• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
autor
Já koukám Helu...je to drsný...no dneska s těma hadama, nevím nevím jestli bych to dala...bleeeee :confounded:
4. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Bry vecer kocky,

tak ja som po sprche, tatinek siel zase do posilovne :angry: :angry: uz ma s tym fakt stve, treti den po sebe, ale ma vyhovorku , ze teraz tri dni nepojde kvoli skoleniu, chaa , to chcem vidiet ci bude v nedelu vecer doma.... ako nechcem mu nic hovorit, maka v praci a v tej posilovne si vraj oddychne... stale mi povie, ze nechodi do hospody a tak , tak ze by som mala byt rada... no to ako som, ale ked uz pocujem ze vola Dallas (to je ten kamos co s nim cvici) tak sa mi dviha adrenalin :angry: :angry: nojono, aspon som sa vykecala...

Tak mi sme sli okolo piatej do obchodu, ale este pred tym sme si urobili zajizdku.. drahy mi isiel ukazat jeden bar tu v brne, zajtra sa tam chystam s holkami na zrazik bez miminek a nevedela som ako sa tam dostanem, ale teraz uz viem a uz sa neviem dockat ako zase pokecame :slight_smile: :slight_smile: potom sme sli do tesca nakupit a ked nam uz pani blokovala nakup, tak moja draha polovicka zistila , ze penazenku nechala doma, takze sme to tam museli nechat, ale ako v poho nam to tam odlozili a drahy sa pre ten nakup stavil po ceste do posilovne, no pekny trapas, ale co uz stavaju sa aj horsie veci :grinning: :grinning: :sweat_smile:

ZUZI: prosim ta a preco by ste mali cvicit, to fakt nechapem, to mam tiez cakat ze nas niekam poslu??? maly sice sedi ale okrem toho nic, proste je to lenivec, nechce sa mu pretacat, polohu na brusku tiez nema moc rad a mne sa ho nechce nutit... som zvedava co na to povie nas dr. Inak vcera som ho merala a podla vsetkeho ma 75 cm a tych uz spominanych 8500 g :grinning: Som fakt zvedava ako to bude prebiehat v ten stvrtok, potom daj vediet... a dva krat do tyzdna je teda dost, asi by som prostestovala, ale chapem , ze je to tazke... tie tabulky ma niekedy pekne vytacaju, je predsa vseobecne zname ze kluci su proste lenivejsi ako holky... chjoo no.

HELU: tak aspon trosku si si oddychla od revu, ale zajtra si precistis hlavu este viac a to bude super... prosim ta a co obnasa ta tvoja profesia, ako co konkretne robis??? Co sa tyka orbitreku , tak to ta faaakt obdivujem, ten pristroj z duse nenavidim, je to pre mna strasna makacka, a 40 minut by som na nom uz vobec nedala si borka :sunglasses: Pozeram ze uz davate jogurty.. ja som dnes kupovala sklenicky aby mal maly co papat na tom skoleni a tiez tam bolo ovocie s jogurtom a od ukonceneho 6. mesiaca, som si az dnes uvedomila, ze by sme uz s tymi jogurtikmi mohli zacat, tak asi do toho pojdeme od pondelka, vyskusame a uvidime... a dik aj tebe za opis co za den spapate... jo a dnes som malemu kupila mrazeny hrasok a tu ruzickovu kapustu, tak som zvedava ci mu to bude chutit...

Ja si dam este 20 min. na desce a na dnes s cvicenim padla....

Jo a spomenula som si na MONI , ktovie ako dopadli u toho dr. tusim spominala , ze Nelinka ma nejaku hrcku ci co.. a tiez myslim na LENUS, holky teda mohli by ste sa ozvat....

Idem na tu descu, este nakuknem....
4. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Krásné ráno holky,
tak Štěpula ještě hajá (nevím, jak dlouho :confused: ), vzbudil se v 5 akorát když táta vstával do práce, ale já už ne a ne zabrat. Tak jsem to vzdala a šla si uvařit kafi a napísat vám :grinning:

Mimi, na Monču si taky občas vzpomenu jak s malou dopadly. Škoda, že nám aspoň občas nepísne. To samý Lenča. Asi před týdnem jsem postřehla, že Apap dala nový fotečky do albíka tu na MK a taky mezi nás nepřišla :cry: a Unku jsem postřehla, že psala do nějakýho tématu...škoda...Tak jsme tu zbyly jen my tři :unamused: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: Tak doufám, že se nám podaří ten srazík a někdy se sejdeme. Viděla bych to až bude teploučko co? Prcci už budou víc samostatní,tak bude větší prča je pozorovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No k tvému příteli....já vím, že si v práci asi taky mákne a posilka je dobrý vybití, ale na druhou stranu být s dítětem doma taky není žádná sranda. Já bych to asi jen tak nepřekousla, kdyby manža došel z práce a šel zas hned pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ne, že by večer občas někam nezašel (u nás je teda hlavně hospoda :grinning:) ale nemělo by to být tak často. Já jsem musela taky dooost slevit ze svých aktivit....Se ti nedivím, že jsi naštvaná :wink: :angry: Jo a mimi pořádně si užij srazík!!!!Přítel bude hlídat??

Mimi, chceš vědět co obnáší moje práce jo?? Hodně práce za málo peněz :angry: :grinning:
Ono hodně záleží jakým směrem se v rehabce dáš. Já dřív dělala na LDN v Brně - jsou tam hodně nemohoucí lidi, musíš je procvičit, vertikalizovat do sedu, stoje, dávat na vozíky..ono to zní možná jako brnkačka, ale je to děs. Pak jsem dělala na ambulanci ve Slavkově, to bylo lepší....jsem hodně cvičila děti se skoliózama, vadným držením těla, něco z vojtovky, úrazy, páteře, másáže, cvičení na míčích, elektroléčbu, vířivky....No a teď mám kombinaci ambulance a oddělení, ale v podstatě vracíš lidi do života (cvičení, stimulace nervů, vertikalizace, vozíky, mobilizace, protahování zkrácenejch svalů po úrazech....) po těžkejch úrazech, havárkách, pádech, poranění šlach, páteře, zlomeniny, břišní operace...no je toho hafo. Musím chodit na ARO, JIP, spinálka.....Někdy teda vidím věci o který ani nestojím.Raději to nebudu ani popisovat :wink: Je to dřina, je to i kolikrát nápor na psychiku a chce to pevný nervy, ale mě to baví :grinning: :wink: Stačí popisek?? Ono se to nedá pořádně říct, je toho hodně co musím dělat....
Když jsem tu udělala takovou osvětu mého povolání, tak co holky děláte vy???

Dnes jedu do té práce, potkám se s tou kamoškou, ale mám jaksi špatný svědomí, že nechám bobánka doma :pensive: :cry: Bych ho ráda vzala sebou, ale nedovedu si představit ho táhnout vlakem, pak s ním lítat po nemocnici a městě...myslím, že to je tak lepší, ale...nevím proč, není to poprvý :sweat_smile: ale asi poprvý, co ho nechávám přes den cca na čtyři hodiny jen s babičkou....no, mamča to zvládne :slight_smile:

Zuzi, pak musíš písnout, co jste dělali s Ondráškem na rehabce. Já to totiž taky jaksi nechápu...na druhou stranu jsem měla taky pár děti, které doktoři posílali jen tak pro jistotu a přitom to bylo úplně zbytečný....
My jsme začali nedávno ten faktor strachu sledovat vicéméně pravidelně a někdy je to fakt mazec. Se mi obrací žaludek jen když to vidím ne to tak ještě jíst nebo v tom ležet apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi, vy jogurt nesmíte kvůli atopáku nebo proč???

No káva už je studená než jsem to dopsala :grinning:...prý se studená pije na krásu, tak třeba mi to pomůže :grinning: :grinning: :grinning:
Před deseti minutama jsem slyšela bobánka se ozývat a je ticho...tak jestli zas usnul, no bylo by to dobrý. Nepůjdu tam, to by hned určitě čouhal :grinning: :sweat_smile: :confused:

Asi jsem nereagovala na všechno co jste napísaly, tak se omlouvám :wink:
Holky, přeji vám krásnej den. Budu ještě načuhovat než se vypravím do víru velkoměsta :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 06:49  • Odpověz
Týýýý joooooooo to je román, bude se vám to chtít vůbec číst :sweat_smile: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 06:50  • Odpověz
Krasny uz den holky,

teda u nas po dlhsej dobe trosku horsia noc, prdolka bol hore o 2,3, 5 a o 7 papal, teda len sa prebral dala som dudaka a spinkal, ale ako dost ma to dorazilo, predsa len na to nie som zvyknuta :rolling_eyes: :confused: Aj so zaspavanim o desiatej mal trosku problem, podarilo sa mu to az pred jedenastou, tak uvidime aky bude den. Ja som zatial stihla dozehlit pradlo ktore od vcera uschlo a teaz som prisla nakuknut, obed mam od vcera tak varit nemusim. Len prdolke ale to bude rychlovka....

HELU: Jasne ze to budeme citat, ja tiez niekedy napisem roman :grinning: :grinning: teeeda to vobec neznie jednoducho ta tvoja praca, prave naopak, mne to pride velmi tazke a navyse aj po psychickej stranke dost zlozite. Ja by som to teda robit nemohla, klobuk dole pred tebou... proste viem ze mna by to psychicky ubijalo, vidiet tych ludi a ich problemy so zdravim. A hlavne tie deticky... tyjo , si fakt borka! Obdivujem! :wink: Ja som pred tehu robila to iste co moja polovicka, takze sprostredkovanie a reality, proste praca s ludmi... A na Slovensku som rovila uctovnictvo vo firme mojho tatina a jeho brata (maju autosalon , predavaju Toyoty a este maju aj autoservis) robila som to 5 rokov a teda stacilo, som povedala ze uz nikdy viac :grinning: :grinning: :grinning: uz som z tych cisel bola tak dementna , ze aj 1+1 som si davala do kalkulacky... bleee :grinning: :grinning: :grinning: Jo a nemaj zly pocit ze nechas prdolku doma, niekedy si aj my potrebujeme oddychnut a myslim ze to kazdy chape :wink: Takze si to poriadne uziiiii!!! No a co sa tyka tej mojej polovicky... ako on chape , ze starat sa o domacnost a o maleho nie je lahke a vie to co pre nich dvoch robim aj ocenit, hovori ze on by to urcite nezvladol. Kym ide cvicit, tak s nami stravi nejaky cas, vzdy maleho spolu kupeme a ukladame spinkat, on ho vecer vzdy krmi...ale asi zabuda , ze este som tu aj ja!!! :angry: :confounded: :grinning: A to ma najviac stve, som povedala ze to tento tyzden este stolerujem ale buduci uz bude debatka... ja fakt nemam nic proti , ked si do tej posilovne zajde 3 krat , ale toto uz je fakt sila. A navyse by uz nemusel tolko cvicit pretoze mu zacina byt vsetko tesneee, oblek ktory si kupil pred pol rokom uz takmer cez ramena ani neoblecie :grinning: :grinning: :grinning: Chjoo no zas som sa vykecala.. Jo a vecer bude strazit prdolku on :wink:

ZUZI a kde mame dnes teba?

Jo a MONI som pisla IP, tak snad na kona este sem tam pride a ozve sa.....

Idem na desku....
5. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Ja sa normalne nudim, prdolka stale spinaka :confused: :confused: :confused: nechapeem....
5. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
Holky, byly jsme se ségrou nakupovat v tescu a teď ji mám doma...za chvíli přijde na návštěvu taťka. Tak budu s nimi a vám napíšu někdy na večer. Zatím pěkný den
5. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Holky, ja som to uz cez den nestihla, venovala som sa prdolke a ked spinkal tak som spala tiez.. :grinning: :grinning: :grinning: Teraz uz nemam moc casu, pretoze o chvilocku odchadzam z domu, prcek uz spinka, tak tatinek nebude mat moc prace.... zajtra sa ozvem.

Krasny vecer vam prajem.....
5. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Dobré ráno maminky,
tak my dnes totálně katastrofální :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: spala jsem od čtyř do 6,45, toť vše :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to chceme jít dnes na zábavu, máme tu ostatky. Celej den bude frmol a já si připadám jak zombica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mimi, já to asi blbě pochopila s tím tvým přítelem. Když ti pomáhá, tak to pak jooo!!Já pochopila, že do posilky chodí pořád...Ale je fakt, že musí myslet i na svou krásnou přítelkyni :wink: ženušky se nesmí zanedbávat!!!
Díky za pochvalu, že jsem borka :grinning: Ono to není ale tak hrozný, prostě je to dřina, ale to vým způsobem každá práce a každej se hodí na něco jiného. S tím účetnictvím tě plně chápu, sem střední školu dělala obchodku, sice jsem účto nikdy nedělala ale chodila jsem na brigády a praxe do firem a poznala jsem, že to nebude to pravý ořechový. Je to oblbovák, ale jak říkám, každej se hodí na něco jiného....Popravdě, říkám si, že bych zběhla z oboru, peníze totiž ve zdravotnictví nic moc, neustálé školení, kurzy atd. za nehorázné peníze, musíme sbírat kredity a stejně to nikdo neocení...

Zuziku, doufám, že dnes napíšeš o něco víc řádků :grinning:

Holky, nevím jak se sem dnes dostanu, ale určitě nakouknu....dnes musím dopo rychle pouklízet, navařit, odpo se dělají koblížky, chodí masky, ještě se musí něco dozařizovat na večer a večer na zábavu. Sice budu muset lítat kolem losů, prodávat, tombola, ale už se moc těším. Akorát po té dnešní noci nevím, jestli nepůjdu za chvilku zas domů :sweat_smile:

Tak valím!!!
krásnej den!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
autor
dobré ránko holky,
tady je tolik nových věcí, že vůbec nevím odkud začít reagovat :grinning:
My jsme včera měli pohodový den. Dopoledne nám zalovala sestra jestli nechcemi jet nakupovat do tesca, tak jsme se rychle nachystali, ona pro nás dojela a vyrazili jsme. Potom jsme dojeli rovnou k nám domů, dali oběd a dojel můj taťka. Ty jo, koukám, že tady máme rodinné dýchánky docela často, ale nám to neva a aspoň se malý zabaví a já vlastně taky. Potom došla ješt ta těhu kámoška ze spodu, protože s mou ségrou chodila do třídy, takže fakt dobrý. Obě mlely jen o těhu a miminkách...no sranda...tak jsem zavzpomínala jak já jsem byla těhu. Jejda, zase mě to vzalo. Ještěže už s tím Luba počítá :wink:

Helu, to víš, že to budeme všechno číst...a rády :slight_smile: Teda taky koukám jak blázen na tvou práci. A fakt tě obdivuju...nevím nevím jestli já bych to zvládla. Jak píše Mimi, klobouk dolů.
Já jsem pracovala na České inspekci životního prostředí, na oddělení ochrany vod. Takže jsem chodila na čistírny odpadních vod, do různých továren, podniků a kontrolovala jakou vodu vypouští (jestli splňuje dané parametry) a potom vedla správní řízení a dávala pokuty. Řekla bych, že pěkná práce, pořád jsme byli v terénu, na vzdoušku. Ikdyž ty smrady na čistírnách nebo v chemičkách, nic moc :grinning:
S tím jogurtem jaksi nevím...jsem byla taková zmatená, že nás poslala na tu rehabku, že jsem se zapomněla zeptat snad na všechno. Ani na jogurt proč nemůže. Ale myslím, že za chvíli mu ho už zkusím...stejně jako lepek, který nám zase zakázala. Ten mu ale pomaličku dávám a zatím reakce žádná (říkala mi, že podle testů tak na 90 % a něco na něj alergický není). Taky ovoce prý ještě dávat nemám...ale to už taky dávám (nepřiznala jsem :sweat_smile:) Takže podle mojí mudr. by měl zatím jíst jen zeleninku a rýži nebo brambory. Noo, jsem myslím dost opatrná, ale tohle už je podle mě přehnané.
A jak sis užila výlet do Brna? Určitě to bylo bezva...svědomí mít špatný myslím nemusíš, ono je to fakt náročné tahat se vlakem s kočárem, pak po Brně a zase zpátky...to by se mi teda taky nechtělo.

Mimi, jsem se docela zasmála, když jsem četla vaši příhodu na nákupu :grinning: . Ale máš pravdu, jsou horší věci, tohle se prostě občas stane. Aspoň máte na co vzpomínat a čemu se smát ne? :slight_smile:
Cvičení už neřeším, jsem z toho špatná, protože si myslím, že fakt nějakej zaostalej není. Půjdeme tam ve čtvrtek a uvidím jak se mu to bude líbit, resp. nelíbit. Ale trápit ho prostě nehodlám. Dočetla jsem se, že vojtova metoda je jen pro postižené děti, předčasně narozené,atd., prostě léčebná metoda. A prý se nepoužívá, když jen dítě pozdě sedí. A hlavně dítě sedí až tak v 10. měsíci. Myslím, že Ondra má i na lezení ještě čas. Taky mám pocit, že ty látkové plíny ho trochu omezují v pohybu. Otáčí se na bříško a na zádíčka parádně, hrozně rychle, ale na kolínka se prostě zatím ne a ne dostat. Jde na to dobře, ale ještě na to nepřišel...já nevím, že s tím dělají takovou vědu. Co vím tak kámoška má holčičku co teprve v 11 měsících se postavila na 4 a její mudr. to vůbec neřeší. Nevím jestli si ta naše nějak nekryje záda nebo tak něco...

Mrzí mě, že jste měli včera tak špatnou noc. Ale třeba to byla jen taková náhoda a bude to zase dobré.
Jééé Toyota....takže až budeme nějakou chtít tak se mám na tebe obrátit? :grinning: :grinning:
Co to tady čtu...ten váš tatínek tě nějak zanedbává :confused: ...to by teda nešlo :wink: I na maminku si musí udělat trošku času. Musíš mu trošku domluvit. Dneska je sobota, tak to si uděláte nějaký pěkný romantický večer a bude to :grinning:
A co ty? Jak sis užila večírek? Musíš nám honem napsat...

Tak myslím, že dneska mám román já. Luba tu sedí a snídá a říká malýmu, "maminka tam píše romány, ona si myslí, že to bude někdo číst" :grinning: Už teda končím :sweat_smile:
Pěkný den
Včera měla sestra narozeniny tak dneska máme takovou slezinu u babičky...tak se moc těším. Budou chlebíčky a buchtička, mňam mňam...
6. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Helu, jakto, že jste měli dneska takovou hroznou noc? Že další zuby nebo co? Ty se holka fakt nevyspíš.
6. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Holky krasny vecer,

ospravedlnujem sa ze pisem az teraz ale len pred dvoma hodkami sme dorazili domov , tak so rychlo musela okupat prdolku, dat mu papat, poslat tatinka prec a urobit vecu sebe.. tak teraz papam a docitala som co je tu nove.... ale pekne postupne.... takze vcera to bolo super, s babami sme pokecali, takze parada, domov som dorazila po polnoci, tatinek ma cakal, nepila som pretoze som bola autom, no aj napriek tomu mi bolo zle, proste ako keby som mala brutalnu opicu, dala som si vanu a pred druhou sme obaja zalahli... No tatinek ma cez vikend skolenie a ja som nebola rozhodnuta ci pojdeme s nim alebo ostaneme doma. Nakoniec som sa rozhodla ze budeme doma (asi preto ze mi bolo tak zle) ale rano som zmenila nazor, takze som musela pobalit veci , nachystat seba, maleho... takze nebol cas ani na ranajky a nie este ist na kona... Okolo jedenastej sme vyrazili.... Prideme k hotelu (pri Jihlave) drahy siel pre kluce od izby, ja som zatial vytiahla kociar a skoro ma ranila mrtvica, ked som v aute marne hladala kufor, kde boli vsetky nase veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pride drahy a pytam sa ho , ze kde je akoze kufor (videla som ako ho z bytu bral) a on na mna hladi ako na idiota, ze o com to hovorim a hned na to mu doslo , ze ho proste zabudol v garazi!!!!! Som skoro odpadla :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ako po prihode so zabudnutou penazenkou atd, som si myslela ze si zo mna fakt striela... ale bohuzial on ho fakt zabudol v garazi. Tak sme teda volali susedom aby boli taky laskavy a isli nam pre ten kufor a kamosa, ktory bol este v Brne sme poprosili aby nam ho po ceste vyzdvihol a doniesol....Este stastie ze jedlo pre maleho som mala v prirucnej taske, teda dve sklenicky (zeleninovo maskovu a ovocnu s mliecnou ryzou) Tak som sla dat malemu obed, ale tak ako stale proste tu zeleninovu sklenicku nechcel za ten svet spapat, takze na obed mal dnes ovocie.... Museli sme ist do Jihlavy a kupit mu dalsiu ovocnu sklenicku, pretoze ostatne jedlo bolo este v Brne a ten kamos mal prist az okolo siestej. Lenze maly cely den nespal (ako bol dobrucky len proste nechcel spat) tak som sa bala , ze aj vecer nebude chciet spat , tak som sa rozhodla , ze proste pojdeme domov. Takze okolo siestej nas bol drahy odviest, vybalila som zabudnuty kufor :grinning: :grinning: :grinning: jeho veci prelozila do tasky , este mi tatinek pomohol maleho okupat a vyrazil smer Jihlava.... tot opis nasho dna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja len dufam , ze sa uz nic podobne (so zabudanim veci) nebude opakovat..... :confounded: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

HELU: prosim ta preco si spala len tak kratko?? Co Stepanek celu noc robil?? :confused: :confused: A aj ked tvrdis , ze si ako zombie tak si dnesny den a vecer maximalne uzite (opis vyzera dost zaujimavo, este nikdy som o niecom podobnom nepocula) a hlavne to nejak vydrz :sweat_smile: :grinning: :grinning:

ZUZI: som sa cudovala, ze kde si, teda hovorila si ze si dnik uzivas s rodinkou ale ze sa vecer nahlasis a ty nic :angry: :grinning: :grinning: :grinning: No tvoja praca tiez dost zaujimava, nepoznam nikoho kto by robil nieco podobne, takze si prva... Jo a v tehu si to tiez robila, teda chodila do terenu? Ti z tych "vôni" nebolo blbie???
Co sa tyka tej tvojej Mudr. tak to fakt nechapem :confused: :confused: :confused: Takmer vsetko vam zakazuje.... Ja som fakt zvedava na to vase cvicenie, co to bude zac... ako ak to bude nejaka vojtovka tak sa na to proste vyprdni, ved Ondrasek je krasne, zdrave a spokojne mimco! Tak preco ???? :confused: :confused: Ale uvidis vo stvrtok... Inak jedna maminka z brna ma chlapecka , ktory mal pred mesiacom rok a tiez este nelezie ani nechodi .....
JJ, ak budete chciet nejaku Toyotu , tak sa kludne obrat :wink:
Ako vam dopadla ta slezina u babicky??? Jo a s tatinkom sme si uz vysvetlili tu jeho posilovnu, najprv sme sa sice chytili ale ked nam vychladli hlavy tak to slo celkom v pohode.... :grinning: :grinning: :grinning:

No a s tym romanom som vas tentokrat urcite obe tromfla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Takze nateraz koncim, ale este nakuknem.....
6. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
No teda Mimi, úplně živě si tu vaši příhodu představuji :grinning: Věřím, že sranda to pro vás ale nebyla. Jéé, já bych byla naštvaná jako hrom, kdyby se nám něco takového stalo. Ještě že jsi měla jídlo pro Tobinka u sebe. Takže jste se vlastně jen projeli co? Nějak na to ale máte smůlu...dvakrát po sobě :wink: :slight_smile: Jste si to určitě vybrali na dlouhou dobu dopředu.
Bezva, že sis užila večer. Chtělo by to takhle vyrážet klidně častěji co? Hele, když je ti špatně z nealka, jak by s tebou teprve zamávalo alko? :slight_smile: No jo, nejsme zvyklé...musíme trénovat :grinning: :grinning: :grinning:
Jo jo, práce je zajímavá, bavilo mě to. V těhu jsem byla na neschopence, chodili jsme často do infekčních prostor (čistírny, zimní stadiony-čpavek, jatky, skládky) a já jsem nechtěla něco chytnout. Navíc jsme měli v práci ze začátku žloutenku tak mě mudr. nechal doma a pak už jsem se nevrátila.
Na cvičení jsem taky zvědavá, pak se podle toho zařídím.
U babičky to bylo super, ségra udělala chlebíčky, sýrovou roládu a takovou buchtu (žravé řezy s mandarinkami, velká dobrota, už jsem si řekla o recept). Malej byl hrozně hodnej, lidi mu kupodivu vůbec nevadí, řekla bych, že spíš naopak. Asi bude po mamince :grinning:
Zítra jedeme na oběd ke tchánovcům a potom na nákup. Nemám už pro malýho skoro žádnou zeleninku tak musíme něco pokoupit. Zrovna chci najít co už může podle věku a budu to pomalinku zkoušet. Když na něco bude mít alergii tak to prostě dávat nebudu. Ale nový věci už zkoušet budu, řekla bych, že už je dost starej, aby mohl i něco jiného než jen trochu ovoce a zeleniny. Tu růžičkovou kapustu určo zítra koupím. Jo a dneska jsme měli jako přílohu jáhly a malýmu to moc chutnalo.
Dobře, že jste si to s tatínkem vyjasnili...pak nám dej vědět jestli si to vzal k srdci.

Helu si určitě už užívá. Zítra nám podá čerstvé zprávy.
Já už se zase rozepisuju, už vás tím nebudu otravovat...jak říká opět Luba..."neblázni, nikdo to nečte" :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
7. únor 2010 v 09:51 • nachala
autor
Dneska jsme měli krásné pohodové ráno...já jsem s malým řádila v posteli a Luba šel vzorně dělat tousty. Noc super...kojili jsme jen o půl druhé a potom spinkal krásně až do sedmi.
Potom jsme šla udělat velký úklid dole v paneláku a teď čekáme až se prcek probudí a jedeme na oběd ke tchánovcům.
Mějte pěknou neděli paaaa
7. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Krasny vecer kocky,

nejak som pocas dna nestihla pisat, teda skor ani zapnut notebook. Noc u nas bola dost zvlastna, okolo pol jednej som isla spat, ale maly sa zobudil a rozhodol sa , ze nebude spinkat... tak som si ho vzala k sebe a naivne si myslela ze zaspi, po pol druhej som to vzdala, prebalila ho , urobila mu mlieko a okolo druhej konecne zaspal. Zobudil sa o siedmej , napapal sa ale uz nezabral, takze som ho ako tak do osmej udrzala u seba v posteli a potom sme vstali. No ale ja som asi do desiatej bola uplne mimo :grinning: :grinning: :grinning: Okolo pol jedenastej maly zaspal, tak som rychlo upratala, umyla podlahy, uvarila malemu papat, potom sme sa hrali. Okolo tretej prisiel tatinek, maly siel spinkat a ja som tiez vytuhla, zobudila som sa az okolo piatej. Teraz uz maly asi pol hodku krasne spinuska.

ZUZI: popravde, co sa tyka toho kufru, tak najprv to bol sok ale potom som sa uz z toho len smiala, ved co ine aj ostava v takej situacii :grinning: :sweat_smile: Aspon sme si urobili vylet, pokecala som s kamosmi , Tobinka samo vsetci obdivovali a nikto nechapal ako strasne vyrastol, som si to vlastne az dnes uvedomila, ze od vianoc pribral takmer dve kila a podrastol o 5 cm :confused: :confused: Dnes som musle odlozit overaly na spanie , ktore mu mali vydrzat do 9 mesiaca a oprat mu vacsie na 9-12 mesiacov, ale ked som mu to obliekla tak som pochopila , ze su mu tak akurat a ze o taky mesiac , dva uz zase bude potrebovat vacsie. Je to fakt sila ako tie deticky rastu :confused:
S tou tvojou pracou... som si aj myslela , ze si bola na neschopence, tehulky proste do takeho prostredia nepatria :wink: :slight_smile: a aspon si si mohla tehu krasne uzit :dizzy_face: Jeee, takze ste si to u babicky uzili, to je parada. Jo a ten recept by si sem mohla hodit, znie to dost lakavo :wink: S tym jedlom s tebou suhlasim, tiez si myslim , ze Ondrasek je dost velky aby ste to mohli skusat, ak mu nieco nebude vyhovovat tak to proste vylucis s jedalnicka a hotovo.... si myslim , ze je lepsie zacat teraz ako neskor :wink: :slight_smile: Ako bolo u tchanovcov???
Rano bolo u vas tiez krasne, take mam aj ja rada a velmi si to uzivame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No ale uklid v panelaku nezavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: k nam chodi upratovat nejaka pani, takze v tomto je to parada, som naozaj neznasala ako pubertak , ked ma mamka poslala umyvat chodbu , fuj :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic idem si dat ten zeleninkovy salatik, uz sa na neho moooc tesim.....

Jo a ak by som sa uz dnes nenahlasila , tak sa na zajtra ospravedlnujem za absenci, ideme na Slovensko podpisat kupno-predajne zmluvy na ten byt, takze sa nahlasim az vecer...

A ak by som sa tu naozaj uz dnes neukazala, tak vam prajem krasnu dobru noc kocky....

Jooo a HELUUUUUUUUUUUUU ako si prezila vcerajsi dniiiik????
7. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
No teda holky, to je nekazen !!!!!!!!!!!!!!!

Este raz krasnu dobru noc prajem................
7. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
autor
Jééé Mimi, to jste měli vážně divnou noc...třeba už to budou opravdu ty zoubky. Naštěstí je to vyjímečně, dneska jste určitě spali zase krásně.
U nás dneska ok, kojo asi o půl jedné a od té doby spinkal...teda jen do šesti. Pak jsem myslela, že se nají a usne znovu, ale omyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak vřískal v postýlce i u mě v posteli, že jsme prostě museli vstávat. Ale neva, aspoň stihnu hromadu práce, že? :wink:
Je pravda, že Tobinko teda vyrost pořádně. Nejdřív tak plíživě a najednou takovej skok :grinning: Úplně chápu, že ho všichni obdivovali...vždyť je to taky moc krásné miminko (teda miminko...spíš už velkej chlap :slight_smile:)

U tchánů včera ok. Po obědě jsem jim malýho nabalila ven a my jsme s Lubou vyrazili k němu do práce zabalit nějaké alternátory na dnešek na odeslání (firmu mají asi 8 km od vesnice, kde bydlí jeho rodiče). Odpoledne námm pak tchán udělal obložené talíře na cestu a my frčeli domů. Po cestě jsme se stavovali na nákupu...malýmu jsem koupila růžičkovou kapustu, pórek a dokoupila brokolici. Tak dneska začneme zkoušet pórek, ten mám syrovej, jinak je to na mrazáku.
Teda malej je dneska od těch šesti tak protivnej, vůbec ho tak neznám. Spinkat nechce, být vzhůru taky nee, pořád pobrekává....musím k němu

Helu a co ty? Jaká byla zábava?
8. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
Zdravím holkýýýý,
já fakt nestíhám!!!! Máme tu po víkendu jak po výbuchu, tak se snažím uklízet, ale zjišťuju že se snažím zbytečně. Štěpi je ničitel, vše co uklidím je hned venku, takže bordel jak v tanku. To bude mít tatínek radost až to bude všechno přešlapovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale fakt to nějak nejde, nechce mi být v lehátku, v postýlce, ohrádce. Chce být prostě na zemi a řádit tu jak tajfun. No dětem se v kreativitě nemá bránit, ale co mé nervy :grinning: Ještěže mě nechal navařit a převléct lóže :grinning:
Zjistila jsem, že nám roste dvojka nahoře, tak snad brzy vyleze :unamused:
Holky, zkusím písnout večer, jestli mě táta pustí k PC :wink: a když ne, tak zítra ráno.

Přeji vám krásnej den, pokusím se na vaše příspěvky reagovat v příštím příspěvku. Tak se nezlobte :wink:

Jooo a zábava supééééér!!! Jsme vyhráli hruškovici (jakoby jsme té sliverdy neměli doma málo ... ale je fakt, že jsme pálili meruňku, tak bude změna :grinning: ) a velkej dárkovej koš. Celkem super výhry, ale byly tam o móóóc lepší. No co, štěstí v lásce nám kazí štěstí ve hře, ale co to první je důležitější :dizzy_face: :dizzy_face:

No a končím, právě ohlodává pode mnou židli, s takovou brzy spadnu na zem až ji ten náš bobr dokouše :grinning:

Jdeme véén tak už fakt čúúúús
8. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Krasny vecer kocky,

koneeecne sediim, som total ko, ale slubila som , ze sa vecer nahlasim, tak tak cinim :grinning: :grinning: :grinning:
No aj dnesna noc u nas katastrofa, teda do druhej to bolo ok, ale tak ako vcera aj dnes sa mlady pan rozhodol, ze sa mu nechce spinkat... takze som k nemu od druhej kazdych 5-10 minut vstavala a davala dudlik alebo mu dohovarala nech spinka ale on nic, o tretej som to vzdala a vzala ho k sebe, o pol stvrtej zaspal, prelozila som ho do postielky a spinkal do siestej, potom papal, spal este do pol osmej a vstavali sme. Ja som ale bola zase mimoza :rolling_eyes: :confounded: :grinning: Kratko po deviatej sme vyrazili na Slovensko... v autosedacke zase plac asi tak pol hodku, kym nezaspal.... no proste des.... Den bol ale celkom v poho, na Slovensku sme vybavili, banku, kataster, notara, po ceste domov sme sa este stavili v obchode a vyskusali pre Tobinka novu autosedacku. Vybrali sme nakoniec ten Romer http://www.pacipaci.cz/1371-safefix-plus-clasic-line-2010.html ako je to palka jak hovado, ale ked mi dost cestujeme a fakt nechceme nic podcenit... tak dufam , ze na dalsiu cestu do Popradu , uz pojdeme v novej sedacke....

ZUZI: navstevu u tchanovcov ste zvladli, parada... aj tatinkovi si pomohla s balickami, takze celkom pohodovy dnik... ako Ondraskovi chutila ruzickova kapusta? U nas je to pohoda, basti uz aj hrasok, vlastne on zbasti vsetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ako ste nakoniec prezili dnik, ked bol prcek taky mrzuty???

HELU: ceny co ste vyhrali su skvele a urco sa vyuziju :slight_smile: :slight_smile: Zabavili ste sa a to je dolezite a mas pravdu ze stesti v lasce je dolezitejsie ako v hre :grinning: :dizzy_face: Ty ma vzdy tak pobavis svojim opisom co Stepanek robi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to musi byt tak uzasne, urcite sa vzdy len smejes??? :grinning: :grinning:

tak holky, idem relaxovat, drobecek spinuska, drahy je v posilovni a mna caka telka....
8. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
Teda Helu, další zoubek...to už snad není možný...vám to roste jako houby po dešti :grinning:
Taky máme napáleno hromadu litrů slivovičky, ale myslím jen mirabelky a meruňky a broskve. Pěkné dárky jste vyhráli. Já bych vyhrála tak velký kulový... :grinning: Příští týden jsou u Lubových rodičů taky ostatky, ale my asi nebudeme.

Nějak jsme to s malým dneska doklepali, ale teda vůbec neměl svůj den. No co, každej nemůže být výbornej ne? :wink: Taky si musí trochu zakřičet. Tak nevím jestli na něj něco neleze, možná nějaký zoubek.

Mimi, kapustu jsme ještě nezkoušeli...dneska měl oběd ze včerejška a do toho jsem mu udělala trochu pórku. Zítra zase pórek a další den taky. Musíme to zkoušet déle kvůli té alergii. Pak přijde na řadu ta kapusta.
Dneska jsem mu dělala na sváču jáhlovou kaši mléčnou s jablíčkem...šmakovalo mu.
Jejda, zase špatná noc? No to už není samo sebou...určitě brzy vyleze zoubek...a mamka bude mít nové šaty, pokud ho teda najde první :wink: :slight_smile:
Dobře, že jste si všechno na Slovensku zařídili. Snad už to máte všechno vyřízeno. A ta sedačka je fakt super. Taky by se mi líbila, ale my zase tak často nejezdíme...teda né, že bych nechtěla pro malýho tu nejbezpečnější...jsem se do toho zamotala :grinning: No, určitě taky nějakou vybereme.

Teď už frčím do postele, jsem dneska nějaká mimo. Doufám, že bude malej ráno spinkat déle než dneska :confounded: dobrou holky
8. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Zdravím mé milované krásné maminky :grinning:
...tak jsem vám polichotila a teď vám můžu napsat, že nemám čas :sweat_smile: Za chvilku vyrazíme ven, já holky s malým nějak nestíhám, furt mi všude leze, ohlodává (teď opět pod židlí a slyším jen jak hlodáky hlodají). Já fakt nevím, jak si najít čas...ale odpo asi ven už nepůjdeme, tak jestli mi usne, tak písnu. Už fááááákt.
Hele Zuzi, jak všechno stíháš, když Ondrášek všude leze??? nebo je hodný dítko?? já nevím, Štěpi jeden den chvilku vydrží v ohrádce, lehátku a druhej den ani minutu (lehátku jen na papu) a to mám fakt problém v klidu navařit. Já nechci vidět, až začne být ještě rychlejší a akčnější :sweat_smile:
Jo jinak Štěpula už sudy neválí, ale leze jak padlej voják. Ale jde mu to sakra dobře a rychle :angry:

Tak soráč a já slibotechna slibuju, že zkusím odpo písnout :grinning:
9. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
Helu, tak to máš koukám co dělat. Já stíhám krásně, Ondrášek ještě neleze. Válí sice sudy a trošku se plazí dozadu, ale to není zase taková hrůza. Ale je to hroznej šantil...když se k něčemu dostane tak začne kramovat, vytahuje z igelitek věci, snaží se dostat do skříněk. Teda, vy už lezete...to je paráda. Já mám čím dál větší pocit, jestli fakt nebude nějakej opožděnej, když už všichni kolem nás lezou...Ikdyž prý má ještě čas, ale stejně. Všechny maminky říkají, že jejich děti už lezou a já musím říct, že ne. Pořád se uklidňuju tím, že je to individuální a že snad brzy začne...Třeba v tom cvičení ho trochu popostrčí :slight_smile:

Dneska noc v pohodě...sice se vzbudil jak jsme šli spát, ale to jen na chvilku, ani pít nechtěl. Vlezu do pokojíčku, vždycky večer ho kontroluju...on byl celej odkopanej a čučel na mě, ale ani necekl. Tak jsem mu dala dudáka a šla do ložnice. Za chvíli takový rany do postýlky, jsem se šla podívat co to je. A on na břichu, chlámal se a kopal nohou do hračky na postýlce a to tak rachotilo. Tak jsem ho obrátila zpátky, svázala ruce do plíny a šla do ložnice. No a byl klid. Spinkal až do 4, pak se napapal a spal do šesti a potom usnul ještě od sedmi do osmi. Takže dneska paráda.

Včera jsem povlíkla postele, pouklízela ložnic. Tak dneska se vrhnu na další pokoj. Nemusím vařit tak toho stihnu určo hodně. Taky tady mám žehlení...to ložní jak jsem včera vyprala a hromádku oblečení pro malýho...tak se do toho taky pustím. Taky bych měla jít do města. Psali mi z trafiky, že došly další 2 série těch pohádek. Sbírám totiž ty kouzelné pohádky od Disneyho. Je to vždycky knížka a k tomu naluvené cd. No mám toho hodně tak frčím...mějte pěkný den holky, a ozvěte se
9. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Dobre ranko holky,

tak u nas noc zase zvlastna, tentokrat sa prcek zobudil o stvrtej a nechcel spinkat, tak som si ho vzala k sebe, zaspal behom desiatich minut, prelozila som ho do postielky a spinkal do siestej, potom papal, este pospal do siedmej. No a o pol osmej vstavali aj s tatinkem. Ja si to ani nepamatam, spala som, ale o pol deviatej som uz musela vstat, pretoze mal maly v plince paradnu naloz a tatinek si s tym nevedel poradit :grinning: :grinning: :grinning: Teraz sme uz sami, maleho som dala spinkat a cakam kym tak ucini a ja si tiez lahnem pretoze mi je nejak divne, od vcera sa necitim dobre. Vecer som pila coldrex, nejak ma pobolievalo hrdlo ale to som snad orofarom zazehnala ale este stale to nie je ono. Teraz som si dala paralan a chcem to vylezat, uvidim ci mi to prcek dovoli. Dnes ideme plavat, tak musim byt do druhej ako tak v poho. Potom nakup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chjoo nic sa mi nechce, by som len lezala....

HELU: uz zase zubok, tedaaaa vy o chvilocku budete mat plnu pusu zubkov a my stale nic :grinning: :grinning: :grinning: No pozeram , ze mas co robit aby si Stepanka udrzala na mieste.... Som zvedava kedy ti umozny poriadne napisat :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI: s tou autosedackou chapem, urcite chcete pre Ondraska to najlepsie... ale ako pozerala som crash testy a zo vsetkych autosedaciek presli len dve, Romer a este Maxi Cosi... ten Romer sa da kupit aj do 5000 ale bez toho safefixu... sme rozmyslali ze kupime bez ale predsa len kvoli tomu nasmu cestovaniu radsej priplatime :slight_smile: Den ste nejak doklepali, tak hadam dnes bude lip :wink: :slight_smile:

Idem skontrolovat toho mojho prcka, je tam ticho, tak hadam zabral..... inak u nas pocasie zase na nic, poletuje tu sneh ale len tak jemne , ale teda zima je pekna... ja uz chcem proste jaroooooo....

tak zatial.... a uzivajte dnik....
9. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak malej dospává v kočárku, nevím jak dlouho, už spí hodinu a půl, takže jsem zvědavá kolik vám toho stačím písnout :confused:
Nevím, co jsem vám psala a co ne, tak kdyžtak se omlouvám :wink: V sobotu to bylo super, na koblížky jsem se vybodla, stejně bych to musela jíst s manžou a zbytečně bysme kynuli. Stačí když je udělala tchýně, tak jsme si zobli u ní a měli jsme vystaraný :grinning: Tatínek, jako dobrovolnej hasič, byl celý ostatky skoro pořád v čoudu, ale když mohl, tak utíkal za náma domů :slight_smile: V sobotu tu chodili masky, bylo to moc hezký, ikdyž mi připadlo oproti loňsku trošku slabší...zato večer to bylo super. Masky to večer vynahradili, byly fakt nápaditý :grinning: Byla jsem ráda, že jsme vypadli, konečně jsem pokecala s lidma co teď moc nevidívám, s kamoškama těhulkama...

no tak slyším šílenej řev, to zas bude....určo ještě dopíšu....
9. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
tak si chvilku hraje na místě :grinning:

jo v sobotu, když jsme chodili po dědině s průvodem, tak na kočár málem spadl sníh ze střechy :angry: no, naštěstí jsem rychle zareagovala, tak nás zasáhlo jen pár drobnech kousků. Takže pohoda, ale ve mně by se krve nedořezal :sweat_smile: Manža to viděl, tak hned utíkal za náma, si taky oddychl, když viděl, že je vše v poho a malej chrupká...

V neděli byl dětskej karneval, tak jsme se šli na chvilku kouknout. Bylo to moc hezký, soutěže, tombola, písničky...ale na můj vkus to strašně řvalo...ten pán co to moderoval, tak šíleně křičel, že jsme raději asi po necelé hodince odešli...ale už se těším na příští rok, až toho našeho frajera nastrojíme :grinning:

Jo a ještě jsem nenapsala, že když jsme šli v sobotu na zábavu, tak tchýně si vzala Štěpulu dolů ať se prý vyspíme, když zas řádí v noci. Takže jsme se krásně vychrupkali. Jéé to bylo žůžo...

Tak a máme rozbitej reprák, no to tátu odvezou už včera musel spravovat čudlíky :unamused: :grinning:

tak já se zas za váma vrátím až to tu dám do pořádku :angry:
9. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Tak jsme dopapali, měl pohanku se zeleninou. Teď si hraje se lžičkou a vykřikuje mama, ale už mu nic nedám :sweat_smile:
Holky, on se naučil dělat takový ksichty a teď to dělá pořád, ale to je hrozný, hlavně když to udělá u jídla, tak to je dítko na zabití :grinning: :angry:

Mimi, teda nechat kufr doma :grinning: No hlavně že jste to vyřešili a pro příště si hold už budete dávat větší pozor :wink:
Máš pravdu jak ty děti rostou...my už oblékáme 80 a něco i z 86, ale spíš 80. Autosedačka pěkná, my budeme brát normální bez isofixu, ale určitě jsem rozhodnutá jít do romerky. Teď budeme mít teda půjčenou od švagrové tu 9-18, taky romerka a pak do těch 36 koupíme vlastní. Mě se moc nechtělo investovat do těch 18kg, si myslím, že bysme ji stejně dlouho nevyužili a švagrová nám ji nabídla na půjčení. Je užívaná taky tak ten rok, což si myslím, že na kvalitě neubírá, takže do toho půjdeme...

Zuzi, já si myslela, že lezete, tak proto jsem se ptala. Ale nevidím na tom nic špatného, že ještě neleze. Teď jsem kočárkovala s dvouma maminkama a ta jedna má stejně starou holčičku jako ty Ondráška. Malá ji sice sedí, ale nic víc dělat nechce. Ani pro hračku se nenatáhne. A myslím, že i to sezení u ní je sporný, protože ji začala posazovat strašně brzy, tak možná proto sedí sama, ale jinak je to prý lenoch. Já si myslím, že ještě máte čas, sice už by lézt mohl, ale nemusí!!! a co víš, třeba půjde rovnou do stoje. Idkyž to není moc dobrý přeskočit lezení, ale to nijak neovlivníš :wink:

Holky, jinak máte zajímavý práce. Hlavně ta Zuzčina by mě bavila :grinning: zuzi, jak ses k ní dostala?? musíš mít nějakou spešl školu nato??

No jdu, třeba se mi ještě podaří utrhnout na chvilku. Malej se tu vzteká, lžičku v ruce a furt řve mama, mama. Asi mu dám kukuřičnou křupku, snad mu do postačí na dojezení :grinning:

Taky vám tak melou pantama??on furt kecá :grinning: a zajímají vaše ratolesti hračky?? Štěpi si s nima chvilku pohraje, ale spíš ho zajímají nohy od stolu, židlí, drátky, skříně, krabice...prostě všechno možný jen hračky ne. Jediný co vydrží, tak je "číst" si knížky. Má takový ty povoskovaný knížky a u nich teda chvilku vydrží, každé stránce povykládá, pak zavře a valí zas něco ohlodat :grinning:
9. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
Jééé Helu, ty ses rozepsala...to je super
U nás se spinká, ale teda má zase nějakej blbej den. Otravnej opět jako včera, dneska dokonce dlouho brečel. Koukala jsem do pusinky a zdá se mi, že mu leze dvojka nahoře, ale nejsem si jistá. Je to divný, jedničky hore ještě nemá, tak nevím jestli by mohla jít dvojka. Já jsem mu včera i dneska zkusila dát do jídla pórek. Dneska to bylo obzvlášť mňam, klidně bych to snědla sama.
Tak co, stačila malýmu na dojezení ta křupka? :slight_smile: U nás se na dojezení dává prsíčko. Je to hrůza, pořád ještě po každým jídle kojím...on se prostě ne a ne vzdát :sweat_smile:
S tím lezením mě to trošku trápí, ale protože vím kolik dětí ještě v pozdějším věku nelezlo, tak to zatím moc neřeším.
Autosedačky jsem ještě nevybírala...ale díky za radu, že se mám dívat jen na Romer a Maxi Cosi. Aspoň nemusím prohledávat všechno. Je pravda, že vajíčko už je nám trošku těsné :wink:

Práce je fakt zajímavá a bavila mě dost. Pořád člověk dělá něco jiného, není to vůbec stereotyp...takže bezva. Myslím, že spešl škola být nemusí. Já mám vystudovánu ochranu životního prostředí na ekonomické fakultě. Takže jsem vlastně inženýr ekonomie se zaěřením na ŽP. Ale ta ekonomie mi nebyla tak blízká, proto jsem se vrhla na ekologii. Vodárenstvím a čistírnama jsem se zabývala na škole tak bokem, takže mě pak i bez problému vzali na inspekci na vodu. Ikdyž teď si říkám, že bych ji klidně vyzkoušela.
Noo každopádně nevím nevím jestli se tam vrátím (i přesto, že je to super práce) ale přece jen dojíždět do Olomouce s malým dítětem. Navíc mám mateřskou jen na 2 roky, takže buďto hned po těch dvou letech do práce nebo druhý mimi. Ale s tím jsem si to vybírala, že kdyby to šlo, že bych ráda měla děti za ráz.
Mám nějaké plány, pořád přemýšlím jestli se do toho pustit nebo potom nastoupit někam do práce. No uvidíme jak se to všechno vyvine.
Jejda, to jsou zase romány...omlouvám se, že vás otravuju svýma myšlenkovýma pochodama :sweat_smile:

Malej taky pořád vykecává. Nejvíc když mu něco nejde...teď se pořád staví na ruce a snaží se k tomu přidat i nohy a ono mu to nejde...tak se u toho pořád zlobí a prská...no sranda ho pozorovat :slight_smile: Jo a hračky byly taky zbytečný kupovat. Přesně jak píšeš, nejvíc ho zajímají nohy od židle, puzzlíky, koberec se taky dobře žužlá :grinning:

Ten karneval příští rok, to bude super. Vymyslíš mu krásnej kostým...no už ho úplně vidím :wink:

Dneska nám přijede tatínek brzy domů. Už mi psal, že vyjíždí ve 3 hodiny, tak ho tady tak za 20 minut máme, hurá. Já pak skočím jen rychle na poštu, protože se mi s malým ven nechtělo a budeme si užívat rodinnou pohodu.
Tak pádím...určo ještě přijdu

Koukám, že bude mít Mimi dneska co číst :grinning:
9. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Čau holky,
zítra nevím,jak se sem dostanu. Mám v plánu hodit mladýho pána do nosítka a pošupajdíme asi k našim. Ještě uvidím, jak budu stíhat a jaký bude počasí. Chci jet busem, tak doufám, že mi dopolední autobusy neprospí :grinning:

Sem zvědavá na dnešní noc. Už třetí noc se furt budí. Sice je za noc jen dvakrát kojo (většinou o půlnoci a pak tak o čtyřech) ale mezitím se budí brekem :sweat_smile: Asi ty zoubky, naštěstí stačí jen chviličku pochovat a je to ok. Pokud se ovšem nerozhodne, že nám začne vykládat..to je pak na mrtvici. Dnes nad ránem mi táta řekl, ať jdu na jeho polovinu, že bude s ním chvíli on ho uspávat a pak sám chudák zaspal do práce. Ale Štěpánka se mu podařilo uspat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak už dobrou :pensive: :pensive: :pensive:
9. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
Holky nehnevajte sa ale ja som dnes totalne K.O. zajtra doctu aj napisem, teraz uz valim do hajan.

Krasnu dobru noc a hodna miminecka :wink: :slight_smile:
9. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.