• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
ahoj holky,
vy jste toho tu napsaly :grinning: nebudu na všechno reagovat, tak snad nevadí....

Hele Mimi, já už jsem se Štěpánkem od Silvestra doma...nejdřív teplotkoval, míval tak 37-37,5st, rýmu má pořád, takovej chrchlák (už se to teda zlepšuje), takže jsme raději nechodili ven, mudra nám doporučila Mucosolvan Junior a kdyby se mi to nelíbilo tak dojet....ale myslím, že už je to lepší, jen ráno se nemůže chudák vykašlat...přes den je furt na koníkách, takže je to mnohem lepší.
Dnes ho pustím na chvilku s tchýní ven (bude hlídat, když pojedeme na pohřeb) tak věřím, že se to nezhorší...jinak jsem se o tom bavila s Mudrou a může to být od zoubků, ony jsou dětátka prostě oslabený, když jim rostou...někdo to odstoná, někdo ne...No, to já jen, že Tobinko si může podat asi se Štěpánkem ruku :grinning: ....
Nahoře vidím dvě malý bílý tečky, takže se mu asi klubou dvě jedničky najednou....jinak noci trochu lepší, ale i tak žádná sláva. Ale už jsem si zvykla...je to uličník...

My máme doma taky sušenky od švagrové, myslím od sunaru. Jsou ale s lepkem, počkám do 7 měsíce a zkusím mu je dát. Stejně si myslím, že už lepek měl, páč jsme byli u švagrové, tam si žmoulal sušenku a když jsem tam došla (byl tam nejdřív s manželem) tak jsem se zeptala, jestli tam není lepek, jenže švagrová už neměla originál krabici, takže nevím...ale nic se mu nestalo, takže snad to bude ok....

Holky, omlouvám, se že za váma tak nechodím, ale já ikdyž mám čas, tak se mi nějak nechce psát. Ale určo se to zlepší....
No Mimi, máš pravdu, dnes mě čeká těžkej den. Ale na druhou stranu se to "konečně" jakoby uzavře...on ten pohřeb udělá takovou tu pomyslnou tečku a pak už je to na každým jak se s tím vypořádá...Jsem hrozně ráda, že mám Štěpíka, že nemám čas tak na to myslet a dává mi smysl života..

My tatínka celkem doma teď máme, ale koncem února začne zas makat na stavbě, tak to zas bude stát za prd...Jen jsme se trochu rafli o víkendu, no vlastně spíš já a furt jsem ještě trochu naštvaná...ono to možná ve výsledku vyzní jako blbost, ale jak jsem teď taková cíťa tak jsem ho tu potřebovala a on byl furt v prdeli (omlouvám se) a ne pracovně... Jenže já bych to udělat nemohla....no škoda slov...Ale zas na druhou stranu stranu mi jinak pomáhal jak to šlo...chlapi jedni zatracení co?? :wink:

Holky, vám závidím vibro desku. Bych taky chtěla, ale u nás jsou teď důležitější nákupy...třebas někdy, za deset let :grinning: Vy jste obě dvě takový chcíplinky, to ani nepotřebujete, já bych to z vás nejvíc potřebovala, ale ne že bych vám to nepřála, to nééé..

No tak, brouček mi tu kňučí, ozvala se taky pěkná řacha...takže tu bude zas pěkněj smrádek :grinning: jdu za mým miláčkem, tak zatím!!!
12. led 2010 v 07:33  • Odpověz
Krasne ranko holky :slight_smile:

Helu: som rada ze ta tu vidim :slight_smile: Presne tak ako si to napisala, ze sa to "uzavrie".... , tak na to som takto vcera myslela, ze tomu bude svojim sposobom koniec a ze potom sa s tym uz kazdy musi vysporiadat :pensive: A Spepi ti v tom urcite veeelmi pomoze :wink:
No jo no, chlap ako chlap :angry: :grinning: vsade je nieco, ale co by sme bez nich robili :slight_smile: :wink:
Helu a ja by som tiez radsej investovala do nasho domecku, ale ja si zase musim este aspon rok pockat :frowning2:
Jejda vy ste teda doma pekne dlho a tiez to Stepanka uz dost dlho trapi :frowning2: Chuda male,tiez to nema jednoduche. Tak nech je brzo lip :wink: :slight_smile: Jo a som rada , ze tie noci sa aspon trosku zlepsili :dizzy_face:

No a u nas noc v pohode, papal o pol siedmej a vstavali sme po osmej :wink: Teraz tu prdolka lezi na zemy na hracej deke a smeje sa, je to bozi pohlad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem pripravit malemu svacinku, dnes skusim nastruhat ten banan a dam mu don susienku, mozno to spapa..... tiez musim varit, drahy si rozkazal kuracie rezne tak nech mu je doprano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 08:58  • Odpověz
teda mimi, to je fakt provokace!! vůbec to sem nepiš, že ti Tobi tak krásně spinká! U nás se mladej pán rozhodl, že se vzbudí v jedenáct a do půl druhé bude dělat bugr v postýlce. Na jednu stranu je to boží pohled, když se ty dvě korálky koukají v té polotmě z postýlky a pusinka je od ucha k uchu, ale na druhou stranu se má v noci spat...ale pak se vzbudil až o půl paté, dal pusinku tatínkovi na dobré ráno a spinkal do třičtvtě na sedm, takže pro nás pohoda :grinning:

Jo, Zuzi, vy už chcete jít do dalšího prďolky??? Tééda tak Ondrášek bude mít bratříčka nebo sestřičku joo?? Tak ať se nemusíte dlouho snažit :wink: My budeme muset počkat do domečku a i tak se pak uvidí, jestli si pořídíme dalšího drobečka nebo ne...ale mě zatím jeden stačí, ikdyž občas myslím nato, že by bylo super mít druhý....
Zuzi, a jste objednaný na to kožní do dětské nemocnice??? My tam byli s tím Štěpulkovým varlátkem a ikdyž nám Mudra říkala, že se objednávat nemusíme, tak jsem si pro jistotu volala a objednaný jsme být museli. Mají tam totiž hroznej frmol, takže co jsem tak slyšela, tak bez objednání není šance (i v jiných odděleních)...leda hodně akutní případy...to já jen tak, kdyby náhodou, ať nejedete zbytečně....

Jinak vám holky závidím dovolenky, my opět budeme na maltě a zlatých pískách a možná nás to bude stát víc než vás :grinning: Ale kdybyste chtěli dojet, tak to budete mít u nás zadarmo :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme si ale i tak říkali, že určo aspoň na prodlouženej víkend někam sjedeme, viděla bych to tak na Vysočinu, Beskydy, Jeseníky...milujeme hory, takže někam kousek bysme chtěli prďolku vyvést....sem si říkala, že bysme mohli na Vysočinu, tam prďolka vznikl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já dnes asi Štěpulku odbydu s jídlem. On mi teď stejně nechce moc papat :frowning2: Jelikož nám papání vychází něco kolem dvanáctý a to se už budu muset pakovat do Brna na pohřeb, tak bude mít asi jen mlíčko a večer dám asi kašičku....

Jéje, bych měla něco dělat, ale nějak chybí elán či co. V jedenáct dojede manža a já nemám nic udělaný, sedím u počítače a píšu vám sem kraviny :grinning: No, Štěpánek spinká, tak se přece můžu trochu zrelaxovat no ne :dizzy_face:
12. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Helu jasne ze mozes zrelaxovat , teda musis, praca ti aj tak nikam neutecie :wink: :slight_smile: a vobec to nie su kraviny :wink: :grinning: :grinning: :grinning: A to ze sa mlady pan rozhodol byt hore... to tiez pozname, sice nie casto, ale tiez sa to stane :grinning: :grinning: My s druhym drobcom budeme tiez cakat az do domecku :frowning2: to znamena ze najskor tak za tri roky. Ale mne to vobec nevadi. Vzdy som chcela az tri deticky, prve, do dvoch rokov druhe a potom s takym vacsim odstupom tretie... ale drahy hovori ze on uz sa na tri citi stary :grinning: :grinning: :grinning: v dubnu bude mat 37, takez asi ma pravdu, kedze druhe ditko budeme planovat okolo jeho 40-ciatky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tobinko ked nechce papat, tak mu tiez davam len mliecko takze sa s tym netrap :wink: a jemu to aj tak nevadi, hlavne ze si naplni zaludok a je mu pravdepodobne fucik ci mliedkom alebo zeleninkou :grinning: :grinning:

No a ja mam navarene, pracka povesana, druha sa perie, Tobinko spinka, tak idem relaxovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Tak jsem z pohřbu doma, ani jsme nešli na trachtu...musela jsem za synáčkem. No bylo to hrozný, ale je fakt, že už člověk nějak podvědomně cítí, že je to jakoby ukončený....

Tak jsem se dozvěděla, že umřela vinou lékařů, kdyby blbě nerozhodli mohla klidně žít....já té nemocnici nevěřím už pěkně dlouho a toto mě jen utvrdilo....holky, to mě dostalo už úplně na kolena...
12. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Helu no to snad nie :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: ako ste sa to dozvedeli? A kde vlastne rodila? By som to nenechala len tak, uz len kvoli tomu aby sa uz take nieco neopakovalo!!!! :angry: :pensive: Taky clovek by podla mojho nazoru nemal byt lekarom, ja viem ze to znie tvrdo , ale v tomto som strasne nekompromisna .... A ako sa ma Klarka a Kubicek?

Kde dnes mame ZUZKU???

Nam tatinek odisiel do posilovne, drobcek spinka od siedmej, chudak bol taky unaveny , ze mi zaspal na ramene, uz ked som ho niesla do postielky... :sweat_smile:
12. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Krasny den holky :slight_smile:

nam vcera v noci zase 2 krat hukal monitor dychu :frowning2: :confused: :pensive: Ja neviem ci ma maly fakt proflem dychat ked je trosku zasopleny alebo ci je chyba v tom monitore .... ale teda som ho chodila kontrolovat, pretoze som mala strach :pensive: Inak spal tak ako vzdy, dokonca lepsie, papal o pol siedmej a vsetci traja sme vstavali az 9:15 :sweat_smile: :sweat_smile:

Dnes nemusim nic robit tak som rada, mozno pozehlim , teda ked to pradlo uz bude suche.... Vonku je kosa ako blazen, takze tym ze mame stale zvysenu teplotku, trosku kasel a sopliky tak prochajda nehrozi.... jo a dr. sa uz od minuleho tyzdna nemozem dovolat, stale tam ma zaznamnik :confused:

HOLKYYYYYYYYYYYYYYYYYYY kde ste???????????????????????????
13. led 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
Hezký den holky,
teda nevím jak se to mohlo stát....já jsem na vás snad včera zapomněla či co... :grinning: :grinning: A to jsem ani nic extra nedělala :slight_smile:

Jasně Helu, pěkně relaxuj, práce přece není zajíc :wink: :grinning: Doufám, že jste to včera zvládli, ikdyž to muselo být neskutečně těžké...ani si to prostě neumím představit. Teď už to chce jen čas...dětičky budou celé rodině dělat samou radost. Ale teda já snad špatně vidím...vinou lékařů? :astonished: :angry: To už fakt není možný. To je hrůza, a pak si běžte lehnout do nemocnice...Člověk by tam nejraději šel a pořádně jim vynadal, já nevím co všechno ještě, dal to k soudu...asi bych se taky musela pořádně "vybít" a dát jim co proto...ale bohužel toho člověka už to nevrátí, a to je to nejhorší. Doktorům je to stejně jedno, jsou to prevíti...pro ně je to podle mě jen "maso". Je to ale fakt strašný...fuj, to jsem se zase naštvala...

U nás zatím nic moc, malej pořád chrochtá, pořád odsáváme, taky má zvýšenou teplotku. Volala jsem dneska mudr., ale prý pokud to není horečka a soplíky nejsou nějaké zelené, tak se nic neděje. Máme odsávat, kapat Libenar a hodně kojit, aby se pořádně napil. Kdyby něco tak samozřejmě dorazit.
Takže do Brna jsme nejeli ani dneska, no uvidím jak to bude dál vypadat. Už třikrát jsem tam volala a třikrát mi řekli, že je to bez objednání, což se mi zdá fakt divný. Naposledy dneska ráno po tom co říkala Helu...tak uvidím...jestli tam pojedeme zbytečně a nevezmou nás tak tam udělám pěkný čóro :grinning:

Mimi, s tím monitorem nevím...Ondra má taky celkem velkou rýmu a monitor nikdy nepípal....vlastně ještě nikdy co ho máme...máme Babysense II. Takže možná to bude spíš tím monitorem. Taky ho ale chodím hlídat, protože teď spává tak půl noci v kočárku se zvednutýma zádama...tam spinká krásně. Postýlku máme sice taky zvednutou, ale asi je to pro něj málo.
Už mi řve v pokojíku, tak valím...dopíšu později zatím
13. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Teda ZUZI!!! :angry: :angry: to si ako delas prdel neee :angry: :angry: :angry: vraj na nas zapomnela :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

S tym monitorom fakt neviem, ako on nehuka stale a casto, uz som si myslela ze ho nebudem nikdy pocut, ze maly je uz dost velky na to aby mal dlhsie pauzy ako 20 sekund pri dychani a ono asi nie :confounded: :confounded: len dufam , ze uz budeme mat pokoj....
No uvidis ako s tym Brnom... a nechapem preco vas neobjednali, to nemozu pochopit, ze caskat niekde s tam malym miminkom je neprijemne :angry: :angry: Chjoo zdravotnictvo ! :confounded:

No a Tobinko od spanku vydrzal hore 2,5 hodiny a uz zase spinka :dizzy_face: :dizzy_face: Myslim si ze je z tych zvysenych teplotiek dost unaveny... Dnes je umrucany, bud spinka, papa alebo je na mojich rukach, nejak nechce byt sam, ani hracky ho nezaujimaju, maximalne tak 5 minut :frowning2: :angry:

A nam dnes tatinek dorazil domov pred pol hodkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi si chce vyzehlit to ze vecer ide zase do posilovne :angry: chodi s jednym kamosom a asi by neprezil keby raz siel kamos bez neho.....by mu za to jedno cvicenie asi o taaaak strasne moc narastly svaly ze by ho uz nikdy nedobehol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Idem si dat konecne odidek... tak zatim holky ....
13. led 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
Mimi, už se to nestane :wink: :grinning:
Kdyby jsi potom chtěla až si koupíš tu desku, tak ti klidně naskenuju a pošlu všechny ty cviky s obrázkama a popisama, a pošlu ti to mailem.
Ty jsi vlastně večer sama doma co? Tatínek maká v posilovně...no jo, je holt kolegiální. Co kdyby měl kamarád náhodou větší svaly než on? :grinning: :grinning: Náhodou já myslím, že je to fajn, že chlap dělá nějaký sport...lepší než kdyby nám chodily do hospod ne? :wink: A mimochodem, na vašem tatínkovi je to poznat že cvičí...řekla bych, že je to kořen (myslím fešák) :grinning:

Včera jsem šmejdila trochu po netu a hledala nějaké ty golfky. Taky přemýšlím jestli nepořídíme takový ten vozík za kolo jak se s ním dá jezdit i na bruslích. Nakonec jsem vybrala tento: http://www.babystyle.cz/kocarky-peg-perego/peg-perego-pliko-p3-completo-2010 Dá se na ten podvozek nasadit i hluboká korba a autosedačka co už máme. Takže na takové to cestování, přenášení, jízdu autem to bude super...nebudeme muset tahat pořád ten velkej (blbě se nám skládá do auta, musíme sundávat přední kolečko) Doufám, že budu spokojená.
U nás už se od sedmi spinká, a to dneska spal od dvou až do půl páté...jsem zvědavá kdy bude vzhůru. Teď jak má tu rýmenu je často vzhůru...včera v osm, pak v deset, ještě než jsme šli spát asi po jedenácté. Pak jsem ho přemístila do kočárku a v pololehu spinkal krásně až do šesti a pak zase do půl deváte.

Holky já mám snad pocit, že mu začínají horní jedničky. Dneska se tak řezal, že jsem tam cosi zahlídla...ale nevím jestli jsem se nespletla. Au au, to bude bolet :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Zuzi, tak to si myslim ze sa to nestane ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Diky za tie cviky, uvidim co mi s tou deskou daju a ak tam nic nebude, tak ti za to budem velmi vdacna , urco ti dam vediet.
S chodenim do hospod mas uplnu pravdu , radsej nech chodi cvicit.
Ten vozik za kolo ... ja by som sa osobne bala, mi to pride strasne nebezpecne, ale to je samo vec nazoru :wink: :slight_smile: Kocik si vybrala velmi pekny, Tie plika su fakt mensie a na prepravu autom aj pohodlnejsie, a navyse planujete aj druhe mimco tak sa vam bude hodit... :wink: :slight_smile: No teda ked sa esste nerozhodnes pre nejaky dvojkocar, to potom budete mat doma hotovy vozovy park :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teeeda dnes asi bolo nieco vo vzduchu, Tobinko spal od pol jedenastej do pol jednej, a potom od tretej do siestej a o osmej uz zase spinkal... :sweat_smile: :sweat_smile: a pozeram ze Ondrasek si tiez poobede krasne dachol :dizzy_face: :dizzy_face:
Chuda, nech mu ta rymecka rychlo prejde. Zuzi a on ma ucpany nosik? Mne trebars dr. povedal, ze ak by sa mu tazko dychalo tak dat libenar, odsat a potom normos detsky nasivin, ze je to lepsie ako by sa mal trapit... samo davat ho len na noc a max 3 az 5 dni.... nechces to skusit?
Teda vy uz budete mat dalsie zubky, mi stale nic :angry: :angry: :angry: a uz ma to pekne stve... chuda sa trapi :frowning2:

Mala by som ist spat, lebo rano musim na gyndu na krv, kvoli tej antikoncepci a vobec sa mi nechce... teda spat...

Vam ale prajem krasnu dobru noc dámy :wink: :slight_smile:

Jo a HELUUUU ukaz sa :wink:
13. led 2010 ve 23:12  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,
u nás dneska výborná noc...asi už nás opouští ta rýma. Spinkal krásně v postýlce od sedmi až do čtyřech ráno, pak si cucnul z prsa a usnul do půl sedmé...pak jsem ho ještě nakrmila a šoupla do kočáru a usnul do půl deváté, takže parádička. Ráno jsem mu odsávala, ale už toho fakt není tolik. Ale to možná proto, že si ráno pořádně kýchnul, že mu to všechno vylezlo nosem...no smála jsem se, takový dvě velký nudle... :grinning:
My už máme uklizeno po tatínkovi (chystal si ráno sváču a nějakým nedopatením po sobě neuklidil :grinning:) já jsem po cvičení a teď jsem malýmu dodělala svačinku (jablíčko, trošku mlíčka, protože je dneska moc kyselé, a 2 sušenky) to zase sblajzne jako malinu :wink:
Mimi, trošku ucpaný ho asi měl, kapala jsem libenar. Ale ten nasivin příště určitě zkusím, díky za radu. Koukám, že malej teda krásně spinká...člověče ty snad ani nevíš co s tím volným časem máš dělat :wink: :grinning: :grinning:
U toho vozíku se mi nelíbí, že v něm nemůže mimčo spát. Když si představím, že pojedeme někam na celodenní výlet tak buď až bude malej velkej a nebude přes den spávat nebo bude spát v sedě a klimbat hlavou ze strany na stranu :unamused: Tak nějak nevím... :slight_smile:
Ááááá mladej pán se mi zase nějak vysoukal z lehátka. Tak dlouho se v něm šmrdolí až se otočí na bříško a krásně pak sjede pozpátku dolů...fakt sranda...nepoleží a nepoleží
14. led 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
Mimi, jsi mi připomněla, že bych se taky měla objendat na gyndu. Byla jsem naposledy po šestinedělí a mám takový pocit, že mi mudr. říkal ať se v listopadu objednám...
14. led 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
Ještě jsem se chtěla zeptat...zítra jedeme do toho Brna tak bych se chtěla zastavit někde za nákupy. Bude lepší Vaňkovka nebo Olympie? Myslím spíš na oblečení...
14. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Krasny den holky,

u nas noc zase paradicka, maly zaspal o osmej zobudil sa o piatej , ale to sa len rozpraval s tmou a pred siestou sme papali, potom spal do pol deviatej a ja som samozrejme zaspala na tu krv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to neva, objednam sa na pondeli :slight_smile: O deviatej mal svacinku, spapal cele jablcko, dve susenky a trosku kase. O desiatej zaspal, ja som stihla navarit a teraz sa tu pri mne hra na hracej deke :dizzy_face: :dizzy_face: No a dnes bude mat drobcek prvy krat ryzu, tak som zvedava, dam mu to s mrkvickou .. hadam mu to bude chutit.

Zuzi: Ja som fakt vdacna ze mi Tobinko dovoli aj zrelaxovat.... Naozaj sa nemozem stazovat, kym spinka stihnem uklidit, navarit, pozehlit a proste vsetko co je potrebne, samo ze je to rozkuskovane ale to mi vobec nevadi....
Som nevedela , ze v tom voziku sa neda spinkat... ale asi preto ze som sa o to nezaujimala... ja som totiz tu v Brne videla rodicov ako s tym vozikom s detickami bicykluju po hlavnych cestach a teda velmi som pochybovala o ich zdravom rozume :confused: ako chapem, ze si davaju pozor, ale dnes je tolko debilnych vodicov (frajerickov) ze ja by som mala strach.... tym samo nechcem povedat ze by si to robila aj ty... to len taky moj pocit...
Je tam Ondrasek mal dnes uz krasnu noc... to je fajn ze rymicka uz ustupuje :slight_smile: a tie dve sviecky z nosanku museli byt srandovne :grinning: :grinning: :grinning:
JJ asi si na ten listopad a gyndu zabudla, ja som sa tiez mala v listopadu objednat kvoli sterom, ci je vsetko ok, takze predpokladam, ze asi kazda to tak ma ze sa robia tie kontrolne stery. Ja uz mam doma antikoncepci, len cakam na mrchu a zacnem ju brat, dufam ze sa mi po nej upravy aspon ta tvar... Jo a ak by ste niektora po kojo uvazovali o antiko, tak mne dr. dala Jeanine http://www.lekarna.cz/jeanine-3x21-63-obalene-tablety/ vraj sa po nich nepribera, a ze velmi pomahaju na problemy s pletou, tak som zvedava...

Zuzi no a na nakupy oblecenia bude asi lepsia Olympia, je tam toho viac. Neviem ci chces oblecenie pre seba alebo prdolku , mazela, ci pre vsetkych ale asi Olympia, teda ja by som sla urco radsej do olympie :wink:

Jeee a Ondrasek sa uz dokaze otocit v lehatku, sikulkaaaa, to by si mala vyfotit , musi to byt sranda :dizzy_face:

Tak ja idem za prdolkou....

JOOO A LENUUUUS co je s tebou, kasles na nas ci co?????????????????????????????????????

HELUUUU a co ty?
14. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Holky, nazdárek!!
jdu vás jen pozdravit, nemám čas :unamused:

Hrozně teď bojujeme se Štěpánkem, noci jsou hrozný. Už dvě noci po sobě jsem pořádně nespala první od půl jedenácté do půl 4 hore, druhá od desíti do tří a dnes to bylo celkem dobrý jen od jedenácti do půl druhé, většinou pak vstává v pět a v půl sedmé nejpozději jsme už hore...rostou nám dvě horní jedničky, mám podezření i na řezák, ale nevím...nenechá si do papule ani za nic sáhnout. Ke všemu ta rýma, no děs běs.
Dnes už je naštěstí od rána celkem fajn, takže si už i sám vyhraje, ale jinak furt kňoural, chtěl být na rukách. Usínání taky jen na rukách, jestli to tak půjde dál, tak to dopracuju na zánět šlach....ale i tak, je to můj miláček, tak to prostě musím vydržet...

Holky, já se furt jaksi nedokážu smířit s tou mou sestřenkou. Večer, když už Štěpi chvilku spí, tak myslím na ni, takže se fakt vůbec nevyspím...ach jo...kolem té její smrti je takovej bordel, no uvidím co se z toho ještě vymrví...

Tak se nezlobte, že sem moc nechodím, ale fakt ten čas není a když je, tak se snažím co nejvíc udělat doma, ať to tu taky vypadá jak u lidí :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
Jéé Mimi, díky za tip, ale já po kojo o antiko uvažovat nebudu :grinning: :grinning:
Rýže bude Tobinkovi určitě chutnat...taky ji malýmu dělám a chutná mu. Ikdyž mu chutná prostě všechno :slight_smile: Nejdřív jsem dávala tu rýžovou kaši, ale teď už vařím normální rýži...nechám ji pořádně povařit a pak pomixuju ať to nemá tak velký...a je to dobrotka. Má to rád i na svačinku s mlíčkem a nějakým ovocem...je to dobrota i pro mě :slight_smile:
Jejda teda jezdit s tím vozíkem po hlavních cestách by mě ani ve snu nenapadlo :astonished: Úplně hledím, že tak někdo jezdí...Já myslela jen na cyklostezky, je jich tady hodně...ani na kole nejezdím moc po silnicích...tak určitě bych nejela po hlavní s dítětem ve vozíku...to je teda něco. Spíš na bursle bych ho využila víc než na kolo. Taťka moc na kolo není, spíš brusle u nás vedou...
Díky za radu ohledně nákupů, pojedeme do Olympie.
14. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Helu to ma mrzi , ze jen Stepanek na tom tak zle :frowning2: :frowning2: :frowning2: Neostava nic ine, len vam priat aby sa to coskoro zmenilo. Mas moj velky obdiv ze to takto zvladas .... javascript:addEmoticon(':pensive:','vBody')
Ked budes mat cas a chut tak napis trosku viac o tej sestrenke, je to fakt hrozne a mne stale stupa adrenalin, ked si spomeniem , ze sa to nemuselo stat! :angry: :angry: :angry: :pensive: :pensive: :pensive:

Zuzi: jee ja som nejak zabudla, ze vy chcete hned druheho drobca :sweat_smile: :sweat_smile: No tak nic teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Prdolka ma tu kope do nohy a vykecava sa , tak ideme pomaly odedovat :grinning:
14. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
Jéé Helu, koukám, že si se Štěpánkem docela užíváš :frowning2: Tak snad to bude za chvíli dobrý...ikdyž ono se to lehko říká, ale horší je to prožívat co? Určitě to říkají všichni...ale bohužel se to musí přečkat. Přeju vám ať se moc netrápíte a je to za chvíli za váma...odměnou budou ty krásné malinkaté zoubky :slight_smile:

Zítra jedeme do toho Brna tak se už dopředu omlouvám za absenci :dizzy_face: ale večer určitě dorazím povykládat zážitky z "výletu".
Malej už bych řekla, že rýma je ok...ale zvýšenou teplotku má pořád. Jsem zvědavá jestli se z toho nevyvrbí něco víc. Od sedmi spinká, tak třeba bude zase dobrá noc, jako včera...ťuk ťuk ťuk :grinning: Já ještě nachystám nějaké věci na zítra, dodívám se na kriminálku a asi půjdu do hajan.
Dobrou noc holky
14. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
Jo a podařilo se mi zachytit malýho jak se otočí v tom lehátku...tak jsem to přihodila na FB
a teď už fakt dobrou...
14. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Zuzi: pisem si ze tu zajtra nebudes, aby som ta nenahanala :grinning: :grinning: :grinning: Ddufam ze tam nebudete dlho cakat :wink: Uzite si zajtrajsi dnik s tatinkem , urco to bude super :dizzy_face: :dizzy_face:

Prajem vam krasnu dobru noc dámy :slight_smile:
14. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
autor
dobré ránko, tak dneska je to myslím zatím nejdřív co na koníka píšu...iIkdyž na Helu ještě nemám :wink: Malej se vzbudil v šest, v sedm jsme chtěli vstávat, tak už to ani nemělo cenu spát (teda né že by nám to dovolil :grinning: )
Mějte všechny pěkný den a ať jsou mimča moc hodná...paaa večer
15. led 2010 v 06:48  • Odpověz
Ahooj holky :slight_smile:

dnes som sa tu skor nedostala, pretoze drobec je cely den uknurany, hrat sa vydrzi tak maximalne 10 minut a uz knoura. Nestaci mu ani ked som pri nom, ani ked si ho vezmem na ruky a sedime, proste musime pochodovat po byte :confounded: Uz som z toho dost unavena. Teraz dopapal tak hadam chvilocku vydrzi....

Noc bola celkom v pohode, sice asi tri krat bol hore ale to mu stacilo dat dudlik a spinkal dalej, papat o siestej a po osmej sme vstavali..

Ako pozeram tak Zuzka nas rano pozdravila ale zase tu nik nebol :frowning2: :confused:

Uz sa tesim co Zuzka v Brne, hlavne ako dopadli na tom koznom.....

Idem za drobcom, paa vecer...
15. led 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak jsem slíbila, tak taky dělám...jsem tady :grinning: :grinning:
Tak dnešek nezačal zrovna super, ale nakonec to dopadlo vše na výbornou. Ráno jsem vstala z malým, nachystala se...vše bylo jako každý den ráno, jenže mně se vám najednou udělalo tak špatně od žaludku...na zvracení, lítala jsem na záchod a zpátky, moták hlavy....no hrůza. Myslela jsem, že nikam nepojedeme. Nakonec asi tak za 3/4 hodiny se to uklidnilo, takže jsme vyrazili.
V nemocnici dobrý, ani jsme dlouho nečekali. Dostali jsme hromadu mazání, i nějaké kortikoidy (ale to uvidím až zítra jestli budeme mazat nebo nee, po té nové mastičce co jsem mu namazala na noc...jsem si říkala, že se to možná zlepší) zvedla mu dávku kapek fenistil (kapali jsme jen večer 8 kapek, ale prý máme kapat 3 x denně) zhrozila se, když jsem se zmínila o plavání (takže je dobře, že tam nakonec nechodíme). Poradila nám prý bezva recept na lázeň pro děti na koupání, řekla, že to bude mít malej asi doživotně (ale že se to třeba na 10 let ztratí a pak objeví např. v pubertě) a schválila nám moře, že je to na to taky super. Do měsíce pojedeme na kontrolu...noo jsem zvědavá. Ale je pravda, že poslední dobou to má pěkný, teď se to teda zhoršilo jak měl tu rýmu, ale jinak si myslím, že dobrý. Joo rýma je zdá se pryč, ale teplota je pořád, tak nevím co se děje.
Malej byl ale jaksi vysmátej...prý je to pohodové dítě :slight_smile:
Pak jsme jeli do Olympie...a to musím říct, že byla parádička. Dali jsme si obídek, prochodili hromadu obchodů, nakoupili hromadu věcí...Sobě jsem koupila super takové kárkové kalhoty, něco jako džíny jen tenší materiál, bezva pohodlné a řekla bych, že docela sexy :wink: :grinning: :grinning: teda Lubovi se moc líbili...potom takovej béžovej kratší kabátek, pěknou tuničku. Luba si koupil nový tarfy (to jsou takový speciální kopačky) a malýmu jsem koupila bezva fleesovou mikinu, takovou hnědo šedou pruhovanou, a nový rifle. No fakt to byl super den.
Malej byl v pohodě, krásně si dvakrát na nákupech schrupnul...ty svoje půlhodinovky...no prostě byl dneska úúúžasně hodnej.
Je pravda, že když si v hypernově vyzul úplně nový papučko-botičky a jednu vyhodil z kočárku aniž bysme si všimli, tak jsem nebyla moc ráda :dizzy_face: (protože jsme ji samozřejmě nenašli) ale jak by se člověk na něj mohl zlobit, že? :slight_smile:
Domů jsme přijeli až po páté, pak vyklidit tašky, nakrmit, nachystat na spaní....no a byl večer. Jsem celkem utahaná, asi půjdu dneska dřív do pelechu...

A co vy? Jsem se teda celkem rozvykládala :sweat_smile: Jaký jste vy měly den? Doufám, že jste si ho taky užily a zítřek si užijete ještě víc...v sobotu jsme přece s tatínkama, neeeee? :wink: :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj kocky :slight_smile:

Tak u nas noc klasika, spinkal od siedmej, o siestej papal a potom sme este spali do deviatej... Tatinek skocil do obchodu pre kuratko a uz sa pecie k obidku, drobcek spinka. Ked vstane tak sa chystame na velky nakup a este chceme ist do Mobelixu pre jeden regal. Kedze mame len 2+kk tak u nas pokojicek nehrozi, takze musime malemu urobit detsky kutik, pretoze tie jeho hracky su snad vsade :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zajtra teda konecne zlozime stromecek (aj ked tatinek je zasadne proti :grinning: :grinning: ) a budeme vyrabat ten kutik, tiez tu potrebujem najst miesto pre tu vybrodesku :sweat_smile: tak to hadam nejak zvladneme.

Zuzi. takze ste si vcerajsi den uzili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no to je paradicka, ako to tu citam tak si maximalne spokojna :slight_smile: som rada ze sa vam v Olympii pacilo , tych obchodov je tam fakt hafo , takze clovek ma co robit aby to cele presiel. Ondrasek je teda pekny betar , ked uz vyhadzuje veci z kocarku :grinning: :grinning: :grinning: njn, budeme si uz musiet na to davat pozor :sweat_smile:
Som rada , ze ste v tej nemocnici nemuseli dlho cakat aj ked mi je luto , ze to Ondrasek bude mat na stalo :frowning2: :frowning2: Ale ako pozeram, tak vam pani dr. poradila dost veci tak hadam to bude dobre a vsetko zaberie tak ako ma. No a to more je na to fakt uzasne, strasne vela ludi si to chvali, ze to dost pomaha :wink: No a ked sme uz pri tom,,,mate uz aspon predstavu, ktoru krajinu navstivite pocas dovci???

Holky uzivajte si dnik, mozno sa mi este podari dnes nakuknut, ale vecer idem parit (po straaasne dlhej dobe, tak sa uz neviem dockat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) tak vsetko zalezi od toho kedy sa vratime dom a ako to budem stihat s malym. Hlidat dnes bude tatinek , tak dufam ze prdolka bude taak dobrucky ako kazdy vecer :slight_smile:

Zatial paa
16. led 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
No jo, vždyť to říkám...soboty patří tatínkům... :grinning:
I my jsme si dneska užívali taťku a zítra budeme taky, už se těším. Malej byl zase dneska vysmátej jak lečo...parádička, krásně spinkal, prostě hodňoučkej.

Mimi, doufám, že jste pořídili super regál...až bude nainstalovaný tak nám musíš hodit foto. Ale určitě to bude parádní. Počkej jak rychle se zaplní :wink: za chvíli bude potřebovat další...protože těch hraček je fakt hafo...teda u nás...a u vás určitě taky...
Malýmu jsem ani ty kortikoidy nemazala, zdálo se mi, že to vypadá líp tak jsem to nechtěla zbytečně dávat.
No a dovču ještě přesně nevíme, mně by se líbilo Řecko. Kdyby nebyl malej tak možná Egypt nebo Tunisko, ale to bych se s prďolkou bála...u mě zatím vítězí to Řecko, ale uvidím co na to Luba...ikdyž ten to určitě nechá na mně :slight_smile:
Jejda, ty už budeš asi pryč tak si nestihneš přečíst, že ti moc přeju, aby sis to večer užila a pořádně se odreagovala a pobavila. Neboj, Tobinko bude zlatej jako každý den...pěkný večer

Helu, jak ty jsi si užila trénink? Musela to být paráda po tak dlouhé době co? Třeba se teď utrhneš častěji...

tak já asi valím do postele...taťka kouká na Barcelonu a mně už se zavírají oči, dobrou všem
16. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
Tak koukám, že velká návštěvnost tu není :wink: ale je vám odpuštěno, když je ta neděle :grinning:
My jsme dneska měli pohodový den...ráno trošku úklidu (zapojil se i tatínek) Pak jsme jeli nakoupit a na návštěvu k mojí babičce. A pak jsme měli takové hezké rodinné odpoledne. Malej byl hrozně hodňoučkej...večer krásně usnul...taťka ho asi utahal, dělali blbosti celé odpoledne a pak po koupeli a mlíčku usnul jako andílek.
Já jsem dostala hroznou chuť na chipsy tak se teď láduju...hlavně, že chodím na desku...místo toho, abych to podpořila nějakou trošku dietkou tak se cpu chipsama...no jo, ale já si prostě nemůžu pomoct :grinning: :grinning: mňam mňam

Přemýšlím co bych vám tak ještě napsala, ale nic mě zrovna nenapadá...doufám, že zítra si už nebudu psát sama :grinning: dobrou noc
17. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Noc zase super, maly papal o siedmej a potom este zaspal ale mne sa uz nechcelo :sweat_smile: takze moje poklady spia a ja som pripravila na ranajky tousty, mnaaam :slight_smile: Ked vstane drahy, len mu to supnem do toustovaca a hotovo.
Vcera som nemala cas ani nakuknut, teda vecer som nakukla ale energia na pisanie nebola.

No a vcerajsi den u nas pracovny. Teda kedze som z tej parby dosla dom az po stvrtej a kym som zalahla bolo takmer 5 tak to moje vstavanie nebolo najidealnejsie :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale bolo super, skvele som sa bavila a poriadne odreagovala :wink: :slight_smile: jooo a ako tak fungovat, som bola schopna az po obede :grinning: Ale urobili sme kus prace, odlozili vianocnu vyzdobu (konecne :grinning: ) upratala som , mlemu sme vyrobili ten kutik, vsetko slo akosi pomaly ale to asi preto ze sme popri tom blbli s prdolkou a musim povedat , ze ten den bol naozaj skvely :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi: som rada ze ste aj vy mali super vikendik s tatinkem :dizzy_face: ono je to proste bozi , ked vidis ako blbnu s prdolkami :dizzy_face: :dizzy_face: Tiez ma tesi , ze ste nemuseli mazat tie kortikoidy a ze sa to Ondraskovi lepsi :wink:
Veci ako dovca , drahy tiez nechava na mna, ja mu len potom poviem treba zaplatit tolko a tolko :grinning: :grinning: :grinning: Niekedy to stravy v pohode, niekedy musi trosku predychat :grinning: :grinning: :grinning: Tento rok tiez chvilocku predychaval :grinning: :grinning: :grinning: ale ako spravna zenska, som mu povedala milion argumentov preco to ma byt tak a potom uz to bolo v pohode :wink: :slight_smile: No a ja hlasujem za Recko :wink: Do africkych zemi ako je Egypt ci Tunis by som sa s prdolkou tiez bala ist ... Ja som tento rok uvazovala este o kanarskych ostrovoch alebo malorke, ale to dame asi buduci a potom Recko :wink: :slight_smile:

HELU a co vy, ako bojujete s tym vasim spanim, uz je to lepsie ?? JEEE a ty si bola na teningu, nejak som to nepostrehla, ze by si o tom pisala , tak ako bolo?????????????

HOLKY otazocka::::::::::::::::::::::::: Uz davate prdolkam papat masko? Ja by som to uz pomaly vyskusala , ale neviem ci uz mozem.... Jo a vcera spapal na obed dve mensie mrkvicky , jeden zemiak a kukuricu, spolu som mu to povarila, este pridala petrzlen. vnat a kvapku oliv. oleja. Teda jemu to taaak chutilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No nic, zo spalne uz pocujem prdolku ale zatial tam len blaboce, tak ho este necham nech pekne zobudi tatinka do prace a ja idem pripravovat svacinku, dnes bude mat bananek s jablckom tak som zvedava ako mu bude chutit :grinning: :grinning: :grinning:

Poobede pride kamoska ale este predtym nakuknem......
18. led 2010 v 08:13  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak dneska se dostávám až teď. Zase jsme měli návštěvní den. Dopoledne jsme byli sami, ale pak přišli na oběd moje ségra s taťkou, tak řádili s malým, pak jsme si dali kávičku se zákuskama, odcházeli až po čtvrté hodině...paráda. Pak ještě přišla kamarádka. Pak jsem malýho nachystala na spaní, přišel tatínek, chvilku si hráli a šup do pelechu.

Mimi, to je bezva, že sis to užila. Je potřeba takhle občas vypadnout. Kluci to doma zvládli určitě v pohodě.
Masíčko já ještě nedávám...prý dokud kojím tak má malej dost bílkovin ode mě a není nutné ho zbytečně zatěžovat. Teda aspoň podle mojí mudr. Ještě nedávám ani žloutek. Ale myslím, že by jsi klidně už mohla dát...vždyť někdo dává masko už od 5. měsíce. Řekla bych, že tím nic nepokazíš. Jak malýmu chutnalo jablíčko s banánkem? U nás to má úspěch. Jo a taky jsem koupila ty dětské sušenky jak máte vy (od nestle) Ty jak jsme měli (tu sunarku) obsahují kukuřičný prášek nebo co a malýmu kukuřice nedělá moc dobře. Tak dneska měl jablíčko a rozdrobila jsem mu tam dvě sušenky...pěkně si šmakoval. Taky už mi malej zvládne spořádat celej banán jen tak do ruky...sice mu to trvá, ale zvládne to.

Helča to s tréninkem myslím psala na FB, tady nee...tak jsem zvědavá jak se jí to líbilo.
Valím za taťkou, mějte se
18. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Čauky holky,
moc se omlouvám, že za váma nechodím, ale nějak není čas....napsaly jste tady toho tolik, že ani nevím na co reagovat :sweat_smile: tak se omlouvám (opět :pensive: )

Takže už máme čtyři zoubky a Štěpulka je teď strašně hodňoučkej, máme zase zpět to naše zlatíčko. Dělá furt blbiny, pořád někam cestuje, řehtá se na celý kolo. Je znát, že mu už ta bolest přešla a nic ho netrápí...jen jsem zvědavá jak dlouho :sweat_smile:

Jo, jo o tréninku jsem psala na FB :wink: Holky, bylo to super, ale jde vidět, že jsem ten rok a čtvrt to nehrála, takže jsem byla zničená jak pes. V neděli jsem cítila každej sval v těle, no doufám, že už to bude jen a jen lepší :grinning: Tak snad tatínek bude tak hodnej a pustí mě každou sobotu na ty tři hodinky pryč (alespoň než začne zas bouchat na domečku)

Já masičko bobánkovi dávám, ale jen tak 2x týdně ale mockrát to nebylo. Ve čtvrtek jdeme k MUDře tak se zeptám, snad nezapomenu....
Piškotky máme taky od nestlé, drobím mu to do nějaké svačinky a pak máme klasický piškoty, ale bez lepku. Je to pro mimča, ty mu taky chutnají. Kukuřičný křupky papkáme, ale ne vždy mu jedou....

Moc jsem toho nenapsala co?? zkusím to napravit, musím teď za prckem, smutně na mě kouká a mě to prostě nedá :confused:

Holky, venku je nádherně bílo co?? no ale odhazovat to, no horor. Musím odházet dvůr, průjezd a ještě před barákem a to nejsou malý plochy....ale jinak jak na horách :grinning:
19. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.