• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
Tak dnes se narodil sestřenici od té mé sestřenky, která umřela :pensive: syn Štěpánek 3,2kg a 48cm :grinning:
18. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Helu gratulacia k malemu Stepankovi, prajeme hlavne vela vela zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem konecne zalahnut, aspon na hodku, kym prdolka vstane......
18. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
Zdar holky,

u nas sa od siedmej spinka, tatinek je v posilovni, ja som po sprche a chystam sa cumiet na ordinaciu... takze taky klasicky vecer :grinning: :grinning: :grinning:

Den sme ako tak dobojovali, navsteva obchodu nifmof, maly bol mrzuty, ale zvladli sme to. Ja straaasne dufam, ze zajtrajsi den uz bude lepsi ako tie posledne dva :confounded:

tak zatial, urcite este nakuknem....

Aky ste maly vy den??? Prdolky boli v pohode???
18. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
Taky se připojuji ke gratulaci k miminku. Ať dělá rodičům takovou radost jako ti naši raubíři :wink:

My měli dneska dobrej den, v Cipísku parádička, malej řádil. Pak jsme šli na procházku do intersparu, koupila jsem tu cestovní postýlku. Už jsem ji i zkusila poskládat, tak je teď rozložená v obýváku. Odpoledne jsem ještě udělala Lubovi oběd na zítra a teď sedím u telky a dávám si sýrové tyčinky.
Ale k večeru byl pěkně protivnej, jen brečel a mrčel. Tak nevím co se dělo. Usnul pěkně o půl sedmé, ale o půl deváté byl zase vzhůru s řevem a nemohl usnout. Teď spinká, tak uvidíme jaká bude noc.

Mimi, neboj, zítra to bude určitě lepší jak dnes. A možná už uvidíš zoubek :wink:
18. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Zuzi s tym zubkom neviem , neviem, skor si myslim, ze nas este potrapi :confounded: :confounded:
Tak to je super, ze uz mate tu postylku :wink: :slight_smile: Ondraskovi sa v nej urcite bude pacit.
Inak aj Tobinko uz bol dva krat hore, tak tiez neviem co sa deje :confused: :confused:
18. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
Tak teď už budou určitě krásně spinkat až do rána :sweat_smile:
Zrovna jsem dokoukala na kombinaci a jdu spát...dobrou noc
18. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
Zuzi my asi nie, zase sa zobudil s placom, chudatko moje :frowning2: :frowning2:
18. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz
Maminky, aj ja vam prajem krasnu dobru noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 23:16  • Odpověz
holky, nějak nestíhám, tak vás aspoň jdu pozdravit.
U nás noc lepší než včera, ale nic moc. Manža se musel o půl2 sbalit a jít spát do obýváku, aby v práci nebyl total ko :unamused:

Mimi, dneska bratia slováci vyhráli :grinning: Tak ti hned den začal líp ne???
19. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
dobré ránko,
tak u nás na tu bídu večer byla noc super. Probudil se jen kolem jedné a potom o půl paté...pak spal až do půl osmé.
Co Mimi, jaká byla u vás noc? Doufám, že se to aspoň trochu dalo.

Ondra byl teď zase protivnej tak jsem ho nakojila, u toho usínal, tak jsem ho dala do postýlky a on jaksi zázrakem ožil a že prý spát nebude :grinning: A to jsem si právě sedla, že se v klidu nasnídám :slight_smile: Takže do sebe hážu na stojáka rohlík se sýrem a běhám k němu :unamused:
No nic, zase musím...zatím
19. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Zdravim holky,

noc ako tak, maly sa do polnoci zobudil asi 4 krat, potom spinkal do tretej, dostal cajik, spinkal do piatej, to som si ho zobrala k sebe, zabral este do pol siestej, dostal papat a spinkal do stvrt na osem, ja som uz spat nesla, pozerala som hokej. Takze noc bola u nas ako tak, ale to rano des a hruza, stale poplakaval,este ze bol drahy doteraz doma, pomohol mi s nim. Maly teraz spinka, dala som mu nurofen , pretoze ma teplotku38,1 a urcite ho bolia aj tie dasnicky. Do pusinky si neda sahnut, ledva sa mi podarilo namazat mu ich mundisalom. Som zvedava ako dlho bude spinkat. Ja si idem tiez lahnut, som fakt ko a len dufam, ze ked sa maly zobudi tak bude ako tak v pohode :confounded:

HELU: u vas teda asi tiez nebola celkom dobra noc, ked manza musel ist spat do obyvaku :confused: No a den mi kvoli hokeju sice zacal lepsie ale teraz to uz tak nepocitujem :grinning: :grinning:

ZUZI: tak hadam bude dnes Ondrasek lepsi ako vcera, a ranajky na stojaka pozname asi vsetky :grinning: :grinning: :grinning:

No nic idem oddychovat a naberat sily na dnesny den :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Mě dnes klepne, furt na rukách, pobrekává, nechce nic jest, pit taky ne....mlíčko musím dávat po lžičkách a to mi jich vezme jen pár :frowning2: Ke všemu začíná pokašlávat, ach jo. Snad nebude nemocnej, v úterý máme jít k mudře a na píchance...
ráno měl takový tuhý bobíky, chudáček malej. Já si říkala, že mi nějak málo včera pije, ale nějak jsem tomu nevěnovala pozornost, prostě je to jeden den...no možná ho i toto v noci trápilo.
Já už jsem z něj dnes ko, před hodinou vstával a už si zas tře očička, furt brečí, tak asi pošupajdíme na chvilku ven...
19. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
Mimi, jak máte teplotku a je protivný tak to budou určo zoubky. Za chvíli to bude dobrý, to vzládnete. A když to bude moc blbý tak si vzpomeň na Helu a řekni si, že oni to tak mají skoro pořád :grinning: :grinning: Promiň Helu, nemyslím to špatně :wink: :grinning:

Helu, snad to nebude nic vážného. Ale je to nezvyk, když takový jedlík nechce jíst co? Asi ho fakt něco trápí, ale určitě to brzy přejde. Na pití si taky musím dávat pozor, má pak taky tuhý hovňouse...ale já do něj nemůžu tu vodu prostě dostat...snažím se mu ji dávat lžičkou, když z pítka nechce, ale žádná sláva to není.
Včera jsem tu měla kámošku co má skoro roční holčičku a ta jedla teda hrozně. To vůbec neznám. Dala jí lžičku zeleninky, malá ani tu pusu nazavřela, nepřevalovala to jídlo, jen měla pusu otevřenou a čekala...no řeknu vám, že jsem ráda, že malej tak krásně papá...tohle by mě asi piclo. Navíc jí nechce nic jiného než pribiňáky a přesnídávky. Takže žádná sláva.

Jo a příští týden jedeme na hory, nevím ještě přesně kdy jestli čtvrtek, pátek nebo na víkend. Ale už se moc těším. Můj taťka jede s nějakou svou partou a mají tam volná místa, takže se k nim asi přidáme. Bude i hlídání pro malého, tak si i zalyžujeme...to bude parádička.
19. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Holky, tak my sme dobojovali, cas medzi spanim, bol to des, bol prevazne na mojich rukach :frowning2: :confounded: Teplotka mu klesla na 37,5 tak aspon nieco. Teraz spinka, polozila som ho do postielky a hned vytuhol, chudatko moje....
Ja sa tiez chystam zalahnut, ale este som nakukla.

ZUZI: mozeme byt naozaj radi, ze tie nase prdolky tak krasne papaju, to co popisujes s tou kamoskou tak to je hruza, asi by ma z toho tiez porazilo :confounded: :rolling_eyes: Vy idete na hory :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak si to tam poriadne uzite, len dufam ze budete mat super pocko, prajem vam to. Tu dnes brutalne prsi a vonku to vyzera fakt hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Kocky, kolko by mali prckovia vypit za den? Ja vobec nemam predstavu, tak dufam ze to tiez nezanedbavame :confused:

No nic, tak ja idem oddychovat, kym sa prdolka zobudi....
19. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Holky, maly poobede spinkal dve hodky, tak som si ako tak oddychla, lepsie povedane som tiez vytuhla a zobudila som sa tesne pred tym ako prdolka.... Takze vstal o piatej ale trapenie pokracovalo az kym sme sa nesli umyt a prezliect do pyzamka. Vecer uz mal teplotku 38,6, zase som mu dala nurofenik a zase zaspinkal, len co som ho polozila do postielky.... ale uz sa raz zobudil s placom. Som zvedava aka bude noc... :confounded: :rolling_eyes:

Drahy je dnes vynimocne doma :grinning: :grinning: :grinning: dnes ziadne cvicenie, vraj ho vsetko boli :grinning: :grinning: :grinning: tak si tam dame nejaky filmecek a potom asi na chvilku zalahneme, mame v plane pozerat hokej, tak neviem neviem ci sa nam to podari :sweat_smile: :sweat_smile:

A co vy? ako ste dnes bojovali???

tak zatial,este nakuknem...
19. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Kocky tak maly sa zase zobudil s placom, som sa ho dotkla a skoro som odpadla aky je horuci, hned som mu zmerala teplotku... Po tom co pred pol osmou dostal nurofen mu teplota stupla na 39,2 :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ja uplne v soku, volali sme na pohotovost, tak pani povedala , ze mame este skusit okolo pol jedenastej panadol a ak nezaberie tak mame prist :frowning2: :frowning2: :frowning2: Drahy musi ist do lekarne, lebo doma mame len nurofen. Ja len dufam, ze to zaberie. Si osobne myslim , ze to bude ta 6 nemoc ale uvidime.... chjooo je mi do placu ked ho vidim :pensive: :cry:
19. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Tak u nás to přes den jakžtakž šlo, sice vyžadoval furt pozornost, furt se po mě plazil, chtěl být na rukách, ale nějak se to prostě dalo.
Zato večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: zdál se mi nějakej teplučkej a hups 38! takže po koupání Nurofen, usínání katastrofa. Vypil mi stěží 90ml, pořád se budí s řevem. Jsem už zoufalá, vždycky Nurofen za chviličku zabral, tak nevím co je...uspávání jen na rukách, už jsem z toho vyčerpaná. Chtěla jsem se taky v noci dívat na hokej, ale pokud bude toto celou noc, tak budu myslím ráda, za každých pět minut spánku.
A zas řev!!! holkýýý pomoooc já už nevím co s ním. Je mi ho tak líto, ale já už potřebuju taky kliiid :confounded:

tak jdu bojovat
19. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
tak stačilo trochu cucnout a spinká, ale jak dlouho??
Jinak přes den mi snědl akorát půlku activie ráno, přes den jsem do něho musela rvát mlíko nebo vodu po lžičkách, ale i tak mi vzal jen pár a pak ani ň. Navečer si už trochu sem tam cucl s cecíka, mám strach aby nebyl dehydrovanej, no snad jeden den nevadí, uvidím zítra. :confounded:

tak zatím :wink:
19. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Helu: teda, holka, drz sa, nezavidim :confounded: :frowning2:

ALe u nas to nebolo vecer o nic lepsie.... nakoniec drobcek zaspal az okolo jedenastej ale zatial spinka. Teplotka mu klesla tak som bola rada, ale uz teraz sa desim zajtrajska.....

Holky dobru noc vam prajem.... :wink:
20. únor 2010 v 00:08  • Odpověz
Joo a zabudla som na Zuzku, kde ta mame ?? Dufam , ze u vas bolo vecer vsetko v poriadku a Ondrasek zaspaval bez problemov :wink: :slight_smile:
20. únor 2010 v 00:10  • Odpověz
Jee HELU , teraz som si vsimla, ze uz je po polnoci a Stepanek dnes oslavuje 8 mesiacov!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Tak prajeme vsetkooo naj k pidi vyrociu, hlavne zdravicko a aby ho uz nic netrapilo a bol spokojne miminecko :wink: :slight_smile:
20. únor 2010 v 00:12  • Odpověz
Zdravím kočky,
tak jsme kandidáti na nejhorší noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Šel spát asi o půl8, spal do 9 a od té doby pořád řev, řev, řev a kňourání. Takže jsme vůbec nespali. S manžou jsme se u něj střídali, ale stejně se ani jeden z nás nevyspal, protože ten řev fakt nešlo přeslechnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nakonec jsme byli hore až do hokeje, to byl chvilku klid ...asi 30min a pak zas nanovo. Usnul o čtvrt na šest a v půl sedmé je definíto hore. Takže hodina a čtvrt spánku jinak ani ň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Museli jsme mu dát nurofen na snížení teploty, to zabralo a pak po 8 hodinách jsme dávali novej, jsem myslela že řve od zubů. Ale nezabral ani jeden nurofen tak nevím. Nad ránem jsem ho držela na rukách a řvala jsem, už jsem nevěděla kudy kam. Jsem furt zkoušela prohmatávat bříško, cvičila nožkama, mazala dásně, zkoušela krmit a nic.
Teď ráno byl teda zas.anej až za ušima a vypil 150ml a je ok. Tak nevím....ale já jsem troska :unamused: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aspoň že jsme ten hokej vyhráli :grinning: :grinning:

No toto letí co?? 8 měsíců....
20. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
autor
Jéééjej Helu, co to čtu...bobánek malej...kdyby člověk věděl co je trápí že? Posíláme moc síly, aby jste to všechno vzládli a bylo bzy opět dobře. Je divný, že nurofen nezabral...měl by být od bolesti, teda myslím si to. Však uvidíš co dneska, ale jestli bude tak řádit i přes den tak možná s ním zajet k doktorovi. Jestli je to jiné než mívá u zubů normálně tak třeba to bude nějaká jiná bolístka.
Také gratuluji k 8 měsícům...už máme holt velký chlapi a né žádný miminka :slight_smile:

Mimi, vy jste měli taky špatnou noc? To je na prd :sweat_smile: Taky přejeme ať je to dneska už lepší.

Já jsem včera nemohla přijít. Měla jsem tady ségru dlouho do večera...něco se přihodilo, ale moc to tady nechci rozebírat...zjistila jsem, že diskuze si čte i někdo jiný, takže tak...né kvůli vám. Ale není to nic s miminkem.
Teď jsem dala malýho do postýlky a jak se vyspí tak pojedeme do tesca na nákup. Zrovna mají v akci plíny pampers sleep and play dva balíky (136 plínek) za 299 kč. Občas papírovku taky používáme, tak je asi vezmu. Zrovna mě volal Luba ať se jdu podívat jak malej spí. Poprvé usnul na bříšku, vždycky spinká na zádech...hlavu má zabořenou do matraci, v puse dudlík a spí jak zabitej :grinning:

Tak já se jdu nachystat ať můžeme vyrazit.
Pěkný den všem přejeme a ať vás nic nebolí.
20. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Zdravim holky,

u nas to tiez nebola ziadna slava, dokopy som spala tak tri hodinky. Maly sa budil co hodka, s placom, ta teplotka ho asi trapila. Na pohotovosti nam poradili, ze mame davat nurofen a ak nezaberie tak po troch hodinach dat panadol a tak to striedat aby sa tie teploty zrazili. Takze v noci sme davali panadol. Po strasne dlhej dobe sme aj v noci papali, o pol stvrtej a potom o pol siedmej. Rano mal teplotu 38,2 tak sme zase dali nurofen a teraz konecne zaspal. Ale od siedmej som ho mala stale na rukach , takze asi tak. Idem si teraz pospat kym spinka aj on.

HELU: tak to je naozaj hruza, ktovie co ho chudatko male trapilo. Ale ako pise zuzi, ak sa to nezlepsie pocas dna , zasla by som k Dr. Prajem vam aby to bolo ok, a posielame vela sil :wink: No ale aspon ten hokej vam zdvihol naladu, je super ze ste (sme) vyhrali :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI: JJ, co sa tyka tych diskusii, tiez som to pocula, ak budes chciet tak napis do IP co si zistila, a hlavne ako.... myslim co sa tyka tej diskuse, dost ma to zaujima.....
Dufam , ze segre sa nic vazne nestalo a ze to bude v poriadku, hlavne ze miminko je v poriadku. Uzite si dnik a nakup. Dufam ze Ondrasek je v poriadku :wink: :slight_smile: Na to ako spinka, musi byt bozi pohlad :dizzy_face: :dizzy_face:

No nic idem zalahnut, zatial paa..
20. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
zdravim kocky,

tak mi pokracujeme v boji. Drobcek spinkal do pol dvanastej, dal si obidek, ten spapal v pohode. Cely cas bol na rukach, proste sam nechce byt ani za svet. Teplotku mal 38,8, dala som mu panadol a hned ako som ho polozila do postielky zaspal. Sice spinka ale stale pri tom poknurava :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je mi ho tak luto :frowning2: :cry: chjoo....
20. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
Jejda Mimi, to je mi líto, že máte takové trápeníčko. Ale Tobi to určitě dobře zvládne. Prý od zoubků může být i horečka, tak třeba to má z toho. Držte se...
To samé platí i pro Helu, taky takový bolístky. Posíláme hromadu pozitivní energie....cítíte to obě? :slight_smile: :slight_smile:

Mně by vůbec nenapadlo číst cizí diskuze, ale holky tady z koníka "z Prostějova a okolí" říkaly, že prý je to normální...že třeba jedna holka napsala něco o svojí mamince a pak z toho byly velký problémy. Prý není problém si cokoliv "vygooglovat" Takže potom asi není problém přečíst si všechny příspěvky toho určitého člověka. Člověk musí dávat asi pozor co napíše, aby to pak nebylo použito proti němu. No je to jakýsi divný...že vůbec někoho cizí diskuze zajímají. Je pravda, že když mě něco zajímá, třeba ohledně příkrmů nebo lezení nebo tak, tak že diskuze navštěvuji, to je jasný, ale abych se dozvěděla nějaké zajímavosti. Zeptám se na co potřebuji a je to. Ale abych chodila někoho "šmírovat" tak to je teda ujetý :confounded:

Dneska jsme tady měli tchánovce. Malej usnul chvíli před tím než přijeli a spinkal 2 hodiny...takže jsme seděli a plkali. Už si dělali srandu, že ho dneska ani neuvidí. Ale pak si ho užili...se jim pěkně předvedl, krásně si povídal, točil se, válel sudy tak byli rádi. Před chvílí odjeli tak jsem hned šla mrknout na vás.
Ještě určitě přijdu, jdu pomalinku nachystat Ondráškovi koupání...musíme si taky ještě zacvičit, zatím
20. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
Zdravim holky,

taaak u nas sa konecne spinka, ale dokedy??? :confused: :confused: Maly ani nechcel papat, vypil mi len 90 ml co je dost malo ale som rada , ze som do neho dostala aspon nieco.... Dostal nurofen a hned ako som ho polozila do postielky bol tuhy, a to si od stvrtej do piatej pospal. Asi musi byt z tej teplotky dost unaveny. Inak klasika, ked spal som oddychovala a ked bol hore tak som ho nosila na rukach :frowning2: Vecer som mu mazala dasnicky, tak sa taaak strasne rozplakal :frowning2: asi ho to fakt boli a mozno konecne ten zubok vylezie...

Jeejda a uz je placcc, tak bezim, ale hned ako to vyriesim tak pridem....
20. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Tak spinkal presne hodinku :confounded: :confounded: Dala som mu cajik, tak som zvedava ci zaberie...

ZUZI: s citanim tej diskusie to je fakt mazec, a teda nie si jedina kto mi o tom uz hovoril, ja nechapem preco to niektori ludia robia. To ako nemaju co robit, alebo ten cas vyuzit efektivnejsie???? Je to fakt sila!!!!!!!!! Lenze ludi nezmenime, vzdy bude niekto smirovat....
Som rada, ze vy ste v pohode a ze Ondraskovi nic nieje .... Vyzera to tak , ze navstevu tchanovcov ste si uzili, tak to je super :wink: :slight_smile:

HELU???? co vy ako bojujete??

Juuuj zase place, musim za nim.... ale este nakuknem.... musim teda povedat , ze uz som faakt dost unavena..... :frowning2:
20. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
Mimi, s tou únavou ti to věřím, je to dost náročné. Ale co bysme pro ty prďolky neudělaly...Drž se
Vždycky když malej pláče, nechce v noci spát a musím k němu pořád běhat, tak si řeknu, že jsem tady prostě pro něj a že bych klidně vstala i milionkrát...a on jako by to nějak slyšel, je za chvíli klidnej...asi telepatie :grinning: :grinning: Protože většinou je to jak naschvál, když se mi nechce, tak on je super uřvanej...tak to zkouším obráceně :wink: Když si to po sobě teď čtu tak si říkám, že je to pěkná hovadina...si budete říkat, že jsem magor :grinning:
20. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Zuzi, neboj, ziaden magor, rozumiem ti :wink: :slight_smile:
Prave sme ustali dalsi zachvat placu, hadam bude spinkat, ked zacne plakat znova tak mu zmeram teplotku a skusim mu dat mliecko, predsa len naposledy poriadne papal o stvrtej poobede. Draheho som este po ceste z posilovne poslala do lekarne pre cipky, tak namiesto sirupku vyskusame cipok, snad zaberie lepsie.

Idem na chvilocku zalahnut, chcela by som mrknut na hokej, tak snad budem schopna :sweat_smile: :sweat_smile:

Zatial sa lucim, ak by som sa tu uz neobjavila tak prajem vsetkym krasnu dobru noc :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.