• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
autor
Prosim te, jaaaaa??? Ja jsem skromna. :grinning: :sunglasses: Kdyz nad tim tak uvazuju, tak bych si ten pohar mohla vzit rovnou i bez hrani, ale asi jim necham aspon malou jiskricku nadeje. :sunglasses: :grinning:
29. bře 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Tak kde jste vsici, ja tady ted prozivam takovy drama u fotbalu a vy nikde. :angry:
29. bře 2008 ve 14:19  • Odpověz
ja prozivala drama na zahradce dneska :grinning:
29. bře 2008 ve 14:24  • Odpověz
autor
Jakypak drama??? Ja dneska akorat trochu bojovala se psama, je jich tady na me nejak moc. :grinning:
Ja ted prozivam drama skotskyho derby Rangers:Celtic a ti moji kluci dostali satnaka. :angry:
29. bře 2008 ve 14:29  • Odpověz
hehe tak ja jsem vstala v 5rano usmazila rizky,udelala cinu s ryzi,buchtu,poblivku a jeste sem stihla uklidit celej byt pac me nastvali delnici normalne rachotili v sobotu v 5rano!!tak sem se rozjela tak,ze jsem jela na zahradu a tak jsem prozivala obrovske drama!!!normalne sem mela strach,ze mi zmrzne rybiz co jsem zasadila uz driv :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2008 ve 14:53  • Odpověz
autor
No tak ja mam dneska klidek a pohodu, pac uklizela jsem vcera celej barak, napecino mam taky snad na dva mesice, dneska jsem si uz akorat udelala jeste musli. :slight_smile: Navic jsem doma sama teda az na zvirata, pac Petan s tchanem mi jeli pro zabku (auto), aby mi ji odvezli do opravny a vzali Patu k moji mamce, pac s nim chce jit ke znamy na navstevu.
29. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz
autor
Jinac ja ted cinu nemuzu ani videt, pac jsem se ji minule tak prejedla az hruza. My jsme si dneska dali gulasek a teda pochutnala jsem si, pac jsem dostala recept od kamosky na gulas, kterej delala jeji babicka, je to tajemstvi a ona se mi s nim sverila. :dizzy_face:
29. bře 2008 v 15:00  • Odpověz
29. bře 2008 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak jak dopadli Celticové :confused: Já včera koukala na to hokejový drama ČB - KV a maj štěstí kluci jedni budějovický :slight_smile:

Aponchie stávat v 5 tak jediná možná činnost je sednouk k PC nebo TV, víc bych nezvládla. Já stávam nejdřív v půl 8, podle malýho a ten se budí kolem 7 :slight_smile:
29. bře 2008 v 17:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem zalozila Patovi blog, pac sem se moc fotek nevejde a tam budu mit spoustu prostoru. Zatim jich tam teda moc nemam, musim je tam postupne vsechny nasoukat. Kdyztak se muzete mrknout www.patrikuvdenik.blog.cz :slight_smile:
Petraluk, ani se neptej, prohrali 1:0, ale tak aspon teda, ze Arsenal to dal, ale bylo to pekny drama. Prohravali uz 2:0, pak ale 3:2 vyhrali. :slight_smile: A Liberec me taky potesil, tak snad to dotahnou do zdarnyho konce. :slight_smile:
30. bře 2008 ve 20:31  • Odpověz
Za to mě naštvali ČB :angry: Doufam, že postoupí do finále s Libercem a pak vyhrajou :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz
Páťa fotbalista super :dizzy_face: :grinning:
30. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz
autor
Liberec vyhraje. :wink:
30. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz
Liberec vyhraje, pokud postoupí Vary, ale protože postoupí ČB, tak vyhrajou oni :wink:
30. bře 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
No ja nevim, podle me to je letos hodne vyrovnany a vyhrat muze z tech ctyr da se rict kdokoliv. Vubec bych se nedivila, kdyby Vary postoupili, pac si myslim, ze i kdyz je sice neprehral, tak ale dali do toho vsechno a tim je dostali.
30. bře 2008 ve 22:43  • Odpověz
autor
I kdyz rozhodne Liberec ma vetsi sanci vyradit Slavii, nez Vary Budejovice.
30. bře 2008 ve 22:44  • Odpověz
jj, to máš pravdu. Ale stejně si myslim, že ČB budou mistřiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
31. bře 2008 v 09:12  • Odpověz
to bude dneska teda sportovni odpoledne a vecer.....abych nakoupila pivko :grinning:
31. bře 2008 v 09:54  • Odpověz
Fotbal mě nebere, ale zítra budu určo sledovat hokej :slight_smile:
31. bře 2008 v 11:40  • Odpověz
ten Arsenal to hezky otocil o vikendu co? :grinning:
31. bře 2008 v 11:44  • Odpověz
dobrej zapas vcera,co? pekne napinavy to bylo :wink:
1. dub 2008 v 08:08  • Odpověz
kajul ty jo prosimtě radši žádný předpovědi :grinning: jsi výborná máma ale hrozně mizerná věštkyně :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2008 v 08:14  • Odpověz
autor
Kousi, ja nic nevestila, rekla jsem nazor a tak si myslim, ze to taky bylo. Letos to play off bylo pekne vyrovnany jako uz dlouho ne.
1. dub 2008 v 08:57  • Odpověz
se nečil :grinning: já se smála tomu liberec vyhraje :grinning: ale nic si z toho nedělej - já jsem teď momentálně široko daleko jediná kdo budějcům nevěří i když by si to jasně moc přál / i když to pro mě znamená dalších čtrnáct dní praní ryban a nedělních samotářství/
mi prostě přijdou že snad ani nechtěj :frowning2: že je jim to jedno ...
1. dub 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
Rikala jsem to, pac jsem mu fandila a chtela jsem, aby vyhrali. :slight_smile: Jinac ted fandim Budejovicim, pac preci nemuzu chtit, aby vyhrala Slavie. :sunglasses: Kdyz se mam ale priznat, tak tomu moc neverim. :frowning2:
1. dub 2008 v 09:37  • Odpověz
Já fandila tygrům :frowning2: Teď teda Budějkám, Slávce nikdyyyyy.
1. dub 2008 v 09:38  • Odpověz
autor
Kristi, jj mas pravdu, napinavy to teda bylo. Naprosto jsem ale nepochopila, co udelal ten Kalivoda. :confused:
1. dub 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
Leni, jj tak to jses muj clovek. :wink:
1. dub 2008 v 09:39  • Odpověz
tak já fandila budějcům od začátku ale jestli nás vary dneska smetou tak jim snad začnu i fandit :grinning: páč to už by si to fakt zasloužily vyhrát :sweat_smile:
1. dub 2008 v 09:42  • Odpověz
pro mě ta včerejší výhra slávie znamená, že budu mít další vycházku na hokej, hurá!!!! manžel bude hlídat a hypnotizovat telku. ať taky ví, jaký to je :grinning:
u nás doma jsme totiž všichni "sešívaný" a na hokej chodíme pravidelně...já teď teda, bohužel, z pochopitelnýho důvodu, který má 8 měsíců, ne :grinning:
ale byla jsem na 2. zápase s lbc a když teď slávka postoupila, tak půjdu určitě aspoň na jeden domácí zápas. s kým to bude, to si netroufám tipnout, vary hrajou moc dobře a motooor to je vždycky těžkej soupeř...nebo letos ne, kousinko??? :grinning:
jedno jim to nebude, hrajou doma, to je výhoda a máte, kousinko, vždycky velkou podporu fanoušků venku, natož doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak uvidíme večer!
1. dub 2008 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.