• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
autor
Holky, frčím do hajan...zítra dočtu, dobrou noc
16. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
dobré ránko,

tak u nás noc celkem šla. Večer vypil tu stovku s trochou kaše, vzbudil se v jedenáct, dala jsem mu vodu a to kupodivu usnul. Ale jen na půl hodinky, takže o půl dvanácté jsem ho už nakojit musela. Ale vydržel pak až do půl páté a spinkal do sedmi. Až vám napíšu tak mu dám nasosat :grinning:

S tím masem jsem se ptala jestli už dáváte, tak jestli bych už neměla taky začít. Asi se na to vrhneme, máme domácího králíka...

Mimi, mně doktorka říkala, že kuřecí moc dávat nemám...že je to plný těch růstových hormonů. Pokud nemáme domácí kuřata, což má asi málokdo, tak raději dávat krůtí. Těch se prý tolik neprodává tak nejsou takový požadavky, aby rychle vyrostly, tudíž míň hormonů.
Promiň, že tě poučuju :sweat_smile: Já sama nevím, mám to od mudr., ale celkem logické to je :wink:

No bezva, před chvílí zhodil klávesnici co máme pod televizí...rána jak hrom, ale mu se to moc líbilo. Je to potvůrka, už si došáhne vysoko.
17. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
Krásné ráno maminky,

tak u nás noc klasika. Ve 2 voda, o půl5 kojo a v 6 vstávačka.

zuzi, masíko už dávám nějakou dobu. Ale fakt to nějak nehrotím. Já kolikrát když vařím dám tu dávku masíka a on to třeba má na dva dny. Takže tu denní dávku masa "nesplníme". Maso je důležitý kvůli železu, ale dokud jsem kojila, tak si myslím, že to nebylo tak nutný.
S tím kuřecím jsem to taky slyšela. A stejně jako ty si myslím, že na tom něco pravdy je. Krůtí a králičí máme domácí, kuřecí jsem dala asi tak dvakrát - třikrát. Někde jsem ale četla, že myslím Vodňanské chlazené kuře není "vyháněno" tolik hormonama...co je na tom pravdy ale nevím...

Vidím, že Ondrášek už taky pěkně řádí :grinning: Já jsem zas nechala toho mýho raubířa v sedátku blízko konferenčního stolku. Viděl tam asi pitíčko, tak si stáhl ubrus, samo randál jako hrom :grinning: Hlavně že měl pitíčko a misku s křupkama mezi nohama :grinning: Já si naivně myslela, že je ten stůl daleko :grinning: :sweat_smile: Ale i tak si dávám pozor, aby tam nebylo nic, co by mu mohlo náhodou ublížit...
Stejně se mi líbí, jak se ty naše děti zdokonalují. Sice nás občas pěkně potrápí, ale to se hned zas zapomene, že?? Stačí jen ten jejich uličnickej úsměv a všechno je hned tatam.

Dnes jdeme na kontrolu, tak snad nám dovolí jít alespoň na chvilku ven. Sice ještě trošku chrčí, ale myslím, že by mu čerstvej vzdoušek nato prospěl.
Zítra máme domluvený s holkama focení našich miláčků. Sice je tu víc maminek, které mají tak +/- děti jako my, ale my čtyři se tak nejvíc potkáváme, tak jsme se rozhodly, že by stálo zato je vyfotit. Dvě holčičky, dva kluci pěkně do páru :grinning:

Tak raubíř asi usnul, jdu něco podělat. Ale jelikož jsem doma, tak určitě nakouknu :grinning:
17. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
Koukala jsem po té bundě a něco objevila...
http://www.gamisport.cz/obleceni/softshell-bundy/p/damska-bunda-spyder-women-s-arc-hoody-softshell-093658-244/
Řekla bych, že ta moje je hodně hodně podobná po všech stránkách, jen to není Spyder, ale Nordica. Dneska ji hned musím venku vyzkoušet.

Zažádám si od tchánovců o králíčka a pomalu se do toho asi taky vrhneme. Ondra mi teď usnul, napil se mlíčka, udělal místo v bříšku :wink: :grinning: a to se to spinká...
Koukám Helu, že musíš být pořád ve střehu. Jo jo, kde jsou ty doby, kdy jen leželi jak širocí tak dlouzí :grinning: Ale zase teď je s nimi větší sranda.

Doufám, že vám kontrola dopadne dobře a budete moci jít na chvíli ven. Vzdoušek mu určitě udělá jen dobře.
Jééé, focení, to bude žůžo :grinning:
17. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Krasny den holky,

mlade mi teraz zaspalo tak mam cas... U nas noc trosku horsia, zobudil sa asi 4 krat ale stacilo dat cajik a hned spinkal, o siestej papal a to bola konecna... Ja som vstavala o stvrt na 9 takze vobec neviem kedy si ho tatinek zobral prec zo spalne....

Ja mam dnes veger, navarene mam od vcera aj pre prdolku takze nemusim nic robit... akurat som pustila pracku a asi este dve tri pustim a chcela by som zehlit... teda ak prdolka dovoli... Vonku pojdeme podla toho kedy mi dorucia balicek , pan mi rano volal, ze pride medzi 1 a 3 tak snad sa mu podari v normalne dobe aby sme mohli aspon na chvilocku vonku... je tam ale hnusne :angry: :angry:

ZUZI: bunda je krasna, urcite si veeelmi spokojna :wink: :slight_smile: Pozeram , ze noc ste mali celkom v poho a mozno keby Ondrasek vypil vecer raz taku davku , tak by si ani nemusela o tej pol dvanastej kojit... uvidis dnes.... Jejda , tak o tom masku som este nepocula ale asi na tom fakt nieco bude... U nas je problem , ze nemam od koho domace, tak sa musim v obchode popozerat po krutim... mozno tchanovci by mali kralika... uvidim.... ale toho maska mu fakt nedavam vela, tak ako pise Helu tak ked mu varim, tak vacsinou na dva dni takze tiez tu dennu davku nesplname....

HELU: u vas bola noc tiez celkom v pohode, tak supeer, ze uz aj Stepanek bude v poriadku.. urcite nam poreferujes ako ste u Dr. dopadli.... drzim pasticky aby to bolo v pohode....

HOLKY: teda ti vasi prckovia su ale sikulky, jeden zhodi klavesnicu, druhy stiahne obrus :grinning: :grinning: :grinning: to musi byt fakt sranda :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

No nic, idem pozbierat pradlo zo susiaka a dam relax, v noci som toho moc nenaspala, zehlenie necham na neskor, ved neutecie :grinning: :grinning: :grinning:

Uzivajte si dnik holky.....
17. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Nakukujem....

si uzivate dnik holky, co???

Tobinko je dnes nejaky umrnkany :confused: :confused: som zvedava co z toho bude.... neviem ci to nie su zubky, stale si dava rucicky do pusinky a poplakava pri tom.. ma tie dasnicky take napuchnute... po dvanastej dostane obidek a skusim ho zase ulozit...

Ja som nakoniec pozehlila aby sa mi to tu nenakopilo, zajtra pozehlim to co dnes vyschne a budem mat pokoj....

Hadam ten borec z PPL pride uz o jednej aby sme mohli vypadnut vonku... sa tam celkom oteplilo....
17. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Zase nakukujem....

tak maly mi totalne zbojkotoval obed, vobec nechcel zeleninku, tak dostal mliecko a teraz uz pol hodku zase spinka :confused: :confused: chuda moje , som zvedava co mu je....
17. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
No jasně Tobi :slight_smile: užíváme...
Ráno došla kámoška s Laurinkou tak si děti hrály...super. Ondra mi dneska taky neobědval...byl protivnej a chtěl spinkat, že mu stačilo cucnout prsa a už spinkal. Obídek sní jak se probudí.
Ale to není jako u vás Mimi, mrzí mě, že je Tobi asi nemocný. Snad to nebude nic vážného, třeba jen fakt ten zoubek. Ty na sebe ale nechají čekat, co? :slight_smile:

Já si jdu ohřát oběd, včera Luba dovezl rajskou od tchýně tak jdu na ni...
17. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
čauky holky,
mimi,je super že jsi nakoukla protože se taky potřebuju poradit ale se spaním.Danielka vůbec nechce spinkat v noci přes den dohromady jen 3 hodinky.Musím asi zajít do nemocnice.A Tobiasek je asi nemocný. :grinning:
17. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Millerko, co to tu píšeš?? Proč do nemocnice?? Tvůj text mi připadá trochu mimo. Netaháš nás náhodou trochu za nos??
Hele, jsem si tě všimla už na jednom tématu. Měla jsi tam minulej týden (možná i tento) že jsi v desátým týdnu, teď máš 17tt, nějaký divný ne?? a taky sis tam trochu protiřečila :wink:

Holky, za chvilku frčíme, tak dám pak vědět. Čekám na tátu, tak jsem nakoukla :grinning:
17. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
Ahoj Milerrka...tobě se zdají 3 hodiny spánku přes den, skoro u desetiměsíčního dítěte, málo? :astonished: A kolik by jsi chtěla, aby ti prospala? Mně teda nee. Malej mi taky určitě nespí víc jak ty 3 hoďky dohromady přes den.
Nemocnice se mi zdá taky trochu "výstřel do tmy" :grinning:

Nechápu, proč si takový "pohodlný" matky, který by chtěly, aby dítě prospalo nejlépe celý den, pořizují teda další dítě...

Helu, ať dobře dopadnete.

U nás se spinká, já jsem si poklidila. Za chvíli přijde ségra a tata na kafíčko a pak razíme na procházku...musím provětrat tu bundu :grinning:
17. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ja zase nakukujem :grinning: :grinning: :grinning:

prave sa tu zastavil pan z PPL, samo prisiel preste tak ako som nechcela, ale co uz.. Tobinko este spinka, tak som zvedava kedy sa zobudi.... uvidim ako na tom bude ale vonku uz dnes asi eee... bude papat a bojim sa , ze potom uz bude fakt zima... ale zajtra si to uzijeme.. uz sa tesim...

ZUZI: jee teda tak aj Ondrasek nechcel papat, ale to urcite len preto ze bol unaveny... tak cas super dna uz mate za sebou a ta dalsia vas este len caka, uzivajte si ju...

HELU: cakame na spravicky od teba....

Joo a co sa tyka prispevku MILERRKY... tak holky uz napisali vsetko, ja len doplnim, ze tomu co si sem napisala absolutne nerozumiem a uz vobec nechapem toho :grinning: na konci prispevku, to je ako az take smiesne , ked je nejake ditko chore??? ako fakt klobuk dole pred tebou a ak si naozaj tehu a cakas dvojky tak drzim palce... mozno ta ten smiech potom prejde ....... hmmm a registracia pred 3-ma dnami..... takychto ludi ako si ty , to fakt nema zmysel ani komentovat....
17. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
Tak jen na skok...musím jít udělat véču :grinning: Malej spinká, velkej teď už taky :grinning:

Tak jedny léky na zánět už brát nemusíme, ale ty na uvolnění ještě jo. Příští čtvrtek jdeme zase na kontrolu. Ven můžeme!!! sice na chvilku ale můžeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem šťastná jako blecha :grinning: Jen když bude nějak hnusně, nebo zima, tak raději být doma.
Cestou zpět jsme se stavili ještě za mojí babičkou, pak k našim a za bráškou. Takže takovej návštěvní den. Hned jak jsme dojeli domů malej vytuhl. Velkej za chvilku po něm :grinning: :grinning: No jo, chlapi, nic nevydrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi, věřím, že se bundička osvědčila!! určitě!!! bráška má podobnou a nemůže si ju vynachválit!!! Zuzi, mě taky dnes Štěpi bojkotoval oběd, se na nás nějak domluvili :wink: Ale tobě ho určitě po vychrupkání snědl co??

Mimi, co tvůj brouček?? třeba jsou to fakt zoubky. Ony dělají průběžně neplechu. Takže některý dny jsou hrozný a pak je zas klid. Třeba je to váš případ. Určitě dej vědět jak Tobimu je.

Už fakt valííím .... zatím.... :slight_smile:
17. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
Holkýýýý!! zítra nejede kůň!!! co si bez vás počnu???

Dnes se sem už asi nedostanu, tak vám chci popřát krásnou dobrou noc. Hlavně ať prďolkové spinuškají!!!

A zítra ať máte pohodový den!!!

Tak zatíííím páááá a v páááátek!! no snad by se zítra navečer mohl rozjet, ale když ne, tak mi bude po vás smutno :cry: :cry:
17. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
Jejda, co to čtu? Zítra nejede koník? To bude absťák :grinning: :grinning:

Helu, super, že už jste zdravější a že můžete ven. Je i celkem teplo, si užijete procházky. Dneska jste měli dobrej den, to je super.
Bunda fakt supeeer, tu už nesundám :grinning:

Mimi, a co Tobi?
U nás se nejedlo jen proto, že byl unavený...přesně jak jsi říkala...po spinkání spapal všechno krásně. Dneska dokonce i krásně spinkal (ráno 2 hodiny a odpoledne taky) takže jsem Milerrce lhala, že mi nespí víc jak 3 hodiny :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Večer Ondra vypil 120 mlíčka s kaší a pak si dal ještě z prsa, tak snad se najedl dobře a bude hezky spinkat. Voda na noc už je u postýlky...kdybych už nepřišla tak taky přeji dobrou noc
paaa zítra večer (když to dobře půjde) :dizzy_face: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
holkýýýý už to jedééé!! konečně, už jste mi chyběly :cry: :cry:

No moc mi to zatím, ta nová verze, nevoní... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nemám zatím nějak čas, zkusím ještě večer nebo zítra.... ale máme se dobře, myslím, že už je náš synáček zdravej, ale léky i tak ještě dáváme. Dnes jsme byli u našich a za bráškou, včera zas s holkama a našima prďolkama (fotky na FB). Takže jsme si to užili.

Přeji krásnej večer!!
19. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky,

tak konecne to ide ale ja nemam moc cas, mam tu rodicov... musim ale povedat , ze ste mi chybali a ze nova verzia nif mof , zatial....asi si musim zvyknut....

Zajtra ideme rano na skolenie, takze sa vam ozvem az v nedelu vecer, tak sa na mna nehnevajte....

uzivajte si vikendik s tatinkami a nech su miminka hodneeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Urco ozvem v nedelu :wink: :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
hezkou sobotu holky,
taky už jsem byla celá natěšená a pořád zkoušela kdy už ten koník pojede :grinning: No a nakonec jsem celkem zklamaná z té nové verze. Zatím se mi moc nelíbí, ale jak píšete, asi si musíme zvyknout. Dobré je, že se dají diskuze zavřít...aby ale nebyly zavřené skoro všechny :grinning: :grinning:
Já už ani nevím co jsme psaly naposledy :slight_smile:

U nás se začalo spinkat celkem dobře. Dneska dokonce kojo až o půl páté ráno a potom spinkal krásně až do sedmi. Od sedmi od večera....bezva, teď už taky čtvrt hodinky spinká. Večer slupl 180 ml mlíčka s kaší, pak si ještě dal z prsa...no bodejď by nespal :grinning: :grinning:
Včera přišel ten zvlhčovač vzduchu tak možná proto taky tak dobře spal. Měl tam vlhkost o dost větší než normálně...

Je to už fakt pěknej rošťák...včera jsem věšela prádlo a on si doplazil do koupelny a vlezl do sprchového koutu...sápal se tam po sedátku do vany. Dneska zase na sebe "sundal" rámeček s fotkou z televizního stolku...už jsem to nestihla chytit a bum na hlavu...to byl řev :grinning:

Dneska jedeme k Lubové ségře do Vyškova...má narozeniny a její přítel taky, tak se tam slezeme i s tchánovcema. Celkem se těším. Ikdyž to tchýnino včera "Ondrášku já si tě pořádně pomuchlám" :confounded: mě trošku rozhodilo...no ale co už :grinning:

Doufám, že jste v pořádku a kluci jsou extra hodní. Užívejte si víkend...
Mimi, hezké školení
20. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Zdraviiim kocky,

teeeda kde ste??? :confused: :confused: To sa vam az tak nepaci novy kun??? Ja si teda musim stale zvykat,ale hadam to nejak zvladnem :confounded: :confounded:

Tobinko spinuska od siedmej, nasi uz odisli dom, Tobinko bol vraj cely vikend dobrucky, vobec neplakal, spinkal krasne, takze som spokojna, ale musim povedat, ze mne tak strasne chybal , ze som vobec nemohla spat. Vcera som sa super zabavila , ale o pol jednej som sa rozhodla , ze sa pojdem vyspat. Dala som sprchec a o jednej som bola v posteli ale ked drahy o stvrtej rano dosiel na izbu a ja som stale nespala, tak som dostala take nervy , ze mi trvalo dalsiu hodku kym som zaspala.... Takze som domov dosla tak strasne unavena, ze si to neviete ani predstavit :confounded: :confounded: ale co uz.....

ZUZI: som rada, ze sa u vas krasne spinka, mozno aj ten zvlhcovac pomohol, ale asi to chce viac noci aby si mohla porovnavat. V kazdom pripade sa Ondrasek krasne nabastil :dizzy_face: :dizzy_face:
A teda rostak to je riadny, si ho predstavujem v tom sprchaci :grinning: :grinning: :grinning:
Ako ste si uzili oslavu????

HELU: a co je s tebouuuu???

Holky ako sa mate, sup sup, rychlo nieco napiste.....

Ja idem pozerat Let s dance... tatinka mam v posilovni... tak mam na to klud.... este nakuknem.... teeda ak nezaspim.... pre istotu vam prajem krasnu dobru noc.... :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
Ahoj Mimi,
já věděla, že bude Tobi zlatej, ikdyž nebudete doma. Ale úplně tě chápu...mně by bylo taky hrozné smutno. Každopádně to zvládnul v pohodě, vaši taky a vy nakonec taky.

Oslava proběhla v pohodě...babička si Ondru pořádně užila...až jsem z toho "rostla" :grinning: Ale snažila jsem se si to moc nebrát. Takže celkem dobrý. Nacpali jsme pořádně břicha, poplkali a frčeli domů.
Dneska bylo fakt krásně. Dopoledne jsme si užívali s Lubou, odpoledne nám odjel na fotbal a jak se Ondra vyspinkal, jsme vyrazili na procházku...pro chleba a pro mlíčko do automatu.
Zdá se mi ale, že jaksi začal chrčet...ale teplotku a rýmu nemá, tak uvidím co se z toho vyvrbí a kdyžtak zajdeme k mudr. Zítra jdeme cvičit tak bysme ho vzali jedním vrzem.

Já koukám na Robina Hooda...
21. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
Valím do peřin...Luba už mi zahřívá postel, zítra odjíždí v pět ráno tak si šel lehnout dřív. Ach jo, si moc toho tatínka neužijeme :frowning2:
Dobrou noc holky
21. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Čau holky,
se omlouvám, že jsem vám nenapísala :sweat_smile: Víkend byl nějak náročnej :wink: Pak písnu.

Taky malej začíná zas řádit, myslím tím v noci. Posledni asi tři noci se moc nevyspíme, ale ta dnešní to byl zas výkon. Ráno jsme vstávali jak zbití. Manža má dnes dovo, myslel, že se trochu vyspí (včera jsme u nás měli do půlnoci návštěvu) a ono houbelec. Spali jsme od tří do pěti a pak vstávačka. :angry: :unamused: Nevím co s ním je, vypadá to na zuby, ale když tam kouknu, tak mi to zas nepřijde, že by něco rostlo. Tak fakt nevím....Je taky strašně ukňouranej, usíná se strašným řevem...ach jo...Jinak je ale čilej až až. On prostě vůbec neposedí. Pořád někde stoupá, plazí, všude vleze, už začíná první krůčky...no a o karambolech ani nemluvím. Teď má na jeho malým frňáčku modřinu, no jo, komu není radno, tomu není pomoci. Mu můžu pořád říkat, nedělej to, ale on nééé...tak to má :wink:

No nic, musím jít. Před chvilkou usnul, samo zas řev jako prase. Byla jsem nakouknout za tátou na stavbu a teď už vařím oběd, protože nevím s jakou mládě vstane.

Když bude přes den chvilka, tak písnu, ale zítra už určo napíšu nějakej román :grinning:

Mějte se krásně kočky moje :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky,

idem vas len pozdravit aby ste si nemyleli , ze na vas kaslem.... Od polnoci mi zacalo byt strasne zle, do rana som takmer nespala, stale som mala pocit, ze sa poblijem.... Rano ked maly vstal tak sa tak stalo .... tatinek musel ostat doma a postarat sa o prcka, pretoze ja som nebola v stave ani vstat z postele.... takze som cely den prespala.... Najprv som si myslela, ze to bude nejaka crevna viroza ale to sa nepotvrdilo... skor to vidim na chripku, okrem caju do seba nic nedam..... takze asi tak... Tatinek zajtra ostava doma, tak hadam do stredy uz budem ako tak v pohode..... ak mi bude zajtra lepsie tak vam napisem viac....

Holky drzte sa a nech su miminka hodne.... nedocitala som , ale zajtra to napravim....snad.... dobru noc vam prajem...l
22. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
Jejda, tady je pusto prázdno...já myslela, že tady bude hromada příspěvků, když jsem tu celý den nebyla a ono nic :wink:
My jsme měli jít ráno cvičit, ale zrušila jsem to, protože se mi zdálo, že je Ondra nachlazený. Raději jsme zašli k mudr. Byli jsme tam teda 2 hodiny...hodně dětí, hrůza. Je nachlazený, dostal sirup na odlehnutí a kapky do nosu. Ale nic vážného.
Přišli jsme asi po dvanácté, udělala jsem malýmu oběd a po jedné jsme valili se ségrou ven. Bylo tam fakt nádherně. Prošli jsme město a potom následovala dlouhá procházka v parku. Domů jsme došli o půl šesté.
Doufám, že už takové počasíčko vydrží...je to pohádka.

A co u vás holky?
Helu, taky to u nás vypadá na zoubek. Už mu prosvítá horní jednička...Jééé první krůčky, to musí být sranda sledovat. Ale to aby byl člověk pořád ve střehu kdy brouček spadne a aby si něco neudělal.

Mrkněte sem, jsou tam hezký básničky
http://www.kubesova.cz/rikanky_basnicky_a_rikadla_0
22. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky,

u nas nic nove, mne je stale rovnako, no hruza, zajtra asi pojdeme k dr. aby na mna mrkla.... tatinek sa prikladne stara o drobceka, takze ma odo mna velku pochvalu...... dufam, ze sa mate fajn, stale nezvladam docitat, valim do postele........
23. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
ahoj holky,
dneska jsme byli zase celý den pryč. Dopoledne nákupy v Olomouci...nechala jsem zase 2 000 kč v obchodě s plínušema :zipper_mouth: Odpoledne jsme jeli k mojí bábince (dneska měla narozeniny tak byla oslavička). Dorazili jsme o půl sedmé domů, rychle okoupat prcka a dát spinkat. Asi byl dost utahanej, nechtěl nic jíst, ani cecíka :grinning: Tak jsem zvědavá kdy se vzbudí...
Je nějakej nachlazenej, dost kašle a navíc mu rostou 2 další zoubky. Tak možná je to i tím.

Já jsem dneska slaměná vdova. Luba zůstal u rodičů...dělají novou kuchyň a potřebují pomáhat s bouráním kachliček, malováním atd. Říkal, že aby přijel domů v deset hodin a ráno v pět odjížděl, že to ani nemá cenu (je to cca 25 km). Ráno pojede rovnou od nich do práce, má to kousíček. Ach jo, nadšená nejsem... :unamused:

Mimi, to je mi líto, že je ti tak špatně. Jsi něco špatného snědla? Určitě raději k doktorovi zajdi, člověk nikdy neví...raději ať se na tebe podívá. Doufám, že ti bude brzy lépe. Tatínek je skvělej, že všechno tak bravurně zvládá.
23. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
Jo a na zítra jsem se konečně objednala na gyndu...měla jsem tam být v listopadu :grinning:
Taky jsem dneska nějaká utahaná, myslím, že moc dlouho nevydržím :slight_smile: Kdybych už nepřišla tak jsem padla za vlast :grinning: dobrou noc
23. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
Čus holky,
se omluvám, ale nešel nám net. Tak snad prominete....Ono stejně jak je venku náááádherně, tak jsme venku skoro imrvére :grinning: Štěpula si užívá novýho kočárku, tak toho zneužívám :grinning:

Zítra zkusím napsat víc, furt jenom slibuju a skutek utek co?? No, snad se zadaří.

Heeej Mimi, kočko, uzdrav se nám brzy!! Snad se z toho brzy dostaneš a my budeme zas číst tvé dlouhé příspěvky!! Se vždycky na ně tak těším :grinning: Zuzi na tvé takyýýýý!!!! Tak se Mimi drž a ať toho bacila brzy zničíš!!

Valím do peřin, jsem utahaná jako kotě.

dobrou kočky
23. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Zdravím kočky po ránu,
malej se mi teď snaží usnout v postýlce, tak snad usne. Ven teď s ním nechci jít, musím tu něco dodělat. Tak jsem se byla kouknout a chrní :pensive: :grinning: Ráno tu zas řádil jak tajfun, mám vytahané půlku skříně :angry: a to jsem mu šla jen pro jogurt do kuchyně. On je horší než tryskomyš :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky, já z něj začínám být "nešťastná", úplně na něm vidím, že má svoji hlavu :sweat_smile: paličák je to :angry: a hroznej individualist, takže je mi už teď jasný, že ho vychovat bude pěkná makačka :grinning: :frowning2: Taky je to hrozný šidlo, chvilku neposedí. Snad jen na návštěvě je trochu klidnější, ale ve známějším prostředí je jak pytel blech. Furt někde spouzí, buď kleká na kolena, plazí se nebo stojí a snaží se pochodovat. On prostě sedět nebude. ani se sám neposadí klasicky z lehu. Vždycky musí jít do stoje, pak do sedu. Nebo na kolena a pak sed. I tak vydrží max minutu a hned zas vidím, jak valí kamsi do tramtárie. :grinning: Při jídle ve stoličce má tolik práce, že doba papání se nám začíná sákriš protahovat :unamused: :grinning:

Minulý týden ve čtvrtek se nás pár holek sešlo a vyfotili naše dětičky. Jsou tak +/- stejně starý. Všichni krásně seděli, jen ten náš valibuk pořád chtěl spouzet, všechno strkal do pusy a ochytával holčičky :grinning: To se zas jednou předvedl :grinning: Ale bylo to super vidět ty naše rarášky pohromadě. Já si tam zas opět trošku připadala jako "mimózní matka" (kvůli stravě, chodítku atd), ale i tak to bylo super.

V sobotu mi bylo strašně blbě, hrozně mě bolela hlava a oči. Naštěstí se to přes den dalo nějak zvládnout, ale byla jsem total ko. Večer už to bylo lepší, tak jsem si mohla v klidu povykládat s tatínkem. Celej den byl na stavbě, takže jsem si ho moc neužila. Holky, on je takovej koumák. Pořád něco vymýšlí, aby se co nejlépe využil každej byť i sebemenší prostor. Pak to se mnou samo prodiskutuje :grinning: a čeká na pochvalu :grinning: :grinning: :grinning: Ale musím uznat, že ty jeho nápady jsou fakt dobrý. Někdy to třeba ještě pozměníme. Jsem na něho pyšná :grinning: Já už se tááááák těším, až budeme bydlet!!!!

V neděli u nás byla sestřenka se pochlubit s tím, že je těhu. Tak u nás byli až skoro do půlnoci. Jsou v podobné "situaci" jako my. Bourali domeček a chystají se stavět, čekají mimi.....takže společných témat máme až, až :grinning: Byl to hezkej večer, tatínci se trošku picli (nešli totiž v pondělí do práce).... :grinning: :grinning:

Včera jsme byli skoro celý dopo venku, po obídku jsem zašla prochajdou k našim. Byla tam i teta (co ji zemřela ta sestřenka), tak jsme pokecali. V neděli k nim půjdeme na čumendu. Už prý mají čtyři kilča, takže krásně rostou. je kolem nich hroznej fofr, ale aspoň nemá čas na nic myslet. Tatínek je prý hrozně šikovnej, všechno obstará, uvaří. Prostě chlap k pohledání. Určitě to bude trvat, ale hrozně bych mu přála nějakou hodnou holku (maminku), tak snad se nějaká najde.

Bráška mi chvilku hlídal Štěpiho, tak byl z něho "nešťastnej" :grinning: prý mu všechno vytahoval, shazoval, oslintal, texty mu domačkal....no jo, co čeká že jo??? :grinning: :grinning: Chudák s tou zlomenou nohou měl co dělat, aby alespoň zčásti zachránil svůj majetek :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska to vypadá zas na krásnej den, tak uděláme nějakou velkou prochajdu. Štěpi je v kočárku štastnej, tak jsem ráda.

Holky, mějte se krásně. Mimi, ty se uzdrav, ať můžeš užívat sluníčka.

Krásnej den :dizzy_face:
24. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
Holky, ještě jsem si říkala, jeslti naše téma nehodíme do těch soukromých?? ať nám tu nikdo nečte co píšeme a budeme moct drbat o všem možným a nemožným???
24. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.