotečky....no parááááádní...máte krásnou kočenku :wink:

Mimi, chtěla jsem se zeptat co je to za cvičení? To je někde na rehabilitaci nebo to je v rámci toho plavání? Promiň, pořád chci něco vědět :sweat_smile:

Holky, my už máme za sebou týden, kdy dávám na oběd po lžičkách mrkvičku (první 4 dny) a taky mrkvičku s brambůrkem (další 3 dny)...noo malej se olizuje jak hrom, chtěl by ještě a ještě...ale jsem tvrdá, nechci mu ty střeva zatěžovat tak moc, takže mu dávám zatím jen trošku...než si na to zvykne. Přece jen měl pořád jen moje mlíčko...resp. pořád má...těch pár lžiček na oběd nic neřeší, kojíme pořád, ale nějak se začít musí...
29. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
...omlouvám se, budu to mít roztrhaný...teď mi to všechno zmizelo, tak jsem to jakýmsi zázrakem dostala zpátky, tak jsem to raději hned odeslala...

My jsem měli celkem parádní víkend...tatínek byl s náma...sice byl v sobotu dopoledne v práci, ale to jsme mu už odpustili :dizzy_face: V pátek byl vyzvednou video z vítání občánků, tak jsem na to dneska dvakrát koukala...no paráda.
Dneska dopoledne uklízecí a odpoledne přijela vozit babča s dědou, taťka doma uklízel a já vyrazila nakupovat do makra. Ty jo, nechala jsem tam 4 000 kč...super :frowning2: A to jen za jídlo, je pravda, že máme lednici k prasknutí :slight_smile:
Teď tatínek kouká na fotbal...nějakej hrozně důležitej zápas :slight_smile: tak budu chvíli šmejdit po netu a pak si asi budeme spolu tisknout ruky před telkou...já se u toho nacpu k prasnutí chipsama...prostě romantika :grinning:

Takže hezký večer všem...
29. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

taaak konecne som si sadla, my sme mali dost narocny vikend... Vcera sme rano isli k tchyni na obed a poobede s nou do Trebice, je tam tchan v nemocnici, vratili sme sa az vecer... A dnes sme zase cestovali na otocku na Slovensko, teda do Hlohovca... mam tam byt, a koncili mi tam najomnici, teeda kocky ja som sa dnes tak rozculila... nechapem ako niekto moze nechat taky bordel, ked odovzdava byt :angry: ... ale predychala som to... sa tesim ze ten byt uz predavame, lebo su s tym len starosti :angry: :angry: Navyse malemu asi idu zubky.. dnes kajdil 3 x a vecer uz mal teplotku 37,8 , dala som mu nurofen a o siedmej zaspinkal, ale pred osmov sa zobudil a poplakaval a zaspal az na mojich rukacha :angry: hloky mne ho bolo tak lutoooo :frowning2: :cry: Len dufam ze uz bude spinkat....

Zuzi: tak Ondrasek uz tak krasne papka, supeeer, je to sikulkaaa... No a neboooj Tobinko vas mozno raz dobehne :grinning: :grinning: :grinning: uz ma hadam aspon 6 kg, tak je na dobrej ceste :grinning: :wink: :slight_smile:
Inak to cvicenie je klasika pre deticky, ziadna rehabka alebo nieco... Ale aktualny kurz zacina az v unoru tak sme sa rozhodli , ze malemu este zaplatime jeden kurz plavania a potom skusime to cvico... Inak jeden kurz trva pol roka a stoji to cca 1600 Kc, takze pohoda... je tam medzi detickami a v piatok sa mu tam veeelmi pacilo :dizzy_face: A o minani na jedlo mi ani nehovor... ale co uz , no nekup si nieco ak to zboznujes :grinning: u nas nakupy vyzeraju podobne :grinning: :grinning: Hej a este som chcela povedat ze mas uplnu pravdu ze su to nase zlaticka :dizzy_face: :dizzy_face: a ja uz tiez nechapem ako sme mohli byt bez nasho milacka :dizzy_face: :slight_smile: Uzi si krasnu romantiku s manzelom :grinning: :grinning: :grinning: Moja draha polovicka sice nepozera dolezity zapas ale isiel sa odreagoval do posilovne, takze cucim na superstaaar a napchavam sa mozzarelou :grinning:

MOOOONIIIIII: no slaaava, konecne sa ozvala... naozaj sme ta spominali a dost casto a teda mas pravdu styd se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale Nelinka je uz kuuuus slecny, krasna, krasna faaakt, musis podat infosky castejsie... a hrcky sa nebooj bude to dobre, ale chapem ze ta to trapi a ze si to obrecela. Myslim ze to by kazda z nas :slight_smile:

No a HEEELUUUU na nas zase kasle , klasika :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Takze HELUUU polepsi sa !!! :wink: :slight_smile:

Tak vam prajem krasny vecer kocky a samo aj kludnu a dobru noc a hodne miminkaaa :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Čauky holky,
ach jo, člověk se chvilku neukáže a hned dostane zprda :angry: Teda holky, vy jste ale zlí :cry: :grinning:

Nějak nebyl čas, vždycky až večer nebo pozdě v noci ale to se mě nechtělo sedět u počítače, když můžu být s manželem :grinning:

Mončo, zdravím!! tak koukám, že Nelča je taky kus ženské :grinning: Máme tady všechny obříky, teda krom mimi :wink: Neboj, určitě bude všechno v pořádku....ale i tak...tfuj, tfuj, tfuj, hodně štěstí a držím palečky. Je fakt, že ti drobečci jsou kouzelní :grinning: ikdyž dají občas pěkně zabrat :grinning:

My tu měli tento víkend Napoleonský slavnosti, jarmark atd. Bylo to pěkný, lidí teda jak s.aček, ale jinak pohoda. Byli jsme teda jen v sobotu, malýho jsem hodila do nosítka a valili jsme. Měla jsem trochu strach, co mi v tom nosítku bude dělat, protože jsem ho tam zatím neměla dýl než hodinu, hodinu a půl a pohoda. Teď tam byl cca tři hodinky a krásně se i prospinkal. Spokojenej jak želva,všechno viděl :grinning: :grinning:

Včera jsme byli na narozkách synovce. Jde vidět, že malej jespolečenskej tvor, jen kdyby už mohl alespoň lozit. Pořád se usmíval :grinning: ale mezitím občas chytl nerva, že se nemůže nikam doplazit :grinning: No komedie....Akorát, jak tam bylo hodně dětí (asi 8) a k tomu dospělí, tak tam byl občas dost velkej hluk, tak se chudák lekl.... :frowning2:

Jinak už jsem začala taky s mrkvičkou. Teda zatím je mrkvička...zítra půjdeme už na brambůrek. No musím si to ale ještě ty příkrmy pořádně nastudovat. Mám to přeběhlý jen tak letem světem..Nám dr říkala, že máme začít s příkrmy, když mi bude řvát hlady. To sice neřval, ale šlo vidět, že je po mrkvičce jakoby klidnější. Tak jsem s tím začla...zatím mu chutná, on taky myslím zblajzne na co přijde :grinning:
Večer mu dávám 1/2 dávky kašičky a spinká mi tak do 23,30-3hod, pak tak do 5-5,30 a do 6,30-8,00 hod. Záleží jak se vzbudí v noci. Ale je to pohoda, narozdíl od toho co bylo předtím, se teď konečně vyspím :pensive: Spával i lépe, ale jsem vděčná alespoň za toto :wink: Jen se mi občas vzbudí, že se v noci překulí na bříško a pak začne hned řvát. On totiž je zvyklej na bříšku vždycky zvednout hlavičku a pást koníky, takže spí, pase koníky a řve jak tur. K tomu má kolikrát ještě nohy mezi šprušlama...no zlatíčko :grinning:

Dneska bych chtěla jít změnit pojišťovnu. Jsme u VZP a ty nic neproplácí. Tak se chci jít zeptat na Metal co a jak. Hlavně chci dát naočkovat Štěpánka na pneumokoka, tak aspoň něco proplatí. Každá koruna dobrá....uvidím jak pořídím...

Tak zatím holky :wink:
30. lis 2009 v 06:24  • Odpověz
Krasny den holky :slight_smile:

Tobinko konecne zaspal, este stale bojujeme s teplotou :frowning2: V noci spal do stvrtej, potom kojo a od pol siestej uz nespal, teplota stupala. Volala som Dr. tak ze bud je to viroza alebo zubky... teda ja fakt neviem, sice ma trosku soplik ale to si myslim , ze je z plavca... Som mu teraz dala nurofen (mal 37,8) ale ani nie tak od teploty ako od bolesti, si myslim ze ho bolia tie dasienka, stale si tam strka prstiky a ma tie dasna take drsne... tak uvidime...

HELU: tak ked na teba nic ako zprdnutie nezabera :grinning: :grinning: :grinning: ale ja viem , ze sa nehnevas :wink: :slight_smile: Prosim ta aj Stepanek mal teplotku ked mu isli zubky, a ak ano tak ako dlho??? Jee napoleonsky slavnosti .. to ste si uzili ako pozeram... My sme chceli ist na vianocne trhy ale teda teraz ked je Tobinko taky , tak nemozeme... ale urco to stihneme, uz sa tesim... Tak uz aj vy prikrmujete :slight_smile: to je super... A aj spanie sa Stepankovi ako tak upravilo.. parada, ze sa aspon trosku vyspis :wink: :slight_smile: Teda a to ze sa pretoci v spanku na brusko... to musi byt pohlad, si to viem predstavit :grinning: :grinning: Ako si poridila tu pojistovnu, podarilo sa to tak ako si chcela??

Holky ja by som mala ist nieco robit, ale som KO, to hrdlo ma stale pobolieva, navyse rano mi seklo v krizoch (som sa nejak blbo naklonila k Tobinkovi) takze to citim pri kazdom zohnuti a dvihnuti maleho :angry: :frowning2: Vsade mame bordel, plno pradla na pranie a zehlenie.... proste katastrofa a ja nie som schopna nic robit... chjooo, musim sa prinutit.... tak zatial sa majte , uzite si dnik :wink: :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Nakukujem a tu nikto :slight_smile:

Tak ja som nakoniec nic nespravila, akurat som pustila pracku, nalozila do mycky nadobi a cely cas sa venujem brouckovi, teplotka mu po nurofene klesla a chvilocku sa zabavil aj sam, tak som celkom rada.... ja fakt neviem ci to ma u tych zubkov a mam este vacsiu dilemu.. ci ist vo stvrtok plavat alebo nie.... pretoze sa mi nezda ze by to bola nejaka viroza , tak a ted babo rad... :confused: :sweat_smile:

Zuzi: neviem ci ma dnes Ondrasek sviatok (nejak teraz netusim ci Ondřej je Ondrasek :sweat_smile: :sweat_smile:) ale ak ano tak vsetko naj naj naj k jeho prvym meninkam :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
ahoj holky, teda dneska jsem se dřív nedostala...
Dopoledne jsme byli v obchodě pro svíčky na věnec, protože včera v tom makru fakt nebyly (resp. byly, ale v balení po dvanácti, což jsem nepotřebovala :slight_smile: ) Tak jsme se hned pustili do výroby věnce a všemožných vánočních ozdob...takže u nás už jsou vánoce...hurá hurá. Mám to hrozně ráda.
Pak jsem dělala malýmu další mrkvičku s brambůrkem do skleniček, potom přišli lidi smontovat nám vibrodesku (mám prostě úžasného manžela), takže ji máme už doma. Potom dlouhá procházka, přišli jsme až o půl páté domů. No jo, vždycky někoho potkám a tak to pak dopadá :grinning:
Zítra mám taky napilno, přijde na oběd ségra s kamarádkou a pak si určitě ještě něco vymyslím.
Dneska nám dorazila zásilka z toho obchůdku jak mi Mimi posílala odkaz, takže už máme doma krásnou hrazdičku, sedátko a hromadu dalších věcí. Ty chrániče na kolena jsou kouzelný :slight_smile:

Helu, jo jo, nosítko je super...škoda, že ti naši otesánci jsou tak těžcí...to se potom nosí trošku hůř :slight_smile: Bezva, že je Štepánek takovej pohodář společenskej. U nás taky, ta paní co přišla s manželem montovala tu desku, a malej se na ní hned řehtal...říkala, že prý by nám ho bez problémů kdokoliv vzal, že by prý šel s každým.
S těma příkrmama jukni na kojeni.net...je to tam krásně popsáno. My už jsme měli 4 x mrkvičku a 4 x mrkvičku s brambůrkem. Zítra tam mám udělanou brokolici s bramborem, tak budeme zkoušet další 4 dny to. Dávám zatím jen oběd a vždycky jen trošku a pak dokojuju. Večer nedávám nic, spinká krásně...paradoxně bych řekla, že líp než po umělým mlíku nebo kaši. Mám poslední dobou nějak moc mlíčka, musím večer i v noci odsávat, pak nevím co s tím... :unamused:
Jo a metalka přispívá na každou dávku prevenaru nebo synflorixu částku 1000 kč (jsou celkem 4 dávky, které stojí 1700 kč...takže ty zaplatíš 700 kč za jednu a zbytek pojišťovna).

Mimi, tak koukám, že za chvíli tady budeme "bezzubci" jen my (jako náš Ondášek) :slight_smile: U nás teda zatím ani ťuk. Pokud by to ale trvalo dýl a pořád měl teplotu, tak bych asi raději zavolala mudr. nebo tam rovnou zašla...no však uvidíš jako to bude vypadat. Plavání netuším jak provézt...asi podle toho jestli bude mít ve středu teplotku nebo třeba i jiné potíže.
S těma zádama to musí být taky radost...au au au :fearful:Ať jsi brzy v pořádku. Možná by to chtělo nějakou masáž :slight_smile:
Jo, a Ondrášek měl dneska svátek, je to Ondřej...jsi moc hodná, děkujeme za přáníčko.
Určitě jsem na něco zapomněla, kdyžtak se omlouvám, dobrou noc dámy :wink:
30. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jeee , ZUZI: ale to ja neviem ci nam idu zubky, len si to myslim :sweat_smile: A neboj nebudete bezzubi vecne, teraz mi napriklad pisala kamoska ze uz maju zubok a maly ma 8 mesiacov a dalsej kamosky dcerka mala prvy zubok tiez az v 8 mesiaci, takze je to strasne individualne :slight_smile:
No jo , zada bolia ale este sa to da zniest a na masaz sme sa chystali tento tyzden, ale kedze Tobinko ma tu teplotku tak to musime odlozit.
Inak manzel je uzasny, takze uz mas doma vibrodesku :slight_smile: :slight_smile: hod odkaz ako to vyzera, som fakt zvedava :wink: :slight_smile:

A uz idem do hajan, krasnu dobru noc dámy (ako pise zuzi) :wink: :slight_smile:
30. lis 2009 ve 23:56  • Odpověz
Čauky holky,
sice se mi mezi kojem vzbudil dvakrát plačem, byl přetočenej na bříšku, hlavu naraženou ve šprušlách v rohu, nechápu, jak se tam dostane. No ale ono je víc věcí, který mě dokážou udivit... :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak kojo ve 00,30 a pak o půl 6. Takže pohoda. Včera mi skoro vůbec nechtěl jíst :confused: což na takovýho jedlíka je divný. Jedl mi ráno o půl6, v půl 11 si čtyřikrát popotáhl, v půl 2 zas tak. Pak jedl trošku víc až v půl5 (ale na něho taky nic moc) a pořádně se nadlábl až na noc :grinning: V poledne mi teda mrkvičku spapal a večer kaši taky bez problémů.Tak nevím...jsem zvědavá co dnes....sem si říkala, jestli to třebas není těma příkrmama, ale to by mi zas třebas jedl míň až po mrkvičce...no nevím, jestli se dal na lunární dietu či co :grinning: ale spíš mě trápilo, že podle mě nepokryl denní dávku potřeby mlíčka. No uvidím dnes...

Zuzi, kupuješ normální brokolici nebo bio?? Já totiž s tímto asi budu mít problém, ve Slavkově sice zdravá výživa je, ale zeleninu a ovoce nemají bio :frowning2: Tak nevím :unamused: Na to kojeni.net jsem se dívala, ale nemám furt jaksi čas to prostudovat :confounded: já jsem na toto hrozná, sednout si a číst....to bylo kdysi, ale od té doby co jsem začala pracovat jsem furt v luftě a i prcek mě v tomto zas až tak nezbrzdil :grinning:
To je super, že už máš dárečky pro Ondráška (jo dodatečně vše nej ke včerejšímu svátku :dizzy_face: ) Já se tím nějak prodírám, že bysme jeli s manželem do Brna vidím bledě, protože se ještě o víkendech mají dodělávat příčky v baráčku, a mám strach že by jsme se večer sbalili a jeli třebas do tesca. Bude unavenej a zralej na postel....
No musím se kouknout co jste sem házeli za odkázky, sice jsem nato předtím trochu koukla, ale dál už jsem se jaksi nepídila.... :sweat_smile:

Mimi, my při zoubkách teplotku neměli. Měl jen řidší hovňousky, nevrlej, uplakanější a takovej víc neklidnější. Hlavně si ty noci proplakal, protože nemohl spinkat. Nurofen nám na bolest pomohl, sice se budil, ale zas mi líp usnul. Při panadolu baby se budil a řval celou noc a spal tak po deseti minutách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Gelík na dásinka nám pomohl až mundisal. Cal gel a Citrovital neee. Ale ono je každý dítě jiný a každýmu pomůže něco jinýho a hlavně to prožívá každý jinak. Někteří šťastlivci neví, že jejich dítěti roste zub( tak o nich nechci už slyšet, to by mě akorát naštvali :angry: :slight_smile: )

Vánoční výzdobu ještě nemám, ani věnec jsem ještě nedělala. Mě až mamka v sobotu volala, kdy si přijdu pro větvičky na věneček, že už začíná advent :astonished: No já snad poprvé v životě zapomněla, že už je nato čas. Ale já to doženu :grinning:
Letos ani nebudu poprvé péct. Minulej rok jsem vezla hafu cukroví k našem (brácha s tátou jsou cukrový mlátičky) a něco dávala do mražáku, tak nato kašlu. Udělám jen perníky, ty s manžou můžeme :grinning: a až k nám dojedou děcka(švagrový s prckama a pak mí rodiče) tak uděláme medovníky, po nich se každej u nás zatím olizoval. Švagrový jsou stejně vždycky u nás jen na chvíli, většina času se tráví dole u tchánovců. U nás totiž pro 16lidí není tolik prostoru a s prckem ho tu máme ještě míň :unamused: Takže u nás to cukroví zas až tak nejede, ikdyž jim chutná :grinning: Se musím pochválit, no ne :dizzy_face: Každej rok jsme ještě u nás pořádali pro kamarády nějakou párty, vždycky s jiným názvem a koštem alka i cukroví, ale i tak většinou se to zvrhlo kdo má lepší slivovici, to ale letos dělat nebudeme. Budili bysme akorát prcka, takže buď to udělá někdo jinej anebo je útrum. :wink:

Asi jsem napsala román co?? No, snad si to dá číst :grinning:

Dnes možná půjdu k našim, uvidím, jak to vyjde, tak kdyžtak juknu večer na vás pisatelky.

Jo a mimi, neboj, klidně do mě šijte,ale jen tak se mě nezbavíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už jsem si na vás zvykla, co bych bez vás dělala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:

Tak páček kočky
1. pro 2009 v 07:06  • Odpověz
Krásne ráno dámy :slight_smile:

tak u nas noc ako tak, maly zaspal o pol osmej... kojo o 01,15 potom nemohol zaspat, mrnkal teplotka 37,2, takze zaspal az mne na rukach, zobudil sa o 03,40 ale s takym revom a nie a nie prestat, nechcel papat, nechcel byt na rukach len plakal a plakal, teplota 38,1, tak som mu dala nurofen, ten nam zabral asi po 15 minutach, ale zapal len pri mne, tak som si ho uz nechala u seba, boze mne ho bolo tak luto :frowning2: drzal ma za ruku a za tvar, len aby som ho nedala prec, chudatko moje, fakt sa trapi... som teda presvedcena , ze to budu zubky, pretoze kajdi aj 3 x denne a tie hovnousky su tie riedke :sweat_smile: tak ako pisala Helu. No zobudil sa o 6,00 a uz nespal a zase len mrnkal , dala som mu papat ale aj tak mrnkal a od 8 som ho nemohla utisit ani na rukach, plac plac plac :frowning2: :frowning2: Pred chvilkou sa mi ho podarilo uspat, tak dufam ze to potom bude lepsie :confounded: S tou bolestou chrbta, to teda nie je nic moc nosit ho na rukach :confounded:

Helu: ja budem na prikrmy kupovat asi bio zeleninku, teda bola som pozerat u nas v bio obchode tak maju brokolicu, mrkvu, kvetak, zemiaky, cukynu a dokonca aj bio masko , ale len kuracie. Zemiaky mam od tchanovcov , ale vsetko ostatne musim kupovat.... neviem ci u vas mate Tesco , ale aj tam maju bio zeleninku. Viem si predstavit ako ta ten pohlad do postielky musel pobavit :slight_smile: ja som tiez nechapala ako sa dokaze otocit o 180 stupnov a hlavu mat v spruslach :grinning: :grinning: ale odkedy ho davam do spacieho vaku tak sa nepretaca, asi v tom ma obmedzeny pohyb :grinning:
My uz darceky pre Tobinka mame vsetky a poviem vam ked tak na to pozeram tak je tu toho strasne vela :sweat_smile: :sweat_smile: (oblecenie, hracky, sedatko do vany, nakoleniky, hracky do vane, stolicka, knizky....) no masaker :grinning: :sweat_smile: Skor ma trapi , ze pre nasich nic nemam, segru mam sice vybavenu, ta mi rovno povedala ze chce penizky , pretoze si chce kupit lyziarsku vystroj ale pre nasich nemam nic a ani neviem co im mam dat :confounded:
Ja este tiez nemam vianocnu vyzdobu, ale uz som sa rozhodla , ze prcka s tatinkom v sobotu vypravim k tchanovcom a ja si urobim vianocny uklid a aj vyzdobu... uz sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face:

Nic kocky, idem zalahnut k malemu, lebo po tej noci som KO :frowning2:

Uzite si dnik , dámy

Jo a HELU, to je super ze si si zvykla a ze sa ta nezbavime :wink: :slight_smile: chybala by si nam tu! :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Jeee, cely den nikde nikto :confused:

Holky tak Tobinko zaspal len teraz :confounded: :frowning2: dnes mi dal teda zabrat, stale ma teplotku, ja len dufam , ze tie zubky sa prerezu cim skor, lebo mi ho je strasne luto....

Idem relaxovat, krasnu dobru noc maminky :wink: :slight_smile:
1. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
Dobré ráno maminky,
tak my dnes noc nic moc. Sice kojo normálně, ale mezitím se nám budil, nebo jaksi kníkal či co. Sem si říkala, že to zas vypadá na zuby...ale já chci mít chvilku klííííííd, a hlavně malej ať si taky trochu oddechne. Teď jak má ty zoubky dole, tak tam furt strká jazky a o rukách nemluvě. Si nemůže zvyknout, že mu tam něco zavazí :grinning: Taky furt cvaká zoubkama o tyčku hrazdičky, až je mi to nepříjemný ten zvuk...brrr...

Včera jsem si konečně udělala adventní věnec, tak aspoň nějakej krok k vánocům :grinning: Dneska bych chtěla pořádně uklidit, ale nevím, nevím. Podle toho jaká byla noc, tak mi asi Štěpi moc času nedá, bude určitě nevrlej...no uvidím...život je samý překvapení :grinning: :wink:

Mimi, žiju na vesnici, tu Tesco nemáme :grinning: :grinning: :grinning: Nejblíž je Penny, tam taky prý občas něco mají bio. Pak Coop, ale tam jsem zeleninu nikdy nekupovala, protože se mi tam prostě nelíbila.
Ptala jsem se nato na diskusi, a holky dávají bio i nebio, co je prostě po ruce...
Mimi, tak ať je Tobinko znovu v pohodě. Nechci strašit, ale nám to fakt trvalo ty 2-2,5měsíce než vylezly. A jak jsem tu předtím psala, byl to fakt boj ve dne v noci. Ale třebas mu už vážně lezou, tak snad to bude brzy. Cítíš pod dásínkama takový drsný??Jestli jo, tak to bude za chvilku venku...
2. pro 2009 v 06:08  • Odpověz
Jo a hezkej den všem!!!!
2. pro 2009 v 06:08  • Odpověz
Krasne dobre ranko dámy :slight_smile:

dnes je u nas fakt krasne :dizzy_face: a my musime sediet doma :angry: :confounded: Tobinko nie ze vcera zaspal az okolo 23,00 ale okolo jednej sa zobudil s takym revom a nesiel asi 10 minut utisit.... tak som draheho poslala spat na sedacku aby sa aspon trosku vyspal .... Maly mi nakoniec zaspal az na rukach okolo 2,00 a spal so mnou na posteli, cely cas ma drzal za ruku ako by sa bal ze pojdem prec :confounded: :sweat_smile: , chuda moje a HEEELUUU nestras ma s takym dlhym casom na tie zubky lebo to fakt nedaaaam :frowning2: :confused: Dnes som ho omluvila z plavania, radsej to nebudeme riskovat...

HELU: ja som si to aj myslela ze tam asi TESCO nebude.. :wink: :slight_smile: ale ak by ste mali niekedy cestu okolo nejakeho tak si mozes nakupit zeleninku do zasoby :wink: :slight_smile:

No a musim dnes zvozit ZUZI, za absenci ... ako ja chapem , ze si uzivas ale 5 minut by si nam mohla venovat :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky maly zase place tak ideme bojovat.....

Krasny den a hlavne hodne miminkaaaaa, to moje sa zase pokaziloooo :confounded: :confounded: :confounded: :sweat_smile:
2. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Holky, fakt se omlouvám...mám pořád jakýsi frmol, samé návštěvy a tak. Včera zde byla sestra s kamarádkou co má malou Aničku, tak navařit, trošku poklidit. Po obědě procházka, pak se musím věnovat malýmu, protože Luba ještě nebývá doma. Takže mám někdy čas fakt až večer po té sedmé jak dám Onďulku spinkat. No to je jedno...prostě budu psát častěji :grinning:
Teď třeba u toho psaní teprve snídám...no hrůza se mnou. Už mám míň než jsem otěhotněla...ale to taky není špatné :wink:

Mrkev a brambor mám domácí od tchánovců. U nás v bille skoro nic bio nemají. Tesco tu máme, ale tam jsem ještě mrknout nebyla. Každopádně jsem viděla ty testy bio papriky z Tesca co měla víc dusičnanů než normální paprika. Pak si vyber. Tu brokolici jsem koupila úplně normální...asi to budu tak nějak střídat. Snad to tak nevadí.

Dneska ráno jsem konečně poslala fotky té paní, aby nám udělala návrh na kalendář. Protože můj skvělej manžel nemá prostě pořád čas (kvůli tomu jsme museli zrušit i to focení v ateliéru) :frowning2: . Tak jsem zvědavá jestli to do vánoc stihnu pak ještě nechat vytisknout. Jinak všechny dárky už v podstatě mám, takže spokojenost.

Ach jo, z pokojíku se ozvývá zase jakési podrzřelé mlaskání...asi se broučkovi nedaří usnout...tak jdu na něho :slight_smile: :wink:
2. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.