• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
No vidíš, tak to budou naši mrňouskové slavit oba rok od svého vzniku co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tda zuzi, chystáš manžovi krásný překvápko. Chtěla bych takýýýý :grinning:
To u nás se bude beztak zas stavět :frowning2: manžel je teď do čtvrtka nebo pátku pryč, takže se bude asi dohánět co se nestihlo. Ale jak jsem psala, stačila by mi ta výstava a třeba pak někam na oběd nebo véču.

Popravdě mě ty soboty a celkově víkend vůbec nepasuje. Jak už jsem tu několikrát psala, tak kvůli stavbě. jelikož je nato celej den, tak se snaží, aby se co nejvíc stihlo a máme tu dost často brigádníky. Takže lítám furt kolem plotny :confounded:
15. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Hojda maminky :slight_smile:

Tobinko prave zaspal tak som si zohriala obed a idem trosku za vami :wink: Plavanie vcera dopadlo supeeer, Tobinkovi sa to mooocinky pacilo. Asistentka nam predviedla ako s nim plavat , potom som si to vyskusala ja a chvilu aj tatinek :grinning: fakt to bolo super. Potom nam este ukazala ako masirovat mimco... nechala nam tu papiere kde je vsetko podrobne napisane, tak uz sa tesim ako budeme s malym trenovat.. no a dohodli sme sa , ze do bazena zacneme chodit zaciatkom novembra (11 mesiac - neviem ako je to v cestine :sweat_smile: :grinning: ) juuuuj ja sa uz tak tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Inak Tobinko tiez krasne spinka, vacsinou zaspi o osmej a budu sa az po tretej ale posledne dva dni so mnou teda pekne cvici :confounded: , trva mu viac ako hodinu kym zase zaspi, to len knoura v postielke, potom zacne mrncat :confounded: vcera zaspal az so mnou na posteli (potom som ho prelozila) a dnes to bolo este horsie, o tretej sa zobudil, zaspal o pol piatej a aj to na mojich rukach - fakt nechapem co mu sadlo na nos :grinning: :confounded:

Helu: mas pravdu, musela som sa drzat aby som tchyni nieco nepovedala, ale nastastie som to zvladla :grinning: :sunglasses: Tak dufam, ze to Bodies stihnete. My sme boli aj s Tobinkom, bol zlaty, chvilu lezal v kociariku a chvilku sa nechal nosit, proste aj on to chcel vidiet, pozeral na to ako keby tomu rozumel :grinning: :grinning: Nooo, nech vam KO kycli dobre dopadne, ale ono to bude ok, ste predsa sikulky :wink: Užite si prechadzku a pekny dnik so sesternicou :wink: Heluuu a nebud smutna , ze sa stale stavia, viem , urco to mas teraz narocne ale ten vysledok potom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bude paradicka :wink: :slight_smile:

Hooolky , tak to je mazec, rovnaky datum svatby :grinning: to je teda nahoda , tak si to poriadne uzite - tie vase prve vyrocia

Zuzi: tebe nech vyjde to prekvapko pre manzu tak ako si predstavujes, ale urco to podla popisu bude skvele, tiez by sa mi to pacilo :wink: jo a kde bude Ondrasek :grinning: ........ Tak jo, na fotozz pockam, ked si uz taka sikulka s tym PC :grinning: :grinning: :wink:

Holky idem uz nieco robit, mam tu strasnu hromadu pradla na zehlenie, chcem nieco uvarit a okolo piatej ideme s tatinkem na velky nakup, ja neviem tiez sa vam to stava , ze vam dojde doma vsetko naraz, plienky, kozmetika, cistiace prostriedky, potraviny atd...

Tak krasny dnik vam aj miminkam :wink: :slight_smile:

jooo a pridala som nejake fotozzz, aj zo vcerajsieho plavania :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Zdravíčko holčiny :dizzy_face:

Návštěva dopadla dobře. Sestřenka pomalu přibývá a vypadá spokojeně. Jen mi připadá, že si holka nedokáže vůbec uvědomit, kolik je práce s jedním dítětem, natožpak s dvěma. nemyslím to nijak zle, jen co jsme se tak bavily, tak nemá o něčem vůbec páru...no holka pozná. Taky se už teď "smířila" s tím, že nebude kojit. Nikoho zato neodsuzuju, když nechce kojit, je to na každým. Ale myslím, že zkoušet by se to mělo. Sem ji říkala, že vstávat v noci, ohřívat lahvičky s mlékem a to ještě třeba jen pro jedno a vzápětí hned pro druhý nebude asi žádnej med. Tak se tomu smála, že to bude v pohodě. No nevím...ono se to těžko popisuje, ale fakt mi připadá, že to bere všechno až moc na lehkou váhu....
Štěpánek byl zlatej, ale pak už byl nevrlej, pobrekával. Chudáček, taky neměl pořádně klid na hraní, na spaní, tak jsem se zbalila a jela dom. Naštěstí mi usnul, takže jsme nejeli celou cestu s brekem. To bych asi nepřežila. Hrozně těžce nesu, když malej breči :cry: Jakmile jsme dojeli domů, tak vyvalil kukadla a byl plnej úsměvů. Stavili jsme se ještě dolů ke tchánovcům a tam po chvilce spustil takovou salvu smíchu. to je tak nádherný. když dostane ten svůj "záchvat" smíchu a řehce se krásně od srdce na celý kolo. Fakt mám slzičky štěstí na krajíčku :dizzy_face:

Mimi, tě holka obdivuju, že máš tak pevný nervy s tchýní. Já bych to asi nedala...Fakt klobouk dolů....
S tím stavěním...je to náročný to jo, ale furt si říkám bude líp...to mě drží...
Hele tak to Tobi taky platil ne? :grinning: :grinning: Můžu otázečku? jak dlouho jste tam byli a s kočárkem tam v pohodě jo? Nejsou tam třeba někde schody nebo tak něco??? Jsem ráda, že jste si to užili. Já už se taky moc těším...

Aáááá víc vám nenapíšu, mladej pán se probouzí. Tak zatím
16. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
Hojda holky,

tak dnes sme vstali okolo pol deviatej, dali ranajky, zaliezli do postele a boli tam az do pol jednej :confused: :grinning: Teda ja som spala a vobec neviem co robil maly, ci tiez cely cas spinkal alebo len tak cumakoval... v kazdo, pripade som bola rada pretoze mam stale zvysenu teplotu, hrdlo tiez stale boli a navyse som zacala kaslat, homeopaticky sirup nezabral ani pastilky na cmulanie, tak som dnes volala dr. nech mi povie co mozem ked kojim, no tak snad to uz zaberie :confounded:

Helu: keby som nebrala ohlad na draheho tak by som jej uz davno nieco povedala, ale viem ako velmi ho to trapi, tak radsej drzim pusu, nejak tam tie navstevy vydrzim, chodievame k nim len sem tam v nedelu (byvaju 50 km od Brna) niekedy to vyjde raz a niekedy 2 krat do mesiaca. No a oni k nam nechodievaju, preco to neviem, obaja su na dochodku, auto maju a aj napriek tomu nepridu. Kurna moja mamca keby bola od nas 50 km a nie 400 tak by tu bola stale. A o tom ze by sa mi niekedy fakt hodilo , keby maleho zobrala na prechadzku , ani nehovorim... Akutne potrebujem umyt okna ale s malym to proste nejde. Viem ze by som to mohla spravit cez vikend, ked je doma drahy ale ked ja som rada ze sme spolu a nechce sa mi travit tie chvile umyvanim okien. Ale sa utesujem , ze buduci vikend dojdu moji rodicia, tak to vsetko zmaknem :slight_smile: :wink: Chjooo sa tu stazujem, ale aspon som sa vykecala a je mi lepsie :sweat_smile: :dizzy_face:
Ne, ne Helu Tobi neplatil :grinning: :grinning: :grinning: ani Stepanek nebude, tusim do 6 r. je to zdarma. A boli sme tam aj s kocarkem, takze v poho, ziadne schody, ziaden problem :wink: :grinning: A ako dlho to fakt netusim :confused: som si to nestopla, ale myslim ze tak cca hodku nam to vzalo. A inak sestrenka pozna, ja mam teda niekedy dost s malym a to trebars takmer vobec neplace, netrpi na koliky atd.... ju fakt obdivujem ze to berie tak optimisticky. Si osobne myslim, ze aj ked to budu bezproblemove mimca (prajem aby boli) tak to nebude tak jednoduche ako si predstavuje... no sak holka pozna (nic v zlom samo) :wink: :slight_smile: a mozno este bude lutovat ze nekojila, teda ak nezmeni nazor.... nooo uvidime, uvidime , potom podas infosky :wink: :slight_smile:
A s tym smiechom ... uplne ti rozumiem :slight_smile: kolko krat mam aj ja slzicky ked sa tak smeje alebo urobi nieco zaujimave :dizzy_face: :dizzy_face: to je fakt boziii

No tak ja idem zehlit, vcera sa mi fakt nechcelo. Krasny den maminky.... No tak asi zehlit az vecer, pretoze sa budi ten moj poklad.... ved to vsetky pozname, su na prvom mieste a praca az potom.. :wink: :slight_smile: tak paaaaa
16. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
ahoj holčiny,
jejda mimi, to mě mrzí, že jsi nemocná...taky mi není už týden dobře, pořád s tím bojuju, ale u doktora jsem nebyla. Mám ale strach, aby něco nedostal malej. Doufá, že budeš brzy v pořádku. S tím kojením se taky vždycky bojím co si můžu vzít a co ne.
Dobře, že se vám plavání líbilo, mrkla jsem na fotky...ty děti jsou fakt kouzelný :slight_smile: Taky čekám, kdy zavolá ta paní z plavání, co nám slíbila, že dorazí. Myslím, že se to malýmu bude taky líbit, ve vaně "plave" rád.
S tou tchýní je to hrůza...no ale co už naděláš, že jo? Ty asi nevyměníme. Ale to je na dlouhou debatu....ach joooo.
Jo a okna mi dneska umyl deštík :grinning: :grinning:
Holky, asi mi unikla nějaká debata, co jste se bavily s Helu, že jestli děti někde platí a jak dlouho se tam čeká? Jo aha, teď mi to došlo, asi myslíte tu výstavu...tak to beru zpět

My jsme byli dneska na kontrole s kyčlema. To vám byla sranda. Tak v porodce dobrý, v 6 týdnech taky ok a najednou nám mudr. řekl, že mám na papírovku dávat ještě jednu látkovou plínu. A to jsem někde slyšela, že když je to jednou dobrý, tak že se to už nemůže zhoršit. No já jsem doktorovi řekla, že stejně používáme látkovky a ten na mě hleděl jako na přízrak. Prý proč to jako dělám, jestli jsem se nezbláznila. Tak já na to, že si myslím, že je to pro dítě lepší a on že pro dítě možná, ale pro rodiče je to hrůza. Asi chudák žije ještě v domění, že existují jedině čtvercovky :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
No holky!!!!!!!!!! tady je mrtvo!!!!!!!!!!!! japato?????

Mimi: Včera jsme byli na té výstavě body´s a bylo to super!!! Fakt mi to dost dalo,naštěstí jsme taky nemuseli za toho našeho mladýho pána platit :grinning: :grinning: :grinning: , protože to Štěpánek celý prospal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Byly by to vyhozený peníze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No, k té mé setřence, já nevím, jak to napsat. Ona to nebere optimisticky, ona je spíš až moc velkej flegmoš. Prostě mi připadá, že to bere až moc na lehkou váhu a hrozně se spolíhá nato že ji všichni kolem pomůžou (jako vždycky) a bere to jako samozřejmost. Což ze začátku asi jo, ale stejně bude kolem mimísků skákat nejvíc ona...Což nějak nedokáže pochopit. Já když jí říkala, že ze začátku jsem kojila i v noci po těch 2-3hod, tak na mě vejrala a pak jen mávla rukou, řekla, že Štěpi je jedlík teda od malička..... Asi si nedokáže uvědomit, že to má tak každý dítě, že se ji ty děti nemusejí budit ve stejnou dobu, že budou mít třebas boleníčko každej jinak atd....Ono se to prostě těžko popisuje...Je to ten typ "Muchy sežerte si mě" Já jen pevně věřím, že jak se malí narodí, tak pochopí, že je to jen o ni a zvládne to časem v poho.

Zuzi: tak ten doktor mě teda taky dostal :grinning: :grinning: :grinning: No, a dáváš teda to široký balení nakonec nebo ne?? Mě se teda úplně příčí, když radí dávat přes papírovku ještě látkovky. Mám pocit, že se v tom ten zadeček musí hrozně dusit :confounded: nejsem zarytá látkařka, používám i papír, ale toto je fakt moc.
Holka, ať ti dnes vyjde to překvápko pro manžílka a užijte si své první výročí manželství :wink: My to tento rok trochu ošidíme, jako poslední dobou všechno, ale nedá se nic dělat.

Takže Hela a Zuzka mají dnes první výročí svatby :dizzy_face:, rok od početí chlapáku :dizzy_face: a my teda máme dnes PŘESNĚ 3 měsíce!!!!!!!!
Dnes budu konečně skoro po měsíci slavit narozky s našema rodičema, tak to sfouknem všechno najednou :dizzy_face: Už se těším, chystáme grilovačku, počasí snad vyjde, tak snad bude po dlouhé době zas neděle jak má být :dizzy_face:

Holky a co vy ostatní????? Amona, Unka, Apap???? jo a Lenus???? Dejte nám echo jak se vede, co prďolkové atd. Už se nám tu po vás stýská, že holky :frowning2:
20. zář 2009 v 07:12  • Odpověz
Héééj holky, to je sice krásný, že se věnujete svým ratolestem, ale těch pár minut byste tu mohly strávit a napsat info :angry:

Tak šup, šup, šup :rolling_eyes:
22. zář 2009 v 07:08  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile:

ospravedlnujem sa za absenci :sweat_smile: nejak som nestihala. Cez vikend sme boli s tatinkom na skoleni vo Valticiach, pocasie nadherne, maly bol strasne zlaty , v noci krasne spinkal, tak som sa mohla aj zabavit :dizzy_face: bolo to fakt super :slight_smile: Uz som ako tak v poriadku len ma zase zacal trapit zub,tak dnes mam na programe navstevu zubara :frowning2: vobec ma to teda netesi...

Tu sa toho moc neudialo, tak predpokladam, ze si uzivate krasneho pocasia a miminka :wink:

Zuzi: s tym doktorom som sa pobavila, si viem predstavit jeho vyraz, no a zaver bol nakoniec aky? ma to maly v poriadku? asi som nejak mimo... :confused: Ako vam dopadla oslava prveho vyrocia, a co manza, prekvapko sa podarilo??? :slight_smile:

Helu: som rada ze sa vam vystava pacila , no este ze ste za Stepanka neplatili, to by boli fakt vyhodene penizky :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Jooo a dodatocna gratulka k 3 mesiacom :dizzy_face: A ako vam dopadla oslava a grilovacka??? to muselo byt naozaj skvele, tiez by som sa dala nahovorit :wink:

tak musim bezat, maly sa prave zobudil a aj poriadne pokakal :sweat_smile:

Krasny dnik vsetkym prajeme ...
22. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
ahoj holky, jako moje omluva snad bude stačit to, že jsem byla s malým v nemocnici. Dneska v poledne nás pustili, takže musím trochu poklidit a vybalit. Pak vás dočtu (ikdyž toho asi není moc :grinning: ) a napíšu jak jsme se měli...
22. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Zuzi, v nemocnici a proccc??? Tak budem cakat na infosky a dufam ze ste v poriadku :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Čau kočky,
tak to vás omlouvám :wink:
Hej Zuzi, co bylo Ondráškovi? doufám, že je vše v pohodě a Ondrášek je už ok.
Jo a co oslava ve vířivce? byla nebo jste to museli odložit?? To jste byli asi v té nemocnici že? Ach jo :frowning2:

Mimi: to je super, že jste si užili víkend. Hned je zas líp že? když člověk vypadne z bytu a je v jiném prostředí....Taky bych někam vypadla na víkend.

U nás grilování dopadlo dobře, bylo krásný počasí, takže pohodička. S manželem jsme ale krom výstavy nijak to naše první výročí neoslavili. Bylo mi to trochu líto, ale asi se nedá nic dělat. Je to všechno tak hektický s tou stavbou, prostě to musím hodit za hlavu. Bude líp :dizzy_face:

Dnes jdeme na kyčle, tak jsem zvědavá co nám mudr řekne. Já doufám, že to bude okej a už tam nebudeme muset jezdit :unamused: Zítra nás čeká pediatrička, tak jsem zvědavá co nám řekne na našeho chlapáka :grinning:

No nic, valím pověsit plíny, uvařím meltu a malej se určo brzo probudí, tak jako vždy, když si chci konečně udělat siestu :grinning: :angry:

Krásnej den kočeny!!!! A zuzi dej info co Ondrášek!!
23. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak teď jsem se pořádně naštvala...napsala jsem román, co v nemocnici a ono se to nějak neuložilo :astonished: Já su teda trdlo :grinning: Ale protože jste tak hodné tak vám to napíšu znovu :wink:
Malýmu se udělal takový ekzémek na pusině tak jsem s ním šla ke kožnímu, ten prý, že je to od slintání a že to nic není. Dal nám mastičky...ale po týdnu to nebylo o moc lepší tak jsem tam šla znovu a on dám dal další, nějakou s antibiotikama. To jsem mu ve čt večer namazala a v pátek se probudil s hrůzou na tvářičkách, hrozně červený to měl a takový jakovy stroupkatý...
Takže super, k tomu mudr jsem už nešla a zašla na jiný kožní. Primářka řekla, že je to prý atopický ekzém...Nasadila nám mastičku s kortikoidy s tím, že je lepší dát na to dva, tři dny...že je to menší zlo než kdyby se to mělo nějak rozlézt. Malej už byl tak od toho čt hrozně neklidnej, pořád plakal, asi to bylo od toho, nevím. No ale v pátek jak jsme přišli od té doktorky to bylo teda peklo. Takovej jekot, a pořád a pořád. Tak jsem si říkala, že se blíží víkend, tak jsem zavolala své dětské. Ta nás poslala nejdřív na ušní jestli to není zánět středouší...to naštěstí nebyl.
Ale protože se jí nezdál ten řev (že to prý není rozmrzelost, ale bolest) tak nás poslala na pozorování do nemocnice.
Jejda, malej se zase budí...jdu za ním a dopíšu to později...na 9 k nám přijde paní ukázat nám to plavání. Tak se těším
23. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
V nemocnici jsme strávili půl pátku, sobotu a neděli...a celou dobu s ním nic nedělali. Až v pondělí mu udělali ultrazvuk hlavičky a bříška a to bylo vše. Dávali mu kapičky zodac proti alergii. Vypadá to nejspíš na tu alergii, muselo ho to hrozně pálit tak asi proto plakal.

Jo a pokoje v nemocnici (jestli se teda tomu vůbec dá říkat pokoj :unamused: ) Byly to spíš takové skleněné maličkaté kóje oddělené od sebe žaluziemi, aby nebylo vidět. Ale jen postel pro maminku hned vedle železná postýlka pro mimčo, mezi tím chodbička, že se tam člověk stěží protáhne a jeden přebalovák a malej stoleček s váhou. Všechno bylo slyšet a každej co šel okolo viděl všechno co děláte. Takže vážně hrůza hrůzoucí.
No každopádně už je to za námi, jsem ráda, že to nebylo nic vážného. Na alergii kapeme ještě zodac a uvidíme. V pátek jdeme na kontrolu na kožní...tak snad to bude dobrý

Dneska tady byla paní z plavča a říkala, že to nevypadá nijak hrozně, a že to nejspíš úplně zmizí. Prý je to hlavně stravou...takže asi budu muset zkoušet a zkoušet...

Noo a plavání bylo úplně bezvadný...malýmu se to ve vaně hrozně líbilo, vůbec neplakal. Učitelka nás pochválila, ukázala masáž, ta byla mimochodem taky bezva. Stálo to 240 kč, takže taky žádná hrůza, byla tady hodinku. Pak jsme nakojili a malej spinká jak andílek. Už se těším na velkej bazén.
23. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Jo a výročí jsme strávili v nemocnici...takže z toho překvápka nebylo nic, ale určitě to půjde přesunout. Už se moc těším.
23. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Hojda holky,

tak mi sme dnes boli pozriet tatinka v praci, dali sme si spolu obidek, potom prechadzka po centre (kym tatinek pracoval) , este sme si dali na zahradce kafco no a teraz pred chvilkou sme dosli dom. Tatinek este stale pracuje, dnes ma toho moc, tak cakam ze dom dojde az pred deviatou :frowning2: A Tobinko haji v postielke :dizzy_face: Holky on je taky zlaty... polozim ho do postielky, zapnem mu kolotoc a on na neho cuci a rehoce sa a vydava tie svoje prve zvuky a popri tom cestuje po postielke (vid foto v albicku).. no je to tak bozi ked sa na neho pozeram a on o mne nevie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi: jejda vy si teda uzijete :confounded: ale som rada ze Ondrasek uz je v poriadku a toho prveho kozneho by som teda poslala do pr..le :angry: vraj od slintania a ze to nic neni, ja to nechapem ako to moze nejaky dr. povedat :angry: Určo daj potom vediet ako ste dopadli v piatok na ko.... :wink: Chjooo , skoda ze vam uslo to vyrocie, ale podstatne je ze sa to da presunut , tak si to uzijete s malym oneskorenim :slight_smile: :wink: Tak uz aj vy mate za sebou plavco :dizzy_face: :dizzy_face: to je fajn ze sa to Ondraskovi pacilo, tie miminka su proste boziii :dizzy_face: :dizzy_face: Hod potom nejaku fotecku do albicka, teda ak sa ti nejaku podarilo urobit :wink:

Helu: to mas pravdu ,ze je super ked clovek na vikend vypadne z domu,,, len ja uz mam opacny "problem" :grinning: tak strasne by som chcela mat konecneeee kludny vikend v trojici ... no najblizsiu dobu sa nam to nepodari... boli sme u draheho rodicov, minuly vikend na tom skoleni, zajtra dojdu moji rodicia a zdrzia sa do nedele, buduci vikend tatinek zase organizuje skolenie v zbysove, potom ideme v sobotu na nejaku oslavu k draheho strykovi a hned v noci do Popradu, kde budem tyzden, takze tatinek po nas dojde cez vikend , no a potom zase nejake skolenie vo valticiach.... ufff ja uz fakt neviem kedy budeme cez vikend len my traja :confused: asi az v prosinci :grinning: :confounded: :grinning: ale to balenie a vybalovanie mi ide poriadne na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a niekedy je to uz fakt unavne :frowning2: no ale co uz aspon sa nenudime :slight_smile:
No neboj vyrocie si este uzijete, tych budeee, teraz mate "krajsie" starosti - vas domeceeeek :wink: :wink: :slight_smile:
Ako ste dopadli na kyclich, vsetko ok???

My zajtra tiez ideme na kycle aj do poradne, tak som zvedava kolko vazi ten nas "chlapak" , dlhy to je ale to je asi tak vsetko :confounded:

Zatial sa majte krasne a holky ostatne dajte o sebe vediet a nekaslite na nas .... MONI, LENUS, UNKA, APAP......
23. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně po dobhě zase tady...:slight_smile: Moc jsem vás nedočítala tak snad mi nic velkýho neuniklo! :slight_smile:)
Mimi, Nelinka je malá modelka, ještě by měla vyjít v Betynce...:slight_smile:)
Zuziku: hlavně že vás v nemocnici netrápili a že bude zase dobře. To prostředí tam musí být hrozně strresující..:frowning2:

No co u nás novýho....V pondělí jsem byla s Nelinkou na očkování, dali jí hexum prevenar a ještě meningoga B.Včera měla 38 teplotu a byla hodně podrážděná, dneska už to bylo dobrý, ale na vpichu od hexy se jí udělala boulička, tak nevím jestli jí to nešlo do svalu..:frowning2: Hlavně že to už máme za sebou, nebylo to moc příjemný, křičela chudinka jak tur. Jinak my se taky řadíme mezi tlouštíky, nemá totiž ještě ani 3 měsíce a má 60 cm a 6,31 kg. No prostě takovej malej fakdíkovej prcek..:slight_smile:
23. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Holky zdravím!!
Aááá Monča se nám ozvala! Tak už máš doma modelku jo? :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je super!!! Vidím, že je to taky kus ženské, ale to je dobře. Aspoň prospívá a je spokojená :wink:

Zuzi, tak doufám, že už bude Ondrášek v pohodě :wink: Chudák malej, už si taky užil doktorů až až....Tak ať už je kluk jen zdravej...

Jéé, to jsem toho moc nenepsala, Štěpánek se ozývá...zkusím napsat víc, až mi to prďolka dovolí :grinning:
24. zář 2009 v 07:10  • Odpověz
Tak jen ve zkratce...Včera jsme byli na kyčlích a už chodit nemusíme :grinning: Malej je šikula. Jo a našel si nevěstu. Jak jsme byli s maminkama v té přípravné místnosti na přebalováku tak se tam s jednou holčičkou chytaly za ručky a krásně na sebe koukali :grinning: No, radost pohledět.
Dnes jdem do poradny, tak pak písnu. Teď pádím zas za Štěpánkem, jdem dělat blbosti :grinning:
24. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj Heli, tak to je šikula, no ono se prý v poslední době rodí více chlapečků, takže holčičky půjdu na dračku...Štěpula je chytrej když už začíná s námluvama zavčas!! :grinning: :grinning: :grinning:

Nelinka je váleček, zkusím hodit do albíčka nové fotečky at taky mrknete..:slight_smile:)
24. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Dneska jsme měli super den...byly jsme domluvený s kamarádkama co mají taky mimča a s mou ségrou na obídek a pak se uvidí. Malej teda řval už v deset hodin (nemohl usnout) tak jsem nabalila všechny věci do kočáru a jela hned k ségře. Tam jsme se všichni nachystali...ségra mě nalíčila ať jsem jednou taky kočka :grinning: a po dvanácté jsme vyrazili na obídek. Bylo to bezva, pak kávička a zákusek. Pak jsem byla kopit Lubovi nějakou tu mlsotu a hurá domů. Přišli jsme před pátou :slight_smile: Malej už byl dost otravnej tak jsem ho rychle umyla a dala spát...už spinká, sice to bylo zase s řevem, ale přece :grinning:
Tak teď budu mít chvilku na tatínka...dneska přijede dřív, za chvilku je tady :wink:
24. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahoj Zuziku, tak to bude příjemnej večer, co... :wink: Taky bych si potřebovala uděat někam výlet, panč jezdit každej den stejný trasy po našem městě je už docela o nervy....:frowning2: Malá už taky hajá, tak mám konečně oddech....
24. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Hooj holky,

len v rychlosti a bezim spinkat, rano skoro vstavam a idem k zubarovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Nasi budu strazit Tobinka tak ho aspon nemusime tahat so sebou. No dnes sme boli na kyclich, vsetko ok, takze ako u Helu ani mi uz nemusime chodit. Potom poradna, maly je v pohode, ma uz 64 cm ale holky iba 4800 g :confused: , dr. povedal ze je to v pohode, ze vyzera dobre a zdravo a ze nemam byt z toho nestastna, pretoze popravde ked citam kolko maju vase mimca tak si pripadam ako krkavcia mama, ktora mu neda napapat :frowning2: ale ked on papa vzdy ked chce, niekedy po dvoch hodkach, niekedy po troch, no neviem cim to je :confounded: Ale kedze dr. povedal ze je to ok, tak to tak budem brat ... No a dnes nas neockovali aj ked som to cakala. Dr. povedal ze ockuju az na konci 4 mesiaca, ze to deti lepsie znasaju ale ze ak na tom budem trvat, tak mi ho zaockuje. Tak som to nechala tak ako povedal, a ockovat budeme az o mesiac Hexu + Prevenar alebo Sinflorix (este stale nie som rozhodnuta co)

Helu: super, ze maly ma kycle ok, uz cakam len na infosky od pediatra :slight_smile: A s tou nevestou super, je to sikula :dizzy_face:

Moni: som rada ze si sa ukazala, Nelinka je krasnucka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dojdi medzi nas castejsie :wink:

Zuzi: tak super dnik za tebou , to je parada takto si vyrazit , ze? :wink: :slight_smile: A dufam ze ste si s manzou ten vecer poriadne uzili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No a uz idem hajiii, som ko, pretoze maly mal vcera zase svoj den. O druhej sa zobudil na papanie a zaspal az o pol piatej, samo ze v postielke byt nechcel, vyzadoval si pozornost tak som ani ja nespala, no a rano sme skoro vstavali kvoli tym kyclim , tak som toho fakt moc nenaspala...... krasnu dobru noc vam prajem :slight_smile: a uz fakt idem...... :slight_smile:
24. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz
Čau maminky :dizzy_face:

Tak včera v poradně nám navážili 7,9kg a 69cm. No, říkám to furt, je to kus chlapa :grinning: Včera tam zas v čekárně pokukoval po jedné holčičce, a furt se na ni usmíval...čeho já se ještě nedočkám :dizzy_face:
Nám včera taky nepichali hexu. Očkování po TBC měl sice navenek hezký, ale říkala, že tam ještě cítí trošku nějakýho hnisu či co, takže to raději vymáčknou ať má jistotu, že je to ok. První hexa se stejně musí píchnout myslím do 8.měsíce, takže je čas. Ale pozvala si nás myslím na 27.10. a do té doby se mám rozhodnout, jestli budeme chtít Prevenar nebo Synflorix.
Štěpánek chudáček po tom vypichnutí toho hnisu tak plakal. Mě ho bylo tak líto :cry: Dokonce i cestu v autě proplakal :frowning2: a to je co říct....usnul těsně před domem, tak manžel vzal ještě okružní jízdu po okolních vesnicích aby se pořádně uspall :dizzy_face: :grinning: No, stejně jsme dojeli domů a probudil se. Ale už měl tu svou dobrou náladu :grinning:
No ne, probouzí se, nějak brzo, to není zvykem...no tak zas pádím...
25. zář 2009 v 06:41  • Odpověz
Tak malej si cucl a zas spinká, asi se mu něco škaredýho zdálo :frowning2:

Zuzi, je super, že sis vyrazila :grinning: Závidím :dizzy_face:

Mimi, vůbec neměj špatný svědomí kvůli přibírání Tobiho. Já myslím, že máte pěknou váhu, náma se vůbec neřiď :wink:

Mony, malá je krásná. Připadá mi, že má víc rysy po tátovi ne?

Malej zas v poradně zabodoval :grinning: V čekárně pokukoval furt po jedné holčičce a furt se na ni culil. Pak když jsem ho v té přípravné místnosti než dojdeme k mudře přebalovala (to už při odchodu z ordinace), tak si v tom řevu všiml, že je tam ta holčička vedle něho...usmál se na ni, počůral a zas řval...naštěstí ne moc :grinning: Taky nevím, proč ji ta maminka dávala vedle nás, když tam byl ještě jeden přebalovák...No, tak si ji označkoval :grinning: :grinning: :grinning: Já mu říkala, že tak se to nedělá, ale má svoji hlavu...no jo chlapi...
Sem zvědavá, čeho se ještě nedočkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :confused: :confused:
25. zář 2009 v 07:08  • Odpověz
Heluš, Šzěpánek je teda číslo! :grinning: :grinning: :grinning: My tady kolem sebe taky máme spoustu ženichů, ale ještě nikdo si nás neoznačkoval! :grinning: :grinning:
Jinak Nelinka je celej tata, do 100% podoby jí chybí jen hnědý oči, jinak by byla celá on. Je to nespavedlivý, já jako ženská jsem si s ní "vytrpěla" mnohem víc a nakonec ze mě nemá ani zblo.. :frowning2:
No nic, jdeme se oblíkat a frčíme na vzduch... TAk zatím papa!

Jinak včera jsem potkala Apap, vypadá velice dobře a Matoušek je už šikulka velika! :grinning:
25. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahooj holky,

idem vas len pozdravit, nejak nebol cas cez den. Rano zubar, potom som sa venovala nasim, boli sme na obed, na zahradce na kafco , polietali sme po obchodoch , no a vecer som nechala starostlivost o Tobiho na mojej mamine, takze kupala a krmila (odsala som jej mliecko :grinning: ) a uspavala a my sme s drahym sli do kina :dizzy_face: Bola to super zmena, uzili sme si to. :dizzy_face: :dizzy_face: Tobinko bol vraj mooc hodny tak som rada, je to moje zlaticko. Inak dnes mame (teda uz takmer hodku vcera) , pidi vyrocie - 3 mesiace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to letiiii holky :confused:

Helu: tyjoo, tak Stepanek je skutocne kus chlapa, ty mas tusim namiesto mliecka smotanu :grinning: :wink: Prihoda s oznacenim nevesty ma pobavila, Stepanek je chlapak vo vsetkych smeroch :wink:

Moni: nelinka je fakt cely tatka a ocicka sa este mozu zmenit, tak mozno ich bude mat tiez po tatinkovi :wink: A co apap, preco uz nechodi na konika, aspon nejake fotecky by mohla dat aby sme sa aj mi pokochali malym Matouškom , jej to povedz ked ju stretnes nabuduce :wink:

Tal holky idem do hajan, som ko, zajtra nas caka vyletik, tak dufam ze pocko bude v pohode.

Prajem krasnu dobru noc a uzite si zajtrajsi dnik. paaaa
26. zář 2009 v 00:44  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky, počasí je krásné, Mimi si určitě výlet užije. Mě hrozně mrzí, že nemáme pořád tatínka doma. Ach jo, ale musejí to nějak rozjet tak je v práci pořád a pořád. Přijde večer, malej už spinka a pak ještě dlouho pracuje na pc doma. Ale slíbil nám, že to bude jen do konce září...tak to snad nějak vydržíme. Už se hrozně těším.
Jo holky, nevím jestli jsem vám říkala, že Ondra má atopický ekzém. Jsem z toho hodně špatná...my z toho vážně nevylezeme. A pak ať mi někdo říká, že kojený děti jsou zdraví.
U nás žádné alergie nejsou, ani u rodičů a malej má takovou hnusnou alergii. Je červenej jak rak...samý pupínky. Musíme zkoušet jaké mazání mu bude vyhovovat. Máme hromadu krémů a mastiček...musíme být trpěliví. Bere kapičky zodac na alergii, prý už napořád :frowning2:
Prý se to bude střídat...takový jako období klidu a zapálení. Má to prý ale docela dost kojenců...objevilo se mu to kolem toho 3. měsíce a mudr. vůbec neví kdy to vymizí a jestli vůbec.
No nic, to jsem si zase trošku postěžovala....nezlobte se

Mimi, gratulujeme k výročí :wink:
Jo a jsme pěkně baculatí, ale na Špěpánka ještě nemáme...my máme "jen" 7300 g :grinning: (mudr. v nemocnici prý, že je jako reklama na sunar :grinning:)
26. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Cao holky,

tu je mrtvucko, ale chapem pretoze si treba uzit poslednych krasnych dni :wink: :slight_smile: My sme vcera nakoniec nejaky moc vylet nedali, zasli sme k draheho rodicom (z coho som nebola moc nadsena ale co uz, no nasi povedali ze by sa to patrilo tak sme sli) , ale odhliadnut od blbych poznamok , ktore stale od draheho mamky pokracuju, bolo celkom fajn.... potom sme este isli pobehat po vankovke, drahy mi kupil krasnu jesennu bundicku a maly dostal od nasich k 3 mesacnemu vyrociu krasneho lamazaka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bola som rada ze tu nasi boli, uzili sme si to ale pred hodkou odisli :frowning2:

Zuzi: presne chapem ako sa citis, ze mate tatinka stale prec (ak som to spravne pochopila tak zacal podnikat alebo podnika uz dlhsie???).. drahy je na tom podobne (aj teraz isiel na nejake stretnutie) tiez strasne dlho pracuje , casu je malo ale aspon vikendy si ako tak uzijeme :wink: :slight_smile: No ale co uz, chceme stavat , tak penizky treba a aj ten prcek nestoji malo .... Chjooo to ma fakt mrzi ze Ondrasek ma ten ekzem :pensive: a vobec sa ti necudujem ze si z toho spatna... :frowning2: ale urcite zistite co ondraskovi najviac vyhovuje, chce to len cas a trpezlivost, ono sa to urcite zlepsi :wink: a to tie kapicky ako bude musiet brat uz stale , aj ked bude dospeli?? Prepac ze sa pytam ale nic o tom neviem....to ti dr. povedala ze to uz nezmizne nikdy??? alebo je to len teraz v tom kojeneckom veku? Mooooc vam prajem aby vas to moc netrapilo :wink: :slight_smile: A vobec sa nestazujes.. od toho sme tu predsa :wink: :dizzy_face: Inak mocinky dakujeme za gratulku k vyrociu :dizzy_face: a reklama na sunar... :grinning: to ma teda pobaviloooo :grinning: :wink:

No Tobinko este hajiiii, drahy pride o chvilocku, dame obidek a ideme niekam vonku na prechadzku a na nakup... tak sa tesim :slight_smile:

Prajeme vam krasny zvysok nedele :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
jeeee ja pisem ako mongol :grinning: malo tam byt uzit si poslednych par krasnych dniii :grinning: :wink:
27. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.