• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
Krasny den maminky :slight_smile:

My dnes konecne ideme zase plavat, tak som zvedava ako nam to po tej pauze pojde, uz sa velmi tesim :dizzy_face: Tobinko teraz spinka, tak ja mam chvilocku cas. U nas noc zase klasika, papal o siestej, vstavali sme o deviatej :slight_smile:
Vcera som tu uz nejak nestihla prist. Okolo tretej dosla kamoska a drahy ju bol odviest domov az okolo jedenastej :sweat_smile: Supera sme pokecali, prebrali drby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: V sobotu pravdepodobne pojdeme na tyzden na Slovensko, moc sa mi teda nechce ale zaciatkom unora ma drahy skolenie, tak potom by sme sa na Slovensko dostali az v polovicke unora a to babicka a dedecek nemozu stravit :grinning: :grinning: :grinning: Inak tchanovcov sme nevideli uz mesiac, naposledy sme tam boli pred vianocami a odvtedy nic, uz takmer tri tyzdne sa ani neozvali, tak som teda dost vytocena, pretoze vidim , ze to draheho trapi ale bohuzial :angry: :angry: :angry: :angry: Ked vidim ten rozdiel v mojich a jeho rodicoch tak mi je strasne, nasi by pre neho urobili vsetko a oni nic !!! ani len za ten blbi telefonat im to nestoji :angry: :angry: :angry: chjoo zase som sa rozculila....

HELU: som rada ze si sa ozvala :slight_smile: :slight_smile: a este viac ma tesi ze Stepulka je zase to hodne miminecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tyjoo uz 4 zubky , parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A my stale nic :confused: :sweat_smile: Vidim ze si uz zacala zase trenovat, je to naozaj skvele,.. aspon sa na par hodin odreagujes a vycistis hlavu :wink: :slight_smile: a verim , ze tatinek ti to umozni :slight_smile: A mas pravdu , vonku je nadherne ale je to aj na skodu, u nas je tolko snehu ze sa vobec neda vonku s kocarkem :angry: :frowning2: Tlacit ho v tom co na tych chodnikoch je , to je nadludsky vykon :confounded: :confounded: Dufam , ze sa to uz bude len topit a nebude uz snezit... ja sa uz taaaak tesim na leto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ZUZI: ty si si tiez pekne uzila vcerajsi dnik :dizzy_face: :dizzy_face: je to parada ked mozeme pokecat aj s nikym dospelim , ze ? No a to ako Ondrasek dokaze zbastit bananek, som videla na fotecke :grinning: :grinning: :grinning: Je to proste sikulka. Tobinko mal vcera len banan so susenkou, a teda chutilo mu velmi. Konecne zacal pekne papat aj ovocie a to ma tesi. Dnes som mu dala merunky, teda sklenicku, pretoze v obchode nemali cerstve ani merunky ani broskyne a stale papal len jablcko, banan, hrusku, tak som mu to chcela spestrit, a teda musim povedat , ze ta mu tiez smakovala. Este som mu kupila broskyne a som zvedava ako mu budu chutit tie ale urcite budu :grinning:
To masicko teda vyskusam, mozno od buduceho tyzdna alebo uz zajtra. Neviem ci kupit bio alebo normalne :confounded: :confounded: Inak zeleninku som bio prestala kupovat, davam mu normalnu, ta bio bola chutovo strasna brrrrr :angry: mrkva vobec nechutila ako mrkva a ostatne veci tiez.... maly pri tom robil pekne ksichtiky... a cenovo tedaaaa, sme to s drahym prepocitali a musim povedat , ze to vyslo drahsie ako sklenicky :confused: :confused: :confused: AKo samozrejme, nejde o ty penizky, keby to bolo chutovo dobre tak mu budem davat radsej bio ale naozaj to bolo hnusneeeee ...

No nic koceny, idem este nieco porobit, o pol jednej pride tatinek a vyrazime, dnes musime trosicku skor, pretoze Tobinko nevojde do plavecek, musime mu kupit vacsie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Podla vahy , co ho vazime doma ma uz 7 800g takze priberame a priberame..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Uzivajte dnik..
19. led 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
Pěkný večer holky,
Teda Mimi, s tím vaším spaním je to fakt nádhera...tak to u nás se fakt nemůže stát, že by spal celou noc, ne tak do devíti hodin. Ale i tak jsem celkem spokojená.
Doufám, že jste si užili plavání. A co plavečky...koupili jste? Já myslela, že nosíte plínu do vody.
Jakto, že se ti nechce na Slovenkso? Bude to bezva, rodiče pomůžou s Tobinkem a ty si pěkně odpočineš.
Jééé co já bych dala za to kdybych tchánovce (resp. tchýni) viděla jednou za měsíc :grinning: :grinning:
S tou biozeleninkou je to teda drsný...člověk by čekal, že když je to bio, tak že to bude aspoň k jídlu. Nu což, aspoň je vidět, že to nejdražší není taky nejlepší. Já taky kupuju všechnu zeleninu normální. A myslím, že i masíčko můžeš kupovat normální...ale hodně provařit.
Jo, krásně přibíráte...paráda

Helu, dobře, že sis trénink užila. Určitě tě tatínek nechá chodit častěji... Jééé hurá, Štěpánek je zase zlatý miminko...tak ať mu to vydrží co nejdýl :wink:

jo holky, zítra nebo pozítřku mi přijde ten novej kočár...už se nemůžu dočkat. Jsem zvědavá jak malé děcko :grinning:
No nic, jdu dokoukat na kriminálku, pak odsát a šupky dupky do postele....dobrou noc
19. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Krasne rano holky :slight_smile:

Musim priznat ze vcera som uz nemala energiu pisat. Boli sme plavat, potom sme si skocili na pozdni obidek a do obchodu. Domov sme dosli az okolo siestej. Maly spinkal, tak sme ho nechali, vybalila som veci, nakup, ked sa zobudil tak sme chvilku pokecali cez skype s nasimi a potom umyt maleho, dat mu papat a sup do postielky. O osmej uz spinuskal. Aj teraz este spinka :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: Klasika o siestej sa napapal a zaspal :dizzy_face: Ja si davam ranajky. Na pol jedenastu ideme zase plavat, vyberame si nahradu za minuly tyzden. Inak vcera som s nim bola v bazene konecne ja a zo zaciatku to bolo super, ale potom aj plakal :frowning2: bola som z toho nestastna, lebo s tatinkom neplakal nikdy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Uvidime co bude dnes....

Zuzi: ako nie zeby som sa netesila za nasimi a tak, ale naozaj sa mi nechce balit tie veci, mam pocit ze sme sa len pred tyzdnom vratili a uz tam zase ideme. Ale vcera sme to nasim prislubili tak proste musim balit :angry: :confounded: :sweat_smile: Teda ty uz budes mat kocarek, som naozaj zvedava ako sa ti bude pacit. Hod potom urcite fotecku aj s Ondraskom ako sa mu v nom paci :slight_smile: :wink: Ja som ten nas objednala este 12-teho a stale nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: vcera som tam uz pisala trosku nahnevany mail, pretoze vsetko mali skladom a zatial sa nic nedeje..... Aj na tu vibrodesku cakam a nic :frowning2: :confounded:

Jo a zajtra ideme na AVATARA do 3D kina :dizzy_face: :dizzy_face: uz sa neviem dockat. Hlidat pride dcera od mojej drahej polovicky. Ideme az na 20:45 takze maly uz bude spinkat. Drahy chcel ist dnes , ze si niekde posedime a oslavime tie moje narodky ale ako v klude si niekde posediet s malym ? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takze sme to nechali na zajtra. V 3D kine som este nebola tak sa naozaj moooc tesim :slight_smile:

No nic, uz musim ist dobalit veci a aj pomaly budit tych mojích chlapov. Este sa musim zastavit na gynde na tu krv, co som minuly tyzden nestihla .....

Holky zatial paaaa................... :wink: :slight_smile:
20. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Sme doma z plavca, veci vybalene, pracka perie a ja som po obidku, takze parada :slight_smile: :slight_smile: Inak plavco super, celkom sme si to uzili .....

STEPANKOVI prajeme vsetko naj k dnesnym krasnym 7. mesiacom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Helu a kde si, som akurat narazila na tvoj prispevok diskusii Porodnice BRNO, teda ja som nevedela , ze ta tvoja sestrenka rodila v Bohunicich... :confused: :confused: :confused: Tiez sme tam rodili a ako nemozem si stazovat.... Ono je to asi fakt o tom aky dr. ta ma na starosti... :pensive: :pensive: A co je ohladom toho nove? Uz som sa ta pytala aj skor ... ak o tom nechces hovorit samozrejme chapem :pensive: Ako sa inak mate????
20. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme přišli z venku. No buď se to klouže, nebo není pořádně prohrnutej chodník, nebo jít po silnici...no procházka nic moc. Ale chodit se ven holt musí...
Tý jo, já si všimla až teď, že je dnes 20!! Tak je zas o něco starší ten můj chlapák :grinning:Dík za přání

Mimi, no dnes jsem to tam šupla...nechtěla jsem, ale najednou to tam bylo...divný co??Ono je to tak, že měla od malička problémy se srdíčkem. Léčila se, ale myslím, že to bylo v pohodě. Byla na umělým a vse vycházelo prý v pohodě. Raději šla kvůli tomu srdíčku rodit do Brna, kde se přece jen specializují na takovéto rodičky....ležela tam týden, nic se nedělo....ten den byla na vyšestření, kardiolog a gyndař řekli, že může klidně rodit přirozeně, cévař to v žádném případě nedoporučoval. Ona samo z toho na nervy, protože od začátku ji všichni tvrdili, že půjde císařem právě kvůli srdíčku. No asi i proto možná na ni přišly bolesti, doktoři to nechávali rozjet přirozeně, jenže najednou zjistili, že to nezvládne, tak přešli na císaře, ale už jsem jim z toho neprobrala. Odvezlí ji na pokoj, tam zjistili, že jim upadla do kómatu, vezli ji na sál, nevěděli pořádně proč až zjistili, že rupla aorta a při operaci se trhala dál....Takže nevěděla, že porodila dvě krásný miminka.
Já si mimi nevšimla, že jsi se ptala dřív.....no, snad jsem to moc nedopatlala a je to trochu srozumitelný....

Zítra jdem do poradny, tak jsem zvědavá na míry :grinning:

Holky, nestihnu už reagovat na vaše příspěvky, ten můj prďola se mi dokutálel až k mé židli. Mám ho tu pod nohama :grinning: :grinning: Tak ho jdu zpacifikovat :grinning:
20. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
MIMI já málem zapomněla!!! VŠE NEJ K TVYM NAROZENINÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hlavně ať tě ti tvý chlapi nezlobí a dělají ti jen samou radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
Tááák malej už je tuhej tak mám chvíli čas jít za váma.
Mimi, taky jsem na tebe myslela s narozkama, takže přeji všecho nejlepší, hodně lásky, zdraví a spokojenosti. Ať je Tobinko pořád tak krásně hodnej jako do teď :wink:
Tak co plavání? Byla jsi v bazénu zase ty nebo taťka. Jestli ty tak už určitě prcek neplakal, že jo?
Jsem zvědavá na to kino. Všichni o tom teď mluví tak přemýšlíme jestli taky nevyrazíme.

Helu, Štěpánkovi také vše nejlepší. Teda já pořád říkám, že mám miminko a ono tomu miminku je už 7 a půl měsíce :slight_smile: to to letí...
S tou sestřenkou je to fakt síla, obzlášť když to bylo tak jak to bylo...a mohli za to doktoři :frowning2: :frowning2:

Tak jsem dneska čekala na kočárek, ale ještě nepřišel...tak snad zítra, moc se na něj ale už těším. Dnes jsme měli pohodový den, v podstatě jako každý. Ráno trošku pouklízet, pak si zacvičit na desce. Pak jsem chystala malýmu sváču, dělala lasagne. Potom došla ségra s taťkou (chodí k nám cvičit na desku a do sauny, proto je u nás tak často :slight_smile:) A jak se malej vyspinkal tak jsme byli na procházce a nakoupit. Na véču jsem mu pro změnu udělala kaši (jáhlovou, tu má nejraději) a do toho trochu zeleniny co mu zbyla od oběda...usnul pak krásně, jen jsem ho uložila a ani jednou tam nemusela jít. Pouštím mu každý večer na spaní ukolébavky...myslím, že se mu líbí (je to nějaká vážná hudba)

tak já zase frčím....ale ještě přijduuuuuu :wink: :dizzy_face:
20. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Krasny vecer dámy :slight_smile:

drobcek tiez spinka uz od pol osmej, tiez som za nim vobec nemusela :dizzy_face: Plavanie v poho, bola som s nim ja, a trosku poplakaval ale az na konci, som tak rozmyslala ci uz k tomu zaveru nie je unaveny a preto poplakava. Predsa len pol hodka je dost a myslim si ze to co v tom bazene robia je aj dost narocne. No uvidime nabuduce... ale zase az o dva tyzdne, pretoze ideme na to Slovensko, nakoniec ma nepovezie drahy, pretoze zajtra pride segra aj s pritelem a v sobotu ma vezmu...

Holky mocinky dakujem za prianie k narodeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mne dnes darcek dorazil, ta vibrodeska, ale samo som nemala pri sebe penizky. Totiz z toho obchodu mi nedali ani vediet ze to uz poslali, no neva, tak zajtra :slight_smile:

Zuzi: zajtra ti podam info ake to bolo, nie je to zaner co by som pozerala ale uvidime, ked to uz kazdy taaak ospevuje :sweat_smile: Hmm, kocarek nikde, tak hadam zajtra, uz sa tesim na tvoje reference :grinning: :grinning: Teda Ondrasek uz tak krasne papa vecer kasicku aj so zeleninkou :dizzy_face: :dizzy_face: sikulkaaa. Ukolebavky musia byt supeer, my pustame kolotoc, tiez su tam ukolebavky a uplne sa na to tesiii :slight_smile: Dnik ste mali pohodovy , tak ako vzdy , no co na to povedat, proste parada, ze :wink: :dizzy_face:

Helu: teda to je hrozne s tou sestrenkou, mna to tak stve, sakra to snad ani nie je mozne :angry: :angry: uplne ma to vytocilo... Nechapem preco jej ten cisar neurobili!!! Chjooo :pensive: :pensive: :pensive: A ako sa maju deticky, tusim Klarka a Kubicek? Ak som to poplietla tak sa ospravedlnujem... Zajtra urco napis ako Stepanek podrastol a pribral.... Asi vas budu aj ockovat, ze? ak ano tak nech to mate bez reakcii. :wink: :slight_smile:

Tak a tiez ficim este povesat pradlo z poslednej dnesnej pracky... chjoo to zas bude zehlenia :angry: :confounded:
20. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
Jééé Mimi, tak to budeme mít zítra obě radost...ty z desky, já z kočárku...teda doufám, že mi ho pošta doveze, protože poslední dobou se mi stává, že ikdyž jsem doma a čekám na balík tak mi hodí do schránky papírek, že jsem nebyla doma a ať si to vyzvednu na poště...což by mě teda neskutečně naštvalo, ikdyž je to skoro pokaždé...minule už jsem je tam fakt pěkně seřvala, tak jsem zvědavá.
Věřím, že to plavčo musí být pro mrňouse namáhavé. Určitě je malý unavený...
No a na Avatara chceme jít taky tak jsem zvědavá jak se vám to bude líbit.
Kašičku měl dneska zase po dlouhé době. Stačí mu mlíčko, ale dneska jsem ho měla málo tak jsem to vyřešila kaší. Jo a na zítra jsem koupila půl kila meruněk (teda né všechno na zítra :grinning:) zkusím mu trošku podusit k banánku tak jsem zvědavá na reakci...ale prý už by je mohl. Však ty jsi taky psala, že jste zkoušeli meruňky, že jo?

Helu, nějak mi uniklo, že jdete zítra do poradny. Jsem zvědavá jak jste velicí. Tak ať dobře pořídíte...
Mějte všichni (resp. obě...protože sem nikdo jiný nechodí :wink:) dobrou noc
20. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Zuzi: cakala som na to kedy napises, takze uz mozem v pohode od PC :grinning: :grinning: :grinning:
Teda s tou postou to je sila :angry: :angry: :angry: by som bola pekne vytocena , si dovoluju ...
Urcite podam spravicky aky bol Avatar a merunky som davala ale sklenicku, nemali cerstve, a uz papal aj broskyne a v pohode....

Tak holky pre dnesok to balim aj ja, krasnu dobru noc prajeme a samo hodne miminecka.... :dizzy_face:
20. led 2010 ve 23:23  • Odpověz
Zdravím kočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,
tak já ovoce dávám ze skleniček. Teda krom jablíčka (to mám domácí) a banánu. Jednou jsem narazila i na hrušku, ale ta malýmu moc nejela (je fakt, že byla taková trpčejší), ale skleničková mu nevadí....Mě přijde, že teď koupit meruňky atd. není zrovna nejlepší...teda alespoň co jsme viděla u nás, tak byly takový nijaký...
V sobotu jsme byli večer v Tescu a měli tam akci 2+1 zdarma na skleničky, šťávičky atd. Tak jsme něco pokoupili :wink:
Jo, jo, zkusím se po poradně dostat na počítač a poreferovat :wink: Budeme se ještě stavovat u našich, nákup a navečer nevím,jestli mě sem manža pustí :grinning: Očkovat asi nebudeme, Štěpula ještě sem tam pokašlává, tak to nechám odložit. uvidím co mudra, ale i tak bych byla raději kdyby to odložila. Chci se zeptat i na očkování na pneumokoka. Asi bych šla do Prevenaru, má být teď novej a obě vakcíny by měly být levnější. Taky jsem kvůli tomu přešla k metal aliance, tak doufám, že to ještě proplácí....

Mimi, už bude dáreček doma jo? se máš :slight_smile: A povalíte zas na Slovensko...to je fajn, že alespoň tvá rodina je z prďolky nadšená. Nechápu jak se někdo nezajímá o své vnoučata. Vždyť je konečně můžou rozmazlovat....
Klárka s Kubíkem krásně přibývají, myslím, že je brzy pustí domů....víc zatím nevím, ale ono asi není zatím co...hrozně se na ně těším, to budou malušenký miminka a né jak náš Štěpula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ale zároveň mám strach, že se tam rozbrečím, až je uvidím....

Zuzi, u nás to s tou poštou bylo taky podobně. Ale už si zvykla, že bývám do těch 9 doma, tak cinkne, ale taky mě kolikrát naštvou, protože než doběhnu dolů - někdy to holt trvá s prckem, tak ji zastihnu jak odchází :angry:
Tak kočárek už bude taky doma, to je fajn. Pak hoď fotečku, jak to v něm Ondráškovi sluší :wink:
Ondrášek poslouchá ukolébavky jo? Tak to náš prďolka musí mít klid v místnosti. Zvuk z okolí nebo vedlejších místností mu nevadí, ale v ložnici jo. Aj kolotoč jsme už zpacifikovali, nebral ho, akorát do něj mlátil :grinning: Tak ho má teď v ohrádce v obýváku :grinning:

Štěpula nám teď začal zpívat, pustí si hudbu na hrazdičce a furt do toho vykřikuje a kecá, ale je to celkem v rytmu té hudby, tak se tomu hrozně smějeme. je to prčovní. A stále víc a víc kecá, někdy mě jde z toho hlava kolem...ale to určo i vaši chlapáci. No je to prča ti naši raubíři co?

Tak už se zas ozývá. Od třičtvrtě na šest ho uspávám, on vždycky chvilku zaspí a pak se s řevem probouzí, tak doufám, že nezačínají zas zuby. By mě trefilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zatím kočeny!!! dopoledne zkusím ještě nakouknout!

Krásnej den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 06:41  • Odpověz
Krasny den holky :slight_smile:

Teda HELU ja ta vzdy obdivujem, ze si tu tak skoro :grinning: :grinning: o takom case som ja akurat zaspavala po tom co sa Tobinko napapal :grinning: :grinning: :grinning: Vstali sme az o pol deviatej... a z toho vypliva co?? Ano dámy, noc bola zase v pohodeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tobinko prave zaspal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to proste maly spachtos, no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Varit nemusim, len drobcovi, ale to je rychlovka, vobec neviem co mu dnes uvarit, asi bude cukyna s mrkvickou a kukuricou + brambor.....
Dnes dorazi ten stroj, uz my volali ze pridu medzi druhou a stvrtou... a rano som tiez uz dost nahnevana volala aj do toho obchodu co som objednavala kocarek, pretoze na moje maily nikto nereagoval, tak mi ta pipus povedala , ze zbozi bolo odoslane vcera a ze do zajtra to mam doma... samozrejme tonom , ze co ju otravujem :angry: :angry: :angry: Hlavna vec ze na stranke v objednavkach je stale napisane, ze zbozi dosud nebylo odeslane :angry: :confounded: :confounded: Chjooo pristup niektorych ludi nechapem, nie ze by boli radi ze predavaju ale tvaria sa ze ich to obtazuje.... :confounded:

HELU: som rada ze si sa trosku rozpisala :dizzy_face: Ja tiez malemu davam ovocie zo sklenicek, teda okrem jablcka, hrusky a bananku... aj tak teraz v obchodoch nic ine cerstne nemaju .... A v tom Tescu sme tiez nakupili veci v tej akcii :wink: Tak ako ty aj my sme vzali nejake stavicky, myslim ze svestkovu, hruskovu a mrkvovu ... velmi mu chutia... samo ich este riedim vodou, ale to asi kazda :slight_smile:
Tak Klarka a Kubicek uz pojdu coskoro domov , to je super, ze tak krasne priberaju :dizzy_face: A myslim ze ked ta to dojme a aj nejaka ta slzicka ukapne, tak to bude uplne normalne, s tym sa proste neda nic robit :pensive: Ono to chce cas :wink:
Jeee Stepanek musi byt rozkosny s tym zpivanim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Uz sa tesim na jeho miry :grinning: :wink: A prosim ta nestras zase so zubkami :confused: :slight_smile: Myslim ze teraz si vsetci potrebujete od toho trosku oddychnut :wink:

ZUZI kde sa flaaakas???????
21. led 2010 v 10:51  • Odpověz
mimi, a co jsi nakonec objednávala ty za kočárek??
já furt přemýšlím, jestli na jaro nekoupím klasickej sporťák. Sice mám kombinaci, ale mě přijde, že ten náš podvozek je na sporťák až moc houpací...no ještě uvidím, asi asi do toho půjdu...mě golfky a ty sporťákogolfky nepřipadají pro nás na vesnici moc ideální :sweat_smile: Ty malý kolečka na terén asi žádná sláva.

Mimi, je fakt, že jednání některých obchodů je fakt katastrofa.
Hele, ty seš takovej provokatér s tím spánkem...to u nás je vstávačka v šest, v půl sedmý a nehnu s ním ani za nic..ale já jsem taky ranní ptáče, tak to tak neřeším :grinning:
21. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Malej by měl spát, a furt nic. Je jaksi živej...za chvilku přijede manža a kolem půl jedné, jedné hodiny bysme mohli vyrazit. No, je tam do dvou, tak je ještě čas.
21. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Helu to jo, este mate cas.. a s tym spankom neprovokujem, fakt neeee :sweat_smile: :grinning: ale ja som bola tiez spiace dieta, takze to ma asi po mne :sweat_smile:
A kocarek sme objednali len taky pidi mini, kvoli lietadlu, my sme s nasim sportakem strasne spokojny ale do lietadla by to s nim fakt neslo :grinning: :grinning: jo a objednali sme tento http://www.slune-cz.cz/kocarek-quinny-zapp-2009/ je po zlozeny najmensi co je momentalne na trhu, takze na dovolenky idealny :wink: :slight_smile: Akurat bol v akcii, takze nas vysiel na 3600 Kc, a este si u jednej pani na MMB dam usit polohovanie, pretoze original sa polohovat neda ...
Co ty by si chcela za kocarek??
21. led 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
ahoj holky,
teda to je na prd...kočár pořád nikde...já se snad nedočkám ani dneska. A přitom ho posílali už v pondělí, je to nějaké divné...no co už, musím to vydržet :wink:
Malýmu jsem zkusila udělat ty meruňky na sváču...teda jen pár lžiček. Dostal asi 5 plus k tomu jsem dala na přislazení banán, protože jsou kyselý, a 2 sušenky. Šmakovalo mu to dost...teď budu čekat na reakci. Doufám, že to bude v pohodě.
Na oběd dorazila ségra, byla u doktora a má první fotečku prcka...tak jsem zavzpomínala na staré časy :slight_smile: Donesla pizzu, tak jsme ji snědly, pohrála si s malým, nakrmila ho a před půl hodinkou jsem ho uložila. Asi se za chvíli pustím do žehlení, mám tady na jednu pračku, tak to bude rychlovka.
Jo, dneska jsem malýho vážila a navážila 9.200 g...teda ale zdá se mi tak na 12 kilo :grinning: je těžkej jak hrom...

Mimi, pak napiš co deska...jsem zvědavá... Teda to je docela dobrá cena toho quinny, viděla jsem je dražší.

Helu, bezva, že za náma chodíš častěji...jsme rády.. :wink:
Jé, vy se nemusíte na poradnu objednávat? To my jsme vždycky na určitou hodinu... Koukám, že budete odpoledne s tatínkem. Ten náš prý dneska taky přijde dřív domů...no to jsem zvědavá...možná to nebude v sedm, ale třeba hned v šest :grinning: :grinning:

Jen tak pro inspiraci...objevila jsem další kočár, a ten se mi teda líbí moc. Ale já už mám objednané PP...ale tenhle stojí za to, mrkněte http://www.prckove.cz/sportovni-kocarek-mamas&papas-luna-i1472/
21. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Zuzi. teda tak to si davaju nacas s tym kocarkom :angry: :confounded: JJ, ten quinny bol dost lacny ale urcite preto ze to je model 2009 tak sa to snazia vypredat, kedze na trhu je uz nova kolekcia, ale tam sa mi teda tie farby moc nepacia a navyse dat za to o dve tisicky viac len preto ze to je novy model mi pride sibnute.... :confused: :sweat_smile: Jo a za tu cenu 3600 nam k tomu dali este kosik pod kocarek, stoji nejakych 699 , takze som naozaj spokojna :slight_smile:
Sa necudujem, ze malemu smakovali tie merunky, a hadam to bude aj bez reakcie, daj potom vediet....
Jee tak segra ma fotecku... to boli casy, chjoo to tak rychlo ubehlo, a v ktorom tyzdni je segra? Uz som sa ta na to pytala , ci nechce prist tu na kona za nami... ale ona asi nema cas , ze??? Zehlenie ma caka tiez , ale az zajtra, dnes som este vyprala dve pracky, (vcera tri) tak mam co robit.
Ondasek je tiez kus chlapa ako citam :grinning: :grinning: :grinning: Kocarek paradni ale mne sa trosku viac paci PP, takkze si vybrala super :grinning: :grinning:

Tatinek nam dnes tiez dorazil domov skor, ale prave teraz odisiel do posilovne :angry: :sweat_smile: Chjooo no... aspom ze tu vibrodesku mi zlozil. No Zuzi, len som ju vyskusala ale je to super, uz sa tesim ako si na nej zajtra zacvicim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Dnes uz nestihnem. Okolo pol osmej valime do toho kina a mam este dost prace. A maly uz o chvilu aj tak bude hore....

Cakam co HELUUU ako dopadli v poradni... Inak nas tiez vzdy Dr. objednava na ucitu hodinu....

Idem nieco robit... ale este nakuknem...
21. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Hojky holky,
jen na skok, víc mě nenechají u komplu :grinning:
Do poradny se nemusíme objednávat, vždycky nám dají kterej den máme dojít a poradnu mají většinou 12-14h a myslím ve středu až do šesti. Takže v tomto rozmezí tam prostě musíme být. :wink:
Hexu jsme nepíchali, ještě pokašlává, takže jsme se s mudrou domluvily že na 8měsíční poradně ji dáme společně s prevenarem.
Tak nás vážila a Štěpíno má 9,75kg, takže jsme za měsíc přibrali cca 200g, takže se nám přibírání dost zpomalilo. Ale je to ok, už má dost naspoříno :grinning: Neměřila, ale my jsme ho s manžou změřili a má 76-77cm, takže dlouhán :grinning: :grinning: Holt bude po tatínkovi :grinning: :grinning: Aspoň nemůže tvrdit, že není jeho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo a začneme pomalu papkat jogurty.
Holkýýý už musím!!! Jinak kočárky máte suprový!!!! Možná se večer ještě stavím, až se bude táta koupat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Tak som sa HELU dockala, teeeda tak Stepanek je kus chlapa hlavne ta dlzka ma dostala , tyjooooo :confused: :wink: :grinning: :grinning: Pri tej dlzke mate narok na taku vahu :wink: Ockovanie nevadi, bude nabuduce... my sme tiez davala Tobimu prevenar, tak dufam ze ked budeme davat tretiu davku tak bude uz ten novy ....

Holky tak mame ist do toho kina a zatial tu nie je ani drahy a ani nasa chuuuva :confused: :confused: som zvedava kedy dorazia....

No nic idem na seba hodit rifle a budem trpezlivo cakat.

Prajem vam krasnu dobru noc dámy :wink: :dizzy_face:
21. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Čau holky a krásnej den!
malej mi právě usnul,tak mám chvilku na vás čas :grinning: ale mám ještě hafo práce, tak jsem opět jen na skok...

Mimi, doufám, že drahý i chůva dorazili nakonec včas a v pohodě jste to stihli, hlavně bez nervů...večer jste si užili?? film se líbil?? Věřím, že ano. Určitě nám napíšeš že?? :grinning: :wink:

My dnes noc nic moc :frowning2: budil se s hrozným řevem a usnul mi jen na rukách. Snad to nebudou zas zuby, mě by fakt už trefilo. Ale možný je všechno co? :unamused: Hele Mimi, jestli zas napíšeš, že jste celou noc spali a vzbudili se až v devět....to by mě trefilo podruhé :grinning:

Holky, pijou vám miláčci z těch nekapajících hrnečků? Náš mladej to nějak nechce, on nechce i tu savičku se třema dírkama a nějak mi bojkotuje i čaj. Přitom jsem ho na něj zvykala od malinka. Tak nevím, jestli je to těma příkrmama, nebo si váží víc mlíčka a dá si raději mlíčko...

Jo Mimi, včera mi Mudra říkala, že novej Prevenar ještě není úplně dostupnej, že ho nemají ještě ani zařazenej v jejich tabulkách. Ale třebas až půjdete tak už bude...

Jdu něco dělat, ale budu nakukovat, tak doufám, že sem něco písnete :wink:
22. led 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
dobré ránko dámy,

Mimi určitě napíše, že se včera super bavili a že film byl skvělej. Si totiž zaslouží na chvíli vypnout a odreagovat se ne? (teda to vlasně všechny :slight_smile:)

U nás se spalo taky jaksi divně, ale zase né tak zle jak píšeš Helu :confused: Byl vzhůru o půl druhé na kojo a pak o půl šesté...no a pak zabral asi tak na dvacet minut (od půl sedmé) a bylo po spaní.
Helu, malej mi nechce pít z ničeho...chce jen prso, potvora malá. Hrneček máme taky, trochu si cucne a jak zjistí, že je to voda, tak to letí ven :grinning: Čaje bylinkové nesmí tak ani nevím co mu dát. Ale tekutin má dost tak to zatím neřeším. Jen mám trošku strach, že až přestaneme kojit tak to bude horší ho to naučit.
O Prevenaru nic nevím...my už máme píchlé 3 dávky synflorixu

Taky jsem dneska pilná jako včelička, mám už uděláno hromadu věcí a ještě se na hromadu chystám. Jo Helu, přemýšlím, že zkusím malýmu uplést, nebo ještě lépe uháčkovat, nějaké vlňáky. Tak dneska se zeptám tady na koníkovi co a jak a možná se do něčeho pustím. I jsem si říkala, že bych ušila nějakou plínu, ale momentálně nemám k dispozici stroj...
Tak já zase frčím ať ještě něco stihnu než se malej probudí.
22. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Krasny den kocky :slight_smile:

No jo no, u nas noc klasika :sweat_smile: papal o siestej a vstaval o pol deviatej :sweat_smile: :grinning: (Helu promin :sweat_smile: ) Ja som ale od siestej nespala, pretoze mi volala segra , ze uz su v Brne a navyse chuva odchadzala do skoly , tak som vsetkym urobila snidani .... (segra dosla aj s pritelem, studuje tu dialkovo nejaku vysku a ma dnes a zajtra skusky) Drahy pred chvilkou odisiel do prace, segra sla odviest svoju polovicku do skoly a Tobinko tu vedla mna lezi a hra sa s myskou (myslim tou do PC) :grinning: :grinning: :grinning: Takze ja popijem kaficko a podavam vam infosky.... :grinning: :grinning:

Kino sme nakoniec stihli v pohode... Avatar je krasny, naozaj sa mi to velmi pacilo a Zuzi ak je u vas 3D kino tak si to urcite chodte pozriet tam, je to parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: S drahym sme si pred kinom dali kaficko a vecer sme si uzili :dizzy_face: :dizzy_face: Tobinko spinkal krasne akurat zase alarmoval monitor dychu :angry: :angry: :angry: :angry: ja tomu fakt nerozumiem, ci sa dostane mimo tu dosku (ale to sa mi moc nezna) alebo je v tom iny problem :confounded:

No a dnes mi volali zo zasielkovej sluzby , ze mi dovezu balik (s tym kocarkem) ale uz podla tej sumy mi je jasne , ze mi neposlali vsetko co som si objednala a navyse mi potom volal borec , ze mi ho nakoniec nedovezie, pretoze predajca tam zabudol pribalit inkaso.... Tak som dost nastvana, lebo buduci tyzden nie som doma, tak to dovezu az zaciatkom unora.. Este som volala tej pipus (co bola vcera taka prijemna) ze tam nie je to inkaso a nech to nejak vyriesi, tak povedala ze sa mi este ozve... Tak som zvedava....

Helu: prosim ta nesranduj s tymi zubkami :confused: :frowning2: mozno bol problem v niecom inom a dnes uz bude Stepanek krasne spinkat... Mne maly zatial z toho hrnicku nepije, ked mu to dam tak to len ozuzlava a tvari sa pri tom dost divne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ja mu ho vzdy necham nech sa s nim hra , mozno sa to nauci sam.... a s pitim zatial problem nemame, vypije vsetko :slight_smile: Ja som na ten prevenar tiez zvedava... ci bude :unamused:

Zuzi: tak aj u vas noc zvlastna, to asi bolo nieco vo vzduchu , takze HEELU neboj zubky to nebudu.... Teda ty dnes makas ako pilna vcielka,.... to mne sa teda vobec nechce :frowning2: a ked vidim tu kopu na zehlenie je mi zleeeee , chjoooo....
No ale rano som si dala prvych 10 minut na desce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to bola parada....

Nic holky idem ulozit toho mojho drobca do hajan... Uz si tu pretiera ocicka, tak snad hned zaspinka,,,, urco nakuknem.....
22. led 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
Mimi, super, že jste si to užili. Určitě na něj taky vyrazíme. Už se těším moc na popcorn :grinning:
S tím kočárkem mě to mrzí...holt s někerýma lidma je domluva jako hrom. Taky jsem dneska neměla nejlepší den. Kočárek sice přišel, ale měl uražený obě dvě rukojeti v tom záhybu...já byla málem na mrtvici. Koupila jsem ho totiž starší od jedné paní (byl prý tak 10 x venku a je to na něm taky znát, je fakt jako nový) a jak mi ho posílala tak prostě ti šmejdi pošťáci s tím museli někde tak praštit, že obě rukojeti jsou v háji.
Od té paní to určitě ulomené nebylo, posílala mi hodně podrobné fota, takže jsem všechno zkoukla. Jsem fakt zoufalá...samozřejmě jsem to přebrala, podepsala a až doma nahoře se do toho balíku koukala. Nemám ani sílu jim tam vynadat...stejně by to k ničemu nebylo...řeknou, že to paní blbě zabalila nebo já nevím co. Přitom teda klobouk dolů, zabalené to bylo bezvadně obalené takovou plachtou a ještě v krabici byly polystyrenové kusance, aby tam nelítal. No jak je vidět, na poště si s tím snad házejí nebo co.
Nicméně taťka mi to zalepil, ale mám strach, že se to rozbije znovu. Teď bych tak potřebovala sehnat nový ručky, pokud se teda dají koupit a vyměnit.
No jo, je to hrůza...jsem fakt zničená...

Přišel manža, tak já valí...pak kuknu
22. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Jen nakukuju, chystáme se na koupání...a co to nečtu???Zuzi, no to je hrozný!! Snad ti to opravený vydrží a nebude to upadávat! Fakt na té poště jsou dacani!!!Jak s tím můžou tak debilně zacházet?? to je fakt děs :angry: :angry: :angry: :angry: Sem se úplně vytočila, když jsem to četla. No je fakt, že by se ti to horko těžko reklamovalo, když je to vada té pošty. No nemám slov...

Mimi opět provokuje...no, asi si začnu zvykat :confounded: :grinning: A co nečtu u Mimi? taky problém s kočárkem?? to je jednáni...já nemám slov. No holky, jsem se teď tak rozčílila, když to tu tak od vás čtu, jaký problémy s tím jsou...
Mimi, super, že se večer vyvedl, s přítelem jste si to užili a film se líbil. To je super!!

No holky, musím, malej tu kňourá...mám fakt podezření opět na zuby :unamused: ale furt ve skrytu duše doufám, že má jen blbej den....
22. led 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
Jejda, tady toho není moc na dočítání... :dizzy_face:
U nás víkend v pohodě...v sobotu jsme měli na oběd tchánovce a dneska jsme byli trochu po nákupech. Vzali jsme novej kočár dojeli k autu a při skládání manža tak zabral, že samozřejmě to jedno madlo zase ulomil. Měla jsem hned po náladě, takže kočár zůstal v kufru a malýho jsme tahali v autosedačce a tím pádem jsme toho neprochodili tolik :frowning2:
Nicméně madla se dají koupit nový, takže není problém. Jen stoji 1100 kč, což se mi zdá celkem dost. No ale nic se nedá dělat. Luba se do toho vrhul po hlavě a prý, že mi to opraví. Tak si s tím odpoledne hrál a zítra to dodělá. Jsem zvědavá jak to bude držet. Říkala jsem mu ať zapomene, že bych jezdila s nějakým pošroubovaným madlem...tak snad to udělá nějak elegantně :grinning:
Na nákupech jsem si koupila 3 krásné nové polštáře do obýváku na sedačku. Dva vínové a jeden takový cihlový...Malýmu tři nové overálky a jinak jídlo a různý drobnosti.

Holky, máme novinku...malej se plazí...zatím jen dozadu, ale myslím, že dopředu to půjde rychle. Vzepře se na rukách a odšoupne dozadu, je to sranda :slight_smile:
Jo a nevím jesli další zuby nebo co, ale poslední noci jsou hrůza...dneska teda už dobrý, ale včera horor. Od jedenácti do půl jedné řev a potom od půl třetí do čtyřech :unamused:Tak nevím co se děje...snad ale brzy vylezou ty dva horní.

Doufám, že zítra už tu zase budete
24. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak hlasim sa z Popradu. Nejak som nestihala prist. Bola u nas segra s pritelem, tak sme sa im venovali. Vcera sme boli v Olympii, trosku po obchodoch a na kafco, malemu sme kupili super nohavice a bekovku, je v nej boziii :dizzy_face: :dizzy_face: , potom vam hodim fotecku , dosli sme az o siedmej, to rychlo ulozit maleho a potom sme kecali. Dnes sme dobalili a okolo tretej sme vyrazili. Teda cesta nic moc, Tobinkovi sa uz nepaci vo vajicku, takmer pol hodku v kuse plakal, vobec sa nedal utisit, nakoniec z toho chudako zaspal. K nasim sme dorazili az po osmej a maly o desiatej uz sladko spinkal....

ZUZI: v prvom rade gratulka k plazeniu.. Ondrasek je sikulkaaa :dizzy_face: Chjooo tak ma mrzi ten kocarek, to musela byt pekna rana ked na tej poste odrazili tie rucky :angry: :angry: Tak snad ti to manza spravi k tvojej spokojnosti, no a ak by to neslo tak kupite nove, chapem , ze to nie je lacna zalezitost ale ak to inak nepojde tak aspon vies ze sa daju vymenit... U nas s kocarkem neviem, pretoze ta pipus sa mi neozvala a ja som sa uz nechcela zbytocne rozculovat, tak som to nechala tak.... No a ak Ondraska trapia zubky tak nech rychlo vylezu aby ste krasne spinkali ako predtym.... :wink: :slight_smile:

HELU: ja fakt nechcem provokovat :wink: :grinning: :grinning: som stastna ,ze tak krasne spinka a uzivam si to,lebo viem ze sa to moze zmenit.... A co vy, uz je to lepsie alebo stale bojujete???

Kocky dosla som vas len pozdravit a uz bezim do hajan, dnes som nejaka unavena.. a mozno to bude tym poharom vinka co som si so segrou a mamkou dala :grinning: :grinning: Krasnu dobru noc vam prajem....
25. led 2010 v 00:17  • Odpověz
Čau holky,
Štěpi mi právě usnul, tak toho využívám :grinning: ale musím jít něco rychle dělat, mám tu hafo práce. O víkendu jsem se nato vykašlala, no spíš nebyl nějak čas a teď to mám :sweat_smile:

Tak jsem byla v sobotu zas na tréninku, sem si zas pohojíla své touhy :grinning: Naštěstí už mě nebolelo celé tělo jako minule, zato mám modrý kolena a monokl na stehně. No jo no, byla jsem jaksi akční :grinning: Manžel mi řekl, že by mi horko těžko někdo uvěřil, že mě nemlátí :grinning: :grinning:
Štěpula je teď hodnej, sice v sobotu byl jakési kňouravej, ale pohoda. Z pátka na sobotu byla zas noc horor, naštěstí manža s ním v šest vstal a nechal mě spát do čtvrt na devět. Pak dostal mladej hlad a chudák manža nevěděl co ráno jí :grinning: ale pohodička :grinning: :grinning: :grinning: Pak mi ještě navařil obídek, uspal malýho (i sebe :grinning: ), já si odešla na trénink. Prostě super sobota.

V neděli měl jet manža ráno na hasičskou okrskovou schůzu, ale nateklo mu tak oko, že nikam nejel. Vypadal, jak kdybych mu dala ťafku :grinning: No jo, fakt oba vypadáme jak reklamy na domácí násilí...Chtěli jsme jet k našim, ale nemohli jsme nastartovat auto, naštěstí se po půl hodině zadařilo. Tak jsme jeli na obídek a pak neteři na narozky a šupajda domů :grinning: Štěpu chtěl spinkat, tak jsme tam byli asi dvě hoďky, a byla jsem ráda, jak jsme se balili, tak jedna švagrová prohlásila, že její malá má asi zarděnky. Já vím, že to není zas bůhvíco, ale nemusí to mít mladej teď :angry: Sem se akorát nasrala :angry:

Zuzi, teda takový problémy s kočárkem. Nezkoušela jsi to ještě na té poště reklamovat?? Ono by to asi bylo zbytečný co?? Ale věřím, že manžel je šikulka a kočárek bude vypadat suprově. Pak hoď fotečku ju?
Ondrášek se plazí! tak je o zábavu zas postaraný co? Štěpulka má náznaky na plazení, sice se mu to sem tam zadaří, ale zatím je jen ve fázi zkoušení. Zato zjistil, že válení je i na něco jinýho než se otáčet a hned ho najdu pod pohovkou, pod skříní, pod počítačem....se člověk otočí a dítě nikde :grinning: Takže u nás vede hra na schovávanou :grinning: ale jen jednostranou, mě by asi nikdo nehledal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi u nás a zuby, jsme si taky pěkně užili, však víš....a to nám trvalo pěkně dlouho. Tak snad vy to budete mít rychleji venku než my.

Mimi, tak už si v Popradě u vašich. Si pěkně odpočineš,nabereš síly. To je fajn. Kočárek furt nikde, to je přístup, no děs. Tak snad dorazí aspoň v pořádku :wink: Malej ti zas pěkně chrupkal...no jo :angry: ...ale já ti jen nahlas závidím :wink: My měli dnes taky dobrou noc, vzbudil se když jsme šli spát. Spal totiž na bříšku a to má podle mě lehčí spinkání, takže ho při uléhání vzbudíme. Ale za chvilku zas spinuškal. Vzbudil se o půl3. o půl5 a v šest jsme byli hore. ale pro nás krásná noc :grinning:

jééééé sem se rozepsala a teď se mi vzbudí a já zas prdlačku udělám...no snad nééééééééé....tak utíkám a písněte :grinning:
Odpo mi bude chvilku hlídat mamka, tak ať to tu vypadá...chci jet do Slavkova něco zařídit a podívat se po nějaké košili, v sobotu jdeme na 80tiny. ne že bych byla nadšená, ale aspoň mám důvod si něco novýho koupit, ono totiž přes ty cecany moc toho neobleču a když jo, tak jsem jak reklama na kozy :grinning:
25. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Héééj se těším na nějakej příspěvek a ono nic :angry:

Včera jsem si koupila takovou bílou košili s páskem, tak jsem ráda. Samo jsem pokoupila i hromadu jinejch věci :grinning: Potkala jsem spoustu známejch, takže jsem se i vykecala, bylo super zas vypadnou z baráku. Mamka hlídala a Štěpula byl zlatej. Když jsem došla domů, tak natahoval ručičky a strašně krásně se smál. To je tak náááádhernýýý, že ti prcci už ví kam patří co?
Taky jsem se dozvěděla, že u nás v rodině budou tři svatby a nové přírustky. Tak nějaké dobré zprávy :grinning:

Holky, nemá některá z vašich kamarádek, známých kočárek graco trekko? se mi celkem líbí, tak třebas nějaký reference...

Tak zatím a napište!!!!
26. led 2010 v 06:53  • Odpověz
autor
Taky koukám, že nic...včera jsem to jaksi zasklila...ale Helu je teda dobrá :slight_smile:
Včera mi nebylo nějak dobře, teda né, že by to dneska bylo lepší, ale nic nenadělám. Dostala jsem první menzes po porodu...což se teda divím, protože pořád hodně kojím. No ale zase skoro 8 měsíců taky není k zahození :grinning: Můžu být ráda za to :wink:
Jinak u nás pořád zlobí to spaní. Už to není tak strašný, ale každý večer se prostě probouzí s řevem tak mezi 10 a 11 a nemůžeme ho utišit a uspat. Nevím čím to může být, jestli ty zoubky, ale normální to není. Pak třeba za hoďku usne a spinká skoro do rána. Říkala jsem si jestli to nemůže být tím suchým vzduchem, teď v těch mrazech ho z toho sucha možná svědí tvářičky tak se tím probudí. Dneska musíme koupit už ten zvlhčovač.
Luba mi včera opravil ten kočárek...není to fakt vidět tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží...už se nemůžu dočkat až zase někam vyjedeme po nákupech a já ho vyzkouším. Teď totiž ven teda fakt s malým nelezu...

Helu, to je super, že jsi se odreagovala nakupování, poklábosila a sehnala super halenku. Jsem se musela smát těm cecanům :grinning: Já totiž sice kojím, ale prsa jaksi stávkujou...že by třeba vyrostly potvory jedny...to né, ani v těhu se mi nezvětšily...což je při velikosti nula nula nic celkem sranda :grinning: :grinning: ikdyž teď trochu kecám, něco málo tam mám...ale žádná sláva to není :dizzy_face:
Štěpánek byl zlatej, takže klidně můžeš takhle vyrážet častěji. Jéé, svatby a nová miminka, no to jsou super zprávy. Taky letos myslím na jednu jdeme, tak se nemůžu dočkat.
S kočárkem ti neporadím, co se tak scházíme s holkama tak o takovým kočárku nevím, ale určitě se pokusím zeptat.
Jo a jak jsi psala s těma zarděnkama...tak to bych se teda našvala pořádně. To jako ta švagrová nemá rozum nebo co? a neví, že máte malý mimčo? Ty myšlenkové pochody některých lidí by mě fakt zajímaly.
Sákriš, vy budete mít zubů...podle těch probdělých nocí :wink:

Mimi, bezva, že jste si užili sestru. To je jasný, že se jí musíš věnovat...však s náma můžeš být pořád :grinning: Už se těšíme na fotečku Tobinka v těch nových věcech. A k tomu vajíčku...u nás už taky nic moc...spíš mám pocit, že se tam už malej jaksi tlačí, tak uvažujeme o koupi nové autosedačky. Zatím to nějak extra nespěchá, ale už se začnu po nějakých koukat.
Pořádně si to u rodičů užijte...

asi jsem zase zapomněla hromadu věcí, možná si vzpomenu později...teď už má ale malej pán potřebu kakat, už tady tlačí jak o život tak musíme na hrnec, pěkný den holky
26. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Zuzíku, jsem ráda, že jsi písla :grinning:
No mě právě menzes skončil, sem si minulou sobotu říkala, že je mi jaksi divně. Ale sem to přikládala, že jsem dlouho netrénovala a hups, druhej den to bylo. Taky kojím, ale jak říkáš, aspoň nějakou dobu byl pokoj :grinning: :wink:

Malej mi začal dělat, jak říkáme s manžou "šukací pohyby" už pomalu jde na čtyři, ale ještě se mu to rozjíždí...naštěstí...stačí mi to válení, furt je někde zašprajcovanej, okusuje nábytek. Je to malej bobr...no a co tu píšu tak je u dveří do ložnice..se fakt picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.