• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
autor
Holky, teda koukám, že jak nejsem doma tak je tady mrtvo :slight_smile:
My jsme byli dneska s malým v mé bývalé práci v Olomouci. Děda jel lyžovat tak nám tady nechal auto...tak jsem mohla vyrazit. Bylo to bezva, přijeli jsme až o půl třetí. Malýho jsem hodila do postýlky, ale už se zase vzbudil...asi budeme muset mazat ještě ven.
Dneska k nám přijede vánoční kamion Coca-Cola tak přemýšlím jestli se nepůjdeme podívat na město...ještě uvidím.
Tak já zase frčím něco podělat, mějte se a choďte sem :wink:
15. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
Hoj kocky :slight_smile:

Zuzi: ja som dnes nejak nestihala, doobeda co to porobit doma , o 13,00 sme sli plavat a potom sme este behali po obchodoch , ze kupime nejake darceky ale nic sme nekupili (myslim pre mojich rodicov, uz som fakt v koncoch :frowning2: :frowning2: :confounded: ) Potom sme sa este stavili v potravinach a domov sme dosli po 18,00 a to som zase behala okolo maleho, vybalovat nakup a veci z plavca... ale to myslim nemusim vysvetlovat :grinning: :grinning: :grinning: kazda to tak mame :wink: :slight_smile:

Este ma caka zehlenie .... zajtra ideme na 9,30 na zrazik z holkami z Brna (zorganizovali sme vianocnu besidku pre deticky :dizzy_face: :dizzy_face: ) tak sa uz velmi tesime :slight_smile: Takze sa dopredu ospravedlnujem ak sem budem az tak k veceru :slight_smile:

Zuzi: tak deda bol lyzovat ??? :confused: a kde? juuuj ja sa uz tak tesim tento rok na lyze :dizzy_face: :dizzy_face: A co ten Coca - Cola kamion? Boli ste mrknut???

A kde mame HELU??

Nic kocky, musim dat notebook polovicke , tak vam prajem krasnu dobru noc :wink: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Čau holky,
vy jste tak hodný, že se po mě sháníte, když tu jen chvíli nejsem :wink:

Včera dopolko bylo náročný...Štěpi byl otravnej, tak jsem s ním lítala co nejdýl po venku, pak úklid, navařit tátovi. Hned po obědě jsem dala Štěpulku tchýni na hlídání a valila do Slavkova k mudře, dokoupit věci na vánoce, táta mě naštěstí vzal cestou z práce. Táhnout se s tím autobusem by se mi nechtělo :grinning: Pak táta hlídal a já dělala Štěpánkovi jídlo do zásoby a hned bylo devět večer a to se mi už nechtělo sedět u počítače :sweat_smile:

Dnes konečně byla noc klidná. Takže jsem konečně zas vyspaná. sice tu už trdlíkuju v tuto dobu, ale šla jsem dát prádlo do pračky, vyprovodit tatínka do práce a už jsem byla probraná. Štěpula se vzbudil jen na kojo ve 2 a teď něco po 5, chtěl se asi rozloučit s tátou. Teď tam spí na bříšku, což čučím,protože když se v noci přetočí na bříško tak řve chudák ze šoku jak tur. Začne totiž hned pást koníky a to on přece nechceee! Tak čekám, kdy bude řev...

Zítra jdeme na plavání, tak jsem zvědavá. Vůbec si nedovedu představit jak to v tom bazéně probíhá. Chodívala jsem tam do porodu plavat, voda nic moc teplá. je to veřejnej bazén, chodí tam i děcka ze školy....tak nevím, jestli není někde něco na tajno ještě vzadu, nebo to přihřívají, jak je to s chlórem...no uvidím...jedou tam holky z naší vesnice, tak se těším že pokecáme. Moc se totiž na kočárkování nemůžeme pořád sejit. každej má trochu jinej režim...Ta jedna má holčičku o 14dní starší než Štěpi, a ta druhá je myslím o 2 měsíce starší. Ale obě jsou menší než ten náš klučina :grinning:

Jééé holky, jak já bych si taky zalyžovala :grinning: Minulej rok jsme byli na horách, jenže to jsem nelyžovala, pro jistotu...a letos to asi neklapne....

Zuzi, co kamion. Muselo to být super...

Mimi, vidím,že jsi měla taky fofr den...

Tak zatím holky, přeji krásnej den....
16. pro 2009 v 05:57  • Odpověz
Krasne rano maminky :slight_smile:

Tobinko teraz dopapal , tak sa mi uz neoplati ist spat, o 9,00 odchadzame na ten srazik :wink: :slight_smile: Tak davam ranajky a idem vas pozdravit :wink:

U nas noc tiez super , kojo o 5,00 a vstavali sme pred chvilkou :slight_smile: Tatinek este spinka :grinning:

Helu: tak to vies ze sa po tebe shanime :wink: Teda ty si mala vcera pekne rozlietany den :confused: Uzite si dnes plavco a urco podaj info... som velmi zvedava na to ako sa to bude Stepankovi pacit :dizzy_face: a aj na tu teplotu vody... my ju mame 30 stupnovu a teda ja tam mrznem :grinning: :grinning: :grinning: Jeee ja som si az teraz vsimla ze na to plavco idete az zajtra :sweat_smile: no neva aspon sa nebudem pytat znova a teda daj potom vediet :grinning: :grinning:

No nic idem pripravit veci Tobimu a potom zo seba urobit cloveka ..... uzite si dnik.... :wink: :slight_smile:
16. pro 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
ahoj holky...dneska jsem vás nějak flákala...bylo jaksi moc práce...peču cukroví, ještě jsem do toho žehlila, byla s malým na nákupech, pak vařila večeři. Teď už mám konečně zasloužený klid.
Mimi, děda byl někde v Alpách, ani ti nevím kde přesně. Jezdíme hodně často. Já teda loni ne kvůli těhu, ale jinak joo...Hroně ráda bych taky jela, ale od malýho nejspíš nebudu moct...no uvidíme, možná na jeden den by to nějak šlo.
Jo a ten kamion jsme nakonec museli oželet. Malej spinkal až do čtyř a než bysme se nachystali a vybalili tak by bylo po všem. Takže nevím jaký to bylo, ale holky říkaly, že prý loni to bylo lepší.
A hlavně se musím pochlubit, že už jsem viděla ten náš první zoubek. Nevím jestli mu ale neroste další, protože v noci pěkně řádil, což vůbec neznám. Ve tři se probudil s hrozným brekem, po kojo nemohl usnout a pořád kňoural...v pět zase brek, kojo a opět nemohl usnout tak jsem ho musela hodit k nám do postele...pak usnul, sice tak trhaně, ale zase až do osmi. Ten první se prořezal ani nevím jak a u dalších snad bude problém nebo co :confounded:

Helu, tak co plavání? Líbilo se to malýmu? Koukám, že my jsme ostudy, že nechodíme...no co se dá dělat. Teda ale ty jsi ranní ptáče...v takovou hodinu jsem na koníkovi ještě nebyla :grinning:

A nevím jestli jsem vám říkala, že v pondělí nám došel ten kalendář a teda musím říct, že je to vážně super...fakt moc pěkný, však Mimi ví...
16. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Hoj kocky :slight_smile:

tak my sme dorazili dom az po pol siedmej.... rano sme boli na sraziku s Brnackami... bolo nas tam 16 mamin a 16 deti , tak si to viete predstavit... Tobinko tam bol najmladsi... potom holcicka 8 mesiacova a chlapecek 10 mesiacov a ostatne deticky vo veku od 1,5 - 2 roky , bolo to blaznive ale super.... pokecali sme a poriadne sa zabavili.... okolo jednej po nas prisiel tatinek, dali sme si obidek a potom sme sli s nim do prace ... vsetko by bolo super keby sme nestravili v aute cca 3 hodiny :angry: :angry: :angry: proste doprava v Brne dnes kolabovala :confounded: :angry: :angry: :angry:

Zuzi: jeee vy uz mate zubok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , gratulkaaaa a hod foto ak sa ti to podari odfotit :wink: Ja som dnes Tobinkovi kontrolovala pusinku ale zubok stale nikde :frowning2: :frowning2: ja to proste nechapem :confused: To je skoda ze ste ten kamion nestihli,,, u nas by mal byt 22-heho, tak sa nam tam snad podari zajst... A urco nie ste ostudy , ze nechodite plavat... proste ak tam nie su podmienky a chcu za to take prachy.... Ja tiez neviem ci by som to plavanie dala, s tobim plava tatinek, mne je v tom bazene proste zima a hned som nachcipana... Este to skusim po novom roku (teraz mame pauzu do 5.1. - vcera sme zacali kurz cislo 2) a ked zase ochoriem, tak proste bude musiet plavat aj nadalej tatka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: JJ , zuzi kalendar musi byt nadherny, uz sa tesim ked ho po vianociach hodis do albicka aby som ho omrkla... ja viem ze je rovnaky ale material je iny a Ondrasek tak musi byt kuzelny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky este raz vam davam otazocku ci neviete do kolkych stupnov mozu ist prckovia von???

Ak sa uz neobjavim tak krasnu dobru noc maminky a hodne miminka ... :slight_smile: :wink:

A kde mame LENUSSS zeby este stale mali rozbite PC??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
16. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Čau holky,
no jo no, jsem ranní ptáče :grinning: Tatínek vstával do práce, malej na kojo....tak jsem šla hodit do pračky prádlo, a půjdu péct perníčky dokud malej spí...

tak dnes na plavání nejdem, začneme až 7.1., ta jedna holčina nemůže a té druhé trochu ochořelo dítko...ale mě to nevadí, práce je doma jak na kostele a venku je stejně hrozná zííííma. Ne že by to bylo v lednu lepší že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi, já taky uvidím, jestli budeme chodit...jak jsem tu psala, ty podmínky nic moc, tak jsem zvědavá jak to mají vymyšlený... jinak nato prdím. U nás je dobrý, že se platí za lekci 50 kč, takže když to nevyjde, tak se nic neděje. V podstatě si chodíš nebo nechodíš jak se ti zachce....Takže reference podám až po novém roce :wink:

Mimi, je skvělý, že jste si užili srázek a celej den. Krom teda toho cestování autem...viděla jsem ten kolaps v televizi, no není co závidět holka....u nás to taky kolabovalo, u Slavkova havárky, při odbočení k nám do vesnice havárka jak prase...naštěstí to manžel objel, sice si zajel, ale aspoň nikde nečučel...
Mimi, někde jsem četla, že novorozenci můžou do -5 a ti naši prďolkové do -10 možná i -15st. Ale co maminky v takové zimě mají dělat to nevím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, gratulace k zoubku!!!!! to za chvilku vyleze i druhej...my ho měli přesně za týden :grinning: Ten kamion si užijete příští rok, to už bude mít z toho Ondrášek rozum, tak to bude veselejší.

No Lenus se dlouho neozvala :confused: a co Monča s Nelinkou??? minule tu psala myslím o té bouličce, tak doufám, že je vše v pořádku...mohla by dát info co je s nima :frowning2:
Apap, Unka....ty se neozvaly ani nepamatuju....holkýýýýýýý neprďte na nás!!!

Krásnej den holčiny :dizzy_face:
17. pro 2009 v 05:57  • Odpověz
autor
ahoj ahoj
tak dneska ráno jsme se vydali tatínkovi na poštu poslat na pojišťovnu dopis ohledně toho ťukance na autě. Včera odpoledne tam byla taková fronta, že se to fakt nedalo. Pak jsme šli na procházku a jen tak se mrknout do intersparu pro pita chleba...tady vedle v bille ani v penny ho nemají...holky vrátila jsem se jako vánoční stromek :grinning: Hrůza, člověk jde pro jednu věc a má všeho kopec. Ještěže mám tak velkej koš v kočáře :wink:
Dneska už malej papal ovoce (jablíčko s banánkem) líp než včera, takže spokojenost. Nemůžu pochopit jakto, že mu ta zelenina chutná víc než ovoce. Asi to chce čas.

Mimi, to musela být akcička :slight_smile: A kde se vůbec můžete v takovém počtu a s kočárkama sejít? Tady v Pv není snad jediná kavárna, kde bysme se mohly v zimě scházet...tak max. 4 kočárky a konec. Je to super, že sis to užila, poklábosila s ostatníma maminkama...
Zoubek nevím jestli se mi podaří vyfotit...když otevře pusu tak to je vždycky taková rychlovka a pořád tam má jazyčisko :grinning: Tak tak ho vždycky zahlídnu, natož fotit...uvidím jak se zadaří. Za chvíli budeme gratulovat my vám...
S těma stupňama nevím, ale dneska jsem venku byla normálně, měli jsme asi -6. Taky jsem slyšela něco o těch pěti, ale když Helu píše víc, tak to asi bude pravda. Je zase fakt, že si nedovedu představit, že když bude studená zima, tak že budu s malým pořád doma...

Helu, taky díky za gratulace, je to švanda...a až vyleze úplně tak to teprve...
Na ostatní holky jsem taky myslela...no snad se brzy někdo ukáže

Ještě týden a přiletí Ježíšek :wink: :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Hoj kocky,

tak my sme dnes mali trosku umrnkanu noc aj den... o dvanastej maly zaspal , vstal o jednej a od 15,00 uz zase spinka, mna caka zehlenie, dala som sa do varenia likeru Bayleis , uz sa tesim pretoze minuly rok som nemohla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ten si vezmem na vikend k tchanovcom a v Poprade urobim novu davku + klasika vajecny konak :slight_smile: :wink: Ja nepeciem, robi to moja mamusa a aj tak budeme cele sviatky v Poprade, takze by to bolo zbytocne... Vikend teda travimeu tchanovcov :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v stredu uz odchadzame do Popradu... Dnes som este pre draheho objednala posledny vianocny darcek.. sponu na penizky - dolar, strasne po nej tuzi a konecne sa mi ju podarilo na nete najst , tak hadam stihne dorazit.... Mne drahy vcera objednal parfem ale ten vyzdvihne osobne v pondelok :dizzy_face: :grinning: No ale stale mi chybaju darceky pre mojich rodicov, proste som doteraz nic nevymyslela , tak hadam ma to pondelka nieco napadne....

Helu: s tym plavanim , to mate uplne super a ta cena je teda tiez fajn... tiez by som to tak niekedy brala... To je super ze manza netrcal v zapche tak ako my :wink: :angry: a navyse v tom nasom super novom velikanskom aute :grinning: :grinning: :grinning: ledva sme sa tam natrepali... Octavku mame v oprave , davaju dokopy ten tukanec co mal tatinek :sweat_smile: tak to musime chvilocku vydrzat bez nej ,no .. .. Ja som pocula do - 5 ale nebola som si ista ake velke deticky maju na mysli,,, a teda v -10 neviem ci by som oxidovala po vonku o -15 ani nehovorim... to radsej malemu otvorim okno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Zuzi: j neviem cim to je , ale vzdy ked ideme do obchodu len pre jednu vec , tak vzdy odchadzame s plnymi taskami :grinning: :grinning: takze to dobre pozname :wink: :grinning: No akcicka to bola super a boli sme v jogurtarne , ale samo nie kazdy bol s kocikom to by sme ich tam urco nedali, kocik malo asi tak 7 mamiciek :wink: :wink: ale fakt to bola parada... ale ty to urco poznas :wink: Ten zubok .. som si to aj myslela ze vyfotit ho je nemozne :grinning: :grinning: :grinning: ja len tak ze keby nahodou :grinning: :wink:

Jeee faaakt este tyzden a bude jezisek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa tesiiiim

takkk Tobinko vam nieco posiela :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3628324&vReferer=
17. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Holky tedaaa kde ste cely den...???? :confused:

Na HELU som si uz zvykla, ze ma len jeden prispevok za den :grinning: ale ZUZI tvoj vecerny roman mi dnes teda chyba :frowning2: :grinning:

No nic , tak ja idem dopozerat film a potom do hajan...

Krasnu dobru noc damy :wink: aj ked vy uz asi spinkate .... :slight_smile:
18. pro 2009 v 00:11  • Odpověz
Dobre ranko maminky :slight_smile: :wink:

teda kde steeeeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2:

U nas dnes noc v pohode, kojo o 5 a vstavali sme o 8 a tatinek uz nebol doma :confused: :confused: Vobec nevieme kedy vstal ani kedy odisiel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Som si rano davala sprchu a maly bol pri mne v kupelni, lezal v lehatku... bol taky zlatucky, sa na mna tak nechapavo pozeral, ze co sa deje :grinning: :grinning: :grinning:
Poobede sa chystame do mesta, mame stretko s kamosmi a ideme tiez pozriet k tatinkovi na vianocnu besidku a este aj na besidku k jednej znamej.... som zvedava kedy sa dostaneme domov.... A tiez chcem ist mrknut do HaM, Tobi ma od nich jedny riflicky a su fakt super ale c. 62 (ano holky dobre pocujete, to je jediny kusok oblecenia c. 62 ktory mu je este ako tak ) uz mu je tak tak, takze velmi dufam ze kupim aj vacsie alebo aspon podobne :slight_smile:

No nic, idem nas pobalit, trosku to tu zkulturnit... tatinek po nas pride okolo obeda tak aby sme boli pripraveny...

Uzite si den kocky, mrknem vecer... tatinek bude na tom vecirku tak urco budem tu....
18. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
ahojky holky,
nějak vás zanedbávám nebo co...
Dneska jsem zase celý den jaksi nestíhala...ráno jsme spali s malým až do devíti, pak hned přišla sestra, před desátou bratrancova žena kadeřnice...tak nám dělala nové hlavy. Jsem si to nechala vzadu ještě trošku zkrátit. Pak hned přišel můj taťka, pohráli jsme si s Onďulkou, vypili kafíčko a pak utíkali ven na procházku. Pak nákup, přišli jsme o půl šesté, pak koupání a už spinká.

Mimi, ta fotečka, co nám Tobinko posílá, je fakt překrásná....máte krásnýho klučinu
Jdu dokoukat ulici a pak ještě napíšu, zatím
18. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky,

idem vas len pozdravit :wink: O chvilocku odchadzame na vikend k tchanovcom :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hadam to nejak prezijem.....

Inak Tobinko dnes spinkal az do 7,30 :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som fakt cumela :wink: :slight_smile: je to proste moje zlaticko :dizzy_face: :dizzy_face:
Vcera sme boli pozriet na besidke u tatinka, bolo to super, domov sme dosli az pred osmov, maleho som hned okupala, napapal sa a o pol deviatej uz spinkal...Tatinek sa vratil okolo pol druhej celkom v pohode, ale aj tak spal v obyvaku aby nas neopil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi: Tobinko dakuje za pochvalu fotecky :dizzy_face: U teba vidim novu fotecku v pasu :slight_smile: je krasna :dizzy_face: a tiez som si vsimla nove fotecky v albicku, teda vam to s Ondraskem taaaaak slusi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tiez mate nadherneho klucinu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nic holciny, idem si na tvar namalovat seba a potom uz vyrazime.... Asi sa tu cez vikend nedostanem az v nedelu vecer.... Vy si to uzite a hlavne sa v tych prispevkoch polepsite !!! :angry: :grinning: :grinning: Ze HELU :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
hezké dopoledne,
zrovna jsem chtěla napsat, že tady zase nikdo nebyl...ale Mimi nezklamala :wink:
Teda, celý víkend u tchánovců.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale určitě to vydžíte, ikdyž ti teda vůbec nezávidím :sweat_smile: ...už se těším jak nám budeš v neděli psát zážitky :grinning:

My máme dneska dopoledne tatínka doma, tak si ho musíme užít, po obědě frčí zase do práce. Včera jsem malýmu koupila takovou krásnou hrušku, že mu ji dneska na sváču zkusím. Tak jsem ji nastrouhala, podusila, nalila tam trochu koj. vody, do toho lžičku umělého mléčka a trochu rýžové kašičky na zahuštění...holky, ten mi málem ukousnul ruku :grinning: ještě jsem ani neměla nabranou další lžičku a už měl pusu dokořán...byla to fakt sranda. Na oběd bude mít brambor s květákem a mrkvičkou. A my s tatínkem vepřovou panenku a hranolky v troubě.

Po obědě přijde ségra, tak pořádně pokecáme....jooo a mám velkou novinku, budeme mít bratrance nebo sestřenici....já jsem tak šťastná, hrozně to ségře přeju, fakt si to zaslouží...dlouho jim to nešlo, pak šla do nemocnice na operaci, se jí tam koukli, profoukli a hned otěhotněla...fakt paráda. Doufám, že to bude všechno v pořádku.
Tak já zase frčím něco dělat...měla jsem chvilku klid, tatínek byl u holiče tak se šel osprchnout a malýho si vzal v lehátku sebou :slight_smile:
hezký víkend
19. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Čau holky,
tak my dnes na kojo dobrou...v půl2 a v půl6, jen kdyby si miláček neusmyslel, že se v půl12 probudí a bude do 2 vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se párkrát stalo,že se tak probudil, ale vždycky se u toho dalo aspoň trochu pochrupkávat, ale teď teda ani omylem...V půl6 se vzbudil na kojo, chvíli kňoural a mě tak začala bolet hlava, že už nemůžu zaboha zabrat, tak jsem zapla koníka a půjdu asi zdobit perníčky. Sem zvědavá jak budu fungovat přes den...ale manža dnes prý vaří,tak se těším :grinning:

Včera jsme tu dělali trošku organizační pořádek, takže byl borčus všude, nebyl čas ani se za váma dojít kouknout. Teda vlastně za Zuzkou, Mimi nás koukám na víkend opustila a jela si užívat...no Mimi, doufám, že máš pevný nervy a snad to přežiješ ve zdraví :wink: Včera nám ještě měnili satelity, takže jsem musela kmitat, aby tu bylo aspoň trochu uklizeno. Naštěstí manža pomáhal. Jo a včera nám spadl Štěpi z pohovky...tu naši starou jsme včera vyhazovali a dávali sem jinou, Štěpánka jsem dala úplně ke zdi (byla rozložená) a on se dostal nějakým zázrakem na kraj a buch, no trošku si pobrečel ale jinak pohoda. Takže druhej karambol máme za sebou. Já to opět nechápu, byl tam polštář, hrazdička a on se i přes to všechno ani ne během 3min dostal. Jsme s manželem byli z toho paf :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono to možná vypadá, že jsem nezodpovědná,ale to prostě nejde na rozum jak to zvládl, když ještě neleze a měl tam zábranu....

Holky, potkáváte někoho v takové zimě s kočárkem?? já teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: si připadám, že snad jsou všichni zalezlí doma a na kočárkování prdí...

Jééé malej se probouzí, tak zatím....
20. pro 2009 v 06:58  • Odpověz
Tak už to chápu, jak mohl spadnout, on si sám odhodí polštářky, hrazdičku odkohpe nohama a válí sudy..o tom nám neřekl,že to umí :grinning:...no s těma polštářama mě dostal, protože nejsou zas tak lehký aby si je posunul úplně dopryč...takže jsem nezodpovědná matka, to je holky hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
Helu, tak jak jsi zvládla den? Po takové noci a brzském vstávání to asi musel být docela opruz :confounded:
Jejda, s tím pádem...hlavně, že je malej v pořádku. Občas se něco takového stane...a že jsi nezodpovědná matka ať tě ani nenapadne. Holt je to rychlík a než se člověk otočí tak je karambol na světě. Máte ale pěknýho šikulku :wink:

Mimi, myslela jsem na vás jak jste to přežili u tchánovců. Určitě nám napíšeš, už se těším :slight_smile:

U nás dneska pohodička den, tatínek byl dopoledne v práci, ale od dvou hodin už byl s náma doma. Na večer jsem si vymyslela, že chci trochu předělat takovou skříňku pod televizi, tak se s tím ještě mordoval, zítra v práci seřízne dvě destičky a bude pokračovat. Doufám, že to zítra dodělá.
Jinak malej zase zlatíčko, zoubek už je vidět krásně a myslím, že se asi klube ten další vedle. Má to tam takové bílé, ale ještě ne drsné.
Holky budu vám připadat divná, když vám řeknu, že už bych i možná uvažovala o dalším zlatíčku?
20. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Zuzi nebudeš mi připadat divná :grinning: já bych ho brala taky klidně hned, ale musím počkat až do novýho domečku a hlavně jak budeme vycházet celkově s penízkama...splátky, Štěpánek už bude chtít taky svoje,....no ale snad to klapne... :grinning: Občas se přistihnu jak vymýšlím další jména :dizzy_face:

Holky tak nevím,ale Štěpi asi bude mít atopickej ekzém :unamused: V úterý jdeme do poradny, tak uvidím co nato mudra :rolling_eyes: Ach jo...Taky jsem četla, že se tak projevuje pátá nemoc, tak jsem zvědavá...

Jinak my dnes prožili konečně celej den s tatínkem, hlídal, pomáhal mi s úklidem...prostě obyčejnej den, ale přitom super. Pak jsme si udělali prochajdu, krásně to pod nohama křupalo, miluju snížek když se tak krásně drží :dizzy_face: Jen ta kosa...nejtepleji u nás bylo kolem jedné (to jsme se rychle sbalili na prochajdu) a to bylo -10... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A dnes má Štěpi přesně 6 měsíců!!!!!!!!toto tak hrozně letí, caparti budou za chvilku chodit :grinning:

Tak dobrou kočeny :pensive:
20. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Velikánská gratulace Štěpánkovi....no letí to fakt rychlostí blesku
Díky Helu, že jsi mě v tom nápadu tak hezky podpořila :slight_smile: S tím atopákem uvidíš, třeba to bude jen přechodná záležitost...jak píšeš, ta pátá nemoc. Kdyby ne, tak nevěš hlavu, určitě to časem zmizí....já bych mohla vyprávět...ale beru to pozitivně a věřím tomu, že se to ztratí.

Superstar je u konce, jdu do postýlky za tatínkem...dobrou noc
20. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
Krasne dobre ranko holky :slight_smile:

Tak som bez ujmy prezila vikend u tchanovcov (Zuzi dakujem ze si na mna myslela :wink: :grinning: ) Ako bolo to celkom v pohode, to ze ak nieco hovorim a tchanovci ma ignoruju uz neriesim a to ze ma tchyne za nic nepochvali beriem s rezervou :confounded: Tak napriklad drahy hovori mame ze som uvarila skvely domaci Bayleis , ze je to mnamka a ona na to ze fuj take lepidlo, alebo jej ukazoval nas vianocny stromecek a povedal ze este nevydel krajsi tak samo az ked sa jej asi 10-ty krat opytal ci je hezky tak to priznala.... a este vela dalsich veci... uz ma to ale vytocilo tak som mojej polovicke povedala , ze ma dost mrzi ze ma jeho mama za nic nepochvali, tak konecne uznal ze mam pravdu a ze nachape preco je taka .... Ako holky ja to fakt uz neriesim a kaslem na to, proste sme tam boli , maleho si uzili tak trosku .... tchan bol s nami tak hodku, stale nieco robil vonku a spat siel o pol deviatej a tchyne tiez nieco robila a s maleho mala chvilocku... ale kaslat na to... Inak pod stromeckom sme si nasli ja sampon a kondicioner a drahy toaletku Lamborginy :confounded: :confounded: a maly dostal penizky... Tak to je asi zhruba vsetko co o vikende mozem napisat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Boze ja sa uz tak tesim k nasim, to bude uplne ina atmosfera, ta prava vianocna .. mamka mi vcera cez skype ukazovala, ze malemu usila mikulassky oblecek :grinning: :grinning: :grinning: a je vidiet ze sa nas uz nevedia dockat, je to naozaj uplne ineee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Inak maly vcera papal prvy krat kvetak s bramborem a teda moc mu to nechutilo , som zvedava ako sa na to bude tvarit dnes.
No a este nas caka poradna + ockovanie 2. Hexa a prevenar, tak to hadam bude bez reakce ..
Jo a zajtra v noci chceme ist uz na slovensko a samo este nemame hotove auto, drahy sa vcera tak rozculoval... ja len dufam ze dnes najneskor zajtra ho uz budeme mat doma, lebo ma z toho trafi :angry: :angry: :angry:

Idem mrknut na maleho , som ho dala spat a nechala vyplakat, pretoze uz si zacinal vynucovat to ze mam spat s nim :confounded: plakal asi 5 minut a uz je tam ticho , tak to idem omrknut :slight_smile:
No myslite ze spi ??? kdezeeee, nohy vylozene na postielke, deka na hlave a rehoce sa na mne, chjooo, som ho tam nechala a fakt ma zaujima kedy zaspi....

ZUZI: vraj ten mi malem ukousnul ruku :grinning: :grinning: :grinning: ale teda znie to dobreee , pisem si , a ked budes malemu tvorit zase nieco nove, tak napis a ja si to zase zapisem :wink: :slight_smile: Inak ty uz malemu davas nieco ine ako mliecko aj mimo obeda??? Som nad tym rozmyslala a vobec neviem ako na tie prikrmy, teda kedy a kolko mu davat a hlavne co ... asi sa dnes opytam dr. a este aj kolko mlieka by mal za den prijat, no jo je to teda veda :grinning: :grinning: :grinning: Vidim ze ste si vikend podla moznosti uzivali s tatinkem a aj so segrou .. a maly spuntik je na ceste, je to super ze sa to segre podarilo a samo gratulka , no a urco to bude v pohode :wink: No a nechce sa k nam pridat??? :grinning: :grinning: myslim na koniku??? Tak zuzi, to je super ze chces dalsie zlaticko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja ked vidim toho nasho drobca tiez by som chcela, ale ako pise Helu, tak my az do domecku (tu by sme sa uz s dalsim miminkom nevosli :grinning: :grinning: :grinning:) a ja mam stale taky blok, sa proste bojim ze zase budem blvat tak ako pri Tobim :frowning2: :confounded: :confounded: Takze ja chcem este pockat...

HELU: obrovska gratulka Spetankovi k pol rocnemu vyrociu, teda to uz je chlapaaak, z nas bude o 5 dni :grinning: :grinning: :grinning: a urco nie si zla alebo nezodpovedna mamina !!! Take veci sa stavaju a hlavne ak je stepanek taky sikovny, ze si dokaze tolko prekazok odstranit :grinning: :grinning: :grinning: A myslim , ze tych nehod bude este hoodne a hlavne ked tii nasi prckovia budu zacinat chodit :dizzy_face: :grinning: S tym atopakem uvidis, ale asi to bude ta 5 nemoc, teda podla mna, daj potom urco vediet... Taky obycajny den s tatinkem, a ake to je nadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Helu , tiez to mam rada :dizzy_face: :dizzy_face: No a my v tych mrazoch vonku nechodime, vcera bolo u tchanovcoch -14 a to som fakt nechcela riskovat.... vsade kde citam tak odporucaju do - 5 ale ja si myslim , ze tak do -10 je to v pohode ....

Chjooo tak maly zase place, asi to vzdam a uspim ho :sweat_smile: :sweat_smile: a tiez mi doprala pracka tak musim ist nieco robit, aj tak uz mate odo mna zase roman :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky uzivajte dnik, u nas dnes krasne svieti slniecko , ozvem ked dojdeme od dr. a podam spravicky kolko ze to pribral ten nas "drobecek" :grinning:

Tak zatial paaa :wink: :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Hoj hoj hoj , tedaaa a tu nikto :confused: :confused: holky ved vonku je taka zima... kde ste???

Inak maly vobec nechcel zaspat ani so mnou, podarilo sa mu to az o 11,15 ale aspon nieco... Inak sme spat zo 6 mesacnej kontroly... Vsetko ok, Tobinko ma 71 cm :confused: a 6800g, teda podrastol hodne a pribral tiez takze spokojnost :dizzy_face: :dizzy_face: Ale teda uz musime nainstalovat sportak, korbicka prave dnes skoncila svoju put :grinning: :grinning: :grinning:

No nic kocky, idem upratovat a pomaly aj balit, zajtra este musime urobit nakup a chceme sa ist pozriet na Coca-Cola kamion takze uz na to nebude moc casu..... teda na to upratovanie a balenie ... mrknem neskor a teda dufam ze tu nebudem viest monolooog :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jo a skoro som zabudla... ockovanie zvladol na 1 , mlackal akurat ked ho pichali a potom uz nic, je to moja sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Len dufam ze nebude ziadna reakcia.... teraz asi spinka, dala som ho do postielky a je tam tichoo... :confused: :grinning:
21. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
No ahoooooj Mimi, dobře, že už jste zpátky...jsi nám chyběla :wink:
S tou tchýní je to hrůza, ale co už člověk nadělá. Prostě už je taková...ale je jasný, že te to štve. Holt, tvoji rodiče jsou tvoji rodiče, že? Tohle ale člověk musí občas překousnout...ne nadarmo se říká "tchýně a uzený, nejlepší studený" :grinning: :grinning: jé pardon, to je blbá sranda :slight_smile:
V poradně jste to zvládli super, reakce na očkování určitě taky nebude. Koukám, že už i pěkně přibíráte...paráda. My budeme mít asi stejně cm, jen o dvě kilča víc :grinning: Ale nevím na 6 měsíční kontrole jsme ještě nebyli.
K tomu jídlu...zkus mu do brambor hodit trošku mlíčka...bude to jako bramborová kaše a to myslím, že by mohl jíst. Pak už je jedno co k tomu, klidně i ten květák. Já dneska na sváču zkusila podusit mrkvičku s jablíčkem a na přislazení do toho trošku banánku...šmakovalo mu. Krom oběda zkoušíme dávat ještě dopoledne svačinku, resp. prostě trošku podušeného ovoce (zatím jablíčko, hrušku a banán, ten jen tak). Taky jsem přemýšlela, že vyzkouším uvařit rýžovou kaši...jako normální rýži v mléce, pak to trošku pomačkat a do toho taky trošku jablíčka...to by mu mohlo taky chutnat. Prý je lepší udělat kaši doma než ty instatní...tak to zkusím.
Jo a prosím mohla bys mi napsat ten recept na Bayleis? Mám ho moc ráda a třeba bych to taky zvládla...

U nás se dneska jaksi nespalo, byl celý den takový mrzutý...vidím to asi fakt na ten další zoubek. No a hlavně se dneska teda totálně po... Nejdřív dvakrát normálně do hrnce, pak jsem ho našla na bříšku s hrozným hnědým flekem na zádech...jak jsem ho vyslíkala tak samože byl od toho celej, takže jsme utíkali do vany :slight_smile: ...a potom měl ještě jednou v plíně (byla to taková rychlost, že jsme prostě na hrnec nestihli :grinning:) tak jsem zvědavá jestli ještě dneska bude nějaká nadíla...
Zítra to vypadá, že už s náma bude tatínek doma...a to prosím už přes celé svátky...já jsem tak šťastná. Takže nás čeká ještě zítra velkej nákup, potřebujeme dokoupit nějaké dárky, nakoupit věci na salát a nějakou rybu a takový různý blbosti.
Za chvíli přijde tatínek a bude dodělávat tu skříňku v obýváku...tak se moc těším.
Mějte se pěkně
21. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Čao holky,
malej právě usnul a táta šel spravovat počítač sousedce, tak mám chvilku...

Mimi, to jsem ráda, že jsi víkend u tchánovců přežila ve zdraví. Jako to jejich chování je děs...než by si pořádně užívali vnoučátko...tchýně ti určitě závidí tvé mládí a krásu :grinning: proto tě asi tak nemusí....no věřím, že to není nic příjemnýho, ono to asi chce vážně hodit za hlavu. No, teď budete u vašich, tak konečně bude o Tobinka pořádně zájem a o maminku taky :grinning: Hlavně si to krásně užijete a prožijete krásný vánoce.

Zítra jdeme na preventivku, tak jsem zvědavá na toho našeho chlapáka. Bude se asi píchat i 2. hexa. Minule ani nebrečel, tak jsem zvědavá co zítra :slight_smile: Zuzi, nepoužíváš náhodou na ten atopák (já si neuvědomila, že Ondrášek ho má vlastně taky) ten vývar z ovesných vloček?? nebo čím to mažete?? Chtěla jsem si to trošku víc nastudovat, jak je to u mimísků, ale není jaksi čas. Normálně o atopáku vím info, ale jak je to u dětí to nemám moc přehled....
My měli taky dnes tatínka v práci, ale zítra už bude konečně s náma. Kapra jsme dnes koupili, byli u nás kapříci z pohořelickýho výlovu. Pěkný kousky to byli. Štěpi na ně koukal a furt natahoval ručičky do vany v prádelce :grinning:

Štěpánek je teď taky takovej mrzutej, sice má chvilky, kdy má záchvaty smíchu a šijou s ním všichni čerti a pak zas mrčí a je otrávenej...čekám furt na zoubek...

Tak končím, pa pááá
21. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
Helu, já používám do koupele zatím Balneum Hermal...předepisuje mi to mudr., ale na ten vývar se pořád chystám. Taky jsem o tom slyšela, že je to dobrý...vyzkouším a písnu ti (doufám, že to bude brzy :slight_smile:) Jinak mažeme obyčejnou modrou indulonou na ruce...a střídám to s krémém z lékárny, Atoderm od Biodermy (půllitr krému i s pumpičkou asi za 560 kč) je to přímo na AE. Ale indulona je fakt super. Taky občas domácí vepřové sádlo.
Jsem zvědavá zítra na vaše míry :wink: :slight_smile: ...určo pak napiš
21. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Dobry vecer kocky :slight_smile:

Tobinko spinkal od 16,00 do 18,15 potom sa chvilocku pohral s tatinkem no a ked tatinek odisiel (siel pre auto, konecne ho mame hotove) tak maly dostal zachvat placu, ani som ho nekupala, len som ho umyla , napapal sa a v momente zaspinkal, chudatko moje, asi ho bolia tie nozicky, pretoze ked sa mu dotknem (samozrejme nechtiac) miesta kde ho pichali, tak sa rozplace :frowning2: :frowning2: No ale hadam rano to uz bude dobre :slight_smile:
No mne sa dnes podarilo upratat, poprat , zajtra rychlo pozehlim ten jeden susiak , zbalim veci a mam klud :grinning: a dnes este musime Tobinkovi prerobit ten kocarek, cakam kym dorazi drahy a ideme na to.... A potom si dam relaxacnu vanu a mame tam pripraveny filmik -- VYMENA s Angelinou Jolie , tak si spravime krasny prijemny vecer....

HOLKY vy ste naozaj super, ked si precitam tie vase prispevky tak mi je fucik aky su tchanovci :dizzy_face: :dizzy_face: ste fakt super....

ZUZI: sranda blba ale dobra :grinning: :grinning: Teeda Ondrasek dnes kajdi a kajdi :grinning: :grinning: :grinning: asi to bude naozaj zubok... My ho stle nemame, aj dr. dnes hovoril ze to vyzera ze o chvilocku bude vonku ale zatial nic :confused: Co skrinka, uz ju mate dokoncenu?? Nas zajtra tiez caka velky nakup, zoznam mam teda poriadny , a tiez este musim dokupit nejake darceky ....

HELU: Stepanka mam pred ocami ako natahuje tie rucicky za tym kaprom :grinning: :grinning: :grinning: musel byt kuzelny :grinning: A o atopaku radsej nic nestuduj, lebo si ho privolas.... pockaj co povie dr. a uvidis , mozno to je fakt len ta 5 nemoc....

HOLKYYY: tatinkov budete mat obe od zajtra doma a to cele sviatky, verim ze ste z toho nadsene, tak si to aj patricne uzite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Majte krasne, pohodove a kludne vianoce :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jeee ZUZI a ten BAYLEIS: (recept mam od jednej holciny z Brnenskej diskuse a musim teda povedat ze je skvelyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )
2 Plechovky Salca, 200 ml smotany na slahanie (lepsie trvanlivu), 1/2 litra rumu...... Plechovky Salca vlozime do vody, privedieme k varu a varime 1,5 až 2 hodiny (ja som varila 2) Plechovky nechame vychladnut, potom salco vylejeme do mixeru, prilievame rum a uslahame liker, smotanu vlejeme na koniec a este premixujeme (ja som to robila ponornym mixerom a teda toho rumu som tam dala len tusim 200 ml, ved ochutnas a uvidis)

Jeee markiza ide prave teraz davat pelisky, sa tesiiim, ten film moooozem :grinning: :grinning:

Tak sa zatial majte, mrknem az zajtra pri ranajkach :grinning: :grinning:

Prajem vam krasnu dobru noc damy a hodne miminka :dizzy_face: :wink: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zuzi, díky za info! Koukám, že sádlo zabírá na všechno :grinning: Zítra určo písnu co a jak, jen nevím kdy, dopo budeme mít trochu fofry, mezi 12-14hod musíme být v poradně, pak k našim a večer až Štěpi usne, tak valíme na nákupy. Tchyně bude hlídat...

Mimi, sice jsi receptík psala zuzce, ale já ho určo zkusím taky. Snad si vzpomenu a koupím salka..
Užijte si s manželem krásnej večer!!!!!
tobi bude mít určitě nožku ráno dobrou!!!

Já doufám, že dnes bude ten náš miláček spinkat. V noci se nám vzbudí a klidně hodinu, dvě kecá. Ale tak nahlas, že prostě nejde spát :unamused: Ale myslím si, že je to těma zoubkama, minule nám noci prořval, teď prostě když se v noci vzbudí, tak je prokecá...ještě jde do výšek, takže si to fakt v noci užíváme...no, snad to bude dobrý. Věřím tomu...dnes jsem mu domlouvala a on mi nato přikyvoval, no je to šoumen :grinning:

Jo, pokud chcete, tak hážu odkaz na fota Štěpiho...na koníka už jsem ho nedala pěkně dlouho...
http://helulicek.galerie.cz/
Snad vám to půjde otevřít...

Tak krásnou noc, zkusím se zítra ozvat...papáááá
21. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
Este nakukujem....

S kocarku uz je sportak, ale teda vzalo nam to tak hodku minimalne... potom som si dala tu vanu a o 23,30 sme si pustili tu vymenu ale po pol hodke to drahy vzdal a siel hajat, takze dopozerame zajtra...
Ja tu stale sedim a vyberam Tobinkove fotecky... tatino kupil mamine pod stromecek digitalny ramcek tak po mne chce fotky, no presla som to do konca 8 mesiaca a este ma toho dost caka, som zvedava kedy to dam :confounded: :confounded: :confounded:

HELU: som vam chcela pisnut aby ste hodili nove fotecky prckov a ty si ma predbehla, no a musim povedat, ze fotecky nadherneee, teda Stepi je sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: Je vidiet z tych fotiek aky je akcny... :grinning: :grinning: :grinning: Urco za zajtra ozvi , aspon par riadkov ako ste dopadli u dr. a napis si zoznam co mas kupit a salca nezabudnes :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ja by som bez zoznamu do obchodu ani nesla, pretoze polovicu veci by som zabudla kupit :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: Prajem vam kludnu noc, a ak Stepiho trapia zubky tak nech su uz vonku :wink: :wink: :wink:

No nic, idem do hajan ... krasnu dobru noc :wink: :slight_smile:
22. pro 2009 v 01:06  • Odpověz
Přeji krásné ráno,
tak u nás kojo po jedné a pak o půl šesté. Takže dobrý, ale já nemohla do půl třetí zabrat a od šesti jsem zase hore :unamused: Nějaká divná noc či co..

No to jsem toho moc nenapsala...malej se probouzí...tak krásnej den...

Mimi, dík za pochvalu fotek :dizzy_face:
22. pro 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobre ranko maminky :wink:

U nas kojo o 4,00 a od 7,00 ten zazrak nespal, v posteli sme ho udrzali do 8 a potom uz ani pana, ale teraz zase spinka tak ja ranajkujem a idem na to zehlenie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potom pobalim veci a okolo 13,00 ficime do mesta, mam zraz s kamoskou , dame kafco, prolezeme nejaky obchody, o 17,00 chceme mrknut na ten kamion coca-cola a potom este rychlo nakupit. Tot moj dnesny plan, len dufam ze maly bude v pohode a ze sa mu v sportaku bude pacit :slight_smile:

HELU: tak noc ako vidim zo strany Stepanka celkom v poho ale zase ty si mala nejaky "problem" . No teda dufam, ze dnes sa uz vyspis poriadne, spat 3 hodky tedaaa nif mof :frowning2: Zvladnite dnes kontrolu a daj potom vediet....

Uzivajte dnik maminky, ozvem vecer.... :wink: :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.