• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
Mimi, to jsem ráda, že tě pobavím :grinning: Ono to ale taková sranda není, když ti to dítě všude leze, všechno vytahuje, okusuje, trhá...ale na druhou stranu se tomu musím taky smát, když vidím s jakým elánem se do jeho činů vrhá a nic jej neodradí :grinning:

Tak se venku pěkně vyprděl :grinning: Byli jsme venku něco málo přes hodinku. Spinkal do půl 2 a od té doby nic. Když jsem ho dala pak ještě odpo do postýlky, tak nehoráznej řev. Tak jsme ho vytáhli, bylo totiž už třičtvrtě na6, tak to by zas pak šel spát kdoví kdy. No a teď už chrní. Dnes to taky brzy zabalíme, ráno zas vstávačka ve čtyři na hokej a pak si určitě už nezdřímnu, Štěpula se o to určitě postará :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To by mě teda Mimi naštvalo, přijít k Mudře a být tam lísteček. Tak proč vás objednává na poradnu?? která není zas tak důležitá, aby se nemohla o nějakej den posunout. Nic si z toho nedělej, že byl Tobi zlej, asi něco ve vzduchu. My taky neměli svůj den. Furt chtěl být na rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když jsem ho nechala samotnýho, tak kníkal. prostě prckové neměli svůj den.

Tak zatím holky, jdu si užít tatínka.

Jo a dobrou, už se sem asi nedostanu :pensive:
24. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Zdravim holky,

tak musim povedat, ze Tobinko dnes asi pocul moje prosby a od 16:15 spal do 18:45 :confused: To som fakt necakala a trosku ma to sokovalo, takze sme ani nekupali, len sme ho umyli, dostal flasu a sup spat do postylky. Takze od pol osmej uz je v postielke, teraz som ho bola skontrolovat, ale este nespinka. Proste tam lezi po tme a ani nemukne :confused: :sweat_smile: Dalsia vec ktorej nerozumiem. Pomaly zistujem, ze moj syn je samotar, ked knura a place, tak ho staci dat do postielky a ist prec a on je ticho... Zvlastne to dieta... ale este si to budem overovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

HELU: tak to je super, ze ste sa vonku vyprdeli :grinning: :grinning: :grinning: Ono ten dr. nas objednal uz naposledy, ked sme tam boli, takze si myslim , ze este ani nevedel , ze pojde na sluzobku, ale teda povedala som si, ze nam mohol aspon zavolat :sweat_smile:
Uzivaj si tatinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja mam toho svojho , dnes vynimocne doma, tak si ho tiez budem uzivat.... ale este nakuknem....

Zuzi co vy??? Aky ste mali dnik??
24. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
ahoj holky,
my měli celkem dobrý den, dopoledne bylo krásně tak jsme vyrazili do obchodu v manduce, nakoupili, potkali se s Hančou. Pak jsme si daly u nás obídek, přišel tata tak jsme všichni chvíli plkali a pak už jsme byli s Ondráškem sami a čekali na tatínka. Dneska přijel hned ve 4 hodiny tak si pořádně užil malýho. Já jsem pomalu chystala nějaké věci na ty hory.
Na véču jsme nám udělala palačinky a teď stahuju nějaké nové fotky tak asi hodím něco na FB. Luba šel zase běhat tak mám chvíli čas.
Ondra byl celkem hodnej, ale už začínám pozorovat, že je to pěkná vzteklina. Když mu vezmu nějakou hračku, teda hračku...noo, spíš něco co by neměl ožužlávat (třeba nočník), tak se začne tak hrozně rozčilovat a brečet...no sranda :slight_smile:

Mimi, přesně jak píšeš o tom tichu v postýlce, tak to je u nás taky tak. Malýho tam dám, je klid, přijdu juknout když si myslím, že spinká a někdy spí a někdy jen tak leží a kouká...taky to nechápu.
U nás se spí už od sedmi, před chvílí se probudil, ale to bylo asi tím, že neměl dudlík a byl odkopanej. Tak jsem ho přikryka, zastrčila dudu a spinkal zase.
Mně mudr. volá, když se náhodou něco stane, abychom tam nemuseli, ale to se stalo zatím jednou.

Tak já jdu na ty fotky
24. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
Tak, pár fotek jsem vložila.
Jo Mimi, už jsem si nachystala ty papíry k desce, takže zítra ti to naskenuju.
Jdu koukat na House...
24. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
Koukali jsme na štafetu, Koukal super, ale ten Nor má snad v zadku vrtulku...mohli jsme mít stříbro, ale i bronz dobrej :grinning: Zrovna v ten rozhodující finiš jim vypadl obraz...Luba nadával jak špaček :grinning: :grinning:
Za chvíli jede Sáblíková tak asi budeme koukat taky...a vy asi taky, když tu nikdo není :wink:
24. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Este nakukujem...

Sakra sa mi zmazal cely prispevok :angry: tak znova......

U nas sa spinka od tristvrte na devat a drobcek sa zatial neprebral, tak hadam dnesna noc uz bude dobra. Tatinek sa rozhodol , ze dnes bude spat na sedacke, aby nas nezobudil ked bude vstavat na hokej, momentalne uz spinka :sweat_smile: Trosku sme si vymenili nazory, pretoze Slovaci hraju o siestej, tak sme sa dohadovali , kto bude od siestej pozerat hokej. Zatial este neviem kto to vyhra... :grinning: :grinning: zajtra rano uvidime...

ZUZI: stafetu sme tiez pozerali, respektive nakukovali a teda pekne ma nastvalo , ze ten obraz vypadol. A ten nor :sweat_smile: :confused: :confused: Nechapem , ten mal tusim v tom zadku dve vrtule :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Fotecky na FB su krasne, Ondrasek vyzera uzasne, ked vidim ako uz upratuje a ked ho vidim na tych kolienkach... fakt sa na to cvico vykasli, podla mna to vobec nepotrebuje..... :wink: :slight_smile:
Vidim , ze dnik ste si zase pekne uzili :dizzy_face: A to , ze Ondrasek je vzteklina.. to ma pobavilo, podobnu mam doma :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, idem aj ja do hajan.... vsetkym prajem krasnu dobru noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
zdravím holky,
ještěže máme Martinku! a kluci štafetáři to taky pěkně odjeli. No hokejisti sice hráli hezky, ale nějak to nestačilo. Škoda, snad příště...

Holky, zkusím za váma dopolko skočit a napísat pár řádků. Ted jaksi není nato klid, malej je zas trochu umrčenej, všude mi chce lozit anebo chce být na rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdál se mi trošku teplučkej a hups! máme 37,2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže zas nemůžeme ven. Dnes by měla dojít mamča, chtěla jít s ním na prochajdu, ale smola..tak aspoň ho chvilku pohlídá.

Krásnej den
25. únor 2010 v 07:18  • Odpověz
Jo Mimi, vaši chlapáci hrají dobře. Tak to vypadá na postup!! přeju jim to, když už naši nikam nepostoupili :angry:
25. únor 2010 v 07:21  • Odpověz
Zdravim holky,

uz som vam raz pisala ale pozeram ze to nepreslo, hned potom uz konik nesiel.....

Musim povedat , ze u nas bola luxusna noc, maly sa prvy krat zobudil az o pol stvrtej, dostal cajik a spinkal do siestej, dostal papat a dachol si este do siedmej. Ja som uz od siestej nespala, drahy pozeral hokej tak som sa k nemu pridala, urobila som na ranajky tousty a pozerali sme hokej. Tobinko sa k nam o siedmej pridal. Bol dobry tak na 50%. Teda do nejakej osmej to zvladal skvele, ale potom uz zacal byt mrzuty.... takze o deviatej dostal papat a spinkal doteraz. Uz ho pocujem z postylky tak budem za nim valit. Ja som si aspon pol hodku pospala ale teda nic moc. Som cakala , ze si dnes prcek zase da tie 3 hodky a on nic..... :grinning: :grinning: :grinning:

HELU: vcera som si pozrela Sablikovu, bola skvela, velmi som jej priala to zlato a som rada , ze ho ma :dizzy_face: :dizzy_face: Hokejisti ... to mrzi, hlavne ked gol dostali po tak hlupom vyluceni :rolling_eyes: :confounded: :angry: Ale zase som rada, ze nasi postupili, hrali fakt dobre aj ked som mala teda poriadne nervy.... Co to citam, tak Stepino ma zase zvysenu teplotku? Dufam ze bude coskoro v poriadku... Dnes to teda budete musiet vybojovat doma. My dnes tiez este nepojdeme vonku.... nechcem to riskovat.... mozno cez vikend, ale uvidime ako tam bude.....

No nic kocky, idem pre toho mojho prcka, dufam , ze dnes sa pohra aj sam .....
25. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Štěpánek mi už 3 hodinky spinká. V klidu jsem si aspoň mohla uklidit, navařit, takže žůžo. Ale kdybych to věděla, tak raději asi zalehnu :grinning: :pensive:

U nás noc celkem dobrá, vzbudil se v půl1, dala jsem mu vodu, to teda pak do půl2 prndal, ale já to nějak neregistrovala. Nechala jsem ho ať se vykecá a usne. Vzbudil se v pět a definíto ve čtvrt na sedm. No a v devět zas zalehl :confused:

Za chvilku mi přijde mamka, tak se těším až pokecáme. Nejdřív, že mi ho pohlídá, ať si můžu v klidu vygruntovat (chtěla jsem si pohrát se špajzem a kuchyňskou linkou) a ještě něco dodělat. Ale když tak krásně spinká, tak si pěkně odpočinu u kafíčka :grinning: Už se těším, akorát bych si potřebovala promluvit o jednom trápeníčku a to s mamkou asi nepůjde. Sice jsme jak kamarádky, ale všechno s ní prostě nejde řešit. Zítra se má ale stavit kolem druhé kámoška, tak si vyliju srdíčko :sweat_smile: a ona určitě taky :grinning:

Venku je tak krásně, já bych šla hned vééén. Ale nejde to, včera jsme byli poprvý po pěti dnech a teď znovu doma. Musíme to holt vydržet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám pocit, že se budou klubat teď tři dvojky najednou. Jedna už je krásně venku, tak ještě zbytek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mimi, doufám, že se Tobi vzbudil s lepší náladou a nechá ti chvilku klidu. Co Tobi a vyrážka?? už je to lepší?? a teplotky má pořád??? No jo Mimi, vy to máte doma složitý, když jste každej jine národnosti :grinning: To by byla prča, kdyby hráli češi se slovákama finále co??? no ale to je teď už paséé. Holka ale nevím, jak si vaši hokejisti poradí s Kanadou, když tak rozstřílela Rusáky...

Zuzi, tak včera super den. Jéé chystání na hory. To je ale fuška co? všechno nachystat a ke všemu ještě prckovi. Ale stojí to zato. budete zas v jiném prostředí, odpočinete si, zalyžujete si. Závidím!! Já miluju lyžování, hory...tak příští rok...

A holky, závidím vám, že vám prcci leží sami v postýlce. Štěpula, sice usne sám (pokud teda nemá nějaký trápení - zuby, kašel, teploty), ale musí se za ním furt chodit, pochovat ho, zazpívat a když se mu nechce vyloženě spát, to je řevu. Když rostou zuby, tak jedině na rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
On prostě potřebuje společnost. Sice si vyhraje sám, ale když má někoho u sebe, tak je ve svém živlu. A je mu jedno, jestli je to máma, táta nebo úplně cizí člověk. Když mu něco vezmeme, že to nesmí, tak se jen na nás usměje nebo koukne a valí dál a hledá co by mu tak "šmakovalo" :grinning: Já mu kolikrát vidím v těch očkách ty čertovský plamínky, sem zvědavá co z něj vyroste za vykuka :grinning:

On furt spí :sweat_smile: :confused: :astonished: Asi ho ta teplotka unavuje. Jen ať se pěkně z toho vyspí.

Tak valím ještě něco podělat.

Krásný den
25. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Zdravim kocky,

zas mi nesiel kun :angry: :angry: :angry:

no u nas sa spalo len do desiatej, takze som si dachla tak pol hodku.... ale pomohlo, potom som navarila prdolke, pozehlila, povesala dve pracky.... Takze celkom spokojenost..... Malemu som dala o desiatej obed a valil spat, lebo uz bol neznesitelny... zaspal hned... myslim ze dnes pojde spat este raz....

HELU: noc ste mali celkom v pohode ako pozeram, len tak dalej... Uzi si kaficko s mamcou , poklaboste a potom zase s kamoskou... Prosim ta a co mas za trapenicko?? :frowning2: :confused:
Ja by som tiez sla najradsej vonku, je tam nadherne, ale este sa bojim... Tobinko inak teplotky uz nema, ako nastupila vyrazka, teploty zmizli, a ta vyrazka uz tiez ustupuje..... tak si myslim ze to bude v pohode... Len keby sa mi vratilo to moje dobre mimco, ktore sa aj samo vyhra... no snad aj to bude....
Hokej... zapas Rusko-Kanada som sice nevidela ale ten vysledok ma sokoval :confused: :confused: to som fakt necakala.... No a ci porazime Kanadu?? Ja verim , ze ano :grinning: :grinning: aj ked to samozrejme bude velmi tazke, hraju doma , ale zase my nemame co stratit, uz aj tak sme myslim prekvapili :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uvidime v piatok v noci (alebo sobota rano? to je jedno)
Tak kedy sa ti ten tvoj chlapak zobudil, zavidiiiim ze si tak dlho pospaal..... :wink: :slight_smile:

No nic, idem relaxovat, to ranne vstavanie ma nejak zmaha, nie som na to zvyknuta :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Holkyyyy ja sa uz idem doma zblaznit, tak by som sla vonkuuuuu, je tam naozaj uzasne..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Prdolka mi spinkal dve hodinky, takze celkom v pohode, ale je stale uknurany... chudatko urcite aj jemu uz je doma dlhooo.... o chvilku budeme papat a myslim ,ze tak okolo stvrtej si este dachne... no uvidime...

Zuzka je urcite niekde vonku a uziva si dnik tak ako stale :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
ahoj holky,

Mimi, ty jsi to uhádla. Fakt je tady nádherně tak jsme vyrazili hned ráno do města, se ségrou a kamarádkou s malou Aničkou. Byla to paráda, pak následoval oběd a procházka domů. Malej spinkal cestou tam, pak přes oběd byl čilej a křičel si zvesela na celou hospodu :grinning: a po cestě zpátky si zase dáchnul. Teď jsem ho uložila do postýlky, protože to byly dvě ty jeho půlhodinky, tak aby spinkal trochu déle, a docela tam protestuje :slight_smile:

Jejda, nějak mě bolí hlava, jaksi ani nevím co napsat...tak jdu zase balit, uf uf, my budeme mít věcí, že nevím kam to dáme :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
Ahojda kocky,

u nas sa dnes nespalo od druhej, takze drobcek uz bol k veceru nezvladnutelny, takze sme kupali uz o stvrt na sedem a pred siedmou uz spinkal. Zatial je tam ticho, tak hadam aj dnesna noc bude tak luxusna ako ta vcerajsia...

Tatinek siel do posilovne, tak ja si dam ordinaciu a k tomu desku. Moc sa mi nechce, ale dnes som sa len valala, tak musim....

Zuzi: ja som to vedela , ze si zase uzivas dnik :wink: ale tak to ma byt :dizzy_face: :dizzy_face: To balenie ti nezavidim, ja to poznam , takze viem ake to je zlozite :grinning: :grinning: :grinning: Hadam to uz mas hotove a vecer budes relaxovat. To uz zajtra idete , ze??? Si to tam poriadne uzite, krasne zalyzujte... trosku zavidim, ale dufam , ze mi este stihneme sneh a lyzovacku ked pojdeme na Velku noc na slovensko.

Jo a tatinek ma cez vikend skolenie.. tentokrat nejdeme, este sa bojim aby sa prdolke nevratila choroba, tak radsej budeme doma.

Tak ja idem na tu desku...

Jo a Helu, co Stepanek, teplotka uz je prec???
25. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
tak už mám skoro všechno nabalené, zítra jen takové drobnosti. Luba jde ráno na pojišťovnu a ostříhat se tak budeme chvíli sami doma a dobalíme to. Ještě musím někde najít boty na běžky, nějak nevím kam se poděly :sweat_smile:

Mám radost, že jste měly obě dvě klidnou noc, že vás kluci nechali trochu odpočívat. Asi se umoudřili :dizzy_face: Nemoci pomalu ustupují, tak je to paráda. Zítra bude určitě zase sluníčko tak půjdete možná na chvíli s prckama ven.

Jo musím vám říct, že jsem na mimiaukci koupila 4 bodýčka s dlouhým rukávem, včera mi došly. Jsou fakt moc pěkný, ale jsou holčičí :grinning: :grinning: Jsem fakt trouba a přitom to na fotkách vypadalo jako pro kluka :sweat_smile: ...jinak bych to samozřejmě nekoupila. Vzala si je kámoška s tou Aničkou. Teda jedno jsem si nechala, to je takové neutrální, bílé s nějakým obrázkem.
Jééé, už se těším na lyžovačku.
Zítra za váma ještě určo přijdu...teď už se mi jaksi zavírají oči, asi půjdu za chvíli do postele...mějte dobrou noc a ať jsou kluci tak hodní jako včera :wink:

A Helu, jaké bylo odpledne? Co úklid a pokec s mamkou?
Mimi, teď jsem si ještě vzpomněla, že jsi se ptala na tu cestovní postýlku. Koupili jsme úplně obyčejnou asi za 700 kč. Váží 6,5 kg, co jsem se dívala na net tak byly všechny těžší tak jsem spokojená. Zase tak často ji používat nebudeme, takže bude určitě stačit. Navíc tahat na dovču např. 14 kg postýlku je teda mazec...
25. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Zuzi som rada, ze za nami este zajtra prides. Dufam ze sa ti podari najst tie boty na bezky a je skvele , ze to uz mas takmer pobalene....
Holcici bodicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: promin ale mna to pobavilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no co aj take veci sa stavaju.... :wink: :slight_smile:
Postylka urcite postaci taka aku ste kupili :wink: :wink: ale teraz neviem, vy ju chcete brat na dofcu?? Si myslim , ze v hoteloch mavaju postylky :wink: :slight_smile: ale asi nie v kazdom, no ved uvidite....

A ja valim do hajan, som fakt K.O. a ak ma zajtra caka taky den ako dnes tak neviem..... nohy ma bolia z desky a ruky z toho ako nosim Tobiho....

Krasnu dobru noc vam prajem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
Krasne dobre ranko kocky,

my sme uz asi hodku hore, prezliekla som prdolku, urobila som nam na ranajky tousty a teraz som prisla za vami, kym sa prdolka hra a knura pri tom :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: Sa uz fakt tesim na dnesny den.
Noc nebola nic moc, maly sa zobudil asi o pol dvanastej, dostal cajik, potom o pol druhej a nemohol zaspat, vstala som k nemu asi 5 krat, potom ma to prestalo bavit, tak som si ho vzala k sebe ale ani to nepomohlo. O druhej spustil brutalny plac, tak som musela vstat, prebalila som ho a vynimocne dala aj papat, vypil mi 150 ml a potom spinkal do siestej, to zase papal, dala som ho spat ale ci spal netusim. O tristvrte na sedem definitivna vstavacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Vobec som sa nevyspala, nic sa mi nechce a uz sa neviem dockat kedy bude vecer, pretoze uz viem , ze nas caka uknurany den. Zase tu spustil ten svoj strasneeee nestastny narek :angry: :angry: :angry:

Tak idem na neho.... zatial kocky... dufam , ze ste mali obe noc v pohode....
26. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
A zabudla som vam popriat krasny dnik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Cau holky,
tak u nás noc celkem v poho. vzbudil se okolo půl1, dostal vodičku, pak o půl4, to už kojo a chvilku v postýlce rozumoval a vstávali jsme před sedmou. Ale celou noc spal strašně neklidně, pořád sebou házel, cestoval pořád po postýlce, sem tam kňoural, ale naštěstí se nebudil. Jen mě to občas vzbudilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teplotku už nemá, ale ještě dnes vydržíme doma. O víkendu už půjde ven. V sobotu chceme zajet do Brna, tak mamča budou hlídat. Kmotra vyženeme s prďolkou ven, ať si taky užije kočárkování :grinning: V Brně chceme něco pokoupit, kouknout na sporťáky....odpo bych ještě chtěla stihnout volejbal, ale myslím, že to jsem velkej optimista. Trénink začíná ve třičtvrtě na jednu a pokud vyjedeme kolem deváté, tak bysme museli hodně kvaltovat. No uvidím...
V neděli půjdeme prochajdou ke švagrové. Neteř slaví druhé narozeniny, tak půjdeme na kinder párty :grinning:

Zatím se s váma loučím, ale nakouknu. Malej mi furt vstává v postýlce na kolínka a teď se mi začíná po kapsáři vytahovat i do stoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jdu zachránit co se dá :grinning:
26. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
autor
dobré ránko holky,
tak u nás se vstávalo hned před šestou...asi nemohl brouček dospat :grinning:
Mimi, postýlku na dovču brát nechceme, myslela jsem to spíš tak obecně. Ale když budeme jezdit na takové ty "návštěvy", prodloužené víkendy, tak ji asi brávat budeme. Takže je dobrý, že je lehká.
Vy jste měli nějakou špatnou noc...ach jo, a to vypadalo včera tak dobře co? Každá noc je prostě jiná...snad to naspíš přes den jak půjde Tobi spinkat.

Helu, Štěpi je fakt šikovnej kluk...všechny nás tady předběhne. No jo, my máme doma s Mimi prostě lenochy. Ikdyž malej už se dostane na ty kolínka taky sám. Je to sice tak na půl, ale za chvíli to bude úplně.
Jéé, v sobotu budete mít nákupní den, to bude super. Pak nám dej vědět jak jste nakopili a jakej sporťák vybrali.
Třeba stihneš i ten trénink

Tak zatím, Ondra už zase křičí z postýlky...
26. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Nakukujem... drobca som dala o desiatej spinkat a bol teda asi dost unaveny, pretoze zaspal hned.....

ZUZI. jj, mas pravdu, my mame doma lenochov a Stepanek je proste akcnak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: S tou postylkou som to asi nepochopila :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale teraz uz som v obraze :wink: :wink: Tak co, uz mas vsetko pobalene? A kedy vyrazate???

HELU: tak v sobotu vas caka nakupovaci dnik... to je super, urcite si to uzijete ... a teda mozno stihnes aj trening. Ja by som to asi ale nestihla, ja sa pri tom nakupovani vzdy nejak zabrzdim :sweat_smile: :dizzy_face:

Inak holky, ak chcete tam infoska... od 11. do 14.3. je v brne VELETRH PRO DITE, chystame sa tam mrknut, tak aj preto som zatial neobjednavala tu autosedacku.... Ked sme kupovali kocik, tak na tom veletrhu nam dali 20% zlavu.. takze preto cakame.... To len tak, ze ak by vam Helu ten sportak moc neponahlal , tak by ste mohli ist na ten veletrh mrknut... Jednak to budes mat vsetko pod jednou strechov a da sa tam fakt nakupit so zlavou... My sa chystame na tu sedacku a chcela by som aj Manducu.. tak uvidime....

Tak a idem zalahnut... som fakt dost, po tej nasej noci, unavena.....
26. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
jen nakukuju, nějak jsem furt v letu :grinning:

holky, nebojte, oni vám to ti vaši chlapáci dají brzy taky pěkně "sežrat" o nic nepřijdete :grinning: Už se nato připravte, víte co čekat... :grinning: :grinning: :grinning: Spinkal mi teď asi hodinku a půl a probudil se celkem v pohodě. Tak jsem ráda, akorát nám další spinkání vychází, když tu bude kamoška. No, co se dá dělat.

Mimi, o tom veletrhu vím. Byla jsem tam i minulej rok. Ale mám vyhlídlý čtyři kočárky a mají je na prodejnách, tak uvidím. Když to neklapne, tak půjdeme na veletrh. Lítat po vícero obchodech určitě nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám v plánu shlídnout od Taka Sportster (sice značka asi nic moc, ale tento kočárek vychází v recenzích dobře), pak od X-landeru, Emmaljungy a od Graca. Tak uvidím. Uvažovala jsem i nad golfosporťákem, ale na vesnici mi to přijde zbytečný a já když chodím na prochajdy do okolí nebo na návštěvy do vedlejších vesnic, tak prostě potřebuju pořádnej sporťák. Na druhou stranu se mi do něj nechce investovat víc jak 6000,- protože si myslím, že jak začne Štěpi chodit, tak mi v něm moc nepobude..

Letím, ani nebudu psát co zas vyvádí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
HELUUU ale povedz co zase Stepino vyvadzal????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Na tie kocarky mrknem potom a poviem, ktory by som brala ja :wink: :slight_smile: Teraz nemozem, musim do seba v rychlosti nahadzat obed kym sa prdolka (zatial potichu) hra....

Inak sa u nas spalo takmer 3 hodky, takze som si aj ja celkom dobre dachla. Tatinek volal , ze tak za hodku pride dom, tak som rada. Aspon na toho nasho zlobivca budeme dvaja.

Tak ja idem na ten obed.... zatial...

ZUZIIII co vy, uz ste vyrazili????????
26. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Tak kamoška odešla, prndali jsme čtyři hodiny a pořád by bylo co probírat, ale už musela domů :unamused: :frowning2: Štěpíno se ukázal jako super společník. Dlouho ji neviděl a stejně hned na ni házel úsměvy a dral se ji do náručí. Jemu fakt nevadí vůbec cizí lidi, jak je to u vás??

Teď mi spinká asi hodinku a třičtvrtě, tak čekám, že se mi brzy probudí. usnul mi až ve dvě, přitom byl od desíti hore. Ale nechce mi zas nic dnes jíst, podle toho jak sebou házel v noci a kňoural, tak asi zas zuby :frowning2: No co, hlavně když pije. Vodu i mlíčko mu nevadí, tak to nějak neřeším. Asi si občas dá hladovku kvůli linii :grinning: nechce být tlustej po mamince :grinning: :grinning:

Áááá slyžím škrábání po zdi, takže už šmátrá v postýlce. Tak jdu za prďolkou. Tatínek nám dojede asi v pět, už se těším.

Zuzi a co ty?? už sbaleno?? Přeji krásnej pobyt na horách!!!!! Moc vám přeju krásný počasí a super prožití volna!!!!
26. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
jééé tady nikdoooo???!!!!

Vlastně jsem tu zbyla jen já a Mimi co?? Zuzík si ode dneška??? (nejsem si jistá) užívá na horách.

Mimi, jdu se omluvit :grinning: nevím,jak budu zítra stíhat, tak když nenapíšu abych nedostala hned zprďana :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Ráno vyrážíme a nevím jak odpolko..trénink asi nebude, tatínek chce jít někam po nákupech na obídek,takže to asi oželím. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak se vrátím, tak zkusím alespoň navečer písnout pár řádků :wink: Ale Neslibuju :wink:

jéé, já asi nevím co psát. Čekám na tatínka až vykoupe své velké tělo a půjdeme do hajan :grinning: :pensive: :pensive: :pensive:

Mimi, budeš o půl4 koukat na hokej?? vím, že jsi říkala, že bys ve čtyři nevstala, když jsme hráli my, tak proto se ptám :wink: Nedávám hokejistům moc šanci, ale třeba překvapi....

Tak dobrou noc
26. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Krasne dobre ranko,

no teeeda, tak Zuzka vyrazila na hory a ani sa nerozlucila :frowning2: :sweat_smile: No neva, tak hlavne si to tam poriadne uzite, nech vam vyjde pocko a dobre si zalyzujte :wink: :slight_smile:

HELU: ja som sa tu uz vecer nedostala, pretoze drahy nieco robil na oboch notebookoch a ja som nemala nervy cakat kym skonci... Uzite si dnesny dnik, a hlavne vyberte sportak, dufam , ze nebudete musiet navstivit vela obchodov....

Ja som sla vcera zalahnut uz pred desiatov, aby som sa vyspala na hokej , ale drobcek sa rozhodol , ze mi to nedopraje... Proste sa o desiatej zobudil a nespal asi tak do pol jednej.... Nakoniec to dopadlo tak,ze som ho musela zobrat zo spalne a udrncat ho do spanku v lehatku :angry: :confounded: :rolling_eyes: Som uz bola z neho nestastna. Nastastie potom spal do pol tretej, to dostal cajik a spal dalej. Ja som o pol stvrtej vstala na hokej. Maly az o pol siedmej. To uz bolo po hokeji, tak sme sa napapali a odvtedy nespi. Teraz sa tu vedla mna rozculuje v lehatku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: Takze to dnes vobec nevidim na krasny dnik, pravdepodobne bude zase umrncany....

No a hokej.. ani nemozem byt sklamana, pretoze prehrat tesne o gol fakt serka.... Nasi mali hrat tak ako v tretej tretine aj v prvych dvoch a myslim , ze by na nas nemali. Ale tie prve dve tretiny sme ich proste respektovali a navyse dostat dva take hlupe goli, po tecoch....chjooo,nooo ale to neva... zapas sa mi pacil a som spokojna. Skoda toho , ze sme nedali o ten jeden golik viac .....

No teda holky, takze to vyzera tak , ze tu dnes budem sama.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tatinek nam o jedenastej odchadza na skolenie a pride az zajtra.... Vobec ma to netesi, ale co uz, nech to len rychlo zbehne.....

Tak prajem krasny dnik.....
27. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
Nakukujem.... ale tu nikto.....

tak prajem krasnu dobru noc.... :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Mimi, nějak nám nejel net. Naskočil až před chvilkou. Jsem za dnešek dost utahaná, tak zkusím písnout zítra. Snad to stihnu. Hned po obídku jdeme na narozky, tak zkusím během dopolka napísat pár řádků ať tu nejsi sama samička :wink:

Dobrou noc :pensive:
27. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Krásné ráno :dizzy_face:

tak nám teda nezačalo moc příjemně. Štěpánek se nám vzbudil asi ve čtvrt na šest a už nespal. Už včera to taky tak bylo :unamused: Včera jsme po hodině zjistili, že je chudák celej prochcanej (omlouvám se, ale pročůranej se slabý slovo), jelikož je ve spacím pytli, tak jsme to hned necítili a dnes to samý. Akorát nás to napadlo zas skoro až za hodinu. To jsme rodiče co?? Snažili jsme se ho ještě uspat a pak nás to trklo. No, už nějakou dobu přebaluju až při konečné vstávačce, to si člověk rychle odvykne. Prostě plína mu nestačí, asi tím, že pije teď místo jednoho koja vodu :sweat_smile: Tak asi začnu zas přebalovat, nebo, holky, jsou nějaký spešl plíny na noc??? Né, že bych byla líná přebalit, ale přece jen, člověk si odvykne a hlavně nevím, jestli by mi ten můj miláček pak nekoukal a třebas nechtěl spát.....

Ráno jsem taky měla telefon, brácha byl včera s kamošem na Slovensku snowboardovat. Dnes mi volal, jestli ho nemůže někdo zavést na pohotovost, že neví, jestli nemá zlomenej kotník. Tak manža už nachystanej, že půjde na stavbu, tak se převlíkl, já si něco vyslechla a jel ho zavést. Tak jsem zvědavá, jestli to má jen nějak blbě vymknutý nebo fakt zlomený. Ne, že bych mu to přála, ale aspoň si zopáknu cvičení kotníků :grinning: :sweat_smile:

Včera jsme moc s kočárkem nepochodili. Byli jsme asi jen ve třech obchodech, víc se nám nechtělo.Toho sportstera od Taka akorát odvážela nějaká mamča z prodejny, tak už ho tam neměli :unamused: Že mě to netrklo, mohla jsem ji třeba trošku zdržet a prohlídnout si ho. Mají ho prý dostat v týdnu, tak tam brnknu a sjedu vlakem do Brna a s manžou pak pojedu domů. Bude to jen na otočku, mamka mi pohlídá Štěpánka. Už jsem si to domluvila :grinning: http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/produkt.htm?produkt=900

Graco jsem konečně viděla, jako kočárek celkem dobrej, lehkej, dobře manipulovatelnej, ale mě připadla ta sedačka na našeho miláčka malá. Šířka je myslím 32cm, ale celkově mě to připadlo stísněný. On by se mi tam sice vlezl, ale nevím, co když bysme ho chtěli vzít třebas někam příští zimu?? to by tam byl jak sardinka.http://www.caryfuk.cz/kocarky-detske/trojkolky-kocarky/graco-trekko-vzor-geye

Emmaljunga prostornej, velkej sporťák. http://www.babyexpert.cz/produkt/kocarek-emmaljunga-cangaroo-city-09-copper-s-nanoznikem-akce/ Byl dokonce zlevněnej o 9tisíc! Ale teda nevím, jestli bych za něj dala těch 13 tisíc. Moc dobře se mi s ním nemanipulovalo. Manželovi se celkem líbil, i ta manipulace, ale on s ním nebude jezdit každej den že?. I tak se mi tam nelíbilo polohování pomocí popruhů. Sice to šlo lehce, ale mě se to prostě nezdá...nevím, jestli by to prostě trochu nepružilo a to prostě není dobrý. Já mám holt smůlu, že mám deformaci z povolání :grinning: a taky se mi tam moc nezdála ta stupačka na nožky. Podle mě by to mělo být kolmo dolů a to prostě u tohoto kočárku není.

Pak jsem se ještě dívala na myslím Hauck
http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/HAUCK-46166/Kocarky-55467/hauck-roadster-sl,
ABC design .
http://www.babystar.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=390&category_id=23&manufacturer_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=54, ale prostě kočárky jsou úzký a podle mě stísněný. A u Štěpiho mám pocit, že by mu to prostě nesedělo. Sice mi teď v kočárku, v hluboké korbě vydrží nacpanej, ale to jen když spí. Jakmile je vzhůru, musíme jít do polosedu a to už jde vidět, že vyžaduje mít volnost. A taky podle toho jak je živej si myslím, že by mi v tom kočárku nevydržel vůbec. Myslím, že i tak kočárek později využiju jen na delší cesty...
Jo ještě jsem se dívala na Zopa fusion
http://www.bambinoland.cz/1771-kocarek-quotfusionquot-s-nanoznikem-a-plastenkou.html, dobrej kočárek, ale je to golfosporťák a to si myslím, že pro terén a naše pochůzky zbytečný. Asi bysme ho brzy odrovnali..

Tak jsem vám udělala popis kočárků :grinning: Snad jsem vás s tím neunudila :wink:

Z Brna jsme dojeli až někdy o půl druhé, takže trénink se nekonal. Ale já už s tím byla smířená ráno. Koupili jsme Štěpimu i nočníček. Ten klasickej, hrací jsem nechtěla. Pak ještě jeden netekoucí hrneček, je tam regulovatelný sání, tak uvidím, jestli mi z něj bude chtít pít. A ještě pár drobností.
Pak větší nákup v tescu a pádili jsme na obídek. Byl vynikající, MŇAM :grinning:

Štěpánek byl u babičky zlatej, pořád vykládal, v ohrádce pořád klečel na kolínkách a zkoušel si stoupat. Babička z toho měla sice srandu, ale já teda ne. Ještě je na stoupání brzy a to by mě taky začaly asi ještě větší fofry :angry: :grinning: Jak jsme dojeli, tak jsme šli ještě na prochajdu. Jsem ho pak doma vytáhla chudáčka zpocenýho. Sice jsem ho oblíkla míň, ale asi i tak to bylo dost. No a dnes je osypanej, tak věřím, že to jsou potničky. Vždycky měl potničky jen za ouškama a krčkem, a spíš takový drsnější. Teď jsou to spíš červený flíčky, ale myslím, že to je taky vončo. Snad to bude ok.
Odpolko jdem pryč, tak zkusím nakouknout ještě do obídku a pak večer.

Holky teď nevím na co u vás reagovat, nějak jsem zapomněla. Se omlouvám!!!a stejně končím, musím jít něco dělat.

Zuzi, doufám, že hory jsou fajn a náležitě si to užíváte.

Mimi, tak vaši prohráli. No, co se dá dělat.... :frowning2: Jak spinkal Tobi?? a už je líp???

Krásnej den
28. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Tak nakukuju a nikde nikdo :sweat_smile: :confused:

Malej už je hore, pořád vyvolává máma máma, už mě to začíná štvát, proč nechce něco taky po tátovi??? Teď by mi to bylo stejně prd platný, když je s bráchou furt na pohotovosti...ale přes den a v noci by se to mohlo šiknout :grinning: :grinning: :grinning: Je taky jaksi ufňukanej, asi ho to se mnou nebaví. Máma už je okoukaná, tak se těším, že odpolko uvidí zas jiné ksichtíky a bude ve společnosti. To je vždycky hodnej :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.