• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
Zdravim kocky,

skor som sa sem nedostala , pretoze som bola velmiii unavena, takze som dnes dala prdolku spat o pol deviatej a nastastie zaspal, tak som spala s nim.... :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Noc do pol tretej v pohode, potom sa mlada rozhodlo , ze spat nebude takze som to o tretej vzdala, prebalila, dala mu papat a okolo pol stvrtej zaspal..... Ja som uz nesla spat, pockala som do stvrtej na hokej....
Teda zapas super a musim povedat , ze som smutna ze sme to prehrali, holt zase chybalo kusok stasticka.... A v par rozhodnutiach ma nahnevali aj rozhodcovia, teda odpiskat to co odpiskali dnes , teda hlavne akym sposobom to som este v zivote nevidela :angry: :angry: :angry: a myslim , ze som nebola jedina.... ale co uz.... :frowning2:

Helu: tvoj opis kocarkou ma vobec nenudil, skoda , ze sa vam nepodarilo vybrat.... :rolling_eyes: to nepotesi, hlavne ked ste tam sli hlavne kvoli tomu... kocarky su pekne , ja by som fakt nevedela ktory vybrat.... a holt teraz uz aj dost porovnavam s tym nasim. Patri vraj k najvacsim sportakom co su na trhu takze asi by mi tiez vadilo, ze tam prdolka nema dost miesta.....Tak co , pojdete na ten veletrh. Este som v tvojom opise tusim nevidela x-lander a sa mi zda ze si ho spominala.....
Stepino sa vyznamenal, ze bol taky dobrucky, kym ste boli v Brne. Skoda, ze si nestihla trening, ale zase si si dala s manzov obidek a to urcite za to stalo :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak vy dnes zase mate oslavu,ze? Tak si to tam uzite....

Ja pockam kym dojde drahy a pravdepodobne tiez vybehneme do mesta na prochajdu, trosku vyvencit mlada :grinning: :grinning: :grinning: Hadam uz tej izolacie bolo dost a nebude zase chori....

Jo Helu a co ten bracha, ma to zlomene? Dufam teda ze nie.....

ZUZI, co vy, ako bolo na horach??? Co lyzovacka??? Ako to zvladol Ondrasek? Tak sup sup , musis nam o tom porozpravat :wink: :slight_smile:

A uz koncim, idem nieco ukuchtit malemu... Drahy obeduje na skoleni a ja mam zo vcera kure na paprice.... Takze to varenie dnes bude rychlovka.....

Helu, teba som sa este chcela opytat ake jogurty kupujes drobcovi???? Uz s tym chcem zacat a fakt neviem ktore mam zobrat..... diky...

A uz fakt idem.... paaa uzivajte dniiik :dizzy_face:
28. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Jo a Helu, este som zabudla na tie plienky.... My pouzivame pampers , este sme ine ani nemali a som spokojna... Az kym nezacal vyvadzat, tak sme prebalovali najskor o siestej rano, niekedy neskor (plienku ma cca od 19,00) a super... teraz dokonca maju take , ktore by mali vydrzat 12 hodin a myslim, ze je to fakt pravda... Su v modrom obale a je na nich taky mesiacik... Maly sme uz aj sleep and play (oranzovy obal) ale pri tych mi vadilo,ze namaju pruzny pas...... tak snad som ti pomohla.... :wink: :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Aaa nakukuju a Mimi nezklamala :grinning:

Manžel jsou s bráchou ještě na pohotovosti. Volala jsem jim, ten byl nas.anej, že byli teda na RTG, ale už hodinu čekají a doktor prostě nedělá (přitom tam prý je), že za hodinu nikoho nevzal a jde slyšet jen plkání. Prý sem tam měla jet já, že bych je tam dala do pucu. No nevím... :grinning: Takže pořádně nic nevím, snad brzy přijedou...Musím jít s mladým na prochajdu, tak se pomalu jdu chystat. Chtěli jsme jít procházkou na ty narozky, ale kdoví jak to bude a kdy přijedou, tak se trochu vyvenčíme teď a pak se uvídí.

Mimi, kupuju Activii. U nás se nic moc jinýho sehnat nedá anebo Holandii. V tom jogurtu by měly být jen mlíčko a mléčný kultury, žádná smetana, emulgátory, dochucovadla atd. Myslím že se dá koupit ještě choceňský a jihočeskej. Ale tím se nejsem úplně jistá. Hlavně čistě bílej :wink:

Musím jít, malej je otrávenej, furt kecá, kňourá. Už mi z toho jde hlava kolem. Tak zatím!!!
28. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak se hlásím po absenci...
omlouvám se, že jsem se ani nerozloučila, ale jaksi stávkoval počítač. Najednou to hlásilo, že jsme se stali obětí počítačové kriminality, všechno zčernalo...Luba mě zase podezříval, že jsem stáhla nějakej vir :grinning: Tak se to pokoušel opravit ještě než jsme dojeli a už jsem nestihla jít za váma.

Bylo to fakt báječné. Malej hodňoučkej, sice dnešní noc byla fakt hrůza, ale to přisuzuju tomu měsíci :wink: V pátek odpoledne hodně pršelo tak se nikam nedalo, ale v sobotu jsme si to užili až až. Dopoledne hlídala babička a já s Lubou a tatou jsme jeli na sjezdy. Krásně svítilo sluníčko, sníh super...no co vám budu povídat :grinning: Odpoledne jsme jeli zase s babičkou na běžky. No a dneska ráno jsme byli opět na sjezdkách. Užili jsme si to myslím všichni maximálně, pořádně jsme se protáhli na svahu, prošli a pokecali se známými.
Dneska jsme přijeli ve 4 hodiny tak než jsem vše vybalila, udělala večeři, okoupala malýho tak je večer. Teď už Ondrášek spinká, asi ho to unavilo. Já jsem taky k.o., dnešní noc horor a navíc mi bylo celou cestu zpátky blbě. Se těším, že za chvíli skočím do sprchy, umyju vlasy, ještě něco pouklízím a myslím, že budu tak v 9 tuhá :grinning: :grinning: Asi ani nevydržím počkat na Lubu (jel ještě hrát fotbal...blázen jeden)

Nevím jestli budu reagovat na všechno...zítra dočtu poctivěji...
Helu, kočárky dobrý, nenudilo nás to, neboj :wink: Já bych si vybrala asi nějaký co se dobře ovládá, s natáčecíma kolečkama. Aby se ti dobře jezdilo. Taky asi trochu prostornější, aby se tam nemusel Štěpi mačkat :slight_smile: Prostě praktickej...
Myslím, že i Mimi by ti řekla, že nejlepší je prostě peg perego gt3 :grinning: :grinning: :grinning:
A plíny používáme na noc taky pampers. Přes den látkovky, ale v noci jsme na papírovkách. Taky přebaluju až ráno, myslím, že by malej taky neusnul.

Mimi, tak vy jste byli bez tatínka? Doufám, že jste to zvládli a že už ho máte doma. Jogurty my ještě nejíme, ale vím, že nejlepší je Holandie nebo ten choceňský, bez příchuti...jak píše Helu

tak já jdu do té sprchy zatím
28. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
Holky jsem máčka :grinning: ...ale fakt utíkám do postele, dobrou
28. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Zdravim kocky,

konecne som si sadla a hned som sla za vami :grinning: Tobinko spinka od pol osmej , tatinek siel do posilovne a ja sa chystam pozerat hokej....
Dnes sme chceli ist konecne na prechadzku do mesta ale ked sme vyrazili (okolo tretej) tak zacalo poprchavat, tak sme skocili aspon do vankovky. Dali sme si kafco a zakusok , trosku sa poprechadzali, kupila som par veci v DM drogerii a okolo siestej sme sli domov... Potom som kupala (tatinek potreboval zrelaxovat, pretoze vcera to zjavne prehnal s pitim :grinning: ) , tatinek nakrmil a sup spinkat....

ZUZIII: tedaaaa, vy ste si to pekne uzili na tych horach :dizzy_face: :dizzy_face: Ondrasek bol zlatucky, tak to je super. A urcite ta ospravedlnime , za to , ze dnes uz ides spinkat :grinning: :grinning: :wink: Mas na to proste narok :slight_smile:

HELU: tak co bracho? ako to v nemocnici dopadlo???

Holky , diky za typy na tie jogurty, urcite nejake kupim, dnes som na to zabudla :angry: :angry:

Idem na ten hokej.... ak sa tu uz neobjavim tak prajem krasnu dobru noc :wink: :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Nakukuju....Zuzík se ukázal!! to je fajn, že jste si to užili!!

Jsme se dívali na Lukáše, škoda,že nevyhrál. Ale on to není žádnej med, jet takovou štreku v tempu. I tak je šikovnej :wink:

Taky jdeme zkouknout Amíky s Kanadou :grinning: takže reagovat na vaše příspěvky budu zítra ju???

Brácha má zlomenej kotník, takže má sádru a berličky. Ten snad umře, je hroznej akčňák, bez práce se neobejde...ne, že by byl workoholik, ale je to prostě pracant a dovolenou si vybírá vesměs z donucení :grinning: Ale dojeli pěkně na.raní...kdyžtak písnu zítra. Už musím mizet.

Přeji krásnou noc maminkám i prďolkům.
28. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Holky, musela som este nakuknut.... videli ste uz toto http://eumenidas.blog.cz/1002/letani-miminek To je chore, nechapem ako toto moze niekto dovolit!!!! Ti rodicia nemaju zdravi rozum.... Toto sa mi snad zda.... :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Jejda Helu, tak to ma mrzi s tym brachom... len nechapem ako s tym vydrzal este chodit.... Je to fakt borec....
28. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Krasne dobre ranko holky,

u nas sa od stvrt na 7 nespi, dala som malemu papat a naivne si myslela , ze este zaspi a ono prdlajs. Do stvrt na 8 som ho udrzala v posteli a konecna.... Teraz sa hra v lehatku, tak ja som skocila popri ranajkach za vami. Noc inak v pohode. Tusim sa prcek zobudil v noci len raz, ale netusim kedy pretoze som mu dala este takmer spiaca caj a on spinkal dalej.....

Som zvedava aky bude dnesny den.....

Mala by som upratat ale strasne sa mi nechce, tak uvidim, ci sa to pocas dna zmeni :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Uzivajte si dnik....
1. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
autor
dobré ránko,
tak u nás bezva noc, krásně jsem se vyspala a Ondra myslím taky. Usnul hned o čtvrt na sedm, pak byl v sedm vzhůru, pak o půl desáté (jak došel tatínek)...jsem si říkala, že to bude teda noc. Ale příjemně mě překvapil, papal asi o půl druhé a pak v pět a spinkal až do sedmi.
Hned jak jsme se probudili tak na nás pěkně vykukovalo sluníčko, tak ten den začal báječně.
Ještě nevím co budeme dělat. Musím určitě vyprat a jít nakoupit, nemáme doma do čeho kousnout :grinning: Taky musím zjistit co se děje u ségry (bylo to u nich doma zase jakýsi divoký když jsme odjížděli).
Malej tady řádí...Luba dostal na benzince takový ten plastový míček a Ondráškovi se moc líbí :slight_smile:

Mimi, to létání jsem už viděla jak se to tady na MK nedávno probíralo. Souhlasím s tebou, je to fakt hnus, ti rodiče snad nejsou normální. Už snad neví roupama co dělat :frowning2:

Helu, bezva, procvičíš si cvičení kotníku :grinning: :grinning: nééé to si dělám srandu...samozřejmě mu to nepřeju

Noo, už se mu míček přestává líbit a dává mi to hlasitě najevo...tak já mizím :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Krásný den maminky,
se omlouvám, ale nějak nestíhám, tak opět jen na skok....
U nás noc celkem v poho, o půl2 vodička, v půl5 kojo, vstávačka v 6,15. V noci teda kňoural, což mě občas vzbudilo, takže mám pocit, že jsem ani nespala. Ale já se nemůžu jaksi poslední tři noci jakoby dospat či co. Ikdyž spinká krásně, já taky nečumákuju, tak stejně jsem nevyspaná. No, snad to bude už lepší...

No brácha je z toho dost na větvi, už mi dnes volal, co jako má dělat doma?? jestli nechceme dojít, tak jsem mu slíbila, že určitě dojdeme, ale dnes to nejde. Říkal, že by mi hlídal Štěpína, ale to nevím, když nemůže stoupat a má berle, tak jak by ho uhlídal, když ten má v zadku vrtulu :grinning: :grinning: :grinning:
Co mě ale docela udivilo, že se k bráchovi prý doktor choval dost blbě...raději to tu nebudu rozebírat...

Mimi, to létání jsem dávala i na FB. Je to děs, a't si to každej obhajuje jak chce, tak to určitě není zdravý a tito rádoby rodičové dávají do budoucna dětem jen samé zdravotní problémy.

zuzi, super že jste si užili hory. Závidím, taky bych chtěla vypadnout :wink: Super, že jste se vyspinkali. Ondrášek už taky řádí jo??

Jdu něco dělat, ať můžeme pak být co nejvíc venku. Malej mi teď usnul, tak musím rychlovka navařit, trochu to tu dát do pořádku a po probuzení se napapá a pošupajdíme ven.

Zatím kočky a nakouknu :grinning:
1. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
U nás je polední siesta...Ondrášek spinká (dneska už po třetí), já jsem udělala oběd, dala prát prádlo, teď jsem vypila kafíčko a už se mi nic nechce :grinning: Ale jak se znám tak se mi za chvíli zase bude chtít...třeba utřít prach :slight_smile:

Ráno jsme vyrazili na procházku do intersparu, nakoupili hromadu dobrot (měla jsem plnej košík a Mimi ví jak moc je velkej :wink:). Taky jsme byli u mudr. pro recept na fenistil a koupit nové mléko...nutrilon alergy care...třeba se mu po tom ten ekzém zlepší. Pomalinku na něj budeme přecházet, protože je to prý pěknej humus tak musím pomaličku snižovat množství nynějšího a zvyšovat tady toho nového.
Dneska jsem mu dala do obědu kukuřici tak čekám co bude.

Tak já si jdu chvíli hodin nohy hore dokud prďolka spinká...doufám, že ti vaši drobci jsou hodní
1. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
Zdravim holky,

skor som nestihla ani nakuknut. Mlada som dala spinkat o desiatej a dachol si do pol jednej a ja samo s nim :sweat_smile: :sweat_smile: Potom si dal obidek a po pol druhej sme vyrazili vonku. Krasne tam svietilo slniecko, tak som sa vykaslala na uklid a sli sme. Ale teda bolo tam hnusne. Slnko sice svitilo ale ten hnusny vietor. Vydrzali sme von hodku a o pol tretej sme dorazili. Mali sme doma tatinka. Stavil sa z prace a p tretej zase valil spat. Maly si dal svacu (banan a k tomu sklenicku, svestkovo jablkovu + dve susenky) zbastil to ako nic a pred chvilkou som ho dala spinkat. Na tej prochazke ani oko nezazmuril, asi sa bal ze mu nieco unikne. Sice to zvladol v leze ale spat nechcel. Som zvedava dokedy si dachne teraz. Som prave doobedovala a zistila som , ze sa mi nic s tym plnym bruchom nechce robit. Tak asi budem relaxovat :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI: tak to je super , ze ste maly dobru noc :dizzy_face: :dizzy_face: Tiez si uz toho strasne vela stihla, sikulka :wink: :slight_smile: Nove mlieko snad zaberie , teda musi zabrat, nech ma Ondrasek konecne pokoj od toho E. A kukurica, snad to bude dobre, podaj potom info. Tobino ma kukuricu hrozne rad.. no bodaj by aj nie, ked je taaakaaa sladucka :wink: :slight_smile: Zuzi a co segra, preco to bylo divoky??? :confused: :confused:

HELU: Tiez ste mali dobru noc tak parada. Ale snad to uz aj ty konecne dospis :wink: :slight_smile: Teda bracho.. to ho chapem, ked je taky akcnak, musi to byt pre neho strasne :sweat_smile: :grinning: :wink: ale snad to nejak zvladne.. Prosim ta a preco sa k nemu ten dr. spraval blbo.. To je snad sen ako sa niektori ludia spravaju :angry: :angry: :angry: Aku ste maly prochazku???

Idem teda skusit relaxovat , ale ja s tym problem nemam, tak urcite to bude bajooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
Holky, já nějak nestíhám či co. Spíš mě to naše mládě nenechá jít za váma :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád vykřikuje mama, mama a když s ním nejsem tak kňourá nebo řve. Vůbec to nechápu. Stačí jít za ním na hrací puzzle, vzít do rukou.... a je klid. Tak nevím jestli je to k zubům, nebo že by se z něj až teď stával mamánek??, nebo je to blbý období...Ale slintá teda fest. Takový slinty neměl ještě u žádných zubů, co on toho vyprodukuje. Mám umytou zem natotata :grinning:

My byli na prochajdě dvě hodinky, hodinku čučel (měla jsem napolohovaný zádička v hluboké korbě), pak necelou 3/4hodinku spal a pak zas zíral co se kde děje. Větr je teda pořádnej, na vesnici to ještě šlo, ale jak jsem vyšla mimo, tak jsem to pořádně pocítila :unamused:

Vidím, že obě jste si taky užili procházku s drobkama. Je fajn, že svítí sluníčko. A ikdyž fouká vítr, tak je to přece jen veselejší být venku.

Zuzi, tak snad mlíčko zabere a exém prďolkovi zmizí. Nechápu ale proč je to humus?? Myslím, že kukuřice bude v poho. Je to prý alergen, ale většinou dobře snášenej. Štěpimu taky chutná :grinning:

Mimi, pěkně sis s Tobim odpočinula. To je fajn, zítra to asi taky udělám. Navařený pro manžu na zítra mám, tak se na všechno ostatní vybodnu....teda jestli nepůjdu za bráchou. Ale když chce hlídat, tak mu toho raubířa dám :grinning:

Tak malej se mi od včerejška snaží stavět v lehátku :angry: Ještěže je tam to zapínání, jinak by to byl super karambol. Pořád se snaží stavět, naštěstí se musí držet něčeho pevného ve vodorovné poloze, jelikož sedačka a křesla mají měkčí okraje, tak to zatím nezvládá :grinning: Postýlky jsme mu snížili, takže má po srandě borec jeden :grinning: Ale i tak si sem tam něco najde, k čemu se postaví....

No jdu, leze mi tu pod nohama. Zas vytáhl čudl na zesilování repráku, hryže drátky a vytahuje tu věci...co nezvládne během pár vteřin, ach jo :angry:
1. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
Helu, teda já se nestačím divit co Štěpánek všechno neprovádí :grinning: :grinning: prý hryže drátky...to je sranda :slight_smile:
To je super, že už se začíná stavět. Koukám, že asi fakt budeme pozadu, ach jo...my pořád ještě nelezeme. Přestala jsem s ním cvičit a teď z toho mám špatný svědomí, jestli něco nezanedbám.
Jejda, vy už budete mít další zuby? Kolik už jich máte? Gratujuju

S tím mlíčkem jsem myslela humus jako, že není dobrý. Je to jaksi víc rozštěpené a proto je hořké. Tak aby si zvyknul postupně na tu chuť. Napsala jsem to asi blbě :sweat_smile:
1. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
Zuzi, neměj špatný svědomí. Myslím, že Ondrášek není pozadu. Neboj :wink:
My taky nelezeme, sice občas něco jako lezení provede, ale spíš se plazí :wink: Na čtyři taky moc nejde, sice občas udělá "šukací pohyby" ale nějak ho to nebere či co :grinning: Ještě si pořádně sám nesedne. Jen tak dopůlky, když se má čeho chytnout, tak do sedu jde, ale měl by sám. Proto nejsem nadšená, že už se staví :angry: Dělá od všeho něco, ale nic pořádně. lajdák jeden :grinning: :angry:
Teď jich máme pět, mám pocit, že lezou další tři, ale nejsem si jistá. Nenechá si do pusy vůbec sáhnout, při smíchu toho moc neshlídnu...tak nevím...

Mlíčko už chápu :grinning: Myslím, že spíš zato může moje dlouhý vedení :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
Jéé Helu, díky, jsi mě trochu uklidnila. Někdy z toho mám fakt špatnej pocit...
Ne ne, tvoje vedení za to nemůže...to já to blbě napsala :wink: :grinning:

Mimi, naskenovala jsem ty obrázky s cvikama k té desce a poslala ti to mailem. Doufám, že to došlo a že se ti to bude hodit.

U nás se už od sedmi krásně spinká, já jsem se navečeřela, nachystala Lubovi na zítra sváču a teď si chci udělat objednávku avonu a půjdu do sprchy.
1. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Hoj maminky :dizzy_face:

u nas sa spinka od pol osmej. Som trosku pofackovala kuchynu, dala si sprchec a supajdila za vami. Tatinka mam ako vzdy v posilovni. Ale pomohol mi maleho okupat, dal mu papat a siel az ked spinkal, takze pohodicka....

HELU: teeda Stepanek je borec, ze sa uz zacina sam stavat a chapem , ze teba to moc netesi, ale co uz aj to obdobie ked zacnu behat budeme musiet prekonat :sweat_smile: :grinning: :grinning: A ze vraj lajdak, od kazdeho nieco, to ma pobavilo.. ty to totiz vzdy tak pekne napises :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Vidim , ze ste maly dlhsiu prechadzku ako my. Niekedy tak zavidim tym nasim prckom to , ze sa vozia v tom kocarku, tak by som si to s nimi vymenila :grinning: :grinning: :grinning: Som zvedava, ci sa odhodlas dat Stepanka brachovi :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI: diky za tie obrazky, mrknem na to hned ako to dopisem, ale urcite to preslo :wink: :slight_smile: si fakt zlata :dizzy_face: :dizzy_face: A pozadu urcite nie ste, ja si to nemyslim, takze si nerob ziadne vycitky :wink: :slight_smile: Ondrasek bude coskoro lozit a ty si budes priat aby to nerobil :grinning: :grinning: :grinning: ze Helu? :grinning: :grinning: :grinning:

Holky ale teda mna ste pekne vystrasili s tym co vsetko uz vasi drobci dokazu. Tobinko sa stale ani nepretaca. Ako sem tam to urobi, ked je na brusku a uz sa mu tam nepaci ale to je fakt len sem tam. Polohu na brusku celkovo neoblubuje a ja uz mam teraz poriadne obavy... Ked ho na to brusko dam tak sa snazi ist za hrackou ale proste tie kolienka este nevie dat pod zadok. No a ked trebars lezi na chrbatiku a ja ho navnadim hrackou tak sa sice otoci na bok ale dalej nepokracuje, radsej sa na tu hracku vykasle a nepretoci sa :frowning2: :frowning2: Vo stvrtok ideme k dr. na tu 8 mesacnu kontrolu, tak som zvedava co nam povie..... :confounded: :confounded: :confounded: chjooooo.....

Este nakuknem.....
1. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
ZUZI: diky moc , ten mailik mi presiel :wink: :slight_smile: mrknem na to a zacnem ich pouzivat, od zajtraaaa. Uz sa tesim :wink: :wink: Esta raz velke diiiik, urcite si s tym mala dost prace.... :slight_smile:
1. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
ach jo, u nás to zase vypadá hrozivě. Od těch sedmi byl už 4 x vzhůru s brekem. Už vidím tu noc :confounded: Raději jdu rychle do postele než se zase vzbudí...dobrou holky
Mimi, není vůbec zač...to mi to ale trvalo co? :wink:
1. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
Zuzi: tak prajem aby ste sa vyspali, nech hlavne Ondraska nic netrapi, chudatko male :frowning2: :frowning2:
Jo a urcite ti to netrvalo, uz som to aj vsetko omrkla a zajtra zacnem.... sa tesim...

Uz tiez idem zalahnut... tak krasnu dobru noc kocky :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz
Krasny den holky,

teeda dnes som tu prva??? to sa nestava casto.....

Noc u nas skvela, vstal o stvrtej, dostal cajik, potom o siedmej, to sme papali a uz nespali, takze okolo pol osmej sme vyliezli z postele.....
Ja som si stihla porobit vsetko co som potrebovala, malemu som postavila obidek, dali sme si ranajky. Drobcek sa od tej pol osmej krasne sam hra... Takze kobpek ale asi mam spat svoje dobre miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tatinek nam o chvilocku odchadza do prace, Tobi pojde spinkat a ja mam volno. O druhej mame plavco, potom urctie skocime na nakup... nejak nam dochadzaju potraviny......

Tak zatim kocky... este nakuknem....
2. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
Ach jo, holky, noc zase hrůza...byl snad 8x vzhůru a pořád mrčel, tak nevím co je zase. Pořád se škrábe, asi ho to budí. A přitom ekzém teď nevypadá tak špatně, kukuřice zatím asi v pohodě. Teď byl protivnej tak jsem ho šupla do postýlky, tak jsem zvědavá co bude provádět :slight_smile:

Mimi, neboj se, Tobi je určitě v pořádku. Uvidíš ve čtrtek na kontrole, ale myslím, že z toho nic mudr. dělat nebude. Pokud teda nemáte takovou "přísnou" jako my. Máte holt doma lenocha. Všichni říkají ať si užíváme dokud děti nelezou a nechodí...takže si budeme teda užívat ne? :wink:

Helu půjde určitě dneska na návštěvu k bráchovi nebo se ke zlomenému kotníku ještě zblázní :grinning: :grinning:

Jdu něco podělat a zase juknu...pěkný den vám všem přeje Zuzka a Ondrášek :dizzy_face: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Nakukujem....

Mlade spinka, ja mam vsetko urobene tak budem relaxovat.....

ZUZI: teda co zase Ondraska trapi??? Dufam, ze aspon den budete mat suprovi..... :wink: :slight_smile: Kukurica je ok, tak to je super, no a ak ma ten ekzem celkom v poho, tak mozno zase zubky... ved uvidis....
JJ, Zuzi, som zvedava co nam vo stvrtok povie dr. , myslim , ze nie je prisny :grinning: :grinning: Je to taky mladsi borec, tak si myslim, ze uz to berie inak ako tie starsie dr., no ved uvidime ci mame doma lenocha alebo co... A mas pravdu, uzivajme si kym prdolky nelezu :grinning: :grinning: :grinning:

Helu: sla urcite utesik brachu :wink: :grinning: :grinning: :grinning: aby sa fakt nezblaznil :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Aj my vam prajeme krasny dnik, vonku je dnes bajecne, ani ten vietor nie je taky ako vcera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Uz sa tesim , ze vyrazime z domu .. :dizzy_face:
2. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
My jsme se právě vrátili z města. Je tam fakt krásně, malej měl jen bodýčko s dlouhým, fleesovou mikinu a takovou teplejší vestu, ale byl úplně spocenej, že jsem mu ji musela sundat. Koupila jsem mu nový učící hrneček. Třeba mu to půjde líp...ikdyž nevím nevím. Spíš si myslím, že pít nechce, protože nechtěl ani z flašky, ze které pije normálně mlíko, ani z toho hrnečku nuk.
Pak se mi podařilo sehnat takové keramické struhadlo a jinak v podstatě nic, ale to neva...spíš jsme se šli projít.
Teď vařím malýmu oběd a pak si dám něco já.

Mimi, asi to taky tipuju na ty zoubky. Jinak zatím je hodnej...začne zase až večer :grinning:
2. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Čau holky,
tak u bráchy jsem dnes nebyla :slight_smile: Měl kontrolu, tak skoro celej den strávil u doktora. Možná zítra, uvidím, musím si totiž ještě ráno volat kvůli tomu kočárku, tak nevím, jestli nepojedu ještě do Brna. Ale malýho mu tam zítra šoupnu, ať si ho pěkně užije :grinning:

Nepsala jsem vám, protože nám od rána jaksi blbne internet a když už šel, tak malej mě nenechal chvilku v klidu. Taky jsme dnes byli dvakrát na prochajdě po cca 2-2,5hodinách, takže i tak toho času nebylo :wink: Museli jsme si užít to nádherný počasí.

Já vám ani nenapsala, že se o víkendu narodila manžové sestřenici holčička Amálka :grinning: Až se zas někdy slezem, to bude dětí jako smetí :grinning: :grinning:

Zuzi, to budou asi zoubky. No jo, holt je to chudáčky bolí, ale je to taky nápor někdy na naše nervy co???

Mimi, to jste měli super noc! ikdyž my už taky celkem pohoda. Ale jak mu roste teď ta druhá dvojka, tak sice neprořve celý noci, ale kňourá a když se budí na vodu nebo pak na kojo, tak má problém usnout. To je vždycky na čtyřikrát než usne. Já mám te´d jaksi poslední dobou pocit, že i přesto nespím celou noc. Nevím, jsem jaksi utahaná či co. Mimi, jsem zvědavá, co ti nato pediatr řekne. Ale podle mě, ti pediatři to neřeší většinou, protože si toho nevšímají a všimnou si toho až je "pozdě" Nejlépe je jít k rehab. doktorovi. Ale uvidíš, třeba je jen línější, některé děti nemají rádi polohu na bříšku, tak to prostě nevyhledává a začne trošku později.

Holky, já vám tak závidím ty vaše "vibrátory" :dizzy_face: Já se donutit teď na orbitrek zaboha nemůžu, jednak jsem pořád nachrmlaná (ale už se to o dost zlepšilo) a taky tak utahaná, že se večer vyvalím na pohovku a jsem ráda, že můžu ležet. Bohužel začínám jaksi přibírat, nevím jakto. Přes den se neválím, jím normálně jako dřív a stejně mě ty kila jaksi jdou nahoru. Jestli hormony či co. Nevím, ale dost mě to se.e. Do cvičení chodit nikam zatím nemůžu, tak mi zbývá orbitrack...Ach jo :frowning2:

Musím jít, Štěpi zas kňučí a vyřvává mama, si připadám někdy jak macecha fakt. Doufám, že ta umrčenost je k těm zubům. Valím, stoupá mi v lehátku, se fakt z něho picnu. Před chvilkou si zkoušel stoupat u hrazdičky a samo se to převrátilo, je nepoučitelnej...je to na puzzlích, tak to neřeším. Dnes už to byl třetí karambol.

Zkusím ještě nakouknout, zatím páááá
2. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
Zdravim kocky,

sme dnes dosli domov az o pol siedmej. O druhej sme mali plavco, maly si to uzil tak ako vzdy.... Potom sme vyrazili do obchodu, najprv sme si dali kafco a zakusek, teda ja, drahy navstivil Mc Donalda a maly dostal mliecko. Potom sme boli v hrackarni, malemu sme kupili micky a nafukovaci bazenek (veelmi sa mu v tom paci). Potom este take kruzky co sa skladaju na taku tyc (hadam viete co mam na mysli) a este dostal vezu z kociek. Si to naozaj zasluzi, pretoze dnes bol zlatucky, vobec neknural :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Potom este nakup potravin a po ceste domov sme sa stavili v solarku... Jo a tatinek dostal novu kosela (tych cca 40 ks co mu visia v skrini sa mu asi mali :grinning: :grinning: :grinning: )
Doma som rychlo vybalila nakup, tasku z plavca, pripravila malemu papat , potom koupando, tatinek nakrmil a sup do postylky, mlade hned zaspalo :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tatinka mam v posilovni , ja mam v telke ordinaciu a chystam sa na desku....

HELU: teeeda , vy ste dnes stravili takmer cely den vonku, ale bolo tam naozaj nadherne, takze sa necudujem... :dizzy_face: :dizzy_face: Jee dalsia mala princezna v rodine :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teeda u vas sa to pekne rozrodilo, ale to je dobre :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Co sa tyka toho dr. tak som tiez zvedava, ale dnes ked sme skoncili plavco, tak som sa bavila s pani, co k nej mame chodit civicit... (chcela som zmenit termin, pretoze to mame zaplatene od zaciatku unora, ale este sme tam neboli, pretoze sme to mali na 11 hodinu a maly proste v tom case spava, tak sme si to dnes vymenili na 13 hodinu) a teda tej pani som hovorila , ze maly sa este nepretaca a ze z toho nemam dobry pocit, ale ona hovorila , ze to nie je az taky problem... tak uvidime.... ale pozorujem , ze uz je akcnejsi... tak uvidim, no...
Bracho sa dnes musel uspokojit s dr. namiesto vas, ale zajtra si to urcite uzije... potom podaj infosky ako to zvladol :grinning: :grinning:

ZUZI: vy ste tiez boli na prochajde, co to ste pokupili, takze super dnik..... :dizzy_face: :dizzy_face: Inak malemu som tiez kupila uz druhy ucici hrnicek ale nechce pit ani z jedneho :frowning2: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak som zvedava kedy sa mu uraci , lenochovi :grinning: :grinning: :grinning: Aky ste mali inak dnik?

Idem na desku... potom nakuknem.... :wink:
2. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Nikto nikde :confused: :confused:

Ja mam docvicene, dnes som zvladla len 30 minut, viac sa mi nechcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Drobcek sa teraz prebudil, ale hned zaspinkal, asi sa mu nieco snivalo.... Sa chystam do sprchy, ale az po ordinacii a potom do hajan, som dnes nejaka unavena... jejda , teraz som si spomenula, ze musim tatinkovi pripravit veceru.... mam nalozene kuracie steaky... chjoo tak sa mi nechce... ale idem na to.....
2. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
holky omlouvám se, ale jsem poslední dobrou vždcky na večer úplně k.o. :confounded: valím do pelechu, dobrou noc
2. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.