• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
Zuzíku, Ondrášek je bezvadnej, taky taková papulka jak ta naše beruška..:slight_smile:
16. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Heli, Štěpulka taky pěkne povyrostl, už vám chodí pomáhat na stavbu? :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Lenuš, Adélka je princeznička, je úžasná! :slight_smile: Měli jste podle fotek moc krásný vánoce, co! :slight_smile:

Vypadáte všechny a všichni moooc dobře! :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
16. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Zdraviim holky a hlavne teba MONIIIIII!!!!!!!!!

Teeda ja ti to IP budem pisat castejsie aby si za nami dosla mrknut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nelinka je teda kockaaa, ta tiez krasne vyrastla :wink: :slight_smile: Som rada ze ste v poriadku aj ked tie zadicka musite kontrolovat, ale urcite budete v poriadku :wink: Tie fotecky z atelieru (predpokladam ze su teda z nejakeho atelieru) su boziii :dizzy_face: :dizzy_face: ste krasna rodinka... Prosim ta urcite sa za nami zastav castejsie!!!!!!!!!! Inak na to plavco mi chodime normalne na kurz, prvy krat sme mu zaplatili 5 lekcii, potom uz 10 a dnes sme mu predplatili dalsich 10. Vo vodicke sa mu velmi paci, tak nech sa realizuje. Co sa tyka toho ci sa da ist len na 1 lekciu... tak u nas nie, najmenej ich je 5. :wink: :slight_smile:

ZUZI: tak som rada , ze aj druha pani na rehabke sa cudovala preco tam ste a aj ked Ondrasek place pri tom cviku, tak urcite je to preto ze ho obmedzujes v pohybe a ze ho to neboli :wink: :slight_smile: a myslim si ze o chvilocku uz budete na styroch a ze na tu rehabku nebudete musiet chodit. Teeda tak Ondrasek si dnes pekne dachol, ale je to super, aspon si si vyluxovala :wink: :slight_smile:

HELU: tiez som sa chcela opytat na tie hrozny, ako ich Stepankovi davas?

My sme si dnes krasne uzili plavco, maly bol kuzelny :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes prvy krat skakali do bazena sipku, bolo to uzasne, potom vam hodim na facebook videjko.... Po plavani sme zasli kupit malemu ten koberecek , tak som zvedava ci mu to na nom pojde lepsie :confused: Potom sme sa zastavili v Mc Donalde, proste som dostala chut na nechutne nezdravi hambac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sme sa s tatinkom poriadne prezrali, Tobinko dostal mliecko :slight_smile: A potom sme este zaskocili do jedneho obchodu skusit este jednu autosedacku , ktoru mi vcera poradil moj tatinek ale teda nebola nic moc, takze ostaneme pri tej Romer.... Dom sme dosli okolo pol siestej, trosku sme sa pohrali, potom sme volali s nasimi cez skype a o siedmej uz drobecek spinuskal.... takze ja som teraz skocila za vami a potom idem trosku na desku, posledne dni som to teda pekne zanedbavala..... :pensive: :pensive:

Tak zatial kocky.... este urcite nakuknem..... :wink: :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jééé Mončo, to jsem ráda, že jsi mezi nás zavítala!!! ale nevidím žádnej delší příspěvek jak žijete atd.!!!!! Nelinka je kočka :grinning: Pěkný fotečky!! No teď si uvědomuju, že já vůbec neaktualizuju fotky na koníku. :sweat_smile: No ale házím vám sem občas odkaz na galerku a na facebook to stačí neee holky???
Mončo, nechceš mezí nás taky zavítat na facebook???

Ty hrozny...spíš hroznovou šťávu....mám skleněný struhadlo, takže mu na něm dělám banán, jablíčko, hrušku a i hrozny. Z těch hroznů je spíš šťáva. Ale myslím, že kdyby se nakrájely na fakt pidi maličkatý kousíčky, tak by to vadit nemělo. Holky, dáváte už lepek??

Mimi, vidím, že byl super den s tatínkem :grinning: to je fajnééé.

Zuzík?? byl tu dnes nebo ne??? ale jo byl. No jo, už jsme zas na nové stránce :grinning: Tak vidím, že Ondrášek je i podle druhé rehabky zdravej kluk, to jsem ráda. Pak nákupy...takže taky pěkně prožitej den.

já tu měla dnes chvilku mamku, tak poreferovala co babička. Už prý dostala chu't na koblížky,tak ji je mamka zítra poveze. Takže jak má svoje chutě, tak je to už v pohodě. No jo, je to bojovnice :grinning: V sobotu asi za ní pojedeme, nepůjdu na trénink a skáknu za babčou. Holt musím ji jet vynadat co nás tak straší :grinning: a zrovna skáknem i za manžovou babičkou. Všechno při jednom :grinning:

Holky už se loučím, přeji dobrou noc :pensive:
16. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Holky vy jste i na facebooku? Tak to by bylo super...konečně jsem si ho taky založila a tam házím fotečky pořád, určitě by i ta komunikace byla lepší...:slight_smile: Tak si mě prosím najděte- monika Nárožná a já si vás hnedka potvrdím mezi kámoše...:slight_smile:
Jinak co u nás novýho... Dneska jsem objevila první zoubek..dal si na čas, ale je tam! :grinning: Zatím je to bez výrazných změn chování, ani teploty nejsou, tak snad nám ty zoubky polezou bez problémů... Plazíme se jak o život, ale ještě nelezeme, nějak se na ty kolínk anechce postavit.... Sedí už sama, ale pro jistotu jí ještě dělám oporu zatím to moc nepřeháním...sama si pak "řekne", že už chce sedět sama... Slova zatím nic...je to takový bububu, a pupupu, jediný co má trochu význam je ham (to by jí šlo pořád..:slight_smile: ) a ted začala říkat něco jako blbá, ale je to takový spíš bbbbá..:slight_smile:
Mimi, tak to je škoda, říkala jsem si, že bych si třeba udělalal za vama do bazenu výlet, ale 5 lekcí by bylo těžší časově skloubit..:frowning2: U nás máme taky bazen, ale není tam vyloženě upravená vodička pro mimíse, tak se tam zatím moc nehrnu. NAvíc bych ze začátku chtěla určitě odborný dohled..:slight_smile:
Před vánoci jsme byli v beskydech, bazen tam byl stedenej,ale byli jsme s Neldou ve výřivce sa to si teda ten náš vodníček maximálně užíval...:slight_smile: mNonic, jdu hajat, uzrčitě se ozvěte přes fcb, budu vás vyhlížet..:slight_smile:
16. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
Taky zdravím Monču...určitě za náma zavítej častěji. Nelinka je kouzelná, máte krásné fotečky. Klidně napiš jak se máte a takový ty věci.

No jasně Helu, že jsem tu dneska byla :slight_smile: Ty hrozny možná taky vyzkouším. Ale ještě tu máme před tím jiné věci na vyzkoušení. Ale díky za tip...dneska jsme zkoušeli dát k zelenině pohanku, chutnalo mu a zatím to vypadá bez reakce. Pak zkusíme tu růžičkovou kapustu a asi to hrozno.
A to ovocko už dáváš jen tak syrové nebo ještě převařuješ? Já ještě všchno ovoce dusím, tak jestli bych už nemohla dávat jen tak.

Mimi, plavání bylo zase super...Tobi je moc velká šikulka. Já když to vidím tak mě hrozně mrzí, že s Onďulkou nemůžu chodit.
Mc Donalda si taky ráda dám. No jo, všechny ty nezdravý věci jsou hrozně dobrý :grinning:
Jsem zvědavá jak se bude Tobinkovi líbit na koberečku. Však nám určitě napíšeš. A s tou sedačkou...budete kupovat tu 9 - 18 kg? Já už jsem se taky na nějaké koukala, asi taky vyhraje ta Romerka, ale do těch 36 kg se mi zdá nějak moc ne? My budeme brát tu do 18 kg, pravděpodobně bez báze. Ještě ale přesně nevím jakou.
Jo a s dovčou jsme pořád ještě nepokročili...pořád nevíme kam :frowning2:
Zkusím se teď po něčem mrknout...sedím u telky s pc (Luba pracuje u stolu tak jsem si musela zapnout jiný) a koukám jedním okem na kriminálku. Už se ale nemůžu dočkat sluníčka a moře, jééééé

Kdybych už dnes nepřišla tak všem dobrou noc
16. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Este nakukujem.....

HELU: tak super , ze babicka je na tom uz lepsie, koblizky tomu fakt nasvedcuju :grinning: :grinning: :grinning: Diky za typ ako na to hrozno, tiez pouzivam sklenene struhadlo takze to nebude problem... Tak si sobotu poriadne uzite, ked sa uz vzdas toho volejbalu :wink: :slight_smile: Jo Helu a ja lepok uz davam asi mesiac, mozno viac ale zatial len v tych detskych susienkach.....

MONI: tak na facebooku som si ta pridala, ale nasla som ta tam az dva krat tak hadam to bude v pohode. Diky za krasny popis ako ste na tom s Nelinkou , a ten zubok nech ta netrapi, ze ho mate az teraz. Nas Tobinko je zatial bezzuby stale a to ste od nas mladsi :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI: ja Tobinkovi ovocko uz nedusim, proste mu to postruham na tom sklenenom struhadle a pohoda, zatial mu ale cerstve davam len banan, hrusku a jablcko. Na ine pekne som v obchode nenarazila... Merunky, Broskyne mu davam zo sklenicky a myslim ze uz mal sklenicku Jablcko s lesnymi plodmi....
Zuzi je mi luto ze s Ondraskom nemozete na plavco :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale ono sa ten atopak urcite zlepsi, mozno strati uplne (moooc vam to prajem) a aj vy budete moc chodit plavat :wink: :slight_smile: No a kym sa tak stane tak urcite najdete ine aktivity, ktore budu take dobre ako plavco :wink: :slight_smile: Tobinkovi sa na koberecku celkom paci, hlavne je to nieco nove, takze zatial ho to bavi.... Holky on od vcera robi to, ze ked je na brusku a poviem mu kuk a zasmejem sa na neho, tak sa akoze zahambi a hlavku si schova medzi rucky, teda polovi na zem a culi sa pri tom ... je na neho tak boziiii pohlad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Co sa tyka autosedacky, tak urcite pojdeme do tej Romer 9-18 kg, ale zase sa nevieme rozhodnut ci s tym safefixom alebo bez... ide mi o to ze ked som u nasich tak tu sedacku budem musiet prekladat do ineho auta a teraz si nie som ista ci to bez toho fixu pojde.... este to musim vyzistit... inak zuzi ak by si tu romerku objednavala cez internet tak tu maju celkom dobre ceny, teda najlepsie ake som zatial nasla www.kocarkydavidek.cz
Boze ja uz chcem tiez teplucko, more a slunicko... Vcera sme s drahym skonstatovali, ze uz sa tesime na dofcu :grinning: :grinning: :grinning: no a ked si predstavim , ze si este musim pockat 6 mesiacov... :confounded: :angry: :confounded: :grinning: :grinning: ale nejak to vydrzime.... No a co tak Spanielsko? Ja som vyberala prave medzi Spanielskom (Mallorcou) a Kyprom.... Ale do Spanielska sa da aj inde .... tak skus pozriet nieco tam.... to len moj typ :wink: :slight_smile:

No nic hoky, idem este na chvilku k telke alebo do hajan???????????? No uvidim, ale vam prajem krasnu dobru noc..... :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
autor
Hezký den holky,
dneska noc zase super, krásně usnul v sedm, spinkal až do tří, potom kojo a zase chrupkal až do sedmi. Parádička...promiň Helu :sweat_smile:
Ráno jsme pocvičili, malej zase brečel jak hrom, chvíli si pohráli a teď spinká. Za chvíli přijde kámoška s Aničkou (za 14 dní jí bude rok) a moje ségra a budeme si dělat něco dobrého na oběd. Taky nám dneska přijde brzy tatínek z práce, hned po dvanácté. Tak si ho dosytosti užijeme.

Mimi, díky za ten odkaz...fakt jsou tam ty romerky za super ceny, resp. nejlepší. Ještě chci koupit cestovní postýlku, tak po nějaké pokukuju. Sedačku jsem myslím už vybrala. Tu romer king plus nebo tak nějak. S tím izofixem si to zjisti...bylo by totiž na nic, kdyby pak nešla přesunout bez toho do jinýho auta :unamused:
To ovoce teda taky zkusím už nedusit, ikdyž dneska jsem to ještě udělala...zvyk je železná košile :grinning:
A už je ti lépe? Co ten kašel?
Na Španělsko taky zkusím ještě mrknout...díky. Uvažovala jsem jak bysme to dělali v hotelu, kdyby jsme my s Lubou měli AI...tak co s malým. Nevím jestli na pokojích jsou nějaké věci (nebo někde jinde v hotelu) kde by se dal malého ohřát oběd, nebo převařit voda. Jak to budete řešit vy? Nebo máš zjištěno, že v hotelu to není probém? Promiň, mám asi blbý dotazy.
17. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Krasny den holky,

tak u nas noc klasika, maly spinkal od siedmej, zobudil sa okolo piatej, dostal cajik, o siestej papal a spinkal do stvrt na osem, potom sme vstali a sli sme zo spalne aby si tentokrat pospal tatinek.... Maly od desiatej zase spinka. Ja som od rana stihla navarit, pozehlit vsetko pradlo , tak mam zatial pokoj. Akurat uvarim malemu obidek. Tatinek nam domov pride az okolo piatej a vybehneme na rychlovku do vynimocne do Intersparu na nakup, ked uz su tam tie zlavy na detske prikrmy (dik zuzi za typ) :slight_smile: :slight_smile:

Inak ZUZI: ta romerka co si vybrala je super :slight_smile: :wink: Cestovni postylku tiez mame, asi pred tyzdnom som ju malemu rozlozila a pouzivam ju ako ohradku, kupovali ju nasi pre maleho aby mal kde spinkat ked sme na slovensku , ale tatka mu nakoniec vyrobil klasicku drevenu takze tu cestovnu mame doma. Stala len nejakych 900 sk, co bola super cena (kupovali ju v JISK) ale je cierna, trosku morbidne :grinning: :grinning: :sweat_smile: ale polepila som mu ju nalepkami a na spodok dala hraciu deku a hned vyzera lepsie :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Co sa tyka toho mojho kasla , tak cez den je to celkom v poho ale v noci stale des.... samo aj vcera som zabudla kupit ten sirup, ale dnes ho uz kupim , tak dufam ze to bude v pohode.. Jo a dik za opytanie :slight_smile:
Na to Spanielsko skus mrknut, co sa tyka AI tak maly ho ma tiez v cene, hotel ponuka detske menu a popravde ja teraz neviem co bude papat o pol roka takze to zatial nejak moc neriesim, budem az potom, ale co sa toho tyka , tak som rozmyslala, ze ak by este nepapal klasicke jedla (predpokladam , ze to detske menu nebude ani moc korenene a taak) tak mu pravdepodobne uvarim doma a zavarim to (kedze nechce papat klasicke sklenicky - ale to sa moze tiez zmenit) a vezmem so sebou. Co sa tyka ohrievania, tak mam ohrievacku na sklenicky tak vezmem tu a vodu asi budem zohrievat tak ze kupim tu najmensiu rychlovarnu konvicu a vezmeme si ju so sebou. Tak asi tak, nooo. Ale uvidim ako to bude.... Zatial mam taku predstavu......

Idem relaxovat, ked maly hajiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ALe budem nakukovat....
17. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes mám jaksi fofry, Štěpi řádí a ještě je jaksi nevrlej, ale dá se to. Teď něco málo přes hodinku spinkal, tak jsem tátovi navařila obídek.
Jinak u nás noc ta lepší klasika :grinning: Kojo v půl2, půl5 a v šest vstávačka. Takže dobrý :grinning:

Mimi, ta sedačka s isofixem nejde do každýho auta, mě se zdá že ji lze dát jen do aut vyrobených od roku 2007 ale nejsem si jistá :unamused: Zkus se zeptat na http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1510818 já jsem se s tím pánem taky radila kterou vzít až to bude aktuální. Je fakt ochotnej, tak mu zkus písnout.

Ovoce už nedusím, normálka na tom skleněným struhadle a šup miláčkovi do pusinky :grinning:

No nic, víc nestihnu napísat, valím za tím mým rošťákem dokud je hodnej :grinning:
17. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Helu tak super, ze aj vy ste maly lepsiu noc :wink: :slight_smile: Nas Tobinko je tiez nevrly uz od rana, tak som rada , ze teraz spi, lebo uz som mala nervy, drahy povedal , ze je rad ze uz ide do prace a ze ma obdivuje :grinning: :grinning: :grinning: ako je to super, ale mne to prd pomoze :grinning: :grinning: :grinning: Jo a tu sedacku s tym isofixom uz mam vyzistenu, auta od r. vyroby 2000 uz maju isofix, len zalezi od modelu kde ... mne skor ide o to aby sa ta sedacka dala dat do auta aj bez isofixu aj s nim. Ale dikes za odkaz, ak si nebudem vediet rady tak tam urco pisnem :wink: :slight_smile:

Drobec este haji, tak mu idem nieco dobre uvarit na paputa....
17. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti jsem prolítla poslední řádky..koukám že řešíte autosedačku. Už některá používáte něco jiného než vajíčko? My už sedačku koupili a chceme ji už dát do auta..z Neldy je kus ženské a z vajíčka nám už všude přečuhuje...:slight_smile: Na romara jsem se taky dívala,pak jsem jela do Brna rozhodnutá že koupíme storchenmuhle http://autosedacky.heureka.cz/storchenmuhle-starlight-sp/, ale nakonec jsem si odvezli tuto:http://kocarky.kupteonline.cz/babypoint-autosedacka-fenix-modra-24639. Šla nejvíc napolohovat a Nelda v ní vypadala spokojeně. :slight_smile:
Jéé, musím valit, Nelda se vzbudila....
17. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Zdravim kocky,

teda kde ste vsetky? :confused: :confused: :confused:
U nas sa uz od siedmej spinka, tatinek sa prave zobudil a chysta sa do posilovne a ja budem asi cumiet na telku aj ked este nemam predstavu co tam bude....
Jo a musim povedat , ze dnes sme maly katastrofalny den. Tobinko len krical, nechcel lezat, sediet, hrat sa, dokonca ani nepapal tak krasne ako zvycajne, no proste des. Dnes som naozaj stastna , ze uz spinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Moni: autosedacku mate krasnu, my kupime urcite tu Romer 9-18 kg, Tobinkovi sa v nej paci :grinning: :grinning: Inak Tobinko je este stale vo vajicku a myslim , ze este taky mesiac tak bude, uvidime kedy dojde sedacka.

Tak ja idem omrknut co to v tej telke dnes davaju, potom supnem na desku a potom sem este nakuknem.

Dnes chceme ist skor spat, zajtra si kvoli hokeju musime privstat, uz o pol siedmej hra Slovensko proti Cesku , tak som fakt zvedava ako to dopadne :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
Holky, u nás dneska super den, samá návštěva, malej hodnej, prostě dobrej den.

Moni, mně nějak ten druhý odkaz nefunguje, ale asi to bude něco takového jako ta první...pěkná. Taky jsem si tě našla na FB :wink:
Ty jsi od někud z Brna, že jsi se ptala Mimi na plavání?

Mimi, koukám, že u vás dneska nic moc, Tobi zlobil. Tak to bude fakt brzy nějaký ten zoubek. Doufám, že už si koupíš ten sirup a že ti bude brzy lépe :dizzy_face:
S tím hokejem je to snad jasný kdo vyhraje neee? :grinning: :grinning: :grinning:
Já chodím na desku ráno, ale poslední dobou to jaksi flákám.

Helu, já už trochu lepku taky dávám. Ale jen mírně...občas tu sušenku a dávála jsem už párkrát kuskus. A asi dvakrát jsem mu dala žužlat kůrku chleba. Ale přemýšlím jestli nedát už víc.

Já pořád špekuluju s tou kavárnou...jaksi nevím jak se rozhodnout. Vím, že by mě to bavilo, ale zase mám taky trochu strach...no musím to pořádně promyslet. Bude to ještě boj :zipper_mouth:
No nic, jdu odsávat a pak se uvidí :slight_smile: Ale asi ještě mrknu :grinning:
17. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Zuzi, tak to je super, ze ste si dnesny den uzili :wink: :slight_smile: tak to ma byt. Ja len dufam , ze u nas to zajtra bude uz lepsie :confounded: O jedenastej ideme konecne na to cvico, tak hadam , to prdolka zvladne a bude dobry... Dnes sme nedali ani ten obchod, co bol tak zly :frowning2:
Jo , ten druhy odkaz co tu hodila Moni , tak si to tam musis dat bez tej tecky na konci a uz to bude fungovat :wink:
Jeee, vy ste uz maly aj kuskus, tak ja ho tiez skusim, ale myslim, ze malemu bude chutit :grinning: :grinning:
Ja na desku chodim vacsinou aj rano aj vecer, no a ked sme uz pri tej doske, ak budes mat cas , tak by si mi do mailu mohla hodit par tych cvikov + popis , ak k tomu nejaky mas.... sice mi doslo dvd ale je to nifmof.... maila ti pisnem do IP. Samo to nemusi byt hned, ked budes mat cas..... :slight_smile:

Zuzi a preco spekulujes s tou kavarnou??? Ak je to tvoj sen , tak chod do toho!!!! Sny sa predsa maju plnit :wink: A ja verim , ze to zvladnes :wink: :slight_smile: A strach budes mat stale, nech by si sa rozhodla pre cokolvek (myslim podnikanie) bez toho to proste nejde :wink: ale ty si sikulka ,tak nenechaj aby ten strach vyhral, proste to urob a hotovo :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

Tatinek este nie je doma z posilovne ale pravdepodobne sa este zastavi v lekarni pre ten moj sirup, tak na neho pockam a asi pojdeme do hajan, teda ja urcite....

Krasnu dobru noc kocky..... :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
Jééé Mimi, dodala jsi mi fakt odvahu...díky za povzbuzení. Asi se tím začnu prokousávat a shánět nějaké informace.

Určitě ti pošlu to co k desce mám. Ale asi budu muset poprosit Lubu, aby mi to naskenoval...jaksi s tím neumím. resp. možná umím, ale ještě jsem to nezkoušela :grinning: Takže to nebude hned, ale budu na to myslet.
Doufám, že ti tatínek doveze sirup...ať ti pomůže. A už hybaj do postele. Já frčím taky :slight_smile: :slight_smile:
Na tu autosedačku od Monči mrknu.
Dobrou noc všem
17. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
Dobré ráno, tak my dnes vstávačka ve čtyři :stuck_out_tongue_closed_eyes: Předtím se od jedné hodině furt budil s řevem, takže jsem dnes "plná elánu" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V pět jsme vstali, protože už to s ním nešlo vydržet. Furt vykládal, vykřikoval, mlátil do postýlky....No, tak jsem si zapla olympiádu a čekám na hokej. Akorát jsem stihla snowboardisty, bylo to super a ten chlapík, co vyhrál zlato byl fakt borec :grinning: Tak aspoň něco pozitivního na tom dnešním ránu :grinning:

Mimi, komu budeš fandit :grinning: :grinning: :grinning: Mimi, to tobískovi rostou určitě zoubky, taky ho to chudáčka bolí. Štěpula si to taky pěkně vždycky protrpí. Ikdyž teď to snáší zas jinak, není to tak hrozný, ale i tak je to boj. Alespoň pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsem si všimla, že má prořízlou už pravou horní dvojku, myslím že lezou i ty další dvojky, ale ještě se neprořezávají, takže si ještě chvilku užijeme. Mimi, kupujete Kinga?? ta je super :wink: ale ony všechny romerky jsou dobrý, hlavně prošly testy ADAC, což je důležitý :wink:

Mončo, sedačka je moc hezká, ale někde jsem na ni četla diskuzi a není vůbec testovaná a podle ohlasu to asi s bezpečností nebude zas tak horký. No jsou to jen názory, tak snad se vám osvědčí....
Mončo kolik měří Nelinka, že se vám nevleze do vajíčka?? Štěpi má 76cm a 10kg a vleze se nám tam. Je tam sice napasírovanej, ale jinak dobrý. No, kdybysme cestovali takový dálky jak Mimi s Tobim, tak asi to nevydrží. Ale na takový kratší trasy zatím dobrý.

Zuzi, pokud máš možnost jít do kavárny a myslíš, že bys neprodělávala tak do toho jdi. Vzhledem k tomu, že bydlíš ve městě, tak si myslím že určitě návštěvnost maminek bude. Já kdybych tu možnost měla tak bych do toho šla. Nápad je to fakt dobrej, protože je málo hospod, kam se může jít s mimískem.

já už taky lepek pomalu zavedla, jen jsem chtěla vědět co vy.... podle naší mudry bych měla až v 8. měsíci (nebo po 8.měsíci, teď nevím) takže jsem se jen tak pro info ptala....

No nic, jdu za tím mým ukecánkem, tatínek mi odešel do práce, tak to s ním musím vydržet sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už se těším na hokej :grinning: :grinning:

Tak zatím, budu nakukovat :wink:
18. únor 2010 v 05:49  • Odpověz
Tak první třetinu mi celou prokecal :grinning: asi bude komentátor :grinning: Dokonce u gólu začal strašně výskat, no je to prčovní.
Teď usnul, ale co já?? tak zajímavej hokej, ani usnout se u něj nedá :unamused: :grinning: :pensive:
18. únor 2010 v 06:50  • Odpověz
autor
Helu, u nás se vstávalo v šest hodin...sice to není tak brzy jako u vás, ale na nás to brzo je. Asi ho vzbudili fanoušci pod náma. Řvali ještě než to začalo :angry:
Ale celkem pohodička...dala jsem si dlouhou horkou sprchu, teď jsme docvičili, namazali a dala jsem malýho do postýlky, už byl trochu ospalej, tak třeba si schrupne.
Já jdu dneska s kámoškou a dětma do Cipísku tak bude zase sranda.
18. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Vyhráli jsme :grinning: Tak něco pozitivního po ránu :grinning:

Malej furt chrní, už vidím, že si lehnu a v tu ranu se vzbudí....
18. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Zuzi, je super, že můžete s holkama někam chodit...nevýhoda vesnic :unamused: Užijte si to :wink: :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
Tak spaní se nekoná...je protivnej jak hrom...ach jo :frowning2:
18. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
tak spinkal doteď, a já už tak pěkně zabírala ke spánku :frowning2:
18. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Zdraviim holky,

noc klasika, Tobi papal o siestej, vstaval o siedmej. Ja som samo hore od tej siestej , pozerala som hokej a komentovat to radsej nebudem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tatinek teraz odisiel nieco vybavit, vrati sa okolo dvanastej a skocime do toho obchodu, potom ma este pracu,takze zase budeme bojovat samy... musim povedat, ze tobinko je od rana zase mrzuty a ja sa uz teraz desim dnesneho dna... Nakoniec na to cvicenie nejdeme, pretoze maly spinka a ja ho nechcem budit. som skonstatovala, ze to musim prelozit na inu hodinu, pretoze on proste kazdy den o tej desietej ide spinkat. Mam ale pocit , ze to bude trosku problem, ale uvidime......

Helu: teda, tu noc ti fakt nezavidim, Stepino je teda cislo, mam pocit ze u neho sa tie noci nejak striedaju :sweat_smile: :confused: Prave teraz aj ja pozeram ten snowboard a musim povedat, ze ten chlapak :grinning: co vyhral zlato je faaaaak borec :grinning: :grinning: :grinning:
CO sa tyka zubkov, tak ja len dufam , ze ta mrzutost je prave z toho ze uz konecne lezu von. Zatial tam ale nic nevidim :confused: :confused: :confused:
Sedacku kupujeme tak ako pises, toho Kinga.... a tiez som vyberala podla toho , ktora presla testom a musim povedat ze boli len dve Romer a Maxi Cosi....

ZUZI: uzite si dnes dnik s kamoskou a nech je Ondrasek v pohode a menej mrzuty....

Holky , ja mam dnes nanic naladu, asi kvoli tomu hokeju :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: a to pocasie u nas desss, slnko som nevidela uz straaasne dlho.... :frowning2: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

No nic, idem nieco robit, poobede nakuknem..... majte krasny a pohodovy dnik... :slight_smile: :wink:
18. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
Jéé ahoj Mimi, nebuď smutná z hokeje...fandila jsi Slovákům, no ale Češi jsou prostě lepší :grinning: :grinning: :grinning: Nééé Mimi, dělám si srandu, nechci tě naštvat. Já tomu nerozumím vůbec, takže tak...
Určitě to budou zoubky, co nevidět bude některý vidět :grinning: :slight_smile:

Onďulka se vyspal a zatím to vypadá, že je to dobrý. Pořádně se vyzáchodil a už je veselo :grinning: Já zrovna obědvám a za chvíli vyrážíme. Mějte hezký den holky
18. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Tak mě zas ten hokej aspoň trochu zvedl náladu. Počasí je teda hnus. jaksi pošmourno :angry: na náladě to moc nepřidává :unamused:
Štěpi je přes den celkem dobrej, ale vyžaduje si pozornost, furt za mnou leze a nejraději na rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď se tu plazí po orbitreku, mě z něj migne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Před chvilkou nějakým zázrakem mi vylil destilovanou vodu do žehličky, kterou jsem neuklidila. No to mám zato :sweat_smile:
Za chvilku pofrčíme ven, třeba mě vzduch trochu probere. Už mám v sobě skoro 3/4litra kofoly a kafe. Ještěže teď nebudu kojit, to by mi asi už neusnul :grinning:
Jo jo Mimi, nějak se to střídá, ale je to kvůli zubům. Myslím, že se jich víc poklube....no snad to bude brzy.

A nevidělas včera .... myslím to byl velkej slalom ženskejch?? to byl mazec, musí to sakra makačka. Ta američanka co to vyhrála byla fakt borka. Když jsem viděla jak jela, tak jsem valila bulvy :grinning: a manža nato: no tak rychle bych to teda nesjel :grinning: to mě teda pobavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ach jo, už mi to tu zas demoluje. No nic, obleču, hodím ho do kočára a pádím ven. Mě fakt trefí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Mimi bude líp!!! podivej se na mě jak dlouho už bojuju se Štěpínem!!!! Tak nahoď úsměv a posilni si nervy něčím moooc dobrým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Holky diky, celkom sa mi zlepsila nalada po precitani vasich prispevkov....

Tobinko sa teraz zobudil o dvanastej dame odidek a povalime do toho obchodu. U nas mrholi, je hmla, no fuuuj. Uz teraz sa tesim ako si poobede pospim, ked bude prdolka spinkat....

HELU: tie vykony Stepanka ma vzdy tak rozosmeju, on je proste strasne akcny a ja ho obdivujem, kde berie tu energiu, ked v noci takmer nespinkal.... po kom on to len ma??? :grinning: :grinning: :grinning:
Zensky slalom som vcera nevidela ale musim povedat ze ten zjazd faakt obdivujem, ta rychlost to je masaker. By som to nedala ani vo sne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI: tak super ze sa Ondrasek vyspinkal a je na tom lepsie, uzite si ten Cipisek :wink: :slight_smile:

Tak ja idem zohriat obidek a pomaly sa chystat do toho obchodu... zatim kocky :wink: :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.