• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
Dobre ranko,

Zuzi u nas noc v poho, maly sa sice 2 krat zobudil ale stacilo mu dat dudaka a zase spinkal, papal az o 6:30 a potom este spal ale do ktorej neviem. Zobudil ma az drahy o 9:00 ked odchadzal do prace :sweat_smile:
U nas je tiez hnusne, je tam kopa snehu a stale snezi a tiez musim do obchodu a na postu, ale pockam na tatinka a pojdeme spolu takze na brazdenie s kocarkem to asi nebude. Inak maly je stale mrzuty, a kajdi a kajdi, chudak uz ma tu prdelku hroznu a vobec mu neviem pomoct, prebalujeme kazdu hodku a umyvame prdelku ale nepomaha to... co by som aj chcela ked tam ma stale nakajdene. Dufam , ze nam ten zubok coskoro vylezie :frowning2: :confounded:

Na Helu stale myslim, je to fakt otrasne :pensive: :frowning2: ja tomu stale nemozem uverit, nechapem co sa mohlo stat... Dnes si uz clovek nemozem byt nicim isty az kym tie prdolky nedrzi v naruci, no a potom ma aj tak strach aby bolo vsetko v poriadku :pensive:

Inak dnes mam celkom pohodovy den, upratala som vcera, aj navarila malemu, mala by som zehlit ale nechce sa mi. Drobcek spinka tak budem relaxovat pri knihe kym sa nezobudi.

Jo ZUZI ani neviem ci som ti podakovala za pochvalu foteciek na Facebooku, ak nie tak dakujem teraz :dizzy_face: a stale cakam ci tam neprihodis nieco ty :wink: :slight_smile:

Idem na ten relax, tak zatial......

Helu ozvi sa ..............
6. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Hoj kocky ,

len nakukujem, tatinek prave dorazil dom, ale zase Tobinko tesne pred tym zaspal, tak pockame kym vstane a vyrazime do Makra, akutne potrebujeme nabijacie baterky a nabijacku, kvoli kolotocu nad postylkou, pretoze pri tomto tempe kupovania baterok to je mazec.

Zuzi tak ako bolo vonku, prezili ste to v tych zavejoch ?
6. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
dobré ránko,
holky, omlouvám se za včerejšek, ale koník mi šel hrozně pomalu, i večer, tak jsem na to neměla nervy u toho čekat.
Mimi, dopoledne jsme venku nebyli...nakonec jsem zahnala chuť na guláš a udělala maso na zelenině...taky to byla dobrůtka. Ale odpoledne jsme na chvíli vyrazili, nakoupit a trochu provětrat. Nakonec to nebylo tak strašné. Lidi měli většinou na chodníkách před domem odmeteno, takže se jelo celkem dobře. Ale je pravda, že v tom hlubokém sněhu se nejede zrovna nejlíp.
Co to kakání? Pořád máte takovou vysokou frekvenci? To bude určitě ten zub...Na prcinu je dobrá mastička sudocrem, to je takový antiseptický krém, a pak si holky taky chválí imazol (ten jsem nezkoušela). Nebo pak bepanthen. Zkus něco z toho...My ani u zoubků moc nekakáme, spíš máme opačný problém tak mu dávám švestkovou a hruškovou šťávu a heřmánkový čaj...
Ať máte brzy toho zubáka venku :wink:

Dneska budu dělat na oběd langoše, tak jsem zvědavá jak se mi povedou :slight_smile: A už frčím, protože se tady prďolka rozčiluje...no jo, od šesti nedostal prsíčko :grinning:
7. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky,

u nas noc zase super, papal o pol siedmej a vstavali sme o 8:45. Zuzi, dnes som malemu urobila tu hrusku, chvilu podusila, nastruhala do toho dve detske susenky a dala este ryzovu kasu... no teda to bola parada, este som ho nevidela tak papat, proste bola to dobrotaaa :wink: :grinning: - dakujem za typ :wink: Teraz maly uz lezi v postielke a asi uz aj spinka :dizzy_face: Ja dam ranajky a pustim sa do zehlenia, obidek som si uvarila vcera - cestoviny s kuracim maskom, zeleninkou, smotanovou omackou - dnes to uz dam len zapiect. Maly ma tiez navarene, tak to bude celkom pohodovy den.
Inak vcera sme sli do Makra nakupit, a hned pri vchode sme sa otocili, proste nas tam nepustili s malym :confused: :angry: :angry: Vraj tam nesmu deti do 12 rokov, ako to som fakt nepochopila!

Zuzi: to kakani sa zlepsilo asi o 10% :sweat_smile: a na prdelku normalne pouzivam sudocrem, je naozaj super... Vyskusala som teraz bepanten ale ten nezabral a niveu na opruzeninky ale najlepsie zabera aj tak sudocrem.... uz to nie je az take zle.... Limazol nepoznam, ak bude najhorsie skusim :wink: Zubok zatial nikde , tak dufam ze vylezie coskoro lebo vidim ako sa drobcek trapi, este aj vcera mal teplotku, dnes som mu je este nemerala, uvidim ked vstane.... Som zvedava ako sa ti podaria langose, uz som ich tiez robila a boli supeeer....

A myslim na HELU .....

Nic kocky , idem pomaly na to zehlenie....

Zatial pa a uzivajte dnik.....
7. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Dobry vecer holky ,

teda ja si tu asi budem viest monolog :frowning2: Kde ste???

My sme mali celkom v poho dnik, Tobinko mal sice vecer zase teplotku 37,5 ale cez den to bolo relativne v pohode. Aj to jeho kajdenie sa uz dostava do normalu :slight_smile: Drahy siel do posilovne tak som sama, Tobinko uz spinka..... Dnes ho ukladal tatinek, ja som si odskocila na gyndu pre antikoncepciu....

Ani neviem co by som vam este napisala.....

Tak vam prajem krasnu dobru noc....
7. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
ahoj holky, dneska jsem taky jaksi nestíhala...byl tady od rána můj taťka, vysaunovat se, zacvičit na vibrační desce, pak jsme si dali oběd a kávičku s buchtou co jsem pekla včera večer. Odpoledne jsem šla s malým na procházku a nakoupit. Večer jsem ještě vařila Lubovi na zítra do práce. A teď jsem si v klidu sedla k těm žralokům nebo co to je na nově.

Mimi, to jsem ráda, že Tobinkovi tak chutnalo...aspoň víš jak na něj :slight_smile: Chtěla jsem se zeptat...ty už dáváš lepek? Já přemýšlím jestli ho nemám už pomalinku začít dávat, ale moje mudr. mi to nedoporučila, tak nevím. Psala jsi o těch dětských sušenkách...koukala jsem na ně dnes a lepek tam byl, tak se tak ptám. Nemyslím to nijak špatně proti tobě nebo tak něco, jen jsem se chtěla poradit.
S tím makrem je to na prd...taky mě to docela zarazilo, vím o tom...ale když jsem tam byla naposledy tak tam byly s rodičema 2 děti a ty určitě neměly 12 let. Tak jsem si říkala, že to příště s malým zkusím, třeba v nosítku, ale jak vidím tak bych asi nepochodila. Nevím ale vůbec proč tam jako děti nesmí...no co už...jsou to ale dacani...
Jo, malej má poslední dobou taky pořád večer teplotu...pořád tak kolem 37,3 - 37,5 tak si říkám, že je to taky možná od zoubků. Dneska jsem už zahlídla náznak toho druhého dole tak myslím, že už co nevidět vyleze.

Helu, nikde...no ale ani se nedivím.
7. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Čau holky,
jen letmo jsem to tu prolítla, takže asi na všechno nezareaguju, tak se omlouvám. Je od vás pěkný, že na mě myslíte. Je to těžký.... :pensive:
Mimi, je mi líto, že jsi kvůli mě nemohla spát...

Co se týče té mé sestřenky tak porodila dvě krásný dětičky Klárku a Kubíčka. Měli 1,88kg a míru přesně nevím ale bylo to 40cm a něco....jsou v inkubátoru a budou tam asi do konce ledna, uvidí se jak budou přibývat na váze, ale zatím to jsou šikulky...takže sen se sestřence vyplnil, bohužel ho ale nemůže prožívat
Tatínek půjde na mateřskou a já nebo teta mu budeme ze začátku pomáhat, přece jen to není ta péče pro chlapa tak přirozená jako pro ženskou, ale on to určitě časem zvládne. Včera se tu stavoval...no škoda slov...ta
bolest a bezmoc je hrozná...

u nás je chumelenica jak blázen, ale my stejně nemůžeme ven...je mi to líto, od silvestra jsme byli jen jednou venku...já tak miluju snížek, bych se tak ráda brodila Štěpi je furt nachrmlanej, ven proto chodit nemůžeme, teplotkovali jsme (to už je asi dva dny v poho), do toho zuby, dnes v noci jsem spala snad jen tři hodinky...předtím ty noci taky nestály za nic, ale bojujeme, tak snad se to zlepší...Usíná mi jen na rukách, no při jeho váze je to děs, ale jinak chudáček neusne, tak musíme vydržať. Ještěže existuje gymbal :slight_smile: Příkrmy mi teď bojkotuje, sice něco sní, ale dostat to do něho je někdy boj :frowning2: . Dřív tak pěkně papal...ale si říkám, že přece jen rýma a zuby, tak asi ta chuť prostě není. Ale co absolutně nechce je čaj, dřív ho sem tam pil ale teď ani kapku... :pensive:

Možná nakouknu uvidím....
8. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky,

HELU: to ze som nemohla spat to nebolo kvoli tebe konkretne, len to co sa stalo, ma tak nejak do hlbky prinutilo premyslat , ze mame byt vdacny za vsetko co mame, myslim partnerov, zdrave deticky , ze su ludia ktorych postihnu strasne tragedie... proste tak nejak ma to rozlutostilo :frowning2: :frowning2: a tiez som rozmyslala co sa stalo s detickami, ze siedmy mesiac je uz dost na to , aby boli v pohode a naozaj som rada ze su v poriadku (nemala som odvahu pytat sa ta na to) . Ale samozrejme mi je hrozne luto , ze maminka si to uz nemoze uzivat :frowning2: :cry: Je to hrozna tragedia :pensive: :pensive: Ak budes mat chut tak napis co sa stalo , ze to dopadlo tak ako to dopadlo (dufam ze sa nehnevas , ze sa pytam) A urcite medzi nas prid.. Viem, ze to teraz budes mat tazke ale ono niekedy pomoze vykecat sa a od toho tu sme ... Tiez ma mrzi , ze Stepanek nie je celkom v poriadku.. Prajem ti aby sa to coskoro zlepsilo, aby zacal v noci lepsie spavat a aby si si ty mohla aspon trosku oddychnut....

Zuzi: co sa tyka toho lepku tak neviem .... Dr. mi to nezakazoval ale na druhu stranu som sa ho na to ani nepytala, na tych susienkach je napisane ze sa mozu od 6. mesiaca, tak hadam to bude v pohode... Ale urco sa ho na to opytam, myslim dr. ... Inak som nasla , ze na niektorych susienkach pisu , ze obsahuju lepok ale na tych co mame to nie je, ale lepok obsahuje psenica atd, atd ... tak mozno tam je, ja fakt neviem :confused: :sweat_smile: ale malemu chutia, tak co uz, davam mu 2 denne, do ovocia... inak by mi ho nespapal ... A susienky mame tieto http://www.lekarna.cz/nestle-baby-susenky-2x180g/ A ak ty dr. nedoporucila lepok tak skus nejake bezlepkove napr.. http://www.baby-food.sk/susenky-c-5.html tie sa mozu od 4. mesiaca :slight_smile: A neboj viem , ze to nemyslis zle, a som rada ze si mi to povedala , asi malemu kupim tie bezlepkove a tie nestle zjem ja, su dobre :slight_smile: :wink: Jeee a vy uz budete mat druhy zubok :dizzy_face: super. My stale nic :frowning2: ale trapi ho to , je mrzuty, place, chce byt len na rukach , rano mal teplotu, dostal nurofen a teraz spinka... Ja len dufam , ze aj nam coskoro vylezie ten zubok , lebo je to hrozne vidiet ho ako sa trapi :frowning2:

A idem konecne ranajkovat.... zatial pa
8. led 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
Teda Mimi to vážně krásně napsala...musím se vším souhlasit. Je to vážně hrozná věc, brečela jsem jak malá holka jak jsem to četla.
Helu, držíme ti pěsti ať to všechno zvládneš...myslíme na tebe.
8. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
ach jo, něco na mě asi leze...tak jsem dala malého spinkat a šla si taky trochu odpočinout. Vstávali jsme ve 3 hodiny, teď se najedl obědu (před spaním jaksi nechtěl) a já si udělala těsto na langoše. Už mám na ně hroznou chuť. Teda holky, já pořád mluvím o jídle :grinning: :grinning:

Helu, usínání na rukách musí být fakt záhul...to bych asi "prdla zelenou vodu" :grinning: :grinning: :grinning: Doufám, že se vám to brzy zlepší a zase se normálně vyspíš.
Tak dneska je to venku vážně humus, od rána tady nepřestalo sněžit. Ještěže nebydlíme v baráčku a nemusím odhrabovat sníh...jo jo to je jedna z mála výhod paneláku :wink: :slight_smile: A to má dneska Luba ještě v práci kamsi daleko jet...se bojím, aby někde nezapadl. Ach jo, zase budeme koupat sami, bůh ví kdy dorazí.

Mimi, já právě s tím lepkem nevím. Mudr. mi ho nedoporučila s ohledem na ten atopák, ikdyž podle testů z krve na něj alergický není. Nevím jak to mohli zjistit, když ho ještě nikdy nedostal, ale asi to jde. Ale já jsem zase četla, že se má dětem zavádět mezi 6. a 7. měsícem, dokud jsou ještě kojený. Nechtěla bych jít proti doporučení mudr., ale zase tady v tom si myslím, že na tom něco bude...respektujete vždy co vám mudr. říká nebo se někdy rozhodujete podle sebe? Nechci mu zase ublížit...omlouvám se, že vás otravuju takovýma blbostma.
Jo a zkusili jsme takový ty kukuřičný křupky...prý už se můžou...hrozně mu chutnaly, pěkně se mu to všude lepilo, krásně si to držel rukou a žužlal...ale reakce teda hrozná. Zčervenal na tvářičkách jako rajče. To už dlouho neměl. Takže křupky u nás neee :unamused:

Tak já jdu na ty langoše...mňam
8. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Zuzi: my mame takeho mladeho dr. a zatial sme sa vo vsetkom zhodli , takze nemozem povedat ci vsetko respektujem... ale ak by som to mala niekedy riesit , teda ze by povedal nieco s cim by som nesuhlasila , tak by som od neho chcela aby mi vysvetlil preco si to mysli.. ta dr. ti povedala preco lepok nie ak na to nie je alergicky??? Mi to pride zvlastne, no.. ako chapem , ze ma atopak ale to predsa neznamena , ze mu lepok bude robit zle.. ja by som to skusila.. trebars jednu susienku do ovocia , ktore mu nerobi problem a uvidis ako na to bude reagovat :wink: :slight_smile:
Ako dopadli langose :wink: No o jedle hovoris ale mne to neva :grinning: :grinning: :grinning: My dnes uz mame tatinka doma, dorazil pred chvilkou, maleho som akurat krmila... dopapal , polozila som ho do postielky a v ten moment zaspal... takze teraz si dame spolocny relax :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak si to idem uzivat, kym mali spinka....

Jo a ZUZI, nech ti je brzo lepsie, teda nech sa to uz nezhorsuje :wink: :slight_smile:
8. led 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
Já jsem se taky zatím na všem shodla...S tím lepkem jsem byla nejdřív rozhodnutá, že ho budu dávat až po roce (ještě předtím než zjistili nějakej atopák) ale jak jsem pak slyšela ten názor, že je to lepší dřív, tak jsem si zase říkala, že to taky zkusíme dřív. Mudr. mi říkala prostě jen, že ho zatím dávat nemám.
Ale jak píšeš, asi ho už taky vyzkouším. Však to uvidím hned jestli mu to vadí nebo nee.
Jo a langoše bezva...ze zbytku těsta jsem udělala pizzu a taky výborná.
Jé Mimi, tobě malej usíná i tak pozdě odpoledne? To u nás nehrozí...pokud teda nepočítám když jedeme ven. To si tu půlhodinku ještě dá, ale doma nee. Dneska třeba od těch tří už nespal.
Já jdu za tatínkem do postele...ráno zase vstává, tak si šel lehnout brzy...dobrou noc holky
8. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
dobré dopoledne dámy...taky zdravím všechny dětičky. Doufám, že jsou moc hodné :wink:
U nás noc dobrý, kojo o půl páté, pak spinkal do šesti tak si s ním šel tatínek hrát než šel do práce...a pak od sedmi ještě skoro do osmi usnul, takže paráda. Jen se mi zdá, že mu začíná rýma...nevím jestli to nechytil ode mě. Ráno jsme odsávali a něco tam bylo, ale snad to nebude tak hrozný. Možná, že to bude od zoubků. Ale je hodnej, nevypadá to, že by ho to nějak moc trápilo.

Koukala jsem na fotečky na facebooku, fakt krása...je vidět, že si to obě užíváte...no aby taky ne co? :slight_smile: Takový velikánský poklady...

Koukám, že už tady nesněží, ale na procházku to dneska ještě nevidím...je toho sněhu fakt plno. Ale ráda bych vyrazila. Mohla bych malýho vzít na chvíli do baťohu (myslím manducu :grinning: ) ale raději nebudu riskovat, že bych někde uklouzla a navíc ta jeho rýma.

Asi tady budu zase o víkendu sama...no co už :wink: :slight_smile:
9. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Krasny den holky :slight_smile:

Neboj Zuzi nebudes tu sama :grinning: Len sme si doteraz uzivali rodinnu pohodicku, varili sme obidek venovali sa malemu... Teraz Tobinko konecne zaspinkal a tatinek nam odisiel na otocku na Slovensko, podarilo sa nam konecne predat moj byt , tak tam siel spisat rezervacnu zmluvu a vybrat zalohu (drahy pracuje v realitach) Holky ja som tak stastna , ze ten byt uz mame predany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konecne o starost menej a dalsie penizky na nas buduci domecek :dizzy_face: :dizzy_face: Jo a u nas je tolko snehu ze tatinkovi trvalo asi pol hodku kym sa dostal z parkoviska :grinning: :grinning: :grinning: Inak u nas noc tak ako vzdy , papal po 6:00 a vstavali sme pred 9:00 takze pohodicka :slight_smile: :dizzy_face:

Zuzi: daj potom vediet ked vyskusat tie susenky, ci to Ondrasek zvladol a bolo to bez reakcie ... Co sa tyka spania u nas tak Tobinko spava niekedy dva krat a niekedy len raz.... Ak zaspi okolo 11:00 tak spinka vacsinou 1,5 hodinky a to by teda do vecera nevydrzal... takze ked si da jedlo o 16:00 vacsinou zaspi hned a spinka tiez tak 1,5 hodinky... niekedy aj do 18:00... to ho potom o siedmej okupem, napapa sa a tiez hned zaspi, proste spokojnost :dizzy_face: :slight_smile: Jejda dufam , ze sa ta ryma Ondraskovi nerozbehne a ze bude v pohode. No a na tvoje fotecky na FB som tiez pozerala a aj vy si to krasne uzivate... len postupne pridavaj... Ja sa na tiez miminka taaaak rada pozeram :slight_smile: su proste kuzelne :dizzy_face: No a s manducou by som to asi tiez neriskovala, ked vidim co sa deje vonku :confounded: Drahy vcera ked isiel do kanclu "vytrel drzku"... ze mu podjeli obe nohy a padol na zadok.... juuuj len skoda , ze som to nevidela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to musela byt sranda :grinning: :grinning: :sweat_smile:

HELUUUUUU prid medzi nas........

A co ostatne holky LENUSSSSSSSSSSSSSSS a MONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII???????????????

Tak a ja idem relaxovat :dizzy_face: ..................... zatial pa dámy :slight_smile:
9. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Zdravím,
opět jen na skok....u nás je teda kalamita. Včera jel manža z Brna z práce autem 3 hodiny a najel si navíc cca 40km, páč všude byly havárky....
Dnes jsem chtěla jet na trénink volejbalu...se tak těším...po roce a nejedou autobusy, vlaky mají sekery...no tak budem zas čučet doma...
Takovou hafu sněhu teda nepamatuju, ke všemu náledí...ale zas je to krásný, v zimě má být sníh.

Hej Mimi, to je provokace s tím spaním nee?? ale my měli dnes dobrou noc usnul v šest (vypil jen 100ml, což je na něho dost málo, předtím jedl ve tři a to tomu koju taky moc nedal) vzbudil se o půl noci, pak o půl 4 a v pět už vykládal, tak jsme v šest vstali a v půl osmé šel zas do hajan...oproti předešlým několika nocím, to bylo super :grinning:
To je super, že už máš byt z krku a máte zas o nějaký ty korunky penízky navíc. Hotovost do začátku je hrozně fajn. Ten pád drahého musel být prčovní :grinning: Kukuřičný křupky jíme, ale tím, že mi toho teď za poslední týden moc nesnědl, tak i ty křupky nějak nejedou. No, dnes konečně snědl oběd. Dala jsem mu kupovanou, nechtělo se mi vařit, když jsem nevěděla, jestli mi to bude jíst. Já teď během toho co nám brečí kvůli zoubkům a s tou rýmou do něho nic nedostanu, jen mlíčko a to si myslím, že jen pije...I večer, kdy mi normal vypije 180-240ml tak teď to bylo max 150 a to už bylo moc. Normal kolem 120...jde vidět, že ho fakt něco trápí, drobka mýho :frowning2:

Zuzi, já bych taky malého nebrala do batohu...já i tak z toho nemám moc dobrej pocit, že bych ho měla nosit venku v těch mrazech. Přece jen ten vzduch je ledovej....
Mě MUDr doporučila lepek až od 8. měsíce, vím, že to tak dřív bývalo,ale teď se hodně doporučuje už začít v 6-7měsíci, tak bych to nějak v tom sedmým dala. Nevím, jestli budu v osmým ještě kojit....kojím už jen z jednoho cecíku, v tom druhým sice nějaký mlíčko je. Ale mladej se mi začne po chvilce odrhávat a rozčilovat...no je fakt,že z toho nic moc neteče...Jinak jsem zatím s dokynou souhlasím se vším, krom toho lepku...

Jo a Mimi, nevadí, že se ptáš na sestřenku....porodila císařem, dovezli ji na pokoj, tam upadla do kómatu, dvakrát ji operovali kvůli srdíčku (přesně nevím, ono se o tom špatně mluví a já se raději taky moc nevyptávala, je to moc čerstvý) a pak ji praskla aorta...ach jo, sme si tak plánovaly, že budeme jezdit s kočárkem atd....bydlela ve vedlejší vesnici...no, vždycky když vidím to její parte, tak se neudržím, přece jen jsme spolu vyrůstaly, chvilku i pracovaly...jako moje sestra...ještě přežít v úterý ten pohřeb...toho se děsím nejvíc, pak už to chce jen čas, aby se rány zahojily....furt musím myslet na děti, že nemají maminku...to mě úplně trhá srdce, ať už se jedná o ni nebo někoho jiného....

No, asi na vše nereaguju, tak se omlouvám....mějte se krásně kočky a užívejte drobečků...jo a fotky na FB jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj kocky :slight_smile:

tak maleho som asi prechvalila, pretoze asi 10 minut po tom ,co som to dopisala tak bol hore a uz nechcel spinkat :sweat_smile: Samo okolo stvrtej uz bol unaveny , tak sme sa napapali a od pol piatej spal do siestej... Tak sme si o siedmej dali "hraciu vanu" (u nas to znamena sedatko a hracky :grinning: ) tak som ho trosku unavila o stvrt na osem jedlo a hned do postielky a samo zaspinkal :dizzy_face: je to proste moje zlaticko....
Tatinek dosiel domov ked sme sli do vane, tak nam pomohol a potom siel do posilovne... takze zase som sama :grinning:

Helu: som rada ze si medzi nas prisla :dizzy_face: S tou sestrenkou, to je taaak smutne :frowning2: :pensive: Ona mala problemy so srdieckom? A nevies ci rodila v celkovej anesteze alebo mala tu ciastocnu (neviem ako sa to odborne nazve) Je to fakt hrozne ak sa to stane v dnesnej dobe :pensive: :pensive: :pensive:
A u nas je tiez kalamita, som zvedava co bude do rana, kedze tu prsi :confounded: :confounded: :confounded:
S tym spanim som samo nechcela provokovat :sweat_smile: :grinning: Stale sa to moze zmenit , tak si to len uzivam :wink: :grinning: A som rada ze dnesna noc bola aj u vas lepsia, verim ze ked Stepanka prestanu trapit tie zubky tak aj to spanie sa zlepsi :wink: :slight_smile: Jo a Tobinko mal tiez problem posledne dva dni papat obed ale dnes to uz bolo celkom v pohode.... Tak a este som chcela dve veci.. mohla vy si prihodit na facebook alebo tam kde davas fotecky (potom hod odkaz) nejake vase nove s vianoc , urcite bol Stepanek nadseny zo stromecku a tak.....
No a posledna vec.... Na utorok ti prajem hodne moc sil aby si to ako tak zvladla, urcite to bude velmi tazke, hlavne ked ste boli ako sestri ... ono to chce naozaj len ten cas aby ta bolest presla :pensive: :pensive:

No a ja idem dalej riesit dilemu golfoveho kocarku :grinning: :grinning: Uz sme nasli dofcu, aj zaplatili zalohu a teraz potrebujeme nejaky kociarik s ktorym mozeme do lietadla, pretoze s tym nasim to asi nepojde :grinning: :grinning: :grinning: ze Zuzi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Este nakuknem ale vy si pravdepodobne uzivate svoje drahe polovicky :dizzy_face:

Prajem Vám krásnu dobru noc dámy
9. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
Mimi, měli jsme tady večer na návštěvě kamarádku s manželem. Bylo to bezva, super jsme pokecali, dali si vínečko a ten bayleis...moc jim chutnal.
Malej usnul krásně o čtvrt na sedm...asi byl fakt unavenej, vstával o třičtvrtě na tři. A pak spinkal krásně do čtyřech a pak až do sedmi. Takže dneska super. Já jsem vstala s ním, nachystala snídani a začala chystat masíčko na oběd. Teď si vzal Luba malýho sebou na vibradesku (Luba cvičí a malej na něho kouká z lehátka :slight_smile:) tak jsem skočila za váma.
Úplně jsem zapomněla, že jsem se tě chtěla zeptat jak jste dopadli s tou dovolenou, jestli jste něco vybrali a tak. A ty píšeš, že jo...to je super. A kampak to bude? Já jen pro představu...chceme jet s malým taky někam k moři, tak bych se možná nechala inspirovat. Taky to vidím na letadlo, ale destinaci jsme ještě úplně nedořešili. Budeme ale vybírat z nějakých last minutů...
No a s tím kočárkem...vím, že hodně kamarádek má chicco multiway a chválí si ho. Ale je jich určitě hromada...nebude to žádná sranda nějakej vybrat. Taky už jsem přemýšlela, že ho budeme muset na dovču pořídit.
Jéé a vy už jste zkoušeli sedátko do vany? My ho máme ještě zabelený v krabici :slight_smile: Tobinko taky ještě sám nesedí, že? Tak to bysme ho mohli už taky vyzkoušet...se těším.

Helu, tak já to mám stejně...s mudr. souhlasím taky se vším krom toho lepku. Možná dneska nechám malého doma s taťkou a zajdu pro ty dětské sušenky a vyzkoušíme je. Já sice ještě kojím, ale taky člověk nemůže vědět jak dlouho ještě a malej už měl 7 měsíců, tak to riskneme.
Ať máte to spaní brzy zase dobrý...
10. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

idem vas v rychlosti pozdravit, Tobinko spinka a tatinek siel s klientom na nejaku prohlidku domecku....My dnes nevarime, ideme aj s jednym kamosom na obidek do K1 (to je taky steakhouse) Drahy uz asi tyzden basni o ich uplne najlepsom steaku tak nech si konecne ulahodi :grinning: :grinning: :grinning: No u nas noc taka zvlastna... Maly sa zobudil o stvrt na dvanast a nechcel spinkat, tak bol chvilku pri nas a potom sme ho dali do postielky ale spat ani za ten svet, tak som si s nim lahla do nasej postele ale to bolo len haha hihi, tahal ma za vlasy a buchal po tvari , tak som to vzdala a nechala ho tam a on hned zaspal, samo v nasej posteli.. tak som ho potom prelozila, my sme si dopozerali film a spat sme sli az po druhej... Tobinko uz potom krasne spinkal az do siedmej.....

Zuzi: my sme tiez vzdy chodili na dofcu last minute, ale teraz som to chcela urobit opacne, pretoze pri tych last minit zajazdoch nevies aky hotel bude k dispozicii a ja som chcela mat iste nieco kde to bude super aj pre prdolku tak preto sme zobrali tentokrat frst minute, dostali sme 13% zlavu takze super. Tento rok sme sa rozhosli pre Kypr. Je to trosku drahsia destinacia ale tym ze maly ma vsetko zadarmo (platili sme za neho len letistne poplatky 45 EUR) tak sme si povedali ze to dame. Ja som uz na Kpre bola asi pred 6-timi rokmi a bola som nadsena hlavne z mora, bolo fakt nadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ideme cez Slovensku cestovku, pretoze hotel kroty som vybrala neponuka ziadna ceska cestovka... Budete sa mi smiat ale ja si hotel vyberam vzdy podla recenzii, a tento nemal ziadnu zlu , vsetci z neho boli nadseny... Ked tak mrkni pre inspiraci :wink: http://www.satur.sk/melissi-beach/p=dG91cl4zNzg5XmFjdGl2YXRlXmRlZmF1bHQlZGVmYXVsdCVkZWZhdWx0Xg== No a golfku som nakoniec vybrala quinny zapp, je naozaj po zlozeny najmensia aku som na trhu nasla, ma aj cestovnu tasku akurat jedna nevyhoda bola ze sa neda polohovat , ale na mimibazare som nasla pani ktora tam krasne dokaze urobit polohovanie takze som spokojna. Ono stejne mali uz v tom veku bude spavat len raz denne, takze v golfke spat asi nebude ale keby nahodou a budeme ju pouzivat len na cestovanie alebo na rychli nakup... takze golfku tuto http://www.babydracek.com/zbozi/1628-kocarek-quinny-zapp-2009 akurat v tej farbe Raccoon.
No a co som este chcela , aha, s tymi susienkami by som to tiez vyskusala, si myslim ze to bude v pohode :wink: :slight_smile: Ako pozeram aj tatinek vyuziva vibrodesku :grinning: :grinning: :grinning: Ja sa uz neviem dockat kedy dostanem tu svoju , ale narodky mam o par dni tak hadam sa dockat, mam ju slubenu :grinning: :grinning: Akurat drahy sa boji ze z toho bude vesiak na oblecenie a za ten svet mi nechce verit ze ju naozaj budem pravidelne pouzivat :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

AAAA tatinek prave dorazil, tak idem za nim a chystat sa na ten obed ......

Uzite si dnik kocky :wink: :wink: :slight_smile:
10. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Tak tatinek zasadol k druhemu notasu , tak mam estre chvilku cas....

Zuzi: este som chcela reagovat na to sedatko, my sme ho vyskusali hned na stedry den (mam to aj na fotkach na FB) a maly bol z toho nadseny :grinning: :grinning: :grinning: Sam este nesedi, teda dokaze to chvilocku ale potom sa prevrati.. a to je taka sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a co sa tyka tej dofci ideme 23.8. na 11 dni, tak sa mozete pridat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aka by to bola haluz keby sme sa stretli niekde v prdelakove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to ma len tak napadlo , tak som to hodila "na papier" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Proste dnes nejak srsim humorom, no :sweat_smile: :sweat_smile:
10. led 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
Mimi, doufám, že na obědě jste si pochutnali...mňam mňam steak bych si taky dala.
S tou dovčou jsi mě celkem navnadila, hotel vypadá krásně a na Kypru jsme taky ještě nebyli. Jen nevím s tou cenou. Jak Luba začal podnikat tak se hromadu peněz nacpalo do toho...jsem si představovala tak max. 16 - 17 000 kč na osobu, s tím, že malej by asi platil míň. A ten Kypr bude určitě dražší. Noo ale vypadá to překrásně. Možná další rok.
Golfky jsem taky hledala....máš pravdu s tím quinny, fakt je malinkatej a moc hezký. Ale mně se zdá na toho našeho valibuka takový celkem malý...asi bych si představovala něco trošku festovnějšího. Možná je to jen pocit, na živo jsem ho neviděla, takže nevím. U mě zatím vede Peg Perego... http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100862-golfove-hole-peg-perego-si-sportivo-2009.html jen v barvě cedro. No, ještě uvidím. Musím si hlavně ujasnit jak moc ho budeme využívat i doma. Aby jsme ho nekoupili jen na tu dovču. A vzhledem k tomu, že plánujeme druhýho broučka, tak bysme museli koupit sourozenecký kočár, tak ať toho zase nemáme hromadu :grinning:
Sušenky jsem dnes nekoupila...tak třeba zítra, ale fakt už musím...dokud kojím...protože jak jsme se tady začaly bavit o tom mlíčku tak mám najednou pocit, že ho mám taky jaksi míň :sweat_smile: Malej nějak nechce z levého, rozčiluje se při tom. Ale zase večer jsem odsála 100 ml z toho jednoho, tak nevím. Možná prostě jen nechce kvůli té rýmě.
Jo a lehátko jsme hned taky vyzkoušeli...jsme holt zachtivky :grinning: no líbilo se mu to moc...

Malej zase dneska usnul o čtvrt na sedm...odpoledne totiž spinkal jen do dvou tak dlouho nevydržel. Takže máme s tatínkem celej večer pro sebe...a on čučí na fotbal :grinning:
10. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
10. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
10. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Zdravim kocky,

Jeee ZUZI fakt :slight_smile: planujete druhe miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kedy????????????? Inak Peregacik je krasny ale po zlozeni velky, my vyslovene chceme tento len na tu dofcu a trebars ked pojdem na rychlo do obchodu. Ono celkovo tie golfky su take mensie. A ked som si to zvazila , tak ja som s nasou GT3 maximalne spokojna a keby sme nesli na dofcu tak by som golfku ani nekupovala, ale ako vies tak s tym nasim kocikom to do lietadla proste nepojde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja neviem no , som tiez bola v pomykove ze je maly ale dnes sme ho boli omrknut a ja som z neho unesena :dizzy_face: Po zlozeny a vlozeni do tej tasky , to vyzera tak ako by si na ramene niesla tenisove rakety :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takze susenky az zitra, to neva , Ondrasek to hadam este vydrzi jeden den :slight_smile: :wink: A v tom sedatku je boziiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je parada ako tie miminka zboznuju vodu :slight_smile:
JJ, ten Kypr je drazsi, stat nas to bude cca 2500 EUR ale je to s all inclusive a maly to ma naozaj vsetko zadarmo, ubytko, stravu, letenku (pretoze bude sediet mne na rukach) , plati si len tie letistne poplatky ako som spominala... A s tym podnikanim chapem, ono si to vzdy vyzaduje na rozjazd penizky... U nas je to zase opacne, tym ze buduci rok uz pravdepodobne budeme stavat a brat nejaku hypoteku , tak penizky pojdu povecsine tam (ze HELU) takze preto teraz investujeme do dovci viac :slight_smile:

Jo a obidek sme si uzili, steak bol vynikajuci, tak ako vzdy. Maly to zvladol v pohode, takze tiez super.... Dnik sme si tiez uzili, som maximalne spokojna. No a zajtra sme uz zase cely den bez tatinka....

Kocky prajem vam krasnu dobru noc a hodna miminka :dizzy_face:
10. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
Je pravda, že u nás v Prostějově ho asi nebudou mít, abych na něj mrkla...což je asi škoda. Takový věci si nejraději nejdřív prohlédnu. Asi budeme muset vyrazit do Brna nebo Olomouce. Do Brna jedeme tento týden...musíme s malým na dětské kožní oddělení kvůli tomu AE. Poslala nás tam naše mudr., že tam jsou dobří. Tak jsem zvědavá...
ach jo, začal řvát sotva jsem si sedla k pc...musíme se nasvačit, pak dopíšu, zatím
11. led 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
tak dobrý, už jsme po svačině....holky on mi snědl celej banán :astonished: je to fakt žrout. Nastrouhala jsem ho na jemném struhadle, dala tam trochu švestkové a hruškové šťávy a zblajzl to jak malinu :grinning:

Dneska ráno si ho vzal tatínek než šel do práce a já jsem ještě dospávala. Najednou slyším hroznej řev, tak jsem vystartovala z postele a malej u taťku v náručí a hrozně brečel. Tak se ptám co se děje a on si prý zasekl hlavu pod topení...vůbec nevím jak to udělal...ještě se nijak nepohybuje...ležel na zádech na hrací dece a najednou byl prostě hlavou pod topením na bříšku asi metr od té deky...fakt to nechápu. Hlavně, že se nic nestalo.

Mimi, už jsem o mimču psala dřív...no jo, plánujeme....chtěla bych tak jak bude mít malej kolem roku, možná dřív...uvidíme jestli se zadaří.

Naházela jsem nádobí do myčky, mám celkem poklizeno, tak si jdu chvíli stoupnout na desku. Jo Mimi, ty jsi ji chtěla vyfotit, že? Dneska to udělám, už si beru foťák do ruky :grinning:
11. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Krasny den kocky :slight_smile:

nam vcera okolo pol dvanastej v noci zacal alarmovat monitor dychu :frowning2: sme obaja vystrelili zo sedacky a v momente sme boli pri malom... chudatko rozospaty pozeral co sa deje.... nebol ani momo tej dosky tak nechapem preco to piskalo :angry: Som sa ale tak zlakla, pretoze sa mi zdalo ked siel spinkat ze nejak chrchle. V kazdom pripade bol v poriadku... ale tym ako som vyletela z tej sedacky tak som na nu vyliala pol litra caro kavy :angry: :angry: :angry: som zvedava ako to dnes vycistim :confounded: :confounded: :confounded: Inak noc uz potom bola v pohode, maly spinkal do siedmej, napapal sa ale uz nezaspal tak sme okolo pol osmej vstavali ... teraz spinka uz takmer hodku. Kym bol hore stihla som upratat, este musim zotriet podlahy a pustit pracku a potom budem asi varit... teda ak sa mi bude chciet, lebo na dnes este obidek mame.....

Zuzi: takze idete do Brna? Som zvedava co vam na tom koznom povedia.. a kde presne idete? No ak by ste mali cas tak sa stavte na predajni BABY STAR http://www.babystar.cz/ oni su vyhradny dovozcovia Peg perego , tak si myslim ze ho tam urco budu mat :wink: Tyjooo vobec nechapem ako sa ti Ondrasek dostal pod to topeni :confused: ale pravdepodobne sa uz pohybuje :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: a podstatne je ze sa mu nic nestalo :wink: :wink: Takze uz coskoro zacne snazenicko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potom si to hod do pasu, ze si snazilka, aby sme vedeli :wink: :wink: :wink: A tu desku som chcela vyfotit, uz sa na tu fotecku tesim, ja som si tiez jednu vybrala, tak si to porovnam kym sa rozhodnem ci kupime tu, alebo budeme vyberat inu... tie ceny su totiz dost rozlisne.... od 5500 az do 45000 a ja v tom teda na pohlad rozdiel nevidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale urco tam nejaky bude :sweat_smile: No a je super ze ti Ondrasek spapa banan, ten nas prcek ho vobec nechce :confounded: :confounded: este to zajtra vyskusam zo susienkami, mozno ho da, uvidim...
11. led 2010 v 11:29  • Odpověz
autor
Právě jsem uložila malýho tak mám chvíli času. Mimi, vyfotila jsem tu desku a už jsem ji taky vložila na FB. Tahle stála 30 000 kč a byla ve slevě za 20 000 kč. Po jiných jsem fakt nekoukala, nevím jaké jsou mezi nimi rozdíly. Ale myslím, že je to v celku jedno...stačí, aby se prostě ta deska třepala a byly tam různý rychlosti, aby sis mohla volit jak rychle pojede.

Na to Brno jsem taky zvědavá, ale moc velké naděje si nedělám. Jen tak mu to asi nezmizne. Ale třeba nám předepíší nějaké krémy podobné značce Bioderma (s tou jsem moc spokojená, malej má krásně jemnou kůžičku) protože ten balík co to jeho mazání stojí, je fakt síla. No, ale hlavně, že mu to pomáhá tak jsem ráda. Teď má trošku červenou bradičku a škrábe si ji, ale to kvůli té rýmě...prý je to při nemoci horší.
Jedeme na dětskou kliniku na Černopolní...teda doufám, že to píšu správně :sweat_smile:

Na kočárek bych se zastavila ráda, ale vůbec netuším jak dlouho se zdržíme u toho doktora, protože je to bez objednání (mezi 8 a 12 tam máme být) takže tam taky můžeme čekat celou tu dobu. Ale možná to vyjde...ráda bych se pak ještě zastavila v Ikee nebo Olympii. Když už bude mít taťka volno tak ať to využijeme že? :wink:

Taky už mám dneska pěkně poklizeno, koupelnu, záchod, kuchyň, země...ale zase jsem nevařila tak jsem měla čas....malej byl hodnej, očividně ho bavilo koukat jak mamka dře :grinning: :grinning:
Jo a s tím banánem...zkus ho normálně nastrouhat na jemno a naředit ho mlíčkem co používáte...to myslím, že by mu mohlo chutnat...popř. do toho ještě tu sušenku.
11. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Tak ja mam vsetko upratane, Tobinko mi to dnes tiez dovolil, lezal v lehatku a pozeral ako makam :grinning: :grinning: :grinning: Sme aj obaja po obidku, teda ale mali to dnes pekne bojkotoval :confounded: :confounded: :confounded: Normalne sa asi po tretej lyzicke rozplakal, musela som ho vybrat zo stolicky a nakrmit ho na rukach, ale aj tak nezjedol svoju obviklu davku :confounded:

Zuzi: dik za tu desku , vyzera teda krasne... No ale draheho by som sotva presvedcila aby do mna investoval az 20000 :sweat_smile: :angry: takze asi nakoniec kupime tuto, maju ju teraz v akcii a velmi dufam ze bude taka dobra ako ta tvoja , mame cerveno bezovu sedacku, tak sa to aj bude hodit :grinning: :grinning: :grinning: http://www.insportline.cz/1724/vibromasazni-stroj-insportline-lotos Chcem sa este opytat, ty na nej len stojis alebo aj nejako cvicis? som objavila nieco take http://www.figurestudio.cz/obrcl-mozne-polohy-pri-cviceni-na-vibracni-plosine-12-69 tak ma zaujima, ci pre efekt na tom staci len stat alebo treba vyvinut este nejaku namahu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
Mimi, to jídlo je možná těma zoubkama...za chvíli to bude dobrý.
Jo, než zapomenu...dneska jsem byla odpoledne v obchodě a koupila ty dětské sušenky. Tak jsem mu hned dala, jen tak do ruky na žužlání. Šmakovalo mu to, pěkně si "odkusoval"....teda ale mamince jak šmakovaly :grinning: jsou fakt dobrý...koupila jsem od sunarky v takovém růžovém pytlíku. Tak jsem zvědavá na reakci...

Deska co sis vybrala je moc pěkná. Co se týče toho cvičení tak já na ni stojím (vyberu si program na 10 minut) a různě pokrčuju nohy, dávám je od sebe a střídám intenzitu vibrací (např. víc roztáhnu nohy na pomalejší vibrování a pak je dám víc k sobě a přepnu na rychlejší). Potom si pustím kratší program a cvičím nejvíc na břicho...na tom obrázku jak jsi posílala je to přesně co cvičím...na spodní břicho (opřená o předloktí na desce) potom na ty boční břišní svaly a pak ještě takovou tu kolíbku na břicho. Jinak nic...jo vlastně, občas ještě kliky.
Ale pro efekt myslím stačí jen stát. Když jsem chodila na tu desku k ségře do solárka tak byla vlastně zabudovaná v solárku (ve věži) takže kolem nebylo místo a nedalo se cvičit, jen stát...a zdálo se mi, že to fungovalo.
Ale vždyť ty to vůbec nepotřebuješ :wink: :grinning: jsi hubeňour :slight_smile:

My nakonec zítra do toho Brna nejedeme, malej má pořád ještě tu rýmu a nevím jak bysme odsávali. Sajeme každou hodinu, tak by to asi nešlo. Uvidíme jak mu bude za pár dní.
Zrovna si dávám ten skvělej likér...mňam mňam. Taťka už je v posteli...přišel z práce v devět hodin, tím mě trochu naštval, tak se raději zdekoval do ložnice :grinning: Holky je to hrůza, je tam skoro pořád...a když ne, tak jde na squash nebo na trénink nebo někoho připojuje na internet. Já vím, že to dělá pro nás, ale já bych tak ráda byla s ním víc....ach jooo...podnikání zatracený :frowning2:

dobrou noc
11. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Zuzi: ja len dufam ze to bude tymi zubkami, zatial v puse nic nema a dnes vecer mal teplotu 37,7 takze som z toho bola dost v pomykove, lebo sem tam zakasle a sopliky ma tiez, ale odsavame len 3x denne :confounded: zajtra rano chcem zavolat dr. a uvidim co mi povie .... v kazdom pripade zo zajtrajsieho plavania zase nic nebude :frowning2:

Jejda ja som nevedela ze to ma Ondrasek az take zle, tu rymicku... tak nech je brzo lip, chudatko, urcite to nie je nic prijemne :frowning2:
Susenky sice nemame tie od sunarky ale aj nestle su veeelmi dobre :grinning: :grinning: :grinning: Tak nech to mate bez reakcie :wink: aby ich mohol Ondrasek bastit, ked si z nich uz tak krasne "odkusoval" :wink: :slight_smile:

Tu desku nechcem ani tak na chudnutie, sice este stale mam o tie tri kilca viac ako pred tehu ale skor na spevnenie a vytvarovanie postavy. Hlavne nohy su u mna problemova partia a nie som s nimi vobec spokojna :confounded: Tak hadam to ta deska spravi :grinning: :grinning: :grinning: a mimochodom si tiez hubenour :wink: :slight_smile:

Je tak to Brno ma mrzi, ale ono by bola asi blbost ist s Ondraskem teraz ked sa neciti dobre. Fakt bude lepsie ked pockate a potom si uzijete aj tie nakupy . V Olympii teraz otvorili dalsiu cast takze clovek to za jeden den nema sancu prejst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

S tym podnikanim chapem :frowning2: u nas je to rovnake, drahy odchadza o deviatej rano a prichadza az pred siedmov a tri krat v tyzdni je od osmej do pol jedenastej v posilovni :confounded: Lenze ako pises , dela to pro nas :confounded: Ked som mu to vycitala , tak z toho bola len neprijemna vymena nazorov :frowning2: Aspon ze tie vikendy sa snazi byt s nami... Ale aj tam sa mu niekedy vyskytne nejaka prohlidka a to tym padom nemozeme mat ziaden program dlhsi program ... chjooooo

HELUU zajtra ta caka tazky den :pensive: :pensive: :pensive: , ta ti prajem aby si to ako tak zvladla. Budem na teba mysliet....

Krasnu dobru noc maminky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 ve 23:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.