• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Jelikoz tu je diskuze na tema Tomas Verner a krasobrusleni, rozhodla jsem se zalozit diskuzi i o jinych sportech, ktery jsou mne mnohem blizsi...treba se tu najde nekdo, koho to bude zajimat. :slight_smile:
Mam na mysli konkretne fotbal v kterym mam teda nejradsi anglickou Premier league...to co je videt v Gambrinus lize mi prijde, ze je lepsi snad se na to ani nedivat. :frowning2: Dal pak i tenis v kterym teda nejvic fandim N.Djokovicovi, to je pro me borec. :slight_smile:
25. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz
autor
Skoda, tak to vypada, ze tady snad nikdo takovej neni. :frowning2:
25. bře 2008 ve 13:15  • Odpověz
ahoj :grinning: ja fandim Westham United,Arsenal a donedavna jeste Zlin(hokej)ale od te doby co odesel Bokros a Zlin prestal sponzorovat Hame Babice jdou k ledu ani play off natoz postoupit fuj hnus fialovy se za ne stydim uplne.Jsou to machri a zna pudu ,ale skutek utek.Tenis s emi libi moc,jednou sem byla dokonce na Wimbledonu parada hned bych jela zase.Nemam rada uhekane zenske,R.Federer je dobrej a L.Hewit..asi to blbe pisu ale vis kterej :grinning: zenske mozna J.Henin a tak dale ale fakt nemusim ty ruske krasavice :stuck_out_tongue_closed_eyes: plavani rada sleduju,OH,muj kamarad miluje formulky coz teda fakt nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz
jo a jeste mam rada sipky a kulecnik to kukam na satelitu Higins a spol to jsou paradni vecicky
25. bře 2008 ve 13:17  • Odpověz
ja se tesim na hokej a atletiku-Sebrle apod. no a samozrejme me bavi volis, beachvolis :dizzy_face: tenis, jen kdyz hraji nasi.
25. bře 2008 ve 13:21  • Odpověz
autor
Jj na snooker se v posledni dobe taky koukam. :slight_smile: Myslis Lleyton Hewitta. :wink: :grinning: Jj s Heninovou souhlasim a pak mi je jeste sympaticka jedna, ale ted si nevzpomenu na jmeno akorat vim, ze je to Francouzska. :grinning: F1 ja teda zase muzu a koho nesnasim, tak to je Alonso. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
25. bře 2008 ve 13:23  • Odpověz
autor
Jo a v Anglii fandim rozhodne Arsenalu a jenom Arsenal. Manchester United at jde...vite kam. :grinning: :sweat_smile: :sunglasses: Jinac dal jsou moje oblibeny kluby Celtic Glasgow, AC, PSV, bundesligu sice moc nesleduju, ale kdyz uz tak Werder Bremy a v CR samozrejme Sparticku...at si rika, kdo chce co chce...ve mne to je zakodovany uz odmalicka a nikdo to ze me nedostane. :grinning:
25. bře 2008 ve 13:26  • Odpověz
autor
V hokeji HK a samozrejme Sparta i tady, i tygry snesu, ale Slavii a Pce ne-e. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
Ve fotbale co se tyka hracu je moje jasna jednicka Henrik Larsson...skoda, ze v tom Celticu nevydrzel. :frowning2: :cry: No a hned po nem samozrejme dalsi muj oblibenec Kaka. :dizzy_face: Koho naopak nesnasim je Inzaghi, ac hraje za AC, Nedved, Baros, Kahn a Bastien Schweinsteiger...to jsou takovy .......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :sunglasses:
25. bře 2008 ve 13:31  • Odpověz
autor
Tak kde jste...to trpim samomluvou...no jdu teda jinam. :sunglasses:
25. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz
ja mam rada Anelku :grinning:
25. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz
autor
Jj, uz vim...Mauresmova. :sunglasses: :dizzy_face:
25. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz
ja koukam na hokej, na tenis a na atletiku. V zime taky na lyzovani
25. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz
Amelie?jj ta je dobra
25. bře 2008 ve 13:48  • Odpověz
autor
Jj Amelie. :wink:
25. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz
zenskej tenis me moc nebere, je takovej mekkej...ale chlapi, to je jina
25. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
Tak ja mam taky radsi chlapi :grinning: to je snad jasny...jak jsem tady uz psala, tak nejradsi teda Djokovice a pak i Rodicka. :dizzy_face: Kdyz ale zenskej, tak pro me vede jednoznacne Mauresmova a potom Henanova...koho nejvic nesnasim a koho hlavne nemuzu vubec slyset je Sharapova. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2008 ve 13:56  • Odpověz
heka jak krava u toho,co? z chlapu Roddick a pak i ty nasi kluci pekne hraji
25. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
Jj presne tak, nejenze u toho ale priserne heka, ale je mi tak nejak celkove nesympaticka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2008 ve 14:05  • Odpověz
vypada strasne nadrzene u toho a moc okate a to me odpuzuje..nic ja padim sportovat pesky do mesta paaaa :grinning:
25. bře 2008 ve 14:09  • Odpověz
autor
Aponchie :grinning:
25. bře 2008 v 15:09  • Odpověz
tenis hraju
fotbal mě nebaví, je to hrozná slátanina .. i když jsem ho hrával :grinning:
pak ještě parkour ..... bych moh hodit nějaký videa že jo .. je to úžasná věc ... na kondičku, tělo ... atd
25. bře 2008 v 15:16  • Odpověz
jinak z tenisu jsem fandil Hantuchové, protože je to fajn a intetigentní holka
a Nadalovi, protože je to magor :grinning:
25. bře 2008 v 15:17  • Odpověz
Ahojky tak fotbal mě moc nebere a tenis už vůbec ne. Já mam nejradší formule, už to sleduju skoro 15 let a teď se mnou kouká i malej, i když toho to zatim moc nebere :grinning: Kajule Alonsa přímo nesnášim, podvraťák jeden španělskej. Já fandim Massovi, za prvé jezdí za Ferarri a za druhé se narodil ve stejný den jako já jen o pár let déle :grinning:
Plavání mam taky ráda,jelikož jsem sama závodně plavala.
V hokeji fandim samozřejmě Plzni, když tu bydlim. I jsme mívali pernamentky, teď už s malym tedy ne.
Taky mě baví koukat na snookera nebo curling. A ze zimních sportů nesmím zapomenout na lyžování. Mým favoritem je Body Muller :slight_smile:
25. bře 2008 v 15:22  • Odpověz
25. bře 2008 v 15:27  • Odpověz
doma nezkoušet!!!

akorát tak kotoulek :wink:
25. bře 2008 v 15:28  • Odpověz
mně F1 nic neříkají .. jsou vyrovnaní a pokud neprší, tak jedou jak vláčky za sebou ... ale spí se u toho suprově :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2008 v 15:28  • Odpověz
Ahoj, já jsem sportovec ledatak na sedačce a obzvlášť teď, tak aspoň provozuji pěší turistiku, do krámu a zpátky, víc toho mé nožičky ani nevydrží :grinning: :grinning: Ale jinak se mi líbí tenista Federer, sice má trošku očička u sebe, ale jinak je zajímavý a je fakt, že ti tenisté mají vesměs moc pěkné postavičky :slight_smile: Však taky jednoho mám doma :grinning: :grinning:
25. bře 2008 v 15:37  • Odpověz
autor
Petraluk, tak Massa mi nevadi, ale jako priznivce McLaren Mercedesu mu nefandim. :grinning: Na F1 se strasne rada divam, vubec mi to neprijde jako vlacky jezdici v rade za sebou. A fotbal miluju a jeste radsi si ho zahraju. :dizzy_face: Na hokej ja chodim nejvic na HK a jednou za cas zajedu do Pardubic, i kdyz je nemusim, pernikare jedny. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
25. bře 2008 v 15:40  • Odpověz
autor
Jinac Petraluk s tim, ze je Alonso podvratak s tebou souhlasim, prijde mi tak trochu vic pekne ubohej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Anta, Federerovi teda zrovna nefandim, da se rict, ze vubec...ale ze se na te tenisty da koukat, to je pravda...Andy Roddick je Andy Roddick...je takovej zvlastni, ale mne se na nem neco desne libi. :sweat_smile:
25. bře 2008 v 15:44  • Odpověz
No takže :grinning: Já jakožto bývalá zaměstnankyně sázkové kanceláře k tomu sportu taky nemám moc daleko :grinning:
Miluju tenis, mohla bych na něj koukat od rána do večera. Nesnáším namyšlenýho Nadala, blééééé, a fandím samozřejmě našim, tzn. Berdych a Štěpánek.
Z tenistek jsem fandila Davenport, ale ta byla fuč, teď se sice vrátila, ale forma už je v ...
Pak taky Premier league, to jo, a hlavně přímý přenosy Ligy mistrů, to je něco, tam musí být úúúúúúúúúúžasná atmosféra, když to člověk v tý telce vidí. Ve srovnání s českým fotbalem, pche... :grinning:
Zmiňujete F1, jj, Alonso je smraďoch lstivej, škaredej, blé blé blé...
Jooo a málem bych zapomněla fantastická dvojka v tenise, Bryan/Bryan. Jsou užásný a hlavně hooodně peněz ze svých výher dávají na charitu, tak to jsou pro mě borci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem se nějak rozepsala :sweat_smile:
25. bře 2008 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 69
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.