• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finále je tu...staly se z nás maminky

(Zamčená)
24. března 2010 
autor
jéé tak to by u nás mohlo být taky tak...no však uvidíme. Přeju vám, aby zoubky vylezly co nejdřív :wink:

U nás se dneska spinká už od sedmé hodiny, pak se sice vzbudil tak před osmou, ale dala jsem mu trošku čajíku a chvilku podržela za ručku a usnul opět. Tak jsem zvědavá do kdy vydrží. Třeba se trošku prospím, ťuk ťuk ťuk...
Já bych ho v noci taky nenechala řvát...už jen s ohledem na sousedy, to by byl totiž na nohou celej panelák :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Já ho dnes nechala poprvé vyřvat při poledním usínání, drásalo mi to nervy, ale prostě se to musí naučit Trochu se změnil denní režim a vychází mu teď spinkání kolem oběda doma, jinak to bylo většinou v kočáře...sem si říkala být v bytovce, tak už mám sociálku za dveřma :grinning:

My spinkáme od čtvrt na devět, jsem taky zvědavá, jak mě nechá vyspat :pensive: Mě by snad ani nevadilo to vstávání ke koju, ale vadí mi, že krásně spinkal do čtyř, pěti a teď toto :angry: :angry: :angry: Prostě nechápu co se stalo, omlouvám to zoubkama, tak snad tomu tak i je...

Jsem zvědavá, jak ty zoubky budou ještě lézt dlouho, my bojujeme už zhruba tři týdny. Myslela jsem, že zuby lezou chvilku, pak klid, a pak znovu. U nás je to imrvére :angry: Ale to spinkání se teda zhoršilo až teď.

No nic, už to taky zabalím a půjdu do hajan.

Tak čus bus kočky a dobrou noc :pensive:
12. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
:slight_smile: chjooo holky je to des :frowning2:
My sme dnes zaspali okolo pol deviatej a aj to na rukach :angry: :frowning2: a uz bol 2krat hore, prvy krat dostal cajik a teraz som ho nakojila, tak uvidim kedy zase vstane :confounded:

Zuzi: ja sa nezlobim :wink: :slight_smile: len sa mi nechce rozpravat sama so sebou :wink: ale dnes ste sa celkom vykecali tak som rada :dizzy_face: teda aj s Ondraska uz je velky chlap :dizzy_face: Som zvedava kolko bude vazit ten moj poklad v styroch mesiacoch :unamused: Jo a dik za clanok, znie to celkom logicky :slight_smile: len este docielit to kojo max dva krat za noc :confounded: :confused:

Helu: tak nech nositko dobre sluzi, verim ze nosit taku vahu nie je nic prijemne (u Zuzik tiez)

no idem zalahnut k malemu, nech sa aspon trosku vyspim, krasnu dobru noc kocky
12. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem zase konečně tu, no sobotní vítání bylo úžasný - malá byla moc hodná, dokonce tam začala i povídat, když tam za město povídaly :grinning: :grinning: - pak tam byli děti z MŠ a povídaly básničky /bylo to hrozně dojemný :dizzy_face: /,pak jsme se ještě rychle vyfotily a malá začala být protivná - tak jsme ji daly do autosedačky a hnedka usla - šly jsme na oběd a ona ho celý prospala, to byla ještě hodná
ale odpolko to začalo, z ničeho nic řev, řev a řev ale jakej :frowning2: - jsem myslela že se snad uřve, najedená, přebalená, v náručí a přesto řev :unamused: - vám povím , trvalo to asi 2hod, než se trochu uklidnila :confounded: , byla jsem úplně vyřízená - když fakt nevíte co jim je :wink:

no šly jsme na tu oslavu a tam pak usla, tak to šlo a večer v 7h usla úplně a spala až do 4h do rána, dala jsem jí najíst a zase usla - nevím do dneška co se dělo, ale ZUBY to nejsou nemáme zatím nic :sunglasses:
druhý den už zase usměvavá a v poho- jen teda se nám trochu změnilo usínání přes den, začala totiž řvát, tak deset minut a pak už spí- ale je to šoking :grinning:

jinak se nám oslava vydařila, bylo to fajn zase celá rodina pohromadě :wink: :slight_smile:

hlky mám dotaz, máte prcky jen v hlubokých korbách? nebo jak myslíte, že vám tam ještě vydrží- my jsme totiž obři a tak tam jsme akorát, ale s fusakem už se nevejdeme - to budeme muset do sporttáku, na poště už mám ten fusak lodger- green /někdo se ptal- je z nové kolekce, je to barva jak máme kočík, tak se nám too hodí/

jo a ještě jeden dotaz, jak teďom strojíte mimča do kočíku? když začala být ta hnusná zima :frowning2:
13. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj kocky,

tak u nas noc zase o nicom :frowning2: , budil sa uz po 1,5 hod, ale papal len o 23 okolo 2 a potom o 5, na tie dalsie prebudenia mu stacil cajik, chjoo ja uz fakt neviem co to ma znamenat :confounded: :confused:

Lenus: tak to je skvele ze vitani obcanku aj oslava dopadli dobre :dizzy_face: Rev, rev, rev..... hmmm a nevies preco....to pozname, tiez sme to zazivali....ale bohuzial ti ani dnes nepoviem z akeho dovodu to bolo :wink: :slight_smile:
Inak ja mam este drobca v hlbokej korbicke ale predpokladam ze tam vydrzime tak nanajvys mesiac. Maly je sice taka chuda zizalka ale je dlhy tak predpokladam ze s fusakom sa tam uz nevojdeme a pojdeme do sportaku, uvidim podla toho ked dojde fusak (nakoniec sme tiez objednali Lodger, chceli sme farbu Brownie - tiez k farbe kociku - ale tu sa nam uz nepodarilo zohnat :frowning2: tak sme nakoniec kupili hazelnut) No a ja som vcera dala malemu pancuchy, body s dlhym rukavom , teplaciky a svetrik a obliekla som ho do kombinezky a do kociku som mu dala hrubu deku - ale my sme v Poprade, tak predpokladam ze je tu ovela chladnejsie....

Ide relaxovat, drobcek hajiii, tak som spokojna a predstava ze sa zobudi a nemusim k nemu utekat je taaak krasna :dizzy_face: :dizzy_face: mamca sa postara :dizzy_face: :dizzy_face: tak si to musim uzit :wink: :slight_smile:

Kocky krasny dnik prajeme
13. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
ahoj dámy,

Leni, tak my už jsme ve sporťáku týden. Měli jsme celkem malou korbičku (však mimi ví) a už tam byl fakt natěsno. Navíc tento týden jsem už vytáhla fusak, fleecový od emitexu, a v tom by se tam fakt nevešel. Ve sporťáku je to super, jde nám úplně do lehu a má tam hromadu místa. Takže spokojenost. Taky je sporťák lehčí a snadněji ovladatelný.
Jinak já oblékám...body s krátkým rukávem, tríčo s dlouhým a lehkou mikinku nebo svetřík, punčocháče, ponožky, kalhoty...plus deku a nánožník. Dneska dám i ten lehký fusak. Tak snad mu to stačí. Myslím, že by do fusaku stačily jen kalhoty bez punčocháček, ale zase raději než aby mu byla zima.

Mimi, až budete jezdit ve sporťáku tak se mrkni na diskuzi ve výbavě o PP a zjistíš, že se dá jezdit i obráceně než se uvádí. Takže na mimčo vidíš. Nebo mi pak písni já ti řeknu jak na to. Je to bezva.

Malej se vzbudil, tak se napapáme, oblékneme a vyrážíme na srazík s holkama z Prostějova...paaa
13. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
čus kočeny,
tak jen narychlo, mladej asi bude za chvilku vstávat. To je venku vichor co? ale vzdoušek je čerstvoučkej a to Štěpánkovi vyhovuje, takže mi krásně spinkal v kočárku :pensive:
Dnes jsem mu dala punčošky,tepláčky, mikču, bodyčko, capáčky, čepku a zabalila do zimní zavinky od emitexu, hodila ještě teplou deku (španělku) a nánožník...chodili jsme hodně mimo vesnici, kde hodně fouká, takže jsem ho nabalila možná trošku víc...no musím to vychytat..
No po dnešním nabalení jsem viděla, že už budeme co nevidět taky muset vytáhnout sporťák. My máme sice hlubokou korbu velkou (si myslím), ale pro nás je po nabalení malá :grinning:

Jo my měli taky vítání občánků, nepsala jsem to tu už?? Štěpi zvědavě pokukoval po ostatních dětičkách, zas koukal hlavně na holčičku vedle nás. Čeho já se ještě nedočkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dostali jsme upomínkovej list, maminky růžičku a mimísci dostali jídelní porcelánovou sadu Kouzelná školka. Moc hezký :grinning: :grinning:

Končím, musím ještě něco podělat než se raubíř ozve....
13. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
:grinning: čauky, tak díky za rady jak strojíte :slight_smile:
no já to vidím s dekou tak ještě měsíc v hlubokým vydržíme, ale s fusakem už ne, to už je na spor´ták :sweat_smile: , tak uvidíme , no my nemáme korbu, ale vloženou tašku - ale osobně si myslím, že malá bude spokojenější ve sporťáku, je děsně zvědavá - vůbec se jí nechce ležet :grinning:

byla jsem s malou teďka hoďku venku, svítilo slunko ale zima jak ďas, fakt jak v zimě - no taky pršelo s kouskama sněhu, ale jen trochu, vítr ale řádnej :wink: :slight_smile:
zatím ještě s pí v kkočíku, ani jsem jí nevyndala když je v klidu a spinká :wink: :slight_smile:

na vítání jsme dostaly , mamky kytku karafiát, tátové pamětní list a děti bryndáček - občánek města ústí
13. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
zuzi: ty máš cortinu??????? nebo co to je , to tak úplně nepoznám :sunglasses: - a už jste taky ve spor´táku :grinning:
13. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
tak on furt chrní, to teda čučím jako blázen :sweat_smile:

Teď mi volal manžel, že přijdou zedníci, no to mám radost. Jsem zvědavá jak to sama bez hlídání zvládnu, no ještěže mám to nosítko :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Hoj kocky,

tak maly dnes spinkal vonku od 11 do 16:30 s presvavkou na obed okolo pol druhej :dizzy_face: Teda ja som s nim vonku nebola, to by som asi zamrzla, bola s mamka, potrebovala nieco robit na zahrade, tak aspon strazila a ja som spala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Inak v Poprade su 2 stupne, fujavica jak blazen a zacina snezit :confused: :confused: :confused:

Zuzi: ja sa hlavne kvoli tomu ze na maleho neuvidim sportaku zatial branim, ale urco sa tomu nevyhneme tak potom dam vediet a poprosim o radu ako na to, diskusiu o PP som preluskala ale aj tak som na to neprisla :sweat_smile: A inak korbicku mame vraj jednu z najvacsich co su na trhu , to len my mame velkych prckov :grinning: :grinning: :grinning:

Lenus: ja aj zuzik mame rovnake kaciariky je to Peg Perego GT3 a k tomu korbicka Navetta, co mas ty za kociarik, ze uz aj vam bude korbicka mala???

Helu: tak zase mas na krku zednikov :frowning2: , no holka nezavidim, ale ty si uz vela krat dokazala , ze si sikovna a verim ze to zvladnes :wink: :wink: a neboj Stepanek pochopi, ze mamca ma pracu a bude spolupracovat :wink: a ked nie tak sup do nositka :wink:

Tobinkovi uz hadam trosku stravil olovrant tak ideme plavat :dizzy_face: :dizzy_face: uz sa tesim a verim ze aj on....

Jooo, kocky a prosim o nove fotooooz vasich drobcov, uz musia byt veliky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zatial pa pa
13. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
já máme Herqules, ale jen vloženou tašku ne korbu, ale ono by to asi vyšlo nastejno - páč všichni pomalu jdou do sporťáku - prostě ty dětičky máme větší :wink: :slight_smile:

na fotečkách se pracuje :dizzy_face:
13. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Nazdárek, tak dnes mají být u nás jen 3-4st a severozápaďák a déšt se sněhem...no brrrr...dívat se po ránu na počasí není příliš dobrá volba :unamused: No ale ven se musí tak či tak že?

Tak jsem včera vytáhla sportovní korbu, položila do ni cvičně Štěpánka a krom toho že je o něco širší, tak na délku..no nevím, s tím fusakem to je jen taktak. Jsem z toho trochu na rozpacích :confused:

Mimi, to je fajn, že si taky trochu odpočineš a rodiče ti malýho pohlídají. Taky bych to brala...

Tak musím...tak zatím...zkusím sem přes den nakouknout :wink:
14. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Hoj holky,

teda tu je kosa jak v ruskom filme a od rana snezi :frowning2: ani vonku sa neda ist..... ale Tobinko zaspal v postielke tak je to super....

Helu: aky mas ty kocik ze je maly do sportacku len tak tak? Teda my mame ten sportak obrovsky (vsak Zuzi vie :slight_smile: )

Zuzi: ako dopadol zrazik? urcite ste si to uzili , ze? :dizzy_face:

Tak a ja idem zase relaxovat pri citani knihy :dizzy_face:

Nakuknem neskor :wink:
14. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Mám caren gondolu, velkej kočárek, ale pro nás asi už není. Ten sporťák mi na délku připadne stejnej jako hlubokej a jelikož nemůžeme ještě sedět, tak nevím...sice tam má trochu víc místa než v hlubokém, ale jestli poroste tak jak doteď, tak fakt nevím :frowning2: :unamused:

Dnes má prcek zas po dlouhé době dobrou náladu už od rána. Nějak se mu to poslední dobou střídalo přes den a teď už od rána drží. Ťuk ťuk...je s ním hrozná prča, tak si to vychutnávám, ikdyž bych asi měla trocha pouklízet :confused: Ale musím si to přece užit, kdyby to zas dlouho nebylo no ne?? :grinning: :grinning:

U nás je taky pěkná kosa :sweat_smile:
14. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
bréé poledne,
tak já se přidávám , od rána sněží- no fakt mazec, nikam se nedá ani jít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to holt budeme doma, budu žehlit :rolling_eyes:

malá je od rána ukecená, jedna radost- teď teda spinká, je to stejně radost- :wink: :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Kocky, to je tak super byt u nasich :dizzy_face: :dizzy_face: Maly sa zobudil, dala som mu papat a mamka si ho zobrala vonku aj ked snezi, ze to neva, ze drobcek musi ist von, tak som ho naobliekala a uz trajdaju po zahrade :dizzy_face:

Ja mam aspon cas, brazdim po nete a vyberam malenu darceky pod stromecek..... zatial sme sa rozhodli ze mu kupime jidelni zidlicku ( http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-babypoint-fabula-2009/ - mimochodom nemate s nou niektora skusenost... ale asi nie ,ze ) a dalej netusim :confused: Budem rada ked mi sem pohadzete nejake odkazy, co budete kupovat ... aby som mala inspiraciu :wink: :slight_smile:

tak zatiallll :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
mimi: vybrala jsi výborně, je opravdu jedna z nej na trhu, má jí švagrová a fakt nemá chybu, už jen pro to, že je i promalý mimiča, když ještě úplně nesedí, na ty první příkrmy- udělá se z ní taková sedačka /jako ji podsekneš/- mně se taky moc líbí- ještě mají tyto, od tý samý firmy jmenují se pinta :wink:
http://www.babykocarek.pasaz.cz/detail-228496-jidelni-zidlicky-pro-deti-pinta-babypoint-/mediaview.php?id=16905

uvidíme, každopádně taky něco takového pořídíme :wink: :slight_smile:
chceme ještě malé sáňky
14. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
14. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
o sankach sme tiez rozmyslali, len dufam ze bude v brne dost snehu , aby sme ich aj vyuzili :grinning:
a tie co si tu hodila odkaz , tak to je fakt krasa, ale boze to je tak na jednu sezonu, mozno ani to nie a ta cena :confused: ale su naozaj napadite :wink:
tak som rada ze stolicka je ok, jj, som pozerala aj na tu pintu, mne pridu takmer rovnake a pre fabulu som sa rozhodla preto ze ma polstrovane pasy a ta pinta nie.... tak aby to prcka netlacilo :sweat_smile: :sweat_smile:
14. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
holky, před hodinkou jsme dorazili z venku. Jako exot jsem chodila v parku, kde samozřejmě nebyla ani noha :grinning: Počasí je teda děsný, ale pořádně jsme se zababušili...malej spinkal jak andílek. Já rukavice, čepici a zimní bundu :slight_smile: a byla jsem ráda, že jsem se pořádně oblíkla.

Za chvíli se okoupeme, já nakojím a přenechám broučka tatínkovi...vyrážím do sauny. Hurá hurá už se hrozně těším.

Určitě zase zapomenu hromadu věcí co jsem vám chtěla napsat :grinning:
Mimi, srazík bezva...scházíme se každé úterý, ale teď jak bude zima máme trošku problém, kde se budeme všechny scházet. Je nás totiž 20...takže kdyby jsme měly přijít všechny plus děti a kočárky, tak se jen tak někam nevlezeme :grinning:
Sáňky chtěla malýmu koupit tchýně k vánocům, ale říkala jsem si, že to nemá sem do města ani cenu. Tak pořád se ptají co mu chceme koupit a mě napadla taky jen jídelní židlička. Chci takovou tu dřevěnou i s tím stolečkem jak se pak dá přestavit na židličku a zvlášť stoleček.
Jinak mě nic nenapadá, taky jsem se vás chtěla zeptat...

Tak my jdeme koupat...zase sem mrknu, určoooooo :wink:
14. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
jen nakukuju, za chvilku jdeme do hajan :pensive:

Zuzi, já taky jako jediná s kočárkem chodila po vesnici, zmrzlá jak ho.no z nutrie :grinning: Ráno i odpoledne jsem nikoho nepotkala. Jen jednu kočku s kočárkem a ta šla jen od rodičů domů...ale prcci se přece musí otužovat a utužovat zdravíčko, no ne :wink:

Užij si saunu!!! Moc závidím :confused:
14. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
bréé ránko,
teda holky já zírám, takový hnus počas a vy lítáte s kočárkama :astonished: - u nás sněží o 106, dneska máme jet za mamkou do nemocnice do Pardubic a mám docela strach, páč samo máme ještě letní gumy.........
fakt je hnus počas, sněží, prší a k tomu strašný vítr
:frowning2:

zrovna přemýšlím co oblíknu malý do autosedačky na sebe :cry:
15. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Nazdárek holky, tak jsem myslela, že dneska bude trochu líp než včera, ale houbeles :slight_smile: vítr stejnej a podle teploměru ještě míň stupňů :frowning2: No ale ven se musí, takže určo odpoledne na chvíli půjdeme.
Sauna včera úplně bezva, skvěle jsem si odpočinula. Doma v pohodě, takže budu chodit každej týden jako před těhu. Ikdyž manža přemýšlí, že by koupil takovou tu infrasaunu a že prý je to do bytu, takže možná...Sice nevím kam bysme ji dali, ale asi to má promyšlený. Už ji vidím v ložnici :grinning: :grinning:

Leni, letní gumy máme taky, ale tady nesněží, myslím, že ještě chvíli na nich vydržíme. Stejně je to hrůza, z ničeho nic taková kosa.

Jo a zítra jdeme na druhou vanu, už do plaveckého klubu. Sice se mi tam moc nechce, je to přes celý město a v takové zimě, ale snad to zvládneme. Ale teda nějak extra jsme netrénovali. Tak jsem zvědavá. Včera jsem napustila vanu na koupání a měla tam 31 - 32 °C a malej drkotal zubama :grinning: Tak jsem musela dopustit teplejší. No nevím nevím v tom 30 °C bazéně co bude dělat...
15. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
ahojda,
tak u nás je furt hnus počas - ani ven se nechce, ale pojedeme dneska zase do Pardubic za mamkou do nemocnice tak se vyvětráme alespoň tak - jo a na moje autí už dal manža zimáky, tak jsem trochu víc v klidu :wink:

dopolko jsem byla ve městě, koupila jsem Adélce ndhernou deku /takovou tu chlupa´toučkou/do kočárku, je teploučká, než co tam má teď :slight_smile:
a malinký flaušový rukavičky, jen za 40kč :grinning: :sunglasses: - to jsem valila očka, v normál obchodě a tak levný :wink:

my začínáme v úterý tím plavkem, ve vaně - tak jsem zvědavá, jak se bude malá tvářit :dizzy_face:

zase se ozvu tak papa
17. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak včera teda den nic moc...malej nespal a řval a řval. Chodila jsem s ním zase po venku, ale to taky usnul až po hodině a za 3/4 hoďky byl zase vzhůru. No děs, já zmrzlá jak sobolí bobek Dneska jsme si udělali celodenní výlet k babičce a dědovi. Bála jsem se, protože přece jen je to pro malýho cizí prostředí, ale paráda. Dopoledne jsem ho nabalila babči do kočáru tak spinkal jako dřevo. Vzbudil se o půl jedné a teď už zase spinká v kočárku dole na chodbě. Něco na té staré Libertě fakt je. Krásně jsem ho uhongala za cca 3 minuty.
Já teďka hledám nějakou infrakabinu, protože tatínek se rozhodl plácnout přes kapsu a pořídit nám ji domů. Asi dárek k narozkám Pak malýho sbalím a jdeme na hřiště koukat na taťku jak hraje. A po páté nakoupit a hurá domů.

Malýmu jsme koupili první vánoční dárek...takový to pěnový puzzle jak se dává na zem. Je to bezva, včera jsem ho hned zkoušela skládat. Asi mu ho už ale na zemi necháme :slight_smile: Má na tom hrací deku s hrazdičkou a vypadá spokojeně...

Dneska je už celkem pěkný počasí...po těch 4 hnusnejch dnech. Občas tady na mě za oknem i jukne sluníčko, takže je hned veseleji.

Jo a v pátek jsme byli poprvé v plavání...sice ještě v té vaně, ale už v klubu. Aspoň se malej trošku seznámil s tím prostředím. Naučili jsme se poslední polohu, na hada, a začátkem listopadu už valíme do bazénu.
Tak zatím paa a užívejte krásně zbytek víkendu
18. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahojda nkde nikdo :astonished:
tak my jsme byli včera poprvé na plavču - bylo to super, Adikovi se ve vodě (plná vana) moc líbilo - hodně se smála, tak mám radost. budeme chodit každý Ut ráno v 9h :wink: :slight_smile:
nevím jestli jsem už psala, ale přišel nám ten lodger fusak - no bájo, ten bych brala i pro sebe - krásn teplounký a moc hezky propracovaný :wink:

jo a dneska nám jsou 4 měsíce :wink: :slight_smile:
pomalu opouštíme košík na spaní a přesouváme se do postýlky - to asi bude rodeo - páč je na koš malá strašně zvyklá (je to sílA, jak to ty mimča vycítí) :wink:
21. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Cao holky :slight_smile:

Tobinko zaspal tak v rychlosti, dala som sa do upratovania a este musim varit, tak toho chcem co najviac stihnut. V nedelu sme dorazili z Popradu. Maly mi od vcera zacal bojkotovat kojenie, takze zakazdym dost bojujeme kym zacne papat... :angry:

Zuzik: tyjo 20 mamin a miminiek na zrazik :confused: :sweat_smile: to musi byt mazec :grinning: :grinning: :grinning: ale je to super ked mozete pokecat :wink: :slight_smile: A co infrakabina, uz je doma? Hod potom odkaz co ste vybrali a mozes aj hodit foto, kam ste to doma postavili, ja si to teda u nas neviem dost dobre predstavit, teda kam by som to dala :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: Ty puzzle na zem som malemu tiez kupila , ale uz asi pred dvoma mesiacmi, ma to na zemi, na tom deku a tu hraciu deku s hrazdickou ... je to super :wink: :wink: To je parada , ze ste uz boli v klube na plavani :dizzy_face: :dizzy_face: a ako maly zvladol tu 30 stupnovu vodu, totiz z toho mam obavy tiez ako to maly vydrzi a popravde aj ja :sweat_smile: :sweat_smile: ja som totiz taka zmrzlina ze este aj 29 stupnove more v Egypte mi bolo studene :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , no ale hadam si obaja zvykneme :slight_smile: :slight_smile: Tiez zaciname zaciatkom novembra uz v bazene :slight_smile:

Helu: dodatocne vsetko naj Stepankovi k 4 mesiacom :dizzy_face: :dizzy_face: dufam ze uz je na tom lepsie a poslucha.. a co zubky , uz su vonku alebo sa stale trapite??

Lenus: vam tiez vsetko naj k dnesnym 4 mesiacom, holky ten cas taaak leti, my tiez budeme mat o chvilu 4 mesiace :dizzy_face: . Tak aj Adelke sa vo vode paci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supeeeer, uz pojdete do bazena alebo zatial budete len vo vani.... Som rada ze sa ti fusak pacil, nam dosiel v pondelok a vcera som ho posielala spat :frowning2: :frowning2: bol krasny ale ta farba , no deees ,uplne ten krasny fusak pokazila.... objednavali sme hazelnut ale na tych obrazkoch vyzerala uplne inak ako v reale :frowning2: :frowning2: bola som teda dost sklamana, skoda ze sa uz neda zohnat ta Brownie, ta by bola uplne super.. no ale neva, boli sme v obchode omrknut ten od Emitexu Combi a je krasny, takze som nakoniec objednala ten v bezovej farbe, a tiez nam dosla zavinovacka do sedajdy od Emitexu, je super, maly je v tom taky kuzelny ked mu vidiet len tiez jeho obrovske ockaa :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: Tak a prajem aby Adelka zvladla presun z kosika do postielky bez problemovvv :wink: :wink:

Inak som si vsimla ze APAP pridala nove fotecky Matuska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz je z neho velky chlap :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je naozaj kuzelny, tak Ani, foto uz mame, tak ece by si mohla pisnut ako sa mate....

No a popri tom musim vyzvat MONIIIII aby tiez dala vediet ako sa majuuuu, alebo uz na nas kasles kocka , hmmm??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a rozhodli sme sa nakoniec malemu kupit pod stromcek tu zidlicku Fabulu a uz som mu kupila hracku na kociarik , ako uz na sportovy, na to madlo....http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1307615 , inak vcera sme boli v obchode a tam ju maly v akcii za 400,- Kc a to bola zlacnena zo 799,- Kc , to je fakt sila, mi potom povedzte ako na tom zarabaju, ked ja som ju kupila za 190,- !!!! fakt mazec :confounded: :confounded: :confounded:

No uz som urcite napisala roman tak idem dalej upratovat , zatial paaa a uzite si dnesny dnik :wink: :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
tady píšou, že ta židlička má polstrování pásů- ta se líbí mně
ht :wink: tp://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1831
21. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
oprava:
http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1831

plavko máme ve vaně na 5 lekcí, potom přecházíme do větší vany (pro dospělé slouží jako vířivka) a pak dál už v bazénu :wink: :slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.