• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
autor
No ahoj Mimi,
koukám, že jste měli super den. Určitě jste si to nesmírně užili, Tobi byl zlatej. No však nám to určitě popíšeš.

My jsme měli taky dobrý den. Dopoledne dojela Lubova ségra, potom na oběd i tchánovci. Dělala jsem ty rarášky...tady je recept:
na 1/2 kg masa...
lžička soli
lžička pepře
lžička magi
lžička vorčestru
2 pol. lžíce krémžské hořčice
2 lžíce solamylu
2 celá vejce
3 - 5 stroužků česneku
...smíchat a naložit do toho masíčko (já jsem dělala takové medailonky) Dneska jsem to lehce osmahla na pánci a potom naskládala do pekáčku, zalila tím zbytkem nálevu a troškou vody, zakryla alobalem a dala ještě asi na 3/4 hodinky do trouby...masíčko bylo krásně měkké, fakt výborné. K tomu hranolky a bezva oběd byl na světě. Lehké a chutné jídlo. Určitě doporučuju vyzkoušet.

Pak si pohráli s Ondráškem, ten jim ukázal jak se plazí a řádí na autě. Taky ho vzali asi na hoďku ven na procházku, bylo to celkem fajn.
Já jsem Lubovi koupila tu šusťákovku jak jsem o ní už mluvila. Černá, pěkná, s podšívkou, Alpine pro. Bára (jeho ségra) donesla dort Harlekýn, mňam. Pak se nám sešli asi 4 bonboniéry, což je super, protože Luba je hrozně na sladký a nějaké peníze.

V telce nic není, tak trochu serfuju :grinning: Musím už konečně vybrat nějakou tu dovolenou...pořád to nechávám být, aspoň bych chtěla vybrat kam vůbec pojedeme :sweat_smile:

Jo Mimi, co novej kočárek, určitě super co?
A co Helu? Určitě si taky užívá krásnej den s tatínkem :slight_smile:
7. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Nakukujem,

tak Zuzka sa uz ozvala, to je super, ze ste mali taky krasny dnik. Ondrasek je sikulka, videla som video na FB , ale mu to krasne ide, o chvilocku uz bude lozit po byte a ty ho budes vsade nahanat, tak ako Helu Stepanka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Co dofca ? Uz si nieco vibrala, teda aspon kam pojdete??

Kocarek je super, ale Tobinko do neho predsa len este musi dorast, no myslim , ze kym pojdeme na dofcu, tak to uz bude v pohode.

Cakam kym pride tatinek a asi povalim do hajan. Som nejaka unavena.

Ak by som sa tu uz neukazala tak vam holky prajem krasnu dobru noc....

Jo Zuzi , dik za recept, urcite vyskusam , len mi este povedz z akeho masa si to robila.... dik...
7. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
Mimi, já to dělala s vepřového...z kuřecího by to určo taky šlo, ale to bych jen osmažila, už pak nedávala do trouby.

Jsem taky unavená, jdu do postele...dobrou noc
7. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky holky,
se moc omlouvám za absenci, ale nějak to dnes prostě nešlo.....dopoledne zabral počítač tatínek, hrál si s videama a fotkama, po obídku jsme šli na prochajdu, přijela švagrová, Štěpi pak šel do hajan a my s tátou hledali inspiraci a vychytávky pro kuchyň a obývák. Kuchyň hlavně kvůli vodě, odpadům atd. a v obýváku vymýšlíme takovou fintu, tak to musíme ještě promyslet.
Taky je mi od oběda nějak blbě. Né, že by se mi nepovedl, ale nějak to asi nesedlo či co...

Zítra zkusím písnout víc, možná půjdeme k našim, tak uvidím, jak na tom budu s časem.

Zuzi, musím tě zklamat, ale tvá domluva včera Štěpimu nepomohla :frowning2: Dost často se budil pláčem, zoubek...ale už je těsně před prořezáním, tak snad bude chvilku pokoj :sweat_smile:

Krásný večer a dobrou noc :pensive:
7. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Holky, omlouvám se, ale on mě nenechá sedět u PC :angry:
Pořád někde spouzí, už se začal stavět i ve spacím pytli v postýlce, u pohovky...a to jsem si naivně myslela, že to ještě potrvá :unamused:
Jinak noc hrozná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A mám smutnou zprávu, ten bratránek co čekali malý....tak to jeho přítelkyně porodila mrtvý :frowning2: :confounded: :cry: Víc nevím...chce to čas...
8. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
Helu, tak já Štěpimu příště domluvím teda pořádně :grinning: :grinning:
Včera jste měli super den, to víš, že tě omluvíme :wink:
Ty jo, to je teda rychlost...za chvíli bude chodit :slight_smile:

Ach jo, úplně mi naskočila husí kůže z toho co se stalo bratránkovi. To je mi fakt líto, je to fakt hrozný.
8. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Zdravim holky,

Jejda, po precitani prispevku od Helu mi je na nic :frowning2: :pensive: Helu, strasne moc ma to mrzi s tym bratrankem. Je mi to velmi luto :pensive: :cry: To je strasne.. posielame vela sil. Urcite nam potom napises viac.....

U nas noc celkom v pohode. Papali sme o piatej a spinkali do siedmej. Zubok stale nikde.... :confused: :sweat_smile:

Holky prajem vam krasny den.....
8. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Štěpi mi teď usnul, tak mám chvilku čas...Ven se mi nechtělo jít, jednak je tam jaksi pošmourno a zima, nemám ani náladu, jsem nevyspaná ale hlavně mi je nějak špatně - bolí mě břicho, tak jsem to vzdala.
Chtěla jsem na vás reagovat, ale už nevím vlastně naco :sweat_smile: Nějak se mi nechce dočítat...

Hodila jsem nějaký fotečky na FB, tak se můžete juknout, jak Štěpula začíná stoupat. Dnes už měl tři karamboly, no jo, musí si chlapec zvykat, když chce poznávat svět z výšky :grinning:
Dnes už není tak ukňouranej jako předešlých asi 14 dní, tak asi se zoubek prořezal. Taky v noci to zas bylo tóčo, ale už jsem si asi zvykla...Snad už bude dnes pěkně v noci spinkat. Do pusiny si nenechá ani za nic sáhnout, tak se musím nechat překvapit :wink:

Dnes jsme k našim nešli, mamka jela do ústavu, kde dřív pracovala, na narozeniny. Bráška je prý taky někde pryč, tak asi půjdeme zítra...

Ještě jednou se omlouvám, že nereaguju...jdu si natáhnout brka, dokud malej spí...

Holky, já vás tu zahrnuju skoro pořád takovýma smutnýma zprávama co? Je mi z toho nanic, představa, že se to může třeba někdy stát některé z nás je hrozná (doufám že néééé) Ale i tak, je mi hrozně líto toho miminka i rodičů. Je to šílený...Co jsem si tak vydedukovala, tak to asi byla opět chyba doktorů...opět stejná porodnice...
8. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Nakukuju a nikde nikdo! holky gde ste gdo???

To určitě máte vydařenej den, tak to potom joooo!!!
8. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
ahojky holky,
my jsme dneska měli dobrou noc...asi zatím žádný zoubek na obzoru :grinning:
Ráno jsme utíkali rychle do cvičení. Vyšli jsme dřív, protože jsem chtěla, aby se před tím ještě trochu vyspal...takže jsme odcházeli hned 8:45. Potom jsme byli pozvaní k ségře na oběd tak jsme valili hned ze cvičení tam. Noo a tam jsme zůstali až do dvou hodin. Přišli jsme domů a dorazil na kafčo můj tata, protřebovali jsme probrat nějaký věci. Ve čtyři odcházel, já dala Ondráška spinkat, něco tady podělala a šla za váma.
Ale teda byla tam pořádná zima, když jsme šli zpátky...velkej vítr.

Helu, koukala jsem před chvílí na fotečky...Štěpíno je fakt kouzelnej a bude to teda určitě pořádný raubíř :grinning:
To přece nemůže být možný...zase ta stejná nemocnice a zase pochybení lékařů? To už ale vážně snad není normální :confounded: :frowning2: :frowning2:
Já jsem tak neskutečně šťastná a vděčná, že máme zdravý dítě...když člověk slyší co se všechno děje, je mi z toho fakt špatně...brrrr

Tak tfuj tfuj holky, ať máme dál krásný zdravý miminka :slight_smile:
8. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
Zdravim holky,

ja som dnes nejak nestihala ani nakuknut, venovala som sa drobcovi, potom mu varila obidek, prala, nalozila som si masko. Poobede prisla draheho segri dcera, tak sa venovala malemu a ja som si navarila na zajtra a upiekla kolac. Zajtra uz pridu nasi a tym ze my mame plavco tak by som nic nestihla, tak som to musela urobit dnes. Tiez som vyprala 3 pracky. Drobcek uz spinka, mna caka zehlenie takze sa dnes fakt nenudim....

HELU: fotecky som este nestihla mrknut ale urobim tak o chvilocku.... Je super, ze sa vam uz zubok pravdepodobne prerezal, tak hadam budete mat chvilocku klud a hlavne dobru noc....
Je to naozaj hrozne , ze zase pochybili lekari a zase v tej istej porodnici... Viem , ze to bolo prave tu v Brne v Bohunicich... nechapem ako sa to moze stat, co zase ti lekari domrvili... Tiez som tam rodila a bola som spokojna, ale musim povedat, ze lekara som videla , ked som tam prisla, teda ked ma pozrel a potom sa mi venoval az ked uz bol maly na svete... takze v podstate som cely porod stravila len s PA. Je to naozaj strasne a som zvedava ako to prebiehalo... hadam napises viac, ked sama budes viac vediet. Dnes som cely den rozmyslala , presne ako pise Zuzka, aka som stastna , ze je Tobinko v poriadku a zdravi... som za to naozja vdacna, pretoze ked pocuvam , prave take pribehy , tak si clovek uvedomi, ze kym to ditko nema v naruci, tak si nemoze byt isty absolutne nicim :pensive: :pensive: :pensive:

ZUZI: tak vy ste si dnes uzivali dnik :dizzy_face: :dizzy_face: Noc ste mali tiez dobru, takze Ondrasek je zase to uzasne miminko (myslim cez noc) :wink: :slight_smile:

Holky idem na to zehlenie, nechce sa mi ale chcem to mat z krku.. este nakuknem...
8. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
Dneska jsem k.o. tak valím do pelechu, dobrou noc :slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Mam dozehlene, idem dat sprchec a do hajan, tiez som k.o. ......tak dobru noc kocky :wink: :slight_smile:
8. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
Čau kočeny,
tak jsem se chystala k našim a za bráškou. ještě jsem ráno rychle vařila malýmu obídek a buch...naměřila jsem mu před chvilkou 37st :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem všechno odvolala, nechci riskovat, ještě když je venku taková kláda :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme tu -8st :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budeme holt dnes trčet doma. A to jsem si chtěla jít ještě trošku pokoupit do obchodu, jen pár základních věcí, lednička zeje jaksi prázdnotou. No zkusím se odpo domluvit s tchýní jestli by nám hodinku nepohlídali, abysme narychlo sjeli do Slavkova do Penny.

Zítra máme jít k Mudře na píchaneček. Už je mi to blbý pořád volat, že jsme nachrmlaní, teplotkujeme atd. Vím, že je to asi u dětí normální, ale stejně :sweat_smile: Počkám, s jakou se probudí a jakej bude celkově den. Připadá mi totiž, že začíná trošku chraptět...tak uvidím...Jemu prostě když rostou zuby, tak mu těsně před prořezáním jde ruku v ruce i rýma nebo teplota. Alespoň to tak poslední dobou je.

Malej mi teď usnul, chudáček... :frowning2:
V noci se vzbudil asi o čtvrt na 3, dala jsem vodičku a usnul. Za deset minut řev, no jasně stál v postýlce a jelikož viděl jen tmu, tak začal řvát. Jakmile jsem rožla lampičku, tak byl samej úsměv. I kojení nepomohlo... Takže jsme byli hore asi hodinku, pak spinkal asi do půl sedmé. když jsem se probudila, tak stál opět ve spacáku v postýlce. Lumpík jeden.

Dnes budu volat kvůli té atestaci a registraci. Tak jsem zvědavá jak se domluvíme. Na atestaci ale nepůjdu, ikdyž bych postoupila rovnou do druháku, tak stejně by mě to celý vyšlo asi na 50 000,- a to bohužel dát nemůžu. Ono by se to sice neplatilo celý hned, ale asi po 20 000,- a pak před závěrečkama 10000,- ale i tak jsou to teď hrozný prachy, potřebujeme dostavět a zabydlet se. Tu registraci ale budu muset udělat...no uvidím jak to domluvíme...

S těma zdravýma miminkama máte pravdu. Ikdyž nám dávají někdy zabrat, tak můžeme být vděčný zato, že je máme a jsou čilí a plní života.
Měl to být chlapeček, měl nemocný srdíčko, měla prý rodit už v sedmým měsíci, nechali ji to do termínu...rodila asi 5 dní po termínu. Takže, kdyby ji odrodili dřív, tak by to nemuselo být... :pensive: Opět je to ale tvrzení proti tvrzení...
Jak jsi Mimi psala, že tam dr vůbec nebyl...tak já teda musím říct, že jsem ho měla po celou dobu porodu. Jakmile jsem začala rodit, tak tam byl. Sice rodila PA, ale on tam byl a na vše dohlížel. A byl fakt kocour. Takže jsem měla u porodu dva krááásný chlapi a třeti se mi narodil :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

Nakouknu holky, když budu celej den doma :unamused: tak doufám, že něco písnete.

Přeji vám krásný usměvavý den :grinning:
9. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Tak jsem tam volala. No to je domluva na úrovni. Nakonec jsme se teda domluvily, ale stálo to nervů :angry:
Atestaci mi odloží kvůli mateřské. Sice si nejsem jistá, jestli na ni pak půjdu, ale proč toho nevyužít že jo.
Registraci bych měla udělat tento rok, příští rok bych už platila víc, ale zas mě to úplně nezrujnuje, takže se budu snažit a uvidím, jak to stihnu. Tož tak. Ach jo...
9. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Krasny den holky,

ja zase nejak nestiham. Noc sme mali nif mof, maly sa dost casto budil, ale stacilo dat napit alebo dudaka a spinkal. Lenze my sme sa moc nevyspali, zobudil sa o siestej, prebalila som dala papat a pospal do osmej , tak aspon nieco. Potom som riesila urady :angry: :angry: Ohladne prepisu toho bytu na Slovensku, predaj uz prebehol, penizky uz mam na ucete, takze super, ale vo stvrtok nas caka cesta na Slovensko kvoli katastru, tiez sa musim zastavit na bytovom podniku a prepisat tam vodomery (dnes som tam volala, zenska neprijemna jak svina, takze ma hned rano vytocila), Potom som este riesila elektrarny, to sa nastastie dalo prepisat telefonicky... takze asi tak.
Rychlo som este balila veci na plavco a co to porobila. Dnes dojdu nasi, teda mamka ostane, tatka ide do Prahy na dvojdnove skolenie a odchadzat budu vo stvrtok vecer. Som rada, ze tu budu a ze nebudem na Slovensko brat maleho, aspon to pojde rychlejsie...... V piatok by zase mala dojst segra s pritelem . Musia sa striedat, lebo doma mame hafana a nemal by sa o neho kto starat.....

HELU: tak to je mazec s tou atestaci, ake to stoji penize :confused: :confused: To sa ti fakt necudujem, ze to radsej investujete do bydleni, dat to za tu atestaci, ked ani nevies ci to budes dalej robit by bolo fakt teraz zbytocne...
Jejda , co to citam, Stepanek ma teplotku, tak dufam ,ze to nebude nic vazne a ze bude v poriadku. Je dobre , ze si ostala doma. Vonku je naozaj poriadna zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tym bratrankem to je sila, ja to nechapem preco to ti dr. tak zanedbavaju :angry: :angry: :angry: A je pre mna fakt nepochopitelne preco ju nechali prenasat, ked mala rodit uz v siedmom mesiaci :angry: :angry: Lenze co uz teraz s tym, ze ? :pensive: :pensive: :pensive: je mi z toho fakt nanic, celkovo ten pristup a tak :frowning2: :frowning2:
Dr. - kocour - u porodu ma pobavil, ta obdivujem , ze si to stihala registrovat v takej situacii :grinning: :grinning: :grinning:
Tak tchynka snad pohlida a vy budete moct skocit aspon na ten nakup :wink: :slight_smile:

Zuzi kde si ty??

Holky idem este nieco porobit.... nahlasim sa asi az vecer, po plavcu chceme este skocit do obchodu s detskymi botickami a pozriet ci tam maju nejake na prve krocky... tak hadam pochodime......

prajem vam krasny dnik a hodnaaa miminecka :wink: :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Jo a este som chcela povedat, ze som vcera pozrela fotecky Stepanka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: HELU, to je teda maly sibal a aky krasny ksichtik robi pri tej krupke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No zlaticko :wink: :slight_smile:

ZUZI: aj videjko s prvym karambolom som videla, nadhera.... ako krasne tak Ondrasek sedi a ako ho to odrazadlo bavi, to je fakt boziii pohlad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tych karambolov este budeee, to je pravda... sa toho ale dost desim :sweat_smile: :sweat_smile: Jo a Ondasek tak "krasne" plakal, hned by som ho pomuchlala :dizzy_face: :sweat_smile:
9. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
ahoj holky,

dneska mám zase absenci...tak před hodinkou jsme dorazili, já dala malým oběd, před chvílí usnul a já si dávám v klidu kafíčko a dočítám vás.
Včera jsem se domluvila se ségrou, že vyrazíme do města. Potřebovala jsem dokoupit Lubovi nějaké dárky. Vyrazila jsem s Ondráškem hned v devět a s Hančou jsme se potkali až ve městě.
Nakoupila jsem co jsem chtěla. Resp. chtěla jsem nějaký jiný dárek, ale nebyl nějak nápad, tak to nakonec skončilo u praktičnosti...takže dostane balík ponožek, krásné trence, tepláky, velikou bonboniéru a tu šusťákovku co jsem už psala, že jsme byli vybírat spolu. Příště musím vymyslet něco originálnějšího.
Včera večer dorazil s kytkou k MDŽ tak jsem měla radost.

Helu, teda to jsou fakt peníze...je jasný, že je teď potřebujete na něco jiného. Takže ti to schvalujeme :grinning:
Zase vás trápí zoubky a teplotka...hlavně, že už víš, že je to k zoubkům a že ho snad netrápí nějaká nemoc. Ikdyž to samozřejmě není taky nic příjemného. S píchancem si nedělej starosti, nemusí ti to být blbé pořád přesouvat, vždyť je to normální, že jsou děti nemocné. Oni jsou na to mudr. určitě zvyklí.

Když mluvím o tom očkování tak si představte, že ten náš ekzém se pravděpodobně rozjel po tom dvojnásobném očkování v tom 3. měsíci (ta paní co nám radí říkala, že je to prý velká zátěž pro miminko, a že i ta samotná Hexa je až moc...no a my jsme k tomu dostali ještě synflorix)...Možná, kdyby mu to mudr. nepíchla, tak že by se to ani nerozjelo :frowning2: ale možná taky nee...nooo, teď už je to stejně jedno.

Vaše nové fotečky jsem zkoukla...vážně krása...a teda taky jsem si myslela, že v tom pytli se postavit nemůže...hi hi hi děti jsou prostě k sežrání :grinning: :grinning:

S tím bratrancem to snad nemá ani cenu komentovat...ach jo...je mi z toho vážně hrozně :frowning2:

Jééé Mimi, takže ty jsi teď bohatá nevěsta co? :grinning: :grinning: :grinning: Dobře, že už je byt prodaný. Teď to vyřizování kolem...ale snad to taky rychle vyřešíte. Joooo lidi na úřadech...ti jsou tak "milí" všude :angry: Aspoň, že tu elektřinu jsi vyřídila po telefonu.
Budete mít doma rodiče, to je paráda. Určitě se vždycky na Tobiho hrozně těší...tak aspoň chvíli si ho zase užijí a ty dovyřizuješ ty ostatní věci.
Myslím, že jsi říkala, že chcete taky domeček jako Helu, že?

Já mám poklizeno, tak asi budu chvíli serfovat :slight_smile:a pak zabalím tatínkovi ty dárky.
9. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Musím jít tátovi dovařit obídek, malýho jsem teď uložila do pelíšku. Teplotka nám stoupla, po odečtu máme 37,8st ach jo. Papat mi vůbec nechce, ani křupku si nevzal. to už je co říct :frowning2: Tak mi vypil 200ml mlíčka, předtím trošku vody, tak alespoň něco. Ach jo :frowning2:
Zítra zavolám Mudře, že to padá. Dnes už tam není. Pokud by teplotka stoupala, tak bysme k ní možná jeli. Ať ho alespoň zkoukne...

Mimi, Zuzka má pravdu, ty jsi teď partie! to je snad sen každýho chlapa mít bohatou nevěstu :grinning: Přítel si tě teď musí pěkně hýčkat.
Holka, to vyřizování kolem ti teda nezávidím, ještě když musíš jet kvůli tomu na Slovensko. No snad to všechno v pohodě vyřídíte a budete mít už klid. S těma úřadama je to fakt boj :angry:
Budeš tu mít mamču, pak ségru. Tak to je super! Tobinka ti pohlídají, nemusí s váma cestovat...pak budeš mít taky trošku relax, když máš takový chůvy :wink: :slight_smile:
Díky za pochvalu fotek. :wink: :slight_smile: Já bych řekla, že až se Tobi pořádně rozleze, tak budeš mít taky pěkný fofry. Z očiček mu čouhají pěkní rarášci :grinning:

Zuzi, s tím očkováním je to možné. Ono každé očkování je pro mimísky dost velká zátěž. Vím, že mi tenkrát Mudra říkala, že nerada očkuje už ve třetím měsíci, raději to oddálí alespoň na čtvrtej, že je to pro mimi zas o něco líp snesitelný. A neočkuje ty první dvě dávky (hexu a prevenar - synflorix) zároveň. I proto jsem nechtěla toho pneumokoka taky brzy...My teda měli hexu myslím až v pátým měsíci. Teď jsme měli jít na poslední hexu a první Prevenar...Jak jsi to teď napsala, tak mě to trklo, že nám to říkali i na praxi na dětským...
Tatínek bude mít tolik dárků! Já myslím, že ho určitě moc potěší. Dárky daný z lásky jsou přece nejkrásnější a nezáleží na tom, jaký jsou....Náš táta má zhruba za měsíc narozky, tak musím taky něco vymyslet...

Jééé Štěpi už je hore :frowning2: to mi moc dlouho nespal, ach jo. Chudáček...Tak už vám nic nenapíšu...

Tak valím...
9. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Holky zdravim,

dnes nestiham, sedim s mamcou , prave mi dofarbila vlasy, tak ju nechcem nechat "samu". Napisem vam zajtra.

Prajem krasnu dobru noc :wink: :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Tak jsme měli asi v půl 6 38,9, naštěstí se to "srazilo" na 38. chudáček malej. Dvě hodiny trvalo než usnul. Jsem zvědavá co v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám podezření, jestli to nebude ta šestá nemoc. Na zuby mi to moc nepřijde...Ach jo...Jestli to zítra bude nastejno, tak zajdeme k Mudře, alespoň pro kontrolu...Mimi, vy jste si tím taky nedávno prošli co?? No snad to nebude ono..

Dobrou...
9. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak u nás děsná noc. Koukala jsem do puseny a vypadá to na další zoubek/zoubky...Takže jsme byli vzhůru pořád. Ale to se musí překonat...takže tak :grinning:
Dopoledne vyrážíme do města, musím vyměnit ty Lubovi trenky....jsou mu malý. Vždycky kupuju jiný, takže tam velikost trefím, ale včera jsem zkoušela nějaký nový "druh" a nějak neodhadla. Preventivně jsem se s paní prodavačkou domluvila, takže to nebude problém.
A asi se pak zastavíme s Hančou někde na kafíčko...jde totiž s náma.

Helu, to mě mrzí...teď tu šestou nemoc měla Mimi, doufám, že bude Štěpi rychle v pořádku. Je to hrůza co všechno ty děti trápí. Kdyby to tak šlo, tak bychom to vzaly všechno na sebe co?

Mimi si užívá maminky, tak to má být. Vůbec nevadí, že tu není s náma, protože má super program a rodiče vidí málokdy. Mimi, pořádně si jich užij...

Mějte všichni pěkný den
10. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Já už jsem zoufalá. celou noc mi probrečel, spinkal do půlnoci a pak byl asi do půl čtvrté hore, ve čtyři se vzbudil tak jsem ho nakojila a spinkal do šesti. V noci měl 38st tak jsme mu zas museli šoupnout panadol. Ráno bez teplotky, ale během hodiny a půl to skočilo zas na 38 a teď už měl 38,5. Pořád pláče, nemůže usnout. Už jsem dotáhla i ze spodu kočár, ale nic...poblinkal mi celou postýlku.
Odpo je tam naše mudra, tak pojedeme. Vypadá to na nějako virózu co teď řádí, ale pro jistotu pojedeme. Ať něco nezanedbám.
Už zase řve jak o život, ach jo. chudáček má úplně červený očička jak by spinkal....ale já už fakt nevím co dělat aby usnul :frowning2: :cry:
10. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Zdravim holky,

zase som tu len na skok, poobede ideme na plavco (musime konecne vycerpat tie nahrady , za to co sme neboli) dnes s nami ide babicka, uz sa nevie dockat... no ja neviem ako prezijem tu pol hodku v tej "studenej" vode :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Noc sme mali ako vzdy v pohode.....

HELU: to ma mrzi , ze to mate doma teraz take tazke... Ale u vas to na tu 6 nemoc nevidim, skor Stepanka bude trapit nieco ine, ale dr. urcite zisti co mu je... Prajem vela sil a nech ste cim skor v poriadku. Viem si predstavit co prezivate a aka musis byt unavena. Hlavne nech je Stepankovi cim skor lepsie :wink: Daj potom vediet ako ste dopadli u dr.

ZUZI: tiez pozeram , ze sa trapite. Takze aj Ondrasek ma bolistky :frowning2: Ale zubky vyrastu a zas bude dobre, holt musime to vydrzat.... Mimochodom, my sme stale ziaden zubok :frowning2: :frowning2: uz mi to pride divne :frowning2: :sweat_smile: Uzite si kaficko so segrou :wink: :slight_smile:

Tak ja zase padim kocky.... nebudem vam priat krasny dnik, teda majte ho krasny ale skor vam prajem hodna miminecka a hlavne aby ich uz nic netrapilo :wink:

Ozvem sa asi az navecer, o piatej mam tu kozmetiku, tak to bude fakt az vecer.....
10. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Tak celé dopoledne pořád plakal, od šesti ráno do dvanácti byl hore. Nakonec usnul, ale jen na 20 min. Vůbec nic nechtěl papat. Když jsem mu dala okolo deváté mlíčko, tak do deseti minut všechno valilo ven. Takže postýlka, koberec u postýlky, povlečení a on všechno mokrý. Jedl až teď, před chviličkou usnul, tak snad to v sobě udrží a bude líp.
Mudra mi řekla, že hlavně ať pije. Což naštěstí není až takovej problém. Čaj teda nechce, ale vodičku jo. Dostali jsme léky na odkašlávání a něco na infekci dýchacích cest na bázi antibiotik. Prý je tam náznak na bronchitidu, podchytilo se to včas, takže do čtyř dní by mělo být lépe. No snad bude...je mi ho strašně líto, jak nemůže spinkat, ten pláč..ach jo a ke všemu ty hnusný teploty...Taky mě začínají pěkně bolet úpony na loktech, jak ho musím nosit, se bojím, abych ještě nedostala zánět šlach.
No nic, musíme bojovat...

mějte se hezky a přeji zdravá miminka :slight_smile: :wink:
10. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
autor
Helu Štěpánka je mi líto, ale je to šikovnej kluk a určitě to bude brzy pryč. Přeju hodně sil a posílám spoustu pozitivní energie :slight_smile: :slight_smile:

Dneska jdu po dlouhé době na squash, už se hrozně těším. Se pořádně vyblbnu...Hlídat bude Luba tak jsem klidná. Jen nevím jak zvládnou uspání bez prsa :grinning: No přinejhorším, budu o půl osmé doma, tak ho nakojím a bude to.

tak zatím paa a hezký večer
10. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
autor
Teda holky, bylo to parádní...jsem si dala fakt do těla. Myslím, že se zítra nehnu...ale fakt :confounded: :wink:
Dokoukám Hause a valím do postele, snad bude Ondra spinkat líp než včera.

Přeju dobrou noc...v rámci možností. Helu, ať je Štěpánkovi lépe
10. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Holky, ja sa fakt ospravedlnujem , ale dnes som nemala samcu napisat. Drahy obsadil notebook, svoj mam pokazeny tak som sa nemohla nahlasit.
Zajtra asi az vecer, rano ideme na to Slovensko....

Prajem krasnu dobru noc , Helu hlavne nech je Stepankovi lepsie, urcite uz musite byt obaja dost vycerpany..... Zuzi a vam prajem aby Ondrasek lepsie spinkal :wink:
10. bře 2010 ve 23:20  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Mimi, omlouvat se nemusíš...víme, že když za náma nejdeš tak musíš mít vážný důvod. Vždyť ty si nás přece nenecháš jen tak utéct :grinning: :grinning:
Dneska budete mít cestovatelský den...jejda, zrovna když je tak škaredě. Ať to všechno dobře vyřídíte, šťastnou cestu (ikdyž nás budeš číst až budete zpátky :slight_smile:)

Helu, a co Štěpánek? Už je to aspoň trošku lepší?
U nás se dneska spalo už krásně...asi tušil, že maminka je k.o. a chtěl ji nechat odpočinout :grinning: Takže se vzbudil na mlíčko jen o půlnoci a pak ve čtyři, hned usnul a spinkal až do půl sedmé. Teď si za mnou hraje s malým plyšový fotbalovým míčem a směje se u toho :slight_smile:

Já to tady jdu trochu zkulturnit, mějte hezký den
11. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
Malej mě tu dlouho nenechá, tak vás jdu pozdravit a popřát krásnej den.

U nás noc horor, uspávali jsme včera od 6 do půl9. Vzbudil se zas kolem půlnoci a usnul v půl4, v půl5 už zas hore, ve čtvrt na šest usnul a spal do šesti. Pořád brečí, asi tím, že se mu špatně dýchá, je unavenej, teploty ale spát ne a ne. Člověk by řekl, že když je horečka, že bude chrupkat. U nás to neplatí :angry: :unamused: :confounded: Nejhorší je, že mu mám dávat léky během jídla a po jídle. Jenže já nic do něho nedostanu. Zkoušela jsem rohlík, chlebík na malinkatý kousíčky, jak je někde větší kus tak se dáví. Ale i kašičky nechce...tak můžu doufat, že léky zaberou jen na mlíčko. Jinak fakt nevím.
V noci jsem ho snad pětkrát přebalovala, tím že pije vodu tak hodně čůrá a taky teď víc kaká.

Myslela jsem, že bude spinkat, ale zas pobrekává v postýlce. Teplotku zatím nemá, tak snad alespoň toto se zlepší...
Holky, já už jsem totálně vyčerpaná a přiznám se, že i nervy z toho skoro stálého pláče mám v pr.eli. vím, že je to pro něho strašný, ale vydržet to je fakt nad lidský síly.

No nic, jdu bojovat.

Třeba jestli usne, tak bych chtěla na vás reagovat...no uvidím.

Krásnej den
11. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.