• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
Zdravím!
nechápu, celou dobu mi tu kňourá, vypadá, že půjde spát. Tak jsem dala mlíčko, a on si v postýlce vykládá a řehce se. Doufám, že usne. Ven se mi teď nechce. Chtěla bych si ráno uvařit, trochu pouklízet a odpolko být co nejdýl venku. Tak uvidím.

Holkýý! mé kamarádce se včera večer narodila Emička :grinning: Ze Štěpiho bude pěknej proutník, tolik ženskejch kolem sebe :grinning: Na bratránkovu zprávu pořád čekám a nic. Dávají si pěkně na čas :sweat_smile:

U nás noc o půl12 voda, v půl2 zase voda, v půl4 kojo a v 6 vstávačka - teda já, on vřískal v postýlce o něco dřív. No samozřejmně v noci zas kňoural, včera jsem zjistila že má bílou tečku pod dásinkama, tak čekám kdy se začne prořezávat - to vždycky prořve celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mimi, ty vaše noci mi něco připomínají :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jak píše Zuzik, budou to zoubky. Holka, musíš vydržet. Vzpomeň si na mě, jak dlouho už trpím :wink:
Mimi, na jaký cvíčo dnes jdete??? :confused: Asi jsem to v předešlých příspěvcích nějak nepostřehla či co...

Zuzik noc suprová, takže paráda :wink:

Tak smích se změnil v kňourání, já jen doufám, že kňourá kvůli zoubkům. Jestli ne, tak se mi moc nezamlouvá mít doma ukňouránka. :angry:

Zkusím nakouknout....mějte se a hezký den :dizzy_face:
5. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
no nic, ze spánku asi nic nebude :angry: Šplhá mi po šprušlích, pořád prndá na celý kolo, si připadám jak u opic...
5. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
tak to vzdávám, jsem ho našla jak sedí v postýlce a řehce se. To nemá cenu...tak pelášíme asi ven. Ale je tam pěkná kosa. Už jsem si nějak odvykla na mínusový teploty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
autor
Helu u vás je opravu veselo :grinning: :grinning:
Užijte si procházku.

U nás se už půl hoďky spinká, takže bude za chvíli asi konečná, ale to neva :slight_smile:
Taky dneska musím ven, potřebuju na poštu poslat paní jeden balíček a nakoupit. Ale nebude to na dlouho, tak max. 3/4 hoďky až hodinka. Je pravda, že teploučko bylo lepší. Už se těším jak se zase oteplí. Říkala jsi příští týden? To by mohlo být dobrý.

A co Mimi, jak vy bojujete?
5. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Nakukujem...

u nas sa tiez od pol desiatej spinka.... takze pohoda.... Maly uz nebol rano taky mrzuty, tak hadam to bude dobre... Vonku je teda pekna zima, ani som to necakala, navyse som videla poletovat sneh ale len tak zlahka, tak hadam to prejde...

ZUZI: tak to je super, ze u vas tie noci zacinaju byt v pohode, len tak dalej :wink: :slight_smile: Uzite si prechadzku na postu :slight_smile:

HELU: teda , tak ako pise Zuzka u vas je veselo :wink: No co Stepanek je proste akcnak tak po nom predsa nemozes chciet aby v postielke spinkal, ked je to dobre miesto na to aby si pekne sam sadol a mozno sa uz aj postavil :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Je to proste sikulka, no :wink: :dizzy_face:
No , Stepanek bude mat okolo seba tolko bab, ze si ani nebude vediet vybrat :grinning: :grinning: :grinning: Teraz Emicka.. kto bude dalsiii :grinning: :grinning:
Tak co, musela si nakoniec fakt vyrazit vonku???? Ako bolo???
No a to cvico som tu uz spominala... Ideme do toho klubu kde chodime aj plavat... Mame to zaplatene od zaciatku unora , ale este sme tam neboli, pretoze sme to mali na 11 hodinu a to mi Tobinko spinkal.. tak sme si to teraz prehodili na 13 akurat , ze bude chodit s detickami , ktore maju 10 mesiacov, ale hadam to nebude tak vadit.. som fakt zvedava, potom dam vediet ake to bolo :wink: :slight_smile:

A teraz valim nieco porobit, kym drobcek spinka.... o dvanastej musime vyrazit aby sme to stihli, dnes ideme bez tatinka, tak hadam to zvladneme a hlavne dufam , ze tam trafiiim :sweat_smile: Predsa len jazdenie po Brne mi este trosku robi problem... :sweat_smile: :sweat_smile:

Zatial.... ak by som uz nestihla nakuknut pred cvicom, tak sa ozvem potom.... uzivajte si dnik....
5. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Šli jsme ven, tam mi ještě asi půl hodinky čumákoval a kecal do řízení a pak usnul. Tak jsem sjela do obchodu, na poštu a valila domů. Akorát jsme jezdili v té největší vánici :angry: Na dvoře jsem ho hodila pod střechu, tak si dáchnul do půl11. Vzala si ho na chvilku tchýně, jde dnes na odpolední, tak můžu v klídku dovařit obídek. Vnku je ale pěkná kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mimi, tak to joo. Myslím, že nevadí, že tam Tobi bude nejmladší. Třeba v dětech najde inspiraci a začne lozit, chodit...uvidíš :grinning: Tak ať se vám tam líbí!!

Valím to dodělat...
5. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Hooolky, tak ja uz som zufala, cvico sa zase nekona :frowning2: :frowning2: :frowning2: Maly sa zobudil, bol uplakany, zdal sa mi nejaky teply.. odmeram teplotu a hups 37,8 :frowning2: :frowning2: AKo chapem , ze by to mohol mat zo zubkov, ale nechcem riskovat a ist s nim vonku , ked je taka zima... Navyse je fakt uplakany, place aj na rukach a to je co povedat....

HELU: tak Stepanek ti keca aj do rizeni :grinning: :grinning: :grinning: Pockaj o chvilku uz nebude chciet spinkat ani v kocarku, aby mu nahodou nieco neuslo :sweat_smile: :grinning: :grinning: Super , ze tchynka pohlida maleho a ty si aspon mozes urobit co potrebujes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem nakrmit mlada... hadam potom bude spokojnejsi :slight_smile:
5. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
holkýý já už nevím co dělat. Štěpi je dnes otřesně ukňouranej. Už nevím co s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedině kde se chvilku zabaví, je v hrací postýlce v obýváku, tam se totiž může vytahovat na kolínka a pak posazovat. I tak mu to stejně dlouho nevydrží. Jsem z něj jaksi ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď mi volala mamka, že mi došlo, že mě přijali na atestaci, od 20. března. Fakt super. jsem se tam hlásila před třema rokama, tehdy mě přijali, ale že začnu pro nějaký změněný podmínky později. No to je sakra později a ke všemu to změnili taky, že to bude za ty tři roky studia stát docela balík. Mě fakt se.ou :angry:
Stejně si myslím, že jedna z podmínek je i tak, že nesmím být na mateřské. Tak by se to vyřešilo. Vůbec se mi do toho nechce,hlavně ne teď, když mám škvrně a ještě stavíme. Znamenalo by to být skoro každej víkend pryč od rána do večera a v jednou za měsíc být týden na praxi... stejně když si to udělám, tak na penězích to nepocítím...Jejda já jsem tak vytočená :angry: :angry: :angry:

Mimi, škoda, že nebydlíme blízko sebe. Mohly bysme se navzájem podporovat a třeba by si ti dva spolu pohráli a nemysleli na jejich bolístky :wink: No tak aspoň přes net si můžeme dodávat navzájem elán. A se Zuzkou samo takýýý!!!
S tím cvičením je to pech, no jo, škoda...s prckem se holt nedá nic plánovat. Já bych taky nešla, kdyby měl teplotku.

Jejda, já su tak vytočená :angry: :angry: :angry: Tak a jdu za kňouravcem. :confounded:
5. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
Mimi, teplotka vás zlobí? Ach jo, to je trápení pořád...ať je Tobimu brzy lépe. Cvičení počká..taky bych tam nechodila, když není ve své kůži.
Přeju pevné nervy...

Jo a holky, další dobrá zpráva...Ondrášek se plazí. Teda jen na dřevěné podlaze, protože klouže a jen kousíček vždycky, ale to se taky počítá. Spíš to jsou takové pokusy, ale prostě vidím pomalu každý den pokroky...jsem moc ráda...my to snad doženeme.

Teď jsem tady měla mého taťku s babičkou, byli někde po úřadech tak se za námi zastavili. Malej řádil s tím hracím autem, odrážedlem jak černá ruka, babička se smála...bylo to fajn.

Za chvíli mu ohřeju obídek a dám spinkat. Dneska má brambor, růžičkovou kapustu, hrášek, trochu mrkve a jáhly.
5. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Helu: uplne ti rozumiem ako ti je, sme na tom rovnako, tiez uz nevie co s nim.. uz som rozmyslala , ze mu dam nurofen ani nie tak od teplotky, ta nie je az taka vysoka ale skor od bolesti... nastastie zaspal , tak nurofen mozno vecer.... Ta atestace, teda vobec sa necudujem , ze si vytocena... myslim si , ze by to casovo bolo fakt narocne... aj ked zvladnut sa da vsetko... ale ide o to ci ju naozaj chces , ked hovoris , ze financne si neprilepsis... rozhodovanie bude fakt tazke... a mozno to nemozes robit popri materskej a to rozhodne.. v kazdom pripade daj vediet ako to dopadlo... :wink:
A mas pravdu, aspon mame konika , ked sa uz nemozeme podporovat osobne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ZUZI: gratulka k plazeniu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak vidis, o chvilocku bude Ondrasek behat :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A co fotecky Ondraska s tym odrazadlom... uz sa ich neviem dockat....
Obidek urcite smakoval a teraz uz prdolka spinka , ze??? No a ty mozes zrelaxovat...

A ja idem robit to iste.... relaxovat kym prdolka spinka.... ale dnes na neho nebudem sama, tatinek volal ze do druhej bude doma.. tak sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face:

Zatial maminky...
5. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Joo a skoro som zabudla, tu fakt poletuje sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sakra snad to prejde, uz ho tohto roku bolo fakt dost :angry: :angry:
5. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Malej mi usnul před necelou hodinkou, tak jsem měla aspoň trochu času to tu dát do pucu. Usnul ve velmi zvláštní poloze :grinning: Ještě spinká, jen nevím jak dlouho....

Zuzi, co to čtu??? no to je supééér!!! Ondrášek dělá pokroky!! tak vidíš, on si chlapec dával na čas, aby pak ukázal v nečekanej okamžik jak moooc je šikovnej!!! Vidíš, u vás je vojtovka zbytečná!! My ti to s Mimi říkaly od začátku :grinning: :wink:

Mimi, pak dám určo vědět, jak jsem se rozhodla s tou atestací. Ale asi i tak mám jasno, zhruba jsem si spočítala co to bude stát..no je to pěkná pálka..tak asi ne. Psala jsem jim mail ať mi napíšou finanční náklady a ještě další věci, tak jsem zvědavá. Co prcek, už je to lepší?? teplotka klesla??

Štěpula mi zas dnes nic nejí, ráno si vzal jen jogurt a ten celej nesnědl (to už mi bylo divný :sweat_smile: ), oběd jen pár lžiček a furt se mi vrhá na cecíky nebo flašu s vodou. Nic jiného do něho nedostanu. Tak alespoň, že se nemusím bát dehydratace.
volala jsem mudře, tak ve středu jdeme na píchanec. Má tedy ambulanci pro nemocné děti, ale máme prý přijít bočním vchodem, tak jsem ráda, aspoň nebudeme čekat dlouho.

Štěpi je už asi hore, tak pádím...za hodinku tu máme tatínka. Už se moc těším :grinning:
5. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
čtu jen v rychlosti, za chvíli vyrážíme ven...
fotky jsem hodila sem na MK, na FB mi jaksi nejdou vložit...Luba zase překopával pc a není tam nějaký ovladač nebo co
5. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
jé on ještě chrupká, asi se přetáčel. Stejně se určo brzy vzbudí.

Venku je tak hnusně, vichr, chvilkama sněží, pak chumelí. Nakonec jsem ráda, že jsem šli na chvilku ven ráno, protože teď je tam teda mnohem hůř, ikdyž zas svítí oskárek :slight_smile:
5. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
Zdravim holky,

skor som sa nedostala, kupili sme stolik pod TV tak kym sme vsetko preskladali tak bolo sedem hodin. Inak Tobinko zaspal o piatej a zobudil sa az o pol osmej. Tak sme ani nekupali, len som ho umyla , prezliekla do overalu na spanie, dostal papat a sup znova do postielky. Teraz uz zase spinka... Som zvedava aka bude noc....

HELU: asi drobceka trapia zase zubky , ked nechce papat.... ale to neva, hlavne ze pije. On zas zacne :wink: :slight_smile: U nas tiez dnes bolo hnusne, raz svietilo slnko, potom snezilo, fukal vietor a zase slnko. No pocasie ako v dubnu :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI: ako bolo vonku??

Idem trosku upratat kuchynu a potom neviem... tatinka mam v posilovni..... asi dam rychlu sprchu a budem cumiet na telku...
5. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
Mimi, to byl teda nákup...no jo, pod pořádnou telku musí být pořádný stolek :wink: :slight_smile:
Tobi pěkně spinká...určitě bude i v noci, teď jsem mu telepaticky domluvila :grinning:

Venku pěkná chumelenice, za chvíli zase sluníčko...dneska to bylo fakt jak na houpačce. A celkem zima...jsme si zvykli na sluníčko a celkem teplo...no co už, za chvíli bude snad líp. Poslala jsem ten balíček, koupila si vápník ještě s nějakýma vitamínama, když nepiju to mlíčko a nic z něho a frčeli jsme domů. Dneska máme tatínka doma od 4 hodin. Pořádně se s malým vyblbli a ten usnul o půl sedmé jako miminko :grinning:
Holky už je to fakt regulérní plazení (teda když má náladu a chce se mu), mám velkou radost. Zítra ho zkusím natočit.

Právě jsem vylezla ze sprchy a pádím za tatínkem...snad bude tuli tuli :dizzy_face: :grinning:
5. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Tý jo Mimi, kdyby Štěpula spal do půl osmé, tak tu bude určitě další tři hodiny čumákovat. Divím se, že Tobi hned zas téměř po probuzení spinkal :confused: :pensive:
Tak nový stoleček jo? to musí být mega stůl aby se tam telka vlezla :grinning:

Vidím, že počasí bylo všude aprílové. No jo, za těch pár dní jsme se zhýčkaly sluníčkem a teď tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, tak Ondrášek už začne taky pěkně řádit co?? Už tu Štěpula nebude jedinej raubíř...Mimi neboj, Tobi kluky určitě brzy dožene!!
Zuzi, užij si tuli tuli, my si to užili včera :grinning: :dizzy_face:

Přeji vám všem krásnou noc, hezký sny a hodňoučký spavý miminka :dizzy_face: Teď mě tak napadlo, jestli ti naši chlapáci jsou vůbec miminka, když mají výšku jak roční děti :grinning:

Pa pá, dobrou
5. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
5. bře 2010 ve 23:18 • janka313
Krasny den maminky,

uz som sa tu vcera nedostala, pretoze mlady pan sa o pol desiatej zobudil, som to sice nechapala ale ked som dosla k postylce tak to bolo jasne, bol po.rany az za usami.. tak som ho prebalila ale chudatko nemohol zaspat, len knural a knural... tak som si ho vzala k sebe do lehatka, chvilocku bol v pohode, hral sa , cumakoval. O desiatej dosiel tatinek a nechapal preco maly nespinka. O pol jedenastej sme zase museli prebalovat, dalsia naloz v plienke. Nastastie pred jedenastou zaspal a spinkal bez prebudenia az do siestej. To sa napapal a konecna, spat uz nechcel. Takze sme ho ako tak udrzali v posteli do siedmej, hral sa s mojim mobilom a stihol vytocit moju segru aj mojho tatku. Ten chudak volal spat, ze co sa deje, ze mu volam rano pred siedmou :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Takze na Slovensku mali nechceny budicek :grinning: :grinning: :grinning: O siedmej sme vstali, pripravila som malemu jedlo na cely den. O deviatej sa napapal a s tatinkem vyrazili k tchanovcom. Mna caka uklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vobec sa mi nechce....

ZUZI: dakujeme za telepaticku domluvu aby Tobinek v noci krasne spinkal, fakt to pomohlo :wink: :slight_smile: To ze bol hore mi nejak nevadilo, kedze sme este nespali.... Vy ste si vcera urcite uzili krasny vecer a tuli tuli , kedze si sa tu uz neobjavila :wink: :slight_smile: :slight_smile: ale tak to ma byt :dizzy_face: :dizzy_face:

HELU: tiez som sa divila, ze maly hned zaspal ale on so spankom problem nema :grinning: :grinning: :grinning: a navyse si myslim, ze k tomu dopomohla aj ta teplotka, cely den bol spavy a uknurany :sweat_smile: :grinning: :grinning: JJ, a s tym ze uz nemame miminka ale poriadnych chlapakov mas pravdu... Jedna maminka tu z brna ma klucinu a v roku mal 73 cm ... takze urcite ti nasi prckovia su ako rocne deticky :grinning: :grinning:

Holky tak hadam ste mali obe krasnu noc, mimca boli urcite hodne a nechali rodicov poriadne sa vyspinkat.....

Ja valim na ten uklid... ale budem nakukovat..... zatial paaa a uzivajte dnik... urcite mate lepsie plany ako ja ....
6. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás noc celkem v poho, sice zas kňoural, ale nepotřeboval mámu :grinning: V noci se tedy vzbudil dvakrát na vodu a pak ve čtvrt na 5 kojo, ale pohoda. Jen maminka nemohla od té asi půl paté usnout :angry:
Pořád jsem přemýšlela nad tou atestací, ke všemu jsem včera ještě zjistila že mi končí registr a k obnovení mi chybí asi 15-17 bodů. Myslela jsem si, že mi to končí příští rok a ono už tento. Ach jo...No asi to budu muset nechat propadnout a pak to během max dvou let co budu na mateřské nasbírat a obnovit si to. To zas bude...ke všemu když nevím, jestli to vůbec budu dělat dál...Tak jsem z toho jaksi přepadlá či co. Já vás tu zatěžuju mýma starostma co? se ale musím vypovídat :sweat_smile:

Dnes bych měla jít na volejbal, ale nevím, jak budu stíhat. Chci dělat dnes tortilly, ale nedala jsem si přes noc povolit maso, tak uvidím jak zvládnu navařit...Zas se mi nechce to maso narychlo rozmražovat, to pak není vončo.

Dnes by měla dojet teta z Prahy a měla by se zapíjet ta narozená holčička - Amálka, tak si aspoň zas trochu pokecáme :grinning:

Štěpulka spinká, tak půjdu něco dělat. Tatínek šel na stavbu, už se nemůže dočkat až začne zas pořádně něco dělat :grinning: Zatím se toho moc dělat nedá, když je taková zima. U nás bylo kolem 8 asi -9 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mimi, super, že Tobi spinkal až do rána. Hodnej to synáček :grinning: zuzíííí domluv prosím i Štěpánkovi!!! Děkujuuuuu!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No jo Mimi, to by toho klučíka ti naši chlapáci už s přehledem přeprali co :grinning: On když si Štěpi stoupne, tak úplně valím bulvy jak je velkej. Ono když leží tak se to jaksi "ztratí", ale jakmile jde na kolena nebo do stoje, tak to jsou pak vidět ty jeho míry :grinning:

zuzi, co vy, jaká byla noc?? Ondrášek spinkal??
doufám, že se manža na tuli tuli nechal přemluvit :grinning:

Nakouknu, tak snad tu něco bude písnutéé :grinning:
6. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Aaaa tady se užívá víkendu s tatínkama :grinning: Za chvilku valíme ven, tak jsem jen nakoukla :slight_smile:

Holky, tak jsem na mrtvici, Štěpi se mi staví pořád v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže to vypadá, že fakt z plazení jdeme rovnou do stoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nadšená z toho vůbec nejsem, není to totiž dobrý, ale vývoji holt neporučím :angry:

Tak pádíme
6. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
Zdravim holky,

teeeda kde dnes mame Zuzku? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

Helu, bodaj by som si uzivala s tatinkem a prdolkou, ale nieee ja som dnes fakt poctivo upratovala, ale uz mam vsetko hotove, prave som doobedovala, tak som vas prisla pozriet. Tatinek mi volal uz par krat, ze vsetko v pohode zvladaju, akurat , ze mu maly nechcel papat ovocie... sa ani necudujem, ked ho chce do neho pchat dve hodiny po obede... Oni (tchanovci a tatinek) proste nechapu , ze ditko nie je vzdy , ked zaknura hladne :confounded: :confounded:

Po upratovani som si dala relaxacnu vanu a teraz mam tak hodku a pol na relax kym pridu ti moji chlapy :dizzy_face: :dizzy_face:

HELU: no jo, vyvoji proste neporucis a Stepanek je proste prave ten akcnak, ktory si povedal, ze nebude stracat cas nejakym lozenim, chce proste hned behat :wink: :slight_smile:
Vobec nas nezatazujes svojimi starostami, prave naopak, sme tu od toho aby sme sa navzajom vypoculi :wink: takze kludne pis.... no a tak ako som pisala vcera ono sa to nejak vyvrbi... ty to urcite zvladnes a urobis tak aby to bolo dobre :wink: :slight_smile:
Noc ste mali tiez celkom v pohode tak to je super, len keby si ty este namiesto toho premyslania spinkala... ale ono sa to niekedy neda :confounded:
Predpokladam , ze volejbal si asi nestihla kedze si pisala, ze idete von, tak si aspon uzi tetu z Prahy a poriadne zapite Amalku :wink:
Jo a receptik na tortily by si mohla hodit.. nikdy som ich nerobila ale mam ich moooc rada...

ZUZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII kde si ty?????????????????????

Ja idem na ten relax :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
ahoj holky, dneska jaksi dřív nestíhám....máme nějaký náročný víkend. Luba má narozeniny, tažke hromada návštěv. Zíta ještě tchánovci a Lubova ségra tak je toho dost.

Večer super, ani jsem za váma pak už nešla. Jasně, že se tatínek nechal přemluvit :grinning: :grinning: :grinning:
Koukám, že moc dlouho tady s váma nebudu...kňourá tady nějakej protiva :wink: prý mám jít za ním :slight_smile:
Večer napíšu víc, zatím pa
6. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
Holky, za chvilku pádíme dolů k tchánovcům na zapíjení malé Amálky, tak ještě nakukuju :wink: Prďolka spinká, tak snad bude krásně hajat a nechá nás aspoň do půlnoci bavit se :slight_smile:
Přes den je ukňouranej až hrůza, vesměs chce být pořád se mnou nebo tátou. Tak snad je to od zoubků a nezačne se projevovat separační úzkost. To bych nerada...od malička je zvyklej na "cizí lidi" tak snad se to najednou tak neotočí :unamused:

Jéé Zuzi, tatínek má narozeniny! Tak gratulujeme! pochlubíš se za něho co dostal hezkého?? ale nemusíš :wink: Takže nabitej den co? ale ono je super, když se tak rodina a kamarádi navštěvují :wink: Jste si to dnes pěkně užili :slight_smile:

Mimi, ty tortily jsem koupila normálně v obchodě a udělala do nich masovo-zeleninovou směs alá co dům dá :grinning: Ještě jsem tam šupla pár žampionů. Já myslím, že se meze nekladou :wink:
Takže jsi krásně v klídku vygruntovala, tatínek si udělali výlet, takže sis to určitě užila...

Holky valím, táta tu už nervózně stepuje...prý nemám prndat, že má chuť na pííívo :grinning:

Asi se neukážu, tak dobrou!!!
6. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
ahojky,
začala jsem koukat na ten film "u mě dobrý" ale je to jakási blbina...tak jdu naložit maso na zítra a pak nevím. Mám nový recept na Rarášky, tak doufám, že bude zítra chutnat.
Dneska jsme měli taky super den, sice se malej rozhodl, že o půl šesté už prostě spinkat nebude, ale jinak dobrý. Dopoledne jsme byli nakoupit, taky jsem stihla pouklízet. Odpoledne návštěva, malej řádil na tom autě jak pominutej...a už teda pěkně "plazoleze". Nestíhám se divit, ale oproti včerejšku zase velkej pokrok...až se mi to zdá, že to ani není možný. Nejlíp mu to jde za mobilem...to se mu líbí. Dneska jsem se chvíli nedívala a slyším takový divný zvuk...no jasně, že mám mobil v puse a krásně mi ho ozdobil takovejma škrábancema :grinning:
Už to začíná být pěknej divoch.

Helu, teda vy budete za cvhvíli snad chodit...a jéé jeee, to bude pádů :wink: :grinning: My jsme dneska měli taky první karambol...malej spadnul z toho auta, ale dobrý...sice si pořval, ale za chvíli už se na něj sápal znovu :grinning:
Tortily taky občas dělám, pěkně s masovou směsí, trochou zeleninky a taky tzatziky...mňam mňam
Užijte si zapíjení Amálky...
jo a Štěpimu jsem taky domluvila, neboj, dneska bude spinkat krásně :grinning:

Mimi, dneska ses pěkně odreagovala u úklidu, člověk si celkem psychicky odpočine co? Tobi to s tatínkem určitě báječně zvládnul. Jen s tím jídlem...asi se jim zdá ještě jmoc hubenej :grinning: :grinning: a chtějí mu dopřát :dizzy_face:
Jéé, relaxační vana...to musela být lahoda. Taky jsem si ji dneska dopřála, potřebovala jsem se zahřát, jaksi mi byla dneska celý den zima.
Mně teď Ondra nějak málo jí. Při jídle dělá ofuky a večer vypije max. 120 mlíčka...ale protivnej moc není, tak to na zoubky nevidím. Asi jen nějaké "málo jedlé" období :slight_smile:

Tak já frčím na to maso...beztak už mám zase román :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Zdraviim holky,

idem vas len pozdravit, uz som lezala a pozerala film (na Markize nejaku komediu) a ze uz nejdem k PC ale nemohla som vam nepopriat aspon dobru noc... Napisem zajtra , som nejaka unavena... tak este raz krasnu dobru noc, hodna miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja valim k tatkovi... tiez mi je cely den zima :confused: :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
Já už taky valím do pelechu...
Mimi, jsi hodná, že na nás tak myslíš :slight_smile: Já taky, heeeeč :grinning: :grinning:
Tak dobrou noc...Helu juchá, ta je omluvená :grinning:
6. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
pěknou neděli přejeme...
dneska noc super, v noci byl vzhůru jen dvakrát a spinkal až skoro do sedmi. Teď tady řádí s tatínkem a já jsem se vrhla na přípravu jednohubek.

Helu co u vás? Po té domluvě se Štěpánkem určitě spinkal krásně :grinning: A co zapíjení?
7. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Krasny den holky,

Helu este dospava vcerajsok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak Helu ako bolo? Co Stepanek dovolil vam bavit sa???

U nas noc celkom v poho, maly sa zobudil o pol druhej na cajik a potom az o pol siestej, to dostal papat ale uz nechcel spinkat :confused: :confused: som to nechapala, pohrali sme sa v posteli, potom prebalili a kedze bol zly, stale ma tahal za vlasy a skrabal po tvari, tak som ho dala do postielky, zapla kolotoc a asi zaspal pretoze sme sa zobudili pred pol osmou :grinning: :grinning: :grinning: tatinek si ho potom vzal a ja som este spala do pol deviatej, takze som celkom v pohode....

Dnes nemusim vobec varit, obidek mam od vcera aj pre maleho aj pre nas. Drbceka som teraz dala spinkat. Tatinek sa slachti v kupelni. Po obede chceme skocit na nakup, vyskusame dnes novy kocarek, pretoze chcem na neho kupit madlo (vraj tam pasuje od chicca) , tak skocime do Olympie do Puntaneli, snad kupime.... Potom urcite niekde dame kaficko a zakusecek a ak nebude velka zima tak dame prochazku... v kazdom pripade sa tesim na dnesny dnik :dizzy_face: :dizzy_face:

ZUZI: takze vy mate oslavy, manzovy prajeme vsetkooo naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: A prosim ta co su Rarasky :confused: :confused: :confused: som to snad v zivote nepocula :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja som taka rada, ze Ondrasek robi take pokroky :dizzy_face: :dizzy_face: Je to sikulkaaa, a tych nehod este bude :wink: hlavne je , ze uz o chvilocku bol na tom aute zas :grinning: :grinning: :grinning:
A s tym odreagovanim pri uklide mas pravdu... niekedy si fakt potrebujem vycistit hlavu a nepocut detske zvuky :grinning: :grinning: :grinning: aj ked som sa nadrela, tak to stalo za to :wink: :slight_smile: Dnes mate zase navstevy, tak si uzite dnik....

Tak ja valim zo seba urobit cloveka... uzivajte si dnik.... budem az vecer....
7. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Zdravim holky,

no teda, to je dochadzka :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Aky ste mali dnik???

U nas sa od pol osmej spinka, tatinek siel do posilovne, ja sa chystam na desku. Dnik sme mali super, tak ako som to pisala uz rano...
7. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.