• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotbal, tenis atd. :)

(Zamčená)
7. května 2009 
Čauky holky, já to včera ani nějak nezaregistrovala, že ten blbej Růžička je zase ve finále :angry: KOusi souhlasin s tebou, momentálně fandim Budějkám, ale jestli se Varm podaří opravdu vyhrát, tak jim budu držet palce, co mi síly budou stačit :wink:
1. dub 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
No rekla bych, ze to bude zajimavy, pac bych rekla, ze herne je sice neprehrajou, ale dovedou do toho dat vsechno, kze kdo vi??? :slight_smile:
myslite, ze se budou dat sehnat listky na finale?
Kristi na Slavii určitě, vždyť se dají koupit všude. U nás vždycky hlásili po pár hodinách beznadějně vyprodáno a my si zašli před zápasem do recepce ne na pokladnu a lístků měli dost :slight_smile:
1. dub 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
Kousi, urcite to zvladnou, kdyz budu fandit ja. :wink: Periny nikdyyyyyyyyyyyyyyy. :wink: :grinning:
1. dub 2008 v 09:47  • Odpověz
no jestli jim nepomůžou ani fanoušci tak nad nima fakt lámu hůl ... ježiš jak já nesnášim to jejich hraní do čtverečku :angry: přihraj přihraj přihraj přihraj ztrať puk :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

je fakt že loňskej výjezd na slávku taky měl svý kouzlo :grinning: i když jsme prohráli 6-1 :grinning: :grinning: ale těch posledních pár minut bylo dokonalejch :grinning: když celej kotel skandoval motor jede, dáme aspoň jeden :grinning: nebo když zpívali pátou :grinning:

no chvilku jsem přemejšlela jestli bych aspoň na ten "poslední" :grinning: zápas neměla jít .. ale pak jsem si říkala že radši se budu vztekat doma :grinning: akorát dneska to nemůžu zajíst žádnou čokoládou :cry: jdu zítra na cukr - to bych jim tam ty stupnice servala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2008 v 09:49  • Odpověz
a od kdy to prodavaji? mam tam jako zajet?
1. dub 2008 v 09:50  • Odpověz
Lístky na Slavii koupíš na každým terminále Sazky :wink: A prodávat to budou až budou jasný soupeři, ale to nemůžu tvrdit na 100% :slight_smile:
1. dub 2008 v 09:52  • Odpověz
takze zitra? ty jo, tak to musim manzovi udelat radost
1. dub 2008 v 09:53  • Odpověz
Kristi to fakt nevim jistě od kdy je budou prodávat, ale myslim, že je to tak :slight_smile:
1. dub 2008 v 09:53  • Odpověz
super, diky moc....
1. dub 2008 v 09:55  • Odpověz
jinak k liberci
fakt to byl těžký oříšek, hrál celou sérii moc dobře, jejich tip sport aréna je pro slávii už roky zakletá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kdyby se včera hrálo ještě 10 min. tak nás měli a bůh ví, kdy by zápas skončil, za nerozhodnýho stavu by se hrálo do padnutí.....

kristi
lísty si kup, pokud možno, na pokladně v o2 areně, terminály sazky ti lístky "vylosujou" a můžou ti přiklepnout blbý místo, to si nemůžeš vybírat

první finál. zápas se hraje 4.4., dál 5.4. a 8. a 9.4.
kde se začne se uvidí až večer, podle toho, kdo vyhraje. když motor, tak se začne v čb, když vary, začíná se v praze toho 4.4.
1. dub 2008 v 09:55  • Odpověz
doprcic, a to my jedem na vikend pryc...tak to koupim az na toho 8 nebo 9
1. dub 2008 v 09:57  • Odpověz
Pipisku my jsme si lístky přes terminál vždycky vybírali normálně a nic nám nikdo nelosoval :wink: Nefandíme Slavii a tak přeci nebudu sedět mezi nima :slight_smile:
1. dub 2008 v 09:58  • Odpověz
ale asi ne na finále, a do sektoru fanoušků slavie se lísty přes terminál stejjně neprodávají, tam jsou lidi, co mají členství a permice.
jinak pokud je to zápas, který bude vyprodaný, a to asi bude, tak je to jako když si jdeš na terminál koupi lístek na koncert do arény, většinou bereš, co ti přidělí, vybírat si moc nemůžeš
1. dub 2008 v 10:05  • Odpověz
kristi
pokud začne slávie v čb, tak doma se hraje 8.a9., pokud dnes vyhrajou vary, tak se 8. a 9. hraje ve varech
tak leda, že by jste si udělali výlet, kolonáda, termál a tak ... :grinning: :grinning:
1. dub 2008 v 10:07  • Odpověz
No vždycky to byl normální zápas v zákl. části, tak mě nenapadlo, že by to teď bylo jinak :slight_smile: Díky za info, kdyby jsme třeba příští rok chtěli jet na finále Slavie - Plzeň, tak už budem vědět, jak koupit lístek :grinning:
1. dub 2008 v 10:10  • Odpověz
1. dub 2008 v 10:10  • Odpověz
a co příští rok finále

plzeň-vary :grinning: :grinning: :grinning:

to bych fandila jasně plzni, pocházím kousek od ní :grinning:
1. dub 2008 v 10:15  • Odpověz
a ty se, kousinko, nesměj....počkej večer ty nervy !!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2008 v 10:15  • Odpověz
Tak to by bylo velký :grinning:
1. dub 2008 v 10:16  • Odpověz
si zalezu do peřin - prošívanejch :grinning: obložim se celozrnym chlebem a uááááá :grinning:
1. dub 2008 v 10:16  • Odpověz
jsem četla do peřin "sešívanejch" a už jsem se lekla :grinning:
1. dub 2008 v 10:17  • Odpověz
tak zatím, ženský, papa
jdu nakoupit a něco dělat!
1. dub 2008 v 10:20  • Odpověz
autor
Kousi
1. dub 2008 v 11:32  • Odpověz
autor
Tak Patrik se probudil a nenecha me ani dopsat, co jsem ti chtela rict. :grinning:
Kousi :grinning: , do prosivanejch klidne, ale do tech sesivanejch bych nelezla. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2008 v 11:34  • Odpověz
ahoj holky, já se přidám jako fanynka motoru :grinning: mám permici, ale vzhledem k vývoji mýho těhu nemůžu být na zimáku osobně :angry: zrovna letos, když to vypadá za těch 14 let, co jezdím konečně nadějně :sweat_smile: doufám, že kluci dneska nastoupí s nasazením hodným bitvy o finále a vybojujou to, že to nebude vypadat jako ve varech :confused:
1. dub 2008 v 11:35  • Odpověz
panter to jsme na tom podobně s tou permicí - akorát já jsem skeptik :grinning: já zejtra rozpouštim led :grinning: (i když pořád tam jiskřička naděje tak jako se šolíchá :sweat_smile: )
jsem si teď vzpomněla jak se nám minulá kontrola u dr i protáhla páč jsme museli probrat hokej :grinning:
1. dub 2008 v 11:37  • Odpověz
kousi, já jsem byla v neděli před tím zápasem ve varech optimista, věřila jsem, že kluci budou makat a daj to, ale když jsem to veřejný bruslení viděla, tak jsem taky pesimista :rolling_eyes: chybí mi tam asi srdíčko nebo já nevím co, takový to nadšení a boj na min. 200% :frowning2:
ale pořád doufám, že to dneska bude faaaakt jiný a kluci do toho daj od začátku všechno :wink: i když naše produktivita je fakt mizerná a o přesilovkách radši nemluvím...
1. dub 2008 v 11:40  • Odpověz
autor
Holkyyy, nebudte pesimstky. Urcite do toho ti vasi kluci daj vsechno a porvou se uspesne o finale a v nem urcite rozdrtej tu Ruzickovu sesivanou skupinku...boze jak ja ho nesnasim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
1. dub 2008 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.