• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
autor
Jéé Helu, tak to náš malej dělá taky, už nějakou dobu...je to hrozná sranda. Luba vždycky na něj: "Ondrášku co tady dneska maminka dělala?" a on začne...no musíme se tomu chlámat :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
Před chvílí jsem hodila do trouby oběd a teď konečně snídám...jaksi nebyl dneska čas. Malýho jsem dala spinkat, ale nějak mu to nešlo tak jsem ho vzala zpátky a teď tady okusuje puzzlíky :slight_smile: To je totiž poslední dobou jeho nejoblíbenější hračka...
Zítra jdeme poprvé do solné jeskyně s holkama z koníka z Prostějova, tak jsem zvědavá jaký to bude. A taky jsem pátrala po nějakých těch dětských aktivitách a objevila tady v mateřském centru "hopsánky a zpívánky pro děti do 1 roku, nechodící" tak se tam půjdeme ve čtvrtek asi taky mrknout...
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Caoo holky,

len som nakukla ale uz nemam energiu pisat, zajtra, slubujem ze zajtra vam napisem roman :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Prajem vam krasnu dobru noc :dizzy_face:
26. led 2010 ve 23:17  • Odpověz
autor
No Mimi, aby jsi tady nebyla unavená o čtvrt na dvanáct :wink: To já už byla mrtvá v posteli...
Tak dnešní solná se nakonec nekoná...jedné holce malá kašle, další nenastartovala auto a už jsme zbyly jen dvě. Mně se taky nechtělo tahat malýho v těch mrazech přes celý město tak jsme to zkušily. Ale těšila jsem se...tak snad příště.

Malej dneska spinkal krásně...sice byl v těch 10 vzhůru zase se strašným řevem, ale pak jsem ho svázala, dala napít vody a usnul až do čtyřech a pak do půl osmé. Takže spokojenost...jen ho musím bohužel svazovat. Jinak se pořád škrábe a budí se tím, asi.
Teď se napapal a leží vedle mě v lehátku, hraje si s takovým kartáčkem na zuby (je to spíš taková masážní tyčka na dásně) a směje se na mě.
Jo a kočárek mám spravenej a zatím drží...jsem zvědavá jak dlouho :grinning:
27. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Krasny den kocky :wink:

Tobinko konecne zaspal tak mam cas vam napisat.... teda myslela som si ze si oddychnem ale ten nas prcek nejak zlobi... ked ma nevidi tak knura a je taky mrzuty... a odkedy sme tu tak nechce cez den zaspavat v postielke, musim si k nemu lahnut do postele a to zaspi v pohode... Noci su u nas nastasie standard, zaspi o siedmej a budu sa najskor o siestej, dnes az o siedmej rano , dostal papat a spali sme este do stvrt na desat :dizzy_face: Chcela som chodit lyzovat ale ako v tej kose sa to neda, to by som si neuzila len mrzla, vcera rano tu bolo -22 dnes len -19 :grinning: :grinning: Chjoo. Maly zacal soplikovat ako vzdy ked sme tu, ten vzduch je proste uplne iny ako u nas v Brne...
Inak co mame nove... Maly sa snazi lozit ale zatial mu to nejde, pokrci kolena, vystrci prdelku ale ruckami nevie pohnut tak sa rozculuje :grinning: :sweat_smile: Je pri tom strasne zlatucky. No a natahuje rucky ze chce ist ku mne (to zacal asi pred dvoma tyzdnami este v Brne,prvy krat to urobil tatinkovi ked dosiel z prace dom) je to bozi ako sa pri tom usmieva :dizzy_face: :dizzy_face:
U nas co sa tyka kocarku tak neviem... ta pani sa mi neozvala :angry: :angry: a mozno som vam to uz pisala, nejak si neviem spomenut :sweat_smile:
No a klasika , je nam smutno za tatinkem, uz sa tesime na piatok ked za nami dorazi :slight_smile:
Zub stale nikde, viem ze ho tie dasienka bolia, stale si ich niecim masiruje a knura pri tom, davame gelik, tak hadam uz bude mat coskoro pokoj...

HELU: strasne ma pobavil tvoj opis modrin a napuchnuteho manzovho oka :grinning: :grinning: teda u vas to musi vyzerat :grinning: :grinning: Stepanek je sikulka , ked sa maminke schovava... U nas teda otacanie nejde a nejde, si myslim ze to uz ani nepojde, Tobik je na to proste lenoch... Nema rad ked je na brusku, proste tam vydrzi par minut a koniec :frowning2: uz som sa zmierila s tym ze sa proste pretacat nebude, no :sweat_smile:
Kosile musi byt suprova , je dobre ze si vypadla z domu a odreagovala sa na nakupoch, stretla znamych a pokecala, ono je to niekedy faaakt potrebne :wink: Teeda svatby a hned 3 , to si uzijete a nove prirastky, proste parada :dizzy_face: :dizzy_face:
Co sa tyka kocarku , tak neporadim, nepoznam nikoho kto by ho mal.... :frowning2:
Jo a svagrova teda, to je mazec!!!!

Holky pozeram , ze rozoberate mrchu, sa mate ze ste ju dostali az teraz... ja som ju dostala hned po sestonedeli a teda poviem vam ziadna slava, bolo mi zle, ziadne lieky na bolest som kvoli kojeniu nemohla, no hruza, teraz to uz je lepsie, ked mozem aspon nejaku tabletku na bolest, a stale dufam ze ta antikoncepce mi pomoze..... No a pri popise cecanov, som sa tiez dobre pobavila, ale ja som uz teraz na tom ako zuzi :grinning: :grinning: :grinning: sice v tehu a ked som kojila to bolo o niecom inom ale teraz sa to vratilo do povodneho stavu :grinning: a drahy je tak trosku sklamany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hovori ze si to ani neuzil :grinning: :grinning: :grinning: no chlap no :sweat_smile: :grinning:

ZUZI: noci boli strasne ale uz sa to zlepsilo tak parada,,,, ale chudak Ondrasek, ta pusinka ho musi trapit, hlavne je ze vies ako na neho a ze to pomoze... a co zvlhcovac uz ste ho kupili a pomohol?
O autosedacke tiez uvazujeme a myslim ze tak o mesiac ju uz budeme musiet kupit, si myslim ze dalsiu cestu do PP s malym vo vajicku , psichycky nezvladnem :grinning: :grinning: :grinning: Chjoo takze dalsia skvela polozka, chceme mu kupit Romer s isofixom, proste nieco co je bezpecne a co ma super crasch testy a ta Romer v nich vychadza najlepise , ale teda ta cena, stoji okolo 7500 kc :confused: :frowning2: :angry: :rolling_eyes: lenze mi dost vela cestujeme , tak to proste nechceme podcenit...
Ale pozeram , ze mas opraveny kocarek :dizzy_face: :dizzy_face: tak super, hod nejaku fotecku....
Skoda ze vam nevysla ta jaskyna, som sa tesila na zazitky, tak hadam nabuduce :wink:

No a ja som sa konecne chcela nasnidat, ale pozeram ze uz je pomaly cas na obed tak pockam :grinning: :grinning: :grinning: Rozmyslam co by som vam este napisala...... Ale prdsa len jedna novinka, Tobinko uz krasne sedi , sem tam ho sice este prevali na bok ale uz mu to ide krasne :dizzy_face: :dizzy_face:

A do albicka som pridala fotecku v tej bekovke (tie nohovice sme mu kupili vacsie az na 9-12mesiacov) a este nejake http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=460675&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Tak holky, urcite tam uz mam roman, tak krasny dnik, ozvem sa vecer..... paaaaaaa
27. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
No teda holky, tak kde steeeee????????????? Priznajte sa vam sa nechce citat moj roman :frowning2: :grinning: :grinning:

U nas teda den nic moc, maly na mne visel cely den, stale knural, o pol piatej sme spolu zalahli lebo uz bol neznesitelny a spali sme do pol siedmej :sweat_smile: :sweat_smile: a to nas musel prist dedko zobudit :grinning: :grinning: Potom koupando, papando a uz zase drobcek hajiiii..... :dizzy_face:
27. led 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
Jejda Mimi, tak to určitě není :wink: :slight_smile:
Teda ty mrazy jsou fakt hrozný...pořád člověk aby seděl doma. Ale to se prostě nedá, abych malýho tahala ven. Pravidelně spinká krásně v kočárku u otevřeného balkonu, má tam krásných 10 stupňů, takže aspoň je na vzduchu.
Jé, to je super, že se Tobinko snaží lozit. Jak píšeš to s těma nožkama, tak to přesně dělal Ondra...ruce jaksi stávkovaly...teď zase je jen na rukách a na nohy zapomněl :grinning: Tak snad si za chvíli uvědomí, že se to musí dohromady a bude na čtyřech...
Neboj, za chvíli bude tatínek s váma...vždyť už je skoro pátek :wink: Ale zase tam máte babičku s dědou, tak to určitě nějak zvládnete. Tobinko je trošku nevrlý, možná fakt ty zoubky...já myslím, že určitě nějaký brzy vykoukne :slight_smile:
A malej už sedí? No to je parádní...gratulace velká...to u nás ještě nehrozí...než si malej sedne bude ještě asi trvat.
O té autosedačce Romer jsem už taky slyšela, že je dobrá. Já jsem ještě nekoukala, ale budu brzy asi muset. Ikdyž my nějak extra nejezdíme, tak zatím je malej ve vajíčku spokojenej. Jen mám pocit, že už je natěsno :sweat_smile:
No a ta nová bekovka je prostě božííí, Tobinkovi moc sluší...máte takového malého frajera :slight_smile:

Luba jede zítra zase do Kolína na celý den...to se budu opět bát, aby se mu v autě něco nestalo. Takový počasí a hlásí další sníh. My jdeme s Ondráškem do toho mateřského centra, vypadá, že moc zima nebude, tak můžeme vyrazit. Doufám, že se mu tam bude líbit.
Jdu se svalit k telce, jsem dneska nějaká hotová, zatím
27. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
JJ, Zuzi tie mrazy su naozaj desne, zajtra chcem vyrazit pozriet byvale kolegyne aj s malym tak hadam bude teplejsie.... A tiez sa bojim ked drahy ma niekde ist v takom pocasi, takze chapem tvoje obavy.....

Uzite si zajtra to materske centrum a urco potom podaj infosky ako sa vam tam pacilo a co Ondrasek :wink: :slight_smile:

Ja uz tiez odtialto padam, je mi kosa na nohy....

Krasnu dobru noc kocky :wink: :slight_smile:
27. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
ahoj holky,
dneska jsme byli poprvé v tom Cipísku. Bylo to fajn...byly tam s náma jen 3 maminky s miminkama (samé holčičky, takže malej byl na roztrhání :grinning:).
Říkaly se říkanky, zpívaly písničky, dělaly jsme s dětma paci paci, berany duc a hromadu "atrakcí" pro miminka. Taky jsme byly s mimčama na míči. Škoda jen, že to bylo tak půl hodinky a potom byla jen taková volná zábava...že maminky plkaly a děti se různě překřikovaly :slight_smile: Ale jsem ráda, že jsme šli...určitě půjdeme příště zase.
Jakmile jsem pak dala malýho do kočárku tak hned usnul. Po cestě domů jsme nakoupili a malej pak dospal doma při otevřeném balkonu. Pak se probudil, byl tak 3/4 hodinky vzhůru a protože byl protivnej tak šel spát zase...ještě spinká.

Tatínek nám volal hned ve 12 hodin, že už jede domů. Tak jsme se těšili, že bude brzy s náma. Ale v 2 volal znovu, že ještě ani nevyjel z Kolína, že je tam nějaká hrozná zácpa a že bude rád, když dojede dneska vůbec domů. Cesty jsou asi zase hrozný jak nasněžilo.

Mimi, jaký byl srazík s bývalými kolegyněmi? Určo jste pořádně poklábosily. Jéé zítra už za vámi přijede tatínek, to bude radosti... :dizzy_face:
28. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Cao holky,

mne dnes to nase zlaticko nedovolilo ani nakuknut, proste v noci anjelik, cez den diablik. Place a knura a place a knura a nechce byt nikde len pri mne, este znesie byt na rukach u mamky ale to ma musi vidiet :confounded: :confounded: spat cez den v postielke nehrozi, jedine so mnou v posteli ale to ked odidem tak je behom 15 minut hore :frowning2: No des ... ale hadam to nejak prezijeme.... Teraz u chvalabohu spinka.... Navstevu kolegyn sme ako tak zvladli , to bol celkom zlaticko :dizzy_face: :dizzy_face: Ja dopapam a idem si dat relaxacnu vanu, uz sa neviem dockat, horuca voda, casopis... to bude parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi: to je parada , ze sa vam v tom cipisku pacilo... a Ondrasek musel byt v siedmom nebi medzi tolkymi babami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Urco si si dobre poklabosila a Ondrasek zase super zabavil, je to trosku zmena a verim ze ho to velmi bavilo :wink: :slight_smile: No a cesty hnus, segra dnes isla s pritelem na otocku do Brna (mal skusku) a cestovali 8 hodin!!! O 12 vyrazili z Brna a este stale nie su doma :confounded: a to co som videla v telke , teda hruza.... a tu naozaj nic ani nesnezilo len bola kosa .......
No a co kocarek, si spokojna??? a kedy hodis fotecku??????????????

HELU nikde :confused:

Idem do tej vane.... potom nakuknem....
28. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Nakuknem a na hlavnej stranke albicko Zuzky a tam Ondrasek a jeho nove fáro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je naozaj nadherny ten kocarek a Ondraskovi sa v nom zjavne velmi paci :wink: :dizzy_face: Ale teda ZUZKA!!!! to ma byt provokacia s tymi bramborakmi??? :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: JUUUUJ ale by som si dala..........
28. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Holky, zdravím vás. Já nějak nestíhám, včera jsem teda měla fofry, mladej nechtěl být ani v ohrádce, v postýlce ani v lehátku. Prostě jen na zemi nebo na rukách...jak objevil všechny zákoutí domova, tak už ho nic jinýho nezajímá. Nejvíc si oblíbil okousávání noh u stolu a u ohrádky. Takovej malej termit :grinning: A dnes jsem dopo vycházkovala a odhazovala sníh, pak rychle navařit, s malým si pohrát a odpo jsem valila ke kadeřnici. Sem si to zas užila :grinning:

Zítra budu píct koláče na narozeniny manžové babičky. V sobotu slaví 80, bude tam tak 50 lidí a je to v zámecké vinárně ve Slavkově. Ale vychází to časově blbě (pro nás) tak jsem zvědavá...ale že by se mi tam chtělo, to moc neee....no, večer bude u nás hlídat má mamča, tak si ten večer trošku užijeme....
takže nevím, jak se tu objevím, samo ale na vás moc myslím!!!!

Mimi,každej ty zoubky prožívá jinak. Ale je to jen období a bude zas fajn. Jen to vydržet co??
Zuzi, skvělý, že se líbilo v cipískovi. Ondrášek tam měl nápadnice, super, lepší začít zavčas :grinning:

Holky, loučím se, žádnej román se nekoná. Se omlouvám,ale aspoň jsem se ozvala, to se cení no neee???

Tak dobrou :pensive:
28. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
JJ , HELU , pisem ti cerveny bodik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja idem ku kadernicke zajtra, teda ta moja isla na tri mesiace do Francuzska tak tam ma nahradu, chalana, nejakeho mladasa (20 rokov) ale je vraj dobry, tak uvidim.... :confused: :sweat_smile: :grinning:
Jejda, pecenie nezavidim, ale ty si vzdy bola borka, takze to zvladnes... a vraj maly temit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to ma fakt doooost pobavilo....
Vies co da hovori? ze tam kde sa nechce tam je najlepsia zabava, tak si to patricne uziteee.... :wink:
28. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
dobré ránko,

za chvíli vyrážíme do Makra a potom na nákupy do Olympie, takže vůbec netuším kdy se vrátím. Tak jen, aby jste si nemyslely, že na vás kašlu :grinning: :grinning:

Mimi, kadeřník bude určo skvělej...kluci jsou dobří. Se těšíme až tě uvidíme na fotce.

Helu, já náhodou takové oslavy mám ráda...kde se sejde celá rodina...Hlavně to chystání na ně, mám ráda návštěvy a hlavně je ráda hostím, tak peču a chystám pomazánky a takový blbosti. doufám, že tam zase nebude nějaká "hodná" švagrová s nějakou nemocí :frowning2:
Určitě si to užiješ

Už vážně musím...ještě dáme sváču a vyrážíme, tak pěkný den holky
29. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Čau holky,
tak je chvilka času, než tatínek znárodní PC :grinning:

Zuzi, já se jako tak těším, pokecáme, zatančíme atd. Ale prostě mě štve, že to začíná když tak nějak spinkává a prostě tam musíme být a hotovo. Stejně nám vychází že tam budeme max dvě hodinky, protože než se vypravíme a pak zas musíme jet pro mou mamku, která bude hlídat... ke všemu polovina z nich co vím je nemocná, jedna švagrová teď dobírá penicilin...

jééé řev z ložnice a já myslela, že bude už spinkat...tak nic, valím...
29. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Tak snad už bude klid....

Jo ta švagrová s tím penicilinem je ta co měla podezření na zarděnky, nevím jestli se potvrdily nebo ne....jinak ta holčička má necelý dva roky. Je to druhý dítě a moc dobře si pamatuju, že vždycky nadávala, když jsme někde byli, že tam dojel někdo nemocnej atd. a teď to dělá sama a dělá jakoby nic. No Jestli bude chrmlat tak ji fakt něco řeknu. Už mě to fakt se.e

jinak já taky ráda chystám oslavy, manža mi v tom rád pomáhá, takže jsme už sehraná dvojka. Sice pečení moc nemusím (myslím sladkosti), ale tu studenou kuchyni jooooo!!

Dnes jsme napekli koláčky, jsou moooc dobrýýýý!! hned bych vám poslala nějakou za škraň (říká se to taky u vás???) nevím, jestli to není jen naše nářečí :grinning:

Zítra večer mi bude hlídat mamča, vykoupu ho, nakrmim, uspím a pak už to bude jen na mamči. Ale normálně se budí nejdřív tak v jednu, tak si to aspoň do půlnoci užijeme, pak budeme muset domů...no doufám, že nebude mít blbej večer.
Tak čůůůs
29. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Cao kocky,

tyjoo, ja to fakt cez den nedavam, maly nedovoli, vcera aj noc bola hruza, ked som k nemu musela od polnoci asi desiaty krat vstat, tak som si ho zobrala do postele a pospal do siestej, potom sa napapal a dal to este do pol osmej, na deviatu som sla ku kadernicke, prisla som o pol jednej a ten maly nespal, plakal nechcel papat, tak som ho musela nakrmit a sli sme spat spolu, zaspal hned, taky bol unaveny ale po pol hodke bol hore, tak som k nemu lahla a spali sme 2,5 hodiny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Teraz uz od siedmej spinka, tak som zvedava na dnesnu noc, okolo polnoci by mal dorazit tatinek tak sa uz moooooc tesim... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ZUZI: jeee zase Olympia???? tak cakam co vsetko sme nakupili..... :grinning: :grinning: Jo a ako ste dopadli v makre, pustili vas tam s prdolkou????

HELU: kolacek by som si dalaaaa, to je teda provokacia! A klobuk dole pred manzou, ze tak pomaha, toho mojho to teda vobec nebavi :sweat_smile: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Teda ta tvoja svagrova :angry: :angry: :angry: to je fakt sila, som zvedava ako to dopadne....

Nic idem oddychovat, ako maly mi dava fakt zabrat, konecne viem ako sa Helu citila.... chjooo tak hadam to prejdeee. Jooo a zabudla som vam povedat, ze ked som s malym poobede spala, tak sa mi snivalo , ze ked sa rano zobudil tak mal v pusinke asi tak desat zubov a vsetky uz boli uplne dorastene ale boli priesvitne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ako nechapem, ale uz mi z toho asi zasibava :sweat_smile:

Este nakuknem.....
29. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
Hezkou sobotu přeji... :sunglasses:
tak včera jsme si užili zase super den. Vyjížděli jsme o půl desáté a domů dorazili někdy po třetí hodině. Pěkně jsem nakoupila v makru hromadu jídla...ale pak v Olympii jaksi nic. Sice jsme prochodili hromadu obchodů, ale bylo tam hrozný horko a jaksi se mi nechtělo ani nic zkoušet. Takže jsem nic nekoupila. Dali jsme tam oběd a kafíčko tak to byla spíš taková procházka.
Potom tady zůstala ségra a dorazila ještě jedna kámoška, takže bylo taky veselo. Malej byl tak unavenej, že usnul hned něco po šesté a spinkal z 2 přestávkama na kojení až do sedmi ráno. My jsme si s holkama vesele klábosily až do devíti.

Mimi, v makru jsme nebyli s Ondrou...jela jsem já s malým, moje ségra a můj taťka, takže já s Hančou jsme šly do makra a tata byl s malým v autě (stejně spinkal) Vím, že tam děti nepouští tak jsem to ani nezkoušela.
Teda co to vidím....Tobinko taky zlobí? Ale to bude určitě tou změnou prostředí, přece jen nejste doma...a nebo možná ty zoubky.
A co vlásky? Určitě to máš moc pěkný.
Jéé ten sen je dobrej :slight_smile: tak to určitě za chvíli nějaký vyraší :grinning:

Helu, "škraň" se u nás říká taky :wink: a koláček bych si teda nechala líbit, mňam, asi budu muset upéct taky nějakou dobrou buchtičku.
Ach jo, s tou švagrovou mě to mrzí...taky by mě to naštvalo jak hrom. Jí se to nelíbilo a teď bude dělat to samý tobě, no fuuuj :frowning2:
30. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás noc horor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Usnul v půl sedmý, dvakrát se vzbudil s brekem, ale hned zas usnul, ale od půl12 (to jsme šli akorát do hajan) byl hore do 3,30h pak ve 4 řev, v 5řev, v půl7kojo a v 7,40 hotovo - vstávačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem total ko, takže nevím, jestli vůbec večer budu funkční. Nevím co ho to popadlo, na zuby mi to moc nepřipadá, no snad jen vyjímka :unamused:

Holky, jak to děláte s jídlem když jste delší dobu mimo domov?? třebas ve městě, v obchodňácích atd??? Já byla vždycky mimo celej den, ale byla možnost vždycky třeba nakojit, atd. (švagrová, kamarádky atd.)....

No nic, jdu za raubířem, zuřivě tu zas válí sudy, ohlodává stolek pod televizí - s takovou nám brzy spadne na zem :grinning:

Krásnej den maminky
30. led 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
Musela jsem to rozdělit....malej byl protivnej tak jsem ho dala do postýlky...a to přitom vstával v sedm. Teď už je klid, takže asi byl unavenej.

Helu, určitě bude Štěpánek mooc hodňoučkej dneska večer, neboj.

Jo ještě vám musím říct co mě čekalo jak jsme přijeli domů. Volala mi kámoška z baráku, že u ní byla sousedka pod náma, že nám sníh utrhl satelit a že jí to visí dolů. No paráda. Se sousedkou máme problémy od té doby co jsme si opravovali byt. Dělali jsme kompletní rekonstrukci, koupelnu přesouvali jinam, atd. Ona nás udala na stavební úřad, že jak je možné, že máme koupelnu jinde a takový blbosti (protože najednou slyšela jak se sprchujeme a slyšela to nad jejím obývákem) :frowning2: :frowning2: Takže jsme doma měli lidi ze stavebního úřadu, ale všechno bylo samozřejmě ok. Napsali jí dopis, že máme všechno v pořádku a od té doby nás nezdraví, dělá nám samý naschvály (např. brzy ráno bouchají do stropu balonem a tak). Samozřejmě jí tam nic neviselo, jen jeden drát. Parabola na zemi, ani nám ji neschovala do vchodu, aby ji někdo nevzal (ikdyž ta je stejně na odpis). No prostě mě nejvíc naštvalo, že jí vadí i blbej drát. Ještěže jsem nebyla doma, když přišla...bych jí musela říct ať jde někam....Noo, jí vadí totiž i jahody. Mám na balkoně takové ty plazící a náhodou mi vyrostly nějak víc a visely trošku od nás k ní dolů. Pak mi domovník říkal, že ji viděl jak stála na židli na balkoně, nůžky v ruce a ty jahody mi stříhala. No jo, prostě husa :angry: Takových případů je víc...to by bylo na dlouho.

Já se jdu chvíli věnovat Lubovi...odpoledne jede na trénink tak ať si ho chvíli užiju...zatím paa
30. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Zuzi, no to je teda kráva, fakt...no jsem ráda, že toto jde mimo nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: I z mého okolí vím, že takovejch sousedů je víc...
Manža už taky vstal, tak už se těším na kafííííčko :grinning:
30. led 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Jééé kafíčko...to já se taky těším, dám si po obědě...dneska dělám hrachovou kaši (poprvé co máme malýho, tak jsem zvědavá co to s ním udělá :grinning:) Ale už jsem měla na nějaké luštěniny fakt chuť, tak snad to bude dobrý.
Luba montuje novej satelit tak jsem zvědavá kdy nám ho zase sníh ulomí...ještě máme doma jeden, pak už budeme muset kupovat další :unamused: no už aby bylo jaro
30. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Dobre ranko kocky,

vcera sa mi nepodarilo dorazit , uzivali sme si tatinka a prdelku a poobede som pomahala segre s pripravou na ples. Vecer som bola K.O. ani som nenakukovala. Dnes to teda nie je o nic lepsie. Vcerajsia noc bola v poho ale ta dnes zase hruza, plakal co hodinu, nakoniec spal pri mne (asi od 3:00) papal o pol siestej a spal tak do pol osmej. Takze nic moc. Teraz sa tu hra s babickou. Ja som prisla za vami a caka ma balenie veci, okolo siedmej budeme vyrazat domov. Este chceme ist do obchodou pozriet co maju v zlavach, prdolku nechame babke, tak hadam nebude plakat.
Inak vcera so mu dala prvy krat masko. Nadrobno som mu to nakrajala, dala varit so zeleninkou (mrkva, cukyna, brokolica, zemiak, kukurica) pridala som trosku petrzlenovej vnate a kvapku repkoveho oleja... potom som to rozmixovala (ale nie uplne na kasu) a musim povedat ze mu veeelmi chutilo. Spapal toho teda hodne :dizzy_face: :dizzy_face: Zaujimave ale je ze ak som mu dala masko v sklenicke tak to nechcel ani za nic (skusala som to dva krat), musela som to proste vyhodit.

ZUZI: ja som myslela, ze do tej Olympie si sla s manzou a vy ste si urobili vyletik s tatkou a segrou, to musel byt super dnik, a aj ten pokec s kamoskou a segrou.... :wink: :slight_smile: No a opis susedky... teda katastrofa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: nechapem ako mozu byt ludia tak zly... to je fakt hruza tie naschvali :angry: :angry: :angry: By som ju asi zaskrtila teda :confounded: Jaro, to by som uz tiez brala, a ten satelit to je teda fakt sila, ze sa to ulomilo :confounded: Ake nasledky mala hrachova kasa ????

HELU: co vy, ako ste si uzili oslavu???? Co Stepanek, bol hodny??? Co sa tyka jedla ak ideme nahodou niekam prec tak ja si beriem so sebou vodu v termoske a UM v zasovniku, dam si tam presnu davku UM. A proste mu dam flasu. Uz som mala aj ovocie ale radsej mu dam flasu, pretoze to viem ze po tom jedle nevyzera ako prasiatko :sweat_smile: :grinning: Zeleninku som zatial so sebou na jedlo nebrala....

Nic holky, musim ist dat malemu papat, uz sa ozyva ze je hladny.....

Tak zatial, uzivajte dnik....
31. led 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
Pěkné pondělí holky,
malej mi zrovna usnul tak můžu za váma. Včera jsem to jaksi nestihla, byli jsme celý den s taťkou. Dopoledne procházka a nákup v intersparu, potom se vařil oběd, no a pak takové klasické klidné rodinné odpoledne...paráda.

Mimi, koukám, že máte noci nic moc...asi to budou fakt ty zoubky. Ať to máte rychle za sebou a zase máš doma to hodňoučký zlatíčko.
Jéé, vy už máte masíčko...to je dobře, že Tobinkovi chutná. Ani se nedivím, že ze skleničky to nechtěl, když vidím jak to vypadá a s prominutím smrdí...holt domácí je domácí :slight_smile:
Jo a hrachovka v pohodě, bez následků :grinning:

No a co ty Helu? Jak jste si to užili? Asi to bylo náročné, když jsi tady za náma ještě nebyla :grinning:

Já jsem se pustila do úklidu, mám tam hromadu prádla, musím taky na záchod (teda ho umýt :grinning: :grinning:), a umýt země...oběd mám od včerejška, takže o práci míň.
1. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Čau holky,
malej mi před chvilkou usnul. No usnul, já ho musela udrncat. Od půlnoci se mi budí s řevem, v noci jsem ho dala vždycky k prsu, cucnul a spal, až ráno jsem si uvědomila, že vlastně jsem kojila snad co dvě hodiny. Takže to si zvykat nemůže!!!dnes musím být bystřejší :grinning: Doufám, že to byla jen blbá noc a bohužel asi i den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad nám zas nepolezou zuby, já chci chvilku klíííííd :unamused: :grinning:

Holky, valím něco udělat a zas přijdu joooo??? musím to tu trochu zkulturnit, nevím jak bude mládě dlouho chrnět a pak se vám budu snad věnovat :grinning:
Jinak narozky dobrý :wink: Malej to snášel tu hromadu lidí a hluku v poho, ale nechtěl mi vůbec jíst, asi je zvyklej na svůj klídek :grinning: labužník jeden :grinning:
1. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Krasny den holky,

idem vas len pozdravit, pretoze aj ja musim upratovat, drobcek teraz zaspal, tak to chcem vyuzit. Vcera po polnoci sme dorazili domov, takze zase vo svojom prostredi , tak dufam ze sa mi vrati to moje zlaticko. Prvy uspech, ze zaspal sam v postielke..... :dizzy_face: Uvidime ako to bude pokracovat.... Zub zatial nikde :angry: :angry:

ZUZI: aaa uzivala si si vcerajsi dnikk, to je dobre , ze bol taky prijemny :dizzy_face: :wink: Hrachovka v pohode, takze smelo na dalsie lusteniny... :wink:

HELU: oslavu ste si uzili ako pozeram, Stepanek bol dobry, takze parada :dizzy_face: :dizzy_face: No a nediv sa ze papal co dve hodiny, ked cez den nechcel, niekde to musel dohnat.... :grinning: :grinning: DNes to uz bude v poho.....

Tak ja bezim.,... urcite nakuknem..... jeeejda ale keby ste vedeli ako strasne sa mi nechceeeee :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Teda holky to je nekazen, kde ste ???????????????? :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

U nas celkom pohodovy dnik, maly spal dokonca az tri krat, a to som ho pred siedmou musela ist tak jemne zobudit.... Potom sme si dali Hraciu vanu, v sedatku sa vyblbol... okolo pol osmej dostal papat a o osmej uz zase krasne spinkal... som zvedava aka bude noc...
Jo a musim sa vam priznat , ze dnes som nechtiac ublizila malemu, ked som ho kupala, tak som si sla vziat mydlo a ono sa mi vysmyklo z ruku a padlo mu rovno na celicko :frowning2: :frowning2: :frowning2: Chudatko male , tak sa zlakol, zacal brutalne plakat a urcite ho to aj bolelo, som zvedava aky to bude mat nasledok, rano uvidim... Inak bolo mi hrozne, som skoro plakala tiez... samo Tobinko sa hned ukludnil ale predsa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:

Dnes nam konecne dorazil kocarek, musim teda povedat ze je super a ze Tobinkovi sa velmi paci, ale este do neho musi dorast... :slight_smile: :slight_smile: Zajtra ho skusim vyfotit a potom vam hodim fotecku....

No a co by som este napisala... stihla som vsetko upratat, vyprat dve pracky, zajtra budem pokracovat.. Tiez ideme zajtra plavat a rano by mala prist segra (jej pritel ma zase skusku v skole) , tiez nas caka nakup, pretoze tu takmer nic nemame... den bude dost nabity, hadam to vsetko stihneme....
1. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Dobre ranko holky ,

no teda, to si tu mam ako pisat sama, ci co??? tak kde ste???? :angry: :angry: :frowning2:

U nas noc super, k Tobinkovi som vstala asi dva krat ale to len dostal dudaka a spinkal dalej, papal az o 7:45 a v posteli sme ho udrzali do pol deviatej. Teraz ranajkujeme (teda ja a tatinek) a prdolka sa hra v lehatku... :slight_smile:

Som teda fakt zvedava kedy sa tu ukazete :confused: ..... zatial vam prajeme krasny dniiik :wink: :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. únor 2010 v 09:51 • kozinka
Čau kočky,
já už ani nevím co jsem vám chtěla všechno napsat :sweat_smile: Tak snad si na něco vzpomenu teď a na něco třebas jindy :slight_smile:

Včera jsme byli s mládětem na návštěvě. Na neplánované...potkala jsem se při odpo kočárkování s kamoškou z vesnice, máme na sebe smůlu, tak jsme to kočárkování asi po hoďce a půl zabalily a šly k ní na kafi...no bylo to super, ona má tříletýho chlapečka a čtyřměsíčního, to byla s nima taková prča. Štěpa furt lezl za tím mladším, ten starší furt honil Štěpiho...no prča. Štěpula toho mladšího furt chtěl osahávat, jenže ikdyž to není taky žádnej drobek, tak přece jen je podle našeho menší, tak jsem je furt dávala od sebe...no ale byl to prima den.

Dnes jsem jela s kočárkem k našim. Volala jsem mamce, jestli ta cesta je dobrá (je to cyklostezka). Jela totiž kolem ní včera. No prý jo...no začátek byl dobrej, to jsem si sama očíhla, ale další dva kilometry byly s prominutím na nas.ání...jedna kolej vyjetá a druhou jsem musela brázdit sněhem. Sem tam závěj, no já to šla místo 3/4hod jednou tolik. Jsem byla tak vytočená, že jsem nejdřív skákla k babi a pak jsem šla k našim. Kdybych tam šla rovnou, tak se s mamkou snad dohádám...ikdyž jsem si poznámku samo neodpustila. Ještěže je ten kočár do terénu, tak to přežil bez újmy na životě :wink:

No jinak v tu sobotu na té oslavě to bylo dobrý, jenže jak jsem dojela večer (byla jsem bobánka uložit do hajan, ať mamka nemá zbytečně starosti) tak kluci byli nametení, někteří mezitím taky odjeli s prckama domů a už se nevrátili, neměli hlídání...takže to bylo takový...no ale já se zabavila, vlítla jsem na taneční parket a protančila boty :grinning: Manža dělal řidiče (a to babi celou dobu tvrdila, že nechce nikoho z rodiny, aby řídil a buch!! zas to schytal můj miláček, ale na druhou stranu, aspoň se nepicl :grinning:) Takže to ve výsledku bylo super. Babi včera večer odvezli do nemocnice, dostala ledvinovou koliku. Tajila to asi ty tři dny, že to není ono, že ji to bolí (má už delší dobu problémy s ledvinama, cukrovkou...) a až to bylo akutní, tak večer před půlnocí jela do nemocnice. To byla ještě naštvaná, že se volala sanitka...fakt mě někdy přestává nad tím jejím myšlením rozum stát. A víte čeho se bojím??? že až postavíme a doděláme náš domeček, tak tam půjde bydlet s náma :unamused: Ona není špatná, ale má svoje a já to někdy těžko rozdejchávám, že ji nemůžu říct něco od plic...ale to je zas jiná kapitola...no a tož tak to je...

Nevím, jestli Štěpi nejdou zas zuby. Není to sice taková hrůza jak předtím, ale v noci se mi budí pláčem a častěji, přes den chvilku ok a pak zas kňourá a pobrekává...ach jo, proč nemůže být chvilku klid...ale on si člověk nějak zvykne, že není každej den posvícení...

Mimi, tak co Tobi, jak přežil "nehodu"?? a nevyčítej si nic, takových úrazů bude...toto je podle toho nic...Kočárek je už doma...tak to je super, no, hlavně abys byla spokojená!!!
Jo, tys nemohla najít na FB náš domeček, hele, když se koukneš do mého profilu, tak na levé straně pod fotkou jsou nějaký info a myslím poslední jsou odkazy, tak tam by to mělo být...jo jinak na FB jsou i fota ze včerejška (taky v těch odkazech).

Holky, končím, manža šel s hasičama dělat losy. dostal to na starost, tak se stará :grinning: V sobotu jsou tu ostatky, se těším, půjdeme na zábavu.Sice poprvní nejdem za masku, ale i tak si to hodlám užít :wink: No, tak musím jít cvičit, páč kila jsou furt nahoře a jelikož nejsem žádnej hubeňour jak vy dvě tak musím jít makat :wink: Ale nakouknu!! tak doufám, že se tu některá ukážete!!! Zuzík tu nebyl co??

Tak zatím čúúúús :grinning:
2. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.