• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
No holky kde ste kto :confused: Inak zdravim vsetkych :slight_smile:

pocko sa uz zhorsuje co ma vobec netesi :frowning2: tu to vyzera tak, ze kazdu chvilku zacne prsat :angry: Vcera bolo super, urobili sme si vylet do Hodonina do ZOO, Tobinkovi sa to moooc pacilo :slight_smile: sice prevaznu cast prespal ale chvilku bol aj hore a obdivoval zvieratka :grinning: :grinning:
No ale dnes ma caka upratovanie, lebo tu mam ako po vybuchu bomby :grinning: , tak idem na to...... aj tak sa tu bavim sama so sebou :grinning: :sweat_smile: :grinning: Hooolky polepsite sa !! :grinning:

Krasny den prajeme :wink:
29. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
zase nikto :frowning2: :frowning2: :frowning2:

holky co je s vami ??? :frowning2: :frowning2: :confused:
29. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
som myslela ze aspon par riadkov tu bude, hmmm holky tak dufam ze ste ok a miminka tiez ...

rozpravat sama so sebou nema zmysel :frowning2: :frowning2:

krasny dnik vam prajeme :wink:
1. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Jééé Mimi, já vůbec nestíhám. Mám hrozný fofry, mám zařizování a konečně budeme mít v sobotu hotovou hrubou stavbu!!!!!!!!!!teda krom střechy, tu nám udělají až v polovině řijna :sweat_smile:

Male byl teď asi tak 11dní pěkně otravnej, tak jsem si zas trochu s ním užila. Asi měl růstovej spurt a mám pocit, že se mu asi zakládaly zoubky. No, ale od úterka je to zas hodnej chlapeček. Sice občas zazlobí, ale to se musí, no ne?? :grinning: :grinning: :grinning:

Teď mi spinká na dvorku pod balkonem, čekám každou chvilku, že se vzbudí. No uvidím...
nemám ani čas dočítat, tak doufám, že je vše v pohodě a zlatíčka jsou všechny hodný a usměvavý :dizzy_face:
musím jít péct chlapům buchtu, ať mají dnes co ke kafi. Až budu mít chvilku času, tak dočtu a něco písnu víc.

Tak zatím kočeny a mrňousci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
ahoj holky, taky jsem se jaksi dlouho neozvala...ani už nevím co jsem psala naposledy :grinning:
Náš brouček má asi zrovna nějaký špatnější období...teda hlavně noci. Vstáváme na kojení co 2 hodiny a to normálně chtěl jen dvakrát. Jsem z toho docela vyčerpaná :unamused: No ale co se dá dělat. Ve dne je to normálka jako před tím. Kamarádka mi poradila, abych už zkusila na večer kaši...koupila jsem rýžovou, je od ukončeného 4. měsíce, ale to budeme mít za 4 dny. Udělala jsem ji hodně řídkou a jen trošku, do flašky, malýmu strašně chutnala. My asi s jídlem problémy mít nebudeme. Noo místo po desáté se vzbudil až v jednu, tak aspoň něco.

Včera večer koukám a na stěně v chodbě mokrej flek. Tak valím nahoru k sousedům a oni nejsou doma. Tak jsme počkali ještě do devíti jestli se to nezvětší, a ono jo...Tak Luba utíkal za důvěrníkem jeslti na ně nemají číslo. Takže jsme ještě tak pozdě volali sousedům, ať přijedou, že máme flek na zdi. Nakonec dorazili, ale nic hroznýho to nebylo, prý jim uteklo trochu vody z akvárka...no ještěže neprasklo, to jejich 160 l akvárko by nadělalo asi větší paseku :grinning:

Helu, s těma zoubkama si to myslím taky. Řekla bych, že věk už na to mají a prý to může trvat až 3 měsíce než se prořežou :astonished: Doufám, že nebude celou dobu tak protivnej...

Mimi, výlet do ZOO musel být super...my chodíme jen tak na procházky po Prostějově, protože taťka ještě pořád pracuje celý dny. Ale od pondělka to bude lepší, hurá hurá.

Jo holky, a na pondělí máme domluvený tu vířivku jak jsme museli přesunout. Se těším jak malý děcko :slight_smile:
2. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
ahoj holky,ď
nejprve se omlouvám, že už sem tolik nepíšu ale nějak se mi moc nechce :astonished: :sunglasses:

máme se fajn, malá je úžasná , strašný zlatíčko - hodně se změnila, jak podobou tak i povahou -páč už spíme i přes den :sunglasses: , noci jsou sle fajn- usíná v sedm večer a jíme tak ve 2h a v 6H. jinak je moc hodná, vystačí si už i sama , takže když je vzhůru tak 1h o ní ani nevím- já stíhám poklidit, uvařit a jsem v poho :slight_smile:
každý čt 2h hlídá tatka- já chodím na AJ a musím říct, že je šikovnej
:dizzy_face:

no kontrola ve 3m- máme 65cm a 6950g :grinning: - no holt nutrilonek je fajn :slight_smile:
očkování proběhlo taky dobře, žádná reakce ani horečka :sweat_smile: - tak za měsíc a půl znovu a pak jí necháme naočkoovat buď prevenar nebo synflorix - ještě nevím, a co vy???????

no jinak jak nekojím, tak alespoń malá výhoda v tom, že malou hodně hlídají naši - takže už ji měli 2krát na noc :wink:

tak se mějte krásně a já zase někdy juknu papa
2. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
No teda Lenu.....jak nechce? to tady teda nechceme slyšet :grinning:
Te je fajn, že je malá tak hodňoučká a nechá ti taky nějaký volný prostor. Člověk musí občas taky vypadnout. Já teda zatím moc extra nikam od malýho nechodím, ale to jen kvůli tomu kojení. Ale taky jsme už byli s manžou v kině a v pondělí jdeme konečně do té vířivky. Taky se to nějak dá udělat. Teď na podzim budu chodit každý týden do sauny...tu miluju...a taky se s tím bude muset taťka nějak vypořádat. Ale on je strašně šikovnej, jde mu všechno takže nemám strach
Koukám, že jste taky pěkní cvalíčci. My máme teď aktuálně 7500 g (příští týden má Onďulka 4 měsíce) Všichni si z něho dělají srandu, že je tlusťoučkej :grinning:
Jo a my už jsme naočkovaní, na 3 m kontrole rovnou s hexou jsme dali synflorix...byli jsme spokojení, reakce taky žádná

já už musím, malej se zase probudil...spal asi čtvrt hodinky, bezva :frowning2:
2. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Krasny vecer holky :wink:

Lenus: ako to ze nechce :frowning2: to nam uz nebudes podavat spravicky ako sa s Adelkou mate ?? :confused: To je super , ze stihas poklidit a varit a ze mala sa dokaze sama vyhrat aj hodku. Toho mojho to az tak dlho nebavi :sweat_smile: vyhra sa tak pol hodku a aj to len v postielke so zapnutym kolotocom sa na neho lochci ked sa to toci a hra :grinning: :grinning: Jejda holky, a to som si myslela akeho ja mam velkeho chlapa a to nas este aj Adelka "porazila" o jeden cm a o 2 kilca :confused: :sweat_smile: No a ja tiez este neviem ci sinflorix alebo prevenar... ale dr. mi na 3 mesacnej kontrole povedal ze si tiez nie je isty ci ten novy prevenar bude zaciatkom roka , takze zatial to vyzera tak ze pojdeme do sinflorixu :slight_smile: :wink:

Helu: tak hruba stavba zajtra hotovooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je skvele , to ide ze?

Zuzi: 160 l akvarko... to by teda urco nebola sranda :confused: uzite si s manzou tu odlozenu vyrivku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky a nie ste samy .... Tobinko sa uz 3 dni budi v noci na kojo kazde 2 hodinky, tiez som z toho dost vycerpana.... a kazdy den ho prosim aby sa mi vratilo to hodne miminko ktore sa budilo na papu o 3 a potom az rano :grinning: :grinning: :grinning: Tak uvidime co bude dnes..... sme samy doma, tatinek organizuje skolenie , tak je v Zbysove... mali sme ist s nim ale kedze prdolka je na tom tak ako je, tak sme radsej ostali doma :frowning2:

No a myslela som si ze si v nedelu tatinka pekne uzijeme, ze si urobime vylet ale drahy chce ist k rodicom :confounded: :confounded: :confounded: a mne sa tam taaak strasne nechce ist..... chjooo :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Idem do hajan, dobru nocku a Krasny vikend maminky a hodne miminka :wink: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
Holky, opět jen na skok.

Tak Štěpulka má opět své dny. Dva dny byl zas jak zlatíčko, hodnej, usměvavej, krásně spinkal a teď zas nanovo. Mám pocit, že jsem celou noc snad jen prokojila, od rána pak lítačka kolem zedníků a teď jsem fakt ko. Ale myslím si, že u nás to jsou asi zoubky. Má na jedné straně ty dásinka takový drsnější. Snad to bude v pohodě.
Stejně, jak píše Zuzka, celkem jsem z toho vyčerpaná :confounded: a chci zas zpátky to své hodné miminko :grinning:
Ale četla jsem i v jiné diskusi, kde jsou ty mimča kolem toho 3 měsíce, a taky zlobí. Je to holt přelomovej měsíc. Já jen doufám, že to vrátí zas do starých kolejí. Páč mladej pokud mi teď v těchto blbých dnech neusne u koja, tak musím uspávat. Dřív krásně usnul sám.... :sweat_smile:

Holky, my jsme s tím naším tatínkem taky na štíru. když není v práci, tak je na stavbě. Taky mě to pěkně štve, ale co mu můžu říct, že jo. Chtěli jsme to, tak to holt tak máme. je to náročný, ale výsledek bude stát zato. Naštěstí se teď bude čekat nato než se udělá střecha, takže doufám, že táta bude s náma trochu víc doma, když na stavbě nebude muset nic tak důležitýho dělat. Si aspoň myslím :confused:

No doufám, že je to aspoň trochu srozumitelný co jsem napsala, páč píšu už v polospánku a číst se mi to po sobě už nechce :rolling_eyes:

Tak dobrou kočky.

Lenus, jsem ráda, že ses ozvala. Dej o sobě vědět víc. Když bude malá spinkat, tak hoď pár řádků :wink:
2. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Krásné ráno maminky :dizzy_face:

tak dnes brouček spinkal do půl paté, půl sedmé a teď zas chrní.Tak jsem se zas konečně trochu vyspala :pensive: ale už jsem musela vstávat, zas přijdou vedle na stavbu zedníci, tak zas stejnej kolotoč.

V pondělí by měla k nám přijít paní na plavání ve vaně, tak jsem zvědavá. Už se těším. Jen doufám, že Štěpula bude hodnej. Ikdyž ve vodě si to zatím vždycky užíval :slight_smile:

Moc jsem toho nenapísala, ale aspoň pár řádků jsem hodila, aby si Mimi nemusela psát zas sama :grinning: Tak doufám holky, že nás v tom nenecháte a taky hodíte pár řádků :wink:

Krásnej den všem :dizzy_face:
3. říj 2009 v 06:57  • Odpověz
Krasne ranko mamci :wink:

Helu: chvalim za par riadkov... mas to za 1 :grinning: nooo to je super ze ta stepanek nechal vyspinkat... u nas teda noc zase nif mof... maly sa zobudil o polnoci, o 2, 4 a od 6 uz nespal vobec, len knural v postielke, tak som ho chvilu nechala, potom som to nevydrzala a vzala ho k sebe ale knural aj tak, takze o siedmej som vstala, potom sa chvilocku vydrazal hrat s hrackami ale musela som byt pri nom a zacal zase knurat... videla som na nom ze chce spat ale namiesto toho aby zatvoril tie svoje krasne ocicka tak knural :angry: tak o pol deviatej som to uz nevydrzala a vzala ho na ruky a cuduj sa svete behom 2 minut bol tuhy ... ja to proste nechapem.... ma v poslednom case strasny problem zaspat, je tak divne nervozny a uknurany :frowning2: :confounded: Inak co sa tyka stavby tak sa utesuj tym ze dnes je to finale a hruba stavba bude hotovson :wink: :slight_smile: No a myslim ze stepankovi sa bude vo vode pacit, ked si to vzdy uziva :wink: :slight_smile:

My dnes asi pojdeme na vylet do Vyskova do dinoparku... tatinek suhlasi, tak pockame kym sa vrati zo skolenia a okolo 3 vyrazime, teda ak nebude moc velka zima :slight_smile:

Uzite si krasny dnik kocky :wink: :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
ahoj holky,
mimi, teda mám pocit, že mluvíš o našem Ondráškovi :wink: :slight_smile: Teda až na to, že náš usne jen u prsa...u vás zase na rukách. Ale jinak stejný, vidím jak se mu chce strašně spinkat a on prostě né a né....nevím jestli nemůže usnout nebo co. Kdybych třeba pila kafe tak bych to pochopila, ale já nic. Každopádně u prsa je tuhej hned. Asi je to prostě vyčůránek.
Ale teď hlásím zrovna jeden úspěch. On mi usnul v postýlce. Trochu mrčel tak jsme se napapali a šupla jsem ho do postýlky... Byl to teda hroznej boj a nevím jestli se neprobudí za 10 minut, ale úspěch to prostě byl. Bez prsena... :grinning:
My budeme mít dneska odpoledne taky tatínka doma...slíbil, že přijede dřív z práce. Ještě nevím co podnikneme, asi jen vycházku do parku. Vypadá to, že je celkem hezky, teda aspoň za oknem.

Helu, koukám, že jste si taky domluvili paní do domu. Uvidíš, že se to bude Štěpánkovi líbit. My už jsme to zkoušeli i sami bez instruktorky a šlo nám to náramně. Dokonce to tatínek natáčel, bezva. Jen jaksi zapomínáme na trénování toho ponoru. Ale to se snad zlepší.
3. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Caooo kocky,

este nakukujem :wink: tak vyskov sme nakoniec nedali :frowning2: tatinek prisiel az po 3 tak sa mi to zdalo dost neskoro, ale zasli sme si do centra na prechadzku, dom sme dosli okolo siestej, proste taky prijemny dnik :slight_smile: Vyskov dame pravdepodobne zajtra, teda ak bude pekne pocko, drahy nejak natrval na navsteve svojich rodicova :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi: je to zvlastne s tymi prckami, maly teda nemal problem so zaspavanim, teda ako poslednu dobu knural to ano, ale dnes to bol fakt mazec, proste nie a nie zabrat a vecer to pokracovalo, uz pri kupani chcel hajiii, napapal sa, to takmer zaspal , polozim ho do postielky , pustim kolotoc , idem prec , o 15 minut knuranie, pridem tam a on sa na mna zacal smiat :dizzy_face: :dizzy_face: kurna ten jeho usmev ma vzdy dostane ale tentokrat som odolala, zastrcila dudaka a isla prec.... no ale ked to urobil uz asi 15 - ty krat tak som to vzdala a vzala ho na ruky.... zaspal, polozim do postielky a zase plac, no dnes mi uspavanie trvalo asi hodku a pol a to sa mi este nikdy, a to doslovne, nestalo :confused: :confused: Proste mne je tak strasne luto ked ho vidim ako sa trapi , ze chce haji a ono to nejde.... chudatko moje :frowning2: No ako dopadlo poobedie s tatinkem? dufam ze ste si to pekne uzili :wink: :dizzy_face:

No superstar skoncila tak sa idem povenovat mojej drahej polovicke.... dnes bol smutny, ze ho vraj zanedbavam :sweat_smile: :slight_smile:

Vsetkym prajem krasnu dobru nocku :slight_smile:
3. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
Čau holky,
od pěti jsem hore a ne a ne usnout. Včera navečer jsme museli jet se Štěpánkem do Brna na pohotovost :frowning2: Spadl mi z přebalováku...škoda mluvit. Vůbec nevím, jak se to stalo :unamused: Pásl koníky, byl hlavičkou úplně u zdi, kde má obrázky se kterýma si vždycky vykládá, já jen jsem se otočila za dveře pro mikinku a najednou prásk a řev. Chudák tam ležel úplně otočenej a obličejík dolů. Vůbec nechápu,jak dokázal z toho přebalováku tak rychle spadnout. Hlavičku u zdi, nožičky od kraje přebalováku....a na zemi ležel hlavičkou vpřed a nožičky jakoby u přebalováku...prostě nechápačka co on během těch snad tří vteřin musel udělat za pohyb....
Naštěstí všechno v pořádku, na pohotovosti nás brali hned. Ještěže tak, já když tam viděla tolik dětí....ale miminka berou asi přednostně..museli jsme ještě na rentgen, chirdu a neurolu..všechno šlo ale dost rychle a malej se držel, byl hrozně hodnej až se páni doktoři divili, že prý jim tam mimi hodně řvou. Já se taky divila, páč tři hoďky nejedl a to už bývá hodně nervozní :confounded: Nejhorší byla cesta tam, páč jsem nechtěla aby malej usnul, kdyby náhodou měl otřes, tak jsem ho musela furt bavit, pak jsem musela s nim i hýbat, protože nám usínal (jako pokaždé v autě)...no děs běs, nekonečná cesta :cry:
Cestou domů si schrupl v autě a když jsem ho chtěla dát spinkat, tak měl vykládavou a furt se smál. to trvalo asi dvě hodinky. My s manželem ospalí, měli jsme kůvli stavbě dost náročnej den, a malej pořád mlel a smál se. Ale aspoň že tak. Byla jsem klidnější. Celou noc jsem ho musela po hodině kontrolovat, ale pohodička. Sice jsem grogy, ale to se nedá nic dělat :sweat_smile:

Jinak včera jsem mu objevila nahoře v dásinkách něco bílýho, připadne mi to jakoby váček či co, ale nesahala jsem nato, protože mě potvůrka malá nenechá. Ale myslím, že to má nateklý dásínko...takže asi fakt zoubky...Dnes se mu musím do té pusinky dostat :grinning:

Zuzi, tak si pořádně konečně užijte tu vířivku :wink:

Mimi, to je super, že jste měli i tak hezkou sobotu s tatínkem. A dnešek si rodinko taky pěkně užijte. Pak dej vědět jak se Tobimu líbili dinosauři :grinning: :wink:

Holky, krásnej den :dizzy_face:
4. říj 2009 v 06:17  • Odpověz
bréé ránko,
tak jsem si myslela, že dneska budu první kdo tu bude a ono prd
helu: bože to jsou hrozný zprávy, je to síla, oni ti prdolkové jsou prostě strašně rychlý - já už mám tak\ strach nechat malou na přebalováku strašně sebou mele - hlavní je že je všechno v pořádku a malýmu se nic nestalo :dizzy_face: , jnak ale chápu jak ti asi muselo být :confounded:

naše princezna se dneska zase rozhodla že od 5 h nebude spát, prostě si chce povídat (od tý doby co zjistila, že jí to jde , tak pořád mele pantem:grinning: ) - pak teda naštěstí ještě na 40 min. zaklapla, ale od té doby jsme vzhůru - ale teďkom už jí dám spát, začíná být protivná

rozhodla jsem se , objednat jí do kočárku fusak lodger
4. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Helu: no prosim ti :frowning2: co to pocujem, som rada ze ste so stepankem v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: Po tom co tu pises uz nikdy maleho nenecham na prebalovaku ani na okamih bez dozoru. Tiez sa sem tam od neho otocim, nieco si zobrat :confused: Viem si predstavit ako ti asi bolo, ale podstatne je ze sa nic nestalo a stepanek vam ten stres potom vynahradil tym ze sa smial :wink: :slight_smile: Tak co domecek, hruba stavba nadobro dokoncena?? Tyjoo, tak zeby prvy zub hore?? :confused: daj urcite vediet ci sa ti dnes podari prebojovat do jeho pusinky :grinning: :grinning: :wink: :wink:

Lenu: fusak nadherny, keby som mala holcicku tiez by som do niktoreho z nich sla, ten fialkovy s kvetinkami je uzasny :dizzy_face: :dizzy_face: , ktory si nakoniec vybrala - myslim farbu? My budeme kupovat Emitex combi exklusive , bezovy, pre kluka sa mi hodi viac ako ten lodger :slight_smile:

Holky tak uvidim ci dnes dame tych dinosaurov :grinning: :grinning: :grinning: urco dam vediet ako sa to Tobinkovi pacilo... a uz bezim , pretoze moje dva poklady prave vstali :wink: :slight_smile:

Krasny den kocky :slight_smile: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

zase nikde nikto :frowning2: hmm

my sme si vcera urobili krasny den, sli sme do toho vyskova na tych dinosaurov, dali sme si najprv obidek, potom presli zoo a nakoniec ten dinopark, bolo to super, malemu sa to strasne pacilo, bol z toho taky nadseny ze od 14 do 18 spalll :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ( http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=460675&vImageID=3365603&vMoveINT=-1&vReferer= )

Dnes nas caka upratovanie a varenie, tak idem makat kym drobcek hajiii, vonku je to nif mof ale aj tak si uzite dnesny dnik :wink:
5. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Čao dámy :dizzy_face:

Mimi, to je super, že jste si užili krásnej den. To abyste tam jeli ještě jednou ať z toho Tobi taky něco má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My tu měli dnes paní na plavání ve vaně. Malej byl zlatej, předtím teda fňukal, chudákovi se klubou dva zoubky najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jakmile byl ve vodě, tak házel úsměvama na všechny strany. Teď už hajá, sem zvědavá jestli se mi vzbudí. Vždycky, když šel spát dřív než o třičtvrtě na osm,tak se vzbudil. Sem zvědavá na noc, ale snad to bude ok. Pěkně ho to utahalo, spinká jak andílek .... zatím :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsem celej den byla venku. Se Štěpánkem jsem šla do vedlejší vesnice k našim pěkně procházkou, zkoukla holky jak hrají zápas, pak přijel za náma manžel, šli jsme k našim na oběd a pak se procházeli. Malej nám sice občas trochu poplakal, trápily ho zoubky,ale jinak byl hodňoučkej.

Musím končit, manžel chce na počítač. Nic moc jsem vám nenapsala co?? já se polepším :grinning: :grinning: :grinning:

tak zatím. Krásnou noc
5. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Héééj holky, vím,že nešel celej den kůň, ale pár řádků jste teda mohly písnout.... určo jste si užívaly krásnýho počasí jako my co? Já se courala skoro celej den venku, nááádhernej podzim :grinning:

No nic, tak dobrou :pensive:
6. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahojda babule,
tak my jsme se dneska krásně vyspinkaly - jedli jsme ve ěh a v 5h a vstávali jsme obě až v 9:30 :grinning: - paráda

dneska jdu na nehtíky, malou beru sebou, tak doufám, že bude hodná, pak musíme do města - o víkendu jdeme na vítaání občanků a odpolko máme rodinnou oslavičku, mamča má 50 a já 30, sejde se celá family, tak se těším bude sranda :grinning: , máme to i s hudbpou, kámoš hraje na disco tak nám bude hrát samý český pecky a fláky :wink: :slight_smile:

zítra jdeme na naušničky, necháme je nastřelit - ale i tak to bude asi řev :dizzy_face:
ale budeme už za holčičku :slight_smile:

dneska je u nás nádherně, včera byl hnus pršelo, ale večer už ne tak jsme se šli projít - no asi tak 1Okm :grinning:

no na plavčo jsme přihlášený taky, konečně začíná kurz i u nás v ústí :wink: , ale ještě nedaly vědět, kdy jako začínáme - ale už se těším :sunglasses:

tak já zase napíšu, zatím se mějte papappa
7. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Krasny den kocky,

Lenus: tak obrovska gratulka k 30, poriadne to oslavte a uzite si to :wink: :slight_smile: Malej drzim prsteky aby nastrelovanie nausniciek dopadlo ok a bez velkeho placu, potom nam tu malu princeznu vyfot :wink:

Helu: tak vidis, maly to zvladol skvele vo vani :dizzy_face: :dizzy_face: teraz sup sup trenovat na bazen :wink: :slight_smile:

My sme vcera boli v meste, behali sme po optikach a vyberali nove brilky pre tatinka, nakoniec sa nam to po dvoch hodkach podarilo, tak sme objednali vyrobu skiel a isli spokojne dom. No vecer mi to nedalo a mrkla som na net a cuduj sa svete , ram, ktory si drahy vybral mali na nete o 2100 Kc lasnejsie ako v tej optike :angry: :confused: :angry: :confused: , tak tam dnes ide zrusit tu objednavku, ja tomu fakt nerozumiem , ze su az take rozdiely v cenach, sa nakoniec vsetko oplati kupovat cez net !

Pockam kym drobcek vstane a ideme vonku, dnes je zase krasne :dizzy_face: :dizzy_face:

Pekny dnik, kocky ...
7. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky,
tak my pořád bojujeme. Ach jo...ty zoubky nám dávají zabrat. Si říkám, kde je to moje hodný miminko!!!!!????? Chvilku je zlatíčko a pak z toho začne tak nehorázně řvát a ne a ne ho utišit. I do kočárku jdeme s řevem, tam se naštěstí většinou po cestě ven (jedeme přes zahradu) utiší,takže po dědině nejdem s muzikou. Musí to být boj s těma zoubkama. A zvlášť pro mimčo...
Včera v noci se budil od jedné hodiny po hodině, dnes se zlepšil a budil se po dvou. V půl paté ale vstal a ne a ne zabrat, tak jsem to asi po hodině a něco vzdala a udrncala ho. Jsem zvědavá na dnešek, včera navečer už jsem fakt padala na hubu. Už se to tahne nějak dlouho :frowning2: Jestli mu ty zoubky budou lízt ještě měsíc, tak to bude fakt mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale furt si říkám, bude líp a věřím, že bude.. :dizzy_face:
Dnes mi bude aspoň chvilku dopo hlídat mamka, musím totiž vyřídit přeblombování elektriky na stavbě a to si teď s malým fakt netroufám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky by mi snad už měly dorazit nový plíny a nosítko z brány. Už se těším!!!

Mimi, to je mazec takovej cenovej rozdíl. To snad není možný, že vás tam tak natáhli. Doufám, že to šlo zrušit :confused: :angry:

Lenus, tak vše nej, nej, nej ať je ti na světě hej :dizzy_face: Kdy máte vítání občánků?? My v neděli :grinning: :wink:

Krásnej den maminky :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 06:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky, koukám, že na vás nějak kašlu...omlouvám se. Jsme s Ondráškem pořád venku a tak různě mimo domov...když je ještě tak hezky tak toho chci využít maximálně. Nevím ale co budeme dělat v zime. Protože to naše zlato doma prostě neusne, musíme kočárkovat...tak to si užijeme. Ikdyž dneska normálně o půl osmé ráno ještě usnul se mnou v postýlce aještě spinká...zázrak :grinning:
Jinak máme teda asi taky špatnější období...doufám, že to jsou zoubky, protože jinak máme ze zlatýho miminka pořádnýho nezbedu. V noci kojím klidně 6 x, po tom samozřejmě hned neusne, takže jsem fakt skoro celou noc vzhůru a docela k.o. :frowning2: Ale zase abych ho jen nepomlouvala :slight_smile: tak zase z toho kojíme jen 2 x a je to super noc.
Pořád bojujeme s tím atopickým ekzémem, ale to budeme asi ještě delší dobu. Ach jo, no co už naděláme...
S tatínkem jsme byli konečně na té vířivce...holky co vám budu vykládat, bylo to prostě boží. Krásná vířivka jen pro nás, vedle infrasauna, sprchový kout, krásné proutěné lenošky a stoleček s vodou a zákuskama...no pohádka. Náležitě jsme si to užili.
Jejda, už nám to naše zlato brečí, tak já valím...dopíšu snad večer paa a pěkný den
9. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Krasny den holky,

tak ako pozeram nebojujeme len my :frowning2: Dnes to uz ale bol fakt mazec, budil sa po 1,5 az 2 hodkach a kym zaspal tak knural, o stvrtej som ho vzala k sebe do postele , pretoze som to jeho knuranie uz nemohla vydrzat a tiez som si chcela trosku pospat :frowning2: Ja tiez dufam, ze to je len prechodne obdobie pretoze ak nie tak ja fakt neviem :confused: :sweat_smile:

Zuzi: tak to je super ze ste si to nalezite uzili :dizzy_face: :wink: :slight_smile: Ten ekzem je asi fakt na dlhsie, ale vy ste sikovni , urcite to zvladnete :wink: :slight_smile:

Helu: ta objednavka nakoniec sla v pohode zrusit, tak som bola rada , pretoze ten rozdiel fakt mazec, vcera sme teda tie bryle objednali cez internet, tak som zvedava kedy dojdu ... Ake si malemu objednavala nositko ??

Ja som inak bola vcera u kadernika, tak takmer 3 hodky hlidal tatinek :slight_smile: Bol z tolkeho prechadzania sa po meste uplne vyrizeny :grinning: :grinning:
Vcera som malemu objednala cez jednu pani nejake oblecky NEXT (predtym sme spolu komunikovali , ako a co mam urobit) a ona mi dnes napisala , ze to nemoze objednavat pretoze ma choru dcerku a ze s nou ide do Brna do nemocnice :frowning2: chudatko male.... ako samo som to pochopila ale bola som aj trosku sklamana :frowning2: Teraz musim najst niekoho ineho ale nikto nema taky dobry kurz ako ona :confounded: :confounded:

Jo a vcera ma drahy pobavil.... hovori mi, ze uz sa tesi ako maly bude konecne spat celu noc a nebude chciet papat... a ja mu hovorim, ze niekedy este aj dvojrocne mimca v noci budia na papu, tak na mna vyvalil oci a spytal sa ci si z neho robim prdel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak som sa na nom pobavila :grinning: :grinning: :grinning: on si totiz myslel , ze tak od pol roka uz maly bude spat celu noc a nebude chciet papat :grinning: :grinning:

Tak a idem zehlit......

Krasny dnik prajeme :wink:
9. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
cao holky,

nakukujem kazdy den ale tu nic nove, nejak sem uz nechodite :frowning2: a pisat sama so sebou ma nebavi :frowning2:

dufam ze sa mate fajn, u nas nif mof , maly je stale uknurany, v noci vstavame po dvoch hodkach.... ale od vcera sme v Poprade, tak konecne mozem trosku zrelaxovat , mamca sa postara o maleho.... :dizzy_face: :dizzy_face:
dnes odisiel tatinek tak sme smutni, ale v piatok zase pride... dom ideme v nedelu....
vonku je to teda katastrofa :angry: :frowning2: este ze tam nemusim, lebo by som zmrzla :sweat_smile:

tak sa majte krasne , uzite si dnik aj ked urcite ani v CR to nie je o nic lepsie ako tu ...
12. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Mimi, nezlob se...je toho teď nějak moc. Malej zlobí a zlobí, pořád kňučí, spávat nechce. Uspávání fakt boj, za chvíli je vzhůru znovu. Noci taky děs...jak píšeš...taky vstáváme co dvě hodinky. Ale našla jsem tady na koníkovi bezva článek. Hodím vám ho sem. Možná vám to někomu pomůže.

Jinak dneska jsme byli na poradně a očkování. Hexa plus synflorix, druhá dávka. Tak snad bude zase bez reakce jako minule. Aktuální váha je 7 740 g a 68 cm. Paní doktorka mě pochválila jak krásně nám ten chlapeček roste :grinning: Teda ale moje záda to docela odnáší...škoda mluvit, že Helu? :wink:

Teď malej usnul, dokonce sám v postýlce a bez řevu, tak jsem zvědavá jak dlouho bude spinkat. Tak zatím
12. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
12. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Čus bus holky,
tak já se přidávám....z hodnýho chlapečka je zlobivec, ukňouranec, noční spinkání je pasé...každé dvě hoďky vzhůru. Přes den ho uspím většinou jen v kočárku a musím jezdit, aby se trochu prospal, doma mi přes den moc spát nechce a když tak jen tak deset minut. No děs běs. Někdy už toho mám nad hlavu, ale když se na mě usměje, tak mu všechno odpouštím :grinning:

Jen se modlím, aby mu už vyrostly zuby. Má furt dva bílý váčky na horní dásni a vypadá to tak na dvojky, není to normální, ale mě už nic nepřekvapí. Myslím, že příčnou té změny jsou právě zoubky, jestli ne tak potěš :angry:
Zuzi, máš pravdu, ty kila se pěkně pronesou. Teď ho musím víc nosit, než jsem byla zvyklá a jde to cítit na svalech i kloubech. Posilovna hadra.... :grinning: :unamused: Pořídila jsem si nosítko Liliputi, zatím na půjčení ale už si ho asi nechám, malýmu se v něm líbí a já si aspoň trochu ulevím. už jsem s ním byla i na dvou kratších procházkách, aby si zvykal a pohoda.

Už zas řve, tak čus bus

článek si přečtu později :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Helu, to jsem zvědavá jestli to fakt budou zoubky. Musíš pak napsat. Malej má totiž taky takovou vyboulenou dásničku nahoře, asi taky dvojka...ale prý to zuby nebudou...že nejdřív rostou ty dva dolní. Tak to mě teda nepotěšilo, myslela jsem, že je malej protivnej taky kvůli zoubkům. Nooo uvidíme, třeba budeme ty výjimky :wink: Tím tě nechci strašit, každý dítě je jiný....
12. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
zuzi, sice rostou první jedničky dole, ale kamoš mi říkal, že od nějakýho kolegy v práci mimískovi taky vyrostly první dvojky nahoře...no mě by to asi nepřekvapilo, je to kus chlapa, tak tělo z toho bude asi zmatený a rostou mu zuby který nemají :grinning: :grinning: :grinning:

No rychlo jsem přelouskala článek, tak nevím...jak poznám, jestli se mi budí jen tak nebo kvůli zoubkům??? Hlavně by mě zajímalo, proč se tak změnil noční režim, když doteď skoro dva metry fungoval??? Říkala jsem si, že týden to nechám ještě tak, a pak budu muset něco udělat...ale nechat ho řvát v noci, tak nato teda nemám. :angry:
12. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.