• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
no mě je zase jasný že tebe můžu kajule najít jen u fotbalu :grinning:
28. bře 2008 v 16:07  • Odpověz
Jóóó, to ani nevim, musim juknout na tabulku :slight_smile:
28. bře 2008 v 16:07  • Odpověz
Hmmmm, dobrá tabulka, hlavně první 2 místa :grinning:
28. bře 2008 v 16:08  • Odpověz
autor
Kousi no tepic, co tady delas??? :astonished: :astonished: :astonished: Jinac te tady vitam a kontrolni otazka:komu budes fandit??? :angry: :sunglasses:
Petraluk, jj ale to druhy je nejlepsi, kdyby ty sesivany v pondeli aspon remizovali, tak jsme prvni. :angry: No ale jak rikam, myslim si, ze tohle derby o titulu stejne moc nerekne. I kdyz ja mam svyho viteze jasnyho. :dizzy_face:
28. bře 2008 v 16:12  • Odpověz
noooo jelikož jde o fotbal :grinning: tak asi peřinám :grinning: :grinning: :grinning: a to myslim těm echt prošívanejm :grinning:
28. bře 2008 v 16:14  • Odpověz
autor
:angry: :angry: :angry: kasparum jednem. :angry: :angry: :angry: Nj, ale co bych od tebe taky mohla cekat, ze jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2008 v 16:16  • Odpověz
autor
Normalne, ale ja jsem dneska machr...udelala jsem velkej uklid, udelala k obedu fran.brambory, ted jsem upekla pusinky z ovesnych vlocek v cokolade a za chvilku tam jeste soupnu babovku. :slight_smile:
28. bře 2008 v 16:24  • Odpověz
autor
Akorat mi teda Patrik prenastavil cas na troube o tri minuty navic a stupne dokonce o tricet, jenze ja blbka neumim nastavit ten klic na ty troube a navod se mi cist nechce, kze se nemuzu divit. :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
28. bře 2008 v 16:25  • Odpověz
Máš to ale šikulu doma, my tam ještě ani zdaleka nedošáhnem, jelikož ještě mALEJ nestojí :grinning:
28. bře 2008 v 16:28  • Odpověz
autor
No to Pata prave uz jo a nejlepsi je, ze jak to je cernostribrny, tak na tom cernym jsou ty jeho packy desne videt. :angry: :sunglasses:
28. bře 2008 v 16:32  • Odpověz
kajule ... pošli bábovku :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2008 v 16:33  • Odpověz
autor
Nobody, no tak klidne, ja sladky stejne moc nejim...ale je tu jeden problem...jeste neni hotova. :slight_smile:
28. bře 2008 v 16:39  • Odpověz
autor
Ty jo ale jak jsem ted udelala ty ovesny pusinky, tak mam chut na musli...jenze nevim jestli se mi do nej chce, pac to nadobi me myt nebavi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
28. bře 2008 v 16:45  • Odpověz
oki
28. bře 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
Akorat teda nevim, kam ti ji poslat. :grinning:
28. bře 2008 v 16:54  • Odpověz
do obýváku stačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale asi to nebude přesně popsaná poloha vlastně :grinning:
28. bře 2008 v 16:55  • Odpověz
autor
Nooo to moc ne, pac ja trefim akorat do toho svyho, ale tam jsi to asi nemyslel. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2008 v 16:56  • Odpověz
kajul špatně si mě pochopila :grinning: já myslela jako peřinám peřinovatejm :grinning: jako spánek rozumíš víš ? :grinning: dyť znáš můj vztah k fotbalu :grinning:
28. bře 2008 v 17:34  • Odpověz
autor
Kousi, nj promin, to mi zase nedoslo jaka ty jses odbornice. :grinning: :wink:
28. bře 2008 v 17:40  • Odpověz
no co no co :grinning: a to buď ráda že jsme ještě nezabrousily do baletu :grinning: tam už jsem naprostej machr :dizzy_face: mimochodem kde mám já bábovku ? :angry:
28. bře 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
Uz je nakrajena na stole, tak si prijd. :wink:
28. bře 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
Tak baletu moc nerozumim, ja akorat chodila do mazoretek a na lat.tance...to i ted zajdu. :slight_smile:
28. bře 2008 v 18:10  • Odpověz
tak já klepu, zvonim a pani neotvírá - noooo to je mi jasný - páťa nesmí ani pípnout aby se neprovalilo že jsou doma :angry:

mimochodem jak já jako budějčák můžu kecat do fotbalu ? :grinning: :grinning: :grinning: když to tu jde od desíti ke třem ? :grinning:
28. bře 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
To asi zvonis nekde jinde, pac mi zvonek jeste nemame. :grinning: Pata si tady hraje na mlejnek, ma v puse oslintanej a rozzvejkanej piskot a vystrkuje ho z pusy a pak zase zastrkuje nazpatek. :grinning:
Noja nevim, ale ty bys ted jako budejcak mela mluvit o hokeji. :wink:
28. bře 2008 v 18:14  • Odpověz
autor
Jinac jaktoze nemas v albicku brisko??? :angry:
28. bře 2008 v 18:14  • Odpověz
autor
A jelikoz jses zmatena a fandis nejakejm polstarum, kdo vi z jakyho zapadakova :grinning: , tak budes fandit Sparte. :sunglasses: :wink:
28. bře 2008 v 18:16  • Odpověz
no jo hokej :frowning2: ale čert to vem - chleba levnější nebude ..
bříško nemám páč ještě neni čim se chlubit, špeky nejsou zajímavý :grinning:
a děkuju za přivedení na správnou cestu já už se bála že budu uctívat blbýho fotbalovýho boha :grinning: takže teda spártá spártá bu.. jééé to asi neni ten správnej pokřik co ? :grinning: :grinning:
28. bře 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
Kousi, tak az bude s tim se chlubit, tak dej vedet, chci to videt. :dizzy_face: Jezis, ja chci taky brisko. :dizzy_face:
S tou Spartou to ale doufam napravis. :angry: :wink:
28. bře 2008 v 19:45  • Odpověz
autor
Krasny slunecny rano preju. :wink:
Tak ja mam jit dneska na ten bowling, ale nevim nevim jestli to ma cenu chodit tam. Nemam to srdce se pak divat na ty jejich zklamany tvare, az budu prebirat pohar pro viteze. :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2008 v 09:02  • Odpověz
machrujes, jo? :grinning:
29. bře 2008 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.