• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fitness. Jaký máte požadavky? Co by se vám líbilo?

(Zamčená)
15. září 2009 
Co by vás zajímalo v nějakým fitness studiu?? Jaký máte požadavky? Co by se vám líbilo?
Myslím třeba prostředí, barevnost, služby .....

taková anketka
19. bře 2008 v 15:19  • Odpověz
nobody: solárko, masáže...odpružená podlaha...dětský koutek :grinning: lekce od rána do večera..kvalitní spinningová kola...je toho mrtě :sweat_smile:
19. bře 2008 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
podlaha .. oki
solárko ... no oki
koutek ... no tam bych se vyřádil ... oki
od rána do večera ... no to by bylo asi drahý zhlediska personálu .. ale proč ne
spinning .. samozřejmost

a co ještě? :grinning:
cokoliv, i kravinky .. třeba ohlučnený stěny s meditační hudbou nebo třeba zvukama keporkaků ...

klidně se rozepiš
19. bře 2008 v 15:27  • Odpověz
já nesnáším zářivky, takže ty bych z fitka vyřadila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

barevnost stěn je samozřejmost :wink:

hezký cvičitele - chlapi samo :grinning:

A jinak to samý co psala Siss :wink: a možná dětskej koutek, ale s hlídáním pro nás, co máme mrňata :wink:
19. bře 2008 v 15:32  • Odpověz
luci: ne židle se stolečkem co.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. bře 2008 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz
detskej koutek s hlidanim :slight_smile:
19. bře 2008 v 15:50  • Odpověz
siss, stoleček s omalovánkama pro Aneťaka a tygra moc není :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 v 15:51  • Odpověz
nobody: u toho spinningu mít projekci s terénem...a super ozvučenou místnost :slight_smile: ....pak ručníky pro zapomnětlivé...že luucia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....velký šaty..kde se člověk nerve s pěti lidma u jedný lavičky...čistý sprchy....kde člověk neokukuje další holý zadky :confused:
19. bře 2008 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
s těma chlapama..to je samozřejmost :grinning:
ta projekce je dobrá věc
19. bře 2008 v 16:07  • Odpověz
autor
to je tak na pár milionů teda :D :D :D
19. bře 2008 v 16:09  • Odpověz
Ta projekce je super nápad :wink:

pak by tam mohl být nějakej dietolog, co by rozepsal jídelníček :wink:

no a hlavně ty ručníky, pže se pak zpocená siss utírá do mýho :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

V posilovně, aby nebyly stroje moc nacpaný na sobě :wink: a bylo tam zhubeňovávácí zrcadlo :grinning:
19. bře 2008 v 16:13  • Odpověz
jooooo..zhubenovací zrcadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
a taky by se mi líbil velkej výběr lekcí..hodně druhů aerobicu, silových cvičení a tance..ale to je zas jenom o instruktorech :slight_smile:
19. bře 2008 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz
nobody: postavíš nám fitko snů? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. bře 2008 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz
Trošku pružnější otvírací doba, to se týká hlavně těch menších fitek, otvírají mnohdy až tak kolem 15hod.. :unamused:
19. bře 2008 v 16:32  • Odpověz
19. bře 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
co ty tady? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 v 19:59  • Odpověz
tak mne nesmi chybet v prvni rade detsky koutek,kde nekdo na deti dohlizi,protoze jinak si teda nezacvicim :sweat_smile:
no a co se tyce vybaveni, tak tam,kam chodim ja je vsechno nove,ciste,krasne...proste perfektni a jsem moc rada,ze tam chodim...( ale mohl by za mne teda ten sport delat nekdo jinej - t by mi taky nevadilo :wink: )

jak siss pise,ze by chtela fitko snu,tak ja ho teda mam...pro nahlednuti vam do ip rada poslu link
19. bře 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
tak posílej, ať můžu srovnávat :grinning: :slight_smile:
21. bře 2008 v 06:44  • Odpověz
potrebuju se dostat do formy a myslim,z euz pomalu muzu ..jelikoz plne kojim a hodlam kojit tak jsem nemohla nejak hodne rychle zacit a taky to byl docela zahul ve vsech smerech tak nebyla energie a nalada na cviceni,kazdopadne jsem pred porodem jeste dopla dziny i pres stehna je natahla a co se tyce kondice byla lepsi nez ted 4mesic epo porodu..rada bych zacala chodit do fitka ,ale na aerobni cviceni s enecitim..jelikoz me ceka zatezovy test na astma a trosku se mi zhorsilo nevidim to s timto ruzove..spis bych potrebovala vedet jestli je mozne si vypracovat postavu ,ztratit nabrane tuky zpevnit ten sulc co je na me jen posilovnou???mam strach,ze zacnu posilovanim na strojich nabirat svaly pod tim tukem a ten bude porad plandat jakoby navrchu..nejak mam pocit,ze clovek musi aerobne cvicit a mezitim posilovat jinak se to na nem bude kupit akorat?asi sem pako,ale me to tak prijde.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo da se neco delat doma aby to bylo efektivni?jsem schopna si to stahnout na dvd nekde a tu 30minutovku denne zvladnu jestli to ovsem ma nejaky ucinek..a taky za jak dlouho se lze dopracovat kam chci ja?
14. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
apon, pokud zvolíš správnou zátěž a a počet opakování, tak ti svaly neporostou :sunglasses: naopak shodíš tuky a spevníš se.
já se směju těm snaživkám, co makaj ve fitku a diví se že na váhu nehubnou :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo něco zhubnou, ale pak se váha zastyví anebo mírně stoupne.
jinak spalovat začneš až po 40 minutách intenzivního pohybu, takže to chce opravdu tu hodinku
dobrý je dát si zahřívačku na rototpedu tak 5-10minut a pak 45min.posilování a pak třeba 15-20 aerbku
no a samozřejmě nevynechávat jídlo
15. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
a co a kolikrat mam cvicit teda :astonished:
15. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.