• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
autor
Jééé Helu, já myslela, že budou dneska už pozitivnější zprávy, ale u vás pořád hrůza...ach jo. Chudáček malinkej, takový trápení. S tím spánkem je to blbý...člověk vidí, jak by potřeboval spinkat a prostě to nejde a nejde.
Zkoušela jsi mu dát postel do vyvýšené polohy? Aby se mu lépe dýchala...asi jo, promiň za takový blbý rady :sweat_smile: Já myslím, že na ty léky bude mlíčko stačit. Buď ráda, že do něho dostaneš aspoň něco, když nic jiného nechce.

Určitě je to i pro tebe strašný...nevyspání, vyčerpanost a hlavně koukat na Štěpánka jak se trápí. Musí to být fakt vysilující. Já vím, že ti to moc nepomůže, ale věř, že na tebe moc myslím...určitě i Mimi.
Posíláme hodně energie...uvidíš, že zítra už to bude lepší. Držíme pěsti.

My jsme dneska měli jít kočárkovat s jednou kámoškou, ale počasí hnus, od rána sněží, tak jsme to nechaly na jindy. Přišla k nám Hanča, tak jsme si udělaly oběd, daly kafíčko se zákuskem a jen tak si hrály s malým.
Zítra jdeme na návštěvu k další kámošce. Má roční holčičku, tak si poklábosíme a děti možná pohrají...noo, spíš se nějak potáhají. Ondrášek je v tomhle docela drak. Minule tady chytl Aničku a začal ji tahat za vlasy až začala brečet :slight_smile:

Tak zatím holky
11. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
Holky přeji vám dobrou noc, za chvíli asi zalehnu...
11. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky holky,
tak mám chvilku klid, malej mi usnul, ale čekám, že se každou chvilku vzbudí. Usnul mi v náručí, a slyšela jsem, že mu to docela chrčí, tak čekám, kdy se probudí kašlem.
Teplotky máme pořád kolem 38, to se mi moc nelíbí, doufám, že se to během dneška max zítřka ustálí. Má je od úterka od večera, což by už podle mě mělo klesat. Ikdyž je fakt, že těch 39 už nemá...
Včera tu byla se mnou mamka. Přijela kolem oběda a byla tu do půl čtvrté než přijel manža. Hrozně mi to bodlo, přece jen ta starost nebyla jen na mě a já si mohla trošku počuchtat a v klidu vypit kafe a najíst :grinning: Štěpi se během včerejška začal zlepšovat. Už ten kašel začíná být takový vlhčí a tolik ho to nedráždí. Ale stejně je to furt boj, jen už je to klidnější :wink:
Dnešní noc byla celkem dobrá, sice se budil kašlem, ale stačilo většinou dát jen vodu a za chvilku zas spinuškal. Takže jsme se i celkem vyspali. Od půlnoci do asi 7 rána mi vypil 260ml vody :confused: Nevím jestli je to pro mimi dobrý, ale zas kvůli teplotám jsem ráda.
Úplně mi ale bojkotuje léky. Zatne pusinku a ne a ne to do něho dostat. Musím všechno dávat stříkačkou, jídlo mi totálně bojkotuje. Včera jsem se snažila dostat do něho rozmělněný jablíčko, banán. To byl boj, nakonec snědl čtyři lžičky...dnes banán vůbec nechce, vzal si jen dvě křupky...Tak snad ty léky budou zabírat i bez jídla, mlíčko mi taky dnes moc nepije..ach jo...

Zuzi, díky za podporu!

Mimi, doufám, že jste včera vše v pohodě vyřídili. Tobi tvou mamču nezlobil a vše bylo ok.

Holky, zkusím nakouknout, uvidím, co mi Štěpi dovolí.
Musím využít chvilky a trochu pouklízet obývák, je to tu teď jak na bojišti. :slight_smile: :angry:

Tak zatím...
12. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
teda holky, nikde nikdo :confused:

Štěpi už začíná řádit, tak je to na dobré cestě :wink:
12. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
Helu, to je fakt super...máme radost za vás :slight_smile: Teď už to bude jen a jen lepší.

My jsme byli dneska dopoledne na návštěvě u malé Nikolky...bylo to bezva. Pak jsme šli nakoupit, potom domů uvařit oběd. Malej krásně spinkal víc jak dvě hodiny, tak jsem vyžehlila a trochu poklidila. Jak vstal tak jsem vysála ty dva malý koberce co máme, a teď už budu mít klid. Zase až zítra.

Malej mi teď přeplazil na jeden zátah z obýváku až do kuchyně (je to cca 4 - 5 metrů) tak mám radost. Zpátky už se mu jaksi nechce tak zakotvil v kuchyni s prázdnou petkou a hraje si tam :grinning:
12. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
Holkýý tak kde jste??

co mimikiki??

Já jsem sama doma :angry: Manža šel na šedesátiny velitele hasičů. Mě akorát nas.al, ale nehce se mi rozčilovat.. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A vyhrála jsem na aukci volant pro mladýho za 36kč :grinning: Jsem tam šla z prdele a ono to nějak vyšlo :grinning:

Zuzi vidíš, mladej pán se ti už taky krásně producíruje po bytečku :grinning:

Štěpi se mi už třikrát vzbudil, no snad bude noc alespoň taková jako ta na dnešek.
12. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
Holky ahooj,

ja na vas naozaj myslim, hlavne na Stepanka ci uz je v poriadku, ale nestiham , musim sa venovat navsteve....

Zajtra vecer uz bude klud tak urcite napisem viac.....

Prajem vam krasnu dobru noc, hlavne hodne miminka ...... :wink: :slight_smile:
12. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
Helu, ti chlapi někdy zlobí co? :wink: Tak mu pěkně vyřiď ať te tak nezlobí...nebo, že si to s ním vyřídí "holky z koníka" :grinning: :grinning: :grinning:
A ten tvůj malej chlap bude určitě dneska spinkat krásně...teda v rámci možností.

Já jsem právě vylezla ze sprchy a psala mi dobrá kámoška, že je těhu...mám hroznou radost. Dlouho se jim nedařilo, fakt si to zasoužili. Nějak se kolem nás těhotní...noo, uvidíme :wink: :grinning:

Asi jdu do postele, Luba je prý unavenej tak ho v tom nechci nechat samotnýho :slight_smile: dobrou holky
12. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
Tak dneska jsem opravdu brzy vzhůru...malej se budil v noci co 2 hodiny (opravdu jako hodinky) :grinning: a pokaždý chtěl kojit. Já mezi tím nemohla spát, protože mi něco sedí na průduškách a vůbec jsem nemohla dýchat :frowning2: takže dneska to bude dobrej den.

Helu, doufám, že u vás to bylo lepší....aspoň teda jako včera, jak jsi psala.

Mimi, jéééé, ty jsi zlatá, že jsi napsala pár řádek. Je nám jasný, že máte návštěvu a že musíš být s nimi. Užívej si to a zítra se na tebe těšíme :slight_smile:

Hezký den všem
13. bře 2010 v 06:21  • Odpověz
No holkýýý!! co to s náma je?? Taková absence!! šup, šup, musíme to napravit :wink:

Mám chviličku, brouček mi usnul, tak to tu chci trochu poramovat...

Štěpíno je už mnohem lepší, od soboty nemá teplotky, tak jsem ráda. Jde vidět že se mu ulevilo hned jak teplotky zmizly. Pořád to v něm sice chrčí, ale už znatelně lépe dýchá. Hlavně je až moooc nějakej čilej. Pořád stoupá na nožky, nebo alespoň na kolínka. Prostě on nepoleze a nepoleze. Holt poznal, že stát je lepší...už začíná trošku s krůčkama, ale ještě to není tak horký. Naštěstí :grinning: Taky se nějak moc rozkecal. Je to takový to dětský souvislý žvatlání, už je prostě důležitej. Je to hrozně hezký :dizzy_face:

Konečně už usne v postýlce úplně sám. Dřív mi tam pobrekával, musela jsem ho chodit třeba pohladit atd. Někdy se musel i udrncat. Teď si obejde párkrát postýlku, okouše ji, párkrát si zabouchá na zeď, buchne sebou do zvláštní polohy a spinká :pensive: Tak jsem ráda :dizzy_face: :wink:
No ale co se u nás změnilo je kojení. Poslední asi dva, možná tři dny nemůžu přes den kojit. Ne, že by nebylo mlíčko, ale on si prostě párkrát cucne a pak se zahryzne. Na to fakt nemám...když mu pak dám flašu, tak krásně pije. V noci mi to naštěstí nedělá, tak zato jsem ráda. Tak si říkám, že jsem alespoň kojila do devátýho měsíce, třeba se to zlepší, ale nevěřím tomu...
Jo a dnes mi spinkal až do půl4 a pak v 6 vstávačka!! to u nás dlouho nebylo. Ale myslím, že je to těma lékama. I přes den mi teď víc spí, asi ho to unavuje. Nedivím se mu, ale zatím mu je budu dávat, ještě to není ok. Ve středu jdeme na kontrolu, tak snad už bude v pořádku.
Dnes mi konečně taky snědl kašičku, jinak to byl teď hroznej boj. Vůbec nechtěl nic jíst, jen mlíčko a voda. To bylo jediný, co jsem do něho dostala. Tak snad mi bude papat i obídek a dostaneme trošku něco do žaludku. Na ty léky je lepší, když má něco tužšího než jen tekutiny. Pak se líp odhleňuje, ale vysvětlit mu to... :unamused: Léky mi ale stále bojkotuje, musím to do něj dostat vyloženě násilím, ach jo... :frowning2:

holky, tak jsem se vám vykecala a čekám to samé od vás!!
Takže šup, píšeme, píšeme, píšeme!!!!
Doufám, že jste se měly hezky a prďolkové vaši milovaní vám dělají jen samou radost!!!

Krásnej den!! nakouknu :wink:
15. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
ahojky holky,

no já jsem chodila poctivě nakukovat, ale tady nikde nikdo tak mě jaksi nebavilo psát se sebou :sweat_smile: :grinning:
My máme teď jakýsi divný noci. Jedna je v pohodě (kojení tak dvakrát) a hned ta další horor (to se budí každý 2 hodiny a chce kojit) :frowning2: Dneska byla zase ta horší. Nevím čím to bude...jestli nějaký období či co.

Jinak pohodička, je to pořád hodňoučké mimi. Už se "plazoleze" fakt krásně a taky docela rychle. Pořád někde šmejdí, včera na sebe převrhl takovej velkej květináč co byl na zemi...by mě nenapadlo, že to zvládne...noo, zvládnul :grinning: Prostě si vleze kam se mu zachce a šmejdí a šmejdí :slight_smile: je to sranda.

Helu, to je super, že je Štěpánkovi už líp. S jídlem se to taky zlepší a brzy bude papat jako před tím.
S kojením už to máme taky takové divoké. Přesně jak píšeš, taky pořádně kouše. Ale spíš jak už se napije a nechce tak začne dělat blbiny. Tak mu prso prostě vezmu a je to. Jenže on mi nepije přes den nic jiného tak mám strach mu ho nedát. To by neměl tekutiny už v podstatě žádný. V noci dobrý...jen, když pije po dvou hodinách tak mám pocit, že už tam nic nemám :slight_smile:

Už jsme vyzkoušeli na oběd červenou čočku a musím říct, že malýmu moc chutná (noo, jako všechno :grinning:) a dokonce je i bez reakce. Takže další věc, kterou může...

Ach jo, mně se dneska nechce nic dělat...jsem jakási zničená, navíc jsem dostala MS (opět po třech týdnech) :confounded: což je jakýsi divný...

A co Mimi? Říkala, že včera večer napíše :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Krasny den holkyyyy,

ospravedlnujem sa za dlhu absenci ale fakt nebol cas... ved viete, boli tu nasi a potom segra...... vcera ked som uz vecer mala klud a chcela som ist za vami, tak notebook obsadila moja draha polovicka a uvolnila mi ho az po desiatej vecer a to sa mi uz fakt nechcelo, bola som nejaka unavena.... Dufam , ze do konca tyzdna budem uz mat svoj notebook opraveny a zase to bude v pohode.... Vzal mi ho tatka na Slovensko a prave dnes mi volal, ze to bude trosku problem, pretoze sa zablokoval hardisk, kvoli tomu, ze bol totalne plny :angry: :confounded: :confounded: tak ja len dufam , ze to pojde opravit... dost by ma to mrzelo, pretoze tam mam vsetky svoje veci, fotky z mladi a aj tobinkove fotecky :frowning2: :frowning2: V piatok pridu zase nasi, ostanu cely vikend, pretoze ja pojdem s drahym na skolenie. Tak si aspon oddychnem od prdolky a nasi si ho mozu uzit. Inak cez vikend ma byt vraj 18 stupnov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak uz sa tesim, ze konecne bude teplucko, pretoze u nas dnes zase snezilo a sneh stale poletuje aj ked svieti slniecko.....

Vcera som bola hodku vonku s prdolkou a teda poriadne som vymrzla, hlavne ten vietor bol desny. Drahy bol doma pretoze ho pobolievalo hrdlo ale snad to vcas podchytil a uz bude v pohode. Vcera nesiel ani do posilovne, takze mu asi fakt nebolo dobre. Hold rymicka noooo :grinning: :grinning: :grinning:

Inak u nas co sa tyka prdolky vsetko v pohode, spinka krasne tak ako vzdy, krmime o siestej ale to uz moc nechce spinkat... no ale co uz... zubky stale nemame... Len sa ten nas poklad snazi sam dostat do sedu ked lezi... chudak trapi sa a snazi sa posadit ale nejde mu to :sweat_smile: :sweat_smile: Konecne sa zacal aj sam pretacat, tak som rada... uvidim ci sa mu uraci aj liezt ale dost pochybujem, asi to u nas bude ako u Helu , ze pojde rovno do stoja a bude chodit. No uvidime.... Inak sme mu kupili prvni boticky.. je v nich uzasny. AK budem mat vecer cas , tak hodim par novych foteciek na FB. Ale konecne mi prebehla registracia na MMB , tak tam musim zainzerovat jeho oblecky ktore chcem predat... no proste prace nad hlavu....

No co vam este napisem. Nasi boli s maleho uneseny, maminka si ho uzila cely den ked sme boli na slovensku. Nastastie prdolka bol hodny , my sme dosli o pol osmej, tak ja som ho stihla ulozit, proste cakal na nas a nechcel spinkat (vraj plakal v postielke) No moc tomu neverim, si skor myslim , ze si ho nasi proste chceli este uzit. Hned potom odisli. Rano zase dosla segra, ta ostala do soboty.... a v sobotu vecer tu este bola kamoska, sedeli a kecali sme takmer do polnoci, takze som sa fakt nemohla ukazat..... Jo a v sobotu sme boli na tom veletrhu a bola som totalne sklamana, chceli sme hlavne kupit autosedacku ale vobec tam Romerky neboli :confused: :angry: :angry: :angry: takze zajtra pojdeme pozriet do toho obchodu co mali byt na tom veletrhu a ak tie ceny nebudu dobre , tak ju objednam z internetu.... Ale malemu sme aspon kupili Manducu, maly tam 10% zlavu tak som bola rada. Kupili sme mu z tej limitovanej edicie http://www.hracky-vybavicky.cz/86-manduca-detska-nositka/449-manduca-olive-blush-limitovana-edice-2010/ ta farba tu vyzera ako seda ale je taka olivovo zelena... velmiii sa mi pacila... stala nas nejakych 2600 tak celkom v poho. Snad sa v nej prckovi bude pacit.....

HELU: som rada ze Stepankovi je uz lepsie..... chudatko muselo to byt pre neho tazke... hadam ti aj papat zacne v pohode. Urcite nam napises :wink: Vidis , uz aj v postylce zaspinka sam , tak to je parada... zrazu nebudes vediet co z casom :grinning: :grinning: :grinning: samo robim si prdel :sweat_smile: A lieky, sa mu necudujem , ze ich nechce... ja by som tiez protestovala, ale chapem , ze to musi byt hrozne mu ich podat :frowning2:

ZUZI: co ty??? Hadam ta ta choroba neskolila a si v poriadku, vidim ze moc nepises, tak apon par riadkov ako sa mate.......

No uz budem koncit, stejne tu uz bude roman... Pisem vam same somariny ale aspon som sa vykecala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Drobcek spinka a ja musim akutne uklidit, vyzera to tu ako po vybuchu bomby :sweat_smile: tak idem na to nech co najviac stihnem.... urcite nakuknem....

Prajem vam krasny dnik maminky...... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Holky vy ste sa zlakli mojho romanu co???? :grinning: :grinning: :grinning:

Ja mam upratane, som po obidku, prdolka spinka tiez po obidku, pracka perie, tak ja mozem relaxovat... asi si dam pol hodku spanku, som nejaka unavena....

Inak som chcela ist vonku ale mam nutene domace vezenie.... segra mi omylom vzala kluce od bytu a drahy si ich musel vziat aby dal urobit nove.... takze dnes sme doma......

CO vy kocky ako je???????
15. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
Ale né Mimi, jsme rády, že píšeš...určitě jsme se nezalekly :wink:

Já jsem ráno taky trochu uklízela, potom přišel děda, tak jsme dali kávičku a zákusek. Před chvílí jsem dala Ondru spinkat. Už si to jaksi prodlužuje, myslím, že za chvíli už bude spinkat jen jednou denně. Ikdyž je pravda, že spal do půl deváté, potom od půl jedenácté do dvanácti a teď už taky půl hoďky spí. Takže se to asi posunulo.

Venku jsme taky nebyli...je tam hrozný vichr, sice sluníčko, ale fakt fouká. V noci mě to budilo jak tam foukalo. Půjdeme až se malej vzbudí jen tak narychlo do obchodu pro jídlo.

Mimi, to je sranda s těma klíčema. Jsi se stala nedobrovolně vězněm ve vlastním bytě :grinning: :grinning:
Manduca je super...krásná barva (my máme jen tu "obyčejnou" béžovou) ale taky za 2600 kč, takže jste koupili určitě dobře a Tobimu se v ní bude moc líbit, uvidíš.

S tou sedačkou by mě to celkem naštvalo. Co je to za veletrh, kde nemají ty nejlepší autosedačky :wink: Taky jsem si říkala, že už ji koupíme. Ještě se sice Ondra vleze, ale včera když jsme jeli tak jsem si všimla, že už se mu tam nevlezou nohy, jako, že mu tam brání to zadní opěradlo a musí je mít tak nahoru, ne položený na sedačce. Doufám, že mě chápete. Popisuju to jak mongol :grinning: :grinning: :grinning:. Vybrala jsem tuším tu Romerku King plus nebo tak nějak (mám to někde napsaný a samože nevím kde :grinning:)

Bezva, že sis užila víkend. Doufám, že na Slovensku jste to vše zařídili.
Jéé, další hezké slovo "somariny" :wink: :grinning:
15. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Mimi, nezalekla, jen jsem to musela číst asi na čtyřikrát :grinning: :grinning: :grinning: malej mě to nechtěl nechat dočíst, tak to bylo na pokračování :grinning: :grinning: :grinning:

Štěpula je dneska zlatej, je s ním hrozná prča. Pořád vykládá a řehce se na celý kolo, pořád by chtěl někde plazit, ale nenechávám ho. Přeci jen koberec a puzzle mu nestačí, dlažba a lino jsou studený - nechci aby ještě neprochladl, když ty průdušky ještě nejsou ok.
Dnes mi i všecko papá. Sice to nejsou plný dávky, ale nato, že mi nejedl vůbec je to super. Prso samo nechce, cucne si dvakrát a hryzne. Takže má smolíka, nejsem v tomto případě matka bojovnice a kašlu nato. Ona stejně ta potřeba mléka na den už není jako dřív. Přece jen ty příkrmy už nahrazují mlíčko. Rozhodla jsem se najet jen na jídlo. Takže měl snídani, přesnídávku, obídek, a odpo uvidím jak nám vyjde časově sváča a pak to noční krmení. Obědval až teď...svačinku jsem doplnila asi 130 mlíčka a teď po obídku si dal asi 80 mlíčka. Ještě bych ale měla zařadit jednu plnou mléčnou dávku, no musíme se do toho nějak dostat...Přes den pije jen vodu, čaj nechce. Je to hroznej vodomil :grinning:
Jo a máme z něj tanečníka :grinning: Jakmile se začnu pohupovat jako že tančím (ale musí hrát hudba), tak on je hned na nožkách a péruje v kolínkách a vesele mlátí rukama do toho o co je opřenej. No sranda velikááá :grinning: :grinning: :grinning: Už mi to začal dělat i v sedě. Je to můj miláček :grinning: Já mu už od bříška vtloukám do hlavy, že musí být zpěvák, abych mohla jezdit na všechny festivaly zadarmo. No vychcaná matka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Já tu furt jen píšu o Štěpínovi co? já se prostě ale musím vykecat, když jsem s ním zas zavřená doma a mluvím jen s manžou a tchýní :grinning: :wink:

Mimi, manduca je krásná :wink: Já jsem akorát přemýšlela nad tím, jestli nosítko vůbec využiju. Protože nosit deset kilo (což je teď a kdoví kolik bude v létě) je docela záhul, když je to trochu nadýl....No uvidím...Třeba by se nechal překecat manža, ikdyž nevím, kam by s ním šel..v létě bude určo pořád na stavbě...Ale jinak je to super věc!!!
Domácí vězení, to jsi mě rozesmála :grinning: Tak jeden den vydržíte :wink: My už tu tvrdneme týden...stejně venku je jednou sluníčko, pak zamračený a vítr, pak sněží...
Mimi, to jste koupili už kožený kotníčkový botičky na chození??? Ale dokud nebude sám chodit v prostoru tak mu je nedávej. ale vyfotit můžeš :grinning: :wink:
Ty si oblečky nechceš nechávat pro druhý mimčo?? nebo už neplánujete?? že je chceš prodávat??
Mimi, to na ty školení musíte jezdit?? že mi připadá, že je to nějak často....teď nevím, jestli jsem to nenapsala nějak blbě, nemyslím to špatně... :sweat_smile: Každopádně si to určitě pořádně užijete, o Tobiho bude postaraný, takže pohodička :wink:
Snad se podaří zachránit hardisk a všechno co tam máš! Byla by to vážně škoda o to přijít!!!

Zuzi, doufám, že je dobře a ta potvůrka MS brzy přejde!!!Jejda teď přemýšlím, že jsem ji už asi taky měla dostat...no musím si to rychle spočítat... :sweat_smile:
Červená čočka chutnala, tak Ondrášek má další nový papání. Až někam pojedu, tak se po ni zkusím taky mrknout.
Vidím, že z Ondráška se stává taky pěkněj rarášek. To jsem ráda!! Já musela zlikvidovat všechny kvítka co byly na zemi, jelikož tu místa moc nemáme, tak jsem něco věnovala a něco hodila k našim...Děti co se kvítek týče překvapují :grinning: Štěpula tak u tchýně už pár kvítek pěkně očesal a převrhl :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi a nemá Ondrášek hlad, že se budí každý dvě hodiny na kojo?? Já kvůli tomu přešla na noční UM. Takže když se vzbudí od půlnoci do 2 tak dostane vodu a pak kolem té třetí - čtvrté (záleží na tom prvním probuzení) kojo a pohoda...já ho vlastně díky tomu nočnímu vstávání naučila pít vodičku. No uvidíš, třeba je to fakt jen blbý období...ono s těma prckama je pořád něco :wink:

No nic, prďolka spinká. Nevím jak dlouho, dala jsem ho do postýlky a zasedla k Pc, tak ani nevím, jak dlouho chrní...Musím se jít najíst...tak zatím...

to zas je román...ale na tebe Mimi asi nemám :grinning:
15. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
Jo a objednala jsem prckovi ponožky se silikonovou "podrážkou". Sice ho nechci podporovat v chození, ale na druhou stranu tu chudák malej nemá moc možností kde stoupat a aby mu to tolik neklouzalo. Tak snad ty držkopády nebudou tak hrozný...Hlavně mu bude teplo od nožiček :grinning:
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=749323

Tatínek mi psal, že se zdrží na školení asi do večera. Ach jo, já se tak těšila na pokec u kafíčka. :frowning2: No tak si budu muset holt vykládat s tím mým malým rozumbradou.
15. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
Jeee ZUZI, ja som nejak prehliadla tvoj prispevok, precitala som si ho az teraz :sweat_smile: :sweat_smile: Teda myslim ten prispevok z rana.....
Tak to je super, ze Ondrasek sa uz tak skvele plazoleze a ten kvetinac... teda to je silak :confused: :wink: Červenu čočku, jo? Tak to uz teda tiez vyskusame, je ale super, ze Ondraskovi to chuti a hlavne , ze je bez reakcie... Myslis si , ze by som uz mohla davat aj zelenu fazulku alebo je este skoro???
S tou autosedackou.. viem presne ako to vyzera, sme na tom podobne, a jj, je to ta Romer king plus, tiez budeme kupovat tu a bez toho isofixu , jo a myslim ze to bol obchod Kocarky davidek alebo tak nejak, teda co som tu davala ten odkaz, kde maju najlepsie ceny..... My zajtra skocime do Baby staru, tam ju maju o 250 sk drahsie ale zase nemusime zaplatit postovne takze to bude v podstate za rovnake penizky.....

HELU: vobec nam neva , ze pises o Stepankovi, prave naopak, mna to vzdy tak pobavi... a musim povedat , ze mas doma poriadnu sikulku :dizzy_face: :dizzy_face: Je super , ze zase Stepanek papka, urcite sa to bude uz len zlepsovat :slight_smile: :wink:
JJ, tiez boticky sme kupili kozene, jo asi budem vyzerat ako blbec ale preco ich mu nemam davat??? Ako on ich doma nenosi, ale ked ideme vonku tak mu ich davam aby mu nebola zima na nozicky... robim chybu??? :frowning2: :frowning2:
Co sa tyka obleckov, tak samo ze druhe mimco chceme ale az tak o tri roky a ja to fakt nemam kde skladovat a navyse my urcite budeme mat holcicku, tak naco by nam boli veci pro kluka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A tize skolenia su tak kazdy mesiac jedno, drahy skoli, tak tam musi byt no a ja tam rada chodim, pretoze su to moji kolegovia a vecer je tam vzdy parba, takze si to uzivame :grinning: :grinning: :grinning: kym bol prcek mensi tak s nim nebol problem ale teraz uz moc v kocarku neobsedi tak je to skor otrava... ale ked bude vonku zase teplucko tak mi to vadit nebude, to zase zacne chodit s nami .....
Tie ponozky vyzeraju super, asi tiez objednam, v obchode som take nikde nevidela.....
A uzi si kaficko, aj ked sama.... ja tu tiez draheho nemam, dojde hadam o chvilocku, vecer uz ide do posilovne, tak budem sama ale chystam sa na desku, tak to bude v pohode.... ale chcem si dat vanu , tak sa uz neviem dockat kedy dorazi....

Holky koncim, prdolku to uz sameho prestalo bavit, tak bezim za nim... ozvem sa vecer.... zatial paaa
15. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
Jen na skok...táta už je doma :grinning:

Mimi, zelenou fazulku už dávám! a v pohodě :wink:
Botičky se nesmí dávat, takže jen ve zkratce.... nejsou pevný kotníčky, dítě je vytáčí proto není vhodná pevná obuv.... při chůzi se taky stimuluje nervové cítění, klenba, svalstvo atd..... V botičce nemůže a deformují se nožky, špatnej pohybovej mechanismus pro chůzi
To platí hlavně pro lezení a první krůčky. Pokud se dítě samo nevydává do prostoru a jen cupitá kolem nábytku, mezitím leze atd. tak se nesmí botky dávat :wink: je fakt, že v kočárku nožky tak nepracují, ale přeci jen nějaká vůle tam je...já bych je nedávala. Zatím klasický capáčky.
Skolení chápu :grinning: Tak to potom jo :wink: Je fajn, že se potkáváš se známýma a večery si užíváš. Super!
15. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
HOlky len nakukujem....

drobcek nam od siedmej spinka a my sme teraz zistili , ze mame na nieco chut, tak drahy siel pre pizzu :grinning: :grinning: Mnaam, uz sa na nu velmi tesim..... Potom dame filmecek, takze som sa prisla vlastne rozlucit, dnes uz nebudem... Musim vyuzit to , ze tatinek nesiel do posilovne....

HELU: tak to je mazec s tymi botickami... a my sme ich kupili prave pre to , ze mi bolo povedane , ze akonahle maly uz sem tam stoji, tak ma mat kotnicek spevneny a preto kupit boticky :angry: :angry: :confounded: :confounded: Som to akurat hovorila drahemu a je z toho tiez rozcarovany... ale zhodli sme sa na tom , ze ich teda nebudeme davat... takze ich asi predam , pretoze kym maly zacne chodit do prostoru , tak to mu uz urcite budu male :confounded: :confounded: chjoooo .....

ZUZI: teba som sa este chcela opytat, ci Ondrasek nechce pit ako vseobecne alebo len z toho uciciho hrnicku??? Lebo u nas je to des, uz som mu kupila dva hrnicky a nechce ani jeden. Takze som zatial rezignovala a pije normalne zo savicky... ale hrnicek mu davam kazdy den, ale len sa z nim hra a nepije z neho.... Inak som si vsimla ze posledne dva tyzdne mi vypije vzdy minimalne 200 ml. Chuti mu cajik, voda a sem tam mu dam aj stavu ale riedenu vodou, teda tak 50 ml stavy a 150 ml vody... Mozno len nechce z toho hrnicku.......nooo.. to je len z mojej skusenosti.. tak hadam sa nenahnevas :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky prajem vam krasnu dobru noc a hodnee miminka....
15. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,

omlouvám se, včera jsem už za váma napřišla. Luba zabral laptop, měl nějakou důležitou "práci" tak mně se popravdě nechtělo zapínat druhej :sweat_smile:
Ale musím psát pravidelněji, je toho pak hodně a já nevím na co reagovat. Takže se kdyžtak omlouvám. Klidně se zeptejte znovu, kdybych nějak neodpověděla.

Dneska byla u nás jedna lepší noc. Večer dostal 200 ml mlíčka, probudil se o půl jedné...zkoušela jsem to s vodičkou, vypil dost, ale stejně pak řval a chtěl prso. Potom až o půl páté, taky prso. No a v pět už byl vzhůru. Do půl šesté mrčel a pak to Luba nevydržel a šel s ním do obýváku. V sedm hodin vzbudil malej i mě. Zkusila jsem ho nakojit, ale nic moc se nenapil...a pořád nemohl usnout. Tak jsem zkusila udělat UM...vyžahl parádně 170 ml a za 2 minuty byl tuhej...takže teď krásně spinká. Tak vám nevím jestli on fakt nemá hlad nebo co. Možná už mám míň mlíčka a nestačí mu to.

Takže Helu, možná hlad má. Jenže my žádné noční mlíčko nemáme (pije jen ten nutrilon alergy care, kvůli tomu BKM), ale zase vypije 200 ml. Mám mu zkusit dát teda na noc víc? Je mi divný, že vypije celkem dost a pak je za 5 hodin vzhůru. Může mít hlad? Nebo se budí třeba jen ze zvyku na to prso? To jsou otázky pro vás obě, ne jen pro Helu...Mimi, klidně poraď i ty...díky.
Asi už začnu postupně odstavovat...přes den to snad půjde, ale v noci to vidím jako velikej problém. On je fakt hroznej, řve a řve když to prso nedostane. Ach jo, chudáci sousedi...až s tím začneme. :grinning:
Budu muset pravděpodobně zavést další chod. Ke svačince a obědu asi přidám i něco odpoledne. Jo holky, vy už obě maso dáváte, že jo? Nedívejte se na mě divně, ale já ještě nee. Ale asi už taky začnu, že jo?
Si připadám jak blbec s takovýma dotazama. Nezlobte se na mě :wink: :slight_smile:
A díky za rady ohledně botiček. Zatím žádné nedávám, teda jen na ven do kočárku, aby nebyla zima na nohy, ale to nejsou "pravé" boty.
Ty Štěpánkovy tanečky musí být kouzelné.

Mimi, s tím Ondrášovým pitím je to celkově na nic. Nevím jestli je to hrnečkem nebo prostě tím, že pít nechce vůbec. Zkoušela jsem taky už dva hrnečky a nic. Když mu dám vodu přes den do flaštičky tak to nechce ani z toho. Zkusila jsem ho už oblbnout a dala mu večerní mlíko do toho hrnečku a on to krásně pil. Ale vodu a nic jinýho z toho, a ani z ničeho jinýho, pít nebude. A to už jsem zkoušela, slabý černý čaj, slabý roibos, ředěnou ovocnou šťávu, nic nechtěl. Taky jsem zkusila z toho hrníčku oddělat tu vnitřní membránu takže to teče samo. To mu prostě vždycky trochu naleju do pusenky a on to spolkne. Takhle něco vypije. Noo, je to nějaký divný...mlíko vypije i s membránou, že musí tahat, ale nic jinýho nee. Je to asi vyčůránek :grinning:
Určitě se nezlobím, myslíš to dobře a chceš mi poradit. Za to jsem spíš ráda :slight_smile:

Tady do rána zase napadl sníh...to je fakt hrůza. A to chci jít do města. Jdu na oběd se ségrou a kámoškou a chci se podívat na nějakou bundu pro sebe. Už vím jakou tak to snad nebude problém. Pokud ji najdu na netu tak vám hodím odkaz.

Přeju vám hezký den paaa
16. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Krásné ráno,
tak u nás noc horší než včera, kdy spinkal krásně bez přestávky do čtyř :grinning: Vzbudil se kolem půl2 a pak v pět a to byla konečná :angry: a v sedm to zas zabodl a chrupká. Ale je fakt, že včera večer mi vypil jen 80ml a chrupkal...byl asi chudák utahanej. Teď ho to nějak zmáhá...

Zuzi, já nejdřív taky zkoušel normální UM (když se mi budil po těch cca dvou hodinách). Ono je podle mě asi o něco sytější než MM, ale to noční je ještě sytější. Takže ikdyž ti vypije 200ml, tak si myslím, že jak je taky chlapák, tak ten hlad prostě mít může. U nás to tak prostě bylo...Měli jsme Hajaja od Hami, chvilku zabralo, ale pak už nee..Teď máme noční Nutrilon a když se mi vzbudí, tak stačí voda a pak většinou tak ve 4-5 kojo. Někdy musím nakojit i v tom prvním probuzení, ale to je fakt vyjímka. Nevím, jak je tu u těch UM HA, jestli jsou i noční :sweat_smile: Ale co kdybys zasytila to mlíčko kaší co mu dáváš?? Aby to bylo hutnějš!!?? Jo a Štěpi mi klidně někdy vypije jen 170ml nočního a někdy i 260ml...takže je to nenažranec :grinning:

Štěpi byl od miminka zvyklej na čajík, pak s příkrmama mi bojkotoval veškeré tekutiny krom mlíčka. Teď už zas nic jiného nechce jen vodu. Myslím, že jak jsem ho začala šidit v noci, tak si nato prostě zvykl...
Pijeme ovšem stále ze savičky. Učící hrnečky máme tři. Jeden jsme dostali od švagrové, jeden byl v balíčku od pojišťovny a jeden jsem teď kupovala a všechny jen kouše. Možná sem tam něco vyteče, ale skutek utek. Zkouším to, ale myslím, že když ví, že mu stejně přes veškerou snahu dám vodu ze savičky, tak se mi nato vyprdne. Některý děti prý z toho neumí pít a přejdou rovnou pak na klasickej hrnek...tak nevím...zkoušet budu, ale neřeším to...

Za chvilku přijde mamča,musí zkontrolovat Štěpiho, jak se uzdravuje a já si mezi tím skáknu na poštu a do obchodu. Musím poslat návratku, že se zúčastním konference. Nadšená z toho nejsem, je to tři dny v kuse, ale co už...To ještě chtěli, abych tam něco přednesla. Nevím tak co, když jsem doma a nemám po ruce žádnýho pacienta...je tam totiž nutná kazuistika. Tak mi odvětila, že mám jít jakoby na brigádu do nemocnice, kde jsem pracovala, že při mateřské můžu. Oni si to představují jak hurvínek válku...Mě tak zas nas.ali..
Na hlídání se to ty tři dny asi nějak prostřídá, manža bude už na stavbě, ale prý se to nějak udělá, tak snad to klapne.

Jééé valím, mládě je hore. Slyším zas rány. Mláti do zdi...ach jo...

Nakouknu, krásnej den kočeny a koťátka :dizzy_face:
16. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Krasny den holky,

skor som nestihla, varila som obidek , potom prdolka papal... uz pol hodku spinka, tak ja som dorobila co som potrebovala a teraz mam konecne cas.

U nas noc klasila, zobudil sa okolo druhej, dostal cajik a potom o siestej na jedlo este si asi pospal do siedmej (to fakt neviem, pretoze som spala) a od siedmej sme hore....

Poobede idem na plavco a potom nas caka nakup, sme totalne vyzrani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI: si tiez myslim , ze sa Ondrasek budi hlady , mas to tazsie pretoze musis davat UM HA a myslim , ze nocne som HA nevidela, ale ako pise Helu, skus mu tam dat jednu , dve odmerky kase.... Tobinko stale pred spanim vypije nocny Nutrilon 210 ml vody co je cca 240 ml a staci mu to do rana, je fakt sytejsi.... Ono musis asi vyskusat a uvidis.... a ked budes odstavovat, tak mu skus namiesto prsa urobit UM teda mensiu davku, trebars 90 ml... ja som to tak robila s prdolkou, teda ked sa v noci budil a nestacil cajik alebo voda tak som mu proste urobila mensiu davku... ale to uz bolo daaavnooo... on mi uz tusim posledne dva tri mesiace papa az rano..... Ved uvidis..... Uzite si dnik so segrou a kamoskou.. urcite to zase bude super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HELU: Noc ste sice mali horsiu ako vcera ale zase to nebolo az take zle , ze? Bolo aj horsie tak si urcite rada... :wink: Pozeram , ze s tymi hrnickami je to u nas rovnake, Tobinko ho tiez len okusuje ale inak nic, vobec sa nenapije... su to proste vycuranci, pretoze vedia , ze tu vodu aj tak dostanu zo savicky :grinning: :grinning: :grinning: Budes mat hlidanie tak si vybav co potrebujes, urcite to bude lepsie a rychlejsie ako so Stepankem... A inak ta pani co ti radila aby si sla na brigadu... ta asi nema deti alebo co :angry: :confused: :confounded: :confounded: niekedy fakt nechapem myslenie niektorych individui :confounded: Kedy mas tu konferenciu? A neboj hlidanie urcite zvladnu a ty si aspon oddychnes... a ak tam budes aj cez noc tak sa konecne vyspis :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Holky uzite si dnik , ja idem este zbalit veci na plavco a hlavne zo seba urobit cloveka :grinning: :grinning: :grinning:

Ozvem sa asi az vecer, neviem kedy dorazime domov.....
16. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
Holky, tak jsme zpátky z města. Skvěle jsem si to užila, nakoupila, pak byl obídek. Holky ještě zůstávaly, ale já už pelášila domů (v zakouřené kavárně se mi moc sedět nechtělo :unamused:). Koupila jsem si tu bundu, takovou hnědou softshelovou (nevím jestli to píšu správně :grinning:) značka Nordica...moc se mi líbí. Malýmu krásné odlehčené riflové lacláčky a dvě knížky.

Doma jsem trochu poklidila, malej mi konečně usnul, tak mám na vás chvíli čas.

S tím mlíčkem...nepijeme klasické HA mlíčko, ale takové speciálnější, více štěpené. Přímo pro děti s alergií na bílkovinu kravského mléka. Taková "specialitka" určitě není v nočním provedení :slight_smile: Ale dneska mu tam zkusím dát trošku kaše a uvidíme. Z toho hrnečku mi to vypije a může to být i hustější, protože to celkem dost teče přes ty dírky. Jednou už jsem kaše na noc zkoušela, ale zdálo se mi, že vydrží stejně jak po mlíčku, takže jsem je přestala dávat. Ale za zkoušku nic nedám, že jo? :slight_smile:
Už mám takový pocit, že by si chlapec mohl zvykat, že prso nedostane kdykoliv si zamane :grinning: Ale když on se jinak neuklidní a neusne...ach jo :unamused:
Přes den už jsem chtěla taky přestat, jenže pak mu prostě zase dám, protože mi nevypije žádnou vodu a nechci, aby byl třeba dehydrovanej. Jenže zase nechci, aby se z něho stal závisláček...Kdyby se tak odstavil sám...to by byla pohoda. Bohužel to u nás asi nehrozí :grinning: :grinning:
Omlouvám se, že vás tím pořád otravuju.

Teda Helu, ty budeš přednášet na konferenci...super :wink: :grinning:

Mimi, ty máš ale pěkné odpoledne, plavání a nákup...
16. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
Zuzi, tak to je super, že sis užila den a ještě sis a Ondráškovi udělala radost :grinning: To budou po vás všichni koukat :grinning:

S tím mlíčkem...no jsem nevěděla, že je ještě něco spešl. Tak jsem zas o něco chytřejší :grinning: Prosím tě, kolik takový mlíčko stojí?? to se musí celkem prodražit :sweat_smile: Vím, co bysme pro ty naše miláčky neudělaly že??

Nám na noc kaše taky nepomohla, výsledek byl možná pár nocí a pak zas nic. Myslím si, že když to dáš do UM tak to trochu o něčem jiném, ale nevím jak to rozumně odůvodnit. :grinning: Nějak mi k tomu chybí básnické střevo :grinning: Já jsem to taky dřív zkoušela, ale nechtělo mi to téct savičkou, ikdyž byla dírka zvětšená. Nevím, možná se mi ta kaše blbě rozmíchala...ale u nás to zabralo. Na druhou stranu je fakt, že jsem přešla po pár dnech na noční UM, takže nevím, jestli by to zabíralo delší dobu. Však zkusíš a podáš reference :wink:
Taky si myslím, že to třeba prvních pár nocí může být stejné, bude se ti prostě budit ze zvyku. Zkusila bych mu dát jen tu vodu, čaj...Doufám, že vám to zabere a nebude se brouček budit po dvou hodinách :wink:

Mám pocit, že my jsme s kojením kaput :frowning2: On se přisaje, dvakrát-třikrát cucne a hryzne hryzec jeden :angry: Prostě chytne, koukne a hrajeme kdo z koho...takže má útrum frajírek. Nad ránem ho ještě ale kojím, to je asi ještě ospalej, tak na nějaký hrátky kašle :grinning: ráno při vstávání kolem té šesté už zas chytá móresy, takže jednou pije hezky a podruhé zas hryže.
Je mi to na jednu stranu líto, ale zas si říkám, že už bude mít devět měsíců a to mlíčko už tak nepotřebuje. Stejně bych ho do toho roku chtěla i tak odstavit.

Tak Zuzi uvidíš, třeba se ti Ondrášek taky postupně sám odstaví. Nebo holt budeš muset nastolit drsnej řežim :grinning: Já měla u Štěpiho taky pocit, že se sám neodstaví a buch a je to tady...Je ale fakt, že jsem mu dávala poslední dobou jednou denně dávku mlíčka z flaše, tak to možná k tomu přispělo...

A neboj, nás neotravuješ :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: Každá si tu vyléváme srdíčko :wink: Já mám taky někdy pocit, že vám sem píšu hrozný kraviny, ale ono to prostě musí jít ven :wink: No ne???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi, to jste byly v kavárně s prckama?? to se ti nedivím, že jsi odtud zdrhla. Holky měly taky děti nebo ne?? Já bych tam teda s prďolkou nevydržela..

Mimi, jakpak sis užila ty den?? určitě to bylo skvělý!! tak pak písneš že??

My den trávíme doma, takže nic zajímavýho :grinning:
16. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
ježiš, to je zas román :sweat_smile:
16. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
Zdravim holky,

uff, konecne som si po celom dni sadla.... Prdolka spinka od pol osmej takze pohoda.... Den sme si samo uzili, domov sme dorazili az o siedmej... To som prcka rychlo okupala, tatinek nakrmil... Potom ma cakalo vybalovanie nakupu, teda bolo toho hodne ale uz to mam za sebou....

V obchode sme klasika urobili nakup potravim, malemu sme kupili tri knizky a konecne mame aj autosedacku... Uz sa v nej aj viezol z obchodu domov... Bol taky zlatucky, zrazu nechapal ze vidi na tatinka :grinning: :grinning: :grinning: Nakoniec sme kupili Romer king plus harry http://www.nakupka.cz/vyrobek/autosedacka-romer-king-plus-harry/ stala 4699,- takze sme spokojny.. nakoniec sme kupovali bez isofixu pretoze tym ze ju budeme prekladat z auta do auta, tak s tym isofixom by to bol problem....

Tatinek siel do posilovne a ja sa chystam pozerat na Ordinaciu... mala by som zehlit ale nechce sa mi, tak to necham na zajtra.....

ZUZI: to je super, ze ste si dnik tak krasne uzili :dizzy_face: :dizzy_face: Ondrasek bude v laclackoch urcite frajer a ty zase kocka v bundicke... aj ked nemam predstavu ako je.. ak najdes tak hod odkaz..
S tym mlieckom.. tiez som nevedela , ze je este nejake specialne a ta cena teda musi byt... ale ako pise Helu, co by sme pre tiez nase poklady neurobili :wink: :slight_smile: Uvidis ako zaberie kasa, hadam to bude dobre.. Inak je skoda , ze Ondraska nemozes prinutit pit pocas dna... som niekde citala, ze cim viac prcek cez den vypije , tak tym menej sa v noci budi... ci je to ale pravda to netusim :confused: :confused: zdalo sa mi to take divneee .. Joo a vobec nas neotravujes :dizzy_face: :dizzy_face:

HELU: teda uz sa urcite tesis kedy budete moct vypadnut vonku, ze? Doma to musi byt opruz.. ale hadam je uz Stepanek celkom v pohode a coskoro aj vy vyrazite do ulic.... :wink: A cim ta dnes Stepanek zase prekvapil, hmmm???? :slight_smile: :slight_smile:

Este som vam chcela povedat , ze Tobinko sa naucil robit papa, sice este nekyve rucickou ale ked mu poviem urob papa tak zasne kyvat prstikmi.. je taky zlatucky a mam pocit ,ze teraz ma obdobie , ze si rychlo vsetko zapamata... ked sa kupe a umyvam mu hlavicku a poviem aby ju dal hore, tak to proste urobi... je k zozratiu, zlaticko moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Co ma vsak netesi, tak zase prisiel na to , ze sa da prskat, takze to robi stale a najviac mi to prekaza pri jedle , by som potrebovala prsiplast :grinning: :grinning: :grinning: ale co uz hadam ho to rychlo prejde....

Idem na tu ordinaciu a na vecu si dam pomelo, uz sa na neho strasne tesim... tak zatial kocky... este nakuknem... :slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
Holky, to mlíčko kupodivu tak drahé není. Ta 400 g plechovka stojí tuším o dvacku míň než 400 g plechovka Beby 2 HA (asi 250 kč), se kterou to zatím kombinujeme než si zvykne na tu hořkou chuť. A to mi v lékárně říkali, že se to dá dokonce nechat předepsat od doktora. Ale to zatím nevyužíváme. Zkusím se ale mudr. zeptat jak půjdeme na další poradnu. Takže bysme na tom byli vlastně dobře. Noo, aspoň by se nám trošku kompenzovaly ty krémy...to je větší pálka.

Dneska jsem mu zkusila udělat to mlíčko s kaší. Pil krásně z hrnečku, ale vypil jen 100 ml. Což se mi zdá docela málo tak jsem zvědavá kdy se vzbudí. Nachystala jsem vodu...na dnešní noc se vyloženě těším :grinning:

Helu, jak píšeš...9 měsíců kojení je dost dlouhá doba. Určitě to bohatě stačí. Co by za to některé maminky daly...někdo nemůže kojit třeba ani měsíc.
S prckama jsme v kavárně nebyly...teda já nee. Ani jsem tam nešla. Nejdřív jsme byly na obědě, tam se nekouřilo a potom, že půjdeme do kavárny kde se ale hulí. Tak to já jsem nešla...mně to hrozně vadí, chodila jsem málo, ikdyž jsem Ondru neměla. A s ním už vůbec nee. Ta jedna kámoška má 2 letého chlapečka a je těhu a ségra je taky těhu.

Mimi, to jste měli ale pěkný den. Tobi si zaplaval a vy máte konečně co jíst :grinning: :grinning: S těma knížkama jsme se jaksi trefily...já dneska taky malýmu koupila dvě knížky :wink:
Autosedačka je vážně pěkná. Asi se necháme inspirovat :slight_smile:
A s tím jídlem jsem to taky někde slyšela...že když přes den málo jí nebo pije, tak že se to snaží dohnat v noci. Asi na tom něco bude. Budu to holt do něj muset pořád cpát :grinning:
Jéé Tobi je šikulka. Máš pravdu, že jsou hrozně učenliví, kluci naši jedni :wink: :grinning:
Prskání při jídle taky dobře známe, že Helu? Je to fakt sranda.

Ondra už taky umí tak 14 dní krásně sám paci paci. Dneska jsem ho uložila a najednou slyším takové divné zvuky, tak se jdu juknout a on plácá dlaněma o sebe a to tak "klapalo" Asi nemohl usnout tak dělal blbiny. Pak ručkoval po šprušlích od postýlky do kleku, potom si zase sundával čepici (zvládl si rozvázat i šňurku pod krkem) Vždycky jsem tam šla s tím, že ho trošku zpacifikuju aby spal, ale prostě jsem nemohla...jen jsem se smála :grinning:
16. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
Jo holky, a co s tím masem?
16. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jen nakukuju, povalím spát. Dostala jsem dnes MS, sice mi blbě není, ale jaksi unavená...tak vám chci popřát krásné sny a dobrou noc.

S tím pitím jsem nato taky myslela. Štěpi, jak teď moc pije, tak mi připadá, že je spokojenější a líp spí. No, snad jsem to nezakřikla :confused: Poreferuju zítra :slight_smile: :wink:

Zuzi, co s masem?? já dávám zatím jen krůtí (potřebovala jsem vyprázdnit mražák, už nám to s manžou lezlo krkem :grinning: ) a párkrát kuřecí. Chystám se na králičí, teď v mražáku převažuje zas králík :grinning: Může se krůtí, kuřecí, králík, hovězí. Vepřový myslím od roku (nejsem si jistá) Začíná se 20g v syrovém stavu (10g myslím vařený) a od 8. měsíce může asi 30g , ale já jsem furt na 20+/-. Nějak to nehrotím. Může být 6x týdně a 1x týdně žloutek. Já to dávám tak 2-3x a žloutek nedávám, měl po něm tekutej sraneček, tak jsem to vynechala. Ale mám v plánu to zas zkusit...

Mimi měla super den. Prázdná lednice je přeplněná, tobi má sedačku a krásnou!!! no super, už bude mít krásnej výhled :grinning:

a už fakt končím. Prý píšu romány :grinning: To neviděl co jsem tu napsala přes den :grinning: :grinning:

tak už dobrouuuuu!!!!!
16. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Zuzi: ja masko tiez davam, ale zatial len kuracie.... a tiez nie moc casto, papa ho tak 3 krat za 10 dni.... U nas sa veprove nepapa vobec, ja ho moc rada nemam a drahy to nevyzaduje.. Mame radsej hovadzie ale najviac kuracie.. Trebars ja nemam vobec rada kralika ale malemu ho asi davat budem.... Zltok som zatial neskusala.....
Jeee tak Ondrasek uz vie paci paci :dizzy_face: :dizzy_face: to je super, tiez sa to snazim drobca naucit ale zatial nic :grinning: :grinning: :grinning: No uvidime co bude....

Holky budte radi , ze ste kojili taaak dlho, tiez by som radsej kojila dlhsie ale u nas to proste neslo a hlavne ked sme zacali s prikrmamy (z flase) tak sa maly v podstate odstavil sam.. zistil, ze z flase to slo lahsie....

ZUZI: som zvedava na vasu noc, urcite rano poreferujes... prajem nech Ondrasek krasne spinka a samo aj HELU prajem to iste so Stepankom :wink: :slight_smile:

Idem do sprchy, pockam na tatinka a asi pojdem spat, som dnes fakt K.O.... tak dobru noc dámy... zase rano :wink: :slight_smile:
16. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.