• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
Krasne dobre rano :wink:

Tobinko sa dnes na jedlo zobudil az 6,50 :confused: :confused: som nechapala :slight_smile: Takze sme nakojili ale uz nezaspal.. Tatinek si ho o pol osmej zobral a nechali ma spat do 9,00 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Su to moje zlaticka....A Tobinko spi uz asi pol hodku, tak som vas prisla pozdravit kym budem varit a zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak u nas uz od vcera prsi takze prochazka nehrozi :angry: :angry: :angry: ja tomu pocasiu nerozumiem s vynimkou nejakch 4 dni tu snad uz 3 tyzdne len prsi a prsi :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:

HELU: jj, vikend mas ospravedlneny ale ten vcerajsok teda nie! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je super , ze tchynka ti pomaha :dizzy_face: a aj to ze Stepanek bol hodny v sobotu, vies on tusi , ze maminka ma vela prace tak sa sprava ako gentleman a nechce ti pridavat starosti :wink: :slight_smile: Ja som este malemu nevarila , zatial davame tie sklenicky ale urco budem varit a pravdepodobne to dam do mrazaku... JJ , Tobinkovi velmi chuti .. vcera ked som mu prestala davat mrkvicku tak sa chudatko moje taaaak strasne rozplakal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale flasa to potom vyriesila :sweat_smile: No a s tym pokajdenim... to teda fakt bol pohlad pro bohy :grinning: :grinning: :grinning: No proste katastrofa ,,, snad najhorsie co som doposial videla :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Nooo a cestu k vasim v nositku zvladnite , ale ja viem ze to bude super, pretoze Stepanek je hodne miminko .. (zubky sa nepocitaju, za to on nemoze :wink: )

Inak my sa cez vikend chystame na vianocne skolenie + vecierok z prace (pred tehu som robila to iste co drahy) uz sa velmi tesim... ideme prvy krat na noc a bez maleho , trosku mam obavy ako to bude ... teda nie z toho ze moji rodicia to nezvladnu s Tobinkom, ale z toho ako to zvladnem ja bez neho :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: :pensive: tak som fakt zvedava... zajtra a vo stvrtok mame plavco , vo stvrtok este na gyndu na preventivku ... takze tatinek si trosku uzije hlidani :grinning: :grinning: :grinning: Jo a dnes idem ku kozmeticke , teda holky ja neviem ci mate niektora take problemy... ale hrozne mi uz asi mesiac vypadavaju vlasy a tvar mam ako pubertak... cele tehu a po porode v pohode ani jedna vyrazticka, tvar ako detska prdelka a teraz pred mesiacom sa to zacalo kazit a stale sa to zhorsuje :frowning2: :frowning2: :angry: noramlne mi vcera bolo do placu ked som sa videla v zrkadle, a vobec nechapem z coho to moze byt :confounded: :confounded: Len dufam ze sa to zlepsi :frowning2:

Tak trosku som sa postazovala a teraz idem na to varenie a zehlenie.... uzite si dnik, budem nakukovat :wink: :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Tak ja mam navarene, vyzehlene, maly konecne zaspinkal tak idem relaxovat a cakat na tatinka :dizzy_face: :dizzy_face: a potom zase relax na kozmetike, uz sa tesim :slight_smile:

Zuzi podarilo sa ti nejak zistit tu znacku vasej vibrodesky???

No a maly dnes papal mrkvicku s placom, dostal prvu lyzicku a ked som mu ju vybrala z pusinky a dala tam dalsiu mrkvicku tak zacal bulet, si asi myslel ze uz mu nedam... teda trvalo mu to dlho kym pochopil ze ho krmim :grinning: :grinning: :grinning:

Kocky chcem sa opytat.. dnes maly spapal tak polovicku z tej malej sklenicky.... kolko mu mam potom dat vypit mlieka??? Dnes som mu dala 120 ml , ale neviem ci to nie je malo alebo vela... Viete mi poradit???
8. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
holky kde steeee??? :confused: :confused: :confused:
8. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak dneska se hlásím zase jaksi pozdě...ale měla jsem trochu pracovní den, úklid, žehlení, pak jsem zamražovala a zpracovávala ještě věci ze zabíjačky, vařila oběd sobě a malému (dneska jsme vyzkoušeli špenát s bramborem...zase dlabal jak otesánek) Pak přišel taťka tak tady dělali blbiny. Taťka mu jako jedl nohy, břicho, ruce....no malej se řehtal jako blázen :grinning: Ven jsme šli až před čtvrtou hodinou a byl z toho tak unavenej, že hned usnul...
Taky pořád pršelo, takže se mi ven stejně jaksi nechtělo, pak na večer už to bylo ok.

Helu, tak koukám, že na tom nejsem s tou mrkví sama tak blbě...nevím jak je to možný...já jsem to přisuzovala těm skleničkám, ale nevím nevím. Je to divný, nikdy se mi nic nezkazilo :confounded:
A co vy už všechno papáte? A kolik toho malej sní? Vy už papáte i masíčko? Promiň za blbý otázky :sweat_smile: Já už bych už mohla dávat asi plnou dávku, ale ještě nedávám, ani nevím proč. Zatím spapá tak 130 ml (resp. spapal by asi víc, kdybych mu dala :slight_smile:) Potom ještě kojíme.
Pak dej vědět jak jste dopadli v autobuse.

Mimi, večírku se neboj, určitě to zvládneš a malej taky...Maminka s taťkou se přece taky potřebují trošku pobavit a přijít na jiné myšlenky. Já jsem teda ještě celou noc pryč nebyla, ale jednou na večírku s holkama do jedné v noci. Bylo to bezva odreagování...bezva si to užijte...
S těma vlasama to mám taky tak...padají mi hrozně, ale to už tak od druhého měsíce po porodu a ještě nepřestaly. Normálně jsem si myslela, že snad vyplešatím...začaly se mi dělat takový hrozný kouty, že když jsem si zvedla vlasy z čela tak jsem málem omdlívala :grinning: Teď sice vlasy pořád padají, ale začaly mi dorůstat nový, takový ty malinký. Takže už jsem spokojená.
Pleť mám taky horší než v těhu. Hlavně jsem byla zvyklá chodit každý měsíc na kosmetiku a teď od porodu jsem byla jen jednou. Zrovna včera jsem si říkala, že se musím co nejdřív objednat.
Myslím, že polovina skleničky na začátek bohatě stačí...bohužel už nevím kolik pak dát mléka. Při tom kojení to nedovedu odhadnout. U flašky je blbý, že pořádně nepoznáš kdy má dost, protože pije a pije...teda aspoň u nás to tak bylo, zezačátku, když jsme s kojením celkem bojovali. Asi bych zkusila dát teda tu 120, pak ho nechat odbrknout a chvíli na slehnutí a pak uvidíš jestli bude ještě plakat a chtít další mlíčko, tak ho udělej, jinak mu to asi stačí. Nebo mu udělej míň, chvíli ho nech a uvidíš. Kdyžtak přiděláš mlíčko a příště uděláš rovnou víc. Ale vy jste malí, takže i kdybys mu dala víc tak se nic nestane...myslím to tak, že např. my s Helu bysme asi moc "prcky" přejídat neměly, ale u vás by to tak nevadilo.
Asi jsem ti moc neporadila.

Jejda, mě tak bolí krční páteř...potřebovala bych pořádnou masáž, ach jo.
Luba už spí, zítra vstává o půl druhé a jede zase do Kolína, to je hrůza...mám vždycky strach z té cesty. Obzvlášť v tomto počasí.
No tak já jdu odsát mlíčko a taky si půjdu lehnout, dobrou
8. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
tadýýý, ale už půjdu za chvilku na kutě :pensive: Štěpi se furt budí, to bude noc :rolling_eyes: taky se točí na bříško a pak řve,očka zavřený...opět je tu náš terorista :sweat_smile:
U nás celej den pršelo,u vás taky?? tak jsem malýho hodila do nosítka, kapsu přes nosítko a valila autobusem k našim. Kočárem se mi to nechtělo jít, ještě když kousek cesty je cestou, necestou...malej byl ale spokojenej, poprve jel autobusem :grinning: U babičky se pak vyspinkal v kočáře po mamince na balkoně :pensive: :grinning:

Tak nic, asi valím hajat, ještě zkouknu facebook (Zuzíííku už ho máš založenej???) a už fakt půjdu zalomit

Dobrou kočky :pensive: :pensive: :pensive: :slight_smile:
8. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Čus kočeny :dizzy_face:

Tak u nás noc celkem "dobrá" do půlnoci se nám budil s pláčem, pak kojo a spinkal do půl4, 6 to pak chytl kecavou a usnul v sedm, ale to už máma byla dokonale probraná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes bych chtěla konečně dokončit vánoční výzdobu, tak snad se zadaří. Uvidím, co Štěpánek dnes....jestli bude zas umrčenej, nebo se probudí s úsměvem.

Zuzi, my máme teprve za sebou brambor, mrkev a brokolici. Masičko ještě ne. Nějak v těch příkrmech nespěchám. Trošku tápu v tom, jak tu dávku zvyšovat...s novým příkrmem začínáš vždycky po těch pár lžičkách nebo ne? já právě jo, a druhej den to třebas už smíchám s bramborem, prostě s tím co mám vyzkoušený. Ale i tak plnou dávku ještě nepapá. Ale asi už to pomalu k tomu budu směřovat.....
V autobuse super, malej koukal jak divej. Moc se mu to líbilo :grinning:

Mimi, jen si pěkně užij večírek. Vždyť těch volnejch večerů zas tolik už mít nebude :wink:
Pleť se mi taky zhoršila. Sice žádný beďary nebo tak něco, ale prostě na pohled vidím, že to není žádná sláva...no já než se někam objednám, tak bude mít Štěpi určitě rok :grinning: Už teď se objednávám 14dní ke kadeřnici, no dnes to musím určitě udělat :wink:
Mimi, jinak s tím mlíčkem neporadím, já mu prostě dám cucnout, takže přehled nemám. ale podle mě toho moc nevypije...ale fakt nevím...

Holky, zatím musím končit...

tak krásnej den
9. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
Krasny den maminky :slight_smile:

tak u nas dnes padol spaci rekord.. Tobinko zaspal okolo 20,00 a zobudil sa az o 7,30 som nechapala teda :confused: :confused:
Vcera som ho inak vazila a vyzera to tak ze ma 6 300 g takze som celkom spokojna ....

Zuzi , Helu dakujem za rady ohladom dokrmov, urcite to pomohlo :sweat_smile: :sweat_smile: Dnes som mu chcela dat mrkvicku s bramborem ale posledne dva dni mi do hodiny po jedle kajdil... tak to radsej necham tak , pretoze idem na 14:00 plavat a mam vazne obavy ze by sa pokajdil v tom bazene :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Kozmetika vcera supeeeer, som si to skvele uzila a dve hodinky relaxovala :dizzy_face: :dizzy_face: ked som odchadzala z domu tak maly este spinkal.. tatinek hovoril ze sa zobudil az o 17:15, takze zase mal vcera spaci den (spal od 15:00 a dokonca v postielke :confused: :slight_smile: )... ale pripisujem to tomu hnusnemu pocasiu, ktore bohuzial dnes pokracuje :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ja asi z toho zacnem mat depky :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi: je to rozkosne ked sa tie mimca smeju a blaznia s tatinkami.. aj u nas to tak funguje , ked sa mu snazime spapat rozne casti telicka :grinning: :dizzy_face: Tie deticky su proste uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: Bolest chrbta teda nif mof nezavidim , tak rychlo na tu masaz, tatinek urco pohlida :wink: :slight_smile: Mna od vianocneho uklidu boli rameno, ale tak brutalne , ze mam problem manipulovat s malym :frowning2: a dnes je to teda najhorsie... Ze ja som sa na tie okna nevyprdla :confounded: :angry: :sweat_smile:

Maly tu lezi vedla mna a rozkrikuje sa ako o zivot a keca a keca a smeje sa , to je tak uzasne :dizzy_face: :dizzy_face:

Helu: cesta autobusom skevela, ja som to vedela , ze sa to Stepankovi bude pacit :wink: :slight_smile: , takze si myslim , ze tu vianocnu vyzdobu dnes v poho zvladnes :slight_smile:

Jo a maly mi vcera cez den uplne bojkotoval kojo, vobec sa nechcel prisat :confounded: :frowning2: takze mam pocit, ze pomaly ele isto uz dlho kojit nebudeme :frowning2: :frowning2:

Nic holciny, ja idem nieco porobit.... dnes nas okrem plavca , cakaju zase urdy ohladom toho rodicaku a cudzineckej policie, tak dufam ze to konecne vsetko vybavim....

Prejeme vam krasny dnik, uzite s ho... :wink: :slight_smile:
9. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Nakukujem pri odidku ale tu nic noveho :slight_smile: chystame sa pomaly na plavco.. ale zase bude s malym plavat tatinek, to moje rameno ma uz tak desne boli, ze mam problem dvihnut ruku :confounded: :confounded: Si ten bazen ani neuzijem :rolling_eyes: a to pocko u nas sa vobec nelepsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
9. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Zdarec holky, dneska jsem se zase jaksi nedostala...jsem prostě hrozná.
Dneska broučkek spal jako nikdy předtím...kojila jsem o půl druhé, potom ve čtyři, spinkal do půl osmé, pak jsme nakojili znovu a protože se mi nechtělo vstávat, tak jsme ještě zůstali v postýlce a malej usnul ještě do půl desáté. Potom asi za hodinu už byl zase protivnej, tak jsem ho dala spinkat a tu svou půlhodinku si dal. Po obědě zase spinkal, tentokrát celou hodinu a půl...no čučela jsem jak puk :grinning: Krásně jsem si vycídila celou koupelnu. Tak o půl čtvrté jsme šli ven a zase usnul aspoň na 3/4 hodinyk...takže dneska fakt nechápu...jo a od sedmi už zase spinká.
Tatínek dneska přijel z toho Kolína jak jsme byli venku, tak jsme ho vyzvedli na parkovišti a ještě spolu jeli na procházku a nakoupit do Intersparu.

Helu,facebook už mám založenej, ale od té doby jsem tam zase nebyla :grinning: Jak s tím neumím pracovat tak mě to asi moc nebaví a nějak se mi nechce to učit :grinning: Vím, že to určitě nic nebude, ale jaksi se k tomu nemůžu dokopat.
Myslela jsem, že už dáváte masíčko, jak jsi psala, že k tomu pak jen něco přidáš.
Novou potravinu vždycky zavádím pomaličku, jen po těch lžičkách. Ale abych mu nedala jen pár lžiček, když už byl zvyklej na větší množství, tak mu to vždycky přidám už k těm odzkoušeným potravinám. Takže úplně stejně jako ty :slight_smile: My už přikrmujeme skoro 3 týdny tak si myslím, že plnou dávku bych už taky klidně mohla za chvíli dávat. Teda ale špenát mu pěkně šmakuje...to určitě taky vyzkoušejte. Jo a přestala jsem mixovat brambory...jen je rozmačkám pořádně vidličkou. A včera jsem mrkev neměla rozmixovanou úplně, byly tam trošku kousky...a taky baštil...nechci, aby si zvykl moc na mixovaný a pak mi nechtěl s kouskama. Když jsme začínali tak se dávil, když tam byl sebemenší kousek, ale včera už v pohodě.

Mimi, tak jaké bylo plavání? A co ta ruka? To musí být teda hrůza. Raději možná zajdi k doktorovi. Doufám, že to bude brzy v pořádku.
Taky se musím co nejdřív objednat na tu kosmetiku...taky miluju ten relax. Já jsem si včera odpočinula v sauně, pak jsem si dala pleťovou masku, krásně se namazala, vytrhala obočí...no tak aspoň trošku.
Jo a ta vibradeska...na tom návodu je napsáno Future fitness, Crazy Fit QMJ-310. Kupovali jsme ji na veletrhu "Moderní žena" v Olomouci, od společnosti Micka group...adresa je www.micka-group.cz. Cena je kolem 30 000 kč, na tom veletrhu byla za 20 000 kč.
Třeba ti to pomůže...ale já jsem spokojená...
Tak já jdu ještě něco podělat, chci se dívat na finále domu snů :wink:
9. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Luba seděl u telky a koukal jak jsem vám psala...pak prý jestli už jsem dopsala ten román...že to on by nikdy nečet, takový dlouhý příspěvek :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Jééé, bezva...vyhráli modří...těm jsem ten dům fakt přála.
Jdu asi do pelechu, dobrou noc holky
9. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Dobré ráno,
jééé Zuzik se nám večer rozepsal :grinning: My si rádi zuzi počteme :wink:
Masíčko nedávám..já to možná blbě napsala, v podstatě jsem myslela, že zkusím třebas brokolici a pak ji přidám např. k bramboře. Že nedávám třebas ty dva-tři dny jen samotnou brokolici...Špenát jsi dávala mraženej??já mám v mražáku domáci, ale četla jsem, že špenát je lepší dávat skleničkovej, že ten normální obsahuje hafu dusičnanů...tak nevím...zas si myslím, že když to dám párkrát, tak se taky nic nestane....
Já teda mixuju, ale ne úplně, nějakej kousek tam zůstane. Zkoušela jsem to vidličkou a on se mi přitom dávil. ale zas ty píšeš, že jsi to dělala po těch třech týdnech, takže to zas zkusím a uvidím...

Mimi, to je supéééér, že jsi si kosmetiku užila. Závidím....já už se konečně objednala na příští čtvrtek odpolko ke kamošce kadeřnici. Už se taky těším!!! U nás kosmetička dělá jen soboty, má to už jen jako bokovku. Dřív dělala normálně v týdnu, ale už si to nechala jen tak. Takže pro mě ty soboty jsou zatím pasé, většinou tu máme brigádu nebo zedníky kolem stavby a když ne stavba, tak nám do toho vleze něco jiného...takže musím počkat...ale kdo si počká, ten se dočká :grinning:
Mimi, doufám, že jste na cizineckém a rodičáku vše vyřídili :wink:

U nás noc nic moc, tak snad se to zas trochu zlepší.

Tak zatím kočky, přeji vám krásnej den
10. pro 2009 v 06:26  • Odpověz
Dobre ranko kocky :slight_smile:

len nakukujem pri ranajkach :slight_smile: Ideme na plavco na 9,00 tak uz tu strasim :grinning: moje dva poklady este spia :dizzy_face: Noc zase super kojo o 5,00 :slight_smile:

Tak vcera sme si uzili plavco, potom sme sli na tie urady a konecne !!!! mam vsetko vybavene :slight_smile: Potom sme boli v obchode a celkom sme si uzivali spolocny den s tatinkom :dizzy_face: :dizzy_face:

Helu: tak tie soboty chapem, ale verim ze raz si to vsetko vynahradis :wink: *Stepanka asi zase trapia tie zubky co? :frowning2: :frowning2: chudatko male ten si to fakt uzije :confounded: Helu ja som citala ze do pol roka je lepsie davat sklenicky lebo tam mas istotu ze ta zeleninka je v pohode, ale zase keby som ja mala zeleninku domacu zo zahradky tak by som radsej varila, ale okrem brambor nemam nic tak radsej davam sklenicky - zatial... tak mozno by som (ak mas informaciu ze spenat ma vela dusicnanov) dala tu sklenicku :wink: :slight_smile:

Zuzi: prosim ta , mnam to vobec neva, ze tu ppises romany :wink: :slight_smile: len pekne pokracuj :wink: Dakujem, za tie odkazy na tu vibro desku, urcite na to mrknem (ale ak by sa ti chcelo, mohla by si mi ju este vyfotit :grinning: :sweat_smile: - dakujem) ...Tak ty uz mas facebook? Tak rychlo sem (popripade do IP) napis ako si ta najdem a neboj ja som ho zo zaciatku neznasala ale teraz mi celkom vyhovuje, pretoze tam dam fotky a vsetci (myslim rodina) ich vidia a nemusim kazdemu posielat mail :slight_smile: Jeee tak Ondrasek ta nechal upratat a krasne spinkal, no to je hodne mimco :dizzy_face: :dizzy_face: Ruka boli a teda nie je to sranda, drahy hovori ze to mam namozeny z umyvania okien, ale mna to zacalo boliet az 3 dni po umyvani, tak neviem... este pockam a uvidim co sa bude diat .... Ja som dom snov este vobec nevidela :confused: ale som rada ze vyhrali tvoji favoriti :wink: :slight_smile:

Nic kocky, idem pobalit veci a okolo pol osmej musim zobudit Tobinka aby sa napapal, pretoze potom sa mi poblinka v bazene :grinning: :grinning: Vecer dojdu moji rodicia , tak uz sa tesiiiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: zajtra si spravime super dnik , dame vianocne trhy :dizzy_face: :dizzy_face: a tak, mozno ochutnam aj svařaček :grinning:

Uzite si dnik, mrknem poobede :slight_smile:
10. pro 2009 v 07:11  • Odpověz
No mimi, já zas četla, že se skleničky mají dávat spíš jen třeba na cesty atd...prostě občas, děti si pak těžko zvykají na domácí stravu. Ony ty skleničky jsou přece jen dochucený třeba jablečnou šťávou atd. a normální domácí strava je bez chuti, bez dochucení....ale myslím si, že jeden ti řekne tak, druhý onak, prostě to záleží jen na nás rodičích jak se rozhodneme....takže asi tak...

Užijte si plavčo a ať se máš ruku brzy v pořádku!!!! nemáš třeba zánět šlach???
10. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
ahoj holky, já jen na chviličku...zrovna vařím obídek...malej bude mít zase brambor se špenátkem plus trochu mrkvičky. A nám dělám ražniči bez špejle s bramborovou kaší, je to strašně jednoduchý a strašně dobrý...mňam, už se těším
víc určo napíšu večer, zatím
10. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Cao kocky, sme doma z plavca... dnes si to maly teda poriadne uzival, uz ich instruktorka ponarala do vody ale len tvaricku, bolo to super.... zase s malym plaval tatinek, pretoze ja tym ze s tou rukou nemozem poriadne hybat , tak som mala strach ci to zvladnem.... :frowning2: Ja som si dala obidek a maly spinka...

Helu: ja som to s tymi sklenickami nemyslela zle :frowning2: tak promin a samozrejme chapem , ze vsade to pisu, a kazdy ti povie nieco ine .... mne ide o to ze doma nemame tu domacu zeleninku tak sa bojim mu davat len taku obyc.... vcera som napriklad chcela kupit nieco bio ale nic nemali , tak mi proste pride vhodnejsie dat mu na zaciatok tu sklenicku... a tie prve lzycky nie su dochutene , je tam akurat nejaka obilovina.... a to vraj vobec neva... ja sama som z toho blba a vobec neviem co je vhodnejsie :frowning2: Som sa ta nechcela dotknut ani ti radit... este raz prepac...

Zuzi: ale robis chute s tym obedom :slight_smile: Ondrasek si urcite pochutnal na zeleninke a maminka na raznici :dizzy_face: Uz sa tesim na tvoj vecerny roman ... :grinning: :grinning: :wink:

Idem trosku upratat :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyvesat pracku, dat prat dalsiu a potom mozno trosku relaxovat.... ked prdolka dovoli :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jéjda Mimi, já to vůbec nemyslela zle....já jen reagovala nato, že jsi četla, že se mají do půl roka dávat skleničky...jen jsem chtěla říct, že to je jen názor jednoho a druhej ti řekne něco jinýho. je to prostě na rodičích...já to vůbec nemyslela tak, že bys musela dávat to či ono!!!!!Tak se mooooooc omlouvám holka!!!! Je to fakt nedorozumění!!!!!! :wink:
10. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
Jeee Helu tak to som rada :slight_smile: som myslela ze sa ta to dotklo, tak potom je vsetko v pohode :slight_smile: :wink:

Som trosku upratala, vysala a umyla podlahy, este mi perie posledna pracka a potom mam padla.... Tobinko pred chvilkou zase zaspal... vydrzal hore 2,5 hodinky... je to proste maly spachtos :grinning: :grinning: :grinning: Na pol osmu idem este na preventivku na gyndu... teda vobec sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Tatinek bude hlidat :slight_smile:

Idem hodit kostru na sedacku kym sa prcek nezobudi :slight_smile:
10. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Kocky dala som do albicka nasu "malu zabku" :grinning:
10. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Jejda, až teď jsem se dostala k počítači...jak šel malej spát tak jsem se pustila do uklízení, nejdřív kuchyně, tatínkovi nachystat sváču na zítra, pak trochu i obývák, pověsit prádlo, osprchovat se...taky jsem začala cvičit bříško, tak doufám, že mi to nějakou dobu vydrží. Pořád jsem se k tomu nemohla donutit a dneska mě to jaksi chytlo :sweat_smile:
Jinak dneska dobrý, malej mi po obědě spal zase víc jak hoďku a půl doma v postýlce. Předtím si dal dopoledne ještě půlhodinku a ráno spal až do devíti...noo,nepoznávám ho :grinning: ale musím to zaťukat :wink:

Mimi, bezva, že se malýmu plavčo zase líbilo...fotky pěkný...koukala jsem na ně hned jak jsem vás viděla na úvodní stránce, ani jsem ještě nebyla tady :wink:
K těm skleničkám, taky jsem slyšela, že do 6. měsíce by se měly dávat raději kupované. Taky jsem ale četla, že dětem prý skleničky více chutnají, jak psala Helu, a že pak nechtějí jíst domácí stravu. Já jsem teda do toho půl roku dávala domácí (měla jsem mrkev a brambor), z kupovaných jsem vyzkoušela brokolici, první lžičku. Potom už ale normální kupovaný. Resp. brokolici jsem koupila normální nebio a špenát taky...fakt nevím, kde bych to sháněla...resp. vím, ale skoro žádný výběr tam nemají...Asi tak budu pokračovat i dál...prostě za nás taky nebyla žádná biozelenina...a že se hnojiva používala ve velkým...Jsem totiž ráda, že vím co v tom jídle, co doma udělám, je, a že nemusím studovat složení na každé skleničce a bát se z čeho se mi osype nebo nee.
Takže určitě jste měly pravdu obě :wink:
Na kontrolu na gyndu bych měla taky jít...mám takovej dojem, že mudr. říkal ať se objednám na listopad :astonished:
A tu vibradesku vyfotím a klidně pošlu mailem...protože pochybuju, že by se mi to nějak brzy podařilo hodit na facebook :grinning:
Jo holky a můj přihlašovací mail na facebook je: zuzka-prochazkova@seznam.cz. Doufám, že je to ono co jste chtěly :grinning:

Sákriš, dneska nic moc...musím se polepšit...myslím s tím románem :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Tááák holky, no kde je zase kdo? Takový škaredý počasí a vy snad lítáte někde venku :grinning:
Já jsem se pustila do další vánoční výzdoby...takovou velkou svítící hvězdu na okno a svítící svícen do druhého okna, takže umýt parapety a takový ty blbinky.
Taky tady byla kámoška ze spodu...udělaly jsme si svařák (jakýsi čajový, je to bez alkoholu, jen se to zalije vodou) ale byl to teda pěknej hnus, resp. spíš jako čaj :grinning:
Malej dneska spapal už celkem pěknou dávku (špenát, brambor a mrkev) asi 170 ml kelímek a od půl jedné už spinká v postýlce, tak ještě něco dodělám a doufám, že pak přestane pršet a vyrazíme ven. Chci mu koupit novou podložku do vany (takovou tu molitanovou) protože ta stará už je k.o. :slight_smile: a taky se chci podívat na takovej ten nafukovací válec...prý je to dobrý.
Včera večer jsme byli s taťkou na vánočních trhách ve městě, dala jsem si super langoš...mňam. Hi hi hi tak dneska jestli půjdeme, tak je zase můj :grinning:
:grinning:
Tak já zase frčím něco udělat než se malej vzbudí, pěknej pátek
11. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
myslela jsem kolik toho budu dočítat jak večer přijdu...a ono nic :fearful:
holky, dneska večer u nás horor...malej ne a ne spinkat...normálně v sedm spí a dneska nic...jen řve v postýlce. Už jsem ho měla i venku, namazala dásnička, protože už budeme mít taky zoubek (už cítím takové drsné)...na chvíli se uklidnil, když jsem ho chovala a v postýlce zase řev. Jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží. Snad v noci bude klid, protože jinak lituju sousedy :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
No nic, asi si pomalu začnu zvykat psát si sama se sebou :grinning:

Malej včera křičel asi do půl deváté, měl trošku teplotku a asi ho fakt bolel ten zoubek tak jsem mu dala čípek, pak ho asi půl hodinky nosila v manduce, než to zabere...potom se mu podařilo usnout a spinkal celkem krásně...kojo ve dvě a ve čtyři, pak v šest a spinkal do osmi.

Pak jsme vyrazili na nákupy, protože jsem se rozhodla už konečně začít s pečením. Pak jsme se do toho pustili...zrovna dopékám nugátové rohlíčky a už mám hotové takové ty vaječné věnečky s krémem. A asi pro dnešek stačí...Ještě si ale naloupu ořechy na zítra...to udělám takový fakt super výborné pařížské rohlíčky s takovým čokoládovým šlehačkovým krémem...mňam. Luba je na zabíjačce (pro změnu zabíjí tcháni :slight_smile:) a přijede zase až večer.

Včera jsem byla ještě mrknout do obchodu s dětskýma věcma a nakoupila ještě nějaký blbinky. Takovou krásnou zimní čepku, teploučký natahovací botky a takový ten nafukovací válec jak si na něm mají mimča hrát. A to jsem vlastně nic nechtěla, jen jsem tam tak mrkla :grinning: :grinning:

Jdu vyndat ty rohlíčky, mějte se a hezký víkend
12. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
Cao kocky,

ospravedlnujem sa za absenci ale vo stvrtok vecer dosli nasi , tak som sa im venovala a nejak nebol cas na vysedavanie pri PC :grinning: no a v sobotu rano sme frcali na to skolenie a vianocny vecierok... vratili sme sa dnes poobede, este som "vyhodila nasich " a teraz som chcela chvilku zrelaxovat, ale prcek sa zobudil tak to asi nedam.... Inak to nasi s malym zvladli a my bez neho tiez ale dnes som sa uz strasne moooc tesila domov a nevedela som sa dockat kedy ho uvidim...

Zuzi: ty pecies ? sikulka :wink: :slight_smile: mna to teda vobec nebavi :sweat_smile: :sweat_smile: este ze ideme na cele sviatky k nasim, sa necham obskakovat :grinning: :grinning: to bude supeeer :dizzy_face: :dizzy_face: Co Ondrasek, este ho trapia tie zubky... ? my zatial ziaden nemame ale tie dasnicky ma stale take bolave a drsne, som zvedava ako dlho mu bude vyliezat :confounded: Inak drobcek dnes dostal brokolicu a vraj mu velmiii chutila.... Zuzi chcem sa opytat, ty maleho este po zeleninke dokrmujes mliekom??? alebo ako to robis....l

No nic idem lebo maly tu mrnciii :confounded: :confounded: :confounded: chjooo a ja som taaak unavena,,,, :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: som spala 4 hodinky a dala som si 2 dc vinka a nejak mi to nesadlo , tak mi navyse je pekne na .l..... :frowning2:

A HELUUU kde sii ty????????????????????????????????????

Tak zatial , mrknem vecer pri superstar...............
13. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
ahoj ahoj
Mimi, super, že sem za mnou někdo zavítal :slight_smile: Takový důvod jako návštěva rodičů se samozřejmě odpouští...ale ať už se to příště neopakuje :dizzy_face: :grinning: :grinning:
No bevza, že jste si večírek užili...s tím pitím musíš asi víc trénovat, aby ti příště ty 2 deci sedly :grinning: :grinning: No jo, ale to jsme my, kojící matky :wink:
Peču peču...a hrooozně mě to baví. Peču hodně i normálně, Lubovi buchetky, různé krémové rolády, dortíky a takové dobroty.
Zoubek zatím vidět není....něco tam vidím, ale bílej zoubek to ještě není. Ale je to takové drsné na dotek, tak snad brzy. Ale už není protivnej ani neřve jako tygr, tak nevím...
My dneska měli poprvé cuketu...jen jsem ji postrouhala nahrubo na struhadle, podusila jsem ji na olivovém oleji a pak jako ve vlastní šťávě. Pak smíchala s brambory a přidala trošku mrkvičkky...a to mu zase šmakovalo...měl asi 150 ml a jak to spapal tak zase brečel. Prso dávám ještě po obědě vždycky. Ale asi bych už neměla a měli jsme to jedno kojení nadradit celé obědem. No ale zatím ho prostě dávám.

Dneska malej spinkal krásně doma skoro 2 a půl hodinky. Potom jsem se vydali na návštěvu k mojí babičce...ta byla zase nadšená, bylo to bezva. Potom nákup v kauflandu a hurá domů...hned vykoupat a spinkat.
Jo a zítra jdeme do poradny tak vám dám vědět jak jsme vyrostli...tak zatím a pěkný večer
13. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Zdravím dámy při pondělku :grinning:
takže...moc se omluvám, ale v sobotu jsme dozdívali příčky a celkově tu byl dost frmol, manža ke všemu musel ještě v sobotu do práce. Tak jsem musela lítat mezi stavbou a plotnou o to víc, naštěstí tchán věděl zhruba o co jde, takže mi v tom vysvětlování dost pomohl :sweat_smile: Ke všemu Štěpulka byl dost protivnej, naštěstí po obědě dojela má mamka a šla s ním ven, takže byl chvilku klid. Asi nám zas porostou zoubky. Nebo spíš určitě, jen jsem zvědavá, jak dlouho to bude zas trvat :confounded: Je hrozně otravnej, ufňukanej a ty noci byly zas hrozný. Co se týče jídla, tak si nemůžu stěžovat, ale to kníkání mezi tim :unamused: Včera už jsem mu dala na noc nurofen, protože od dvou hodin pořád brečel, kroutil se..bylo mi ho hrozně líto...a naštěstí to zabralo. Nechci mu hned dávat prášky, ale prostě když už se dvě noci pořádně nevyspal (a šlo vidět, že mu to chybí) a asi ho to fakt děsně bolí....tak si myslím že nedělám nic špatnýho. dávám to prostě v nouzi nejvyšší. Jinak nám hodně pomáhá gelík Mundisal. Fakt, žádnej jinej nám tak nezabral.
O půl noci se teda vzbudil, ale během půl hodinky usnul, spinkal do půl3 to bylo kojo a v půl 6, teď zas chrní. Ale začíná se zas kroutit :sweat_smile:
V neděli jsme byli s manžou dopolko nakupovat, jeli jsme v devět a vrátili se něco před jednou. Hlídali tchánovci a malej byl zlatej, naštěstí :wink: a jak jsme dojeli tak se tak strašně krásně na nás začal smát. No šli jsme do kolen :dizzy_face:

Zuzi, pokud je to už jakoby po celé délce drsný, tak už je vyhraný. Jakmile se zoubek prořeže, tak už to prcky nebolí :wink:ta drsnatina je vlastně vršek zoubku

Tak jsme včera byli v tescu a koukala jsem na bio...jediný co jsem koupila, byly rajčata keříčkový. Jinak to byl hnus, asi to nikdo moc nekupuje. ale třebas cuketu, tykev atd tam vůbec neměli :frowning2: Tak holt asi nakoupím skleničky a dám mu to ve skleničce. U nás už to neseženu tuplem. Ještě jsem koupila hrušky, tak mu udělám přesnídávku. Včera měl špenát s bramborem, to mu šmakovalo, ale byl ze skleničky, myslela jsem si, že je to první lžička brokolice, tak že mu to smíchám s domací stravou a pak jsem si toho všimla.....no ale chutilo mu velmi :grinning: Dnes dostane květák s bramborem, tak jsem zvědavá....Už jsem mu zkoušela dát i odpolko přesnídávku. Zatím měl jen babán, jablíčko a pak smíchaný. Sem se divila, u babnánu dělal ksichtíky, ale snědl ho. To jsem si myslela, že mu bude chutnat víc. S jablíčkem ho ale papal krásně.
Jinak já po obídku nekojím, jako nabídnu prso, ale on nechce...sem si říkala, jestli má pak dostačující příjem mlíčka, ale četla jsem, že by mělo stačit 300ml, tak to si myslím, že vypije....
Jo a na noc jsem začala dávat od Hami Hajaja 2, je to UM spešl na noc, tak proto tak krásně spinká :grinning: Takže mám cecany nalitý a odsávám a dávám do mražáku na horší časy. :wink:

Nevím, jestli nepůjdu dnes k našim prochajdou. Je to cca hodinka cesty, tak si asi uděláme vycházku, ale ještě musím zjistit, kdy pojede táta domů. Aby nás mohl vzít zpět, chtěla bych jít za holkama atd...

Mimi, no jo, odvykly jsme si od vínečka a jiných alkoholových dobrot co? No hlavně, že jste si to užili, je to určitě fajn chvilku vypadnout bez prcka, ikdyž se po nich pak stýská co?

Tak končím holčiny...zatím pááááá a krásnej den
14. pro 2009 v 06:41  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak u nás noc dobrá, teď jsou v podstatě všechny...doufám, že jsem to teď nezakřikla. Malej se vzbudil až v osm hodin, a to spinká od sedmi. Jen dvakrát kojo, ale to hned zase usnul. Pak jsem ho vzala k sobě do postele, ale to už nezabral (většinou ještě spinkáme spolu tak do devíti) tak jsme vstávali. Před chvílí zase usnul, jako špalek a do dvou minut :slight_smile:
Zoubek pořád nic, jen drsný...myslela jsem, že když už je to drsný, tak že to bude hned, ale zatím žádnou bílou čárku nevidím.

Helu, kolik malýmu na ten oběd dáváš, že už pak nechce prso? Nevím jestli teda nedávám málo, že ho pak ještě chce. Jak je vidět, tak teda bio nic moc. Jak píšeš stejně toho hromadu ani nemají...to by potom ty naše děti jedli tak max. 2 - 3 druhy zeleniny. Já už na to hážu bobek a malýmu kupuju normální. Zrovna včera měl cuketu s bramborem. Teď jen přemýšlím jestli je menší zlo normlální nebio zelenina dělaná doma nebo ty skleničkový věci, ve kterých je zase hromada jiných věcí, ale zase mají málo dusičnanů.
Dneska jsem poprvé zkusila jablíčko...říkala jsem si, že po třech týdnech zeleninky na oběd by si klidně zasloužil už ovocko. Jablíčko bylo teda trošku kyselejší, ale to mu vůbec nevadilo...první lžičku se pořádně šklebil, ale další už zase otevíral pusinku jako vždy. Zkusili jsme tak 3 lžičky před chvílí na svačinku, ale dal by si určitě víc. Jsem zvědavá jestli se neosype. Snad to bude dobrý.
Teda ale docela tě obdivuju, lítat kolem baráku, vařit, starat se o malýho...jsi šikulka

Dneska nakonec do poradny nejdeme, volala mi sestřička, že má horečky a že mudr. by to sama nezvládla. Tak jdeme až 28.12.
14. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Krasny den kocky :wink:

Helu sa ukazala :dizzy_face: Teda holka ja ta obdivujem, tak ako pise Zuzi, lietat okolo baracku a do toho varenie a Stepanek :confused: si fakt sikulka :dizzy_face: :wink: S tym nurofenom si urobila dobre, ja by som ho malemu tiez dala ak bys sa takto trapil :wink: Ak vyrazite na tu prochajdu tak si uzite odpolko u vasich a s kamoskami :dizzy_face:

Zuzi: S tym trenovanim mas pravdu, uz sa tesim k nasim na vajecny konak.... ten fakt mozem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Inak maly ma tie dasnicky drsne uz treti tyzden ale zubok tiez zatial nevidim :confused: tak som zvedava kedy :slight_smile: Ondraskovi chuti aj ovocko , teda jablcko, to je super :slight_smile: :wink: Juuj a ja som netrpezlivo cakala ako dopadnete v poradni a vy tam nejdete :frowning2: :slight_smile: Nas caka poradna 21.12. + ocko 2. Hexa a prevenar ..

No a u nas noc v pohode, kojo v 5 a spal az do 8 , potom dostal flasu a tatinek si ho vzal k sebe a nechali ma spinkat do 9,30 takze parada.... A teraz Tobinko od 10,15 zase spinka a ja relaxujem... mamka mi navarila, takze minimalne do stredy sa k sporaku nemusim postavit :dizzy_face: :grinning: je to proste moje zlaticko :dizzy_face:

Co sa tyka tej zeleniny, myslim bio, tak mne sa v Tescu podarilo kupit len zemiaky... ale cez tyzden chcem skocit do bio obchodu... tak som minule videla aj mrknu , spenat, cukinu, brokolicu, zemiaky tak hadam to tam budu mat..... KOCKYYY chcem sa opytat...myslite si ze do sklenicky (trebars brokolice) mozem pridat brambor, teda myslim kupovany??? Asi by to nemalo vadit, ale radsej sa pytam..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jeee tak prcek je hore, spal hodku, teda nif mof ale aspon nieco.... Idem za nim... o chvilku urco bude plakat od hladu ako tur :grinning:

Jooo a este mam jednu otazocku, dost maminiek hovori ze s prckom by sa malo ist vonku do max -5 stupnov aj dr. to hovoria.... je to pravda, tiez ste to poculi???

A uz idem... krasny dnik damy :wink: :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Jejda, Mimi, tak to mě vůbec nenapadlo, že by to mohlo s tím zubem trvat ještě tak dlouho. Ikdyž je to celkem fuk, protivnej není, tak to neva. S tou poradnou mě to mrzí, protože jsem chtěla napsat to doporučení na kožní do Brna a zajet tam ještě do vánoc, ale s takovou to bude až v novém roce. No co se dá dělat...
My už máme naočkovoanou 3. hexu a i 3. synflorix, na poradně v 5. měsíci mu to dělali. Ta poslední bude nevím kdy.
Máte teda hodného tatínka, že tě nechá tak krásně prospat. Je to určitě potřeba. Já si teda taky nemůžu stěžovat, ten můj je taky zlatej :dizzy_face:
Hele a to je nějakej speciální obchod s biozeleninkou? Já jsem teda taky z města, bioobchody tady jsou, ale na žádnou zeleninu jsem tam ještě nenarazila. Jen spíš takový ty sušený věci.
A brambor můžeš přidat určitě. Dokonce jsem četla nějaký recept na děské jídlo a přímo tam bylo, že máš udělat bramborovou kaši z MM nebo z toho umělýho co malej pije a pak to přelít jakoukoliv skleničkou...myslím, že to musí být fakt dobrota. A taky už jsem zkoušela k zelenince místo brambor dát rýži. Resp. tu rýžovou nemléčnou kaši jsem udělala jen s vodou, né s mlíčkem, a přidala k tomu zeleninu. Ten se oblizoval (ostatně jako vždy :grinning: )...je to aspoň malá změna.

Holky malej mi už aspoň týden krásně spinká po obědě doma...nemusíme chodit do té zimy :wink: . Otevřu mu balkon obleču ho a tak min. 2 hodinky si dá vždycky. Včera, když jsme chtěli jet k té babičce, tak jako naschvál spal 2 a 3/4 hodinky. Dneska se chystám jak se probudí na návštěvu k sestře...taky už spí 2 a půl hodinky...Tak jsem fakt moc ráda. Dokonce si i stihnu něco udělat, to není jako ty půlhodinovky předtím...paráda.
Tak já se jdu obléct, abysme mohli jen nakojit a vyrazit...až se teda pán probudí :slight_smile: zatím ahoj...a večer zase přijdu :grinning:
14. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
Hoj kocky :slight_smile:

davam veceru, tatinek siel do posilovne a prcek spinka :dizzy_face:

Zuzi: zatial som bola len v bio potravinach vo vankovce (urcite je tych bio obchodov v Brne viac ale zatial neviem) a tam maju tu bio zeleninku co som menovala a kazdu stredu mavaju aj cerstve maso.... a samo tam maju aj tie susene veci a podobne .... :wink: :slight_smile:
Ondrasek tak krasne spinka :dizzy_face: to je parada.... pekne si to uzivaj,pretoze ja uz viem ze sa to meni zo dna na den,,,, ale to urcite vieme kazda :grinning: :grinning: :grinning:

No a dnes idem ozdobit stromecek... cez tyzden nebude cas, vikend by sme mali stravit u tchanovcov a 23-tieho ficime na Slovensko :dizzy_face:

Jo a dnes dosiel posledny balicek pre Tobinka.... nejake hracky do vody a sedatko a bola som teda taaak vytocena.... :angry: :angry: :angry: to sedatko som mu objednala bielo modre a oni mi poslali zelene :frowning2: :frowning2: ako fakt som mala nervy, ja nechapem ako si to niekto moze dovolit bez toho aby sa aspon opytal ci mi to neva.... som im tam pisala mail, tak som zvedava co napisu a to ani nehovorim ze balicek mi poslali az po druhom maily co som im pisala (na ten prvy sa ani neobtazovali napisat, tak ten druhy uz bol dost drsny...) chjooo :angry:

No som sa postazovala a idem dopozerat superstar a potom na ten stromecek... dufam ze nevypadne chodur, vcera bol teda uzasny :dizzy_face:

Ak by som sa tu uz neobjavila tak vam prajem krasnu dobru noc damy :slight_smile: :wink:
14. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.