• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
autor
No jasně, místo aby spinkal tak si hraje s dudlíkem...pořád ho vytahuje z pusy a zase strká zpátky a u toho tak krásně mlaská. Dneska spal asi 15 minut, teď taky nemůže usnout...no děs...a přitom vidím jak je ospalej a protivnej...
2. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
ZUZI: ved ja som to hovorila, ze si to uzivas a potom nemas cas :grinning: takze cakam , ze uz sa polepsis :grinning: :grinning: :grinning:
To ze mas min nez pred tehu predsa potesi, ja by som brala aspon taku vahu ako pred tehu, ale zas na druhej strane my kazdy hovori ze vyzeram teraz lepsie, ze nie som ako kostlivec, ale co z toho ked ja sa uz az tak dobre necitim :grinning: stale mam 3kg navyse :frowning2: a ono to nejak nejde dole :confused: No a ked sme uz pri tej vahe, tak mi prosim hod odkaz na tu "domacu" vibrodesku , ja viem ze ta s tym stale otravujem :sweat_smile: ale verim ze to pre mna rada urobis :wink: :grinning:
Inak s tou bio zeleninou mas pravdu, uz som tiez pocula ze nie vsetko bio je to najlepsie :angry: :confounded: Tak teraz si vyber :confused: A osobne si myslim , ze to nevadi ze sa da aj normos zeleninka :wink: Myslim ze to tiez budem striedat :wink: :slight_smile:
A kalendar si myslim , ze urco stihnes.... Od tej pani by si to mala mat do 3 dni doma... len si to daj poslat mailom (myslim hotovy kalendar) a nie postou... a ak si to nechas tlacit tam kde ja, tak po pripisani penez na ich ucet to mas do tyzdna urco doma :wink:

No nic Tobinko haji a ja sa tak ako kazdy den idem k nemu pridat, noc bola nif mof tak aspon nieco.... Len este musim vyvesat pracku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Mimi, jasně, že se polepším. Promiň, za tu desku...vím, že jsem něco chtěla, ale jaksi se mi to pak vykouřilo z hlavy. Rozhodně neotravuješ. Je to něco takového
http://www.figurestudio.cz/stranka-vibracni-trenazer-masaz-a-posilovani-12
Prostě si na to stoupneš a ono se to s tebou krásně třepe :wink:
Od té paní jsem si to nechala poslat jen přes net...prý teď před vánoci, aby to bylo rychlejší. Už jsem to i zaplatila...tak se moc těším jak to bude vypadat. Přihodila jsem nějaké nové fotečky Ondráška.
Nějak se mi zdá, že začíná být pěkně protivnej a strašně špatně spinká. Nevím nevím jestli to taky nebudou ty zuby...Už dva dny po sobě mi nespal ani venku (doma jsem zvyklá na ty půlhodinovky) Chodila jsem s ním jak blázen a stejně byl za půl hoďky vzhůru i venku. Tak nevím.
Dneska měl poprvé k mrkvičce a brambůrkám taky brokolici. Teda skleničkovou, protože jak jsem měla nachystaný brambor s brokolicí, tak se mi to všechno zkazilo (ty skleničky od příkrmů jsou fakt na dvě věci) Prostě ty víčka nedrží, když jsem to dala zasterilovat tak se to všechno zvedlo...tak jsem to zavřela znovu, ale fakt to nedrží. Takže teď už dávám jen do těch klasických malých skleniček a pohodička. Asi půjdu ještě nějaké koupit, teda jestli se to ještě prodává.
Ááááá přišel tatínek z práce, tak se mu jdu věnovat :grinning:
2. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
A teď jsem tady pro změnu sama samotinká já :grinning:
Čekám na kamarádku s malou Nikolkou, pak půjdu asi na pozdní oběd se ségrou a další kámoškou s dětma...tak nám ten den zase uteče.
Dneska jsem poprvé vytáhla ten zimní fusak...teda zatím nainstalovala do kočárku, vyzkoušíme ho až odpoledne... do teď jsem měla tu zimní zavinovačku od emitexu a teplou deku. Vypadá to dobře, určitě bude broučkovi teploučko.
Holky, máme ale teda pěkný bolení...co mu dávám tu zeleninku na oběd (asi než si střeva zvyknou). Včera dostal pár lžiček brokolice a kroutí se jako had. Sice kakal, ale byl to teda pěkně tuhej bobek...chudák malej. Omlouvám se za takový téma :sweat_smile: :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Krasne rano kocky :slight_smile:

Zuzi: samotinka tu nie si, ale mna dnes tatinek nechal spat az do 10,00, proste si zobral maleho a venoval sa mu... O 10,00 ma prisli zobudit, mala som nachystane ranajky , no fakt parada... Tatinek teraz odisiel do prace a maly pred minutkou zaspal.... :slight_smile: A ja sa chystam nieco upratat... mam dnes v plane aspon spalnu, umyt okna, prezliect periny a malemu postylku... proste taky vianocny uklid.... vcera som sa konecne prinutila vytriedit maleho veci, tie od 0-3 mesiacov, bola toho plna krabica a teda dost velka... Ked som odkladala oblecky c.56 tak som nechapala,
ze bol taky malinky :dizzy_face: :dizzy_face: ALe aspon som si urobila miesto v komodach na tie nove oblecky :dizzy_face: :dizzy_face:
Inak dakujem za odkaz na ten vibracny trenazer... som vcera natukla draheho , ze by som to chcela , tak mi dnes povedala aby som sa po niecom pozrela :dizzy_face: V lednu mam narodeniny , tak uz aspon nemusi rozmyslat nad darcekom.... Chcem sa opytat aky ste kupovali vy, predsa len v tom mas viac skusenosti :dizzy_face: a som ich par nasla ale vobec neviem ktory vybrat :confused: :sweat_smile: M
My sme vo fusaku uz dlhsie , ale este stale mame korbicku a nie sportak.. ale ked uz si instalovala fusak do sportaku, tak sa ta opytam... tie diery na pasy na tom fusaku si jednoducho prestrihla??? mi nie je celkom jasne co s tym :sweat_smile:
A to bolenicko chapen, streva si musia zvyknut tak to asi treba vydrzat... ja som zvedava ako to bude znasat maly, stale tie prikrmy nejak odkladam :sweat_smile:
Tak Zuzi uzite si dnik, u teba ma to ani neprekvapuje, ze zase mate nejaky program :grinning: :grinning: My uz konecne nemame teplotku, ale vonku este radsej nepojdeme, stejne je tam hnusne, aj to plavco som radsej zrusila :confounded:

Helu: a kde si zase ty holka?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mrknem pocas dna, teda ak mi to ten moj umrncany poklad dovoli... tie zuby su teda hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krasny den maminky :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
ahooj, sem tady :grinning: :grinning: :grinning:

Ale nemám času....mimi, potěším tě, já z toho teda nadšená vůbec nejsem, sem myslela, že bude chvíli klid...ale nám začínají opět zuby...takže noci nic moc a přes den taky :frowning2: Každopádně je to lepší než to dvouměsíční trápení, to ty noci byly katastrofální...

Holky, taky je u vás mlha, že by se dala krájet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Já vím, moc jsem toho nenapsala, ale aspoň něco noooo néééééé???

Krásnej den :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Hoj damy,,,

tak HELU sa polepsila ,aj ked si teda mohla napisat viac :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Len nakukujem pri obidku, drobcek spinka a ja ked dopapam idem dalej makat....

HELU: teda to ma fakt netesi , ze vam zase zacinaju zubky :confounded: chudatko Stepanek :frowning2: :frowning2: Maly je uz celkom v pohode, teda teplotku nema, len je este trosku protivny... ale teda zubky nikde :confused: Tak ja neviem....

U nas je tiez mlha a vonku hnus skaredej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Tak idem dalej pracovat.................
3. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
ach jo, mimi se těžko zavděčím :confounded: :grinning:
Mimi, ono to může být pár dní, pak klid, pak zas nanovo....prostě kolotoč...

Já vím, zas jsem nic nenapsala, ale....tož já se zas polepším.... :pensive:
3. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
JJ, Helu so mnou to mas tazke :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Ani nevíš jak moc to mám s tebou těžké :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak ten náš špunt chytl navečer takovou vykládavou, že teda nevím, jak to bude dnes s usínáním. Dvě hodiny tu furt mlel, ve vaně pokračoval a v postýlce jakbysmet...to je rarach, člověk si chce večer odpočinout a užít tatínka a on takhle :grinning:
3. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Helu, tak zase nas prcek dnes zaspal hned ako dopil flasu... som ho dvihla na odrihnuti a on odkvecol na moje rameno a ani nevedel ako brkol :grinning: :grinning: bolo asi pol osmej... a tatinka by som si tiez rada uzila , keby uz aspon hodku nespal vedla mna na sedacke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak už jsem tady...den byl zase parádní...dopoledne tady byla kámoška s Nikolkou, pak jsem rychle valila na město za ségrou a další kámoškou se dvěma holčičkama na oběd. Pak jsme chodily po městě, po stánkách, snědla jsem pytlík mandlí v cukru, pak následovala kávička a zákusek a po páté jsem byla doma jako na koni :grinning:

Mimi, s tou deskou přesně nevím co je to za značku, ale pokusím se to zjistit. A ohledně fusaku...dírky jsem tam zatím nechala, aby tam malýmu nefoukalo, nějak jsem to zatím nepotřebovala. Stejně ho nepřipoutávám, abych jima protáhla popruhy..vůbec je tam nemám. Jak jsem měla otočenou tu korbičku tak jsem popruhy vyšroubovala a teď je tam ani nedávala...není to potřeba, malej jen leží, takže určitě nevypadne. Tím pádem nemusím dělat dírky ve fusaku :wink:
Jo a dneska mi už paní poslala ten kalendář...zkusím vám ho vložit...

Helu, máte pěkného upovídance. To u nás se v sedm vždycky spinká...ikdyž je rozdováděnej před spaním, tak prostě stejně usne. Asi už to má tak zažitý, že přijde sedmá hodina a spinká se :slight_smile: což je super, že pak mám i já nějakej čas pro sebe a pro tatínka :dizzy_face:
Jééé, vy budete mít další zoubek, no to je paráda.
3. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Holky, s tím kalendářem jsem si uvědomila, že vám sem ty fotky nevložím. Protože na album kouká tchýně a švagrová a ono to má být pro ně překvapení k vánocům. Tak by to viděly...a to by bylo po překvapení...tak se nezlobte.
Ale on je stejný jako ten od Mimi... :slight_smile:

Dneska jsem malýmu zkusila koupit jáhlovou kaši...tak ji za pár dní možná vyzkouším. Prý má být lépe stravitelná než obilné...tak by ho nemuselo tak bolet bříško.
Jo a po tom tuhém kakání dopoledne se nám podařilo odpoledne kokino normální konzistence :grinning: :grinning: Dala jsem mu trochu té švestkové šťávy a bylo to. To je hrůza...mám radost z každého kakání :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
tak Štěpi chodí spát tak od půl osmé do osmi, někdy i v sedm, záleží jak je dlouho předtím vzhůru. Chlapec nakonec do těch osmi usnul, takže jsem mohla v klídku žehlit u růžovky. Táta zabral počítač a hrál si. No ale aspoň si se mnou vykládal :grinning: A hlavně srozumitelně, ne jak Štěpi...já o voze a on o koze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou kočeny!!! zítra naschle :grinning:
3. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Krasne ranko miminky :slight_smile:

Tak mi dnes noc v poho, kojo o pol druhej a o pol siedmej, vstavali sme o deviatej.... Tatinek akurat odchadzal do prace.... Dala som ranajky, maly dopapal teraz a ja idem pomaly poupratovat kupelnu, vcera som zvladla spalnu, dnes kupelnu, zajtra tatinek berie maleho k tchanovcom a ja si dokoncim zvysok + vianocnu vyzdobu... uz sa tesim , ze to tu bude konecne vyzerat ako na vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Poobede ideme do obchodu , tak chcem malemu nakupit nejaku zeleninku a vyskusam mu to dat....

Zuzi: ten kalendar je sice rovnaky , ale material iny, a ja sa uz tesim ked ho uvidim... pockam teda a po vianociach nam ho sem vlozis... :slight_smile: :wink: Aha , tak ja som si myslela ze uz si ten fusak strihala, ja teda vobec neviem ako na to... ale nejak to zvladnem , zatial to este nepotrebujeme..... A zuzi aj mna tesi kazde kakani u maleho, uz sa to trosku zlepsilo, kaka raz za den, niekedy raz za dva... vyskusali sme mliecko BEBU, potom Nutrilon, potom HIPP... ale vratili sme sa k nutrilonu.... a ten nam vyhovuje.... Zuzi chcem sa opytat, ked si isla malemu davat prvu zeleninku...kupila si nejaku sklenicku (prvni lzycka) alebo si mu ju uvarila doma??? Ja neviem co bude lepsie :sweat_smile: :confused:

Helu: vraj si so mnou vykladal zrozumitelne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to ma fakt pobavilo ......

Nic koceny , idem na ten uklid ... uzivajte si dnikkk u nas je zase pocasie na prd... uz ma to fakt vytaca.... :angry: :angry: :angry:
4. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak dneska jsem měla zase bezva den. Dopoledne jsme šli k ségře, tam si dali obídek (koukala jak puk jak malej krásně papá :slight_smile: ) pak jsme šli do solárka a já pak domů. Přišel k nám můj taťka se vysaunovat a na vibradesku. Potom jsem opět vyrazila s malým do terénu....tentokrát do intersparu nakoupit. Mrkla jsem do kiku a koupila malýmu bezva rukavičky za 9 kč a takový nechodící teplý papučko-boty za 19 kč :grinning: :grinning: A celkem pěkný...
Přišli jsme v pět domů, pak přišla na pokec těhu kamarádka ze spodu...teď koukám na tenis a čekám na tatínka...právě přišel.

Jo dneska jsem zadala na tisk ty kalendáře, tak se moc těším až dorazí. Zítra zabíjíme, ale já tam nejedu, budu s malým doma...mňam už se nemůžu dočkat těch dobrůtek.
Holky, tak já jdu za taťkou, volal mi, že boural...tak si to jdu poslechnout, pěkný večer
4. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahooj kocky,

len nakukujem.... drahy siel do posilovne, drobcek spinka od pol osmej, ja som dala veceru a idem este co to upratat....

zuzi: den si si uzila, parada :dizzy_face: tatka bural , tak dufam ze to nie je nic vazne... ten nas tatinek tiez bural , tusim v pondelok ale nebolo to nic vazne, len trosku rozbity naraznik , blatnik a svetlomet.....

Jo a dnes sme boli v obchode, tak som malemu kupila sklenicky "prvni lzycka" , chcela som varit, ale teda v tescu nemali ziadnu bio zeleninu, teda okrem papriky a rajcin .... v nedelu to vyskusame... dnes som tie prikrmy trosku preluskala... tak som zvedava... ak by ste holky chceli tak tu su celkom dobre stranky http://spunt.centrum.cz/batole/prakticke-rady/2008/10/28/clanky/zaciname-s-prikrmy-prvni-lzicka/ alebo http://www.varime-detem.cz/clanky/detail/12 ZUZI: tam dokonca pisu, ze do kazdeho jedla je vhodne pridat nejaku obilninu... takze to ze v tych sklenickach je ta mucka je asi v pohode :wink: :slight_smile:

A HELU ma zase absenci :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem nieco robit... krasny vecer kocky :wink: :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
jsem tadýýý! nestíhám, zítra mají dojít zedníci dozdít příčky na domečku, tak jsem si musela rozvařit oběd, napíct atd...takže fofry...nevím, jak o víkendu budu stíhat...takže mimi, se omlouvám předem ju??

dobrouuuuu!!!!!!!!!
4. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
No jasně Helu...bereme to v potaz :grinning:
U nás dneska hrozná noc...předevčírem jsem mu dala do svého mlíčka tu rýžovou nemléčnou kaši a krásně spinkal až do půl čtvrté...včera jsem udělala to samé a před desátou se vzbudil s takovým řevem...tak kojo...pak nějak usnul a pak kojo každé dvě hodiny. Asi hlad neměl, ale prostě se chtěl přitulit a když už byl u prsena, tak si dal :slight_smile: Nevím co mu bylo.
Ale zdá se mi, že má trochu rýmu, špatný dýchá nosem, tak možná to...zkusím odsát a uvidím.
Jinak dneska zabíjíme (nevím jestli jsem to už psala) resp. já jsem doma s malým a všichni ostatní zabíjí :grinning: ...u Lubových rodičů. Možná se tam pojedu odpoledne podívat, ještě nevím.

Mimi, nic vážného to není, jen couval a nějaká paní taky...tak se trošku ťukli...bylo to v Brně, když si jel do mazdy pro nějakou součástku do našeho auta...Paní z mazdy, co prodává auta, jela zrovna s jedním zákazníkem na prohlídku a bylo to :grinning: Ale nic, Luba jí nahlásil číslo pojistky a dokonce mu řekli, že tu opravu jejich mazdy nadhodnotí a z toho mu zaplatí to jeho světlo (rozbil zadní světlo a trošku poškrábal blatník, ale to na té naší stříbrné není moc vidět).
Ať vám chutná první lžička...taky jsem četla, že do 6 měsíce raději skleničky, kvůli těm dusičnanům. My jsme zatím domácí měli jen brambory. Ale včera jsem koupila normální brokolici a dneska ji už s brambůrkem dostane.
Dej nám vědět jak to Tobinkovi chutnalo. Jo a díky za odkazy.

Pěkný den všem...já tu určo budu...tak né, že tady něco nebude :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
holky zdravím!!! tak dnes sice stavíme, ale šla jsem se za váma juknout a pozdravit vás....

krásnej den holčiny :grinning:
5. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Krasne ranko maminky :slight_smile:

Nooo Helu este ze si dala dopredu vediet , ze tu moc nebudes.... ale predsa by si mohla stihnut napisat aspon par riadkov :grinning: :grinning: :grinning: (teraz si robim prdel, samozrejme to chapem :wink: :slight_smile: ) Takze prajem aby si mala co najpohodovejsi vikend a vsetko stihala a aby stepanek bol dobrucky :wink: :slight_smile:

Ja som pred chvilkou vypravila mojich chlapov k tchanovcom a ja idem na uklid, najviac sa netesim na umyvanie okien... naposledy som to robila este tehotna :sweat_smile: :sweat_smile: tak si viete predstavit v akom su stave :grinning: :sweat_smile: :grinning:

Zuzi: tak to som rada , ze to nebolo nic vazne... len ktovie co si myslel ten zakazniiik :grinning: Inak drahy co sa tukol s tou babou... ta viezla niekam svojho sefa ... stalo sa to o 17:00 ... a ten borec potom povedal drahemu, ze presne pred mesiacom o 17:00 mala ta baba tiez nejaku buracku... takze len co dostali opravene auto , tak ho zase bolo treba opravovat :confused: :sweat_smile: ako fakt mazec... nikto ma proste smolu, no :unamused:
Jee tak Ondrasek nemal dobru noc... ktovie co mu bolo... a mozno uz tiez zacinaju zubky a nebude to ta rymaa.. skus odsat a uvidis .. inak nam doktor poradil aby som pred odsatim pouzila Libenar http://www.lekarna-online.com/zbozi/1940551-libenar-pro-deti-15ampuli-po-5ml , ze mu to nariedi tie hlieny a lahsie sa to odsaje , no a po odsati dat uz podla potreby kvapky do nosanku alebo ak to nema upchate tak zase trosku toho Libenaru - jejda dufam ze sa nehnevas , ze ti to pisem :sweat_smile: :slight_smile:
Inak co sa tyka tych prikrmov, tak som chcela zajtra zacat, ale v tom clanku ma zarazilo , ze ako prve ked sa zacina s prikrmami , by mimco malo dosiahnut dvojnasobok porodnej vahy .. a to my zatial este nemame :confused: :pensive: tak ja teraz neviem ci do toho ist alebo nie....lenze on uz tak pozera ked nieco papame :grinning: ja teraz fakt neviemmmm .....

Nic idem sa putit do toho ukliduuu, ale budem nakukovat :wink:

krasny den kocky :wink: :slight_smile:
5. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Mimi, to ti celkem závidím...taky bych si ráda pořádně pouklízela...teda myslím, že tady udržuju celkem pořádek, ale takovej ten velkej úklid by se hodil. Ale s malým toho moc neudělám.
Okna jsem umývala v šestinedělí...taky už jsou špinavý jak špek :frowning2:
Odsávat jsem zkoušela...ale nic moc...trošku teda jo, dokonce se mi zdá, že líp dýchá :grinning: :grinning: :grinning: Libenar mám koupený a používám ho právě před odsáváním. Taky jsem slyšela, jako ty, že to pak má lépe jít. Určitě se nezlobím, jsem ráda...hromadu věcí nevím a tak se přiučím.

S tím příkrmem nevím...tohle u nás nehrozilo :slight_smile: ale co vím, tak holky normálně přikrmují už od 4. měsíce a to určitě hromada miminek nemá dvakrát porodní váhu. Obzvlášť když miminka nepřibírají tak doktoři doporučují začít přikrmovat, tak nevím...ale asi bych zrovna tohle moc neřešila...však kolik vám chybí? hodně? myslím do dvojnásobku.

Já jsem právě uvařila a namixovala brokolici (trošku i do zásoby) a brambůrek. Dneska bude brambor s brokolicí, protože mrkev nějak došla. Malej před chvílí usnul, takže mám teď už asi jen 15 minut času :grinning:
Zkoušela jsem novou lahvičku na čajík, resp. hrneček od aventu. Je tam savička i takové to učící pítko a má to rukojeti. Ze savičky pít nechtěl nebo neuměl, protože my máme savičku od mamu a pítko se mu taky nelíbilo. Asi to bude chtít trošku trpělivosti.

Tak já si jdu užít těch svých, teď už 10 minut :grinning:
5. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Davam si obidek, tak nakukujem... teda tie okna to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neznasam to umyvanie :angry: :angry:

Zuzi: nemas mi co zavidiet, upratovanie neznasam ale niekto to spravit musi :confounded: a ako hovoris, s malym by som toho tiez vela nenaupratovala, takze preto som ich poslala prec (inak uz my dost chybaju :sweat_smile:) A odsavas to odsavackou na vysavac alebo tou normos??? Ja s tou normalnou neodsajem ani tuk , ale ta na vysavac je super... a ked pouzivas tu na vysavac a neodsala si tak tak asi Ondrasek nic nema :wink: :slight_smile:
Do dvojnasobku nam chyba tak 800 g, takze asi sa na to vyprdnem a zajtra mu tu mrkvicku dam... on nie je plne kojeny takze myslim ze tym nic nepokazim a kasu mu zatial nechcem davat ked mal take problemy s kajdenim... sa bojim ze ho to viac zabetonuje :sweat_smile:
Ako Ondraskovi chutila brokolica s bramborem??? Ale predpokladam , ze to zbastil :slight_smile: Inak kolko ti toho uz spapa, je to cela ta mala sklenicka (myslim prvni lzycka) alebo menej???
Neboj , myslim ze si na hrnicek zvykne, chce to asi len cas.... Ja uz mam tiez kupeny ale Tommee Tippee http://www.forbaby.cz/zbozi/665876/-1/20413/1/netekouci-hrnecek-explora-dvouuchy-pro-nejmensi-6+150ml.html, mam tu znacku rada, v podstate mam vsetko od nich od lahviciek, cez odsavacku az po ohrievac flias a stravy.. a som velmi spokojna. Predpokladam ze ten od aventu je nieco podobne, ze? :slight_smile: No uvidime ako z toho bude chciet pit prdolka :slight_smile:
Ako si si uzila svojich 10 minut? :grinning: :grinning: alebo ti Ondrasek doprial viac casu???
5. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Mimi, odsávačky mám snad všechny možný...tu obyčejnou trubičkovou, balónkovou, pak další ústní...všechny jsou na prd...na vysavač mám taky, takže vysávám tou...něco tam bylo, ale rýma to asi není. Jen jsme prostě pořádně vyčistili nos :slight_smile:
To jsem zvědavá jak vám zítra pojede ta mrkvička...ale raději ze začátku pomaličku...tak dvě tři lžičky a dokrmit mlíčkem...ale určitě to máš nastudovaný, tak promiň. Kašičky taky moc nedávám...jen občas tu rýžovou a zdá se mi, že co jsme začali s příkrmama tak je to lepší i s tou kaší (teda s tím kakáním po kaši). Asi si střeva začínají zvykat...protože když jsem ho jen kojila tak měl po kaši hrozný bolení. Ve čtvrtek jsem koupila nějakou jáhlovou kaši tak jsem mu ji dneska udělala do mlíčka...ten se olizoval až za ušima, a přitom jsou to jen rozemletý jáhly :grinning: Tak vám dám vědět jakej to mělo úspěch a jestli byla lepší noc než včera.

Ten hrneček je něco podobného jak jsi posílala, jen je větší a je k němu ještě na výměnu i savička.
Představ si, že mi víc minut nedopřál...potvůrka malinká. Odpoledne v kočáru spal taky jen půl hodinky...před třetí jsme museli domů, protože strašně tlačil, byl rudej...tak jsme se museli jít vykakat. No a pak už jsme nikam nešli...hodila jsem ho do postýlky, protože očividně chtěl spinkat, a on tam hodinu mrčel než usnul, pak byl zase za půl hoďky vzhůru. A teď od sedmi krásně spinká, ťuk ťuk ťuk...

Taťka mi donesl ze zabíjačky škvarky, protože jsem na ně měla hroznou chuť a mám takovej dojem, že jsem to s nima přehnala, protože mi začíná být pěkně blbě :grinning: No jo, jak jsem stará tak jsem blbá :grinning: :grinning:
Zkusím to jít zaspat, dobrou holky
5. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
No holky, neděle večer a tady není zase ani noha...že vy koukáte na superstár? :wink: :grinning:
U nás dneska docela pracovní den...dopoledne jsme jeli ke tchánovcům zpracovávat tu zabíjačku...jako nabalit všechny věci, nandat do konviček, maso jsem si vakuovala...no bylo toho až až. Přijeli jsme něco před šestou, pak rychle nachystat malýho na spaní, uspat ho a před osmou přišla kamarádka s manželem na pokec. Bezva, vypili jsme si leďáček co jsem tady měla schovaný ještě od porodu...mňamka...kojit budu doufám až někdy nad ránem, tak to snad nevadí. Ještě odstříkám mlíčko a valím do peřin....tak dobrou všem
a doufám, že zítra už tu někdo bude :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
Krasny vecer kocky :slight_smile:

Zuzi: to vies ze som pozerala superstar :grinning: :grinning: ale aj tak dnes nebol cas na pisanie... Doobeda sme sa venovali prckovi... potom sme sli do Bauhausu a k tchanovcom na obed a potom este na oslavu narodenin, prisli sme az pred siedmov... rychlo sme kupali a dali spinkat... (inak vcerajsia noc super, maly sa zobudil az o 6,00 nakojili sme ale uz nezaspal... v postielke som ho udrzala do siedmej a potom sup na nohy) Drahy si siel zacvicit a ja som relaxovala pri superstar :wink: :slight_smile: Ako vidim tak ste mali pracovny dnik ale zase to zakoncenie urcite stalo za to :dizzy_face: inak co je to leďáček :confused: :confused: My inak este stale bojujeme s kojenim.... odkedy prikrmujem tak sa mi tvori menej mliecka a som z toho trosku nestastna :frowning2: :frowning2: ... maly sa pri kojeni cez den stale otaca, zaujima ho vsetko len nie papanie, takze to je boj :frowning2: :frowning2: :confounded: .. v noci kojo v pohode ... a cez den kojim max 2x ... :frowning2:

No nic idem dalej relaxovat..... AAA skoro som zabudla, dnes sme mali prvy krat mrkvicku :slight_smile: Najprv sa maly rozplakal, pretoze nechapal , preco ho davam do sedacky a nedam mu flasu, ale ked zistil ze sa to da papat tak bol v pohode... zjedol 2 plne lyzicky a samo este chcel ale radsej pomalicky :slight_smile: :wink: Do albicka som pridala aj fotecky z toho zazitku ... http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=460675

Helu ako vy ??? Co priecky, hotove??? Inak uz by si mohla hodit nejaku fotecku.... na tom facebooku to nevidiiim :wink:

ZUZI a co ty a facebook, uz ste sa skamaratili???

A uz fakt idem... krasnu dobru noc damy :slight_smile: :wink:
7. pro 2009 v 00:00  • Odpověz
autor
holky, zrovna koukám na rozhodnutí superstar, při tom skládám ručníky a píšu vám (je zrovna reklama :grinning:)
Dneska jsme měli taky super den...dopoledne jsme byli na návštěvě tady v paneláku u těhu kámošky, pak za nám došel můj taťka, tak jsme dali kafčo, pak dlouhá procházka až do půl páté. Mezi tím jsem malýmu udělala další mrkvičku do zásoby...tentokrát jsem to dala rozmixovat a pak do těch tvořítek na led a dala zmrazit...pak jsem to vylupala a naházela ty kostičky do pytlíku do mrazáku...tak jsem zvědavá jaký to bude. Skleničky se mi totiž moc neosvědčily...Helu, kdyžtak dej vědět jak chytly době...u mě nic moc.

Mimi, taky jste měli koukám dobrý víkend...oslavička narozenin musela být super. Jéé, to jsem netušila, že to máte s kojením takhle. No ale aspoň, že tak...nic se nedá dělat, když mlíčko není tak prostě není...netrap se tím. Hlavně, že je malej zdravej a spokojenej ne? Mrkvička vám taky chutnala...to je paráda. Mrkla jsem na fotky, teda máte pěkného šibala...moc hezkej chlapeček.
Jo a leďáček je ledové víno...to mám fakt ráda...mňam mňam. Škoda, že manžel vůbec nepije, občas bych si s ním lahvinku i dala...ale takhle sama to je na nic. Teda né, že bych pila...to vůbec ne, ale to ledový vínko mi fakt šmakuje...je krásně slaďoučký...
No a ten facebook pořád nic, jaksi na to nemám čas...když mám trochu času večer tak se věnuju manžovi nebo si čtu.

Jakto, že tu zase nikdo nebyl? :angry: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj kocky :slight_smile:

Zuzi. ja som dnes nejak nestihala... doobeda som zehlila hromadu pradla a venovala sa malemu... okolo jednej dosla kamoska, tak sme kecali a kecali a kecali ... a o piatej sme sli do Vankovky na kafco, tam za nami dosiel tatinek... a potom sme sa este stavila nieco kupit do potravin... domov sme dosli o pol osmej tak rychlo okupat maleho... potom som pozerala rozhodnutie superstar (vobec ale vobec som necakala ze vypadne Bendig :confused: ) a teraz mam konecne relax. teda este musim dat sprchec.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak maly sa mi dnes taaaak poserkalll v tej vankovke :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .. prvy krat som nezobrala nahradne oblecenie a on prekakal bodicko pancusky proste hruza.. som ho tam musela celeho vyzliect, umyt a dom siel bez bodicka a pancuch --- chudatko moje :sweat_smile: :sweat_smile: ale boli sme autom takze pohoda..
Inak vy si teda uzivate kazdy den... to je parada :dizzy_face: Jo a ledove vino teda neznam :confused: :confused: som to nikdy nepila :confused: :confused: a manzel preco vobec nepije? To je teda obdivuhodne... :grinning: A neboj chapem ze si nenalievas kazdy den :grinning: :grinning: :grinning:
No a s tym kojenim... uz som to obrecela a trapila sa preto ale stacilo :grinning: :grinning: Pol roka je hadam dost , noo :slight_smile:

Pocuj ZUZI ak to takto pojde dalej tak o chvilu si tu budeme viest dialog len my dve :slight_smile: Takze HELUUUU , LENUUUS , MONIIII kde ste?????

Idem do tej sprchy ... krasnu noc damy :slight_smile:
7. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
Zuzi a zabudla som ti podakovat za pochvalu Tobinka, si mooc zlata.... dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A Ondrasek je tiez nadherne mimco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a samo aj Stepanek a Adelka a Nelinka... ono su vsetky tie mimca tak kraaasneee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
Čau holky,
tak já včera taky jaksi nestíhala :sweat_smile: a víkend mám omluvenej :grinning: Štěpimu asi zas rostou zoubky, je od neděle jaksi protivnej, včera byl teda fest umrčenej a o noci ani nemluvím. Sice to není takovej děs jak byly předtím, ale žádná sláva....nikde jsem teda v pusince nenašla, že by se chtěl prodírat nějakej ven, ale ono to taky může zas trvat a toho se děsím :unamused: Hlavně mi je jeho líto, že si tak chudáček vytrpí a to ještě neví, že ho ty zoubky budou trápit celej život :angry:
Příčky ještě hotový nejsou, ještě na každé chybí asi tři šáry a u schodiště v přízemí, takže v sobotu budu mít honičku nanovo :unamused: Ale je fajn, že mi tchýně s vařením pomáhá, takže to celkem jde. Něco se rozvaří a upeče předem...ale i tak je to honička, ještě do toho Štěpíno bambíno...ale ťuk, ťuk, v sobotu byl zlatej :slight_smile: :wink: Horší co člověk má furt vymýšlet za jídla, aby se to neopakovalo a chutnalo všem :sweat_smile:
Včera měl Štěpula na oběd brokolici, no netvářil se nadšeně, ale ven nic neletělo, dnes mu ji dám asi s mrkvičkou nebo bramborem, ať mu trochu přilepším :grinning:
Jinak Zuzi, mě tá mrkev nějak nevyšla,ale asi je to má chyba....asi jsem vymačkala málo tu vodu, takže mi v těch skleničkách stoupla, víčka se trochu nafoukly, ale naštěstí jsem to odchytla dřív než to explodovalo :grinning: to by byl mazec :grinning: ale prostě mě zkysla. Naštěstí jsem jich neměla moc, ale i tak je to škoda. Teď když si dělám dopředu třebas brambor s mrkví, brokolicí, květákem tak to narvu do skleniček a šups do mražáku. Pak k tomu třebas přidám masíčko, nebo prostě nějakou jinou chuťovku. Bála jsem se to nechat jen tak, aby mi to zas nezkyslo :frowning2:
Jinak jablíčka mi drží krásně, jsem to i po té mrkvi ochutnala, jestli náhodou to není taky tfuj a ono to bylo mňam, mňam :dizzy_face:
Mimi, tak vidím,že už jste taky začali s příkrmama. To je fajn, že Tobíkovi chutná. Ono je to zákon schválnosti, že když nevezmeš nic na převlečení, tak holt se něco stane co?? To musel být pohled pro bohy :grinning: Taky se mi to jednou stalo, proto už to beru pokaždý. :wink:
Dnes asi sjedu na otočku k našim. Chci si vypichat dva květináčky krušpánkem a jehličím pro dodělání vánoční dekorace. Asi pojedu poprvé s malým autobusem, dám ho do nosítka a zpět nás vezme táta. Tak snad nám všechno vyjde tak, abych nemusela do autobusu s nevyspalým Štěpim....

Krásnej den maminky :grinning:
8. pro 2009 v 07:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.