• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
autor
Holky, dneska jsem se dostala až teď na chvíli k počítači. Ráno hned jak jsme vstali, tak jsme vyrazili na nákupy...nakonec jsem tesco zavrhla, protože tam bysme byli asi ještě teď, ale zvládla jsem to krásně v penny a v bille. U nás je taková větší pasáž, kde je penny, zelenina, pekárna, drogérie, pošta, dárkové předměty, květinářství a dokonce nějaké vietnamské hadry...hned vedle je big billa s lékárnou, papírnictvím, hračkami...takže se daly nakoupit i zbylé vánoční dárky. Po cestě zpátky jsme se trošku prošli, je dneska pěkně. Potom vyskládat a uklidit nákup, pak jsem vařila oběd nám, malýmu...jo a taky už mi chládnou ty salka...se pustím do toho likéru jak se malej probudí...už se nemůžu dočkat, mňam.

Helu, na malýho jsem koukala zatím jen tak zběžně...večer to bude podrobněji, ale teda ten je slaďoučkej...máte obě tak krásný chlapečky, i Mimi...Jsem zvědavá jak dopadnete na poradně, teda hlavně na ty vaše míry :grinning: My na té půlroční ještě nebyli...sestra od mudr. byla nemocná...Ale hexu i synflorix už máme píchnuté 3 dávky od obou...asi to ta naše mudr. bere jaksi hopem (3. dávku mu píchala na poradně v 5. měsíci).

Mimi, jééé jak to čtu, tak ta už si užívá srazíku s kámoškou...pěkně poplkejte holky :slight_smile: Ta přestavba na sporťák nám taky nějakou tu chvíli zabrala...jsem si myslela, že to bude hned. Máte tu úpravu malým k sobě? Já už nee, nechtěla jsem, aby si moc zvykl koukat na mě a aby to pak nevyžadoval pořád. Taky mu už občas zvednu trošku zádíčka. Ale z toho začátku to bylo super.
Jejda, už brečí tak musím zatím
22. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
tak hlásím, že ten likér je fakt skvělej...ale toho rumu to chce fakt míň (taky jsem dala tak 200 ml, možná 250) teda to budou zimní večery, už se těším :grinning:
22. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
Takže holky zdravím, před chvilkou jsme dorazili, malýho jsem nakojila a chudák hned vytuhnul :pensive:
Paní doktorka nám hned ve dveřích řekla, proč ji neseme to roční dítě :grinning: i míry tomu odpovídají: 73cm a 9,5kg, takže jsme vyrostli ale váhově už jsme tolik nepřibrali. Naposled před měsícem měl 9,030 takže snad už to přibírání nebude až takový...
Na ekzém jsme dostali Lipobasu a pak se uvidí co dál. Ale máme zakázaný koupání :angry: :frowning2: jsem se tak těšila a ono houbelec, ale myslela jsem si to. No třeba se to zlepší a budeme moct chodit.

Mimi, zapsáno na papírku mám :grinning: Já bez něj taky do obchodu nemůžu, to bych polovinu zapomněla...ale aspoň by měl manžel radost, že nemáme zas mega nákup :grinning: :grinning: Když už to pochválila i Zuzka, tak to bude určitě super. Se moooc těším až ho nabídnu návštěvě...holky, kolik toho je? myslím množství???

No nic, musím trochu pouklízet ať mě tchýně nepomluví až bude hlídat...Tak zatím :slight_smile:
22. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem konečně tu :slight_smile: - no nevím kde začít, už je to dlouho cojsem tu nebyla :unamused:
ale už jsem s tím ani nepočítala, a zavolal nám známí, že můžou přijít na rekonstrukci pokoje pro Adélku - takže jsem souhlasila a celkem 10dní tu byl bordel, prach, dělníci a no mazec, ale je to, mám radost - povedlo se, už jen dovybavit pokojík nábytkem pro Áďu a je to! No a protože to je místnost, kde je natažený hlavní kabel na PC, tak jsem nefungovala a předtím jsme ho měli na opravě , proto tedy tak dlouho.

29 jdeme na půlroční prohllídku, ale vzhledem k tomu, že v 5 m jsme měli 70cm a 8kg - tam budeme taky za roční mimčo :wink: :slight_smile: :grinning: . Ale malá je zdravá, krásná holka, tak má radost - naštěstí jsme ještě nebyli ani nemocný
- vše je v pohodě, jen jsme se ještě nenaučili spát přes den doma v postýlce a tak spíme v kočáru :grinning:

pokud budu mít čas tak se vás pokusím, alespo\ń trochu dočíst :sweat_smile:

tak se zatím mějte krásně, teď se objevím snad častěji
22. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Dobre rano holky :slight_smile:

cely cas co som bola v kupelni som na vas myslela, ze vam musim napisat kym vyrazime :grinning: :grinning: :grinning: Cakam kym sa drobcek zubudi a vyrazime....
Vcera som to uz nestihala, cely vecer som balila ten neskutocny obsah veci, ktore sme ani neviem akym zazrakom okolo 00,30 naskladali do auta :grinning: :grinning: :grinning: Ono by to bolo v pohode, ale nas kocarek zaberie v kufry auta takmer cely priestor (ved Zuzi vie) takze potom musi clovek improvizovat. Navyse ked sme okrem zvycajnych veci brali este lyze + oblecenie, takze tam uz naozaj neostal ani kusok volneho miesta :grinning: :grinning: :grinning:

Inak vcera som si poobedie skvele uzila , s kamoskov sme pokecali, potom sa k nam pridal drahy, boli sme pozriet na ten kamion Coca-cola, no a den sme zavrsili tym ze som od draheho dostala nadherne kozacky :dizzy_face: :dizzy_face: Je to proste moje zoaticko :dizzy_face: :dizzy_face: Maly zase dostal nadherne riflicky a capicku . Podarilo sa mi kupit bio brokolicu, zemiaky, mrkvu, cukynu.... uz sa tesim ako malemu navarim same dobroty :slight_smile: Domov sme dorazili az pred osmov, to rychlo okupat a nakrmit drobca a potom som si dala veceru a sup do toho balenia. Drahy si este skocil zacvicit , kedze bude mat dost dlhu pauzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi: super , ze sa ti podarilo vsetko nakupit a nemusela si do Tesca medzi tie davy ludi :wink: :slight_smile: A dakujem za pochvalu , ze mame krasnych chlapeckov, samo k tym nasim patri aj Ondrasek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No a nesmieme zabudnut na holcinky Adelku a Nelinku. :slight_smile: :dizzy_face: Zuzi ani ja som maleho uz nedavala k sebe, nech si pekne zvykne ze na mna nevydi, by som povedala ze jemu to ani nevadi, skor mne :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: A tiez som mu uz vcera dvyhla tie zadicka ten bol spokojny :wink: :slight_smile: Som rada ze ti liker chuti, ja sa na neho chystam hned ako dorazime k nasim (ten povodny mi drahy zobral do kanclu na besidku, samo si tam dolial ten zvysok rumu :grinning: :grinning: :grinning: )

Helu: ze vraj proc sem nesete to rocni dite :grinning: :grinning: :grinning: Ma to pobavilo :wink: :slight_smile: Teda miery krasne , myslim ze Stepi zatial vedie :wink: :slight_smile: No a dr. ti teda nakoniec povedala , ze je to atopak alebo ako??? To kupanie ma mrzi :frowning2: ale hadam sa to zlepsi a budete moct chodit :wink: :slight_smile: Co sa tyka toho mnozstva likeru, ono zalezi aj od toho kolko tam das rumu, ja som toho mala tak cca 800 ml (pri 200 az 250ml rumu)

Lenus: no vitaj zase medzi nami :wink: Teda Adelka ma uz pokojik :dizzy_face: :dizzy_face: Hod potom fotecky :slight_smile: a aj nejake nove Adelky, pozrela som do Albicka a teda Vy krasne papate :dizzy_face: :dizzy_face: Aduska uz je veeelka slecna, som zvedava kolko budete mat toho 29. No a ci postylka alebo kocarek, to mas jedno, hlavne ze spiinka :slight_smile: :grinning: :wink: Tak sa urco objav castejsie, najlepsie kazdy den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No nic holky idem na tych mojich chlapov, nejak jemne ich zobudit aby sme potom nechytili predvianocne zapchy na cestach....

Ozvem sa uz z Popradu :wink: :slight_smile: Uzivajte si dniiik .... paaa :slight_smile:
23. pro 2009 ve 04:58  • Odpověz
Krásné ráno holky,
jen sem nakukuju. chystám se jít péct slané pečivo, když nemáme to sladké :grinning:
No, překvapila mě Mimi :grinning: takhle po ránu :grinning: :grinning: Tak mimi, hlavně ať je cesta v pohodě a v pořádku a bez problémů dojedete.Hlavně si to u vašich krásně užijte a relaxujte co to půjde :wink: Jéé vy budete lyžovat, závidím!!!
Včera jsi měla pěknej den, to je fajn, že sis ho užila. Drahý ti koupil botičky, no super :wink:
Mimi, no na atopák to prý nevypadá, že prostě jen nějakej ekzém.Mám zkusit vyměnit prášek, ale si myslím, že to z toho není, užívám ho od narození...nesmím jest citrusy..což jsem taky moc nejedla..no uvidíme, zatím mě to nějak netrápí. Věřím totiž že se to zlepší!!! On manžel a jeho sestry mají taky kožní problémy, ikdyž trošku jiný, takže Štěpi to asi po něm zdědil. Po čem hovnec se zdědí hned :angry:

Lenus se ozvala! No super, že jste v pořádku!!!!!! Adélka je taky kus ženské, ale to je v pořádku, aspoň jim nic nechybí a jsou v pohodě. Bude mít svůj pokojíček, to se má!!!!!Náš Štěpi si bude muset počkat :sweat_smile:

Včera jsme byli večer nakupovat. Vrátili se o půlnoci. Lidí v tescu jak s*aček, ale mohlo by být i hůř. Naštěstí pokladny jely snad všechny, takže fronty moc nebyly. Ale hodily za pokladnu chudery ženský,který to nikdy nedělaly, tak v tom občas pěkně plavaly. No trošku to lezlo na nervy, ale ony zato nemůžou, že je pořádně neproškolí...ale jinak jsme si pěkně v klídku pokoupili. Ale co jsme nekoupili byly salka na likér :angry: Oni je tam neměli :angry: Tak budu muset skočit u nás do obchůdku, doufám, že i tady nebudou vyprodaný :sweat_smile:
Štěpimu jsem ještě koupila bodyčka pod stromeček 9-12 měsíců, velikost 80 :slight_smile: a overálky na spaní 86. Jsem zjistila, že když mu je to trochu větší, tak je spokojenější, ikdyž mu ty nožky v tom trochu plavou :grinning:
Malej po celou dobu spinuškal, jestli jsem v noci kojila nevím :sweat_smile: myslím že jo, ale prostě jsem to jaksi zaznamenala ani ne na půl oka. No děs se mnou :grinning: Jinak nás krásně nechal vyspinkat, je to naše zlatíčko.

Holkýýýý zítra je Ježííííšééék!!! Já jsem ani nic pod stromeček nechtěla, páč jsem ten nejkrásnější dárek dostala před půl rokem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale i tak mi včera manža jeden koupil a sfouknul to i jakoby s dárkem za porod. Nějak jsme to totiž neřešili, protože byli fofry se stavbou a i výdaje nebyly zrovna nejmenší...ale udělal mi radost. Co tu tak čtu, tak máme to ale super chlapy co?? :dizzy_face: :dizzy_face:

Jééjda sem se rozepsala, no snad bude miláček ještě dlouuuho spinkat, ať to všechno stihnu.

Krásnééj den!!!
23. pro 2009 v 06:08  • Odpověz
Ahoj holky, nějak v poslední době zase nic nestíhám, takže jsem tu jen v rychlosti....
Přeji Vám, vašim drahým polovičkám a hlavně vašim mimískům krásné, pohádkové a nezapomenutelné vánoce, plné pohody a šťastných úsměvů. Dále aby se příšti rok vydařil minimálně jako tento..:slight_smile:...a ve všem se vám dařilo! :wink:
23. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz
jéé Monča se ukázala!!! Mony, doufám, že si uděláš čas a občas mezi nás přijdeš napsat aspoň pár řádků!!! Hlavně jak se máte s Nelinkou!
I my ti přejeme krásné Vánoce!! myslím, že budou pro nás všechny jedny z nejkrásnějších, budou totiž první s našima malýma zlatíčkama. Už se moc těším na ty rozzářená očka až uvidí svítit stromeček :slight_smile:

No holky, ale dnes nikdo?????????? teda jste mě tu nechaly samotnou :angry: ale chápu to, já taky celej den lítala jak fretka a skončili jsme před pár minutkama, tak chvilku relax, koupel a povalíme na kutě. Zítřek si chci pořádně užit, a hlavně v klidu a bez stresů. Ale i tak jste mohly písnout aspoň jeden řádek...

Tak krásné Ježíškovské sny a zítřek ať je pro vás ten nej den!!!
23. pro 2009 ve 23:38  • Odpověz
Krasny den maminky, tatinkovia a miminka :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes len nakukujeme aby sme Vám vsetkým popriali krasne, pohodove a stastne vianoce plne usmevov :dizzy_face: Su to pre nas vsetkych prve vianoce s nasimi uzasnymi drobcami a tak verim , ze pre kazdeho budu nezapomenutelne :dizzy_face: :dizzy_face: Poriadne si to vsetci uzite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taaak a bezim za mojimi dvoma najvacsimi pokladmi na svete..... paaaa
24. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
jdu vám popřát : Krásné Vánoce , bohatého Ježíška , hlavně hodně štěstíčka a nezapomenutelné chvilky u stromečku s vašima manžílkama a dětičkama :slight_smile:
24. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
ahoj holky, včera jsem se nějak nedostala...trochu zmatek...museli jsme koupit stromeček, jít ještě na poslední chvíli dokoupit pár dárků, večer jsem dělala salát, plus takové to normální uklízení. Takže jsem fakt nestíhala...navíc mám rýmu jak hrom, tak se mi ani nic nechtělo dělat...nejraději bych šla do postele.
Dneska jsme nazdobili stromeček, dobalili poslední dárky, taky tady byla sestra donést malému dárky pod stromeček. Za chvíli se vrhnu do obalování tresky...taky máme letos uzeného lososa, takže se na večeři hrozně těšíme.
A hlavně, letos je to poprvé co slavíme Vánoce jako doopravdická rodina, ve více než dvou členech...je to úúúúúžasné.
Takže vám všem, drahým polovičkám a hlavně vašim přenádherný miminkům, přeji krásné prožití Štědrého večera, hromadu pohody a ať pod stromečkem najdete to co si přejete...ikdyž s tím největším dárkem se Ježíšek spletl a donesl ho v červnu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Šťastné a veselé holky
24. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Krasny den kocky :wink: :slight_smile:

nakukujem, nakukujem ale tu nikto, tak som si povedala ze musim napisat aby ste sa pridali :grinning: :grinning: :grinning: Ale chapem uzivate si tatinkov a este stale vianocnu pohodicku :wink: :slight_smile: U nas je to rovnake :dizzy_face: :dizzy_face:

Stedry den sme si uzili uplne dokonale :dizzy_face: :dizzy_face: Maly bol z toho trosku rozcarovany, nechapal co sa okolo neho deje :grinning: ale bol ttaaak roztomily, naozaj nemam slov, bolo to proste uzasne :dizzy_face: Samozrejme mal pod stromcekom najviac darcekov a bol z nich uneseny :wink: :dizzy_face:
Vcera sme ho vzali prvy krat na zjazdovku, teda boli sme ju len omrknut ci sa tam oplati ist zalizovat, takmer nikde nie je sneh , ale vcera konecne teplota vecer klesla pod 0 tak hadam sa zacne zasnezovat a my si uzijeme prvu a aj poslednu tohtorocnu lyzovacku :grinning: :grinning:
Inak maly krasne papa na obed zeleninku, uz mu po nej nedavam mliecko a je to ok :slight_smile: :dizzy_face: Dnes som mu na desiatu chcela dat banan ale teda ten mu vobec nechutiln :confused: striasalo ho a napinalo, tak som mu tam dala trosku ryzovej kase (prvy krat) ale teda ani to nezabralo :sweat_smile: Takze som banan nechala bananom a papal mliecko :grinning: :grinning: Zajtra skusim jablcko a uvidime :slight_smile:
Dnes sa chystame na mini vylet a musim ist malemi niekde zohnat pancuchacky, pretoze nejak podrastol :sweat_smile: :confused:

Inak dakujeme za priania stastnych a veselych.....

Helu: som rada ze to nevyzera na atopak :dizzy_face: :dizzy_face: uz to ma Stepanek lepsie??? A podarilo sa ti zohnat salco na ten liker??? a chutil??? Ja som varila uz tretiu davku :grinning: :grinning: a teda chuti mooooc :grinning: :grinning: a to ho pijem len ja a drahy :sweat_smile:

Zuzi: ty si teda mala fofry :grinning: :grinning: ale urco ste to zvladli :wink: :wink: Jo a kalendare u nas maly obrovsky uspech :dizzy_face: :dizzy_face: co u vas???

No a u nas este jedna novinka, od 25-teho co mal Tobinko pol roka uz vobec nekojime, mlieko sice este mam, ale hadam sa to strati :sweat_smile: :sweat_smile: teda dufam, uz sa netvori lebo nemam pocit ze by sa mi prsa viac nalievali ale este tam nieco je... no uvidime :confused:

Rozmyslam co by som vam este napisala.... jooo holky fotecky z vianoc.... hodte nejake , trebars Helu tak kde ich davas... a zuzi ty by si mohla skusit facebook... ja som ta pod tym tvojim odkazom co si sem hodila nenasla :frowning2:

Noo nic holciny, uzite si dnesny dnik a hadam sa uz od vas dockam par riadkov :slight_smile: :slight_smile:
27. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak u nás taky parádička, malej byl strašně spokojenej...a jak mu šlo rozbalovat dárky. Trhat balící papír bylo asi lepší než dárky :grinning:
25. jsme byli u mojí babičky, kde se sešla celá rodina a 26. u Lubových rodičů.
Jejda, musím utíkat....ten neposeda mě fakt snad nenechá ani nic udělat :grinning: Je po jídle a už je zase na bříšku, už se těším na ten blujanec :grinning: :grinning:
Večer určo napíšu víc pěkný den
28. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Táááák, jak jsem slíbila...tak činím :grinning:
Holky, to je tak super, když máme toho taťku doma...fakt si to užíváme oba dva, teda vlastně všichni tři. Pořád si s malým hraje, no prostě paráda. Určitě bych se nezlobila kdyby to tak bylo častěji.
Dneska jsme byli v poradně...teda myslela jsem, že nějak moc přibírat nebude, ale omyl...8960 g a 72 cm :slight_smile: A to se prý po zelenince nepřibírá :grinning:
Fotky jsem nějaké přihodila, ale jaksi se nám nepodařilo udělat žádnou u nás u stromečku...asi to musíme dodatečně ještě napravit :sweat_smile:

Mimi, jak je u rodičů? Myslím, že se asi ale ani nemusím ptát...určitě je to bezva...ani se vám nebude chtít domů. Dej pak vědět jak jste pochodili s banánem. U nás jablíčko samotné by teda taky nesnědl, ale dohromady s banánkem je to mňamka. Jo a tady na koníkovi mi jedna holčina poradila vyzkoušet na svačinku avokádo. Tak ho nejspíš taky zkusím.
No a s mlíčkem to nemusíš řešit, myslím, že půl roku kojení je dlouhá doba. Takže jsi to zvládla bezvadně.
Jé a vy budete možná lyžovat? No tak to celkem závidím...u nás to letos jaksi nevidím...tak snad příští rok.

Tak já frčím za tatínkem...už mi zahřívá místečko u telky pod dekou :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Jejda, tak jsem na to tady zase sama...ale to je přes svátky jasný, takže se na vás holky nezlobím :grinning: :grinning:

Nevím jak kdo tady budete, takže vám přeju už teď krásného Silvestra a ať ten Nový rok pořádně oslavíte. Taky ať je ten příští minimálně tak skvělý jako tento...mějte se krásně, zdraví vás Zuzka, Luba a taky Ondrášek
31. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
:slight_smile: ahojda,
tak jsem byli na půlroční prohlídce :wink: , máme 72cm a 9,5kg :grinning: :grinning: :grinning: - no kus ženský :sunglasses: - jj, všechno nám chutná, zlatíčko - dostali jsme třetí hexa vakcínu a objednala jsem 3dávky synflorixu - první nás čeká ke konci ledna :dizzy_face:
vánoce byli krásný, i když teda naše beruška od 23 přesně 4 dny en hučela a vztekala se, nevím co se jí stalo - páč už je zase zlatá, hodná, proste naše :wink:
na vánoce jsme jí vyměnili naušničky, nastřelovací jsem dali pryč a dostala zlatý kytičky- krásně jsme to zvládli sami a vůbec nebrečela :slight_smile:
od ježuchy toho dostala malá moc, jídelní židličku jsme vyzkoušeli už u večeře - no super, krásně v ní sedí (mírně leží) jak je polohovatelná a vydrží v ní :slight_smile:
taky nám volali z bazénu, že 8.1 začínáme druhý kurz plavání, tak už se moc těšíme - Áďa dostala úžasný plavečky, až jí je oblíknu, hned nafotím :wink: :slight_smile: :grinning:

Všem Vám přejeme krásný vstup do Nového Roku, mnoho štěstíčka, zdravíčka nejen vám a vašim ratolestem , ale celé vaší rodině - hlavně hodně rodinné pohody - páč ta vydá za všechno.

Mějte se krásně a v Novém roce papapapapa
31. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
:wink: Ahooooj kocky :slight_smile:

ja sa ospravedlnujem za absenci , ale uzivame si sviatky, a jeden druheho a tretieho a rodicov a taaaak , verim ze to chapete :grinning: :grinning:
Dnes sme boli konecne lyzovat a bolo to tedaaaa supeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: +2 stupne, slniecko, no parada.... Tobinka strazili nasi, tak sme sa po ceste z lyzovacky este zastavili za segrou na chate, ze omrkneme situaciu, a popripade sa tam vratime... no ale prisli sme na to ze to uz nie je pre nas :grinning: :grinning: :sweat_smile: Do draheho behom pol hodinky naliali 6 poldeci hruskovice , chudak branil sa statocne ale to sa nedalo, takze sa tam uz radsej nebudeme vracat a ostaneme pekne doma a stravime papucoveho silvestra :grinning: :grinning:
Tobinko uz spinuska tak to bude kludne (vcera sa tu na nas rehotal do 23:00 a nechcel za ten svet spat :confused: )

No a co mame este nove??? Zacali sme pomaly davat aj ovocie a poviem vam ziadna slava... banan vobec nechce, vypluva ho, dvyha sa mu zaludok, nechce ho dokonca ani ked mu k nemu pridam kasu.... Jablcko mu tiez nechuti ale zvladol ho spapat aspon trosku....no uvidime co bude dalej, ale zeleninka mu chuti vsetka :dizzy_face:

Zuzi: fotecky krasne, tak vam to slusi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Co avokado, uz si skusila , chutilo Ondraskovi??? A teda vaha krasna a dlzka krasna, Ondrasek je tiez kus chlapa :dizzy_face: A to ze ste vsetci spolu a je vam super a chcela by si to castejsie... tomu tak rozumiem :wink: :slight_smile: u nas je to tiez tak, takze si to este poriadne uzite :wink:

Lenus: teeeda pozeram ze Adelka je uz tiez poriadna zenska :grinning: :grinning: ta tusim porazila aj vsetkych chlapov :wink: Sikulka :wink: :dizzy_face: Super , ze sa malej v zidlicke paci, u nas je to tiez tak, Tobinko ju dostal este pred vianocami a velmi sa mu tam pacilo. Rovnaku dostal aj od nasich , takze uz je v nej "ako doma" :grinning: :grinning: Už sa tesim na nove fotecky.....

No a ja som fotecky z vianoc hodila na facebook, takze ak chcete tak si ich pozrite tam :grinning: :grinning: ZUZI stale ta podla toho mailu nemozem najst tak ti do IP pisnem moj mail a najdi si ma tam ty, ju? :grinning:

HELUUUUU a co vy? ako si uzivate sviatky????

No nic kocky, idem za ostatnymi.......

Prajeme Vám , Vasim polovickám a samozrejme aj Vasim najmensim pokladom krasneho a pohodoveho silvestra... Do noveho roku len to naj naj naj, hlavne zdravicko , stasticko a este pohodu a proste nech sa vam v nom splni vsetko to co chcete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A ako pise Lenus... ahoooooj v novom roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:
31. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak co? jak jste si užily Silvestra? Doufám, že jste to všechny zvládly...u nás pohodička...strávili jsme ho pěkně v teploučku doma, s taťkou jsme si ťukli a utíkali do pelechu. Malýho ty petardy vůbec nevzbudily...jsem čučela jako blázen.
Ještě zítra nás čeká pohodový den s tatínkem a pak budeme zase sami...no ale bylo to bezva...co vám budu vykládat že? :wink:
Mimi, bezva, že jste si zalyžovali...to bych teda taky brala. Lyžuju hrozně ráda, už jsem nebyla ani nepamatuju. Snad brzy někam vyrazíme. S tím ovocem je to u nás taky takové nic moc...prostě zeleninka vede. Ale občas mu dělám takové ovocno-mléčné svačinky. Dám vždycky mlíčko, dotoho jáhlovou nebo rýžovou kaši a k tomu třeba podušené jablíčko nebo hrušku. To má asi nejraději. Ale samotné jablíčko s banánem taky dlabe...no vlastně, on dlabe všechno :grinning: :grinning: Avokádo jsem ještě nezkusila. Dneska jsme byli nakoupit v Intersparu tak jsem tam mrkla, ale měli jen takové hodně zelené a ani se mi moc nelíbilo. Zkusím mrknout jinde. Jo a dneska jsem zkoušela polívečku...normálně jsem uvařila zeleninku ve více vody a rozmixovala to. Bylo to je trochu řidší...ale chutnalo mu jako vždy. Je to prý dobrý na doplnění tekutin, tak to občas asi udělám.
Jinak už jsem mrkla na fotečky na facebooku. No řeknu ti, fakt kráááása. Malej úžasnej a autíčko, no ani nemám slov...Budu s tím muset taky něco udělat...myslím s těma fotkama, né s autem :grinning: Tak ať se máte taky na co kouknout :slight_smile:

Lenus, teda to je krásná váha. Nás jste teda přeskočily jako nic. My máme "jen" 9 kilo :slight_smile: Teda pořád čekám kdy se ta váha zastaví, a pořád se jí jaksi nechce...a prý se po zelenině nepřibírá :grinning:
Už se moc těšíme na vaše nové fotečky.

No a kdepak máme Helu?
Já valím poklidit a ještě večer mrknu, doufám, že tu něco nového bude :wink:
2. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
No ještěže jsem sem ještě večer nešla... :grinning: :grinning: :grinning: zase ani noha
Tak dneska máme poslední den s tatínkem tak si ho musíme pořádně užít. Právě mi malej spinká, tak se pustím do vaření. Vyžehleno a pouklizeno mám od včerejška, takže dneska bude takovej pohodovej den.
Možná pojedeme odpoledne na návštěvu k mojí babičce nebo na procházku...uvidíme
Přeji vám krásnou neděli
3. led 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
Tak koukám, že si asi budu muset vystačit sama :grinning:
Ale myslím, že dneska už bude zase vše při starém...tatínky máme v práci, tak zase můžeme chodit na koníka ne? :wink:
Dneska mě malej nechal spát jen do sedmi, ale to je taky dobrý. Spinkává mi krásně tak do půl páté a pak po kojení do těch sedmi. Hráli jsme si v postýlce do půl osmé a pak jsme vstali. Teď už zase leží a bude spinkat...byl už unavenej. Já se aspoň nachystám, chceme jít dopoledne do města, jen tak mrknout a nakoupit v automatu mlíčko.
Valím mu pomoct usnout...zatím paa holky a užijte si pondělek
4. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Čau holky,
jsem tu zatím jen na skok, snad se sem přes den dostanu...

Štěpánkovi zas rostou zuby, od silvestra měl teploty, takže ani ven jsme nechodili. Včera ji měl jen ráno, jinak celej den v poho, tak jsme dnes vyšli na chvilku ven. Má rýmu a musíme odsávat...takže zase bojujeme. O nocích ani nemluvím. Tatínek je taky nachrmlanej a myslím, že na mě taky něco leze, no snad to bude v poho.
Štěpi je ale zlatej, je s ním pořád větší a větší sranda. Včera o půl4 ráno začal říkat baba (dosti srozumitelně a nahlas) takže to furt omýlá dokola a o mama a tata nechce ani slyšet. Jen se začne smát a kroutí hlavou jako že ne ne ne. Takže od malička jsou mu rodiče jen pro smích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak teda mele pořád, jen to není tak moc srozumitelný. Tím, že malýmu rostli zoubky tak mi nechtěl ani příkrmy, něco si vzal, ale teda nic moc. Ani MM moc nechtěl, ráno a večer si MM vzal ale přes den do něho něco dostat katastrofa. Tak jsem do něho snažila dostat aspoň čajíka, včera ale už obídek papal, nic jinýho (jako ovoce atd) jsem mu nedávala jen MM, takže dnes mi snad už bude zas pěkně papat.

Jinak vánoce suprový, tatínek byl doma, takže mi dost pomohl a já měla tím pádem taky takovou malou dovolenou. Každej den jsme někde byli, buď na návštěvě, procházkovali, u kamarádů nebo návštěvy u nás. Prostě super, Štěpi byl nadšenej z dětí, jen mu občas dost vadilo, že nemůže lozit, by tak rád lítal s nima :grinning: :grinning:

Co jsem tak letem postřehla (fakt nestíhám dočítat) tak mimi se měla skvěle u rodičů na dovolence a i lyžovala. Závidím. My každej rok jezdíme na týden na hory a někdy třeba jen na den, no a tento rok to vynecháme a kdoví jestli si vůbec aspoň jednou zalyžujeme.

Zuzi, už máš facebook?? nechceš mi hodit info abych si tě mohla najít??

vánoce jste si taky užili, to je super. Rozzářený očka u stromečku jsou nezapomenutelný co??

No končím, a to jsem chtěla jen na chvilku....malej mi tu vesele okusuje hrazdičku, prská a kouká na mě ať si jdu hrát, tak musím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zatím holčiny
4. led 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
Něco po dvanácté jsme dorazili domů. Byla to krásná procházka, sice pořád sněžilo, ale bylo to bezva. Nakoupili jsme mlíčko, malýmu jsem koupila avokádo, banány a hrušky a sobě nový boty. Krásně spinkal v kočárku, dospával v něm ještě doma. Před chvílí si dal obídek a už zase spinká v postýlce.
Já jdu zapnout pračku a možná se vrhnu do žehlení...uvidím jak se mi bude chtít :slight_smile:

Helu, zdravím tě po dlouhé době. Teda, další zoubky...vy už jich máte. My pořád jen ten jeden, ale to neva. Škoda, že u toho máte takový trápeníčko. Tak to u nás nehrozí, že by malej nechtěl papat :grinning: Ikdyž mu lezl ten zub, tak jsem to teda na jídle jaksi nezaznamenala. Ale každý mimčo je jiný.
Bezva, první slovíčko....je pravda, že mama by byla asi lepší, noo ale baba taky není špatný :slight_smile: Hezky jsi to napsala, že jste mu pro smích...jsem se smála jak jsem to četla :grinning:
Náš malej umí jen mama a Luba na něho taky pořád volá...néé mama, ale tata...a malýmu je to samozřejmě šumák :grinning:
Facebook už mám, ale bohužel tam jaksi nic nemám. Ale maila ti pošlu do ip. Mimi mě zkoušela najít, ale nějak jí to nešlo, tak uvidíš.
4. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Zdar kocky,

tak aj ja sa hlasim, uz od rana som sa chystala napisat ale maly mi to proste nedovolil , asi mu tiez idu zubky, je mrzuty, place, nechce papat (prikrmy) a prebalujeme co hodinu a stale tam ma nakajdene, no hruza.... a navyse ma aj teplotu. Takze uz druhy den bojujeme. Po obede som mu dala nurofem, pretoze uz som sa na neho nemohla pozerat ako trpi. Teraz sa hra v lehatku, tak som zvedava ako dlho to tam vydrzi.....

Inak uz sme doma, dorazili sme zo soboty na nedelu v noci. Vcera vybalovanie, nakup a oddych. Dnes zase periem a chcela som varit malemu ale nechce mi to dovolit. Este ze tatinek siel dnes do prace az po dvanastej pretoze by som si ani zuby neumyla :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky dopisem to vecer , maly mi to proste nechce dovolit.... paaaa
4. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoooj holky,

tak hadam mi uz bude dopriane trosku popisat :grinning: :grinning: :grinning: Tobinko uz lezi v postielke ale zatial nespinka, tatinek siel do sprchy .....

No co som vlastne chcela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (som nejaka unavena dnes, proste nie som zvyknuta , ze mam tak mrzute ditko :grinning: )

Zuzi: krasna fotecka v pase, uz som si myslela ze tu mame nejaku novu maminku :grinning: :grinning: Silvestra ste si uzili ako pozeram a tatinka cez sviatky tiez :wink: Je to parada , ked su tie nase polovicky doma , ze?? Zuzi prosim ta v akom automate nakupujes mlicko ??? :confused: :confused: :confused: Som zvedava ako bude malemu chutit to avokado a ako mu ho pripravis, urco mi potom pisni ... Aaaaa nove boticky, radost si treba robit aj po vianociach :dizzy_face: :grinning: takze schvalujem....

Helu: no zdraviiiiim, uz som si myslela , ze na nas kasles :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale chapem ze ste si chceli uzit tatinka... a mrzi ma ze mate take trapenie so zubkami... kedze to tiez prezivame tak si to viem zivo predstavit.... navyse ryma... :frowning2: Sviatky ste mali tiez suprove ako citam, navstevy a navyse vam Stepanek robi radost.. no co dodat , je to skvele s tymi nasimi prckami..... :wink:

Holky dnes uz viac zo seba nedostanem, idem si urobit zeleninovy salat na vecu a potom rychlo sprchec a oddych pri vyberani letnej dovolenky. Chceme tento rok vyuzit First moment, tak uz je najvyssi cas.... takze o zabavu na dnesny vecer mam postarane.... ale zase to je ta lepsia zabava ako napriklad zehlenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Prajem vam krasnu dobru noc dámy, paaa zajtra :wink: :dizzy_face:
4. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Krasny den maminky :slight_smile:

teeeda teraz si tu budem viest monolog ja??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My este stale bojujeme s teplotkou, ale zatial je to lepsie ako vcera... Dnes mi Tobinko dovolil co to upratat, teraz konecne po pol hodine vystrajania v postielke zaspal :slight_smile: Este ze tie noci su u nas v pohode, krasne spinka... V Poprade to sice bolo lepsie , tam som ho dala spat o 19:00 a budil za az po 7:00 (jeden den trhol rekord, vstal az o 8:30) ale ani tu to nie je zle, sice sa zobudi okolo 5:00 , no staci mu dat cumlik a spinka minimalne do 7:00 :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes sme mali ist plavat ale zrusila som to , pretoze ma tu teplotku, samo nam to ospravedlnenie neuznali, pretoze treba volat minimalne den pred tym , som trosku nahnevana , pretoze ak ditko dostane teplotu rano, tak tazko tam bude niekto volat den dopredu :angry: :angry:

Co by som vam este napisala.... nic ma nenapada, tak idem este rychlo douklizet a potom sa vrhnem na to varenie pre Drobca... teda ak mi to dovoli....

Zatial prajem krasny dnik................
5. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Před chvílí mi volali, že umřela moje sesrřenka, co měla mít ty vytoužený dvojčátka po umělém oplodnění. Byla v 7 měsíci :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: Holky tak zatím, jsem z toho total ko :confounded: :cry:
5. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Helu, paneboze to snad niee :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :pensive: uprimnu sustrast, strasne moc ma to mrzi a uprimne mi tecu slzicky :pensive: :pensive: :pensive: Drz sa, budem na teba mysliet... a ak budes mat chut tak prid medzi nas. To snad ani nie je mozne v dnesnej dobe :pensive: :pensive: :pensive:
5. led 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
Panebože, to je fakt hrůůůza...já vůbec nevím co na to říct. Helu, upřímnou soustrast. Je mi z toho úplně blbě...
5. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Holky ja vobec nemozem zaspat a od tretej stale myslim na Helu :cry: :pensive: Je to fakt strasne :cry: :pensive:
6. led 2010 v 01:19  • Odpověz
autor
Mimi, ani se nedivím, že jsi nemohla spát...takový věci jsou fakt otřesný, člověk tomu nemůže pomalu ani uvěřit.
Já teda ale spala jako vždy, resp. jak mi malej dovolil. Určitě mu leze ten druhej zoubek, takže vstávání jednou za noc se opravdu nekonalo :slight_smile: V noci jsem k němu lítala hodně často a před pátou řev jak tur a že prostě už spát nebude a nebude. No sranda...
Dneska je tam teda hroznej hnus...a to jsem dostala hroznou chuť na guláš a nemám knedlík a ještě nějaký blbosti tak musím do obchodu. Už se těším jak budu brázdit kočárem ty závějě :grinning:
6. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.