• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
Dobré ránko holky,
tak my jsme dnes vstávali v sedm. Noc v pohodě. Vzbudil se v jednu, tak jsem mu dala vodu, trochu podrncala a chrupkal do čtyř. To jsme nakojili a pak až vstávačka. Takže dobrý. nechci to zakřiknout, ale myslím, že ten noční nutrilon zabírá. Díky mimi za tip! Doufám, že nám nutrilon na nějakou dobu vydrží! Hajaja taky zabíral, ale jen chvilku, tak jsem zvědavá....ale dívala jsem na energ. hodnoty, tak hajaja se vyrovnalo normálnímu UM a noční nutroš je má o něco vyšší, takže bude podle mě určitě sytější.

Tatínek nám právě odjel zařizovat, tak jsme osiřeli :unamused: Na Štěpánkovi vidím, že je mu líp, sice slyším občas chrčení, nebo zakašlání, ale už je to o něčem jiném. Očkovat ho ale rozhodně dnes nedám. Měli jsme mít i první dávku Prevenaru, tak počkáme až se uzdraví.

Doufám, že Tobi spinkal taky krásně.

No nic, musím valit za prckem, volá na mě naštvaně ma-ma, ma-ma, tak valím :grinning:
23. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Jo a krásnej den!!!!
23. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

tak dneska u nás taky hrůza. Vzhůru byl v noci sice jen jednou (v jedenáct), ale od půl čtvrté už prostě nespal. Myslela jsem, že se napije a usne, ale bohužel omyl. Do půl šesté jsem k němu lítala a pak vstal Luba do práce a skoro do sedmi si hráli v obýváku. Prostě asi vyspanej... Podařilo se mi ho uspat asi o půl osmé, takže teď už spí hodinu.
Včera taky od pěti vzhůru...noo, stává se ze mě ranní ptáče :grinning: :grinning:

Na půl desátou valíme zase cvičit, takže se malej probudí a vyrazíme. Napíšu pořádně až ho dám odpoledne spinkat. Musím vás ještě dočíst...
Představte si, že Onďulka už je na kolínkách...krásně se houpe. Je pravda, že se tam ještě nedostane sám, musím ho tam dát, ale vydrží tak dlouho a moc se mu to líbí. Sám už tam taky ale brzy bude. Helu je to špatně, že ho do kleku dám já? Nebo ho mám nechat až to udělá sám jako se sezením?

Jdu se připravit, před chvílí jsem se vzbudila...tak zatím čauky
jééé tam krásně svítí sluníčko :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Tak malej mi snad usnul, musím to tu trochu dát do pořádku, když k nám dojde ta paní ze stavebka. Ikdyž posledně mi říkala, že když měla dceru ještě malou, tak úklid měla na háku, přednější bylo dítě....spokojené dítě, bordel v bytě :grinning:

Zuzi, do každého vývojového stupně by se mělo dítě dostat samo, takže i na ty čtyři. Na druhou stranu si myslím, že když ho tam občas dáš, tak to až tak nevadí. Přece jen poloha na čtyřech není taková zátěž na páteř jako např. vynucenej sed či stoj. Na čtyřech se zádička nejlépe posilují.
Já třeba všemu nechávám úplně volnej průběh, Štěpi si teď zkouší občas sedat přes bok, ale úplně si nesedne. Tak mu ten konečnej pohyb do sedu taky ukážu a dopomůžu, ale hned ho dám zas zpátky. Takže bych to dělala i tak s Ondráškem. Prostě dopomoct a zpět...
Ale jak jsem psala, furt je to podle mě to nejmenší zlo, když mu pomáháš na čtyři, než kdybys ho dávala sama do sedu nebo stoje...

Mimi, čekám na tvé reference o dnešní noci! doufám, že už jste se holka vyspali a Tobíkovi je lépe!!!!
23. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Zdraviim holky,

tak u nas noc celkom ok, maly sa zobudil pred polnocou este dva krat, takze som k nemu vstala ale vzdy stacilo dat dudaka a spinkal. Papali sme uz klasicky o siestej. Tatinek sice hovoril , ze k nemu o pol tretej musel vstat ale ja si to nepamatam :grinning: :grinning: :grinning: , proste som spala. Maly po rannom papani este zaspal asi do pol osmej. Potom som ho dala k nam. A maji chlapaci ma prisli zobudit o stvrt na desat. Tak som maleho prezliekla a dala mu papat a teraz uz spinka. Caka ma uklid, tak valim , ale este som chcela za vami mrknut....

Inak uz na 100% viem , ze u nas ide o 6.nemoc. Maly mal vcera osypane brusko, dnes uz aj tvaricku... Ten osyp by mal do 4 dni zmyznut, tak uvidime. Som zvedava , co nam na to zajtra povie Dr.

HELU: tak to je parada , ze u vas bola noc v pohode a hadam ten nocny nutros bude zaberat :wink: :slight_smile: Ja zajtra maleho tiez nedam ockovat, pockam kym mu bude lepsie a kym sa jeho organizmus trosku "uzdravi" z tych vysokych teplot... Tatinek vam uz odjel ale on sa vrati, tak aspon ho dnes budete mat dlhsie pre seba ako zvycajne.
No Helu , ako to tak citam , tak som s tym nasim prckom asi urobila chybu ked som ho dala sediet, teraz si to vynucuje, ale ja mu to moc nechcem dovolit. necham ho tak len par minut denne... tak hadam to nebude az take zlee :pensive: :pensive:

ZUZI: co to ,co to u vas , Ondraskovi sa asi paci vstavat ked je este tma... ale hadam ho to coskoro prejde... Som zvedava, co bude dnes na cvicu, urco potom podas informace... A je parada, ze Ondrasek uz vydrzi na kolienkach... Urcite sa tam uz coskoro dostane aj bez tvojej pomoci....

Nic kocky, ja valim na ten uklid, nech spravim co najviac, kym prdolka spinka.....
23. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
Táááák Ondrášek konečně spinká, uf uf....Dneska spal od té půl čtvrté jen hodinku tak jsem zvědavá jak dlouho bude spát teď. Zkoušíme tu cestovní postýlku, protože v pátek ráno odjíždíme na ty hory tak abych věděla jestli se mu v ní líbí. Zatím to vypadá, že jo...normálně usnul.

Na cvičení dobrý, ukázala nám další cvik. Ale teda mně to prostě připadá jako trápení dětí. Myslím teď u těch co to extra nepotřebují. Nedonošeňátka a tak to je jiná. Chudák malej vždycky tak řve a pak nejde uklidnit. A to máme cvičit čtyřikrát denně. My to zvládáme s bídou třikrát a o tom, že to moje provedení je horší než od té "cvičitelky" se nemusím ani bavit. Má velkou sílu, takže se to s ním prostě špatně cvičí.

Helu, teda ty jsi taková holka hodná. Myslím, že na nás myslíš a chodíš už jen za náma. To teda znamená, že se ti tady s náma líbí...to máme radost :wink: :slight_smile: Dneska budete mít dobrej den, celý den s tatínkem, to bude parádička. Tak si ho užijte.
Jo a díky za rady ohledně toho klečení. Sedět nedávám a stát taky ne. Občas zkusíme ten klek, ale to jak píšeš by se občas mohlo. Tipuju ale, že to brzy zvládne sám.

Mimi, taky bych tu potřebovala uklidit...já jsem taková pořádná, takže když to tady nevypadá podle mých představ, jsem z toho vedle :sweat_smile: Ale dneska jaksi není síla. Zrovna dodělávám oběd a potom utíkám na chvíli do pelechu...teda jestli Ondrášek dovolí :zipper_mouth:
Šestou nemoc jsme ještě neměli, ale slyšela jsem o ní. Určitě budete za pár dní dobří. Hlavně, že to není nic horšího. Ale věřím, že to není žádná sranda. Já myslela, že to bude ten zoubek.

A jak dopadli ti vaši kluci u mudr.?
23. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Hoj holky,

tak maly si dnes dachol len tristvrte hodku, takze uklid sme nakoniec zvladli spolocne, ale nebola to ziadna sranda :confounded: Potom som mu uvarila obidek, napapali sme sa, kym trosku stravil obed tak som navarila pre nas, a teraz sa chystam obedovat. Mam hlad ako vlk, dnes som ani nestihla ranajky.... Drobcek spinka, tak som zvedava dokedy. Tatinek mi volal, ze dnes tiez pride skor domov. Okolo druhej, tak uz sa tesim. Len ma mrzi , ze nemozeme ist vonku :frowning2: je tam krasne....

ZUZI: my k dr. ideme az zajtra.. tak infosky dnes nebudu....
Ondraska mi je luto, ze ho na tom cviceni tak trapia. Ja nechapem k comu to je dobre. Navyse este 4 krat denne. Si sa tej dr. nepytala, preco to musite cvicit, ked je v pohode???
To je parada, ze sa Ondraskovi v cestovnej postylke paci, tak teraz smelo v piatok na hory... tiez by som sla, verim , ze si to poriadne uzijete... ale musim povedat, ze nam tu budes chybat :sweat_smile: :sweat_smile: Jo a aku postylku ste nakoniec kupili???
S tym uklidom sme na tom podobne, tiez som mimo, ked tu nemam veci podla svojich predstav a tak ako chcem ja :grinning: :grinning: :grinning:
Co sa tyka , tej 6 nemoci, tak teraz uz je to v poho, teploty nema, len je osypany. Vraj to nic nie je, ale musim povedat , ze tie 4 dni co mal teploty nam dali zabrat... A dufam, ze zubok uz tiez coskoro bude, ved mame o dva dni 8 mesiacov :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak ja idem na ten obed... zatial paaaa
23. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
No jo vlastně Mimi, vy jdete až zítra...jsem nějaká popletená :grinning:
Taky budete mít brzy taťku doma, to si ho Tobi pěkně užije a ty si i trochu odpočineš.
Já zrovna taky obědvám...chtěla jsem jít spát, ale jaksi to zase nevyšlo...jsem se začetla do těch reklalifikačních kurzů kuchař-číšník a tak vůbec brouzdám na netu. Tak třeba půjdu večer dřív spát.
S tím cvičením se mu totiž nechce na jednu stranu tak proto to prý máme dělat.
Už se těším na váš první zoubek :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Zuzi, tak ty rozmyslas o tom ze vy si si urobila rekvalifikacny kurz ??? No a na ten zubok sa tiez uz tesim :grinning: :grinning: :grinning:
Ja ked pocuvam , kvoli akej prkotine mate cvicit tak nechapem... to si neviem predstavit co by vasa dr. hovorila o nasom Tobinovi... on sa este stale ani nepretaca, proste sa mu nechce... som zvedava co na to zajtra povie nas dr. :confused: :confused: No uvidime... normalne z toho zacinam mat obavy....
23. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
A prave som sa rozhodla, ze tiez na chvilku zalahnem... :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Tak ja som dospala :rolling_eyes: :rolling_eyes: prdolka uz je hore, teda spal zase len tristvrte hodku, nechapem :confused: :confused: :confounded: :confounded:

A tatinek nikde.....
23. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Helou ženy,
tak hlásím, malej mi na chvilku usnul.... kontrolní míry 77cm a 9,9kg, takže přibírá poslední dva měsíce po 200g, což je dobrý. Už to není tak markantní jako dřív :grinning: Včeličku jsme nedostali, půjdeme na ni asi za 14 dní, ještě ji budu volat na domluvu.
Už prý můžeme papat těstoviny, dělat lehký zásmažky (používat zlehka mouku), pečivo....

Řešily jste tu úklid co? no já mám taky ráda uklizíno, ale nemusím mít zas všechno úplně tiptop. Každopádně teď zatínám docela zuby, protože místa tady moc není. Nebo spíš není dobře využitý, chtělo by to komplet novej nábytek, aby byl pořádnej úložnej prostor, vestavěný skříně..ale nechce se nám do toho investovat. Prostě to nějak vydržíme a do novýho si to už pěkně všechno účelně zařídíme. Takže teď máme hodně věcí, který nemají úplně své místo...někdy mi to pěkně leze na nervy, ale nedá se nic dělat. Tím ale nechci říct, že tu máme bordééél to néééé!!! Jen to není úplně okej.

Zuzi, abych ti pravdu řekla, nechápu proč máte cvičit. Ale je fakt, že nejsem úplně v tomto poučená a Ondráška jsem neviděla. Podle toho co tu píšeš, tak bych to asi nějak neřešila. 4x denně cvičí děti, který mají nějakej problém...bych to klidně cvičila 1-2x denně anebo vůbec...ale nemůžu soudit, jak na tom Ondrášek je.
No, já se u Mudry potkala s holkou z mé rodné vesnice. Má ročního chlapečka a on ji začíná lézt až teď v roce! a to ještě jen pozadu a jen někdy, Mudra to začala taky řešit až teď k tomu jednomu roku. Nedrží se úplně tabulek. Ta holka mi sice říkala, že nato kašle, ale v jejím případě bych to na lehkou váhu úplně nebrala. To jsem jen tak odbočila, jen jsem chtěla říct, že Ondrášek není určitě nějak pozadu :wink:
Budeš si dělat rekvalifikáč??? Vidím, že ses do toho už pořádně obula co?? takže rozhodnuto???

Tatínek nám, hned jak jsme dojeli domů, odešel na stavbu. Už vidí vykukovat sluníčko, tak ho to tam táhne. To zas bude na stavbě do večera, ach jo. No ale je to potřeba, dělá to pro nás. Snad to vše půjde podle plánu a příští rok v létě půjdeme do svého. Já už se tak těším!!! Hlavně na ten prostor!!! Ve čtyři má dojít ta paní ze stavebka, to zas bude papírování :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mimi, tak byla to šestá nemoc?? no jak už je vyrážka, tak už to bude ok. Za chvilku to zmizne a bude už úplně v pořádku :wink:
S tím sezením....já se musím přiznat..jak jsme předevčírem smontovali tu židličku, tak Štěpína do ni taky posazuju. Ale jen na oběd (10 min). Sedí tam krásně, ale není to taky ok, protože sám si úplně nesedne, jen tak do půlky. Na druhou stranu si taky myslím, že už to pro něj teď neznamená takovou zátěž, ikdyž dobré to taky úplně není. Takže pokud ti Tobi krásně sedí sám a udrží se v sedu, tak podle mě to není zas tak hrozný, pokud je to jen na chvilku. Ale je to jen můj názor... Určitě nějaká účená rehabka by ti to vymluvila....

Tatínek se mi vrací ze stavby, tak ještě musíme něco probrat ohledně financí, zatím se loučím...
23. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Toto mi došlo email, všimla jsem si na jedné diskuzi, kam občas chodím, že to tam házela taky jedna kočka pro zasmáti, tak já vám to sem dám taky :grinning:

Otec rodiny se vrací z práce a vidí, jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy a číny, které jsou rozházené po celé zahradě. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde ani stopa po druhém psu. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek. Lampa převrácená a běhoun skrčený u zdi.

Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku.
V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, rádio hrálo na plné kolo, zbytky snídaně rozházené po stole, navrchu na prostírkách leží kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromádka písku.

Muž rychle vyběhl schody, stoupal na další hračky a šlapal po oblečení. Nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí něco vážného stalo. Viděl, jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v hromadě špinavého prádla a mezi vším další rozházené hračky.

Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo a stěny byly pomalované zubní pastou. Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku, ležela v posteli a četla knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho, jak se měl celý den. Podíval se na ni nedůvěřivě a zeptal se: „Co se tu dnes stalo?"
Usmála se znovu a odpověděla: „ Pamatuješ se, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mně: „Co jsi, do prdele, dělala celý den? “
„Ano," odpověděl muž nejistě.
"Tak dnes ........... jsem nedělala nic!“

Snad vás to pobavilo....jen mě to napadlo, že jsme se tu bavily o tom úklidu :grinning:
23. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Zdravim hoky,

Helu tak neviem ci ti nasi chlapaci sa fakt dohodli , ze pred poradnou budu drzat dietu, ale maly mi od pol jednej nic nejedol a nedokazem do neho dostat vobec nic, ziadne ovocie ani mlieko, proste nic... esteze aspon cajik pije...

Teda miery mate ukazkove, Stepanek je fakt kus chlapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CHapem ako musis byt tak zlahka na nervy z toho , ze to nemas podla svojich predstav, ale investovat do nabytku teraz , by bola fakt blbost ako hovoris. Domecek budete mat coskoro hotovi a potom si to zariadite tak ako budete chciet.

Dik za rady ohladne sedenia, ako Tobinko sa v sede uz pekne udrzi a aj pekne sedi , ale naozaj ho nechcem nechavat dlho. V stolicke ho mam len pri papani, a to ju mam sklopenu do pololehu, tak hadam to tak moze byt...

Tvoj druhy prispevok som nestihla docist, prdolka tu reve jak vysinuty tak musim valit, o chvilku cakame znamych. Drahy nam dnes urobil radost a kupil plazmovku 127 uhlopriecka, tak ten znamy mu dojde pomoct vytiahnut ju z auta. Sam by to asi nezvladol..... Takze dnesny hokej uz budeme sledovat ako v kine, sa celkom tesim....

Tak zatial kocky.........
23. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Hoj kocky,

Uz vasi prckovia spinkaju? U nas sa spinka uz od siedmej, respektive drobcek zaspal uz pri flasi :sweat_smile: Bol poriadne unaveny, ale ani sa mu necudujem, dnes spinkal len dva krat po tristvrte hodky. Som zvedava na noc... Uz bol totiz raz hore :rolling_eyes:

Tatinek siel do posilovne, ja sa chystam cumiet na ordinaciu a popri tom si dam par minut na desce....

Tak si uzivajte vecer....

Este nakuknem.....
23. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Holky kde ste? Ze vy si uzivate tatinkov ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ten moj este nie je doma, z posilovne chodi az okolo desiatej.... Ja som si dala teraz hodku na desce a musim povedat , ze ma tak priserne bolia nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Prdolka bol teraz hore, asi sa mu nieco snivalo, dostal cajik a spinka dalej. Ja sa dnes chystam skor do postele, aby som rano o siestej bola schopna pozerat hokej :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Ak by som sa tu uz neobjavila , tak vam prajem krasnu dobru noc :dizzy_face: :slight_smile:
23. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
Mimi, náš tatínek došel z práce až v osm...Ondrášek už spinkal, ale máš pravdu, teď si ho užívám :grinning: :grinning:
Teda, hodinu na desce...to seš borka...jé, já zapomněla na ty papíry...jsem v tomhle fakt hrozná, promiň
Neboj se, když dneska už nepřijdeš, tak tě omluvíme :grinning:
Ať vám zítra dopadne dobře poradna a pak nám hned napiš jak bude čas.

Helu, Štepánek je fakt kus chlapa, ale to je dobře, aspoň ho jen tak něco nezkolí :slight_smile:
Z toho cvičení jsem pořád špatná, nějak se s tím nemůžu smířit. Navíc je tak silnej, že mi to dělá problémy ho v těch pozicích udržet. A hlavně nevím jestli to má nějaký extra vliv, jako jestli by se na těch 4 udržel i bez cvičení, myslím samovolným vývojem.
Jak píšeš o té kamarádce...taky mám kamarádku co má holčičku, teď má rok a ona taky neleze, postaví se na čtyři, ale to je vše. Doktorka, nějaká známá, je v klidu a nic neřeší. Což mi taky přijde celkem divný. Přece jen by už podle mého aspoň lozit mohla. Kamarádka je taky v klidu, ikdyž už se na ni všichni dívají docela divně. Teď jsme byly spolu v Cipísku a všechny děti jsou tam mladší než ona (tak mezi 8. a 9. měsícem) a řekla bych, že jsou tak na stejné úrovní s ní. Chápu, že některé děti jsou línější a nic jim nemusí být, ale kolem toho roku bych už fakt něco řešila.
Ten vtip...noo, on to asi až tak vtip úplně není, spíš realita, ale fakt sranda...už jsem to slyšela. Ale nasmála jsem se opět hodně :grinning: :grinning:

Jo, vidíte, málem bych zapomněla...s tou kavárnou jsem se nakonec rozhodla, že do toho nepůjdu. Chtěla jsem si ale zjistit všechy informace, abych to hned jen tak nezavrhla. Probrala jsem to ze všech stran, myslím, že odpovědně. Ono s tím zařizováním by sice problémy byly, ale to by se nějak udělalo. Ale s tím provozem by to bylo horší. Je to hlavně o lidech a to je ta potíž. Já bych tam být nemohla, protože budu s malým doma a nikdy člověk neví jak se ten personál tam chová, jestli není na hosty nepříjemný, jestli si náhodou něco nepřivlastňuje a hromadu dalších věcí. Nejraději bych si všechno dělala sama, ale to bohužel nejde. Musela bych tam být od rána do večera...samozřejmě vím, že je vždycky něco za něco, ale tohle by mi asi za to fakt nestálo. Malej je na prvním místě. Myslela jsem, že bych tam jen tak občas zašla, ale to by asi nebylo pro podnik dobré....takže tak

musím utíkat, malej řve
23. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
autor
tak jsme nakojili, ale nevím nevím jestli usne. Vypadá to zase na velice krátkou noc....jsem zvědavá kdy budeme vstávat dneska :grinning:
dobrou holky
23. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
Zdravím kočky,
ten hokej...no ti naši kluci z toho museli udělat drama co?? Malej se mi vzbudil v šest, asi chtěl vidět poslední třetinu, furt do toho kecal :angry: :grinning:

Napíšu víc později...
24. únor 2010 v 06:35  • Odpověz
Zdravim holky,

u nas sa dnes spinkalo az do siedmej, maly nechcel ani papat :grinning: :grinning: :grinning: Akurat dnes ked som chcela pozerat hokej, tak ma ten moj maly poklad nezobudil :grinning: :grinning: Teraz tu pri mne lezi a hra sa so sterchatkom, tak som zvedava dokedy to vydrzi....

Helu: ti nasi hokejisti z toho tiez robia dramu ako pozeram :angry: :angry: Vas zapas som nevidiela, ale prekvapilo ma to predlzenie ......

ZUZI: tak co, aka bola u vas noc? Zase kratka, alebo vas Ondrasek nechal vyspinkat dlhsie????

Idem dalej pozerat tu nasu dramu....
24. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
No malej jak vstával dřív, tak je tak protivnej. Dala jsem ho do postýlky a kňourá tam a furt volá mama mama, ach jo...

Mimi, taky vás chlapci pěkně napínají co?? Ty se vlastně dnes díváš na hokej v "kině" co?? :grinning: :grinning: :grinning: To je požitek co??

Tak valím za prckem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
autor
dobré ránko,
tak u nás dneska kupodivu noc dobrá. Vzbudil se jak jsem šla spát, potom o půl třetí a pak krásně spinkal až do půl sedmé, takže spokojenost. Do sedmi si hrál s tatínkem, pak jsme ještě do půl osmé leželi v posteli a pak jsme vstali.
Zrovna snídám a malej se tady válí po koberci. Dala jsem prát pračku a půjdu asi něco poklidit. Dneska musím nachystat lyže a lyžáky...přijede pro ně můj taťka a vezme na ty hory. My potáhneme kočár, cestovní postýlku a ještě hromadu dalších krámů, tak by se nám tam lyže už nevlezly.

Mimi, taky jste měli celkem dobrou noc, asi už je Tobimu lépe...to je dobře. Co nová telka? Není to už moc velký? Kámoška tady z baráku ze spodu si pořídila (teda spíš manžel :grinning: ) 132 cm uhlopříčku, mají to pod oknem a teda zabírá to skoro celý okno...pomalu není vidět ven :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
autor
Šla jsem s malým cvičit, ale to je fakt hrůza...já ho prostě neudržím. Jen ho položím na přebalovák na stůl tak hned pozná co bude a začne řvát a kroutit se, že nějaká snaha o cvičení je fakt zbytečná. Ještě to dneska zkusíme a pokud to bude požád takhle tak to asi zabalíme...doufám, že bude v pořádku, když to nebudeme cvičit.
24. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Tak takovej hysterák jsem u mláděte dlouho nezažila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera šel spát v osm, zjistila jsem, že prostě potřebuje spát tu svou dvanáctku, no jenže se dnes vzbudil v šest a podle toho to taky vypadalo. ukňouranej až hrůza, ale spát furt nechtěl. Pak najednou řev, zkoušela jsem ho nakojit, tak chvíli pil, ale pak jen žužlal (což normálně nedělá), přetaženej až hrůza...snažila jsem se ho udrncat, ale bez výsledku. No holt mi došly nervy a musela jsem ho nechat vyřvat, rvalo mi to srdce ale jiný řešení prostě nebylo :pensive: Dala jsem mu mezi řvaním napít vody a teď už je klid, tak snad spí. Uff, to je teda začátek dne. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale noc dobrá. Vzbudil se v půl3, napil se vody a spinkal do půl5, to jsem nakojila a pak teda v těch 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže jak se vzbudil v půl3, tak já už jsem prostě nemohla usnout. Furt se mi hlavou honily myšlenky a když bylo už půl4, tak jsem to vzdala, šla si uvařit čaj a čekala na hokej. Vzbudila jsem manžu a chvilku se mnou koukal, pak odjel do práce. Pak se vzbudil Štěpi, takže jsem měla u hokeje furt společnost :grinning: Takže u nás noc, co se týče koja a vstávání ke Śtěpimu dobrá...Ale vyspaná nejsem :sweat_smile:
Mimi, tak bratia slováci taky vyhráli co?? :grinning: :grinning:

Včera tu byla ta paní ze stavebka, tak byla z prcka úplně nadšená. Štěpi se taky náležitě předváděl :grinning: V "hrací" postýlce,která je v obýváku místo ohrádky, se furt přitahoval a stavěl na kolena. Do toho náležitě a důležitě kecal, takže bylo veselo :grinning: Budeme si vyřizovat další úvěr, tak nám dala pár možností. No, mysleli jsme si, že to bude lepší, ale nakonec jsme to vyřešili tak, abysme nemuseli dva roky splácet meziúvěr a měli přímo úvěr. Takže to snad klapne a ty splátky nebudou tak strašný.

Včera mi mamka volala, že u babičky se po plicní embolii začíná rozjíždět šedej zákal. Ke všemu sraženina v těle pořád je :confounded: Zas manžové babičce zjistili taky ne moc příznivou diagnozu, takže u nás není moc veselo. Jaksi ten novej rok nezačal dobře.....
No ale taky jedna dobrá zpráva :grinning: je to ještě tajňačka, ale zjistila jsem, že moje sestřenka je těhulka. Prokecla se její mamka mé mamce....a to víte, takový drby se šíří rychle :grinning: A to jsme s manžou jen tak nedávno přemýšleli s kým budeme jezdit na dovolenou :grinning: Protože buď mají naši kamoši už starší děti (což samo až tak nevadí), nebo jsou svobodní (což je ve větším poměru), takže je to vyřešený :dizzy_face: :dizzy_face: Jezdili jsme spolu doteď, tak budeme i nadále :grinning: :grinning: :grinning: Jako u nás na vesnici je teď dost novopečenejch maminek, ale nevím, jestli by s některýma byla dovolená dobrej nápad :sweat_smile:

Zuzi, věřím ti, že zpacifikovat Ondráška je nadlidskej úkol. Mě stačí, když třeba jen Štěpiho oblíkám, přebaluju...to je děs jak se kroutí, kolik má u toho práce a ještě když někdy začne řvát...ono se to nezdá, ale mají ti chlapáci pořádnou sílu :wink:
Zuzi s tou kavárnou to nemusíš přece úplně vzdávat ne?? Sny se dají plnit kdykoliv, no ne?? Třebas i za dvacet let :grinning: To už může být rodinej podnik, maminka dirigovat a děti pěkně běhat po place :grinning: Jinak máš asi pravdu. Já si to taky prvně neuvědomila, jak jsi přišla s tímto nápadem...ale stálo by tě to určitě hafo času a Ondrášek by musel být na druhé koleji. Je od tebe hezký, že upřednostňuješ jeho před svým snem. Ikdyž on je taky splněnej sen co?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mimi, takže Tobi je už v pořádku?? Konečně jste se vyspinkali, tak to je super. No a co ta telka??? To muselo být žůžo dívat se na hokej :grinning:

Tak kávu mám dopitou a musím jít zas něco dělat. Nejraději bych si lehla, ale vzhledem k tomu, že nevím, s jakou bobánek vstane,tak raději udělám co nejvíc teď...

Krásnej den
24. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
No musim povevat, ze ma ti nasi hokejisti pekne na.rali, len mi hned z rana urobili nervy :grinning: :grinning: :grinning: A hokej v "kine" je super :dizzy_face: Zuzi, velka je, ale mi ju nemame pod oknom , takze vonku v poho vidime :grinning: :grinning: :grinning: A sedacku mame od nej cez tri metre takze je to v pohode.... :wink: :slight_smile:

Maly je od rana mrzuty, stale na mojich rukach, teraz sa napapal a rve a rve, tatinek nechape, a ja to uz zacinam ignorovat. Este je len po deviatej a ja uz mam ruky pekne vytahane.... :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded:

ZUZI: ja by som sa na to cvicenie vykaslala, ako takto ho trapit nema zmysel. Ondrasek je zdrave miminko a to, ze ste skoncili na tej rehabke, ja proste nechapem ! :unamused: :angry: :angry: Som rada , ze ste mali dobru noc a ze Ondrasek spinkal dlhsie ako posledne dva dni...

Helu: tak pozeram, ze mame nejak rovnaky problem s tymi nasimi prdolkami, tak hadam ti Stepanek zaspinkal. Ja uz tiez idem ulozit toho mojho urvanca...

Zatial paaa... jo a krasny dnik prajeme....
24. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
Holky, asi je nějaký divný období nebo co...že ty naši kluci tak vyvádějí :astonished: Ondra taky od rána tak mrčí, u hraní nevydrží. Když mu zkouším dát napít vody z hrníčku s pítkem tak se hrozně rozčiluje, řve a kope nohama. U jídla taky dělal bugr. Tak jsem ho dala před chvíli do postýlky a usnul teda tak snad se probudí s lepší náladou.

Ráda bych, aby začal postupně pít i vodu, ne jen prso, ale pořád se nám nedaří. Už totiž nekojím 6x - 7x, ale jen asi 5x a to spíš jen tak na žížeň. Ale zdá se mi, že míň čůrá, resp. dneska se mi u cvičení počůral a zdálo se mi to takové hodně žluté, né bílé...jakoby nenaředěné. Tak myslím, že má málo tekutin. Ale pít prostě nechce...Omlouvám se za nechutnosti :sweat_smile:

Mimi, asi to cvičení fakt zabalím, budeme chodit cvičit jen na tu rehabku, ať máme teda splněno. Naštěstí je to od nás kousek.
Super, že se vám telka líbí, musí to být pokoukáníčko. Je pravda, že telku před oknem je podle mě pěkná blbost, taky jsem u té kámošky na to čučela jak magor :dizzy_face:

Helu, s babičkama mě to mrzí, jsou to hrozný věci, ale bohužel u těch starších lidí už to tak chodí...nezlob se, nechci to nijak zlehčovat. Vím, že je to pro vás těžký.
Jéé, noční myšlenky v hlavně a "nespánek" taky znám, ale nevstala bych ani za zlatý prase...se budu raději převalovat v posteli :grinning: Bezva, že Štěpánek byl dneska v noci na vás hodný. Škoda, že jsi nemohla spát, by sis pořádně odpočinula.
Úplně si představuju toho vašeho raubíře v postýlce jak se předvání před návštěvou. Musí to být bezva pohled. Ondra má taky moc rád návštěvy...no jo, co pořád doma jen s mamkou že? :grinning:
Gratuluji k miminku od sestřenice. Teď je těch dětí fakt hodně. Přejeme hodně zdravíčka a ať je všechno tak jak má.
No a s tou kavárnou máš pravdu, nikde není napsáno, že je to konečné rozhodnutí. Možná se do toho pustím podzěji...ale teď jsou prostě přednější děti...

Tak já frčím něco udělat...ikdyž mám takové tušení, že bude brouček za chvíli vzhůru a že zase nic neudělám :slight_smile:
Pěkný den
24. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Zdravim holky,

tak prcka som dala spinkat o pol desiatej, nastastie hned vytuhol, ja som pripravila veci do poradne (potom sa este stavime v obchode) urobila som zo seba cloveka, tak mam hadam chvilku cas skocit za vami , nez sa prcek zobudi...

HElU: nejak som prehliadla tvoj prispevok :confused: nechapem... Teda Stepanek ti dava zabrat aj nadalej, ale hadam sa zobudi s lepsou naladou a bude dobre. Teda holka, ty mas pekne problemy so spankom, ja byt hore od pol tretej, tak teraz padam na hubu, dufam , ze vam dnesny den zbehne rychlo, ze Stepino bude posluchat a ty si odpocinies. Ale hokej zase hrate o stvrtej, tak ak sa budete pozerat, to sa asi moc nevyspis :sweat_smile: Dnes sa uz aj u nas bude hokej pozerat od stvrtej, teda moja polovicka, ja by som to asi nedala :sweat_smile:
Z babickami ma to moc mrzi :frowning2: ale ako pise Zuzka, tak u tych starych ludi to tak proste je :pensive: Prajem ale aby sa to zlepsilo a obe boli v poriadku. S tym , ze toho trapenia mate od noveho roku hodne mas pravdu, ale ono sa to uz musi otocit :dizzy_face: Pozri sestrenka je tehulka, tak aspon nejaka pozitivna sprava :dizzy_face: :dizzy_face: moc blahozelame a prajeme nech je vsetko v poriadku a bez komplikacii :wink: :slight_smile:

ZUZI: Tak hadam aj u vas to po prebudeni bude lepsie... Inak my tiez mame problem s jedlom, odkedy mal tie teploty, tak nevypije svoju zvycajnu davku mlieka a ovocie mi uplne odmieta :confounded: ale aspon pije, tak som rada... Jo a vcera vecer som si este precitala tvoj prispevok a rozmyslala o tvojom rozhodnuti tu kavarnu zatial neriesit.... A mam rovnaky nazor ako Helu, Kavarna ta pocka, takze neboj aj tento sen si raz splnis, ked uz budu deticky chodit do skolky, skoly, tak to kludne mozes zrealizovat :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: U mna by tiez bol na prvom mieste Tobinko , takze asi tak... Ono sa clovek nad tym nezamysli hned na zaciatko , kolko casu a energie by ti vzala taka kavarna... chapem ta... ale neskor ti v tom nic nebude branit a je super, ze uz mas aspon predstavu co by si mohla robit :dizzy_face: Jo a este som ti chcela povedat, ze to cvicenie zabal, si myslim ze Ondrasek to nepotrebuje a tym ze na tu rehabku musite dva krat tyzdenne, tak mu to bude stacit :wink: :slight_smile:

No nic holky, idem este nieco porobit kym sa prdolka zobudi, ak by som sa tu uz neobjavila, tak sa ozvem nejak poobede, ked dorazime z poradne a z obchodu.... krasny dnik a hlavne nech maju prdolky lepsiu naladu :wink: :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Nééé Mimi, ze spánkem problém nemám, ale musím přiznat, že jsem ranní ptáče. Já nebyla nikdy spáč :wink: No ale je fakt, že o půl třetí do čtyř jsem mohla ještě zdřímnout. Co už...ono těch problémů a různejch blbejch věcí je teď nějak moc. Tak mě to začalo všechno šrotovat a když už jsem viděla, že bude stejně za chvilku hokej, tak jsem to usínání vzdala :wink: Ale musím říct, že jsem v pohodě. Až se sama divím.
Dnes asi půjdu spát se Štěpínem, abych ráno mohla zas čučet na hokej. Když já si to nemůžu nechat ujít :grinning:

Máme po obědě, Štěpi je celkem v pohodě, ale není to úplně vončo. No ale podle rána je to zlatý dítě :grinning: Asi ho za chvilku zbalím a půjdeme na chvilku ven. Nebudu to přehánět, přece jen jsme nebyli pár dní venku a ještě v pondělí měl zvýšenou teplotu, tak jen na vyprdění ho vyvezu :grinning:
24. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Tak malej mi vytahal během chviličky půlku skříně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem to musela dát do kupy, je nějakej čilej potvůrka malinká. Už ho ale budu muset nabalit a vypadnout ven, nebo mi tu udělá ještě větší nepořádek....

No s těma babičkama máte pravdu, já to vím. Ale je toho jaksi teď moc....ke všemu minulej rok mi umřela jedna babička, manžovi děda, letos ta sestřenka, pak manžův strýc a teď to je s dalšíma babčama nahnutý. Člověk samo nemyslí na nejhorší, ale musí se s tím holt počítat. Ale pevně věřím, že se z toho obě vyklubou a budou nám zas rozdávat rady do života :grinning:

Tak už fakt musíme vypadnout, zas mi okusuje křesla, ach jo. Ještěže máme křesla poděděný, protože na nových by mě teda štvalo mít rýhy od jeho hlodáků :confounded: Než jsem to dopsala tak už zas montuje reprák,vypojil mi myš...tak fakt valím..... :grinning: Kde je to hodný miminkoooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Zdravim holky,

tak prdolka mi len pred chvilkou zaspal , tak skor som za vami nemohla. Tatinek nam teraz odisiel este do prace, ma nejaku prehliadku domu..... Co sa tyka nasej poradne, tak ta sa nekonala. Dosli sme k Dr. a na dverach bol papier, ze pan doktor je cely tyzden na sluzobke a zastupuje ho nejaka ina dr. Tak sme sa na to vyprdli, myslim ze to pocka do pondelka. Takze zatial nase miery neviem..... Od Dr. sme sli nakupit, maly bol zase zly. Doma to iste, ked sme ho polozili tak plakal. Nechapem co mu je :confused: :confused: Dufam ze si pospi aspon hodku a pol. Doobeda si dachol dve a pol hodiny. Uz som si myslela , ze ani nestihneme ist do poradne....

Helu: ja ked citam tie tvoje prispevky ako ti Stepanek vytahuje veci zo skrine, odpaja mys atd... :grinning: :grinning: mna to vzdy tak pobavi :sweat_smile: Je to proste sikulka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ako bolo vonku, maly sa dostatocne vyprdel ??? :grinning: :grinning: :grinning:
A neboj, ja verim , ze babicky sa z toho dostanu a ako hovoris, budu vam rozdavat rady do zivota :wink: :slight_smile:

No nic idem relaxovat, nejak ma ten nakup unavil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.