• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
autor
ahoj holky, moc se omlouvám, ale jsem nemocná a není mi dobře...tak jen tak nakukuju. Nezlobte se...valím do pelechu.
2. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
jééé zuzíííku!!! brzy se uzdrav!!!! jsem ráda, že jsi aspoň písla a víme o tobě. Tak ať jsou bacilky hned pryč :wink:
2. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Mimi kde jsi???????????? Zuzík se omluvil :grinning: cholkýýýýýýýýýýýý já nechci psát monolog :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás dnes noc dobrá, vstával v 1,30 a v 5 na kojo a pak v 6,10 jsme šli z pelechu. Byl totiž děsně otravnej, furt tahal, škrábal, štípal...můj obličej to už odmítal tolerovat, tak jsem zvedla své tělo a šli jsme si hrát do obýváku :grinning:

U nás sněží, fučí, to bude radost odhazovat sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už to vidím, odhodím lopatu a přiletí mi zpátky dvě, to bude komedie :grinning:

Tak se tu ukažte kočky!!

Krásnej den :dizzy_face:
3. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak už je to trošku lepší tak hned za váma valím :wink:
Sákriš, po takové době vůbec nebudu vědět co psát, asi na hromadu věcí zapomenu a reagovat taky nebudu na vše. Odpočívala jsem, takže ani nic nového u nás není.
Dneska noc horší než jindy...ale žádná hrůza to nebyla. Kojo o půl dvanácté a o půl páté a pak spinkal až do sedmi. Pro Helu jedna z lepších, pro nás jedna z horších :grinning: :grinning:

Helu, takové neplánované návštěvy jsou nejlepší. Je vidět, že jste si to všichni užili. Kluci řádili a maminky si dávaly do nosu :slight_smile: tak to má být. To budou asi ti dva raubíři co je máš vyfocené se Štěpulkou na FB, že? Určitě si to co nevidět zopakujete. Taky mám ráda, když k nám dorazí někdo s dětma nebo my někam jdeme. Je to pro malýho takové dobré rozptýlení...no a samože pro mě taky :grinning:
Jen tak mimochodem, včera mi přišly nové krémy pro malýho na ten atopák a pomalu jsem se neuměla ani podepsat jak jsem to přebírala....no hrůza na té mateřské :grinning: :grinning: :grinning:
Koukám, že u babičky bylo pořádně veselo. Teda ty jsi tanečnice... :slight_smile: jéé já bych ale taky tak tančila až se nevidím. Babička je dobrá, tajit 3 dny koliku...to jí muselo být teda pořádně zle. No jo, ženský toho vydržej...že jo...Hlavně, že to dopadlo dobře...teda snad, to jsi nepsala :wink:
Úplně tě chápu, že se trochu bojíš s tím bydlení s babičkou. Člověk může být hodný jak chce, ale stejně by to určitě nedělalo dobrotu. Oni to dělají v dobrém a kolikrát je to hrůza. Jak naše babička...ta je tak hodná, že je to někdy na zabití :grinning:

Jejda, teď čtu o Tobinkovi, že měl nějakou nehodu :astonished: Jak to dopíšu tak se musím podívat na předchozí stránku co se stalo...by se mi ten můj román zrušil :grinning:
Mimi, to je bezva, že už máte kočárek doma....taky pak musíš přihodit fotečky.

Tak já se jdu nasnídat, ještě jaksi nebyl čas...teď malej leží v postýlce, ale pořád tam něco slyším, takže asi spinkat nebude...a přitom byl unavenej. No jo, oni ty děti asi taky občas neví co chtějí :grinning:
3. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
Už jsem se koukla na tu vaši nehodu Mimi...no teda zní to docela srandovně :slight_smile: , ale určitě to bylo pro tebe i malého hrozný. Myslím, že pro tebe víc než pro něj. My to vždycky tak prožíváme a dítě se jen oklepe a jde se dál :wink: Tak doufám, že jste se obešli bez následků...nebo byla nějaká boulička na hlavě?

Jasně, že ten můj brouček nespinká...teď jsem tam byla mrknout. Si tam povídá s nějakou hračkou, je to sranda :grinning:
3. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
tak jsem chtěla vyrazit ven, že ho uspím a půjdu se pustit do té sněhové spouště a ejhle!! kočár nikde!! táta ho nechal v kufru, jak nás včera vezl od našich zpět...tak nevím, jestli si v něm bude v práci vozit káble nebo co...každopádně my dnes ztvrdneme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chlapi (manža a tchán) mají tím pádem smůlu, protože jim neuklidím sníh a jestli tak bude celej den, tak budou mít co dělat aby se dostali do garáží a na dvůr. Tchýně mi to schválila, prý jen ať si pěkně máknou, že stejně houbelec doma dělají :grinning: :grinning: :grinning:

Malýho jsem musela udrncat, byl už přetaženej, tak jsem povolila a sedla na balon, za chvilku byl chudák tuhej :pensive:
Sem si říkala do nosítka, ale v tomhle nečasu se mi ho nechce v něm tahat zbytečně ven...no aspoň dám tu naši klícku do pucu, o víkendu se tu nic pořádně neudělalo :wink:
Zuzi, chodíš s Ondráškem v zimě v nosítku ven??? Já mám sice na nosítko kapsu, ale mě přijde, že není moc dobrý ho v tom tahat aby dýchal ten studenej vzduch :frowning2: :sweat_smile: :unamused:
3. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
No jasně, Helu, dobrej nápad být doma...ať to udělají chlapi :grinning: Uvidíš, že příště ti ho tatínek v kufru nezapomene :wink: :slight_smile:
V nosítku ven s malým nechodím. Kapsu teda nemám, ale ani tak nevím jestli bycho chodila. Ale kámošky normálně chodí. Takže problém to asi nebude. Já se ale spíš bojím, abych nespadla...
3. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
Ondrášek je vyspinkanej, já jsem si mezi tím uklidila záchod a zem v chodbě. Teď si tady krásně hraje na puzzlíkách, zase je okusuje. A ta hromada hraček ho jaksi nezajímá :slight_smile:
Nevím co mu udělám dnes k obědu, přijde mi to takové hodně jednotvárné. Pořád tu samou zeleninku (mrkev, brambor, cuketa, květák, brokolice, červená řepa, občas špenát) a k tomu rýže nebo občas kuskus. Nic jiného nejí tak se musím podívat jestli by už nemohl i něco jiného.
Co vy dáváte navíc oproti nám? Abych se kdyžtak inspirovala...díky
3. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahooj holky,

teeeda clovek tu chvilku nie je a vy si tu zvesela kecate, ale to je dobre.....

U nas noc v pohode , tak ako vzdy, teda spinkat siel o siedmej, to hned vytuhol ale potom do jedenastej asi tak 3 krat zaknural , no ked som prisla do izby tak spinkal, potom ked som k nemu sla uz stvrty krat tak som ho vybrala zo spacieho vaku a uz neknural vobec, si myslim ze tym ako sa chce otocit , tak sa do toho vaku tak nejak zamota a nemoze sa pohnut a to mu vadi, takze dnes spinkal bez neho a musim povedat ze super, vstal az o pol siedmej na jedlo, potom zaspal do osmej, to vstaval tatinek tak si ho vzal k sebe do lehatka a mna nechali spinkat do deviatej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: su to proste moje zlaticka....
Inak vcera sme boli plavat, bolo to fakt super a Tobinko bol prvy krat pod vodou :grinning: :dizzy_face: vobec neplakal, strasne sa mu to pacilo, proste fakt parada. Od zajtra zaciname chodit aj na cvicenie , tak som zvedava ako sa mu bude pacit tam....
Nehoda nakoniec v pohode, ma tam sice taku malu modrinku ale nikto ju nevidi len ja :grinning: :grinning: Ale myslim ze Tobinko na to zabudol behom jednej minuty.. proste tak ako pise ZUZI dite se oklepe a de dal :wink: :slight_smile:
Ja teraz ranajkujem, drobcek od desiatej spinka tak uvidime dokedy bude hajiii....

HOLKY mam na vas jeden dotaz... mame doma dilemu.... druhe mimco chceme az tak o styri roky a nevieme sa rozhodnut ci si nechat kocarek alebo predat... teda teraz by som predala autosedacku a korbicku a potom kocarek, ale niekedy mam pocit ze by bolo lepsie si ho nechat a potom mam zase chvilky ze by bolo lepsie ho predat... proste budeme stavat a vsetko prenasat a taaak .... a ktovie co bude o styri roky, ci nebudu lepsie kocarky.... ako by ste to riesili vy???

ZUZI: som inak rada , ze uz ti je lepsie, uz som mala obavy co je s tebou ze nepises, ale samo to chapem.... Ondraska si viem predsatvit ako sa hra na tych puzzlikach a aj to ako veeelmi ho zaujimaju hracky.. u nas rovnake, hracky ma na haku a zaujimaju ho veci ako kalkulacka, dialkove ovladanie na telku, myska na notebooku, kabliky ale hracky... kde zeee.... :grinning: :grinning: :grinning: Co sa tyka toho jedla , tak u nas je to rovnake akurat mu davam uz masko, ked mu varim jedlo tak aj trosku petrzlenovej vnate a kvapku repkoveho oleja... my teda este davame aj kukuricu (ale tusim si pisala ze malemu nedela moc dobre) a rozmyslal ze pomaly skusim hrasok, a tusim sa uz moze zltok? musim na to proste tiez pozriet, ale ta strava sa mi zda tiez jednotvarna... Ale Tobinkovi to zjavne nevadi, podla vcerajsieho vazenia ma uz 8,5 kg, takze pribera dost rychlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Som zvedava co tie nove kremy , ako Ondraskovi zaberu, daj potom vediet...

HELU: oslavu ste si uzili, zatancovat by som tiez niekam vyrazila :slight_smile: TEDA babicka to je sila, takto tajit koliku, je to borka a ako to nakoniec dopadlo, je ok? Co sa tyka toho bydleni, fakt nezavidim, asi by to chcelo nejak dopredu spracovat aby s tym neratala... ale chapem je to tazke. Tvoja vcerajsia prihoda s vychzkou k vasim, to musel byt pech, naozaj klobuk dole to by som fakt nedala.... a vobec sa necudujem , ze si nesla rovno za mamkou, ja by som tej mojej teda tiez povedala :grinning: :grinning: :grinning: ale ona to urcite nemyslela zle ,ze?? :sweat_smile: :grinning: Noc ste mali celkom v poho tak hadam bude chvilocku klud a ziadne zubky Stepanka nebudu trapit... Kocar v aute, no ale aspon nemusis odhadzovat sneh, nech si len chlapy zamakaju :sweat_smile: Jo a u nas pocasie tiez na nic, snezi a je tam hnusne. Ja uz chceeeem jarooooo ...

Uz to fakt pisem v rychlosti lebo drobec je hore, teeda nespal moc dlho ale to neva, myslim ze dnes bude este dva krat... ..

tak kocky idem za nim a musim pozbierat pradlo a povesat to v pracke a pustit dalsiu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vobec nic sa mi nechce.....

zatial ... urcite nakuknem, vonku sa fakt dnes neda ist.....
3. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
No holky, kde zase ste?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja si davam obidek, tak nakukujem, Tobinko uz je po obidku a teraz spinka. Dnes je naozaj zlatucky, cely cas co bol hore sa krasne hral, rozpravali sme sa spolu (je to fakt sranda ako odpoveda :grinning: ) ja som stihla navarit malemu, povesat to pradlo, dala som prat dalsie, urobila som rybickovu pomazanku a nalozila masko na zajtra na obed pre nas. Takze som sa vobec nezastavila ale to neva. Ked dopapam tak si zacvicim na deske a asi budem zehlit, uvidim podla toho kedy sa drobcek zobudi. Mozno to zehlenie necham na vecer.... Drahy ide zase do posilovne tak aspon sa nebudem nudit.....
3. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
Jéé Mimi, ty jsi toho teda stihla...Já sem se ještě šetřila, pořád mám hroznou rýmu, nos úplně rozedřenej. Malýho jsem teď uložila, tak jsem zvědavá jak dlouho bude spát. Včera si dal jen hodinku. Teď se jdu naobědvat a pak plkat s taťkou, je na návštěvě...chodí se saunovat.
S tím plaváním je to bezva, mě docela mrzí, že nechodíme, ale co už se dá dělat. Poprvé pod vodou, to muselo být parádní. A fotili nebo natáčeli vás? U nás se to myslím dělá. Viděla jsem krásné fotky dětiček pod vodou.
Kočárek nevím nevím...Jak píšeš, korbičku a sedačku bych prodala hned a kočárek později. Ono až začne malej chodit, tak stejně nebude chtít moc sedět v kočárku, ale capat sám, takže myslím, že nemá cenu tahat ten velkej, na to vám bude stačit ten golfák co jste si pořídili. A pokud nechcete pak přenášet hromadu "zgarbů" tak je to asi jasný. Za 4 roky mohou být zase kočárky úplně jiné. Ale je to jen můj názor.
Už máte pěknou váhu, pořádně nás doháníte. Ondra má asi 9 300 g. Uvidíme v pondělí, to jdeme na poradnu.

Jo a ty krémy...jsem nadšená...obličej jsem mu natřela 3 x a zdá se mi to fakt o hodně lepší. Věřím tomu, že se to zlepší ještě víc...hurá hurá...snad to nezakřiknu.
Tak já jdu na ten oběd
3. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Takže my papáme ještě: kukuřice, růžičková kapusta, hrášek, pohanka, ovesný vločky, jáhly (ty jsem zatím nedělala, nějak nato ještě nedošlo :sweat_smile: )

Mimi, tak já na druhý budu kupovat novej kočár, ale tento plánujeme nechat. Je skvělej houpací, tak třebas na zahradu nebo jako záložní. Zatím ho máme kde mít a stěhovat se budeme hned vedle, takže jen přejedu. Ale jinak by šel asi taky prodat...

Zuzi, skvělý, že to Ondráškovi pomáhá. Snad to bude dobrý a zmizí to úplně...no jo, atopák je potvorstvo :angry:

Jéé, tak konečně sednu a slyším mládě jak vykládá, ach jo, spinkal zas jen půl hodinky. No budeme muset dát ještě spánek do toho nočního spinkání :unamused:
3. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Zdar kocky,

tak ja mam vyzehlene, prdolka dostal olovrant a teraz zase spinka :sweat_smile: :sweat_smile: Rano som si stihla dat 20 minut na deske, tak si dam este 20 a mozno este vecer....

ZUZI: na plavani nas nefotili, fotograf chodi , foti aj nataca ale teraz nebol, ale mame fotecky co som fotila ja, plaval s nim tatinek... a bolo to fakt boziii, uz sa tesim na buduce. Cvicit zajtra nakoniec nejdeme, drahy na to zabudol a zajtra ma moc prace a ja sa tam nedostanem , pretoze nasim novim autom sa v tomto pocasi neda jazdit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No a prave nad tym som minule rozmyslala, ze vas Tobinek dobehne v tej vahe :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale jemu tak chuti papat, dnes na olovrat zjedol malu sklenicku ovocia (banan, broskyne, jablcko) v tom mal dve susenky a este krupicnu kasu, mnozstvo ako mala sklenicka, som mu to zmixovala a ten to bastillll, a ked som ho dokrmila tak plakal , ze uz nemame :grinning: Ale papa v podstate 5 krat za 24 hodin tak hadam sa neprejeda :confused: :sweat_smile:

HELU: tak vy uz papate aj ruzickovu kapustu? dobre vediet, minule som ju chcela kupit, len som nevedela ci ju uz moze, tak nabuduce kupime. A ako mu pripravujes tu pohanku a ovsene vlocky??? A ta pohanka sa da kupit normos v obchode?? to su otazky co?

Holky diky za nazory na kocarek, tak ja ho teda predam, viac som sa priklanala k tej moznosti a teraz som uz rozhodnuta, som zvedava co na to povie drahy....
ZUZI este mam otazocku. ... viem , ze ty si kupovala korbicku aj sedacku od niekoho, ak sa smiem spytat kolko si za to dala, aby som vedela co za to pytat... my k sedacke mame aj tu zakladnu a spolu nas to stalo takmer 11000,- tak teraz neviem co za to mam chciet.....

Tak a idem na desku....
3. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
Právě jsme dorazili z obchodu, byla jsem zase s golfáčem, jsem s ním hrozně spokojená. Teď vařím ovesné vločky do koupele jak přijede tatínek tak jdeme koupat.

Mimi, honem honem fotečky z plavání...Jo a malá sklenička nic není, neboj...určitě se nepřejídá. Mně sní malej klidně i 250 ml, ale já mu dávám tak těch 190 ml.
Pohanku jsem kupovala normálně v tescu a jáhly taky. Ale ještě jsem nezkoušela...chtěla jsem vyzkoušet pohanku, ale dočetla jsem se, že prý až od roka. Tak nevím, jáhly se už mohou.
My jsme kupovali korbičku, autosedačku a tu základu do auta a všechno to stálo 5 000 kč. Je pravda, že to vypadalo jako nepoužité, ale zase kolekce to byla snad rok 2008, takže stará. Vy máte tuším tu nejnovější kolekci tak myslím, že bys mohla chtít klidně víc...No a přinejhorším, když se to neprodá, tak něco slevíš :wink:
3. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Tak u nas sa uz hodinku spinka, tatinek siel cvicit, ja som dala sprchec a idem si pozriet nieco v telke, teda ak tam nieco bude...

ZUZI: fotecky hodim snad zajtra na facebook, tam mam vsetky z plavania, tak to doplnim.... a mozno aj nejake nove tobinkove, uvidim kolko budem mat casu, alebo ak tobinko dovoli... Diky za cenu tej korbicky a sedacky... asi to skusim predat za 6000 a ak sa nepodari tak zlavnim no. Len sa este musim pozriet ako inzerovat na MMB, asi tam treba zaplatit nejake clenstvo... chjoo keby sa mi to tak chcelo studovat ako sa mi nechce :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeee to je parada, ze si s kocarkem spokojna :dizzy_face: :dizzy_face: a este vacsia parada je to ze Ondraskovi tie nove kremy zaberaju, len tak dalej :wink: :slight_smile:

Tak ja idem mrknut na tu telku, este nakuknem....
3. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
Mám pocit, že krémy jsou fakt bezva...uvidíme jak to bude dál.
Dneska taky krásně usnul, hned v sedm...prostě jako miminko :slight_smile:
Co zkusit dát inzerát sem na MK? Prodávala jsem tady prenatální odposlech. A bylo to zadarmo. Jak je to na MMB nevím. Určitě je hromada serverů, kde se dá inzerovat zadarmo. To myslím nebude problém.

Já koukám v telce na toho tlusťocha...
3. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
JJ, Zuzi, dam to vsade kde sa bude dat, ale MMB je v tomto najlepsi, chodi tam najviac maminek, tak uvidime.. Chcem tam dat aj oblecky, tie si tiez nebudeme nechavat, pretoze druhe ditko bude holcicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Mimi, koupila jsem mraženou a mladýmu to chutná. Já teď zeleninu většinu mraženou, protože na čerstvou hezkou narazím málo. Kukuřici mám většinou v nějaké té mražené směsi, hrášek domáci...Pohanku a jáhly jsem koupila normál u nás v obchodě, myslím, že to už celkem na pultech v obchodech je...
Mimi, ovesné vločky namočím tak na hoďku do vody a pak to v té vodě uvařím, někdy ještě trošku přidám vody, záleží jak to odhadnu. Mělo by se to vařit v té vodě a neslívat, jinak se ztrácí rutin a vločky jsou tak "bezcenný"
Pohanku někdy namočím předem, někdy vařím hned, myslím, že v tom rozdíl není. Oboje vařím až je to takový rozblajzlý :grinning:

Zuzi, já zas četla, že pohanka může klíďo být. Ono je to prostě jen na nás :wink: Štěpimu to nevadí, neosypal se, neucpal nic a chutí mu :grinning: Ale i tak u nás vedou brambory, rýži mi sice sní, ale hertepla je hertepla :grinning: No a to jsem taky někde četla, že by se neměly, je v nich hodně škrobu...tak pak babo raď :wink: Je super, že kočárek už plní plně svou funkci a jsi spokojená :grinning: a Ondrášek taky :grinning:

Holky dobrou noc :pensive:
3. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
HELU: U nas teda s peknou zeleninkou problem nie je, ale to je vyhoda Brna :slight_smile: :wink: ale napriklad kukuricu davam tiez mrazenu... Musim teda kupit aj ja tie jahly, pohanku aj vlocky.... Jo a u nas tiez vedu brambory, ryzu moc nemusiii :sweat_smile:

Holky a aky mate jedalnicek? Nemam uz davat viac prikrmov a menej mlieka... u nas je to asi takto, O 6:00 230 ml mlieka, medzi 9:00-9:30 zase 230 ml mlieka, 12:30 - 13:00 zeleninka/masko, 15:30 - 16:00 ovocie a o 19:00 230 ml mlieka (davame teda ten nocny nutrilon, je taky hustejsi)... no a ide mi o to ci by mlieko nemal mat len rano a vecer.... ale trebars som vypozorovala , ze ked dostane ovocie pred zeleninovym prikrmom , tak ten zeleninovy uz moc nechce, ale ak ma najskor zeleninku tak je to v poho.... a samozrejme ma pocas dna este stavicky alebo cajik...

O chvilocku zacne na markize film tak na neho idem mrknut, hadam bude dobry....

Krasnu dobru noc vam prajem.....
3. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
Ty jo, neviděly jste náhodou jak v tom dokumentu krmili to čtyřměsíční mimčo hamburgerem? Fakt síla...jsem nechápala...

Mimi, u nás to máme takto...v noci kojíme jednou, pak další kojo tak kolem páté ráno, potom tak kolem osmé. Samozřejmě plus mínus...Potom je ovocná svačinka tak mezi 10:00 - 10:30. Před spaním buď kojo, když je už moc unavenej nebo zeleninka na oběd. A to je tak kolem 13:00. Když má jen MM tak má ten oběd až se vyspí, třeba v 16:00. Ale častěji stihneme v tu jednu hodinu zeleninku. Potom v 18:00 kojo, a před spaním (tak 18:45) je zase kojo plus dávám ještě tak 120 ml MM odstříkaného předešlý večer. Kolik toho vypije nevím, nevážím ho.
Takže celkově za den máme taky jen 2 jídla...jinak mlíčko. Řekla bych, že mu to stačí...ale za chvíli budu určo přemýšlet o třetím jídle.

Užij si film, já jdu dneska už do postele...ještě mi není nějak extra...dobrou holky
3. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
autor
Dobrá dopoledne,
doufám, že dneska si nebudu psát sama :wink: Tady je teda celkem hnusně, pěkná mlha a i zima...brrr. A to dneska musím k mudr., protože nám došel fenistil a je to jen na předpis. Ještě že to máme za barákem :grinning:
Teď jsem posnídala a dala malýho spinkat, ale moc se mu nechce, pořád fňuká...tak musíme dát asi svačinku. Pak to určo zalomí. Tak já ho jdu nacpat, zatím
4. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Dobre rano, respektive uz den :sweat_smile:

U nas noc v pohode, papal o siestej, vstal o osmej ale zase ma s tatinkem nechali spat do deviatej :grinning: :grinning: Potom tatinek odisiel, my sme sa prezliekli umyli maly sa nabastil, ja som potom uvarila obed a teraz idem snidat. Drobecek spinka :dizzy_face:

ZUZI: aj u nas je kosa jak sv.na, teda ja uz naozaj chcej jaro :angry: :frowning2: Pozeram ze to mame s tym jedenim asi tak rovnako a kedze ste starsi , tak to zatial nebudem riesit, dakujem za opis :slight_smile: :wink: Ja som dnes chcela ist s malym konecne na prochazku ale to sa fakt neda, som myslela ze ten sneh z tych chodnikov konecne zmizne a ono stale nic :angry: :angry: Byvame v takej blbej oblasti, kde jazdim s malym bud do kopca alebo z kopca a to je nadludsky vykon v tych podmienkach. chjoo kedy uz bude teplo ??? Este ze tu Dr. mate tak blizko a nemusim v tom hnusnom pocasi nejak daleko trajdat....

Sakra mam take nervy, maly pred chvilkou zaspal a susedom robia nove dvere a trieskaju tam ako idioti, asi im pojdem nieco povedat :angry: :angry: :angry: mojee nervy teeda ....

No nic idem dat tie ranajky a potom sup na desku :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Holky se omlouvám, ale dnes fakt nestíhačka. Odešel mi plyn, takže nachystaný jídlo na vaření jsem musela přeonačit na pečení v troubě :angry: :grinning: Ke všemu naše mládě od rána řve, chytá hysteráky, vůbec nevím co s ním je. Teď teda vypadá klidnější, vykládá na celý kolo, točí se tu, kouše vše na co přijde, ale myslím, že to je jen přechodný a vyrvál opět přijde. Už mi jde hlava z toho kolem, ještěže už mám kočár, tak ho za chvilku naložím a snad mi chvilku pospí na vzdoušku. Ráno mi doma spal jen 15min, musela jsem ho zavázat...tak nevím co s ním je :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad budu mít dnes chvilku času aspoň nakouknout.

Zítra jedu do Brna do nemocnice (jako do práce) vyřídit si daňový přiznání a chvilku pokecat s kamoškou z Plzně. je opět těhu a má roční holčičku. Štěpulu sebou neberu, pohlídá ho mamka, nemám nato tahat kočár vlakem a celkově si to nedovedu představit, tak jedu sama, mamča mi ho pohlídá. Ještěže ji mám :grinning:
4. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jo a přeji krásnej den, jsem to nestihla napsat, Štěpi mi totiž lezl na orbitrek, akčňák jeden :grinning:
4. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jejda Helu, tak to ma mrzi , ze ma Stepanek zase jeden zo svojich horsich dni, ale prihoda s lezenim na orbitrek ma pobavila :grinning: :sweat_smile: Som zvedava kedy zacne byt aspon trosku akcny ten nas prcek... Helu a ty pracujes v nemocnici? :confused: alebo som to blbo pochopila? V kazdom pripade si uzi zajtrajsi dnik, bude to urcite super, trosku sa odreagujes od prcka :wink: :slight_smile:

Ja som po obidku, teda dojedla som az teraz, prdolka papal po dvanastej a teraz spinka. Stihla som vyzehlit dalsiu varku pradla , tak idem znova na desku a potom uz zo seba urobit cloveka. Ked pride tatinek , vyrazime do obchodu....

ZUZI. vraj dufam , ze si dnes nebudu psat sama??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kde teda si??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
Holky omlouvám se...před chvílí jsme teprve dorazili z nemocnice.
Hned jak jsme dorazili tak jsem za váma běžela.... :grinning:
Šli jsme pro ten recept na fenistil, mudr. nás rovnou vzala na poradnu, když jsme měli jít v pondělí, tak už je to jedno. Tak malej má 74 cm a 9.300 g. Zatím nemám dávat lepek (ale ten už trošku dávám, dokud kojím, v tomhle s mudr. nesouhlasím), vlastně nic, zatím vše při starém. Ptala jsem se na bílý jogurt, ale ani to nám nedovolila. Další kontrola za 2 měsíce...tak nevím, asi budeme jediný dítě, který v 10 měsících jí jen zeleninku a ovocko...no ale očividně mu nic nechybí tak to bude určitě ok.
Nezdálo se jí, že ještě nesedí, což mě teda nepřijde divný v 8. měsíci...ale budiž. Poslala nás na rehabilitace ať se na něj podívají, že sedět by už fakt měl. Takže jsme čekali další 3/4 hodinku na rehabkách, pak ho prohlídla mudr. a šli jsme se objednat na cvičení. Nic mu není, až na to, že je prý těžkej a asi trochu línej...ale nějaký problém nemá...no ale prý preventivně cvičit budeme...že mu to neublíží. Když jsem na těch rahabkách říkala, že se mojí mudr. nelíbí, že ještě nesedí, tak prý je to hloupost, že musí nedprve lézt a až pak si sednout. To je taky můj názor.
Každopádně od příštího čtvrtka začínáme cvičit. Doufám, že to bude v pohodě. Jsem ale ráda, že mu nic není...
Takže jsme to dneska měli takové zdlouhavé. Pak jsme ještě byli nakoupit, malej se najedl a dala jsem ho před chvílí spinkat. Nic tam neslyším tak snad usnul.
Teď si ohřívám oběd a pak bych ráda na chvíli taky do postele, jestli malej dovolí...není to ještě úplně ono...
tak zatím
4. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Tak jsme zpět z prochajdy, spal 3/4 hodiny a pak 3/4hodiny čouhal z kočárku ven, ale byl v klidu, takže jsem si chvilku oddychla od řevu :grinning:

Mimi, jo, jo, dělám v úrazovce rehabku :grinning: No Štěpula je hrozně akční, snaží se lézt, válí sudy z místnosti do místnosti, všechno okousává, vytahuje no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně že má puzzle přes celej obývák a on stejně je furt na té studené zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Zuzi, myslím, že když nesedí, tak nevadí. Vždyť tabulky kdy co má dítě dělat jsou orientační, a i tak některý mimi sedí třebas až v 11 měsících. Jen nechápu, proč budete chodit cvičit, když je všechno ok. To půjdete na vojtovku?? pokud ano, tak to bych nechodila když je vše ok. Jako nějaký cvičení na míčích atd. mu neuškodí, ale připadá mi to jen honění bodů...

No musím letět, malej mi tu udělal zas pořádek :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk uklízí, má dojít táta a už to tu vypadá zas jak kdyby se tu rok neuklízelo. Mě fakt picne a to je teprv začátek :unamused: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
Helu, bezva, že sis aspoň na chvíli odpočinula od křiku. To já dneska nějak nee, teda neřve, ale nespí. S těma doktorama si nějak rozhodil spaní, myslela jsem, že usnul v kočáru jak se najedl, ale houby s octem :grinning:

Taky myslím, že to nevadí...no ale co už...Ještě nevím co budeme cvičit. Jdeme tam až příští čtvrtek. Myslím, že když už nás tam mudr. poslala, tak že nás jen tak nemůžou nechat...já fakt nevím. Prostě to máme na dva měsíce a pak kontrola. Jsem zvědavá co budeme muset dělat. Hlavně je to celkem časově náročné, je to dvakrát týdně. Mám strach, že ho budu zbytečně trápit, když je to zdravej kluk a není to potřeba. No uvidíme ve čtvrek...
4. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Jo a chtěla jsem napsat, že už dávám lepek. Dala jsem mu kašičku s lepkem (asi 3x) ne v plné dávce, ale pohoda. Tak snad není alergik na lepek.

Jinak jogurty už papáme, miluje activii, by se mohl po ni uťápat, ani ovoce k ní nepotřebuje. žloutek jsem zkoušela včera, ale připadá mi řidčí hovňous, tak nevím, jestli je to náhoda nebo to je z toho...zítra zkusím zas a uvidím...

Štěpula jí už třikrát denně, ale není to zas pravidlo. Dvakrát určitě a to třetí jak vyjde, nějak to nehrotím. Ráno kolem 8 ovoce, nebo jogurt (tedˇspíš jen ten jogurt), od 11-12,30 zeleninka, masíko (s masem to taky nějak nehrotím) a kolem 16h kašička, nebo ovoce, zbytky od oběda :grinning:...Mezi tím kojím, někdy vezme vodu, čaje nechce. Celkově mě připadá, že na sladký nějak moc není...Mezi 18-19 dávám UM noční na noc, to totiž pije, u cecíku mi připadá, že se ulejvá na noc a pak se víc budí...
No a zas jdu hledat toho raubířa :grinning:
4. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Ještě teda musím dodat, že krom zeleniny nedávám plnou dávku těch dvou příkrmů....

Sem teď dala 40min na Orbitracku, jsem ko, kondička je ta tam, musím už konečně pořádně makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nedíváte se na Faktor strachu na Primě cool?? někdy fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, jdu za tátou a asi zkouknem ordinaci :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.