• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
autor
My používáme jen čípky...teda zatím jen dvakrát, ale vždycky zabral. Podle mudr. jsou lepší a líp zabírají.
Určitě už to bude dneska dobré, užij si hokej a ať vyhrajete :wink: :slight_smile:
Já jdu odsávat a hurá do pelechu, na zítra jsem si udělala náročnej uklízecí program tak ať jsem fit...dobrou noc
20. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
dobré nedělní ráno,

tak u nás se od půl paté nespí. Kojila jsem ho, dávala teplou vodu, chovala, pořád k němu lítala a nic. Oka prostě nezamhouřil a pořád mrčel...tak jsme si šli asi o půl šesté hrát do obýváku.
Tak jsem to asi včera zakřikla :grinning:

Holky, doufám, že jste měly lepší noc než včera, a že už jsou kluci zdraví...hezkou neděli
21. únor 2010 v 06:21  • Odpověz
autor
Tak koukám, že kluci se na nás domluvili :grinning: Malej od té půl paté jen řve a řve...no sranda. Vůbec netuším co mu je, asi taky zoubek.
21. únor 2010 v 07:07  • Odpověz
Ahoooj holky!!!

tak já se musím přiznat...jsem srabík...mladýho pána jsme na noc prodali tchýni :sweat_smile: aby jsme se vyspali :pensive: Včera nám to nabídla, tak jsme toho využili. Nejdřív jsem nechtěla,ale manžel mě přesvědčil. Přece jen spinká o patro níž, takže kdyby bylo fakt nějak ouvej, tak jsme nablízku. Uspávání ale byl horor. furt kolem sebe koukal, něchtěl mi pít mlíčko,vykládal na celý kolo. Mysleli jsme, že bude spát v kočárku (minule, když hlídali na ostatky, tak v něm od půlnoci spal), tak jsme postýlku nesnášeli dolů. Nakonec v něm usnul, ale jen na chvilku. Seděli jsme v kuchyni, už jsme si oddychli, že máme klid a najednou takovej řehot...a mladej pán si seděl v kočárku a řechtal se. Furt si lehal a sedal. Raubíř jeden, nás teda pobavil. Postýlku jsme nakonec snesli a pak během půl hodinky spinkal. No jo, už je zvyklej a kočár bral že se asi půjde ven či co :grinning: Stejně myslím, že tam v noci skončil, uvidím...
Ale jsem ráda, že jsme ho nakonec prodali. Udělali jsme si pěknej večer, dohnali aspoň trošičku spánkovej deficit. Ještě bych chrupkala, ale už jsem musela odsávat cecíky, to se mi dlouho nestalo :grinning:

Včera jsme byli na otočku za babičkama v nemocnici, tak hlídala má mamka. Spinkal ji v kočárku (stará dobrá Liberta :grinning: ) tři hodiny a dojeli jsme akorát se probouzel. Byl samej úsměv. Teplotka mu včera klesla na cca 37 - 37,3, takže dobrý. Už mi i papal, teda jen mlíčko a hoodně řídkou mléčnou kašičku, ale byla jsem ráda, že alespoň má nějaký tekutiny. Dala jsem mu do kašičky kousíčky rohlíka, tak šmakovalo :grinning: Přes den byl teda otrávenej, furt se chtěl chovat, očka skelný, kašle, odsávali jsme jen jednou, tak snad to bude dobrý.
Holky, byla jsem taky rozhodnutá, kdyby se to nelepšilo jet s ním na pohotovost. Aspoň pro sychr :wink:

Dnes slaví tchánovci výročí svatby, tak se tu zas sjedou všechny švagrový s rodinama. Bude veselo. Ale asi si to moc neužijeme, když Štěpánek je nemocnej. No uvidím, s jakou se dnes probudí, ale pokud to bude jak včera, tak to moc růžově nevidím. Ale zas by ho třeba společnost rozptýlila....

Zuzi, máš pravdu, kluci se na nás domluvili. Raubíři jedni :grinning: No s těma diskuzema...už jsem taky párkrát narazila nato, že holky doplatily nato co tu napsaly. Já taky raději nepíšu nějaký moc osobní info....Takže jak psala Mimi, klidně napiš do IP :wink:

Holky valím, tchýně prozváněla, tak kdoví co mladej vyvádí. Pááádíííím!! zkusím za váma ještě přes den dojít!!

Držte se!!! aspoň vidíme, že nato nejsme samy no ne???
21. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
Zdravim holky,

skor som sa sem nedostala, maly to proste nedovolil. V noci sa to ako tak dalo. Bol hore asi 6 krat co bolo v pohode, okolo pol druhej sme papali, potom sa zobudil este dva krat a o pol siestej zase papal. Potom este spinkal asi do siedmej? Presne to neviem, pretoze tatinek si ho vzal zo spalne a nechali ma spat do stvrt na desat. Teda o tej stvrt na desat ma prisli zobudit, ze prdolka ma uz hlad. Samo mal teplotu 39,2, tak dostal cipok, napapal sa a o tristvrte na desat zaspal. Chcela som prist za vami , ale drobcek spal len pol hodinku, tak sa to nedalo. Teraz som mu postavila na sporak obidek, maly zaspinkal v nasej posteli , tatinek siel do obchodu, tak ja som skocila za vami.
Chjooo ja len dufam , ze je to ta 6 nemoc a ze nas caka uz posledny den s takymi teplotami :confounded: :confounded: :confounded:
Aspon , ze ten hokej sme vyhrali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI: teeda a co za uklid si si to naplanovala? Mne by sa tiez zislo upratat , ale v momentalnej situacii to vobec nie je mozne.... Mozno zajtra uz bude prdolka v pohode a mne sa to podari.... No a teda pozeram , ze dnes aj Ondrasek trosku zlobii, ale vies preco to ma? Presne preto , ze si si naplanovala , ten uklid, on to vycitil a teraz ti to nechce umoznit, presne ako si vcdera popisovala :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Keby si si nic neplanovala, tak by bol v pohode :sweat_smile: :sweat_smile:

HELU: prosim ta , vobec nie si srabik, ak mas taku moznost , tak preco to nevyuzit. Babicka bola urcite rada, ze sa mohla o Stepanka postarat a vy ste si zase urobili krasny vecer a trosku ste sa vyspali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj to je potrebne. Keby som ja mala taku moznost , tak to hned vyuzijem :wink: :slight_smile: No a ako to nakoniec Stepanke zvladol, netrapil velmi babicku??? Tiez je super, ze Stepanek uz ako tak papal, urcite ho nieco trapilo a preto predtym nechcel... Uzite si oslavu vyroci tchanovcov :wink: :dizzy_face:

Jo jo holky, s tymi smirakmi to tak proste je, ale ak chcete tak osobnejsie info kludne do IP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak ja valim, tatinek volal ze uz je na ceste z obchodu, tak ho idem pockat aby sme konecne mohli uvarit obed. Bohuzial nas plan, ist vcera nakupit zlyhal, tak sme tu takmer nic nemali :grinning: :grinning: :grinning: Na obed bude kure a kuskus, tak to bude rychlovka...

J u nas dnes konecne svieti slniecko :dizzy_face: :dizzy_face: Jaro uz prichadza :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak si uzite dnesny dnik.....
21. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak nakonec to nebylo s Ondráškem tak strašný...ráno sice horor, ale pak už dobrej. Byl s ním tatínek a já jsem udělala co jsem potřebovala. Byla jsem zamést a umýt chodbu na patře a schody, uvařila kmínovou polívku a takové maso na zelenině s opečeným bramborem, malýmu oběd, svačinku (dneska měl poprvé kaši s ovesných vloček a k tomu hrušku, tak snad to bude ok), taky jsem si uvařila a mixla kilo mrkve do mrazáku pro malýho. Tak před jedenáctou jsme se vydali všichni na procházku. Je tady fakt nádherně, Ondra se krásně prospinkal. Teď jsme se najedli a malej už zase spinká. Já jsem chtěla jít taky, ale dala jsem si kafčo tak se mi nějak nechce, večer půjdu dřív.

Helu, je potřeba si odpočinout, je dobře, že jste Štěpánka dali k babičce, určitě to zvládli dobře. Takže jste si užívali romantiku sami s tatínkem co? :grinning: to musela být paráda.
Dobře, že už je Štěpimu lépe. Jo jo, Liberta je super. My máme dvě, jednu u mojí babičky a jednu u tchánovců. Je to fakt vozidlo :slight_smile:
Užijte si dnešní oslavu.

Mimi, u vás to ještě lepší není, ale Tobi to taky zvládne skvěle. Horší je to s maminkama, ty to prý prožívají hůř než děti. Tak tfuj tfuj ať je mu lépe :sunglasses:

Já jdu šmejdit po netu. Zkusím si zjistit vše možné o té kavárně, udělat nějakej rozpočet a tak všechno kolem...Kdyby to bylo celkem rozumný, tak bych to asi i riskla....doufám, že to nezakřiknu...
21. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Tak jsem dala malýho před půl hodinkou chrupkat, něco jsem musela ještě udělat a šla se za váma kouknout :wink:

Oslava je v pohodě, malej byl ve svém živlu. Jenže já koza nezapla chůvičku takže musím tu čekat až se probudí, no ale co. Chvilka klidu neuškodí :wink:

Malej u tchánovců spinkal celkem hezky. Od těch osmi, kdy jsme ho uspali, tak cca do půl 1. To jen pochovali a pak do půl3 to taky nechtěl papat a až ve čtyři vypil trochu mlíčka. Takže snad tomu bude i tak dnes, protože spánkovej deficit je fakt děsnej.
Dneska už je lepší, je veselejší, ale stejně chudáček má nakřáplej hlas, pokašlává, očka furt uslzený. Chvilkama kňourá a hlavně chce mít furt společnost, nosit se. Ale co, hlavně že mu je líp a není otravnej jak ty dny předtím. Nic mi nechce jíst, ale mlíčko pije, což je nejdůležitější. Aspoň nebude dehydrovanej.

Je mi těch našich chlapáků líto. Holky holt musíme bojovat, drobečci jsou odkázáni jen na nás a naši pomoc. Jednou nám to určitě oplatí. :grinning: Včera jsem se o tom bavila s manžou a ten mi řekl: no aby nás pak neposlal do pr.ele :grinning: No i to je možný :grinning: :grinning:

Mimi, holka drž se. Úplně tě chápu. Měla jsem to se Štěpim taky tak těžký a vidíš, že se to neustále opakuje. To tě nechci ale strašit!!! Není to sice tak hrozný jako při prvních zoubkách, ale dává to pořádně zabrat. U nás hlavně ty noci....Tak držím pěstičky ať je Tobíkovi lépe. Doufám, že už tu budeme psát jen samé pozitivní a radostné příspěvky :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi, tak co jsi našla na netu??? Přesvědčilo tě to?? říkala jsem o tom manželovi. Ten byl z toho nadšenej, hned začal špekulovat, jak by to šlo u nás...máme mezi silnicí a domem velkej plac (obecní) tak že by tam udělal hřiště a posezení. No a chodili by tam hlavně tatínci na pivčo a děti by si hráli...no chlap :grinning: :grinning:

Tatínek dnes montoval Štěpimu dřevěnou stoličku, to bylo veselo. Štěpi seděl v lehačce a furt mu do toho kecal a ukazoval rukama. No diktátor od malička :grinning: Táta jen kroutil hlavou, jak může být tak ukecanej. Pak ho posadil do židličky než smontuje i stoleček a to bylo teprve rodeo. Pořád vykřikoval, mlátil kolem sebe, řehtal se na celý kolo. No já jsem šla do kolen, bylo to strašně prčovní. Prostě děti jsou tak krásně bezprostřední.

No končím, ještě to tu trochu pofackuju. čekám, že se můj budulínek brzy probudí a půjdeme znovu dolů za ostatníma.

Zatím kočky :dizzy_face:
21. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Zdar holky,

tak my sme dnes zase bojovali, prcek ma stale teplotky, cipok mu ju vzdy na chvilku zrazi a potom to zacina nanovo :frowning2: :confounded: :confounded:
Poobede sa u nas zastavili tchanovci :confused: :confused: Dali sme kafco, chvilku sa pohrali s malym a sli domov, zdrzali sa asi 1,5 hodky. Drahy siel o pol siestej do posilovne, tak som to s malym dobojovala do pol siedmej a o tristvrte uz spinkal......

Akurat som vam chcela napisat, ze som zvedava dokedy a uz pocujem zo spalne plac :frowning2: tak bezim..... este urcite pridem :wink:
21. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
achhh jaaak, nevyzera ze by pokracoval v spanku, ale uvidime :confounded: :confounded: :confounded:

ZUZI: som rada , ze Ondrasek bol uz dobrucky , ze si si stihla poklidit, uvarit obidek. Prechadzku zavidim, dnes bolo u nas tak krasne , ze by som hned vyrazila vonku, ale bohuzial este si budeme musiet pockat... Co sa ti podarilo zistit ohladom kavarne?? :wink: :slight_smile:

HELU: tak vidis, Stepanek bol v noci celkom v pohode, tak hadam uz budete mat aky taky pokoj a aj dnes bude krasne spinkat :dizzy_face:
Aj mne je tych nasich prckov strasne luto, je to fakt hruza, ked vidim tie jeho uslzene ocicka :frowning2: Ale je fajn , ze Stepanek bol uz dnes veselejsi.. snad to najhorsie uz mate za sebou :wink:
Plan tvojho manzu s "detskou kavarnou" ma pobavil, si to viem zivo predstavit, ako by tam ti chlapi sedeli a davali pozor na svoje deticky :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a zidlicka sa prdolke zjavne paci, to muselo byt divadloooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No nech nas ti nasi prckovia akokolvek vedia potrapit, tak ta ich detska , uprimna radost je boziiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale, ale tak u nas sa stale nespiii, idem to skontrolovat a dat nieco do zaludka a potom relax.... snaddd..... hdam nam ten nas poklad dovoli v klude pozerat hokej :slight_smile:

Este nakuknem.... mam novu zabavu... hladam nejaky projekt na nas domecek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
Holky, jsem už nějak unavená...jdu do postele. Seděla jsem dlouho u pc, tak jsem celá polámaná, ikdyž ho mám na sedačce na sobě. Napíšu až zítra...nezlobte se a dobrou
21. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
holky tak u nas sa stale nespi :frowning2: :frowning2: dali sme cipok , pretoze teplota zase stupla na 39. Teraz uz klesla na 37,5 ale spinkat nie a nie. Teraz som ho polozila do postielky a je tam konecne ticho, tak hadam uz bude spinkat....
Uz som naozaj unavena, priserne ma boli chrbat , ruky... to sa nezda ale nosit takmer 9 kg, da fakt zabrat... Ale vy to tiez poznate :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No nic, idem dalej pozerat hokej.... a z postielky zase pocujem zvuky ... plac... tak bezim.....
21. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
jee zuzi, ja som si az teraz vsimla tvoj prispevok, aj ked si ho pisala skor ako ja :confused: :confused: :confused: To vies ze sa na teba nehnevame....

U nas sa uz tristvrte hodku spinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned si klopem.... Dopozeram hokej (stale dufam , ze sa to otoci) a padam do postele.....

Tak vam prajem , krasnu dobru noc.....
21. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz
Krasne dobre rano holky,

tak u nas noc katastrofa :rolling_eyes: :rolling_eyes: Drobcek sa zobudil asi tri krat, ale nejak sme to ukocirovali cajom, ale o tretej plac a plac, tak sme prebalili, dala som mu mliecko (vypil ale len 100ml) a nie a nie zaspat, spal tak 5 minut a zase plac, vzala som ho k sebe ale stale to iste, 5 minut spanok, potom plac, to trvalo tak hodku, okolo stvrtej konecne zabral a spinkal do siedmej. Okolo osmej sme papali. Chvilku sa pohral, ale zase mal teptotu, 38, tak som mu dala nurofen a teraz sa hra v postielke, teda uz odtial pocujem knuranie....

Tak ja bezim za nim.... dufam , ze vy ste mali lepsiu noc....
22. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Krásné ráno maminky,
jsem tu jen na skok. Štěpíno spinká a já se jdu taky natáhnout, určitě se brzy vzbudí, tak ať si aspoň trochu odpočinu.
u nás noc lepší než ty předešlé. Sice se mi asi od 1 hod budil snad co hodinu s brekem, ale po pochování vždycky za chvilku zabral. Papal až o půl 3, v šest a v sedm jsme vstávali. Dnes je celkem hodnej. Akorát mě štve, že mi neusne teď jinak než na rukách. Na druhou stranu nemám to srdce ho nechávat vyřvat :frowning2: rýma se nám trochu zlepšila, stačí prostříknout sem tam mořskou vodou a nosánek se uvolní, takže ani neodsáváme. Má ale pořádně nakřáplej hlásek :frowning2: a očka pořád uslzený, ale jde vidět, že už je mu líp. Zítra jdem na poradnu, měli jsme očkovat, takže určo to zas posuneme :unamused:

Ale já....asi jsem chytla bacila od našeho Štěpína bambína, takže se cítím jak spráskanej pes. Bolí mě v krku, pokašlávám, cítím jak se mi ucpávají horní cesty dýchací a jsem děsně unavená...jen doufám, že to bude brzy ok.

Určitě nakouknu, jen nevím, jak budu stíhat a jestli bude elán psát.

Mimi, to je mi líto, že Tobinko furt trpí. Holka, já tě úplně chápu, jak je to vyčerpávající...vždyť víš...

Tak zatím kočky
22. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Nakukujem....

Helu, som rada , ze u vas bola noc lepsia a aj ze Stepankovi je lepsie, aj ked kym bude este uplne fit, tak to nejaky ten dnik este vezme.... U nas je to teda opacne, maly nechce za ten svet spat na mojich rukach aj ked si k nemu lahnem , tak mi da jasne najavo, ze chce byt sam. Proste ked tam pri nom lezim tak poplakava a mlati ma po hlave, taha za vlasy... ked odidem, tak behom minutky je tuhy :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Helu, tak to je mazec , ze si nieco chytila od Stepanka, len aby ste si tam toho bacila neprehadzovali... dufam , ze budes coskoro fit :wink: :slight_smile:

Inak ja som zrusila zajtrajsie plavco, do poradne ideme v stredu a tiez predpokladam, ze posledne ockovanie budeme odkladat, tak ako vy Helu....

Jo a Tobinko uz od 10,00 spinka :confused: sice sa o pol dvanastej zobudil, som k nemu prisla, dala som mu cajik a isla na chvilku prec nech sa preberie a po pol hodke mi bolo divne ze nic nepocujem, tak som tam nakukla a on pokracuje v spinkani... asi musi byt chudatko fakt unaveny.... :frowning2: Zjavne mu ani hlad neprekaza, papal naposledy o osmej :confused: :confused:

Kde dnes mame Zuzku?????
22. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Prdolka sa prave zobudil, spinkal viac ako tri hodinky.... tak som zvedava aka bude naladicka.... bezim za nim.... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Holky, prdolka uz ma teplotku len 37,2 , ja som taka rada..... uz sa aj sam pohra... dufam ze sa to uz bude len zlepsovat... ale zubok nikde :confused: :confused: :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Nakukuju....tak to je mimi skvělý, že Tobi už nemá vysoký teploty a krásně mu to kleslo.
štěpi taky dnes spinkal 2 a 3/4 hodiny. Já jsem se aspoň trochu vypotila a je mi líp. Mimi, on mu zoubek nemusí ještě vylézt, můžou se mu teprve zakládat. Nám se právě zakládaly ty necelý dva měsíce :angry: než vylezly ty první.

To máš dobrý, že Tobi si usne sám. Štěpi, jak ho něco trápí, tak sám málokdy usne. Ani u flašky ne, prostě se musí chvilku pochovat. Ale když ho dám do postele, tak to tam s náma být prostě nechce. Dělá tam skopičiny, mám pocit, že prostě potřebuje svůj prostor. To má po mě, já taky potřebuju mít prostor na spinkání :grinning: takže se manža chudák nemůže ke mně ani tulit :grinning:

To je fajn, že ti tak dlouho spinkal, aspoň jsi mohla nabrat trochu sil a udělat si pěkně klídek. Ono je to potřeba.
Teď mu už bude jen lépe, uvidíš. Ti chlapáci nás dokážou ale potrápit co??

Štěpíno asi drží dietu na zítřejší poradnu :grinning: Nechce mi vůbec nic jíst, ale krásně pije, tak jsem ráda. Snědl mi na oběd trochu polévky, měl to prostě na žízeň, tak to jo. Ráno jsem mu chtěla dát banán se sušenkou a to mi vzal jednu lžičku a víc ne. Tak jsem nakojila. Já to beru, že to jídlo není teď tak důležitý, přece jen má výživu v mlíčku, takže i tak vlastně papá.

No valím za prďolkou, už se mu nelíbí v postýlko-ohrádce :grinning: On by tak chtěl lozit, ale nechci aby se válel po zemi. Přeci jen je chladná, tak se ho snažím udržet na rozdělané pohovce nebo puzzle, ale to je fakt boj. No jo, už mu trochu otrnulo, tak zas chce šmejdit. :grinning:
22. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Helu, mas pravdu, ze ti nasi chlapaci nas vedia potrapit :rolling_eyes: :grinning: :grinning: Ale teraz to uz beriem v pohode, ale musim priznat ze tie tri dni boli fakt hruza, vzhladom k tomu , ze na to fakt nie sme zvyknuti. ALe to neva, teraz to uz bude len lepsie. Teplota zatial nestupa, tak som rada.

Inak Tobinko dnes sice pekne spapal obidek (po tom co vyse 5 hodin nepapal) ale teraz ked som mu davala hrusku so susenkou tak to spapal dve lyzicky a koniec, tak som do neho natlacila aspon trosku kase ale teda ziadna slava. Teraz spinka :dizzy_face: :dizzy_face:

Som zvedava na vase zajtrajsie miery. Urcite nas aj napriek dietke vsetkych tromfne. (myslim nasich malych chlapov) ale podstatne je ze pije a ze chce aspon to mliecko :wink: :slight_smile:

Co sa tyka toho prostoru, tak to ma Tobinko tie po nas. Na spanie aj ja aj drahy potrebujeme svoj priestor :grinning: :grinning: :grinning: , takze u nas tulenie a zaspavanie jeden pri druhom tiez nehrozi :grinning: :grinning: :grinning:

No nic idem si dat este hodku, snad sa mi podari vytuhnut... zajtra mam v plane uklid a varenie, takze potrebujem nacerpat sily :grinning: :grinning: :grinning:

No a kde je ta Zuzka cely den???? :confused: :confused: :confused: Este sa nestalo aby nepisla ani riadok, dufam ze su s Ondraskem v poriadku a ze ich neskolila nejaka choroba....... takze ZUZI, nahlas sa!!! :wink: :slight_smile:
22. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Chjoo, tak drobcek sa zobudil s placom a teplotka mu stupla na 38,2 :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ja dufam, ze sa to uz nebude zhorsovat..... :confounded: :frowning2:
22. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Teda holky :confused: :confused: co je s vami??? Si tu nejak vediem monolog :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

U nas sa od siedmej chrupka, tak hadam tato noc uz bude lepsia ako ta vcerajsia.... Drobcek nechcel papat, vypil mi len 120 ml, mal teptotku 38,3 tak som mu este dala sirup nurofen. Sa mi zda ze sa osypal na brusku, uvidim ako to bude vyzerat zajtra.....

Tatinka mam v posilovni, tak ja idem zistit co je v telke a budem (hadam) relaxovat :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Holky, teraz volam o pomooooc ja... u nas sa zase nespi :frowning2: :frowning2: Zobudili ho nejaki debili, ktori tu kricali ako sibnuti... myslim pred bytovkou... vyleziem na balkon a tam dvaja idioti (chlap a zena) , ktori mali psika, ten im drzal v papuli voditko a oni na neho kricali ako sibnuti, aby prestal, kopali do neho a naivne si mysleli , ze ten chudak psik to urobi... Bol to strasny pohlad :frowning2: :frowning2: Normalne som mala sto chuti na nich niekoho zavolat. Nechapem na co si ludia obstaraju psika a potom sa k nemu takto spravaju :angry: :angry: :angry: Nakoniec ten chudak psik to voditko pustil, samo si vysluzil dalsie nadavky ako debil, idiot... co si to urobil a dostal dalsiu sprsku brutalnych kopancov :frowning2: :frowning2: Chjooo najradsej by som tych dvoch uskrtila :angry: :angry:

Dufam , ze Tobinko rychlo zaspinka.....
22. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
ahoj holky,
teda úplně mě potěšilo jak jste starostlivé kde jsme a jestli se něco nestalo. Nee, nestalo, jen jsme dneska strávili celý den venku. V deset jsem šla s kámoškou do města na procházku a trošku se to protáhlo :grinning: Nejdřív jsme oběhaly město, já jsem si koupila novou tašku na kočár a takový blbiny, zjistila nějaké info na živnostenském úřadě. Pak jsme potkaly od té kámošky ségru s manželem (moje nej kamarádka) a zašly s nimi na oběd. Pak ještě srázek na městě s mou ségrou a pak jsme šly všechny k nám domů. Byly tady do šesti hodin. Pak jsem jen okoupala Onďulku a v sedm už spinkal.
Ale kolem osmé už byl vzhůru tak nevím co se zase děje. :grinning: Teď usnul tak snad to bude dobré. Roste mu i druhá dvojka nahoře, tak to bude asi tím.

Koukám, že bojujete s nemocema...přejeme vám ať je to co nejdřív lepší. Doufám, že to nebude znít divně, ale myslíme na vás.
Poslala jsem vám info ohledně kavárny, co jsem zjistila atd.
Luba šel běhat tak jdu do sprchy a nachystat mu sváču...ještě nakouknu
22. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
Jejda Mimi, teď jsem si vzpomněla na ty papírky k vibradesce. Promiň, vždycky na to zapomenu. Zítra to zkusím udělat.
22. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jee Zuzi, tak ja ti pisem , ze cakam na tvoj prispevok ako sa mate a on uz je tu :grinning: :grinning: :grinning:

Teeeda, vy ste mali skvely dniiik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Uz aby bola ta choroba za nami a aj my by sme mohli konecne vyrazit vonku... Dnes sa ma drahy pytal ci mi este nesibe z tych styroch stien (zdi). A musim povedat, ze ma to doma uz nebavi....

To, ze na nas myslite vobec neznie divne... My na vas pocas dna tiez myslime, ze ako sa mate a taak :wink: :grinning: :grinning: Sa uz tesim na jaro, urcite musime spachat nejaky zrazik :dizzy_face: :dizzy_face:

S tou vibrodeskou sa netrap, ja pockam :wink:

Prosim ta kam siel tvoj manza v tuto hodinu behat :confused: :confused: :confused: Ma moj obdiv :sunglasses: :sunglasses:

chjooo, zase pocujem zo spalne nejake zvuky, to je hruza.... idem to omrknut....
22. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
Mimi, už to mám napsané na lístečku, kdybych náhodou chtěla zítra zase zapomenout :grinning:
On je Luba blázen, už je zpátky a podle toho co říkal, kde všude byl, tak uběhnul aspoň 8 km. Můj obdiv má teda taky...to já bych lezla snad po čtyřech :grinning: :grinning: No jo, přes den je v práci, pak si hraje s prckem, tak chodí až usne.

Doufám, že se u vás zase už spinká...
Jo a srazík musíme určo spáchat, se těším.
22. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Čau holky,
zuzík se ukázal!! to je skvělý, že jsi měla takovej pohodovej den. To tě omlouvá, že jsi nepřišla přes den mezi nás :grinning:
Zuzi, díky za info. Tý jo, to je věcí okolo toho tvýho plánu!! ale věřím, že se ti sen splní!! moc držím palečky :wink:
8 km?? to by mě zabilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já miluju sporty, ale běh na dlouhý tratě je noční můra :unamused:

Mimi, to je hrozný co jsi tu psala s těma dvouma blbečkama a chudákem pejskem. To mě vždycky trhá srdce, když to vidím nebo slyším, jak se lidi dokážou tak hnusně chovat ke zvířatům a zvlášť pejskům. Snad Tobi usnul a budeš mít pohodovej večer a i přes noc se aspoň trochu vyspíš.

My jsme taky doma :frowning2: dnes poprvé neměl ani zvýšenou teplotku, takže zítra ještě počkám a ve středu snad vyjedeme do ulic. Zítra je tatínek s náma doma. Musí jít vyřídit něco kolem stavby, pak zajedeme se Štěpim k Mudře a ve čtyři tu máme paní ze stavebka, takže nevím, jak se tu ukážu. Se omlouvááááám :wink:

Jinak holky, já na vás taky myslím :grinning: :grinning: :grinning: Víte, že už chodím jen za váma?? Do jiných diskuzí už moc nechodím, sice občas někde něco písnu, ale.... prostě vás neopustím :grinning: :grinning: :grinning: Jo a na srazík jsem taky myslela :grinning: Oslavíme první narozky prcků nééé??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No nic, za chvilku táta vyleze z koupelky, tak půjdeme už na kutě. Jsme jaksi znavení :pensive: vezmu paralen, ať ještě něco vypotím. Snad zítra už budu zcela fit :grinning:

Doufám, že Štěpi bude krásně spinkat. Ikdyž se noci už zlepšují, tak přece jen to kňourání ze spánku a probouzení se mimo kojo pořád je, tak snad když je mu líp, bude hodňoučkej :wink:

Přeji vám krásný večer a dobrou noc. Hlavně Mimi, ať se konečně trochu vyspíš a nabereš síly :wink:

Pááá
22. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Prcek zaspal hned, teda ci hned to neviem ,ale uz som k nemu nemusela ist :dizzy_face: zatial je ticho. Ja pockam na tatinka a valim tiez do postele.....

ZUZI: manzu tiez obdivujem, 8 km teda nie je malo.... ako teraz by ma to tiez zabilo, ale niekedy mi to nerobilo problem... :grinning: :grinning: :grinning: A chapem , ze manza chodi behat az ked prdolka zaspi, u nas je to detto akurat s posilovnou...

Tak samo som to zakrikla, uz pocujem plac......
22. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
Já jdu už dneska do pelechu...jsem utahaná jako kotě...dobrou noc holky
zítra dopíšu
22. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Tak tentokrat bol plac kvoli tomu ze lezal v postielke kolmo, nozicky vonku cez sprusle a plakal :sweat_smile: :grinning: ako ja viem ze by som sa nemala smiat ale mna to fakt pobavilo... ale uz je dobre, spinka sa dalej....

HELU: je fajn , ze Stepanek je uz bez teploty, tak vam prajem aby ste aj noc maly pohodovu :wink: :slight_smile: Zajtra si uzite den s tatinkem, a urco nam daj aspon vecer vediet tie Stepankove miery a ci vas ockovali, proste info z poradne....
No a je super , ze nas neopustis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak tatinek , prave dorazil, tak ja idem do hajan.... krasnu, dobru a pohodovu noc vam prajem.....
22. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.