• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
ahojda,
tak jsme byli dneska na kyčlích a bohužel jsme dostali na 6t tu podušku , prý se mu zdá, že se levá kyčlička vyvíjí pomalu- chjo , tak už jsem to ořvala a jsem bez nálady
5. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
tak jsem se pustila do hledání ohledně těch nosítek a zřejmě jsem našla to co bude pro nás vyhovující kvůli těm nožičkám

http://www.nositka.cz/ergonomie-noseni.htm
5. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
Tak jsme zpět z prochajdy, bylo to super, chvilku jsme pobyli u našich a pak jsme byli na prochajdě s kamoškama. Mohli se o prcka poprat, každá chtěla vozit :grinning: :grinning:
Hydrokýla...no, malej má trošku větší kouličky, takový trošku natelkeljší. Prý se to u chlapečků může stát, tak nás poslala na urologii do Brna. Prý mu udělají UZ, pak se to asi 3měsíce nechá a jde se znovu na vyšetření. Prý to ale vypadá dobře, tak nevím...Co jsem vyčetla, na víc jsem se totiž blbec nezeptala, tak se to i operuje, ale je to jen nějaká lehká operace a nijak ho to nepoškodí.
Tak tam pojedeme asi v pátek, máme i kyčle, tak to vezmem jedním vrzem. Sice jedno je v Brně a druhý ve Vyškově, no trochu si pocestujeme :sweat_smile:
5. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Lenus, neboj to bude dobrý :wink: Já vím, že v první chvíli to člověka vezme, ale musíme myslet pozitivně :wink:
5. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
Lenus, určitě to bude v pořádku, neboj. Lepší, aby teď nosil chvíli podušku, než aby pak měl mít problémy s nožkama. Ale věřím ti, že tě to vzalo. Já jsem taky vždycky hotová, když malýmu něco je...a že už jsme si s doktorama užili...

Helu, o tom jsem teda ještě neslyšela. Určitě to nebude nic vážnýho.
6. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
díky zapodporu holky, jina ZUZIK - my máme holčičku :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Jejda Lenus, nezlob se na mě...jsou tady skoro samí kluci, asi mě to nějak zmátlo. Teď už si to budu pamatovat. Ono u těch holčiček je to častěji...nebo spíš to dávají preventivně, prý pak kvůli porodu.

Dneska je malej jakejsi hodnej, stihla jsem trošku uklidit, upéct hrk hrk buchtu (mimochodem výborná a děsně lehká) i uvařit oběd. Za chvíli přijde na návštěvu kolegyně z práce, tak budu mít zase zábavu.
Jo a dneska jsem malýho přihlásila do plaváníčka. Zatím jen takové ty cvičné vany, ale už se moc těšíme. Jdeme poprvé 18.8.
Dneska jsou nám přesně 2 měsíce...
6. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
jéé zuzik: přejeme vše nej malýmu k malým narozkám :grinning:

já bych chtěla chodit s malou taky na plavčo, ale u nás je až od půl roku a o ničem jiným nevím
6. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Krásné ráno maminky.
včera jsem se sem nedostala. Byla jsem zas na prochajdě s malým v druhé vesnici za sestřenkou. Pět nebo šest let se pokoušeli o mimi, byla už i třikrát na umělým oplodnění no a teď, na počtvrtý, se jim konečně zadařilo a hned dvakrát!!! Takže čekají dvojčátka, jsou na začátku - 10tt - ale potíže nemá, tak doufám, že jim to konečně vyjde a budou mít vytoužený drobečky. Byla jsem tak skoro celej den, bylo furt si o čem povídat...no jo ženský :grinning: :grinning: :grinning:

Já bych taky chodila s malým někam, ale taky je tu plavčo až od půl roku a to v tom nejbližším městě a dopoledne, takže i tak nevím, jestli tam budeme moc chodit, protože auto si bere manža a autobusy mi na tu hodinu moc nesedí...no uvidím, budu ho muset ukecat. Moc bych to plavčo totiž chtěla. chodila jsem celý těhu plavat a malej mě v bříšku nikdy nekopal, ve vaničce si to taky užívá, takže by se mu to určo líbilo :grinning: :grinning:
Holky, odkdy se můžou prcci s náma koupat ve vaně???
Kde máme Mimi?? vždycky sem aspoň něco písne...no určitě si užívala krásnej den s prckem...
Dlouho se neozvala Monča, Apap, Unka.....Holky co je s váma???
7. srp 2009 v 06:24  • Odpověz
Včera jsem hodila nějaký fotečky cvalíka do albíčka, tak kdyby jste chtěly mrknout :wink:
7. srp 2009 v 06:29  • Odpověz
Ahoooj holky :wink: ,

ja som sa tu včera tiež nedostala, mala som dosť náročný den. Pred obedom sme boli s malým na ortopédii a potom u padiatra. Kyčle máme v poriadku a už nemusíme ani cvičiť, dr. povedal, že sme tie chodidlá krásne rozcvičili , že už sú v pohode :dizzy_face: U pediatra ok, máme 60 cm a 4400g, povedal mi ale , že mohol pribrať aj viac a keď som mu spomenula , že v noci a niekedy aj cet deň mi spí aj 5-6 hod, tak mi povedal , že mu to nemam dovoliť, že max. tak 4 hod. :angry: :frowning2: Tak som to dnes v noci skusila, som ho chudáčika zobudila, ledva sa napapal a mal dosť problém otvoriť očká... no ale potom mi to vynahradil pri prebalovaní , bol pokakaný , ale kým som ho prebalila tak sa stihol pokakať a pocikať ešte 2 krát :dizzy_face: :sweat_smile: nemusím vám hovoriť ako to u nás vyzeralo :grinning: :grinning: a teda signály na BKM som nejak nepostrehla :sweat_smile: to ešte bude sranda , keď to začnem skušať. :confused: :slight_smile:

Lenus: úplne ťa chápem ako sa cítiš a myslím, že všetky to chápeme :pensive: Ja som si tiež ořvala keď mi v nemocnici povedali , že malý má chodidla do rohlíčku a že to chce rehabilitáciu :frowning2: no a teraz je všetko ok, a ja viem , že aj u vás bude :wink: ste holky šikovné tak to zvládnete :wink: :slight_smile: To nosítko vyzerá suprovo, tak dúfam , že sa v tom Aduške bude páčiť :slight_smile:

Helu: som tu, chápeš špión :grinning: :grinning: :grinning: Ako vidím tak ste si so Štěpánkem užili dva suprové dni :wink: Dik za objasnenie čo je hydrokýla, tak vám prajem aby ste boli v poho, a tu operáciu určite nebudete potrebovať :wink: :slight_smile: Foto nádherné, Štěpánek je naozaj kus chlapa, v rifličkách mu to mooooc sluší :wink: Sestřenke držím palečky nech im to vyjde, určite si to zaslúžia po tom všetkom čím si prešli :slight_smile: Čo sa týka kúpania vo vani..ja už som nad tým tiež uvažovala , že by sme to mohli vyskúšať, no nejak ma ani nenapadlo , že sa to nesmie???? Teraz som fakt mimo :sweat_smile: :confused: Holky viete o tom niektorá niečo???

Zuzik: Už aj ty romány :grinning: , tak to je super , že nie som sama :wink: Nová profilová fotečka je super. S tou BKM to ešte fakt bude sranda :slight_smile: Som zvedavá či to vydržím, som si malého začala všímať posledné dva dni ale tie signály som nepostrehla :frowning2: tak dúfam , že nám to pojde. A dík za odkaz :wink: S tou autosedačkou to poriešime tak , že kúpime inú ale necháme si aj túto, včera sa dosť hodilo to , že sa dala nacvaknúť na podvozok. Rozhodli sme sa, že kúpime už vačšiu , Ferrari robí sedačku od 0-18 kg a má 4 polohy tak si myslím , že to bude najlepšie riešenie...do Popradu cestujeme o týždeň a to malý ešte nestihne dorásť :wink: a už ho fakt nechcem trápiť 5 hodín v sede. S tým prejavom radosti máš pravdu, mňa vždy tak poteší keď malý zo seba vydá nejaký pazvuk akože prejav radosti :slight_smile: to je tak nádherný pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Včera som sa zobudila o osmej, malý už bol hore, spokojne si ležal v postielne a usmieval sa na svet okolo a niečo sa tam snažil gagotať,, to bolo táááák nádherné, až som mala slzičky v očiach, fakt krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A Ondráškovi blahoželám k pidi výročiu :slight_smile:

Holky, dnes sa už neozvem, tatinek má školení, teda on ho organizuje aj školí , tak ideme s ním , urobíme si výletik, tak dúfam , že to malý zvládne. Vám všetkým prajem krásny den, užite si ho. Nahlásim sa nejak v sobotu navečer.

JOOO, a holky MONI, APAP, UNKA ---- dajte o sebe vedieť ako sa máte... :slight_smile:
7. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Achjoooo holky , zase román :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja to už hádam inak ani neviem :dizzy_face:
7. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se zase "utrhla". Dneska jsme byli s Neluškou celej den na chatě, tak malá byla večer z těch veder protivná, ale naštěstí už spí. Co je tak u nás novýho.... Museli jsem vyměnit typ mlíčka protože ten nutrilon extra jí udělal v bříšku pěknou paseku, ted jsem na nutrilonu confortu a zdá se to být lepší. Taky už si Nelinka zavedla (nebo my jí zavedli) určitej denní řád, kterej se nám daří dodržovat... Kolem 6 hodiny ráno beruška kaká, to se začne kroutit jak žížalka, mručí u tohu, ale počká si na novou plínku (at dělám co dělám, do té počůrané to prostě hodit nechce...:slight_smile:) ), omyjeme zadeček, cucnem čajíku a ještě chvilinku spíme. Vstáváme mezi 7-8, ale ještě si chvilinku hrajeme v posteli, pak se napapáme a kolem té 9 hodiny se malá už vzteká, tak jdeme ven. Kolem půl 12 se vracíme, ve 12 papáme a mezi 12-13 hodinou usne. Spí konečně už doma, ale nehce být v ložnici ve své dřevěné postýlce, ale v kuchyni v cestovce.... Spinká až do 15-16! což je úžasný, protože v této době jakštak stihnu uklidit, něco uvařit a trochu odpočnout. V 16 hodin papáme, pak jdeme ven, v 19 hodin koupeme,pak zase papáme a pak jí uspávám. Bohužel musím být u ní, hladit jí po vláskách, něco si brumlat....Takže ležíme spolu v posteli...někdy usnu za půl hodiny, někdy za hodinu.... Tak o je náš den...:slight_smile:)
Jinak definitivně jsem ukončila kojení, bohužel jsem už nic neodsávala, tak jsem to vzdala...:frowning2: Jo adneska jsme zdárně ukončili šestinedělí..tak už je to "velká" holka!:slight_smile:) V UT jdeme na kontrolu na nožičky a do porodany, tak jsem zvědavá jak jsme na tom...:slight_smile:) Jo a od tohoto týdne se malá směje...je to úžasný, vždycky se rozzáří jak sluníčko a nejvíc se směje ráno když jí přemlouvám aby ještě chvilinku spinkala...no to je prostě strašná sranda...:slight_smile:)
8. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jo a včera u nás byla instruktorka plavání, tak Nelinka plavala ve vaně, no vyloženě si to užívala!:slight_smile: Pak jsem jí ještě masirovali a cvičili jsme na balonu na posílení svalstva. Beruška už krásně drží hlavičku, no paráda...:slight_smile:)
8. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Ahoj maminky, tak jak se máme při pondělku? Doufám, že jsou miminka hodná.

Moni, super, že jsi taky na chvilku za náma přišla. Ten váš režim je super. Určitě je to taky tím jídlem (myslím umělou výživou)...to my s tím kojením žádný režim nemáme a asi ani brzy mít nebudeme. Prostě malej papá kdy chce...taky podle toho vypadá :grinning: :grinning: Já už jsem s tím kojením chtěla milionkrát seknout...jaksi bojujeme (pořád totiž takhle nevím kolik toho vypije a kolik mu popř. dát nutrilonu, abych ho nepřecpávala nebo aby zase neměl málo...většinou totiž po kojení brečí a tak moc nevím jestli hladem nebo že má dost :slight_smile:) ...ale když to chci zabalit tak se to jaksi zázračně zlepší a vše je ok. Takže to máme jako na houpačce.
Koukala jsem, že jsi psala i do diskuze s nutrilonem...ten extra jsem chtěla taky vyzkoušet na noc...že by ho víc zasytil, ale asi ho teda kupovat nebudu. I tak má docela bolení. Každý den k ránu se kroutí a tlačí jak divej...jsou to takový zvuky, že prostě spát nemůžeme :slight_smile: Tak mu zkouším "lomcovat" nožkama...ale stejně pomůže nejlíp rourka...ale to mám pak špatnej pocit, abych mu tím neublížila. Možná je to tím nutrilonem, přes den totiž kaká krásně, ale k ránu je to horor (asi po tom večerním příkrmu). Asi ho budu vynechávat.
Koukám, že už jste začaly plavat :slight_smile: Já jsem malýho taky přihlásila do plavání a 18.8. máme první lekci...teda tu vanu jak o ní píšeš. Masáž u nás taky nabízí tak to určitě chci taky zkusit.

Helu, s tím koupáním ve vaně myslím, že až prcek udrží hlavičku. My jsme to teda ještě nezkoušeli (ikdyž už hlavu drží) ale pořád se na to chystáme. Asi to večer zkusíme...šupnu ho s tatínkem do vany a já to budu kontrolovat "z pevniny" :grinning: Pak vám napíšu jak jsme dopadli.
A jak vám to jde s domečkem? Musí to být pro tebe docela náročné. Já teda občas nestihnu uklidit ani uvařit...si moc nedovedu představit, že bych musela každý den vařit dělníkům. Jsi fakt machr :wink:

Mimi, co ta sedačka? Už jste koupili? Doufám, že se v ní bude malýmu líbit. Jo a jak jde bezplenkovka? :wink: :grinning: Signálama se nenech rozladit...prostě dávej zatím jen po probuzení nebo po kojení, popř. já taky dávám třeba po určitém čase (např. co hodinku ho hodím na hrnec...) když teda nespí. Když usne, což je vzácnost, tak ho samože nebudím. V sobotu jsme byli skoro celý den u tchánovců na zahrádě, malej skvělej...vzala jsem ho do klubíčka nad travičku, řekla čururů a to byly vodotrysky :grinning: Švagrová s přítelem hleděli jak blázni, prý je to super. Že až budou mít taky prcka, že ho prý hodí k nám, abysme ho naučili na nočník :grinning: Pak hlídala babička a hned byla loužička v kočárku :astonished: (máme teda na zahradě takovej starej a byla tam nepromokavá podložka, takže v pohodě)

Jejda, kdo to má po mně všechno číst? :slight_smile: tak já končím....
10. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
Jinak holky, já se picnu...ten náš otesánek zase přibral za necelé 3 týdny (2 týdny a 4 dny) zase 1100 g :astonished: Já už nevím co s ním. On mi pořád řve, když není plnej. Už máme 6200 g...jsem zvědavá jak to bude postupovat :sweat_smile:
10. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Čau holky,
my měli fofr víkend :sweat_smile: Dělali se základy, takže celej víkend zápřah, naštěstí malej byl hodnej. V neděli se tu stavil manželův strýc, že chce začít stavět už koncem srpna...no ale my nemáme ještě povolení (doufám, že už tento týden dojde :angry: :angry: :angry: :angry: ) úředníci se měsíc dovolovali, předtím nato prý nebyl čas, přitom to tam mají skoro tři měsíce...takže než vyřídíme půjčku :frowning2: Naštěstí nám na zbytek potřebného materiálu půjčí rodiče, tak snad to na tu hrubou stavbu vyjde a brzy nám klapne ta půjčka na zbytek...No starostí nad hlavu :unamused:

zuzi, pomocníky tu máme naštěstí jen o víkendu, přes týden tam dře manža s taťkou, nebo mým bráchou, takže je pohoda. to mi ještě o víkendu dost pomáhá tchýně, musím fakt říct, že to je zlato. Moje mamča moc pomoct s vařením nemohla, starala se o babičku....no a ta nám ke všemu včera umřela, už to bylo pro ni vysvobození,ale i tak :cry:
Takže v pátek máme pohřeb, předtím musíme jet do Vyškova na kyčle, pak do Brna s tou hydrokýlou a ještě napéct koláčky na křest a hody...asi si dám do zadku vrtulu nebo fakt nevím :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, vidím, že jste taky velcí chlapi :slight_smile: Já si taky furt říkám, jestli tak poroste, tak vážně nevím...
S tím koupáním to taky zkusím...já si myslela, jestli třeba nemůže vadit, že se vlastně koupe v naší "špíně" nebo jak to napsat...chápete ne?? :confused: jestli třeba není lepší se sprchnout a pak se s ním koupat...zas na druhou stranu, musí si zvykat, že nemůže být furt jak v bavlnce co :wink:

Mony, to je super, že už máte režim. Já se snažím taky trochu udělat režim, ale s tím kojením to není úplně vončo. Ale už mi usíná posledních pár dní kolem osmé, koupeme pravidelně v sedm, kolem oběda aspoň chvilku spinká... jakžtakž nám to vychází :slight_smile:

Krásnej den maminky :dizzy_face:
10. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Caoooo maminky :slight_smile: ,

ja som sa tu cez vikend vobec nedostala, v piatok sme išli s tatinkem na to školenie, vratili sme sa v sobotu poobede, a boli sme ešte vonku a v obchode, no a včera sme cely deň boli u drahého rodičov a večer som už bola uplne K.O. Dnes nás čaká kontrolu u mojej Dr. - bože som tak šťastná , že mám po šestonedelí, len dúfam, že všetko bude v poriadku :unamused: Inak holky, mne maly dnes spal od 21:00 až do piatej rana :confused: som ho chcela zobudiť po štyroch hodinách ale som zaspala :sweat_smile: a ked sa zobudil tak som nechapala , že je už 5 hodin... to by doktor asi nebol moc nadšeny :fearful: :sweat_smile:

Moni sa ukázala, super, holky ste šikovné, že máte taký režim dňa :wink: U nás to teda tiež nehrozí kvoli kojeniu, maly chce niekedy papať po troch hodkach, niekedy po styroch.... Kvoli tomu kojeniu nebud smutná, máte sa dobre, malá prospieva a to je podstatné :wink: Nech vám kontroly dopadnú super a určite daj vedieť ako ste dopadli :wink:

Zuzi: to je super , že malému to s BKM ide tak skvele :slight_smile: , ste fakt šikulky :wink: my ešte stále nemám ten nočníček, tak som to skušala len 2 krat nad wc-ko ale bohužial bez úspechu :frowning2: ale dufam , že sa to zlepší. Dnes kupime nočníček a hurá do toho :wink: Včera som to teda neskúšala, pretože som to len spomenula pred buducou tchyni a to boli reči... :angry: že maleho možem dávať sedieť až od pol roka atď...proste pozerala na mňa ako na cvoka, tak som si povedala, že to radšej nechám tak aby som nemusela počúvať reči ale doma to aj tak budem praktizovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ako ona je v pohode , ale má také názory čo sa týka mimča :confounded: :angry: Včera mi napríklad povedala, že mam malému dať na cumel moučkový cukor! som zase ja na nu pozerala ako na cvoka... samo som to zásadne odmietla.... Možno chápete o čom hovorím..... achjooo tá staršia generace :grinning: Inak sedačku sme ešte nekupili ale dnes sa na to chystáme, len dúfam , že ju budú mať, by som ju objednala cez net ale neviem či do piatka pride a tiež ju chceme najprv vyskúšať, tak uvidím ako dopadneme....

Dnes som tiež volala na plávanie pre malého, keďže ideme v sobotu do Popradu až do konca mesiaca, tak sme sa dohodli, že keď sa vrátime domov tak k nám príde asistentka a malý bude plávať vo vani, a že nám ukáže čo a ako a tiež aj nejaké masáže pre mimčo... lekcia stoji nejakých 350,- Kč, čo je celkom v poho. No a do bazénika až od 4 mesiaca :frowning2: no čo musime to vydržať...

Holky ja keď vidím kolko vaši prcci priberajú tak mám fakt pocit , že ten moj hladuje.... ale ja som mu minule odsála 150 ml ale vypil mi len 130 a hneď sa aj poblinkal :frowning2: tak dufam , že to bude v poho s tým priberaním :confounded:

Inak ZUZI ja nemám problém s čítaním tvojich románov, tak v pohode pokračuj, hlavne že píšeš :grinning:

A kde máme HELUUUU a LENUSSS???? Apap a Unka aj vy sa ozvite!!!!!!!! :wink: :slight_smile:

Holky prajem vám krásny dník, užite si ho.... paaa zatial
10. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
jééé HELUUUU sa ozvala, som o tom nevedela až teraz keď som to odoslala :sweat_smile: :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Ach Helu, tak to mi je moc líto z babičkou :pensive: aj keď to bolo pre ňu vyslobodenie tak predsa to zaboli. Fakt ti tie fofry nezávidím, ale si šikovná tak verím , že to zvládneš :wink: Budeme na teba myslieť a držať ti s Tobinkom pršteky aby si to všetko zvládla :wink: Drž sa!
10. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Mimi díky :grinning:
Já normálně v šoku....malej včera zabral v těch osm a spal do půl čtvrté do rána, hned usnul a spal do šesti, pak do osmi a pořád spí. Já čučím jak blázen...šípková růženka :grinning: je fakt, že včera byl celej den hore, akorát spal myslím půl hodinky...brácha ho chvilku nosil a on krásně usnul a vzbudil se až když měl odjíždět :slight_smile: Tak to možná dnes dospává, ale já se bojím jít rozdělat nějakou práci abych ji pak dodělala. No aspoň jsem to tu dala trochu dokupy a asi půjdu vařit...
10. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Mimi, kde jsi našla tu holku co ti bude ukazovat to koupání??? je to na netu???
10. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Helu je to nejaká asistentka z kurzu , teda našla som si to na nete.... su z brna a vola sa to Plaváčci http://www.plavacci.com/index.php si tam zavoláš ohladom plávania a tá pani ti dá kontakt na tú asistentku a dohodnete sa kedy može za vami prisť ... ako som písala, kurz stojí 350,- Kč a ak si mimo Brna tak si ešte účtuju tuším 5,- Kč za km... neviem ako ďaleko si od Brna , ale skús si tam zavolať... :wink:
10. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Tak som to poriadne omrkla a je tam ešte toto a píšu tam že za ten km až 7,- Kč, mne ta pani povedala , že je to 5 ale asi sa sekla http://www.plavacci.com/plavani_doma.php#1
10. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
joo a volala som na to prve tel. čislo na kurzy ktoré už prebiehajú a ta pani mi to všetko ochotne vysvetlila http://www.plavacci.com/plavani_zapisy.php
10. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Helu, taky je mi to líto s babičkou, upřímnou soustrast...
Jinak k té lekci, sice ses ptala mimi, ale přece :grinning: Já jsem napsala do plaveckého klubu, jmenuje se to Chobotnička, s tím, že chci malého přihlásit na kurz. Oni mají přímo v nabídce, že ti domů přijde instruktorka a ukáže tu první vanu plus masáž kojence. U nás to stojí 240 kč plus 8 kč za městskou hromadnou. Zkus se podívat na nějaký klub, kde plavou miminka a uvidíš. Třeba to co píše mimi, ale možná jich bude víc. Tady v Prostějově jsou jen oni,možná v Brně bude větší výběr, nevím.

Včera byl asi nějakej divnej den resp. noc. Malýho jsem nakrmila v 6 hodin, usnul o půl osmé a spal až do jedné v noci. Ty jooo, 7 hodin bez jídla...to je fakt mazec. No ale našemu otesánkovi to určitě neuškodí.

Mimi, s přibíráním si nedělej starosti, určitě to není u vás málo. To jen my s Helu máme asi tak nenažraný děti :grinning: Já mám spíš problém s tím jak moc přibírá. Se úplně bojím ho vážit :grinning: Mudr. totiž docela nadává...ale hlavně, že jsme zdraví. A hlavně každý dítě je jiný...Klidně i 100 g za týden je prý ok... Těch našich 500 g je asi fakt moc :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Hi hi hi Mimi, cukr na dudel...to jsem se teda nasmála :grinning:
Nedávno jsem četla tady na koníkovi, že jedna maminka dávala mimču od 3. měsíce kaše a navíc je přislazovala...ty jooo, mazec
10. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
jo holky, tak koukám, že jsme skoro všechny tak nějak z okolí. Co kdyby jsme někdy udělaly nějakej srazík? Vybraly bysme pro všechny tak přibližně stejnou vzdálenost a bylo by to...
10. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak nám Zuzi na tu váhu nic dr neřekla. Mě stejně nepřipadne, že by byl tlustej, jak je velkej, tak se to nějak rozloží ta váha či co. Má to spíš v té papulce :dizzy_face: No a ruce a nohy jsou festovnější, ale zas nemá nějaký extra faldíky, tak nevím :confused:
No já mám blbý, že jsme od Brna asi 30km a od Vyškova asi 20km, a ve Slavkově nebo bučovicích nic není. V Bučovicích je jen plavání od šesti měsíců ale domů nechodí :frowning2: a to ani nevím, jestli budeme moct chodit pak na to plavčo, protože ten čas nám jaksi nevyhovuje :angry:

Holky, co zabírá na potravinový moly?? Já je nikdy neměla, a přijdu do špajzu a koukám jak blázen...no a kde ty potvory nakladly vajíčka nemůžu ke všemu najít...jsem tak nas...á :angry:
10. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Helu, taky se mi nějak nezdá, že by byl Ondra nějak tlustej...takže to neřeším...
S tím plavčem je to blbý, no ale co se dá dělat. Třeba se to ještě nějak vyvrbí. A s těma molama nevím, určitě bude nějaká babská rada. Vím jen, že teď běží nějaká reklama na moli. Že se nalepí do skříňky jakýsi papírek a oni se na něj nachytají. Ale ten zdroj by to chtělo odhalit :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.